Opinie o Carrefour Express (Carrefour Polska Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Carrefour Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska Sp. z o.o. w Warszawa

magdalena

Niektórzy mówią że niby rozmowy o podwyżkach zaczynają się w styczniu ile w tym prawdy nie wiem , ale coś będą musieli zrobić skoro chleb 7 zł , nie wiem czy w tej firmie pracują ludzie którzy nie robią zakupów i nie widzą jak wszystko poszło w górę ?

@magdalena

Koleżnko, rozmowy oczywiscie zaczną się od stycznia. Carrefour tradycyjnie, pochwali się przyznaniem podwyżek po ocenie rynkowej w marcu - kwietniu czyli jakieś 100-150 pln mniej niż Państwo ich zmusi za 2 miesiące

@magdalena

Wy podwyżki chcecie, jak oni szykują duże zwolnienia w dwóch turach, przy których restrukturyzacja sprzed ponad roku to małe piwo. Za mało osób odeszło wtedy "dobrowolnie". Ciekawe co tym razem wymyślą żeby nie płacić grupowego. Możliwe że na sklepie zostaną tylko menadżerowie i doradcy.

@Tomek

Zaskoczyłeś mnie i chyba nie tylko tą informacją , z kąd takie wiadomości ?

Nn1990

Skąd takie info ?

Łucja
@Crf1

Podwyżki co roku są na takim poziomie? Wszyscy dostają tyle samo czy są jakieś zasady ich przyznawania ?

@Łucja

Zasady są 2. 1-sza Gumowe ucho cieżko pracuje uszami. 2- ga trzeba oszczędzać. wg 2 zasady ja się szarpałem , uczyłem ( 6 lat ) itd i usłyszałem ze..., kolega który wykazuje się głównie spóźnieniami, stwierdzenia na jego temat no wiesz jaki jest - zarabia od 1 stycznia tyle samo co ci (usunięte przez administratora) Wychodzi na to , że skoro on nie może ( nie musi ) równać do naszego poziomu za tą samą kasę, to chyba firmie zależy na równaniu do jego poziomu

@Łucja

a poważnie to reguła stukną troszkę żeby w gazetach było , a prawda jest taka , ze Carrefour podwyżki daje Państwo

Eni
@magdalena

Nasz Dyrektor powiedział, że podwyżki będą do najniższej krajowej - a czy coś więcej - "proszę na to nie liczyc" odparł.. Generalnie u nas poblokowali zwiększanie etatów - brak możliwości wypracowania większej ilości godzin dla 1/2 i 3/4 etatowców. Wolą za to zatrudnić na "UZ" Ukraińców, za których i tak my musimy pracować. Problemy w komunikacji i brak chęci pracy z ich strony, sprawia że do wykonania mamy tą samą pracę lub nawet większą bo trza po nich poprawiać. Ot co! Takie wnioski. Miłego dla Państwa i wysokich mobilizujący podwyżek. Może miło się tu wszyscy zaskoczymy.

ciekawy
@Eni

oj tak! sama prawda pracownikowi na umowe 1/2 czy 3/4 nie dadzą darobić, ale na Ukraińca czy inny GTS pieniądz jest (chociaż teraz już na GTS po podwyżce stawki minimalnej wyobcinali godziny). Zatrudnili by na sklepy więcej etatowych pracowników, a nie wiecznie GTS/UA łatać, a GTS i tak nie przychodzi bo nie ma chętnych, a jak już przyjdzie to w 90% jakaś łajza co więcej szkody narobi niż pożytku... I tak człowieku będziesz robić za dwóch albo i trzech, poprawiać i latać z wywieszonym jęzorem...

@Eni

Co do podwyżek, to jest standard od lat, więc skąd zdziwienie. Co do UA - może czepianie, ze cos na zabrali - to też są ludzie są różni. Przed pandemią sprzedawali nam chłopaków - raz dwa i do widzenia . dziewczyny ok. Teraz po wybuchu wojny prawie połowa zespołu to dziewczyny z UA i są prawdziwymi członkami zespołu ( w odróżnieniu od na okrągło chorych cieżko pracujących Polek ). Kwestia podejścia, a nie szukania winnych

Eni
@Crf1

Nie jestem w żaden sposób zdziwiona, jeśli chodzi o podwyżki. Napisałam, to co usłyszałam od Dyrektora. Co 1/2 i 3/4 - każdy orze jak może. Przed świętami i po wysyp L4 ze strony naszych pełnoetatowych kolegów. Głównie L4 rzucają doradcy. Wyżsi stanowiskiem wolą przyjść chorzy, zarazić, wziąć 1 dniowe uż niż ryzykować. Być może u Was UA bardziej kumanić niż u nas - do tej pory była ich garstwa- jednak mówiąca po Polsku. Teraz nie dogadasz się, a to rodzi pewne problemy.

Tomasz
@ciekawy

Ile obcieli?

Antek
@Eni

Ich pogarda jest bardzo wyczuwalna. Tych z wojny oczywiście. Nic nie muszą się starać. Im się nie zwraca uwagi i są nietykalni. Klient też nie ma z nich pożytku. ( nie kumają po polsku ). Ci co wcześniej przyjechali po prostu - do pracy są tak jak my. I nie darzą bynajmniej miłością swoich nowych rodaków. Często mówią ze się za nich wstydzą.

@Antek

Masz Dziwne doświadczenia, u nas dziewczyny "chuchać i dmuchać" ( bez domysłów ) , żeby zostały robotne i zrozumiałe, 2 dwie już straciliśmy wróciły do siebie naprawdę porządne dziewuchy

Pracownik Max

Witajcie ,jak u Was powroty do pracy po świętach? U Nas tragedia 50% obsady na L4 ,koordynatorzy wściekli latają i karzą dokładać towar bo klient nie może zobaczyć pustych regałów sklepowych, dokładać, dokładać,szybko....ale kim ??? Nie mamy przecież 4par rąk!!! W dodatku pełno zwrotów do rozniesienia i ogólny bajzel pozostawiony na sklepie po sobocie bo jak mniemam każdy chciał wyjść o tej 13.00 a klientów było na godzinę przed zamknięciem tyle że myśleliśmy że jest jakaś mega super promocja ?!Ogólnie organizacja poświąteczna zawiodła i chyba Ci co poszli na L4 wiedzieli co robią....

