Transacta

Opinie o Transacta

romek

firma jak widze składa sie z kilku produktów/uslug, bo mają i e- learningi w formie szkoleń no i też mają porady prawne, wiec fjnie, ze tak posezryli swoją działalność, a stronka ich jest naparwde przejrzysta, wiec to na pewno jest na plus dla tej firmy na pewno.

blablabla

To było do przewidzenia po tym jak pozbyli się wartościowych dochodowych pracowników bo mieli cywilną odwagę wytykać błędy i brak kompetencji przełożonych.Zostały osoby bez umiejętności sprzedażowych ale za to takie którym można nasrać na głowę aby z uśmiechem na ustach mogły sobie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wetrzeć we włosy.

ggggggggggggggggggg

Odradzam, jeszcze raz odradzam.Pracowałam w tej śmiesznej firmie wiem co mówię.Obłuda i zakłamanie jakiego nie widziałam a to wszystko za sprawą [usunięte przez moderatora] która jest przykładem czystej amatorszczyzny,nie potrafi się poprawnie nawet wysławiać po polsku.Traktuje ludzi przedmiotowo,wprowadzając [usunięte przez moderatora], niski poziom przerost formy nad treścią.

TRAGEDIA !!!. Byłam na rozmowie wstępnej. Pranie mózgu jeśli chodzi o zadawane pytania, conajmniej jakby chodziło o pracę na asystentkę ministra. To zwykła dystrybucja. Życzliwa

Eliza

Witam . Ostatnio przeczytalam ogloszenie o pracy w firmie " Transacta " w Warszawie na stanowisko konsultanta . Czy ktos z Was moze tam pracowal , albo pracuje , co to za firma , wiem , ze jakas prawnicza , tak ? Czy ona juz dlugo istnieje na rynku , czy nie ? Jak ogolnie wyglada tam praca , mam isc na spotkanie w nastepnym tygodniu , ale nie wiem , czy sie skusze . Z gory dzieki

Zostaw opinię o Transacta - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transacta