3 Dodaj opinię
3 231 153 5 1

Opinie o Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

K.Przychodzki. Nowy wpis

Witam. Czytam te opinie i mam wrażenie że piszą je współpracownicy czyli kierowcy niezadowoleni i biuro które się tłumaczy. To i ja napiszę swoją opinię. Pracuje tutaj trzeci rok . Biuro w Rzepinie wg. mnie super. Gdańsk pań Wiesław był naprawdę w porządku kierownikiem teraz pan Jarek jest. Miałem kilka rozmów z nim i zawsze można się po ludzku dogadać moje odczucie. Spedycja? Tak jak i my ma lepsze i gorsze dni ale można dojść do porozumienia. Nie pasuje to zmieniam spedytora a spedytor kierowcę i wszyscy są zadowoleni. Co do pieniędzy zawsze na czas 9 i 19. Raz była wpadka raz. Jak za tą robotę pieniądze moim zdaniem przyzwoite. Co do Anglii na początku zaznaczylem że nie jeżdżę tam i tego się trzymam. Dwa razy odmówiłem Anglii bez konsekwencji. Z mojej strony polecam pracę w tej firmie. Są plusy są minusy ale tutaj jestem traktowany jak człowiek a nie jak łącznik między pedalami a kierownicą. Atmosfera na pewno lepszą niż w innych firmach.

anonim Nowy wpis
@K.Przychodzki.

Wszystko co piszesz jest prawdą, poza jednym, Pan Wiesław był za kierowcą całym sercem, wystarczył jeden telefon i Wiesław wszystko załatwiał od ręki. pan Jarosław, no cóż, starzy kierowcy wiedzą jak ułatwiał pracę.... ale to nie to samo.

Ela W
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałam w Skacie, ale z powodów przeprowadzki za granicę musiałam znaleźć inne zajęcie, natomiast czas pracy (3 lata ) wspominam pozytywnie. Ważne jest abyś był efektywny, przynosił firmie przychód, wówczas benefitów jest sporo i wynagrodzenie też rośnie. Spedytor który pokazuje wynik, bardzo szybko otrzymuje samochód służbowy (przeważnie nowy), nowy smartfon i komp. to jest normalka, wynagrodzenie ma część prowizyjną a więc im więcej zarobisz dla firmy tym więcej firma się podzieli z tobą. Osoby które nie robiły wyników przez dłuższy czas często mogły przejść na inne stanowiska w firmie, lub zmienić dział i często to było idealne rozwiązanie dla nich. Ale część tez odchodziła, gdyż stwierdzili, że transport to nie dla nich. W każdym razie polecam pracę w Skacie dla tych którzy naprawdę chcą pracować!

@Ela W

No tak, spedytor auto służbowe, laptop, a kierowca 300km pociągiem, albo w czterech wysłużoną skoda.

JAcek P
@anonim

Kto ci zabrania jeździć swoim autem, nie musisz brać firmowej skody (pewnie jeszcze wam tankują, co?), koledzy będę mieli więcej miejsca. :-) A tak w ogóle ktoś cię siłą tam trzyma, ciągle narzekanie, nie podoba się, nie męcz się. Ja pracowałem kiedyś w(usunięte przez administratora) i potem u mniejszych przewoźników, powiem ci kolego tak, wszędzie można się ustawić i porządnie zarabiać, mnie narzekania i więcej zyskasz...

Hero
@JAcek P

Dojazd do bazy swoim autem, 300km bez zwrotu kosztów, odpoczynek max 66 godzin i powrót na bazę 300km, nikt nie broni aby tak robić, wręcz przeciwnie, nawet zachęca.

Kierowca Nowy wpis
@JAcek P

Kilka osób (usunięte przez administratora) stwierdziło to samo, że jak komuś się nie podoba to może odejść(usunięte przez administratora)

Kierowca Nowy wpis
@Kierowca

(usunięte przez administratora) Proszę nie manipulować wypowiedziami, tak by brzmiały inaczej niż pierwotnie.

