Opinie o Carrefour Express (Carrefour Polska Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Carrefour Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska Sp. z o.o. w Warszawa

gosia

4 lata w pracy 3920 brutto

Xdxd
@gosia

To i tak dobrze, mi dali 3700 brutto pomimo wyższego wykształcenia i kilkuletnego doświadczenia. Nowy specjalista na start już dostaje 4200 bez doświadczenia i wykształcenia wyższego. Ale spokojnie, niedlugo każdy będzie wiedział kto ile zarabia

Hahahha 16 lat i 3920 zł brutto

gosia
@Xdxd

jak dali 3700 brutto skoro minimalna od lipca 3600 plus dla kazdego minimum 300 zł mialo byc

Xdxd
@gosia

@gosia no niestety zarząd obiecuje, a fakty są inne. Nie otrzymałam tej podwyżki i nikt nawet nie wytłumaczył dlaczego. Szkoda czasu na tą firmę.

Michaśka

Doradca klienta działu warzywa/owoce to fajna praca? Ktoś mi podrzucił tę ofertę, bo jestem bez pracy, dajcie znać co sądzicie. Naprawdę praca jest taka różnorodna jak ogłoszenie mówi? Można wiedzieć więcej, co się robi?

Ado
@Michaśka

Normalnie wykładasz owoce i warzywa ,robisz dostawy, a jak klient podejdzie i zapyta ,to mu odpowiesz,może coś poradzisz.

Ciężko w jakim sensie, że ciężkie skrzynki do dźwigania, czy że dużo tego i trzeba szybko działać? Wyjaśnij to proszę, co by domysłów nie trzeba było snuć. I czy w razie czego jest pomoc, a już zwłaszcza na początku, gdy się dopiero zaczyna?

Enigma

U nas na świeżym bywa tak, że gdy nie ma jakiegoś pracownika np. z lady, to wskakuje ktoś z warzyw. To samo z piekarnią - jest rotacja pomiędzy stanowiskami. Mówiąc wskakuje za lady ktoś z warzyw mam na myśli całość pracy - wyłożenie mięsa, obsługa klienta, dokładanie do lady, uzupełnianie lodówek...

Ciężkie skrzynie, połączenie ze stoiskiem rybnym, pomaganie na innych działach jeśli jest taka możliwość, rotacje np. Na piekarnie czy też mięso jak kogoś tam nie ma, sypanie lodu na stoły. Jak jest zbyt mało osób, bo wypadają urlopy, chorobowe lub ciszę to niestety ale nie jest lekko... Przyjmując się na dział PFT musisz się liczyć z tym, że mogą cię codziennie dawać na inny dział jak również innych do ciebie. Jest niestety dużo towaru, dużo trzeba ogarnąć, co poniedziałek zmiany cen. Zawsze można spróbować, a nuż się spodoba :)

Z pomocą zależy jakich masz współpracowników, jak ja zaczynałam tam prace to mogłam na nią liczyć, ale ja zostałam przeniesiona z innego działu i znałam tych pracowników od wielu lat. Nie wiem jak że swiezakiem, jak ktoś był u nas nowy to zawsze starałam się mu pomóc i coś wytłumaczyć, zależy od człowieka.

PFT2023
@007

W umowie o pracę wpisane jest stanowisko pracy Warzywa i Owoce ,doradca klienta.Więc mogę odmówić pracy(pomocy) na innym dziale np.na rybach lub drobiu,piekarni, wędlinach , ze względu na brak przeszkolenia na stanowisku jak i brak specjalistycznego ubrania(czytaj obuwia ochronnego) co jeśli uległ bym np.wypadkowi na tych stanowiskach ,czy Ubezpieczenie wypadkowe by zadziałało? Wątpię, więc pilnujmy pracy na swoich działach ,bo np. na Warzywach zawsze jest co robić a pomocy z innych działów raczej nie ma

@PFT2023

W umowie o pracę mam wpisane doradca klienta w sektorze produktów świeżych więc na wszystkich mogę pracować oraz takie też badania miałam zrobione, nie wiem jak jest gdy przyjmujesz się jako nowy pracownik, myśmy te aneksy dostali 2 lata temu.