@Pracownik Max

Ogólnie jest dużo zwolnień, kasjerki siedzą na kasach w temperaturze 12 stopni , wieje z magazynu, galerii, z lodówek, jak ktoś się rusza to jeszcze pół biedy, niestety zdrowie i życie pracownika się nie liczy, tylko oszczędności na ogrzewaniu, pracownicy wszystkich działów są przemęczeni po świętach a tu jeszcze sylwester czeka, dni wolne pozabierane przez centralę odgórnie, nie ma jak odpocząć , podleczyć się tylko zasuwaj w tym mordorze

Nn1990
@Tomek

§ 30 BHP Temperatura w pomieszczeniach pracy W pomieszczeniach pracy należy zapewnić temperaturę odpowiednią do rodzaju wykonywanej pracy (metod pracy i wysiłku fizycznego niezbędnego do jej wykonania) nie niższą niż 14 °C (287 K), chyba że względy technologiczne na to nie pozwalają. W pomieszczeniach pracy, w których jest wykonywana lekka praca fizyczna, i w pomieszczeniach biurowych temperatura nie może być niższa niż 18 °C (291 K). Polecam ;)

Antek
@Pracownik Max

Dlaczego wyłazić ze skóry za wszelką cenę. ?

Ali

Hejka czy coś słychać o podwyżkach w firmie bo wszystkie inne markety mówią o podwyżkach tylko u nas cisza. Co tygodniowe telekonferencje bezsensowne na których mówią tylko o wynikach,oszczędnościach cieciach etatów i innych pi..... a gdzie w tym wszystkim poszanowanie dla pracownika,to ludzie nie maszyny . Jedna osoba nie zastąpi 3 czy 4 pracowników.Tak jak myślą tam na górze,nich przyjdą zawiną rękawki od koszul i pokażą jak to zrobić.

zainteresowany

bardzo wam tak dobrze carrefouroskie zakłamane fałszyhwe mordy - a zwłaszcza tym, którzy chodzili i sprzedawali innych - wymyslali i lizali (usunięte przez administratora) dyrektorom, tylko po to żeby samemu się (usunięte przez administratora) za 7 osób i robić przebudowy, stoki, i 20 palet na jedną alejkę - traktowaliście ludzi jak ostatnich śmieci a teraz z wami tak postąpili bardzo wam tak kur#wy dobrze! Liczę że ci pseudo liderzy (w szczeólności z Warszawy) po sprzedaży sieci, nigdzie nie znajdą roboty. Bo większość to została wybrana z brkau laku bez szkoły, bez kultury, bez żadnej ogłady, chlejąc piwska i gardząc innym człowiekiem. Będę patrzył z uśmiechem jak ta sięc się zawinie a dyrektorów (i tym bardziej pseudo liderków) (usunięte przez administratora) na zbity ryj - tfu wam w mordy!

@zainteresowany

Hej ! Nie potrzebne takie nerwy .Sytuacja jest trudna dla wszystkich a ci co na razie zostali po prostu też czekają jak ich praca będzie wyglądała. Raczej ciężko będzie pracować za kilka osób. Mało kto wyrobi i tak będzie. A to że trafiamy czasem na tzw.lizusow i podobnych to wszędzie tacy się znajdą niestety .

Kraków ul. Podgórska
@zainteresowany

Dokładnie tak . Pracowałem na ul. Podgórska w Carrefour w Krakowie jest tam taki dyrektor Grzegorz Z.(usunięte przez administratora)Poza tym ludzie tam tak fałszywi , wymyślają na innych głupoty i opowiadają za plecami puszczając płoty . Masz rację , szacun dla Ciebie że to napisałeś . Tak tam jest .

Czytajacy
@zainteresowany

W końcu wypowiedź konkret. Uwierz, że nie tylko tak jest w Wawie ale centrum Polski nie jest gorsze. Cóż KARMA szybko WRACA.

@zainteresowany

Tak się wkurzyłeś, bo miałeś pecha, Ja miałem tragiczną dyrektorkę, a teraz jeszcze gorszą, ale manago i liderzy byli w porządku. Nie wyżywaj się na ogóle mają doświadczenie z konkretnej placówki

zainteresowany
@Crf1

To nie jest opinia pisana w emocjach tylko fakty. Nie pracowałem w jednym sklepie tylko w kilku obiektach w Warszawie bo miałem okazje pełnić stanowisko kierownicze (Wileński, Reduta, Targówek, Mokotów, G.Północna, Arkadia, itd..) wszystko do jednego Wora. Zakłamanie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Traktowanie drugiego człowieka jak ostatniego śmiecia, bieganie do dyrektora na skargi z zupełni błachych powodów, albo wymyślając inne bzdury (np. Jedna frontka po pracownikach specjalnie przesuwała i przestawiała cenówki żeby potem iść do Dyr że człowiek nie umie pracować, lub zawalanie pracownika paletami o godzinie 5:00 gdzie końcy prace o 6:00 żeby się nie wyrobił a pptem iść do dyreltorki na skarge że nie wyrabiają się z pracą. Ludzie z tej siedzi to najgorsze (usunięte przez administratora) jakie w życiu spotkałem. Życzę z całego serca żeby po zawinięciu sieci z naszego rynku ci pseudo liderzy i dyrektorzy nie znaleźli roboty a jak już to(usunięte przez administratora) po 12h i bez żadnej przerwy żeby móc nawet łyk wody wziąć i ich traktowali jak śmieci jak oni to robili przez lata z innymi. Na każdego przyjdzie czas i trzeba pamiętać że karma zawsze wraca. (usunięte przez administratora) Carrefourowskie (usunięte przez administratora)

Jak
@zainteresowany

Jak sam masz mniemanie o ludziach jak piszesz,to nie spodziewaj się ,że będziesz inaczej traktowany.Jezeli ci ulżyło ,to git.A dla nas plus ,że nie ma cię wśród pracowników.Oczywiscie,nie pozdrawiamy.

roman

dobrze, jedziesz z ...

@zainteresowany

Wybacz, ale z tobą jest coś nie tak, rozumiem rozżalenie ,że straciłeś kasę, ale tak cię rzucali z kierownika na kierownika z placówki na placówkę ? Taki byłeś dobry, czy nigdzie się nie sprawdzałeś ? A firma trzyma takich ludzi i potem wszyscy mają problem

@zainteresowany

To jak nie jest to z emocji, to się przyznaj tak Cię rzucali bo jesteś taki wspaniały, czy dlatego ,że jesteś taki beznadziejny

@Crf1

Człowieku, widać że nie masz pojęcia o tym co piszesz. Logiczne jest że będąc kierownikiem jeździsz po innych obiektach "pomagać" lub w zastępstwie. Typowe, "nie wiem, ale się wypowiem". Jeśli nie masz nic konstruktywnego do wniesienia do zamknij się i idź za najniższa wykładać palety, bo przyleci dyrektor i będziesz musiał wejść w (usunięte przez administratora) by cię nie zwolnił ;) bo przecież gdzie ty robotę znajdziesz z takim podejściem. Mogą po was jeździć, mogą was obrażać, mogą przeprowadzać (usunięte przez administratora) w biały dzień a wy i tak będziecie siedzieć w tej firmie jak ci ostatni jelenie ;d - Carrfour z takich ludzi są najbardziej zadowoleni, ahh ci wierni pracownicy. Może się wypowiesz ile podwyżki za te wierność dostałeś ze wspaniałej firmy i PL dyrektorów regionalnych i dyr sklepu? ;d No tak, pewnie NIC. Dyrektor poklepał po ramieniu że wierny piesek za najniższą krajową, a teraz biegierm zapier#alaj rozkładać palety ------->

@Jak

Ja mam mniemanie o ludziach bardzo dobre, bo zawsze stawałem w obronie pracownika i byłem niewygodny. Ot, cała historia. (usunięte przez administratora)

@Crf1

A uja Cię obchodzi co z Nim robili.. Zajmij się sobą bo niedługo lecisz jak reszta z francuskiego (usunięte przez administratora)

Andzia Zięba
@Kraków ul. Podgórska

Jedziesz z (usunięte przez administratora). Tam same tempe dzidy . Ja robiłam tam przez GTS . Szmaticzku na patyczki .

@Zainteresowany

No nasi kierownicy nie jeżdzą pomagać, jeżeli już to pracownicy, może mówimy o różnej wielkości placówce

Jak
@Zainteresowany

Nie wiesz kim jestem,więc się nie wypowiadaj,bo byś się zdziwił.Chociaz jak w Wawie Cię tak rzucali po sklepach ,to się spotkaliśmy, pracowaliśmy razem,i domyslam się kim jesteś.

@Crf1

no to jak nie wiesz, to kaganiec na (usunięte przez administratora)i się zamknij, bo widze że pod każdym komentarzem wypisujesz bzdury i się (usunięte przez administratora) między wódkę a zakąskę. Na szczęście wasze dni są już policzone i z utęsknieniem wyczekuję dnia jak "KARFUR" zawinie się z Polskiego rynku i ciekawe gdzie ci pseudo kierownicy znajdą robotę. Bo to się nawet nie nadaje do zewnętrznych. Może do łopaty, ale ją też trzeba umieć trzymać. Albo na ulicę, bo wchodzenie w (usunięte przez administratora) wychodziło wam najlepiej. [aaaa] = dobrze prawi. (usunięte przez administratora)cię interesuje co ja robiłem i kim byłem. Pracowałem wystarcająco w tej zrytej firmie i w kilku lokalizacjach by wyciągnąć odpowiednie wnioski + dochodzili do tego moi znajomi, również liderzy, którzy mieli podobne zdanie do mojego. Może ich tutaj sprowadze, niech się wypowiedzą :)

Gosia
@Kraków ul. Podgórska

To prawda ja pracuję na nabiale w tym (usunięte przez administratora) na podgórskiej w Carrefour Market w Krakowie ludzie to dopiero (usunięte przez administratora) tam są . To prawda obrabiają (usunięte przez administratora) każdemu . A kierowniki to tłuki bez szkoły po liceum lub zawodówce .

@aaa

Oh, cóż za merytoryczna odpowiedź, czyżby kochanie broni na tym samym poziomie kompetencji

@zainteresowany

No i jedziesz , zakłamane carf mordy, morda w kaganiec, Opisz biedaku jak dokładnie jak się poświecałes, bo na razie wychodzi na to , że obrażaniem ludzi. Teraz przykro mi poczujesz się pewnie obrażony, ale do to tej firmy ( z różnych powodów ) trafia wielu ludzi wykształconych nie tylko na poziomie średnim, ale i wyższym , a ty masz najnormalniej w świecie kompleks niższości , więc się wyżywałeś, bo ktoś się połapał , że nie którzy nie powinni mieć stanowisk ttylko z tytułu zasiedzenia, bo się na nie nadają

@aaa

A ty poleciłaś już, i masz taką nadzięje, widzisz ja znam angieslki i quebewoski kanadadyjsko- francuski

Marta wędlina
@Kraków ul. Podgórska

Na wędlinach to samo sami fałszywi . Ten cały Carrefour powinni zamknąć w końcu a te speudo dyrektory do sprzątania w innych firmach by się nadały .

@Crf1

O czym ty bredzisz (usunięte przez administratora) to... Dzień bez pracy i źle się czujesz.

@Crf1

Nie mierz wszystkich swoją miarą (usunięte przez administratora)

@Crf1

Ludzie o co wy się sprzeczacie , skaczecie sobie do gardeł , a przecież jedziemy wszyscy na jednym wózku . Carrefour zakpił z nas wszystkich . Jako pracownicy różnych szczebli nie liczymy się dla nich. W tym momencie myślą już tylko o sobie .

Iwona Kucap
@Marta wędlina

Nie wprowadza j w błąd . Ja jestem manago i jestem Panią i gospodynią. Marta weź tam kiełbasę układaj . Ja układam śmietanę i jest super

Xxx
@Kraków ul. Podgórska

Pracowałem dosyć długo na Podgorskiej to nie kierownik tylko ciepła klucha lodziary Aski. Razem jeżdżą do pracy ,razem na urlop chodzą i Góra tego nie widzi, bądź nie chce widzieć. Fałszywi na każdym kroku. Ona to nie rób francowaty. Zawsze chodzila za nim, nie wiem jak teraz bo oddawna tam nie pracuje. Nigdy nie zrobila nic na sklepie zawsze miała swoich służących. Inni menadzerowie zapiepszali na sklepie a ona siedziała w biurze. Wszyscy o nich gadali ale nikt nie miał odwagi się odezwać. Ona myśli że wszystkie rozumy zjadła, zero szacunku do pracowników. Cieszę się ze już tam nie pracuje bo atmosfera tam (usunięte przez administratora)

Yupik
@Xxx

No to prawda. Na podgórskiej on chyba ją ruch-a i ona jest za to Panią manager . Ona nic nie robi tylko siedzi , wszystkich traktuje jak śmieci . Aska to taka która więcej może niż kierownik . Myślę , że przyjdzie czas i na nią i pójdzie do łopaty bo wyjścia nie będzie .

Iwona
@Iwona Kucap

Bardzo proszę się pode mnie nie podszywać. Moje nazwisko brzmi trochę inaczej.

@aaa

Tak cię szkoli miłośc wyzywać ludzi od idio..

@aaa

Jaką moją miarą ? dyskusja z zakochaną panienką broniącą Paja..ca obrażająecgo ludzi, ja przynajmniej uczciwie zasuwam 3 tygodnie na 2-ce w pojedynke i nie wyzywam ludzi z tylułu utraconej kasy za nic nie robienie. No i wciąż ten ID..ta poziom trzymamy nieustająco

I tu się zgadzam

@aaa

No dzięń bez pracy i źle się czuję zmęczony bo robieniu na takich ja ty

Kamil

Ciągnie mu gruchę jak nic . He he Joanna cała . He he

@Crf1

Co ty bredzisz.. Nie pastuj tyle podłogi

Spokojnie.. Niedługo zasiłek...

@Crf1

Masz problem ze słowem pisanym? Jaka miłość jakie szkoli o czym bredzisz.. I ponownie nie mierz wszystkich swoją miarą..

@aaa

odnoszę wrażenie , że ty komuś pastujesz, a jak masz problem napisz jaki komentarz jest nie tak

Ali
@Zainteresowany

Odezwał się jeleń którego rzucają z jednego kąta w drugi i teraz płacze

szok
@zainteresowany

stanowisko kierownicze i takie słownictwo? dobrze że odejdziesz, bo kalasz stanowiska kierownicze. kto Ciebie awansował i ciekawe za co, bo na pewno nie za kompetencje.

CRF2
@Zainteresowany

najbardziej interesuje mnie gdzie ty znajdziesz pracę,bo to strach i twoja świadomość, że nigdzie jej nie znajdziesz, może to ty lizałeś ale jednak źle

Łeeecheee
@Kamil

Z centrum polzkiii też nie lepsza ..... taka dłuuuga namalowana.

@Crf1

Po raz 3 bo nie pojmujesz prostego języka. Nie bierz wszystkich swoją miarą i zachowaniem idi.. to

Hmm
@Crf1

Odpuszcz sobie dyskusje z tym zainteresowanym, pewnie kolejny koordynator gts którego rzucali ze sklepu na sklep, (usunięte przez administratora) robił tak samo (usunięte przez administratora) szkolił ludzi wyobrażał z siebie mega kierownika i się dziwił czemu ludzi po jednej zmianie wywalali))

liderka
@Hmm

Czytam komentarze i musze przyznać rację @Zainteresowanemu. Sama pracuje na stanowisku Liderki i to co kolega wypisuje (mimo że w bardzo brutalnej formie) - niestety drogie koleżanki i koledzy jest 100% przedstawieniem rzeczywistości bez ogródek. Pracowałam w latach 2013-2015 poza Warszawą od 2k15, pracuje w stolicy i to co się dzieje przechodzi wszelkie pojęcie, czego nie idzie opisać. Obowiązków ponad standardy, do tego dochodzą wydzimisie dyrektora sklepu i ciągłe spełnianie zachcianek. Jeden drugiemu wilkiem, którego by utopił w łyżeczce wody za nic i co jest wręcz strasznym dla mnie obrazem, traktowanie drugiego człowieka jak osobę gorszego sortu niczym jak w filmach dokumentalnych o obozach w Sobiborze. @hmm - i tutaj własnie zwracam uwagę na ciebie - (firma zewnętrzna) - ci ludzie, w waszej sieci są traktowani jak najgorsi śmiecie, za co powinni ci ludzie skłądać zbiorowe pozwy o (usunięte przez administratora) i nasyłać na te sieć inspekcje pracy o (usunięte przez administratora) Nawet w twoim komentarzu czuć już te agresję i chęć wywyższenia się (bo ja mam umowę o prace i pracuje w CRF - a ty masz ściemiówkę i robisz przez zewnętrznych) - tylko licz się z tym że ludzie z zewnętrznej, zarabiają więcej od ciebie to raz, a dwa oni są w tej pracy tylko na chwilę, by sobie dorobić, ty natomiast za kilka miesięcy stracisz całkowicie pracę i twoja francuska sieć wywali cię na ulicę i będzie mieć kompletnie w poważaniu twój staż jaki włożyłeś w te firmę - w zamian, podsuną ci aneks, by puścić cię definitywnie z torbami. Właśnie to jest obraz ludzi z tej sieci, ciągłe obrażanie, wyzwiska, szydzenie z drugiego człowieka - Ja aneksu nie podpisałam i jestem na wypowiedzeniu z czego bardzo się cieszę, mimo że teraz na plecach czuje, że jestem gorzej traktowana. A do tych wszystkich ludzi, którzy nie okazywali zrozumienia i byli tymi o których wspomina @zainteresowany - karma do was wróci. Pamiętajcie, co siejecie, to zbierzecie i czy się z tym zgadzacie czy nie prawda jest brutalna i kolega ma 100% racje. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że wy do samego końca, póki was nie wywalą z tych sklepów, dalej będziecie się kąsać i zabijąc o względy, ale nie ma już o co, bo dni tej sieci są już i tak policzone :) Życzę miłęgo dnia tym którzy mają odwagę pisać jaka jest prawda i powodzenia wszystkim tym, którzy byli kur*####wami - abyście nigdy nie zostali dopuszczeni do pracy z drugim czlowiekiem. Miłej nocy :)

id65346345
@Hmm

skoro odpuszczasz sobie komentarz to po co komentujesz prowodyrze? Może puszcze na (usunięte przez administratora) nagrania które mam z bryfingów, jak to liderzy z carrfour obrażali ludzi przy innych pracownikach, lub jeszcze lepsze, kiedy to sami dyrektorzy wyzywali od (usunięte przez administratora) swoich liderów, którzy tak biegają i liżą im pośladki :) - W tej firmie niestety, ale sytuacje zmuszały, by was nagrywać, bo rano gadacie co innego, a za kilka godzin zmiana zdania o 180 (stopni). Zresztą nie ma sensu ruszać gó##na bo śmierdzi. Wszystko zostało zgłoszone do PIPu - wraz z nagraniami i imionami i nazwiskami ludzi, którzy właśnie tak postępowali ze zwykłymi pracownikami, a zwłasza z ludźmi z zewnętrznych. Nigdy nie zapomnę sytuacji, kiedy jeden "lider" wyśmiewał pewną Panią, od "obłąkanych", tylko dlatego bo kobieta się nic nie odzywała i wykonywała polecenia bo nie chciała wchodzić z nikim w znajomości i robic swoje, a kobieta była ciężko chora na raka i przyszła do zewnętrznych, żeby sobie dorobić, bo z zawodu była nauczycielem języków. Do końca życia tego nie zapomnę. Jak można wyzywać kobietę bardzo chorą, która przyszła tak ciężko(usunięte przez administratora) aby dorobić dla siebie i dziecka, a taka (usunięte przez administratora) bez wykształcenia, którą wzieli z braku laku, wypowiada się i ocenia drugiego człowieka. Takich sytuacji było duuużo więcej i zaręczam, że może na pożegnanie waszej wspaniałej sieci zmontuje filmik z tych nagrań i niech cała polska sobie posłucha. Chodź, można by to było zrobić wcześniej to może ktoś wyżej niż PIP by się za was wziął i pociągnął do odpowiedzialności karnej.

znawca
@liderka

zgadzam się w 100 %

Rob12
@id65346345

id65346345 gdzie byłeś na tych briegingach. Dlaczego nie zwracałeś uwagi tym liderom na niestosowne zachowanie i brak szacunku do innej osoby. Ciebie też powinno się pociągnąć do odpowiedzialności za znieczulicę.

@id65346345

Jestem wstrząśnięta tym co napisałaś . Brawo za odwagę , nie odpuść tym prostakom poniżającym ludzi !

@Zainteresowany

No i tu chyba jest twój problem, nasi kierownicy nie wożą się ( normalnlnie) po sklepach tylko zasuwają razem z nami . I Tu chyba tkwi twój problem woziłeś się zzamiast pracować. Teraz cierpisz , bo to zauważyli - choć przyznam w centrali powinni bardziej przyjrzeć się centrali , bo tam tacy sami chętni główni do jeżdżenia

@Zainteresowany

Nawiasem pisząc - Logiczne jest że będąc kierownikiem jeździsz po innych obiektach "pomagać" lub w zastępstwie, to ja zwykły wykładacz jeździłem po sklepach zastępować i pomagać - i nie widziałem tam jakoś bohaterskich kierowników, no chyba że na 4 godzonnej kawie, Za to mój kierownik był wściekły, bo dostał przymus wysłania mnie

@zainteresowany

Ale tu nie chodzi tylko o liderow ale takze o pracowników ktorzy z 10 letnim doświadczeniem zarabiaja teraz tylko co nowy pracownik. Zero podwyzek dla pracownikow no chyba ze pupilki dyrektorow to inna sprawa. Po 11 latach pracy masz tylko co nowa osoba ktora przyszla. No ale to byl ich cel najgorszy (usunięte przez administratora) Omijajcie te sklepy

@zainteresowany

Zgadzam się z tą opinią . .Jest napisana prawda .Podstawiają ludzi.Nie zajmą się brudem i smrodem.

@232

no u nas odnieśliśmy sukces - nowy pracownik 1 tydzień 1 zmiana pijany, 2tydzień 2 zmiana pijany, 3 tydzień przyszedł o 6-ej do pracy, o 6.15 wyszedł. Jak mówią jak płacicie takcy pracownicy się zgłaszają, a przy okazji piękna forma demotywacji tych starszych z doświadczeniem i zachęta - opuście nas

@Crf1

W tej firmie na trzeźwo pracować się nie da ha ha ha. Jaka firma tacy pracownicy.Tylko my "starzy"ciągniemy ten cały bałagan.Jednak ile można.Wszystko ma swoje granice! W TV reklamy 25lat firmy Carrefour a dla nas pracowników nic .No cóż nie byłoby na premie dla tych na górze.

Bonia
@zainteresowany

Oo widzę że nie tylko w Elblągu w tym Carrefourze takie ludzie pracują . Masakra i masakra popieram twoją opinię

@zainteresowany

Każdemu człowiekowi należy się s, scunek bez wzg na stanowisko. Brak szacunku np wulgaryzmy powinny być zgłaszane a sami pracownicy powinni o to zadbać i nie jęczeć gdzieś po kontach tylko otwarcie o tym mówić kierownikowi lub dyrektorowi w żadnym zakładzie pracy nie powinno to być tolerowane. Dlatego brakuje szkoleń dla przełożonych i pracowników, oczywiście nie zawsze osoba zgłaszająca ma zawsze rację czasem zwykle podniesienie głosu jest odbierane jajo krzyk więc z dystansem. Ogólnie drażni mnie fakt że na pracownika który dobrze wykonuje swoje obowiązki ale relacje z pracownikami ma powiedzmy patologiczne przymyka się oko ponieważ wulgaryzmy negatywne zachowanie źle wpływa na wydajność i pracę pozostałych pracowników.

@zainteresowany

Twoja wypowiedź pokazuje jak szkolenia w firmie są potrzebne bo potem dochodzi do patologicznych nieprzyjemnych sytuacij. FIRMA ZAKŁADA SZKOLENIA z tego co wiem tylko tu to są potrzebne na gwałt bo atmosfera w pracy wpływa na wszystkich i na produktywność firmy osobiście nie toleruje chamstwa i jak głupota wiwatuje

@Angela

A moźe trzeba rozerwać układy : Mama księgowa, tata przyjecie towaru, babcia magazynier, córka bawi się zabawkami , a dyr ?

Magda
@Iwona Kucap

Ty gospodynią chciałabyś a śmietanę ubijasz jako chlapociag a wszyscy cię znają

@zainteresowany

Nowy właściciel fundusz kupil w koncu Carrefoura? Czy ktoś coś wie w tym temacie ?

rozmowa rekrutacyjna

jak sytuacja geopolityczna wpływa na firmę

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
ciekawy

czy związki podjęły już jakieś negocjacje odnośnie podwyżek??? niech crf ustosunkuje się do rynku płacy - biedronka i lidl już ogłosiły podwyżki na 2023 rok, a zdobycie tych informacji zajęło mi raptem 5 minut... więc mam nadzieje, że wnikliwe badania rynku i ustosunkowanie do nich podwyżek nie zajmie naszej firmie tak jak w ubiegłym roku czasu aż do września

luiza

to jest wina centrali , obroty bardzo wysokie ale po co podwyżki dawać, widzą że wszystko drożeje ale co z tego podwyżek brak

klient

Dn 26.09.2022 dwie pracownice na dziale mięsno/rybnym i nie ma komu podać 0,5 kg paczki śledzi.

Daria
@klient

A GTS pracuje jeszcze bo kiedyś pracowałam ale tam jakieś zmiany i pensje niskie

Zbigniew
@klient

Jak mogą mieć czas świadczą usługi w łazience co ty oczekujesz

Adam suealki
@klient

Pan z mięsnego twierdzi że mięsa nie mielą ze sera nie kroi się bo za miękki ma brudne zasyfiale buty zapraszam do lady w Suwałkach

Beata
@Adam suealki

Suwałki przypuszczam ????to tak niestety prawda słyszałam to już na opiniach gdzieś na fb

Joanna
@Beata

w sumie to napisał, że Suwałki, kiedy tę opinię widziałaś? bo teraz to się zastanawiam na ile mogłaby to być prawda, bo raczej gdyby takie rzeczy w sieci były to ktoś z kierownictwa by jakoś zareagował? czy nie?

Pawel

Carrefour i polski biznes :) Do 30% rabatu na wszystkie zabawki ale dopiero na kolejne zakupy. Najpierw wydaj min. 100 zl , dopiero wtedy dostaniesz 30zl. W postaci E-bonu, ale nie mozesz go wykorzystac przy zakupach internetowych :):) Kon by sie z tego wszystkiego usmial.

