Opinie o Transacta w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Transacta. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transacta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transacta w Katowice

Transacta nie jest taka zła. Wprawdzie byłam tam tylko przez tydzien, bo sytuacja losowa zmusiła mnie do rezygnacji z pracy... Ale dało się wytrzymać. I chyba da się tam zarobić. Na poczatku moze nie jest łatwo, ale wszystkiego można się nauczyć. I w Sosnowcu - tam gdzie byłam, nie było jakiejś złej atmosfery. Ludzie sprzedawali, a więc da się. Ja wprawdzie przez tydzien nie miałam dobrych wyników, ale uczyłam się dopiero. Myślę, że gdyby nie sytuacja losowa, to zostałabym i nauczyłabym się jak rozmawiać z ludzmi, żeby sprzedawać. A na tym ta praca polega. Jak ktoś nie nadaje się do sprzedazy to niech się tam nie pcha i potem nie pisze tu bzdur. Osobiście widziałam jak ludzie tam sprzedają i widać, ze lubią to co robią. I kase chyba tez tam tacy mają niezłą ;) Może kiedyś jak będę szukać pracy, wrócę do nich :) Narazie czekam i zastanawiam się czy mi wypłacą kasę za 7 przepracowanych dni ;> Choc widziałam tu opinie, ze z tym nie ma problemu ;> Ogólnie nie jest źle. Ale trzeba się nadawać do tego. A poza tym, lepiej isc i zobaczyc na własne oczy. A nie odwoływać rozmowy o prace, po tym, co przeczytało się na forum. Bo to szczeniackie.

Witam Otrzymałam tam pracę, natomiast z niej zrezygnowałam. Nie jestem jednak w stanie powiedzieć wiele złego. Fakt, praca ciężka i konkurencja duża, ale jest to jakiś tam sposób motywowania pracownikow. Nie oszukujmy się, że jest to firma która SPRZEDAJE... A jak nie sprzedaje to splajtuje. Każdy dba o swój bussiness. Co do Pani (usunięte przez administratora), każdy zachowuje się i wygląda tak, jak mu się to podoba. Nikt nie powiedział, że ktoś kto zarządza takim miejscem musi być od razu w garniturze, zwłaszcza że od pracowników strój żaden nie jest wymagany. Osobiście ode mnie: Odeszłam bo jestem świadkiem Jehowy (tzn jeszcze nie do końca jestem, ale...) i nie byłam w stanie pracować wśród ludzi którzy non stop kłamali i wciskali ludziom kit. Wydaje mi się, że jest to firma która dla osób nie mających tego typu oporów przedstawia na prawdę dobrą kasę. Ale no właśnie... Każdemu odpowiada coś innego :) Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

ja1234

Hej, ludzie napiszcie co teraz dzieje się w transakcie. Ja też tam pracowałam, na szczęście ten koszmar mam już za sobą. Zarobić tu można to fakt, tylko jakim kosztem. Trzeba mieć niezłą odporność psychiczną. A (usunięte przez administratora) to fajna babka jak sprzedajesz, jak ci nie idzie w sprzedaży, to szybko cię wywali z pracy bez żadnych skrupułów, ciekawa jestem kto jeszcze pracuje z tych pracowników którzy pracowali tam jakieś 3 miesiące temu:) Pozdrawiam ich i życzę powodzenia w sprzedaży:)

Dzisiaj miałem rozmowę panią z firmy transacta w wwie. Kazała mi przynieść swoje CV- druknąć nie mogą? Oszczedzaja na papierze, przecież to NORMA!! Ale do rzeczy, zgodziłem się na rozmowę, ale po lekturze forum, zadzwoniłem i odwołałem. Dobrze, że są takie fora. Nie zarzucajcie mi przeceniania tego forum, tak naprawdę czekam na odpowiedź z lepszej pracy, więc trzymajcie kciuki. P>S Telemarketing sux