Nora

15 lat stażu. 4050 brutto.

Xyz00

Czy dni żelazne też są zabierane, bez pytania? Dostaje grafik na sierpień dzień wolny zabrany bez pytania, a ja mam,plany w ten dzień... Inna osoba ma również dzień wolny w tym samym dniu. I ona ma ten dzuen, a mi został zabrany.

@Xyz00

Zabranie dnia wolnego wymaga zgody pracownika.Bez zgody pracownika nie mogą.

rozmowa rekrutacyjna

jak sytuacja geopolityczna wpływa na firmę

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Z pytaniem

Witajcie,czy ktoś mógłby wyjaśnić jak jest z tymi "Wczasami pod Gruszą" ??? Jakieś kryteria ,kiedy wniosek trzeba złożyć itp..itd , dziękuję

Nina
@Z pytaniem

Wczasy pod grusza należą się pracownikowi, warunkiem jest wykorzystanie 2 tygodni urlopu tzn 14 dni nieprzerwanego wypoczynku. Są kryteria dochodowe i można dostać 500, 400, 300 zł. Niestety raz na dwa lata... Śmiech na sali. Nie trzeba składać żadnego wniosku. Tylko mały haczyk. Trzeba odpowiednio wypisać wniosek. Przykładowo. Dla kogoś kto ma wolne soboty. Wypisuje wniosek od poniedziałku do niedzieli za dwa tygodnie. Nie do piątku. Wypisujemy 10 dni urlopu datę od do włącznie z niedziela. Przykład teraz czerwiec od 5.06 poniedz do 18.06 niedziela i 10 dni urlopu.

@Nina

No kombinują jak mogą , w naszej firmie nie zorienowano się jeszcze , że 10 dni urlopu stanowi 2 tygodnie pracujące

Ewelina
@Crf1

Strasznie to zagmatwane... Czy oprócz tych wczasów są jakieś inne benefity? Można się zapisać do prywatnej opieki zdrowotnej albo zawnioskować o karte sportową?

@Ewelina

Obejrzałem właśnie ewidencję czasu pracy za kwiecień i 20 dni do zrobienia, 18 zrobionych i 3 dni urlopu, No to co jest pracowałem 1 jeden dzień za dużo, czy ktoś wpadł na pomysł , że wziąłem urlop na niedzielę ( urlop był sobota poniedziałek ). Uwaga bo zrobią na w konia i nagle się okaże , ze braliśmy urlopy o których nie wiedzieliśmy. Poszedłęm do kadrowej a ona no tak system liczy , ale będzię w porządku - jak rany kto napisał system który ma tylko dodawać i odejmować , nawet mnożenia tam nie ma ( w dzisiejszych czasach nawet przedszkolak to potrafi ) a i tak nie działa . Dane są w systemie , wydruki z systemu - a wynik wziąlem 2 dni urlopu ( w systemie ) 3 dni na wydruku i ci się dziwić problemom z inwentaryzacją skoro w cyrusie masz 10 namiotów, a na wydfruku z cyrusa 8 albo 12

@Crf1

Wniosek na ile dni w końcu wypisałeś? Jakoś skorygowali ten system czy ręcznie będą to liczyć ponownie? Ciekawe u ilu osób jest taki błąd

@Crf1

Czy ktoś otrzymał już wypłatę wczasów pod gruszą , jaka to była kwota .?

An
@pracownik

Wszystko zależy od kwoty wynagrodzenia do 4 tys jest 500 zł na rękę powyżej 4tys jest 400 zł

Agnieszka

Przyszłam do Carrefour by dorobić ,zostałam potraktowana jak (usunięte przez administratora),wyzywano mnie ,nadmiernie kontrolowano i nie dawano mi podstawowych praw typu wyjście do toalety i pomimo ,że pracowałam trzy dni i włożyłam całe serce w moją pracę to nigdy więcej nie pójdę do pracy w dyskontach ... I nagle mnie zwolnili tylko dlatego że mało umiałam więc wszystkim którzy planują iść do tej sieci dyskontów do pracy to stanowczo odradzam!!!

becia

Skoro związki co roku walczą o podwyżki dla pracowników , może w końcu popracowali by nad tym aby podwyżki wynagrodzeń były od stycznia jak w każdej normalnej firmie . Ciekawe czy mają coś takiego w ogóle w planach

