Opinie o Carrefour Express (Carrefour Polska Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Carrefour Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska Sp. z o.o. w Warszawa

X

Pytanie do kierowników pracujacych z firma GTS. Jak wyglądają przerwy pracowników gts? Ile minut ma trwać ich przerwa i czy wlicza sie do czasu pracy czy jednak powinno sie ja odliczyć lub odpracować.

Gruppo
@X

Pracownicy zewnętrzni tj.np GTS ,przerwy mają nieustalone(w rzeczywistości 1x30min lub 2x15) ,jednak za każdym ich wyjściem ,czas jest odpisywaniu, mogą odrobić ale nie muszą,jest to odtrącone od wypłaty

X
@Gruppo

Czyli rozumiem ich przerwy nie wliczają się do czasu pracy.

Izabela
@X

Mi też to tak wygląda po tym komentarzu. Jaką umowę oni dostają w takim razie, skoro przerwy mają być odliczane? Jakieś dzieło czy w ogóle wymagają własnej działalności i B2B?

@X

a twoje wliczają się ? czepiasz się że ich firma daję im większe przerwy

Wojtek

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Pracownik sklepu ? Czy na tym stanowisku siedzi się tylko na kasie czy rozkłada towar, sprząta, liczy towar i sprawdza daty ? Proszę o odpowiedź

Ado
@Wojtek

Witam. Na stanowisku, Pracownik sklepu,robi się wszystko.

Przemo

Hahaha widzę że nic tam się nie zmieniło już trochę mnie tam nie ma a wszystko bez zmian zostało. Dlaczego nikt z tym nic nie robi ??? No ale tak jak napisałaś pani dyrektorowa więc wszystko jasne.

Ola
@Przemo

A co to skasowano post o Dr z południa który ma swoją lalę na epsc . Czy ktoś się boi i zamiata sprawy pod dywan :)

Zainteresowana

Witam! Jestem w trakcie przeprowadzki do Warszawy i dostałam propozycję pracy w Carrefour. Rozważam ją oczywiście i stąd moje pytanie czy chciałby się ktoś podzielić opinią na temat pracy w branży e-commerce ? Specjalista, ekspert, czy też coś o call center ? Jak wyglądają zarobki, atmosfera, kierownictwo. Z góry dziękuję .

ALIGATOR
@Zainteresowana

Zastanów się 10razy zanim podejmiesz pracę w Carrefourze, jedyny plus tej firmy ze wynagrodzenie na czas ale nic po za tym. Ogólnie firma porazka, zero szacunku do pracowników,

@Zainteresowana

Jak masz inną opcję to ją wykorzystaj. Nie polecam tu pracy. Jestem tu bo muszę na ten moment.

@ALIGATOR

Czym się objawia ten brak szacunku o którym piszecie? Ktos psuje atmosferę czy o co chodzi? A dają tu chociaz jakieś regularne podwyżki albo premie?

Mandragora 546
@Monika

Podwyżki zapomnij ta firma nie da ci więcej oprócz minimalnej ewentualnie parę groszy więcej, obowiązków coraz więcej pracowników tyle co kot napłakał.....

W jakim dziale pracujesz?

W centrali. Nie chce pisać nic więcej. Ale na ten moment są dwie oferty i zastanawiam się czy jest ktoś kto w tym ecommerce pracuje i może napisać jak obowiązki itp??

rozmowa rekrutacyjna

jak sytuacja geopolityczna wpływa na firmę

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Kwiatuszek

Witam właśnie dowiedziałam się że nasz sklep sprzedany przechodzi w prywatne ręce i tu powstaje mały problem bo ponoć odprawy nam się nie należą wobec nowego jakiegoś przepisu czy to pic czy serio aż wierzyć się nie chce?

ALIGATOR
@Kwiatuszek

Jak się nie zgodzisz się na przeniesienie, zastosują skrócony okres wypowiedzenia do 1miesiaca, ale możesz pisać urlop bezpłatny, w najgorszym wypadku zaplaca ci za 2 miesiace

Czy wiadomo kiedy będą podwyżki dla pracowników centrali? Jakieś opinie na temat pracy w ecommerce? Zastanawiam się nad przejściem do tego działu warto? Jak atmosfera?

Pracownik Carrefoura

Wczasy pod grusza ....i jak zadowoleni jesteście ....Słuszna linia ma nasza firma ..

Crf1

Bardzo merytoryczne stwierdzenie , a konkretnie o co pretenensje ?