Kierowca

Dużo wypowiedzi pracowników "biurowych" nie pokrywających się z rzeczywistością. Jeśli jesteś kierowcą bez doświadczenia i szukasz pierwszej firmy to SKAT będzie dla ciebie dobrym wyborem. Ogólna atmosfera w firmie jest miła i przyjemna, ale jak każda firma ta też ma swoje (usunięte przez administratora): - Dodatki dla kierowców są śmiesznie (usunięte przez administratora) - Nieważne jak będziesz się starał nie wyrobisz kilometrów powyżej swojej gwarancji (usunięte przez administratora) - Wzięcie jednego dnia wolnego skutkuje utratą gwarancji (usunięte przez administratora)

znawca

Moi drodzy, kierowcy (usunięte przez administratora) samochodzikami za darmo rozwala się, rozbestwione towarzystwo (usunięte przez administratora)

Kiero

Pracuje już ponad 10 lat i nie narzekam,to co tu niektórzy piszą to są tacy co by chcieli za darmo kasę dostawać bo im się pracować nie chce.Przez te 10 lat nikt mi tu złego słowa nie powiedział więc nie piszcie bzdur jak jest tu źle.

Rrrrr

Nie polecam obecnie pracy w tej firmie, tu było dobrze ale zaczęli kombinować, reformować itd. Ogólnie lipa z tego wychodzi. Brak kompetentnych osób ( bo kumatych zwolnili) doprowadził do tego że kierowcy odchodzą.(usunięte przez administratora)

Tak1Nie1
Barel W
@Rrrrr

A co RRRR praucjesz jeszcze tam czy pracowałeś, jak długo tam robiłeś? Bo się zastanawiam aby tam pójśc do roboty, widzialem nowe konie dokupili, chyba dafy, w internetach dobrze piszą, firma coraz wieksza, moze te reformy co robia są dobre co?, ale nie dla kazdego?

Rrrr
@Barel W

Pracuje ale już nie długo zamierzam odejść. (usunięte przez administratora)Zatrudnienie na własnej działalności, parkingi najlepiej w lesie, drogi ci wytyczają. Kasa średnia ale nie najgorsza no i najlepiej żebyś do Angola i robił przeżuty po 100 km. (usunięte przez administratora)

@Rrrr

Jaki jest główny powód tego, że zamierzasz odejść z pracy w firmie Skat Transport? Stwierdziłeś, że pensje nie są najgorsze, dlatego chciałbym sprecyzować, jak one dokładnie wyglądają? Poza pensją podstawową można liczyć na ewentualne atrakcyjne dodatki?

@Stefan

Problemem zrobiło się to, że dziś nigdy nie wiesz, czy zjedziesz na bazę, czy do Rzepina, czy będziesz wracał do domu osobówką czekając aż zbierze się cały skład, czy pociągiem. (usunięte przez administratora) Chcesz- próbuj. Ale to nie jest proste. Im zależy na tym, żebyś otworzył działalność, a jak już otworzysz, to wiedzą, że się będzies przynajmniej troche z nimi męczył, no bo przecież po to otworzyłeś działalność, żeby u nich jeździć. Dodatki? Jakie dodatki? Może w spedycji czy biurze dostaniesz, jako kierowca - zapomnij. (usunięte przez administratora) Dostaniesz grosz za wycieczkę do anglii (grosz, bo tracisz od cholery czasu na prom, gdzie w tym czasie mógłbyś jechać i zarabiać), za dodatkowy załadunek/rozładunek (znowu strata czasu i rozwalona robota), za kabotaż (mało kilometrów). To wszystko. (usunięte przez administratora)

@skatman

Opłacalne jest w ogóle założenie własnej działalności gospodarczej i na tej podstawie współpraca z firmą Skat Transport? Ciekawi mnie, jak wygląda realne wynagrodzenie na tym stanowisku? Oczywiście po odliczeniu wszystkich kosztów związanych z prowadzeniem firmy. Jesteś w stanie to mniej więcej przedstawić?