Beata
@Pawel

I dlatego przez te (usunięte przez administratora) promocję klienci wyzywaja się na kasjerkach mało tego co powiecie na te marne żebracze 10% zniżki dla pracowników? Tak samo dostają emeryci więc... Jest masa problemów niestety brał szkoleń do dyrektora to bez kija nie podchodź pomimo że mamy mówić na ty ale przecież to nie wejdzie w życie no jak tak do dyrektora jaśnie Pana. Kierownicy tylko negatywne sugestie zero pozytywów bo nie potrafią zmotywować inaczej pracownika jak swoim negatywnym nastawieniem i wytykaniem błędów przyjmuje się ciągle nowych pracowników których się zwalnia lub sami się zwalniają bez szkoleń bo przecież na sklepie wszystkiego ma się dowiedzieć pracujac. Nikt nie pyta się co było nie tak od osoby zwolnionej czy zwalniającej się przecież. Porażka jeżeli są pracownicy po przejęciu innego sklepu którzy wszystko wiedzą najlepiej wykorzystując jak można nowych pracowników aby samemu rąk nie zamoczyć to samo kierownicy wiadomo. Stary pracownik ma prawo być wulgarny podnosić głos itd... I nikogo to potem nie dziwi bo nawet jak kijowo pracuje przełożona nasza to lepiej dla niej donieść na kogoś aby poprawić lub przykryć własne błędy. Praca w C. Nie oszukujmy się jest mało przyjemna nie ma imprez integracyjnych bo mało kasy zresztą pracownicy są tak złośliwi że szkoda nawet swojej pozytywnej en. żeby zmarnować idąc na imprezkę. Dużo zależy od dyrektorów którzy masowo każą wszystkim pracownikom pracować przed przyjazdem rejonowego który zadowolony ze sklep jest ogarnięty. przy małej ilości pracowników i ich braku obecności w pracy.. Grafiki nie wiem jak u was ale porażka zmieniać potrafią nawet z dnia na dzień nic nie można sobie zaplanować. Jest zła organizacja bo dyrektorzy źle prowadzą sklepy duże straty, wysokie założenia na które nie mają często wpływu pracownicy. Zresztą kto wie co planuje C. Po przejęciu przez innego właściciela o którym nic się nie mówi i wszyscy trzymają buzię na kłódke

Czy wiecie może czy są premie dla pracowników i kiedy są wypłacane?

Są co 3 miesiące

Dzięki za odpowiedź

Ewelina
@707

I jak są obliczane? Jakieś oceny są czy to kwestia wyników pracy? W sensie czy pracownik ma jakiś wpływ na wysokość tej premii?

@Ewelina

Z tego co wiem jedna połowa indywidualnie a druga w zależności od obrotu, no i jeszcze to jaki masz stanowisko daje ci odpowiedni procent.

Daniel

Jak spodobasz się kierownikowi może dostaniesz bo nie naga zielonego pojęcia na jakiej podst je wydawać pracownikom bo nie ma szkoleń

@Daniel

W temacie podwyżekm mamy matoła który nic nie robi, wszyscy go klną, pozam szefem (bo ktoś jest), Pan z tytłu swojego zaangażowania nie dostał ostatniej podwyżki, tylko że 1.1.2023 ja dostanę 90 pln a on 200 i wyjdzie na równo

Śledzę wpisy na tym forum i zastanawiam się dlaczego Ci, którzy narzekają, a zapewne mają sporo powodów, nie robią wiele prócz narzekania. Pewnym jest , że lubimy narzekać ale równie powszechna jest wiedza o naszej narodowej kreatywności. Jeśli mamy w swoich rekach siłę sprawczą, to możemy coś zmienić a jeśli jej nie mamy to nie pozostaje nam wiele tylko musimy trwać tu gdzie jesteśmy i co tu dużo pisać, być zalężnymi od decyzji podejmowanych przez innych. Róbmy więc swoje, zgodnie ze zobąwiązaniami, tak długo jak to jest konieczne. I jeszcze jedno , darujcie sobie to porównywanie zarobków, daje to tylko więcej powodów do frustracji. Wesołych Świąt i lepszego Nowego Roku. :)

@:)

Też mam podobne zdanie ,Pracują w firmie i anonimowo narzekają. Zauważyłam to już dawno ale widać tak to już jest ,niestety .

@Ewa

Też tak zauważyłem, anonimowo chwalą jak jest fajnie, choć coraz gorzej

On
@Crf1

Jest coraz gorzej bo centrala ma wszystko gdzieś liczą się tylko oni a dwa że ludzie na sklepie też nie chcą aby było lepiej tylko siedzą i narzekają ale nic z tym nie robią teraz to na protesty za puzno niestety

Specjalista staż 10 lat 3450 brutto robi się wszystko kasa, biuro wykladanie towaru pok itp Gdansk Galeria Baltycka

Trochę mało .

xxx1

dziwne to bo niektórzy bez specjalisty wyciągają spokojnie 3700-3900 brutto

@xxx1

Fakt , choć mnie to nie dziwi

Ekspert
@xxx1

To kurcze po co mi ten ekspert i obowiązki za te 3700 brutto. Bardzo dziwna jest polityka tej firmy.

xxxx8
@Ekspert

bo w tej firmie niepotrzebne jest dzielenie pracowników na doradca , eksperta itd ... jak nie jeden doradca ma 3750 brutto to gdzie tu jest logika ?

@xxxx8

Ja doradca też chcę tyle

@xxx1

A może tak dobrze pracują , i zostali ocenieni nie tytułami , a za pracowitość .!

@pracownik

a może za gumowate uszy, Przyjaciółka przyjaciółki po trzech mies. zostaje najlepszą pracownicą sklepu

Crf3

Wiecie ile przeznaczyli na bony świąteczne ? Nic. Każdy pracodawca zatrudniający powyżej 50 osób jest zobowiązany utworzyć fundusz socjalny. W tym roku wynosi on ponad 1600 zł na pracownika. Bony zostały tak wyliczone żeby nic nie musieli dołożyć z własnej kieszeni, te pieniądze i tak muszą być zabezpieczone i wydane. Dodatkowo jeszcze obrót podnieśli kosmicznie żeby przypadkiem premie nie wpadły. Oczywiście jak co roku będzie nalot pracowników centrali płacących olbrzymie kwoty bonami. Oczywiście elektroniczne, żeby nie musieli się po odbiór fatygować do biura. Czepiających się kasjerek i doradców o wszystko. A to że coś nie dojechało na czas, a to że aplikacji nie umieją włączyć, albo apka nie działa itd. Bo oczywiście kasjerka jest za to odpowiedzialna a nie oni. Atmosfera na sklepie jest taka , że ja na ich miejscu nie pokazywałbym się na sklepach. Bo jest masa ludzi , co za te krzywdy doznane może nie wytrzymać, bo to co oni robią z nami przechodzi już ludzkie pojęcie. Pracownikom już ręce zamarzają, nie można palcy zgiąć by pieniądze wrzucić do kasetki. Może jakiś protest by związki pomyślały, wszyscy przychodzimy w czapkach kurtkach i rękawiczkach do pracy.

Majka
@Crf3

Człowieku oszczędności są ????w lato klima wyłączona a w zimie ogrzewanie.ale w biurze u pani kierownik wszystko na full bo przy komputerze trzeba w komfortowych warunkach pracować

CRF6
@Crf3

Właśnie może by coś zrobili z tymi pracownikami centrali ? Jakieś przeszkolenie czy coś? Przychodzą na zakupy i nie wiedzą ile % daje rodzinka , ile aplikacja, co z czym się łączy a co nie łączy. Nadostawali bonów i kuponów, i teraz jak na zabawkach to chcą 20% z rodzinki, , 10 % z aplikacji, 30% jednym bonem, 20% kolejnym i 10% jeszcze i ogólnie żebyśmy im dopłacili do zakupów. To też są pracownicy Carrefour może jakieś podstawową wiedze powinni mieć o funkcjonowaniu sklepów ? A nie tylko drzeć że ona z centrali, udupi wszystkich i próbują bony wymuszać. On z centrali zakupy zrobił za 500 zł i jeszcze chce 300 zł bonów z punktu obsługi jak nie wszystkich tu zwolni. Chyba my robimy na to żeby mogli w biurach tyłki grzać.

@CRF6

Cóż jak kiedys przyszły Panie z centrali, padło pytanie i co zrobiły - odpowiedź trochę strat, a na mpoważnie mpo dostawach na naszą placówkę widać jak się znają na pracy

Kupiłam farbki dla dziecka 6 sztuk plakatowe (nazwa jak prestiżowa uczelnia w UK) . Cena w Carrefour Borek Wrocław 37 PLN , wszędzie indziej 15-16 PLN. Sprawdziłam cenę dwa razy większych farb tej samej firmy -12 kolorów, cena u nich 46 PLN, wszędzie indziej (księgarnie, sklepy papiernicze) 26 PLN. No coś jest nie tak. Inne ceny na półkach, inne przy kasie też się zdarzają. Wydawało mi się, że one kosztują 10 PLN , na półce stały koło takiej ceny. Dla mnie to złodziejstwo i wykorzystywanie tego, że ludzie robią duże zakupy i nieraz nie zauważą jawnego naciągania, bo nie sprawdzają wszystkiego z czytnikiem. Okazji cenowych tam nie ma żadnych.

Crf1

Jset róznica pomiędzy stała koło ceny, a nie stała nad ceną

Szanowma osobo to nie jawne naciąganie , jest nas mało a ceny zmieniają się jak szalone ! praktycznie codziennie . Bardzo trudno jest wymienić wszystkie na sklepie . Czytnik to weryfikuje i po to jest .!!!!!!!!!!!!!!

Buhahah
@pracownik

U was nic bym nier kupił bo nie warto. Najgorszy sklep w Warszawie.Nie polece najgorszemu wrogowi.

@Buhahah

To nie kupuj, łaskę robisz . w Lidlu większy wybór

@Buhahah

Pracuję w C M w Warszawie „Złote Tarasy” i jestem kasjerką. Wcześniej pracowałam w hiperze Bemowo. Uważam że jest to sieć sklepów z dużą różnorodnością produktów bardzo dobrych jakościowo , a ceny ? Jak wszędzie , też różnorodne. Za jakość też trzeba zapłacić.

Mika

Specjalista, staż 15 lat, 3700 brutto, Kraków.

anna
@Mika

za duzo

@Mika

Specjalista kas 3480

Pracownicy dawajcie info ile zarabiacie na jakim stanowisku np Doradca klienta.,Specjalista ,Ekspert pracownik działu ita niech całą Polska się dowie ile płaci Carrefour i jako region i staż czas skończyć z tym wyzyskiem pracownikow

3740 brutto Katowice

Dział
@Demi

Jaki dział ile lat pracujesz

@Dział

Crf

6 lat minimum

Joanna
@Crf

Ale jaka stawka po tych 6 lat, bo nie napisałeś? w każdym miejscu jest identycznie czy to zależy?

xxx1

3750 , 7 lat

Miki
@Kasia

Beznadzieja ją 4 lata prawie, nie ma kto robić. Siedzę praktycznie cały czas na kasie, bo starzy nie dopuszczają do czego innego. Praca bez perspektyw.

Lider
@Kasia

2700 netto.. 20 lat. Slask Teraz poza carrefourem 4000zl.

@Joanna

Napisałem minimum : Państwowe 3100

Iga
@Kasia

Doradca klienta Częstochowa Nowo ppwstały market dla pracownika z doświadczeniem 3050zł brutto. Praca ciężka fizyczna, bardzo mała ilość pracy z klientem, reszta to sama praca fizyczna...Na rozmowie Sz. P dyrektor Sylwia M-R obiecywała złote góry i gruszki na wierzbie, tylko po to, by złapać ludzi/(usunięte przez administratora) do zatowarowania sklepu, ciągłe zmiany decyzji, wieczne przestawianie towaru z miejsca w miejsce, a tak na prawdę nie ma czasu na kontakt z klientem by naprawdę doradzić i pomóc w wyborze danego produktu... W dodatku ciągłe prace na magazynie przemysłowym, dźwiganie, sortowanie palet, przymuszanie do rozładunku tirów, pomoce na spożywce..... Proszę, powiedzieć, jakim cudem i jakim prawem ktoś robi prace na magazynie i rożladowuje tiry mając na umowie zapis np "doradca klienta", a nie "dorsdca klienta/magazynier"? Przecież to jest niezgodne z prawem i w dodatku nieuczciwe i przestępstwo!!!! Liczę, że osoby, które prowadzą takie praktyki i (usunięte przez administratora) pracoeników odpowiedzą za swoje czyny i to prędko!!!!

Ekspert
@Kasia

Ekspert powierzchni sprzedaży, hiper ,prawie 20 lat w firmie. Praca na sklepie,magazynie i w biurze a jak trzeba to i dostawę się zdejmuje . Ile nie zrobisz to zawsze będzie za mało. A pobory no cóż, śmiech na sali 3700 brutto

Mi
@Kasia

Hipermarket... Ekspert na dziale przemysłowym.. Obsługa Klienta na bywa 3 działach.... wykładanie towaru, strefy... Meble, sport, święta, sezon..... Dzieje się dużo i ok. Niech tylko pracownik będzie odpowiednio wynagradzany. Bywa, że popołudniu przyjmuje się dostawy i to niekiedy po 2 tiry... Pracowników mało, nie ma chętnych do pracy i nic dziwnego....

Toja
@Kasia

Zarobki powinny być jawne.