IncoGnida.. jak Ty

Bardzo dobrze ujęte. Z ironia, dużą ilością żartu, nawet sporo czasu (pewnie służbowego) poświęciłeś na rym. Jako stand uper zrobisz karierę. Że (usunięte przez administratora), to swoją drogą. A teraz pozwól, zarymuj coś z sensem na pracownika, który zamiast u siebie, robi zamówienia na warzywa z dala od kamer ochrony. A, że jeszcze kawusia wpadnie tam międzyczasie, to ot przerywnik, aby lepiej zamówienia klepać. A może zarymujesz coś na koordynatorów, którzy patrzą innym na odbicia, przerwy, a sami po 9 przerwa numer jeden, a żeby praca lepiej koordynować - po 12 jeszcze kawka w większym gronie. A może coś na szefa ochrony, który jest szefem tylko w nazwie. Do Was najlepiej pasuje klasyk Każdy ponad każdym - (usunięte przez administratora) - innego traktuje jakby był niczym Wszyscy najmądrzejsi -(usunięte przez administratora)- myślą chyba, że są wybrańcami... Wszyscy tu, w Carrefourze ????❤️

Serwisantka
@IncoGnida.. jak Ty

Niech lepiej dyrekcja i ochrona się pochwala jaką skutecznością się wykazali zwalniając pracownika serwisów za baterie warte 17 zł. Klienci towar (usunięte przez administratora) o większej wartości, co widać po pustych pudełkach, które można znaleźć w różnych zakątkach sklepu, ale dla ochrony większym zagrożeniem był serwisant. Brawo Wy! Pracownicy miesiąca!

@IncoGnida.. jak Ty

Wszyscy (usunięte przez administratora)w Carrefourze, Oszołomie, Miedia Mark i innych placówkach, gdzie nie doceniono mojego lenistwa - to miałeś na myśli ?

Kylie

Odeszłam z Crf w zeszłym roku i była to najlepsza decyzja w moim życiu. Z perspektywy czasu jeszcze lepiej widzę jak firma nie umiała i nie umie zadbać o swojego pracownika i nie zapewnia mu należnych warunków pracy. Chodzi o najbardziej podstawowe sprawy. Koszmarem jest atmosfera. Wiem, że atmosferę tworzą ludzie i może poza pracą to zupełnie inne osoby, ale nie dało się wytrzymać ciągłej frustracji, plotkarstwa i wyścigu szczurów

Patrycja
@Kylie

Cześć. W nowopowstałym Carrfourze w Częstochowie jest tak samo jak napisałaś. Plotkarstwo, pomówienia, przerzucanie towaru z kąta w kąt według widzimisi dyrektorki, która i tak dostała robotę po znajomości... Ludzi w zamian xa premie i awanse donoszą na pozostałych pracowników. Praca ciężka, dźwiganie ponad siły. Eskpertom i kierownictwu ciągle mało...

@Patrycja

Cóż w Warszawawie w poprzednim sezonie wyścigu o Złotą Patelnie wygrał nierób ekspert Gumowe Ucho, sezon drugi , żeby była odmiana trochę rób , gumowe ucho 2

Lena
@Kylie

Carrefour Kraków Witosa, podobna atmosfera . Dyrektorka pozbawiona kultury , bez skrupułów, wykorzystującą ludzi do granic wytrzymałości. Dzięki temu ,stanowisko piastuje od 7 lat .

@Lena

Zapraszam was do Łodzi na Grabieniec ! Nasze cale szefostwo super , z wysoką kulturą osobistą .Harują razem z pracownikami . Oby nigdy Ich nie zmienili !!!

Klap klap
@Lena

@Kylie

U nas jedna liderka uważa że jak ludzie się nie lubią w pracy to lepiej pracują. Dlatego stara się od zawsze każdego z każdym skłócić. Ja się dowiedziałem że chodziłem na skargi na koleżankę w dni kiedy mnie nie było w pracy nawet. Oczywiście liderka do każdego to samo "lubię ci więc powiem że X był na skardze u szefowej, dyrektora na ciebie" A jak już to nie dawało rady to zawsze można do żony napisać albo męża że coś się tam widziało.

@Crf50

no teraz to już bredzisz, coś do ktogoś,, a z zkąd ten donosiciel ma numer do twojej żony? My w pracy nie wymieniamy się numerami partnerek

@Crf1

Bo są takie wspaniałe portale jak FB, znaleźć kontakt do kogoś teraz dla kogoś kto umie obsługiwać komputer to są 2 minuty roboty. Po za tym wiele osób poznało się w Crf , niekiedy pracowali razem. Co więcej, pracownicy z rodzinami robią też zakupy po pracy! Kto by pomyślał.

@Crf50

No wiesz , ale jak twoja żona rozdaje na FB takie informacje, to pretensja do niej. W życiu nie przyszło by mi do głowy publikować swojego numeru. Ty się zastanów co jeszcze publikowała? A swoją drogą to ku...wo , żeby szef atakował małżonka

@Crf1

To co problemem jest że ludzie mają konto na FB i grupę znajomych? Bo ja myślałem że problem jest gdzie indziej. Rodziny pracowników mają się ukrywać ?

@Patrycja

Nie wiem z czego wynika to donoszenie na współpracowników i plotkarstwo. Zapewne w każdej firmie coś takiego istnieje, ale niestety w Crf funkcjonuje to na taką skalę, że ciężko w takiej atmosferze funkcjonować. Można sobie czasem głupio pogadać, ale nie kosztem drugiego.

@Crf50

Poznałam niestety ludzi, którzy tak mówili otwarcie. I faktycznie dążyli do skłócenia pracowników. Czasami miałam wrażenie, że kadra jest szkolona z technik manipulacji ludźmi...

Ali

Hejka Czy może coś słychać o podwyżkach w naszym kochanym Carrefourze,bo związki zawodowe w styczniu zwróciły się do firmy o podniesienie płac związku z tak dużą inflacją i jak do tej pory cisza. Wszystkie sklepy pracownikom podniosły pensje już w w lutym a my oczywiście na szarym końcu o ile co kolejek dostaniemy.

Można powiedzieć że z dnia na dzień powrót z pracy zdalnej na przyjazdy dwa razy w miesiącu bo wielkiemu góry tej firmy czyt. „Dział Handlowy” nie podoba się że można efektywnie i w ten sam sposób pracować zdalnie (np.logistyka) Zamiast przełożyć oszczędności jakie firma zgromadziła na mniejszych rachunkach (głównie woda i prąd) podczas pracy zdalnej pracowników na ich lepsze wynagrodzenie to nie lepiej generować na nowo większe koszta stałe…totalny brak myślenia i zarządzania. Ps a osobom z działu handlowego polecam więcej życzliwości i wyjęcia kija z 4 liter.. pracując stacjonarnie nawet nie potraficie ogarniać spraw z dostawcami…a to że Was boli praca zdalna innych ludzi Wasz największy kij.

Xx

Zgadzam się z tym. Wynagrodzenie na stanowisku specjalisty nawet nie jest średnią w tym zawodzie. Zamiast podwyżek to dodatkowe koszty na przyjazd do biura. A co na to przełożeni? Wywalone, nie ich problem. Przyjdą koleji....

Crf1

Czytając twoją wypowiedż, którą słabo można zrozumieć, wychodzi na to , że jesteś wkurzony na to, że nie możesz nic nie robić biorąc kasę tylko musisz wziąć się za robote

Ktos
@Crf1

Czyli twoim głównym zdaniem jak twierdzisz jest praca w biurze ale rozumiana jako przebywanie tam, bo zapewne efektywność twojej pracy wynosi zero. Ludzie z prl, ogarnijcie się wreszcie ahaha praca zdalna już dawno była w tym kraju, jeśli komuś to nie odpowiada niech pracuje stacjonarnie i się odwali od tych co robią to zdalnie.

Jestem niczym

Hasłem przewodnim ten firmy powinno byc : nie podoba się to wypad, ładnie rzecz ujmując. Zero poszanowania pracownika. Góra liże cały czas sobie wzajemnie, a dół albo się podporządkujesz albo droga wolna. Specjaliści za najniższą krajową! Śmiech. Handlówka gotuje się, bo logistyka może pracować zdalnie. Proszę was, wyjmijcie te kije ! Albo zapraszamy do logistyki za te marne grosze!

ona

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat przyznawania tzw. "Wczasów pod gruszą" Na jakich zasadach ma być to przyznawane? czy trzeba składać wniosek do komisji socjalnej? I czy będą kryteria dochodowe, jeżeli tak to jakie? czy może będzie to automatyczna wypłata po 14 dniowym nieprzerwanym urlopie? Jakie mogą to być kwoty?

