Opinie o Skat Transport

Natalia

@Wozik z tego co widzę, firma obecnie poszukuje m.in. Kierowców Międzynarodowych C+E oraz osoby na stanowisko Asystent ze znajomością języków obcych. Praca w jakim dziale interesuje Ciebie? Zachęcam też do zapoznania się z treścią zakładki Kariera: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,18071,0,0,kariera znajdziesz w niej adres mailowy, na który można w każdej chwili przesłać swoją aplikację.

Wozik

Czy Skat Transport ma jakieś aktualne oferty pracy? Widziałem ale z sierpnia to już pewnie nie są aktualne!

Olek

Kiero na działa
@Olek 03.09.2017 11:00
Jeśli coś jest usuwane to tylko wpisy niezgodne z regulaminem czyli m.in. wulgarne. Dla pracowitych to dobra firma!!!...

Panie Olku co ma Pan na myśli pracowitych ? Na przykład takich którzy przeginają tacho i pracują cały miesiąc bez zjazdów ? Pytam bez żadnych podtekstów sarkastycznych, pytam tylko dlatego bo chce spróbować u nich współpracę na własnej działalności. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Natalia

@Piotrekrzeczywiście, sytuacja na rynku pracy sprawia, że w bardzo wielu firmach brakuje pracowników. Rozumiem, że uważasz Skat Transport za dobre miejsce pracy. Co według Ciebie sprawia, że warto pracować właśnie u tego pracodawcy? Merytoryczne opinie będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV.

Piotrek

Dlaczego komuś zależy na oczernianiu firmy , jak myślicie? Może ktoś inspiruje do tych negatywnych wpisów? Fajna firma, dobry sprzęt to w czym niektórzy mają problem? Każda firma ma teraz braki osobowe !

Aleksandra

marcin
@Aleksandra 09.08.2017 23:13
Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar składać cv do firmy. Podpowiedzcie coś ważnego o firmie?...

powodzenia...

Drajwer

Jaki jest powód , że nic nie piszecie? Praca kierowcy jak praca, o co chodzi?

Piotr
@Drajwer 01.08.2017 18:06
Jaki jest powód , że nic nie piszecie? Praca kierowcy jak praca, o co chodzi?

Do @Drajwera, praca jak praca, płaca na czas, ale musisz mieć własną działalność, konie i naczepy są przeważnie nowe, baza wyremontowana, kto pracuje dłużej ma więcej, gwarantują kilometry, ładunki przeważnie Pl-Anglia

Franka

Tak jakoś smutno na tym wątku. Nikomu w czasie wakacji nie chce się pisać czy też jest tak dobrze w firmie i nie macie takiej potrzeby? Czy może mi ktos powiedzieć dlaczego mają ciągle tyle ofert dla kierowców?

Witek
@Franka 25.07.2017 22:17

Franek, czy sa firmy w Polsce i w Europie które nie szukaja kierowców? Mój sąsiad ma 3 naczepy i eż cały czas mu się zmieniają kierowcy...

Kierowca

Kierowca

Zdzich
@Kierowca 16.07.2017 23:20
Wie ktoś czy firma zatrudnia też kierowców bez doświadczenia?

@Kierowca, wiem, że robią takie kursy praktyczne, tutaj se poczytaj: http://www.skat.com.pl/kariera/przyuczamy-do-zawodu

Anita

Asystent w branży transportowej ze znajomością języków obcych, taka ofertę pracy znalazłam i jestem bardzo zainteresowana. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś podpowiedział mi kilka informacji o firmie, o tej pracy?

Stefan

@ja Dobrze, że dobry humor Ci dopisuje. Trudno zaprzeczyć faktom, natomiast narzekać każdy może i w dodatku nikt nie odpowiada za oskarżenia pod adres firmy. Rozumiem rozmowy w celu naprawy błędów czy sytuacji w firmie ale krytykowanie dla krytyki jest bez sensu.

@Stefan 01.05.2017 15:20

o... a któż to oskarża firmę? Nic z tych rzeczy :) Ja tylko pytam, a na poważnie nikt nie chciał i pewnie nie chce rozmawiać na serio o błędach czy sytuacji w firmie ;)

@Stefan 01.05.2017 15:20

Luidzi

Czy słyszeliście że firma SKAT Transport zajmuje 6 miejsce w rankingu Diamenty Forbesa 2017. słyszałem również, że Creditreform potwierdziła indeks zdolności płatniczej naszej spółki na najwyższym stopniu tj. „znakomita zdolność płatnicza”. I co wy na to?

@Luidzi 22.04.2017 14:33

widzę, że słyszałeś wiele ciekawych rzeczy, a o choince o zapachu kokosowym do malucha słyszałeś?

