Opinie o profi-lingua.pl - Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona) w Warszawa

nick

Pracując w Profi Lingua w Poznaniu otrzymałam znikome wsparcie od strony pracowników i zarządu szkoły. Podręczniki kserowane lub rozlatujące się to trochę obciach dla lektora. Stan szkoły pozostawia wiele do życzenia, toaleta bez komentarza, sale lepsze i gorsze, z przewagą tych drugich. Jednak znając osobę, która była kursantem (j. angielski) są też negatywne oceny od strony uczniów: największy zarzut to odwoływanie zajęć na krótko przed i nieodrabianie ich wbrew obietnicom. A to przecież zapłacona lekcja. Szkoła reklamuje zajęcia do końca czerwca, a tak naprawdę 16 jest ostatnia lekcja. Do porozmawiania o kwestaich organizacyjnych nie ma nikogo, ale sms-y i maile zachęcające do zapisania się na kolejny rok przychodzą bez problemu. Ogólnie nie polecam, i dla pracowników i uczniów. Profi jedzie na opinii, a jakoś coraz gorsza i mają gdzieś kursantów. Aha, płacą całkiem ok, nie wiem skąd pomysł o 10zł za godz?!

Poli
@nick

10zł pewnie za roznoszenie ulotek :D

ltr

Nie warto pracować na śmieciówce, zerowa stabilizacja i kredytu nie dostaniecie. Dlatego wymagam etatu albo warunków, przy których opłacalna będzie działalność gospodarcza, i Wam też to radzę.

Marc
@ltr

Popieram. Też się nie godzę jako lektor na um. zlec. I też wymagam, żeby opłacało się płacić ZUS itd. przy uwzględnieniu przestojów i innych czynników.

monika

A ja polecam @nick chodziłam do szkoły w Warszawie i było na duży plus, nikt lekcji nie odwoływał i dawali dodatkowy kurs jak się z góry zapłaciło

nie

chca tylko studentow. jak przestaniesz byc studentem, to bylo milo i szukaj szcescia gdzie indziej. placa 10 zl netto za h. potem moze ytroszke wiecej. szalu nie ma

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
iw

wiadomo miejsce jest takie żeby można było wypowiedzieć się pozytywnie bądź też negatywnie, zaskoczona jestem pierwszymi postami - pracuję od kilku lat i owszem na początku startu współpracy było trochę zawirowań (przechodzili chyba jakieś zmiany), od pracodawcy oczekuje się zawsze dużo więcej, ale w obecnej chwili uważam, że jest O.K. - wynagrodzenie jest na czas, a dodatkowo mam dostać premię. Porównanie mam gdyż pracuję również dla kilku konkurencyjnych szkół i tutaj wcale nie jest najgorzej.

teresa

Ogólnie jest ok - wiadomo człowiek w każdej pracy się czasem wkurzy, ale wypłata jest regularnie wypłacana i to najważniejsze.

marianek

Ktokolwiek pomyśli o pracy w tej firmie uwierzcie, że lepiej pozostać bezrobotnym. Potwierdzam tą Panią co ma pretensje do całego świata i wyładowuje się na pracownikach. Nie rozdawajcie ulotek dla tej firmy w Warszawie chyba, że ktoś lubi być traktowany jak śmieć.

Belzedup

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Szkoda, że tak mało postów jest na temat traktowania pracowników. Byłam jednym z pracowników w firmie Profi - Lingua w Warszawie. Pracowników traktuje się jak śmieci. Jestem bardzo niezadowolona z tego jak byłam tam traktowana gdyż swoją pracę robiłam naprawdę dobrze. Miałam bardzo dużo pochwał od poprzednich pracodawców za jakość pracy. Niestety jedna z Pań, która pracuje w tej firmie zajmująca się zatrudnianiem pracowników i kontrolą wyładowuje swoje pretensje do świata na pracownikach tej firmy zapewne czując się po tym lepiej. Traktowanie gorzej pracowników tylko dlatego, że ma się "władzę" nie świadczy dobrze o firmie. Tu nie chodziło o to, że pracownik coś źle zrobił gdyż w moim przypadku ta Pani wyładowywała się za rzeczy na które nie miałam wpływu. Przy rozmowie rekrutacyjnej nie mówią wszystkiego jak jest. Część wychodzi w trakcie pracy. Oczywiście tego czego nie powiedzieli to pracownik nie wie a potem robią awantury za to co powinni powiedzieć a nie powiedzieli przy rozmowie rekrutacyjnej. Chyba szukając tylko powodów do awantury. Tworzy to negatywny wizerunek firmy. Źle traktowany pracownik nie będzie dobrze mówił o firmie. Moje zdanie - nie polecam pracy w tej firmie.

zniesmaczona

Jestem mocno rozczarowana szkołą Profi Lingua. Reklamuje się z super ofertą a rzeczywistość wygląda całkiem inaczej. Zarezerwowałam miejsce w grupie. Zapłaciłam zaliczkę. Później dowiedziałam się od Pani z obsługi tej szkoły że nie wiadomo kiedy będą konwersacje i ten „darmowy" kurs. Zaczęłam zastanawiać się czy akurat będę mieć czas wtedy czas. To było dla mnie bardzo dziwne, zapisywać się „w ciemno”. Później dowiedziałam się, że jeśli zrezygnuję w trakcie kursu nawet po kilku lekcjach to płacę 299 zł kary. Po zastanowieniu się stwierdziłam że to nie jest poważne traktowanie kursanta. Poprosiłam o zwrot zaliczki. Pani która zadzwoniła do mnie wczoraj z tej szkoły stwierdziła „ Pani przecież nic nie płaciła, proszę zaczekać sprawdzę, ( po 5 minutach)… ja tu nie mam takiej informacji o Pani przelewie, Pani nie płaciła ”. Dobrze że zapłaty dokonałam przez bankowość elektroniczną i mam potwierdzenie przelewu. W moim odczuciu panuje wielki bałagan w tej szkole, nikt nic nie wie. Szkoda że tak jest… bo reklamą zachęcają…. ale co z tego…

monia2416

Słowa kojarzące się z Profi Lingua (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna, zaangazowana Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .wysoką Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..bardzo sympatyczni. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?10zl netto Najbardziej podobało mi się w Profi Lingua:mila atosfera Najbardziej nie podobało mi się w Profi Lingua:warunki pracy na dworze w zimie

• Jak się pracuje w Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona)?

Zobacz opinie na temat firmy Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona)