Opinie o Carrefour Express (Carrefour Polska Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Carrefour Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Godz. Związkowe

Mam do was pytanie odnośnie waszych przewidniczacych zwiazkow... Odnośnie ich godzin zwiazkowch.. Za które mają płacone tak samo jak by pracowali... Co robią w tych godzinach czy są na terenie sklepu.... Czy też te godziny związkowe wykorzystują do załatwiania swoich prywatnych spraw osobistych czy też odpoczywają w domu a godziny związkowe lecą... Robią już długo w tej firmie pamiętam jak jeden przewodniczący związku na swoich godzinach był obecny na terenie carrfura chodził po sklepie rozmawiał z każdym pracownikiem pytał się czy mamy jakieś problemy i tak dalej chodził do siedziby głównych związkow przynosił Gazetki związkowe Solidarność a teraz co więc pytam się co oni robią.....

Region północ
@Godz. Związkowe

U nas tak samo odnośnie ludzi odpowiedzialnych za związki jak można nazwać to związkami porostu h.... Robią a jak ktoś zapyta grzecznie o cos na sklepie przewodnicząca to odpowiedz jest taka zapisz się do związku i się dowiedz zrobi focha i idzie dalej a rusza się gorzej niż osoba po 70 po prostu masakra kto nas reprezentuje i połowę dniówki na telefonie siedzi i rozmawia o (usunięte przez administratora) Marynie..... Jak centrala i dyrekcja ma potem mieć do nas zaufanie..... Ci ludzie psują nam wszystkim wizerunek

z Krakowa
@Godz. Związkowe

Jak pracowałem to nasz związkowiec tak sobie organizował godziny aby sobie zrobić długi wekend , zero pomocy z jego strony musieliśmy liczyć tylko na siebie , bo w godzinach związkowych zamiast być razem z nami i służyć pomocą wolał siedzieć w domu ot taka prawda .Na szczęście już nie muszę go już oglądać

Tu Wrocław
@Region północ

Masz rację w 110 % o ludziach którzy nas powinni godnie reprezentować w centrali firmy i nas tak samo jest... Przewodniczący młody facet a co chwilę l4 ma... A przyjdzie po l4 to jeszcze oburzony bo musi wybrać godziny związkowe.... Pytam się jaki prawem jak był wtedy na l4... Nawet menadzer jego jest bez silny tak samo dyrektor po prostu paranoja kto nas reprezentuje.... Powiem jedno jakie związku taka centrala mają z kogo brać przykład...Związki powinny same się rozwiązać a nie brać kasę za nic .

@z Krakowa

Potwierdzam w Krakowie tak jest.Ten Pan nie robi nic dla ludzi bierze wolne zeby spędzić prywatny czas czy tak jak piszesz dlugi weekend a jak jest w pracy to nic nie robi tylko przechodzi cały dzień a nikt mu nawet uwagi nie zwróci

Krakow
@Andrzej

Chyba chodzi o Pana z epcsu

Związki
@Godz. Związkowe

Mam pytanie do was wszystkich odnośnie związków czy w każdym sklepie regionie przedstawiciele związków naszych tak często korzystają z l4 i przebywają bardzo często na zwolnieniach lekarskich..... Jak oni dawaj przykład.... Co potem pracodawca o nich myśli po prostu zenada te nasze zwiazki

Poludnie
@Godz. Związkowe

Przewodniczaca chora.Zastepca chory . Godziny zwiazkowe - mozna zakupy robic. remont mieszkania. Podziekujmy im przy nastepnych wyborach.

Związki
@Poludnie

Na rentę niech idą a nie siedzieć na l4 i brać kasę i mieszkania remontować

crf1
@Tu Wrocław

Ale zapisz się , będziemy mocniejszy. Tylko Pani związkowa ostatnio opieprzyła kasjera chodzącego o kulach ,że 5 minut przed 22.00 kupił sobie słoik śledzi. A ten "głupol" odpyskował , a Pani co robi - odpowiedź - ja mam pozwolenie

@Poludnie

Kazdy moze chorowac ok. Tylko Pani przewodniczaca nie rozumie ze ktos za nia musi pracowac. Wraca po wolnym i tlumaczy ,ze jej znow nie bedzie bo ma godziny zwiazkowe -pozdrawiaja kolezanki z dzialu .