@becia

No ale nie ma przecież problemu, odmów obecnej podwyżki i poczekaj do stycznia

Demi

Hejka czy dostaliście aneks z podwyżką, jakie stanowisko i jaka kwota

grafiki

witajcie. pytanie do kierownikow i dyrektorow. czy w waszych regionach wasi dr tez robia taki problemy z grafikami. u nas grafik nie zostal zaakceptowany. mamy miec grafiki jak wynika z kalendarza. nasz nowy dr ma od zawsze problem z grafikami.

@grafiki

Jak się pozwalniało pracowników, to pojawił się problem z zapełnieniem Grafiku, Jak się pojawił problem grafiku, to pojawił się problem zaległych urlopów tym bardziej , że nie można wziąć normalnych no bo grafiik

grafiki
@Crf1

no wlasnie nie ma problemu z wolnym dla pracownikow. to kierownicy i dyrektorzy u nas w regionie maja problem. asystentka na polecenie dyrektora regionalnego zablokowala grafik i trzeba prosic o mozliwisc zmiany grafiku.

śląsk
@grafiki

nie. to tylko u nas na Śląsku dyrektor regionalny i asystentka myślą że mają przed sobą swoje dzieci i będą decydować. kiedy mogą mieć wolne a kiedy nie. wpis z ostatniej videokonferencji" grafik został zablokowany gdyby ktoś chciał coś zmienić, proszę o bezpośredni kontakt ze mną" chyba musimy zgłosić do PIP mobing. ekipy w sklepach są szanowane, grafiki mają jak potrzebują.

@śląsk

To jeśli HR i nikt nie reaguje to trzeba zgłosić to do telewizji polskiej i ministerstwa pracy to nie są już takie czasy zeby firmy z kapitałem zagranicznym traktowały tak nas Polaków. Proszę o więcej szczegółów i osobiście się tym zajmę, oddzial tvp katowice czeka na takie sprawy.

Jeśli szanujesz swój czas to trzymaj się z dala od tej firmy! To w jaki sposób są traktowani pracownicy ( głównie specjaliści) to jest istna porażka. Zarobki to najniższa krajowa, podwyżka nie jest przyznawana nawet jesli pracujesz już prawie rok. Cokolwiek byś nie robił to nikt tam Cię nie doceni. Zarząd porównuje zarobki prawników z inną firmą, której nawet nikt nie kojarzy i twierdzi, że zarobki są zbliżone do "stawek rynkowych" ale nie Polskich. Fałsz i obłuda na każdym kroku. Wszędzie w Warszawie można już zarobić więcej niż to co proponuje Carrefour nawet nie mając doświadczenia.

Witam.Czy mogłabym uzyskać informację czy tzw.wczasy pod gruszą w Carrefour to kwota 300zł.co dwa lata.?

Centrala

Centrala- odeszłam po przepracowaniu roku. Jedynym plusem w tej firmie była szybka propozycja umowy na czas nieokreślony. Moim zdaniem to najgorsza firma pod względem traktowania pracownika w jakiej dane mi było pracować. Wszystko było ładnie pięknie do momentu propozycji przejścia na umowę na czas nieokreślony. Tego dnia zostałam uderzona cegłą i na moje pytanie o podwyżkę usłyszałam: "no u nas to nie ma czegoś takiego...musisz czekać na decyzję o nastąpieniu podwyżek w całej firmie". Dzień mojej podwyżki w firmie nigdy nie nastąpił, w styczniu 2023 zarabiałam najniższą krajową na stanowisku kierowniczym. Firma chwali się, że zarobki są porównywane z innymi korporacjami i są na zadowalającym poziomie (nawet w budżetówce są wyższe zarobki niż w Carrefour). Na marudzenie pracowników o zarobkach firma odpowiada, że częścią wynagrodzenia są liczne benefity (zniżka 10 procent, 100 zł na urodzenie dziecka i 500 zł raz na dwa lata wczasy pod gruszą. Nie są organizowane żadne szkolenia, pracownik traktowany jest jak największe zło. Nie polecam nikomu kto ma chociaż trochę szacunku do własnej osoby i ambicji.