@Stefan

@Stefan. Na to pytanie sobie sam musisz odpowiedzieć. Jeżeli robota jest poukładana a kasa godziwa, to można pracować na działalności. Tyle, że pamiętaj, że pozbawiasz się wszystkich przywilejów, jakie masz pracując na umowie. (usunięte przez administratora)Płatne urlopy? Owszem, ale najpierw musisz przepracować pół roku i dopiero po pół roku zaczyna biec twój czas, kiedy ci zaczną za ten urlop płacić. (usunięte przez administratora) Zwolnienia lekarskie? Owszem, zus ci zapłaci (od tego jakie składki opłacasz), (usunięte przez administratora) Jak się przyjrzysz temu od środka to sam sobie opinię wyrobisz. Pracując na działalności po odliczeniu kosztów porowadzenia firmy (zus, księgowy, podatek) powinna zostać bardzo przyzwoita dniówka. W skacie zostaje tyle, że spokojnie taką dniówkę dostaniesz w firmach zatrudniających na umowę o pracę. Więc jaki jest sens pracy na własnej działalności? Ja już plusów nie widzę. (usunięte przez administratora)

@skatman

Dziękuję za wyjaśnienie. W takim wypadku zastanawia mnie jeszcze jedno. Mianowicie, czy pracodawca daje wolny wybór pracownikowi, na jakiej podstawie chce współpracować z firmą Skat Transport, czy może to firma narzuca pracownikowi, którą z form współpracy ma wybrać?

@Stefan

Skat nie daje innej możliwości współpracy. A przynajmniej jeszcze do wakacji nie dawał. Może coś się zmieniło. Zadzwoń, zapytaj. Chociaż u nich na stronie jak byk jest napisane : "Oferujemy: Umowę współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej," Super oferta.

@skatman

Skoro istnieje tylko możliwość współpracy na zasadzie własnej działalności gospodarczej, to zastanawia mnie, czy można liczyć na odpowiednie wsparcie od firmy w pierwszych miesiącach po otwarciu działalności? Własna działalność wiąże się z wieloma formalnościami do załatwiania, więc zastanawia mnie, czy osoba, która nie miała nigdy z tym styczności może liczyć na wsparcie.

Krzysztof J
@Stefan

Stefan własna działalność jest tylko dla kierowców i to w sumie nic skomplikowanego, księgowa za 200 zlotych ogranie Ci papiery, tylko pamiętaj aby opłacać zusy w razie czego możesz na bazie zawsze dopytać, na pewno dziewczyny doradzą i pomogą. A po za tym możesz sobie sporo rzeczy wrzucać w koszty swojej firemki, komórkę, internet, tableta i wiele innych, pogadasz z chłopakami na bazie to się dowiesz.

Kiero

Skat bardzo obniżył poziom pracy dla kierowców, obciąża za każdą zła decyzję nie zgodna z polityką firmy, jako kierowca zobowiązałem się otworzyć działalność, (usunięte przez administratora)

@Kiero

Czas w tachografie się kończy, zatrzymuje się na leyba gdzie nieda się spać bo buja i hałasuje od przejeżdżających aut i ryzykuje kradzież lub jadę dalej na wyznaczony parking i przekraczam czas jazdy? Obie decyzję są dobre, lub parkuje na ZAKAZANYM!! Parkingu(usunięte przez administratora)

Dziad trans skat

Firma po reformach(usunięte przez administratora) Zabraniają parkingów na Anglii powyżej 20 funtow. Jeśli kierowca stanie na droższym parkingu to zostaje za to obciążony notą. Tak samo z resztą parkingów na EU. (usunięte przez administratora)na rozładunku masz być na czas a jeśli nie to obciążenie za spóźnienie. Praca na dzialnosci zarobki po opłaceniu w granicach 7/8 tys zależy też od kilometrów. Dużo kabotazy po 200./300km. Na zjeździe do domu kiedys było że auto pod dom a teraz to różnie bywa, i najlepiej jak by kierowca oddał tylko potrzebne godziny do pauzy(np. 36h pauzy na zachodzie to w domu 54h..) to przy sytemie 2 tyg i (niecałe 66h w domu) (usunięte przez administratora) Chyba że kogoś nie kochają w domu to mu taki tryb pracy odpowiada. (usunięte przez administratora)