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Transacta? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ja właśnie we wtorek byłam na takim szkoleniu po czym usłyszałam że w środę też mam przyjść na parę godzin za darmo, nie zgodziłam się na to więc PANI (usunięte przez administratora) zgodziła sie łaskawie abym przyszła juz normalnie do pracy. Na początku wszystko wyglądało ok ale potem zostaliśmy podzieleni na grupy 3 osobowe i w każdej grupie maił być prezes i dwóch kierowników - dostaliśmy wydrukowane plakietki które mieliśmy przypiąć sobie do ubrania i zabawa polegała na tym ze najsłabsze osoby z każdej grupy miały iść do zwolnienia!!! na własne oczy widziałam jak (usunięte przez administratora) zwalnia dziewczyne która pracowała dopiero tydz bo była najsłabsza!!! dość ze zrobili z nas pajaców to jeszcze wprowadzają chorą konkurencje, i zwalniają pracowników po tygodniu pracy!!! nikomu nie polecam tej firmy, to zwykłe hieny dla których liczy się tylko zysk! ja zrezygnowałam po jednym dniu i wam też tak radze

anonim - 2011-07-24 09:47:56 W poiniedziałek mam mieć szkolenie na bronowickiej, weszłam z ciekawości poczytać czy warto, komentarze ...okropne ;/ zniechęca, ale z drugiej strony myśle czy normalny człowiek chciałby wypisywać jakies bzdury na forum??? chyba nie,podejrzewam że te negatywne komentarze piszą osoby które się do tego poprostu nie nadają bądź może to zazdrość... no nic,pójdę i sama się przekonam, bo powiedzieć coś o kimś i narobić koło tyłka to nie sztuka.

Dzięki bardzo wszystkim za wypowiedzi. Jutro miałam mieć rozmowę na Filtrowej 30/19.Szukałam potwierdzenia, że jest to mieszanie prywatne. I owszem jest ...(usunięte przez administratora)

to jak jesteście frajerami to dalej dawajcie tak się poniżać... a swoją drogą kto Was tam trzyma? nie podoba się to do innej pracy takich firemek jest od groma, a do tele bierze się każdego kto chętny niestety

agata

NIE, NIE , NIE, NIE !!!!!! Rozumiem co to jest telemarketing poniewaz pracowałam w profesjonalnych firmach z tej branży i mam porównanie. To co dzieje sie w tej firmie to tragedia. Przepracowałam tam jakis czas ale powiem jedno uwierzcie w siebie ! mozna znaleźć lepsza prace !!! co to jest 900 zł ??? Nikt nie bedzie mi wmawiał ze powinnam za to dziękowac.... dziękowałabym ale gdybym zarabiała 6000 zł jak Pani (usunięte przez administratora) która ma wypłate za to ze wy tam jestescie.

git

Witam! Jutro mam zaczac 2 dniowy kurs i zastanawiam sie czy warto tracic czas...co prawda na forum opinie podzielone ale nie spodziewalem sie niczego innego. Chcialem zapytac czy ktos pracuje w Bytomiu? Widze ze w KRK atmosfera nie tega a jak na Śląsku ?

renia

Witam mam pytanie czy warto Pracować w tej firmie byłam tam na rozmowie od razu zaproponowali szkolenie 2 dniowe

Droga Pani, to pewnie tylko kwestia czasu. Sprzedajacie beznadziejny towar to tez sa problemy z jego sprzedaza. Dobre wydawnictwa maja okreslona marke i JAKOSC, i nie musza tak desperacko postepowac jak Pani firma. Jezeli w ten sposob chciala Pani zachecic potencjalnych pracownikow do podjecia pracy to uzyskala Pani efekt odwrotny. Jest Pani tak (usunięte przez administratora) ze na CV nawet nie jest w stanie odnalesc numeru telefonu, tylko pisze maile o spotkaniu bez podania godziny. Jaki powod ?? Po prostu , to firma oszczedna :))) Reasumujac macie bardzo zla opinie wsrod klientow i pracownikow, i takie firmy dosc szybko (usunięte przez administratora).czego wam zycze z calego serca:)

questoholic

Panie i Panowie ta nowa (usunięte przez administratora) w Wa-wie to jest tragedia !! Nawet nie myslcie o pracy tam w takiej atmosferze jaka ona stwarza, tak jak juz ktos wczesniej wspomnial szarogesi sie na nie swoim. Nie wiem kto ja tam przydzielil wogole zero doswiadczenia w kierowaniu ludzmi, widac tu czysty przyklad polecenia rodzinnego. Pozdrawiam panie (usunięte przez administratora)

fergie the one

(usunięte przez administratora) nie ma. Przyjechała nowa(usunięte przez administratora), jakaś oszołomka totalna, gówniara zaraz po szkole i się szarogęsi, myśli że jest cwaniutka, bo ledwo parę miesięcy w firmie robi. Wkurzające to jest i dlatego odchodze stamtąd w podskokach.