@Godz. Związkowe

To permanetne pytanie zaczyna być nudne

@Godz. Związkowe

Nic nie robią A szefowa z cerfura na Piłsudskiego w Olsztynie zneca się nad pracownicami stosuje (usunięte przez administratora) i groźby iż ma takie chody że nigdzie pracy one nie znajdą w jakim my kraju żyjemy pytam się no cóż gdzie ta inspekcja pracy A ci z solidarności siedzą D...grzeją i kasę mają no może na wybory coś się zmieni bo któryś polityk będzie chciał zabłysnąć i na tym koniec jak to w Polsce wszystko zamiecie się pod dywan.

@Adam

Inspekcja Pracy sama nie przyjdzie, trzeba złgłosic

Crf2
@Godz. Związkowe

Było u nas parę osób na sklepie co próbowało się wypisać że związków po 10 latach .Walka trwała rok czasu zanim nas raczyli wypisać, ale oczywiście przez ten rok walki składki pobierali. Pomimo naszych ponagleń, próśb i telefonów za pośrednictwem związkowca sklepowego nic nie można było załatwić. Po roku się udało z tego co się dowiedziałem od znajomej, która jeszcze pracuje w tym sklepie . Składek oczywiście nie oddali ...

PAŃCIA
@Godz. Związkowe

To są w tej sieciowce jakieś zw. Zawodowe.???? Żarty chyba.

Jolanta

Sklep w Olsztynie, ul. Borkowskiego dawniej Pana Profesora Gotowca: ceny na półkach inne, inne w czytniku, inne w kasie. Brak cen na towarach na półce. Kasjerzy (usunięte przez administratora) nabijając towar podwójnie, trzeba bardzo uważać. Wokół sklepu brud, (usunięte przez administratora) wejście nie zachęca do odwiedzin. Przykład: kilku emerytów około 10.00 rano i brak wózeczków do koszyka w sklepie, gdzie jest trzech klientów na krzyż. Mieszkam na osiedlu Podgrodzie 40 lat, było Społem (w tym kartki lata 80-te) potem DUET potem RAST, a teraz Carrefour (największa porażka tej sieci na osiedlu ). Drogo, brudno i nie sympatycznie.

@Jolanta

Największa porażka, to jest to , że klienci zamiast zwracać do Centrali która uważa , że jest ok , bo0 nie ma uwag. Atakują pracowników , czy to na portalu, czy bezpośrednio. Tak jest wygodniej wyżyć się bezpośrenio

Mandragora 546
@Jolanta

Największa porażka są pretensjonalni klienci którzy myślą że wszystko im Wolno,tak ciężko sobie wziąć koszyki ??? ,Tak ciężko zacząć używać mózgu najlepiej wyżyć się na pracownikach a centrala udaje że jest dobrze

SarkofagNieFag

Pytanie jest takie !? Kto odpowiada za kontrolę wysyłanego towaru z Rawy ??? Palety źle spreparowane,często towar źle ułożony przez co jest zniszczony!!! Klient nie kupi gdy opakowania są przeniknięte i zniszczone!!!Nadmiernie też że Czas to pieniądz,a szukanie towaru na paletach to strata czasu a zatem i pieniędzy,czy COMEX zajmie się tym wreszcie,niech ruszą się do Rawy skontrolować proces paletowania dla Sklepów!

@SarkofagNieFag

ale normalka , zwir dla kotów , a na wierzchu 3 akumulatory,Comex się zajmie ?, kiedy Oni nie mają czasu , a to to otwarcie nowej franczyzy, a to impreza bo przebudowa zakończona, sama pomyśl kiedy Oni mają znaleźć czas na pracę

ALIGATOR
@SarkofagNieFag

Nie licz na to, każda reklamacja rozpatrywana przez koordynatorki logistyki jest odrzucana z tekstem rozliczane ryczałtem. Tyle w temacie Rawy

rozmowa rekrutacyjna

jak sytuacja geopolityczna wpływa na firmę

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

Hej czy coś wiadomo o bonach na święta?!Czy to jeszcze za wcześniej.?