Kierowca

Nie rozumiem dlaczego narzekacie na Skata. Ja współpracuje z nimi 3 lata. Robię swoją robotę i za to mi płacą. Plusy firmy kasa na czas było tylko jedno spóźnienie zero jazdy na wariata nowe auta gwarancja kilometrów. Dwa tygodnie w trasie 3 dni w domu. Minusy dziwna polityka niektórych ludzi zakaz płatnych parkingów i tankowania na as24 czasem godzina nie wystarczy by zatankować. Ale można się przyzwyczaić do tego. Co do spedytorów(usunięte przez administratora). Ale wystarczy zmienić spedytora i się dogadywać. Własna działalność też nie jest taka straszna po odliczeniu ZUS księgowej i US przy gwarancji km masz te 7500zl. Nie jest źle.

Tak2Nie1
@Kierowca

Podłącze się do opinii. 1. umowa dla kierowcy to własna działalność, są plusy i minusy, z tego co wiem innej formy zatrudnienia niema dla kierowców. 2. dwa tygodnie w trasie, jeden weekend w domu... trzy dni? kwestia charakteru, spedycja dzwoni z prośbą o wyjazd jak najszybciej, bo jest super zlecenie,(usunięte przez administratora) 3. płatność za przejechane km, stawka w zależności od doświadczenia, 4 kategorie każda(tu nie podam stawek za km wystarczy zadzwonić) plus 5 centów za uprawnienia, za rodzaj umowy dodatek za kabotaże i przeprawy promowe, (też nie podam stawek, dla zainteresowanych, ktoś wyjaśni telefonicznie) 4. gwarancja kilometrów, na początek bez względu na to ile czekasz na zlecenie i nie zawalisz swoich obowiązków dostaniesz zapłatę za 10 tyś km, wraz z doświadczeniem i potwierdzeniem zaangażowania gwarancja wzrasta do 12 tyś. 5. spedycja własna z firmy, (usunięte przez administratora) kwestia dogadania byle by głos w telefonie był uprzejmy. Jeżeli komuś takie warunki odpowiadają, to na pewno dostanie za to uczciwe wynagrodzenie na czas.

Tak3Nie
@Kiero

(usunięte przez administratora) 7.5 tys zł na rękę na działalności po odliczeniu kosztów za 25 dni miesięcznie spędzonych w budzie. Dla jednych dużo, dla innych mało. (usunięte przez administratora) A z drugiej strony, co to za jaja? Kiedyś w skacie robiłem 13-14 tys kilometrów miesięcznie bez żadnej łaski. A dziś mam się martwić, czy dostanę gwarancje (w domyśle - czy zrobię choć te 12 tys km)? To jest śmieszne, niestety.

Magda
Nazwa działu: Produkcja

Pracuję w Skacie już parę lat, możecie sobie pisać różne rzeczy, ale to firma bardzo spoko i dla pracowników i dla kontrahentów i dla Kierowców też. Działalność gospodarcza dotyczy tylko kierowców, tak jest od zawsze z tego co wiem. Kierowcy zawsze na czas swoje wynagrodzenie, nowe samochody i weekendowe zjazdy do domu, kasa zależy od wykonanej roboty. Fakt może to wywoływać dyskusje, ale tak jest, że kierowca rejestruje swoją działalność i współpracuje ze SKAtem, kto nie decyduje się na taką formę to nic na silę. Posty piszą tylko niezadowoleni, zwolnieni i "byli"... ci co pracują - jeżdżą, pracują i zarabiają, nie maja czasu na rozkminianie to nie tak, to mi sie nie podoba... Tak samo jest w biurze - przynosisz wartość firmie, dbasz o wyniki, firma też o ciebie dba, jak nie to... nic na sile.

Piotr S
@Magda

Dzięki Magda za w końcu jakiś pozytywny wpis, bo gdzie nie poczytasz, (usunięte przez administratora)w żadnej firmie lepiej nie pracować, bo zawsze coś... właśnie szukam nowych wyzwań, spróbuję wysłać do was cv.

Zenon A.