rrrrrrrrrrr

Słuchajcie, pracowałem w Transakcie w Warszawie przez kilka dni bo dłużej nie wytrzymałem...pani (usunięte przez administratora) zachowuje się tam jakby miała ciągle okres,drze się co chwila:zamykać,sprzedawać po co tu jesteście? chyba nie z powodu darmowej kawy robi wodę z mózgu staje nad człowiekiem i się wytrzącha w końcu ktoś nie wytrzyma i da jej w łeb.Mnie to absolutnie nie motywowało,można zarobić??? dobre sobie,tylko jakim kosztem za takie warunki pracy oprócz śmiesznej podstawy 900zł powinni wypłacać drugie 900zł na start szkodliwego.Podziwiam osoby które tam pracują że to wytrzymują bo ja nie dałem rady.

Ja też byłam dziś na Bronowickiej, mi też obiecywano wysokie zarobki, ale hehe przez 4 miesiące pracuje się za 900zł czyli za podstawę + prowizja w zależności ile się sprzeda, ale wydaje mi się że bardzoo cięzko jest sprzedać jakieś przewodniki za 300zł, szukam z resztą pracy też na jakieś 3 miesiące ale CZY ONI SĄ WYPŁACALNI???czy FAKTYCZNIE PŁACĄ W TERMINIE????

guest

ja również byłem dziś na rozmowie na bronowickiej 42, powiem krótko: SZKODA CZASU i NERWÓW!!! zarobki 2200 - ok 5000... zaczoęm się śmiać.... i chyba to Panią troszke zdenerwowało... ale najbardziej ją wkurzyło jak spytałem o prace biurowej (tak przynajmniej brzmiało ogłoszenie).. to jest ten sam przekręt jak (usunięte przez administratora) WSZYSTKIM ODRADZAM!

Witam, byłem ostatnio na rozmowie własnie w Transacta przy ulicy Bronowickiej 42 wiem, ze to telemarketing, ale czy ktos z was moze mi powiedziec czy warto tam popracowac tak przez 2 miesiace?? czy to jest oszustwo poprostu? na rozmowie zapewniano mnie ze mozna dobrze zarobic i te przewodniki latwo sie sprzedaje a 2 dziennie to napewno?

A dlaczego tak malo osob pisze o oddziale w Warszawie ? Czy nadal tam istnieje \" kolko gospodyn wiejskich \" , bo to przeciez same emerytki ... (usunięte przez administratora) daje Wam jakas prowizje , albo kupil cos dla firmy , bo jego ostatnim \" prezentem\" byla mikrofalowka . Smiech na sali ! Powinien kase podniesc pracwnikom , bo taka mikrofalowke to moze sobie w (usunięte przez administratora) wsadzic !!!

ludzie na litość boską, przecież to telemarketing! czego można się spodziewać? pokażcie mi 1 firmę, która tą drogą sprzedaje dobre produkty? jakby te produkty były warte swojej ceny zasiliły by pólki w sklepie czy kiosku, a nie trzeba by było dzwonić i jak to nazywacie \"wciskać\" klientom!!! Moje zdanie: jest to praca na krótko, dobra dla kogoś kto sie uczy i nie ma innej możliwości zarobkowania lub dla emerytów. Dlatego chylę czoła osobom, które tyle lat \"walczą\" w firmach tele.....Co nie zmienia faktu,że firma płaci uczciwie za każdy przepracowany dzień a pani (usunięte przez administratora) ma duży zasób wiedzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Transacta - Katowice

Transacta