Jurgen

gdanszczanka
@Jurgen 09.04.2017 20:50
Czy dowiem się coś wiece o pracy dla asystenta z j. niemieckim - szansa na start w branży transportowej?...

praca jak każda inna, na pewno trzeba liczyc sie z tym ze ma sie wzloty i upadki . Trzeba jednak znalezc jakis sensowny sposob by radzic sobie z tym drugim. Praca dosc stresująca natomiast atmosfera wynagradza wszystko. Ja - polecam :)

Jerzy

Czy oferta pracy z marca dla dyspozytora w Gdańsku jest aktualna? Czy dowiem się na tym forum coś więcej ? Jak sie pracuje w firmie, bo ja słyszałem że są dobrzy?

Drab

janko
@Drab 24.02.2017 10:53
Wszystko można przedstawić w czarnych kolorach. Jak sobie ktoś wypracuje pozycje w firmie to nie narzeka ....

Więc pracuj, pracuj... będzie kolorowo

Skat Transport
pracodawca

Aktualne oferty pracy w Grupie SKAT zawsze można znaleźć pod tym linkiem: http://www.skat.com.pl/kariera/ogloszenia Zapraszamy

Nadin

Zupełnie nie ma ofert pracy? Czy jest jakiś inny portal w którym mogę się dowiedzieć o prace dla spedytora? Liczę na życzliwość forumowiczów i informacje które są mi potrzebne. Trochę znam tą firmę , ale z dobrej strony.

Moralizator

Myślę, że to nie jest miejsce dla Ciebie. Skat jet ok. a jeśli nawet są jakieś kłopoty to chwilowe i raczej normalne. Jak się nie możesz znaleźć w tej pracy to lepiej poszukaj innej. A może ktoś Cie inspiruje do wpisów?

Skaut

Znana firma dba o swoją pozycję na rynku a te wpisy mogą być od konkurencji?

K

Posty znikaja widzę z mniej przychylnymi opiniami. Nie masz znajomości nie jestem rodzina z nikim w tej firmie to nie startuj. Bo cię zniszczą. Psyche zryja. Pół rodziny tam pracuje ot taka polityka. (usunięte przez administratora)

jack
@K 22.01.2017 19:04

Chyba pomyliles firmy... Albo nic nie wiesz o skacie.

Oponka

Rozumiem Twoją opinię. Ty kalkulujesz żeby wyjść na swoje , Skat też tak musi myśleć.

vin

lol
@vin 03.11.2016 20:00
Jest sens ubiegać się o pracę skoro nie ma się kompletnie doświadczenia w branży TSL ale za to mówi się biegle po angielsku?...

tgtgtgtr

Począwszy od dnia 1 stycznia 2017 r. pracodawca, zatrudniający pracowników na podstawie umowy zlecenia lub umowy o świadczenie usług, niezależnie od tego, czy prowadzącą oni działalność gospodarczą, czy też nie (tzw. samozatrudnieni) - obowiązany będzie do ewidencjonowania ich godzin pracy.

Dzeus

Ogólnie to wydaje mi się, że warto tutaj złożyć CV

Roby Z.

Spoko jest, można pracować.

Stach

Moja dziewczyna pracuje u nich, a wcześniej w innych firmach była, mówi, że wynagrodzenie jest lepsze a i dodatków sporo: karty na siłownie, prywatna opieka, premie dla wszystkich kilka razy w roku, wiele osób ma samochody służbowe - cały czas powiększają działy, nawet robią ogromny remont w siedzibie aby powiększyć miejsca dla wszystkich działów i bazę w Rzepinie też modernizują... i do oddziałów cały czas zatrudniają, wyniki im rosną a więc każdy sam decyduje czy tam iść - wiadomo za łatwa pracę dużych pieniędzy nie dostaniesz...

adzio

ogłoszen widzę, że mają sporo jednak chyba nie ma chetnych do aplikowania, skoro piszecie ze warunki kiepskie?

jacek k.

Z tego co wiem projekt jeszcze sie nie wystartowal. A ty juz nie polecasz?

tomasz

Nie polecam

Zdzich

Kupili nowe auta to i pewnie zatrudniają więcej kierowców http://www.skat.com.pl/media-skat/aktualnosci-media/435-pr%C3%B3bna-partia-ciagnik%C3%B3w-scania-r450

bolec

to forum, to jakaś kpina... posty znikają, zostają same peany na cześć...