Patrycja
@Mi

Chętni są, tylko trzeba dać im szanse i ich odppwiednio wynagrodzić i nie liczyć na pozprne oszczędności... Dlaczego 1 osoba ma mieć tyle na głowie?! Jesteś doradcą/ekspertem, pracuj na swoim stanowisku, a nie magazynie, przyjęciach towaru, itp.... W większej mierze, to wina pracowników, że godzą się na takie ustępstwa!!!!

Grzegorz
@Mi

Pracownikow dpt nie ma do przyjmowania towaru ? U nas sa 3 osoby. Pracuja na 2 zmiany.

Mi
@Grzegorz

Są 3 osoby, pracują tylko na poranną zmianę, jak przyjmą dostawy a są w 3 czy w 2 siedzą w biurze i .... Pracują znaczy się. Dlatego już eksperci, którzy są na popoludniu nie będą przyjmować dostaw, tak postanowili. Dpt też ma dużo pracy, wiadomo, ale mogliby ustalić miedzyzmiany chociaż i przyjąć popoludniu dostawy... Ale nie. Jak jest ktoś sam doradca czy ekspert popoludniu na 3 działach to ma co robić, sami wiecie, że roboty full.

Anka 500
@Patrycja

Nic dodać tak to właśnie wygląda

Robert

Doradca, 4400 brutto, 2 lata

@Joanna

min

Hej Czy może ktoś napisać w jakich miesiącach wypłacana jest premia? Pozdrawiam

Daria

Witam. Pracuj.e w Carrefour na stanowisku kasjera. Z kim mogę się skontaktować aby zapytać o przeniesienie ? Chodzi o to, że planuje na nowy rok przenieść się od innego miasta ale wiem, że tam funkcjonuje carrefour express. A chodzi mi o numer telefonu dla pracowników aby potypać czy jest coś takiego możliwe i jak to wygląda ?

Hit
@Daria

Zależy jaki Express i gdzie teraz pracujesz. Czy HM albo SM? Większość expresów to franczyzy, prowadzone przez prywatnych przedsiębiorców, tylko pod logo Carrefoura

Crf5
@Daria

Zależy. Jeżeli express jest na zasadzie franczyzy to jedynie możesz się zwolnić i zatrudnić tam. Rozmawiasz z właścicielem. Jeżeli należy do Carrefour to droga służbowa od menadżera/dyrektora przez regionalnego. Chociaż znam też osoby co się przenosiły że szły rozmawiać z dyrektorem/kierownikiem sklepu czy potrzebuje na dane stanowisko a potem podanie pisały.

@Daria

Ja bym na twoim miejscu złożyła już cv w wybranych sklepach w mieście do którego się przenosisz z adnotacją że pracujesz ale przenosisz się i szukasz miejsca pracy w tej samej firmie

Bella
@Daria

Porozmawiaj z przełożonym na pewno ci pomoże lub z kadrową.

Beverly
@Bella

Tak, przełożony na "pewno pomoże", tym bardziej w Carrefour Częstochowa Drogowców... Byłam, widziałam i wiem jak tam jest...Brak poszanowania wobec pracowników, (usunięte przez administratora) i bajzel... Dyrektorka z Gliwic Sylwia M-R tak zarządza, że szkoda gadać. Nie traktują ludzi poważnie. Ciągle niepotrzebne zmiany, klienci dostają kręćka i ciągle szukają pracowników bo nie wiedzą gdzie co jest ..MASAKRA!!!

Bony

Witam czy to prawda że bonów świątecznych mają dać ok 360-460 zł

@Bony

Nic nikt niewie .ale na 100% nie taka kwota dajcie spokój takie bony dawali kilka lat dobrych temu.wstydzili by się. Dziwne ze nic nie wiadomo do tej pory jedni gadajnpo 15 stym inni po 20 stym a jeszcze.inni po 25 tym mają dawać ale co do kwot to zero jedna osoba ale nie warta uwagi mówiła że niby 1000 ale to tylko plotka.dziwne to wszsytko. I bardzo dziwne ale nie uwierzę w takie kwoty .myślę że.wiekszosc by poszła spokojnie na zwolnienie lekarskie przed samymi świętami. Wiemy jaki jest cerf jak płacą i wogole ale takie bony to nie przejdą niema opcji

@Bony

A te 360-460 to mogą dać dodatkowo w grudniu jako bony a teraz karty podarunkowej .kilka razy tak było dawane że karta w listopadzie a w grudniu dodatkowo.bony ale nie napewno jako tylko taka kwota bonów na święta i nic pozatym

@Gdańsk

Będziesz widział jak świ...... niebo .

Nie polecam sklepy są wystawione na sprzedaż będą się na koniec roku ewakuować z Polski. Mają braki kadrowe przyjmują ludzi na 6m-cy i nikomu nie przedłużają umów, zarobki to najniższa krajowa

@Marta

Skąd wiesz,że będą zamykać ?

@Marta

Bebebe , bo jestes wkurzona, dla nich Polska to perla w koronie, za która utrzymuja swoich francuskich darmozjadow

Będą zamykać ?

@Marta

Farmazony piszesz U mnie na sklepie przedłużają na czas nieokreślony umowy

@Kasia

Przedluzają , w desperacji, sa kto kto byle jak, dajemy 100 wiecej niz starym. W Styczniu starzy i doswiadczeni znowu bedas zarabiać tyle co nowe obiboki

@Crf1

Czy będą zamykać w styczniu?

Rura
@Kasia

Przedłużają... Wystarczy iść na te ich dni integracyjne ???? same wynalazki nie nadające się do żadnej pracy!! To co przychodzi do tej firmy pracować to sam odpad ( niestety) żadna szanująca firma nie zatrudni takiego pracownika!! W CR liczy się sztuka byle coś rozłożyć itd, firma dramat aż dziwie sie, że ludzi jeszcze tam pracują za minimalna!!

Co bedą zamykać ?

@Rura

Jakie dni integracyjne ?

@Crf1

No sklepy crf? Padł tu komentarz,że pod koniec roku zamykają ...

Czy będą zamykać sklepy?

@Marta

Widać ma wtyki u szefów we francji

Lisa

Franczyza

A...
@Marta

Słabo gdyby firma miała się sprzedawać to jaki cel by miała inwestycja w nowo otwierane sklepy nie mając 100 procentowych Informacji nie pisz głupot

adam

tak zamykaja

Gigas
@adam

Skąd wiesz? I kiedy to nastąpi?

@Gigas

No już jutro , przecież niedziela

I znów nas" wydymali"bony na święta w niższej kwocie niż w tamtym roku!!!Totalna porażka i jak zawsze podatek zabiorą z grudniową pensją. Po co charować w grudniu? lepiej odpoczywać na L-4 przed świętami.

adam
@Gość

zwolnij sie

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1031.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 964, z czego 98 to opinie pozytywne, 404 to opinie negatywne, a 462 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 933 ocen.

Carrefour Polska Sp. z o.o.