@Ewa

Bony wydawane od połowy listopada 1350 dla pracowników zarabiających do 3550 980 dla od pracowników zarabiając od 3560 do 3710 a 750 dla zarabiających powyżej 3720

Pracownik Marketu
@Anka 500

Pracuje dosc długo w Carrefour i nie mogę pojąć dlaczego osoby zarabiające najniższa krajowa dostają prawie dwa razy więcej bonów niż osoby z większą stawka? Czyz nie powinno być odwrotnie??? Wyobraźcie sobie Dyrektora fabryki który bierze 750 zł bonów a sprzątaczka 1350!!! Chore to jest

@Pracownik Marketu

człowieku jakie chore mają najniższą czyli bodajże 2300 na ręke a niektórzy mają 3.000 na rękę więc logicznym jest że mniej zarabiający mają więcej , ewentualnie mogłoby być iż wszyscy dostają po równo

@xxx2

I tak powinno być . że wszyscy po równo .Jeżeli zarabiają tak mało to chyba nie są tymi najlepszymi pracownikami , dlaczego więc karać na święta tych co cały rok ciężko tyrają ?

@Pracownik Marketu

Powyobrażałem sobie, i wyszło mi że dyrektor tej fabryki dostanie 350, 3500 cxzy 35000 to nawet nie zauważy, ale pracownik za minimum , który zasuwa za ciebie taką kwotę dostrzeże

@pracownik

No pewnie , że są beznadziejni, w końcu złote pat6elnie i najwyższe podwyżki dostają gumowe ucha , które interesują się wszystkim tylko nie tym co w jej strefie

Joanna
@Crf1

Ciekawa jestem na ile w tym prawdy. Jak niby mieliby rozliczać ludzi za jakieś plotki lub zasłyszane historie? I po co im takie, coś szczególnego się tam niby dzieje?

@Joanna

Wczoraj się urodziłas, podgryzanie konkurencji, jego ludzie nic nie robią, a ja taka zmęczona. Przykład : w ramach podwyżek ja stałem przy słupie i gadałem co zostało doniesione szefowi, że gadałęm zaczepiony przez jej pracownice już nic nie było. I dobre pytanie po co im takie - oidpowiedz wykończyć tych co krytykują , a przedewszystkim tych co bardziej się nadają

@Crf1

Bardzo lubię Twoje odpowiedzi , zawsze są bardzo trafne .

Hit
@Pracownik Marketu

Bo bony są dofinansowane z ZFŚP(czy jak się to zwie) i dlatego obowiązują progi dochodowe. To jest dofinansowanie socjalne. Tak jak do gruszy. Jak masz zbyt wysoki dochód na osobę to dostaniesz figę nie grusze.

Crf4
@Anka 500

no te progi to chyba jakiś żart czy dlatego że zarabiam 3565 zł a moja dziewczyna 3550 zł dlatego że ja dostałem wyższą ocenę o stopień, mam być stratny 370 zł ? przecież z pensji rocznie około 100 zł netto się uzbiera ? taka nagroda za to że się starałem ?

@Crf4

Nie to nie żart ta cała Firma Carrefour to jeden wielki żart i CYRK PRZEZ CAŁY ROK tak ma to wyglądać takie są kryteria do bonów

@Crf4

Prawda

@Anka 500

To prawda najpierw placu się więcej że wzg na stanowisko lub ocenę a potem dyskryminuje fakt

angela
@Pracownik Marketu

prawda wyksztalcenie i doświadczenie powinno być w cenie

angela
@Anka 500

ale w listopadzie był okres premii po 3 miesiącach wiec co będą liczyć biorąc pod uwagę ostatni miesiąc ?