agata

Wyraziłam swoją opinię, w dyskusję wciągnąć się nie dam. Wiem jak jest. Dziękuję i pozdrawiam

agata

Co do zarobków- jedno na rozmowie, co innego w rzeczywistości i raczej nie suma o której piszesz

agata

Już ktoś wcześniej pisał o dworzanach i tych nie z dworu. Masz znajomego to niech ci opowie szczegóły. Możesz się zatrudnić i przekonać się jak to wygląda na własnej skórze. Taka fluktuacja kadr skądś się jednak bierze:)

ciekawski
@agata 31.01.2016 19:59

Rozwiń proszę Agatko wypowiedź "taka fluktuacja" wiesz coś, czy taka twoja własna opinia, bo z tego co słyszałem przez ostatnie lata podwoili zatrudnienie

agata

Bardzo dziwne stosunki interpersonalne w tej firmie. Duża rotacja pracowników. Kiepska atmosfera w pracy. Benefity śmieszne. Wynagrodzenia mało konkurencyjne. Długofalowa wspołpraca w mojej ocenie niemożliwa.

Erzecznik
@agata 22.01.2016 10:31

Uprzejmie informuję, iż nawiązując do ostatnich badań fluktuacja w Grupie SKAT jest jedna z najniższych w branży, biorąc pod uwagę firmy zatrudniające powyżej 100 osób. Rozumiemy, że nie każdy z pracowników może sprostać wyzwaniom które stawia branża TSL. Zawsze można wszelkie trudności w pracy uzasadnić "trudnościami interpersonalnymi" lub innymi sensacyjnymi stwierdzeniami. Życzymy jednak powodzenia w dalszej karierze i znalezienia pracy odpowiadającym kompetencjom i możliwością Pani/Pana "agata"

bolec

tak długofalowa współpraca i co pół roku nowa osoba w dziale beneluxu

dział PR?

nowy

witam chce zacząć jezdzić w skat może ktoś powiedzieć ile w trasie a ile w domu i jakie zarobki dzięki

jurek

mam 52 lata i nie jeżdxe od5 . mam jakąś szanse na powrót na drogi w Waszej firmie . 2 lata jexdziłem do Angli i Irlandi.

Erzecznik SKAT

Witam, aby poznać zasady współpracy z kierowcami proszę o e-mail na kierowca@skat.com.pl lub kontakt telefoniczny 605 500 200, nasz pracownik odpowie na pytania

serwus

Chwila, od poczatku tego roku Niemcy wprowadziły minimalną stawkę krajową 8,5 euro za godzine, tutaj jest płacone od kilometra. Możecie napisac ile wychodzi łącznie? W ogóle skat transport zatrudnia na normalną umowę, bo słyszałem, że pracujecie na własnej działalności gospodarczej, prawda to? Pozdrawiam.

skacior

a to dobre! Tej firmie dynamika nie sprzyja zwłaszcza w korelacjach z własnymi kierowcami! Nie wiem, ale mnie trudno doszukać się plusów w tej firmie a jeżeli już są to i tak nie jest powód żeby dalej trwać w tej firmie! Szukają fachowców, ale oni wkrótce odchodzą jak tylko zobaczą co się dzieje...właśnie na tej zasadzie ta firma funkcjonuje!

Erzecznik SKAT

Grupa SKAT dynamicznie się rozwija, stale poszukujemy nowych pracowników do rozwijających się działów i oddziałów. Ogłoszenia na stronie są aktualne. Zapraszamy! Branża TSL nie jest łatwa, dlatego nie należy sugerować się wpisami anonimowych osób którym się nie powiodło w karierze.

next2017
@Erzecznik SKAT 28.11.2014 08:47

Witm szukacie tylko pracowników stacjonarnych czy wchodzi w grę home office?

Skat Transport
pracodawca
@next2017 16.02.2017 22:22
Witm szukacie tylko pracowników stacjonarnych czy wchodzi w grę home office?

Do next2017 - obecnie mamy 6 oddziałów oraz centralę w Gdańsku, formuła "Home Office" obecnie nie jest możliwą formą współpracy. Zapraszamy do pracy w komfortowych warunkach biurowych.

Wojciech S.
@bolec 23.11.2014 14:22
Nie polecam pracy w tej firmie. Chyba, że zostaniesz dworzaninem, arystokratą, to będzie dobrze.(usunięte przez administratora)...