Nikt wazny

Nie polecam. Ostatnia wypowiedz publiczna (via internet) członka zarządu (celowo mała litera bo na duża nie zasługuje) wobec 600 pracowników to szczyt prostactwa, braku kultury, pogardy dla pracownika, wściekłości w oczach …. Stosunek do pracownika jak na początku lat 90 . Jak ktoś lubi czuć się jak śmieć zapraszamy

Iwona

Interesuje mnie praca w dziale Obsługi Klienta. Mam 3 letnie doświadczenie w zawodzie. Po jakim czasie można liczyć na umowę na czas nieokreślony? Czy jest szansa na dostosowanie wymiaru etatu?

Cedrix
@Iwona

Po pół roku dostaniesz umowę na czas nieokreślony,wymiar pracy 1/2 i 3/4 etatu dotyczy kasjerów,reszta na cały etat ,ale można negocjować przy zatrudnieniu ,wszystko zależy od danego sklepu

Blondi

A może ktoś coś wie bałtycka Gdańsk czy są bony czy nie na święta

Ado

Czy ktoś wie coś bliżej na temat likwidowanych sklepów w carrefourze?

Galeria
@Ado

Kurczę tez chce wiedzieć ale nikt nic nie wie. Dziś słyszałam ze po koniec kwietnia zmienia się właściciel . Wiec ja jako galeria chyba nie muszę podpisywać tej umowy? Jak myślicie?

Carrefour
@Galeria

Podobno wszystkie sklepy zostały wyprzedane. Tylko jak zwykle cisza. I co teraz, co my poczniemy.... czy ktoś coś wie dokładniej ?

Miki
@Carrefour

Jak to wszystkie cała sieć?

Antek
@Carrefour

Dlaczego tworzysz sobie problem „ na siłę” ? To co piszesz to - podobno- a co napewno? Dokładnie to ci powie nowy pracodawca co ty bidulo poczniesz. Jeśli takowy będzie.

maro

Proszę sprawdzajcie terminy ważności !!!!!i(przykład chleb razowy data ważności 2-3dni a już na kromkach zielona pleśń

Franio

Co wiadomy o tym show co odbył się w Toruniu i Gdańsku znając ta firmę to nic tam dobrego dla pracowników nie było wiadomo jedynie że w drugiej połowie roku podwyzki a coś więcej ktoś coś wie?

Lesiu
@Franio

Nic to samo że w drugiej połowie podwyzki.ale czy ktoś coś więcej wie jakieś konkrety

Franek
@Lesiu

A to wszystko jest jasne no przeciesz w drugiej połowie roku ma być podwyżka od rządu na 3600 o o tym mówili prezesi na zebraniu show .Szkoda ze tylko Menager tam wpuścili bo bali się zwykłych pracowników i ich pytań do zarządu a Menager wiadomo boją się o swoje stołki i onic nie zapytają mają więcej i wygodne posadki inni robia pracę za nich a oni spijają śmietankę i biorą premie czyimś kosztem .W carrefour nic się nie zmieni będzie jeszcze gorzej kto mądrze myśli to zwiał lub jeszcze zwieje z tej firmy i znajdzie pracę przykład Super Kasjer 20 lat pracy 3500 brutto nowy kasjer ciapa i tempo żółw 3500 brutto o co firmo chodzi takie sytuacje są na każdym stanowisku więc takie Cuda Tylko w Carrefour .

@Franio

No druga podwyżka do minimalnej

Antek
@Franek

A dlaczego nie spróbujesz lepszej pracy i lepszych zarobków w innych sieciówkach. A może zacznij działać w związkach? A jak nie macie to załóż. Zamiast krytykować - powalcz. O siebie i innych. Z carrefourem ślubu nie braliśmy. Sami musimy o szacunek dla siebie zawalczyć i w sposób kulturalny i zdecydowany.

Zbychu

Też tego nie rozumiem. Ja chciałem to zmieniłem i to na lepsze. Reszta ta ktora przez kilka lat marudzi na warunki i płace siedzi i tylko dalej zrzedzi i tylko sie ciesza jak sie dyrekcja zmienia bo łudzi się nadzieją że może sie coś zmieni ale tu dyrekcja nie ma nic do gadania i nic sie nie zmieni nawet zmiana regionalnego.

Nora

Bony świąteczne 700, 650, 600 może pod koniec tego tygodnia, może w następnym tyg. Tyle na razie wiadomo. Pozdrawiam.

@Nora

1000,1100,2000 może, może pod koniec tego roku, Czego chcecie właściwie - nie zasponsorowaliście podwyżek francuskiej biedocie kupując akcje to macie

@Nora

Bony są już rozsyłane po sklepach.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1031.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 964, z czego 98 to opinie pozytywne, 404 to opinie negatywne, a 462 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 933 ocen.

Carrefour Polska Sp. z o.o.