Tak se czytam te opinii o firmach z naszej branrzy i widze jedno, nigdzie nie jest łatwo, zawsze cos komus nie pasuje, placa mało, roboty dużo, spedytorzy na kierowcow - kierowcy na spedytorow lub szefostwo... ja mam swoje 2 ciagniki i tez latwo nie jest. a wiec poprostu trzeba zacisnąc zeby i zasuwać jak już sie wybralo ten biznes transportowy. ajk sie nie podoba to znajdz se inną robotę, po co ganic na forach swojego byłego pracodawcę, bo takie tylko wpisy widze... do roboty ludzie!

@Zenon A.

Najpierw popracuj nad ortografią, potem pomyśl. Ten portal to zbiór informacji o firmach, o pracodawcach. Czego się spodziewasz? Samych peanów? Pochwał? To są opinie ludzi, którzy tam pracują bądź pracowali. Pisze się je po to, żeby ktoś, kto interesuje się pracą tam, mógł sobie sam wyrobić zdanie, czy warto się zatrudnić, czy nie. Ja już wybrałem.

Zenon A.
@skatman

Pisałem na szybko, z komórki, przepraszam Cię "skatman" za ortografię, chodziło mi o to, że wszystkim nie dogodzisz. Pokaż mi firmy, no chyba, że jednoosobowe w których wszyscy są zadowoleni... mam nadzieję, że sobie taką odnajdziesz -szerokości w drodze i karierze!

bla bla

Kierowcy się zwalniają to już nie świadczy dobrze o firmie. (usunięte przez administratora) Pozbywają się kierowców z doświadczeniem . Jeszcze pracuje ale już nie długo na moje szczęście.

Pracuję dla siebie
@bla bla

Oj tam, nowość, wszyscy wszędzie się zwalniają, czemu nie napisałeś, że się zatrudniłeś i pracujesz, to była by jakaś ciekawa informacja...

Tak4Nie
bla bla
@Pracuję dla siebie

Dokładnie bo reszta usunięta przez admina

Krzysztof
@bla bla

Uważasz, ze administrator usunął Twoją opinię, to miałeś na myśli? Może napiszesz jeszcze raz jakie masz zdanie o warunkach zatrudnienia. Przedmówca pisał o zwolnieniach pracowników. Wiesz może jaka jest tego przyczyna? Napisz, bo to ważna informacja.

kierowca

Szkoda tylko, że przy rozdawnictwie tych "profitów" zapomnieli o kierowcach. Kierowcy dostają w ramach profitu kalendarz i długopis. A ostatnio jeszcze mogą sobie zaparkować gdzie chcą, byle za darmo. Też w ramach profitu mogą sobie pojechać wyłącznie trasą wyznaczoną przez spedytora, który bladego pojęcia o robocie nie ma. Po takiej ilości profitów trudno się dziwić, że kierowcy odchodzą. Nie ma gdzie pomieścić profitów. (usunięte przez administratora)

Zygi
@kierowca

A ja pracuje już 5 miechów, wcześniej robiłem w innej firmie, i powiem że tabor jest swietny, nie to co miałem poprzednio, kasa zawsze na czas, no ok spóźnili się na Wilekanoc, ale nie tak jak mój poprzedni woogule mi nie zapłacił za 3 miesiące i teraz windykacja go goni... Robota jest cały czas, sporo nowych dyspozytorów, ale w miarę oganiają. zawsze stałem na darmowych parkingach i mi to nie przeszkadza, papieru mojego nie ukradną... No tak kilku Kolegow odeszlo z skata, rozumiem ich każdy szuka gdzie lepiej... ale to w każdej firmie transportowej tera jest normalka...

@Zygi

Wyrażasz się pozytywnie o firmie. To duża zachęta dla przyszłych pracowników. Jak wygląda czas pracy i umowy zawierane z pracownikami. Są długoterminowe i stabilne, czy zlecenie lub trzeba mieć własną działalność? Rodzaj kontraktów jest bardzo ważny, więc jeśli możesz odpowiedz na moje pytanie.

Zygi
@Piotr

pisze jak uwazam... w porównaniu do mojej poprzedniej roboty jest ok. Jerzdę tak jak taho pozwala, działalność musisz mieć, papiery to mi księgowa ogarnia. Jest duzo Kolegów co w firmie sa od wielu lat, chwala sobie, jasne że bywa ciężko czasami sie dogadac ze spedycją czy też dyspozytorami, ale jak mówię nie jest żle. to moje zdanie. powodzonka!