@angela

będą brac pod uwagę zachwyt nad podwyżkami, ucieszyłaś się ze 100, premia 50, nie ucieszyłaś się premia 20

Kobe
@angela

Raczej doświadczenie w cenie bo wykształcenie hmm teraz takich tysiące a chęci do pracy brak bo przecie magistra ma

Asia
@Kobe

Typie, ktoś kto ma wyższy tytuł naukowy, czy zawodowy nie będzie pracował za te same pieniądze co ten, co ma podstawówke, zawodówkr, czy typowego ogólniaka... To jest wina firm, że ludzi nie doceniają. Pracowałam z babą po studiach, nie technicznych z 20 letnim dośw. w Tesco w Częstochowie na dziale RTV/AGD, a miala "pod sobą" chlopaka, który był tylko "doradcą klienta" ale miał studia techniczne i wiedze techniczną znacznie większą od niej, a wiesz jaki był finał? To wredne babsko wygryzło chłopaka, donosiła na niego do kierownika i dyrektorki, gadala głupoty i pomawiała... Gość był dobry, znał się na sprzęcie i miał obroty, ona natomiast lubiała tylko rządzić i dokładać jemu dodatkowych obowiązków... Po tym, jak się okazało, że chłopaka ogarniętego zwolnili, to aż we mnie złość się wzbudziła i ciśnienie podniosło... Wygoniła go stara pracownica z TESCO Drogowców, Częstochowa, której wiedza techniczna była na bardzo niskim poziomie.... Macie racje, ludzi inteligentnych i wykształconych na poziomie gnoją, a pajacy bez pojęcia zostawiaja, bo pajace są Bierni Mierni Zawsze Wierni...Niech ten market przepadni bo to (usunięte przez administratora) I ludzi w nim rządzący również!!!

@Asia

Jak U nas niemota rządzi, zwrócić uwagę zirytowany, pyta się - odpowiadasz zgodnie z prawdą zirytowany

Ashar

Ale bez żartów bym poprosił, czy cos wiadomo na temat Carrefour w Polsce. Wiecie o co mi chodzi zostaje, wychodzi, czy zmieni się na franczyzę wszystko.

Tomy

Bony mniejsze niż rok temu. A wiecie jakie są koszty tych wszystkich ozdób na święta? Każdy dyrektor chce mieć najpiękniejszy sklep. Nie raz jedna naklejka tysiąc złotych, baner to .. nawet pisać szkoda bo to kwoty 4 lub 5 cyfrowe , duża bombka z pianki 500 zł. Nie wspomnę już o innych co chwilę zmienianych. Ale dla pracowników na cokolwiek po za automatem z puszkami coli szkoda kasy. Nawet (usunięte przez administratora) ekspres do kawy czy kubki i sztućce jednorazowe co w innych firmach jest standardem. Nie zapomnijcie że pensja grudniowa będzie uszczuplona podatkiem za bony! U mojego poprzedniego pracodawcy to on płacił podatki za bony.

@Tomy

Generalnie się zgadzam, ale skoro poprzedni pracodawca był super , to co tu robisz

Salamandra

Cześć opinia dotyczy centrali w Warszawie. REKRUTACJA : przebiegła w dość miłej atmosferze ,lecz zabrakło ze strony kierownika działu istotnych informacji , powiedziano mi ze ma pod sobą kilka działow bardzo krótko scharakteryzowano po czym zapytano mnie na którym bym sie widziała . .. odpowiedz czy sa mną zainteresowani dostałam w ciągu tygodnia . Szkolenie trwało kilka dni przez przydzielonego wcześniej odpowiadającego temu samemu stanowiskowi -pracownikowi -ktory nie mial zapłacone dodatkowych pieniędzy za szkolenie mnie i kilku innych osob ..( wiec nie musze mówić ze zaangażowanie takiej osoby jest mniejsze bo i w żaden sposób późniejsza moja praca nie wpływała i na niego ) atmosfera mega słaba miedzy pracownikami , z uwagi ze szkolenie było po prostu słabe cigle pytania trzeba bylo kirowac do juz pracujacych osob -nie byly to mile i oczywiste odpowiedzi i szczerzę nie odczułam ze komuś tez zależy abym wykonywała swoja prace poprawnie.. a jak sie popełniło bład to juz cale żale były wylewane- nawet na forum ogólnym w danym dziale.. co do kierowniczki to mega minus bo od początku nie przedstawila oferty pracy w sposób przejrzysty : brakowało dopowiedzenia ze jest presja czasu , sa normy ilościowe dzienne -gdy sie ich nie wyrabiało były nie miłe e-maile pouczające ... sama wspolpraca tez kiepska , często bez odpowiedzi na dane pytanie , spychologia obowiązków na pracownikow przy tym brak adekwatnej premii .. zakończenie współpracy mega słabe - generalnie jaka współpraca takie zakończenie mówiąc bardzo ogólnie . Wynagrodzenie trochę powyżej najniższej krajowej . na plus benefity .