Polecam, współpracuję z nimi od 3 lat, firma solidna

Andrzej - Elbląg

Przeczytałem te wszystkie opinie i polałem się ze smiechu . Chłopy a Wy jak wyobrażaliście sobie prace kierowcy ? Niczego za darmo nie dają . Pracowałem w tej Firmie w 2007 - 2008 i była to najlepsza firma . Było jak było ale nie narzekałem . Kasa na czas , a po to tyramy i dobra współpraca . Wolne zgłaszałem wczesniej i zawsze miałem . W Rzepinie czekał ich samochód abyś mógł do domu jechać . Kiedyś popieprzyli zlecenia i we Wrocławiu stałem po ładunek który zabrał juz wcześniej inny kierowca to Prezez kazał mi wypłacić 50 EURO za zmarnowany dzień .Tabor żyleta i żadnych problemów z paliwem czy opłatami za autostrady oraz promy i tunele . Zawsze kazali jezdzic najlepszymi drogami bo liczył się czas a nie oszczędnosci na opłatach . Dyspozytorzy byli jacy byli ale trzeba umiec gadac z nimi , szefostwo ok jak i ksiegowośc . Decydując się na prace kierowcy w Polsce trzeba być twardym a nie miekka rurą chcacą jeżdzic i jeszcze leżec w ciepłym łóżeczku co 2 tygodnie . Ja mile wspominam prace w tej Firmie i zawsze polece ją .A pamiętajcie to że dobry i sprawny zestaw moze uratować Ci życie . I co z tego ze zarobisz 1000 czy 2000 więcej a jeżdzisz złomem na drut ( przeżyłem to ) . Twoje zycie jest najważniejsz a kasa jest na którymś tam miejscu . Firmy z lepszym sprzętem w Polsce nie znajdziesz . Wiec zanim coś napiszesz o tej Firmie to przemyśl to . Pozdrawiam wszystkich kierowców SKAT-a i szybkiego powrotu do domu . Andrzej :)

Andrzej - Elbląg
@major 19.09.2014 15:29
Hahaha po pierwsze a nie hahahaha, po drugie piszę że strasznie "długo" jeździłeś u nich i dziwie się że nadal nie je...

Major , ja po prostu napisałem moje wrażenia i odczucia jakie miałem pracując w Skacie . Nie jest to jakaś reklama czy zachwalanie , tak było i tak opisałem . Nie będę pisał źle bo mi nie było źle . Praca jako kierowcy łączy się z wieloma obowiązkami ( uważam ze za dużo mamy na głowie ) i w tej firmie chociaż nie musiałem martwić się czy dojadę bezpiecznie do celu . Sam myśl że zestaw mam sprawny i nie wiekowy dodawała pewności siebie. Już miałem dość szarpania się ze szmatą na naczepie a tam firaneczka i pełen luksus . Z tego co pamiętam mieli Megi.Nie wiem jak teraz jest , ale na pewno mają już o wiele lepszy sprzet ,tak więc jak ktoś bardzo chce jeźdźić i nie przeszkadza mu bycie 3-4 tygodni w budzie to polecam . Z każdym można się dogadać to i z dyspozytorami tez . Major , serdecznie gratuluje jazdy po lewej i życzę powodzenia w nowej pracy .Pozdrawiam , Andrzej .

gant
@Andrzej - Elbląg 20.09.2014 12:01

moim zdaniem kazdy może mieć swoje zdanie @andrzej. Dobrze jest tak jak z Twojej strony słyszeć również pozytywy o pracy w takiej firmie jak Skat Transport. Szczerze mówiąc nigdy w te wszystkie negatywy z kolei nie chciało mi się wierzyć, choć wiedziałem jednak , że nie jest to firma bez żadnych wad .

Mam mieszane uczucia, tak jak inni, co do funkcjonowania firmy Skat.Dostałam informację, że szukają do pracy w biurze. Słyszałam, że jest to rzetelna firma jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzenia, ale podobno bardzo ciężko współpracuje się z zarządem. Jest nerwowa atmosfera, bardzo duże wymagania, niektórzy piszą, że jest wyścig szczurów, trudny prezes itd Czy to prawda? Na co zwrócić uwagę podczas rozmowy? Dziękuję z góry

major

Jaką rozmowę, tutaj na wstępie trzeba dokładać, takie mamy super związki.... powodzenia dla "kawalerów" kierowców. W sumie lepsza przyszłość w kurniku niż na ziemi polskiej :D:D:D

były zainteresowany

Ja ostatnio byłem zainteresowany wstąpieniem do tej firmy, ale wyżej wymienione opinie dały dużo do myślenia. Umowy niby takie jak wszędzie, ale nic o godzinach nie pisze (niby 2-3 tyg trasa i 4 dni w domu), instrukcja kierowcy - zawiera sporo ciekawych rzeczy. Mając swoją firmę, opłaty oraz wyżywienie (które nie jest takie tanie jak normalnie w domu) nie wyjdzie się dobrze. Związki zawodowe kierowców !!!! godne płacę i traktowanie kierowców !!! A nie ciągłe karanie ze strony firm, policji, ITD i straży miejskiej !!! Już nie wspomnę o rodzinie, ksiądz w parafii ma już lepiej !!

Zostaw opinię o Skat Transport - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skat Transport