Tak3Nie
Wanda
@Zygi

Bardzo dobrze, że piszesz zgodnie ze swoim sumieniem - o to przecież chodzi na forum GoWork.pl. Świetnie, iż odnalazłeś się w firmie Skat Transport i praca w niej sprawia Ci dużo satysfakcji. Jednak wspomniałeś teraz o czymś, co szczególnie zwróciło moją uwagę. Chodzi mianowicie o ową działalność. Czy jest to jedyna forma zatrudnienia, jaką oferuje ten pracodawca, czy może jest możliwość innej?

Wacław

Widziałem wczoraj nowe konie Skata w rzepinie, znowu DAFY kupują, pewnie jak co roku. w sumie Dafy sa ok, duża kabina, rzadko sie psują. Szkoda jak ja jezdziłem to byly renówki.

Piotr R

Z tego co wiem, to firma jest całkiem spoko, moich dwóch kumpli z piłki nożnej pracuje tam, jeden w spedycji, drugi w backoffice. Takie dodatki jak oni tam mają, to w mojej branży możemy sobie pomarzyć. W sumie wszystko maja opisane na swojej stornie albo na fb też jest.

@Piotr R

Wiesz może, jak dokładnie wyglądają dodatki Twoich kolegów, którzy pracują w firmie Skat Transport? Mówili o szczegółach? Na oficjalnej stronie internetowej pracodawcy nie ma konkretnych informacji w tym zakresie, więc liczę na to, że od Ciebie dowiem się czegoś więcej.

Piotr R
@Piotr

Wiem na pewno, bo to super sprawa, że maja prywatne ubezpieczenia zdrowotne, nie stoją w kolejkach i wybierają lekarzy kiedy i gdzie komu jak pasuje, maja dofinansowania coś w stylu kart multisport, sporo różnego rodzaju premii okolicznościowo świątecznych oprócz premii za wykonane plany biznesowe, języki obce, dofinansowania np startów w biegach dla biegaczy... w sumie mogę potem dopytać co jeszcze mają.

Chętny do pracy

Firma niepoważna już na etapie rekrutacji. W czerwcowym ogłoszeniu pracuj.pl podali nr telefonu którego nikt nie odbiera. Dzwoniłem kilka razy na przestrzeni ostatnich 2 tygodni i bez odzewu

Tak1Nie2
@Chętny do pracy

Próbowałeś się kontaktować z firmą przez e-mail lub na inny firmowy numer telefonu? Faktycznie znalazłem kilka ogłoszeń rekrutacyjnych na stanowiska: kierowca międzynarodowy C+E, spedytor i jest podany tylko kontakt telefoniczny, ale na stronie pracodawcy https://www.skat.com.pl/dolacz-do-nas/kariera/ogloszenia są także ogłoszenia o pracę i można bezpośrednio aplikować pod tym linkiem. Napisz jeżeli zdecydujesz się na któreś ze stanowisk.

Kierowca

W firmie źle się dzieje niespodzianka w tym miesiącu brak wynagrodzenia przed Wielkanocą Smacznego jajka kierowcy czekają na zlecenia po kilka godzin (usunięte przez administratora)

Tak2Nie1
Piotrek R.
@Kierowca

Trzymaj się Kierowco, może jakiś problem techniczny, ale z tego co widzę na transie i wszędzie są mega dobre opinie jeżeli chodzi o wypłacalność Skata. Daj znać czy dostałeś swoją kasę.

Danuta
@Piotrek R.

Miejmy nadzieję, że to był tylko - jak to ująłeś - jakiś "problem techniczny" i @Kierowca dostał swoje wynagrodzenie. A powiedz nam - bo z Twojej wypowiedzi nie wynika to bezpośrednio - sam jesteś zatrudniony w Skat Transport? Znalazłam informację, iż Skat Transport jest firmą zorientowaną na rozwój, dlatego też dają swoim pracownikom możliwość ciągłego rozwoju. A może wiesz, jak to dokładnie się przejawia? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji o tym pracodawcy.