Centrala
@Centrala

Oprócz tego swoi są kryci i im się nie dzieje krzywda, do czasu... Patrz dyrektora który na dwóch łódzkich sklepach (usunięte przez administratora)ewidencję czasu pracy tworząc sobie słupy i na ich konta przelewał kasę. A my drodzy pracownicy pracujmy za dwóch, trzech... a to wystarczy wejść w układ i jesteś kryty przez regionalnego, jesteś swój to oficjalnie podwyżki nie dostaniesz, ale możemy stworzyć slupa studenta, i cyk wyższa stawka leci

Marian
@Centrala

Firma Carrefour to (usunięte przez administratora)!!Czysty wyzysk.Wycisną z ciebie ile można a na pożegnanie totalna olewka..Przepracowałam 20 lat w tym (usunięte przez administratora) i z każdym rokiem było co raz gorzej...Cieszę się że już tam nie pracuje.Najgorsza z możliwych sieciówek

KęKę 07

Czy ktoś wie co się tam dzieje w nowootwartym Kerfie w Wawie na pl.Unii Lubelskiej? Podobno otworzyli a mają straszne braki w pracownikach ,można tam przejść?np na PDK

AnaBell
@KęKę 07

Zapraszamy, każda osoba na każdym z działów jest potrzebna ,oferujemy pracę w miłym zespole który nadal tworzymy,lokalizację też mamy super ,każdy ma do Nas po drodze, przyjdź, zgłoś się do Nas ,Zapraszamy

@AnaBell

Miły zespół, wspaniałe profity, itd ....... to nie jest portal reklamowy. napisz o konkretach, gdzie ? po co ? za co ?

Rafik
@Crf1

Dobra reklama nie jest zła. A na poważnie, to możesz wyjaśnić, ile płacą na najbardziej podstawowym, że tak powiem, stanowisku? Da mi to jakiś pogląd. I ocenić zachowanie, tych na wyższych stanowiskach oraz współpracowników, na ile ludzie sobie pomagają?

@Rafik

Cóż jak w carrefour wszystkie stanowiska idą w kierunku minimum, co do współpracowników, to zależy, na jaki zespół trafisz. Ja mam zespół wspaniały, zgrany ( i żeby było jasne polsko-ukraiński )

adam

Chciałem sie zapytać co dokładnie robi sie pracując na stanowisku specjalisty do skanowania powierzchni sprzedaży? szukają osób do takiej pracy prosze o szybka odpowiedz

Witam. Czy możecie mi napisać jaka jest stawka godzinowa pracując na kasie. Umowa o pracę, pół etatu.

Crf1

Pytanie nie logiczne, skoro umowa o pracę to jasne , że na pół etatu pół pensji, za godzinę to na umowę

@Crf1

Dlatego pytam, ponieważ zaproponowano mi 21,07 zł/h brutto, przy umowie na pół etatu.

Nie ma czegoś takiego jak umowa o pracę i stawka godzinowa . Podziel sobie najniższą krajową na pół , a potem podziel to przez liczbę godzin jaką będziesz miał / miała w danym miesiącu i uzyskasz odpowiedź .

Ok. Pełna zgoda, dlatego zapytałem, czy Carrefour ma jakieś inne sposoby naliczania, czy jest to najzwyczajniej niezgodne z obowiązującym prawem, proponowanie stawki 21,07/godz. przy umowie o pracę.

Lidka

Czy ktoś coś wie o naszych ewentualnych podwyżkach? Zawsze jak miały być to na koniec maja wiedzieliśmy ile, jakie kryteria itp, w czerwcu były już aneksy. A teraz kompletnie nic, cisza jak makiem zasial...No chyba że odpowiedź jest prosta. Teraz podwyżka od lipca minimalnej na 3600 a od stycznia ponad 4 tys brutto minimalnej prognozują. Nawet 4200 lub 4300, internet aż huczy od prognoz płacy minimalnej na 2024 rok. Wiec czekają... Bo jak tak będzie to u nas prawie wszystkim pracownikom trzeba będzie aż tyle podniesc. Tylko eksperci( o kierownikach nie wspominam), mają ponad 4000 tys brutto...Pracownicy z wieloletnim stażem mają mniej 3.6- 3.8 brutto.