Rozczarowanie
@Salamandra

Podejście do pracownika w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie. Na początku pracowało mi się doskonale. Schody zaczęły się przy propozycji przejścia na umowę nieokreśloną. Pracodawca nie poferuje w związku z tym jakiejkolwiek podwyżki. Motywacja dla młodego pracownika w związku z tym spada o 100 procent. W chwili obecnej moje wynagrodzenie jest prawie rowne z najnizsza krajowa ze.stycznia 2023. Mam czekać na globalną podwyżkę dla wszystkich ppracowników. Tylko ciekawe ile czasu... Największym benefitem jest karta zniżkowa do sklepu, która stanowi część wynagrodzenia... zastanawiam się jakim cudem ludzie pracują w tej firmie po 15, 20 i 25 lat. Czy nikomu nie przeszkadza takie traktowanie?

Slask
@Rozczarowanie

Ludzie pracuja po 15..20 lat z przyzwyczajenia. Boja sie zmian. Nie potrafia sie odezwac. Od bonow do bonow z nadzieja na cud. Z roku na rok coraz mniej pracownikow.

Żenada (usunięte przez administratora)na pracowników przez cerfur 800 700 600 bony!!!!!!!!!!!

M
@Gdańsk

Zbłaźnili się bardzo. Mogli dać chociaż po tyle samo, co w tamtym roku. Wszystko drożeje, a oni obcinają wysokość bonów. Dno i trzy metry mułu :-/

@M

No właśnie o to chodzi mogli by dać chociaż tyle co w tamtym roku.a nie obcinają przy takiej drożyźnie inflacji i wogole szkoda gadać jeszcze w tym (usunięte przez administratora) taka drożyzna wszystkie ceny są droższe niż w innych sklepach.porażka dno dno dno zero

Eni
@Gdańsk

Zapytaliśmy dyrektora dlaczego w tym roku bony są mniejsze niż ostatnio - powiedział, że dlatego booo Uwaga - były imprezy integracyjne w tym roku.. a ja pytam - mieliście jakieś imprezy integracyjne? Bo u mnie niee!! Także ręce rozkładam i pytam - GDZIE BYŁY TE INPREZKI?

@Eni

U nas żadnej imprezy nie bylo planowana jest na 5 stycznia !!!! Żenada!!!!!!

Toja
@Eni

Na co i po co komu imprezki przy takich zarobkach ? Zrozumiałe że jak dadzą kasę, to każdy po swojemu zaimprezuje. W moim markecie żadnych imprez nie było.

@Gdańsk

Bon 700 zł. Trochę mało dostałem .

agnieszka12

W Kauflandach przynajmniej pracownicy zrobili strajk , tutaj u Nas nikogo na to nie stać bo się boją ludzie śmiech na sali , a związki zawodowe tez niczego nie potrafią zorganizować ? ale że bony mniejsze niż w tamtym roku to przesada , firma na wszystko ma , na reklamy , na tvny na remonty , tylko na podwyżki nie ma , jeden wielki (usunięte przez administratora)

waldeks 186

nie polecam pracy na stanowisku sprzedawcy z działu rybnego. Trzeba robić wszystko na świeżych od warzyw po piekarnie. Reszta nie robi nic na dziale a kierownik pls jest kiepski. Stary menedżer nic nie robi tylko obgaduje innych z pracownikiem norbertem. Za ladą nikogo nie ma bo wszystkie sobie poszły na papierosa i udają jakie to nie zarobione.

Eni
@waldeks 186

Waldeks 186 na jakim dziale pracujesz, że takie niezadowolenie? Nigdzie nie jest perfekcyjnie - większość z nas nie pracuje strikte na konkretnym dziale. Dziewczyny z kas wykładają towar, jak trzeba to idą też za ladę ( poczytaj komentarze). Czy rozmawiasz z wyżej wymienionymi osobami o swoich spostrzeżeniach?