Demi
@Lidka

U nas było głośno w kwietniu teraz im bliżej totalna cisza,tak jak w styczniu nikt nie dostał podwyższki prócz płacy minimalnej, a i premie nam skrócili teraz za 3 miesięce jałmużne dawają

ktoś

Pracowałem tam około 8 lat temu, pamiętam jak zwolnili kasjerkę po około 10 latach za to że znajoma przyszła na zakupy i kasjerka dała jej torebkę za darmo, nikt nie dowierzał. Jeszcze inny przypadek ktoś przyszedł z podrobionymi banknotami Euro, kasjer przyjął płatność i potem okazało się że podrobione, wiecie co zrobiła firma? No oczywiście że zrzuciła straty na kasjera czyli gościu musiał oddać 1500 zł z własnej kieszeni(czyli ówczesną miesięczną wypłatę) jeszcze pamiętam zbiórkę pieniędzy na niego, co było swoją drogą żałosne że firma nie potrafi pokryć straty tylko koledzy z pracy wykazywali chęć pomocy. Swoją drogą ciekawe były dla mnie niedobory w kasie, jestem młodą osobą i umiem liczyć a to co miesiąc niedoplata 50 zl/ 90 zł, podsumuje to tak że pracowałem potem w innych sklepach i nie miałem żadnych niedoplat. Praca może ok na start w karierze zawodowej, można spotkać wiele sympatycznych osób oraz i chamów, najważniejsze to rozwijać się do przodu i szukać czegoś lepszego

Niestety zero informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej do pracy w centrali pomimo kilkukrotnych zapewnień :(

Rafał

Tragedia. Poniżanie pracowników chamskie docinki personelu wiecznie im wszystko nie pasuje. Wypłata oczywiście najniższa krajowa. Ukraińcy panoszą się wszędzie chodzą co 5 min na papierosa, zwolnili mnie bo cytuję "ciągle masz jakiś problem" a ten problem to zapytałem gdzie można woreczek na pieniądze znaleźć (kasjer) i usłyszałem że za dużo się odzywam etc. Chamstwo prostactwo szkoda gadać. Zgłosiłem głównej kierowniczce zachowanie kierownika zmiany nawet nie wypowiedziała ani jednego słowa. Brak kultury wśród wielu osób tam pracujących jest na porządku dziennym. Nie polecam

No to nieźle pojechali z premią kwartalną. Co niektórzy jeszcze nie są świadomi tego......1% specjaliści i 2 % eksperci przy ocenie indywidualnej, reszta %premi to cel ekonomiczny. Tak nas w(usunięte przez administratora) robią ????.

Czy my naprawdę nie możemy się ogarnąć!!! Robią z nas (usunięte przez administratora)z klapkami na oczach codziennie (usunięte przez administratora)za trzech i siedzimy cicho. Czy naprawdę w całej sieci nie ma ludzi którzy potrafili by nas zorganizować i przeciwstawić się temu co Zarząd robi z nami.Zero podwyżek (ocena kompetencyjna będzie wyglądać podobnie jak premia kwartalna),premia tylko na papierze bo budżety założone tak żeby nikt nie mógł ich wyrobić . Ludzie ogarniamy się bo nikt inny nam nie pomoże.Zwiazki robią tylko to co Zarząd chce więc musimy liczyć tylko na siebie

@Gość

Nie ma ludzi bo sie zwolnili. 2021 odeszlo 12 osob. Firma nie widzi problemu. Ludzie tez --pracujac 140%. Jest pan bardzo dobrym pracownikiem podwyzka 175zl.

Crf1

U nas są regularnie. Może problem w tym, że nie chcemy widzieć ( bo skaładka )

Ola

Tyle co widziałam związki na Fb pisały aby zgłaszać chęć zorganizowania spotkania na danym sklepie . Podaj jaki to sklep.Niedlugo u nas będą więc przekaże inf.to przyjadą.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1031.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 964, z czego 98 to opinie pozytywne, 404 to opinie negatywne, a 462 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 933 ocen.

Carrefour Polska Sp. z o.o.