STRAJK

wzrost inflacji zarobki takie same a ceny poszły ostro w górę , dobrze robią pracownicy kauflandu gdzie domagają się podwyżki 1000 brutto a nie jakiś ochłapów dostawanych przez CRF we wrześniu , ale u Nas strajku nikt nie zrobi bo się wszyscy boją

@STRAJK

No właśnie każdy czeka na następnego i na gotowca Pracownicy Carrefour jak sami nie zawalczymy o swoje to Carrefour nic nam nie da ?Czas zacząć pomału pracować i robic tylko swoje i nic więcej za taką kasę to się tyko to należy dla Carrefour niech zaczną pracować Eksperci tak nauczyli Dyrektorstwo że można 4 telefony brac i jeszcze wszystko się zrobi oczywiście innymi rękami a Elita zbiera premie za kogoś.Czyli to co My zrobiliśmy a śmietankę zlizuja Oni .Nie dajmi tak sobą pomiatać otwierajmy oczy szeroko i buntujmy się już najwyższa pora zacząć się buntować bo NAS zajeżdża

Byly pracownik
@STRAJK

Uciekac szukac nowej pracy. Strajk nic nie da. Zwiazki nigdy nic nie robily. Przepraszam -podpisywaly bony na swieta.

xxx2

Połowa listopada o bonach czy kartach podarunkowych to nawet słychać nie było a jak u Was na innych sklepach ?

Kot
@xxx2

12 dzień listopada to nie połowa miesiąca... pewnie dlatego (usunięte przez administratora) dostają większe bony

xxx1
@Kot

ale 15 listopada to już zdecydowanie połowa

siwusw3k

Pozytywnie największy wybór, nie koniecznie Najlepsze ceny

Angela

Jeżeli chodzi o bony to nie powinno być żadnej dyskryminacji ze wzg na dochody przecież wypłata jest za wypracowane godziny to co ktoś ma pracować po 6 godz żeby je dostać? Uważam że to krzywdzące każdemu tyle samo i problem z głowy tym bardziej że wiele osób płaci kredyty lub mieszka na stancij gdzue ceny poszły w górę więc dodatkowa gotówką dla każdego jest mile widziana działa pozytywnie i budująco.

Angela

Czasem żywność jest lekko uszkodzona i oddaje się biednym a czy w waszych sklepach oddaje się również chemię czy np pampersy kosmetyki czy wyrzucacie na straty?

Matylda

Czy na wypowiedzeniu dostane bony na święta?

@Matylda

Jako osoba która zdradziła tą firme >

Sylwia

Dzień dobry,czy coś wiadomo na temat bonów świątecznych.???pozdrawiam

Na ilu działach na raz dziennie robicie? Chodzi o pft.

@707

Demi
@707

Piekarnia, grill,nabiał, kasa i wiele innych robót,sklep ponad 100m2,na rano 3 osoby plus kierownik, po południu 3 lub 2 osoby

@Demi

Praca Pok ,nadzór wrotka, sco,dział, biuro, rozliczanie kasjerow,siedzenie na kasie, dodam ze to wszystko jedna osoba robiitd idź przynieś i polataj za 10 lat brutto 3490 ta praca jest ponad stan tak dłużej się już nie da pracować to jest ponad ludzkie siły i to nie jest praca dla jednej osoby tylko dla kilku

Specialista
@Anka 500

Zgadzam się z Tobą robię to samo, też za marne grosze. Jak się czegoś nie zrobi to są tylko pretensje. A dobrego słowa i jakiejś premi która da się zauważyć to brak

Mi
@Specialista

Niestety to prawda, i nic się nie zmieni. Są równi i równiejsi. Jedni mają zlecane dodatkowe zadania do wykonania za innych,, którzy się nie wyrabiają...., Plus swoje do zrobienia. A dobre słowo? Nie tutaj. Kumoterstwo, obgadywanie, (usunięte przez administratora) Oczywiście są wyjątki i nie wszędzie tak jest, ale w większości tak to wygląda

Mucha
@Mi

Zgadzam się. Tak jest.

Dpt

Ilu pracownikow jest na dpt. ??? Pracujecie na dpt czy ...zabieraja was na innne dzialy do pomocy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1031.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 964, z czego 98 to opinie pozytywne, 404 to opinie negatywne, a 462 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 933 ocen.

Carrefour Polska Sp. z o.o.