Jerzy

Z informacji, które znalazłem na oficjalnej stronie internetowej firmy Skat Transport, poszukiwane są obecnie osoby chętne do odbycia praktycznego szkolenia dla kierowców bez doświadczenia w transporcie międzynarodowym. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś z Was korzystał z tego typu praktyk, które oferuje pracodawca? Rzeczywiście w ich trakcie można nabyć umiejętności, które będą wystarczające, aby podjąć samodzielne stanowisko? Proszę o wyrażenie opinii na ten temat.

tros

szukaja do pracy na wlasnej dzialalnosci.Nikt trzezwo myslacy nie podejmie sie pracy u przewoznika na tej zasadzie.

Tak14Nie
Krzysztof 77
@tros

To zależy, ja obecnie pracuję na kontrakcie dla 2 firm (co prawda nietransportowych), mam działalność i dla mnie to świetne rozwiązanie, urlopy to nie problem. Natomiast mój sąsiad pracował przez 3 lata, poki nie wyjechał do Norwegii w Skacie i nie narzekał, a więc" tros" nie pękaj zadzwoń i zapytaj jakie są warunki może ci się spodoba

Tak11Nie1
@tros

Tak jak tu wspomniano - to zależy od osoby aplikującej. "Trzeźwe myślenie" także nie ma tu nic do rzeczy ponieważ każdy ma inne wymagania co do pracy. Być może dla kogoś taki tryb pracy będzie odpowiedni. Czy warto negować coś tylko dlatego, że osobiście nam to nie odpowiada?

Czesław Piątek
@Natalia

Okej, a co w sytuacji, gdy rozwalisz samochód (np poślizg)? W przypadku umowy o prace mogą ścigać do 3 wynagrodzeń, w przypadku działalności do pełnej wartości strat.Masz jakieś ubezpieczenie na taką ewentualność?

Tak5Nie

Bartek S.
@Czesław Piątek

Zadzwoń i zapytaj ich jak to jest ustalane, na pewno maja jakieś sensowne rozwiązanie, takie wypadki tez się zdarzają w życiu...

@Bartek S.

Sprawa wypadków samochodowych jest skomplikowana i często dużo zależy od samego przebiegu takiego incydentu. Warto porozmawiać na ten temat z szefostwem, by uzyskać potwierdzone informacje. Powinniśmy zadbać także o własne ubezpieczanie, jak i poznać szczegóły tego, które oferuje Skat Transport. Bo jak rozumiem, firma oferuje dla pracowników dany rodzaj ubezpieczenia?

Ali
@Czesław Piątek

Można wykupić OC~mam firmowe za nie duże pieniądze które pokrywa straty powstałe w wyniku prowadzonej działalności

Kris

Witam , jakie kierunki są firmie po eu i jak z systemem pracy są elastyczni ? Pozdrawiam

Natalia

Na wiodących serwisach z ogłoszeniami znalazłam kilka aktualnych ofert pracy. Czy ktoś może w ostatnim czasie aplikował do firmy? Jeśli tak, co możecie powiedzieć na temat procesu rekrutacji w Skat Transport? Czekamy na Wasze komentarze.

Spedytorka

Jak wyglada pracami stanowisku spedytora międzynarodowego?

Wiola

Czy ktoś z Was wie, jaka przychodnia obsługuje SKAT? Luxmed, enelmed czy nikt ?

Asia B
@Wiola

Wiem, ze mają wykupione pakiety opieki medycznej dla wszystkich pracowników, tylko nie wiem czy Lux med czy PZu, czy jakas inna sieć przychodni

@Asia B

Czy uważasz to za dobre rozwiązanie? Powiesz nam coś na temat pozostałych benefitów pozapłacowych? Jakie jeszcze benefity są dostępne dla pracowników? Czekamy na Twój komentarz.

Ilona

Zastanawiam się nad aplikowaniem na młodszego księgowego, czy ktoś potrafi się wypowiedzieć w tym temacie?

Natalia

@tros, skąd taki wniosek? Takie kwestie każdy rozpatruje w sposób indywidualny. To co wydaje nam wydaję się nietrafione dla kogoś jest dobrym wyjściem z sytuacji. Być może ktoś komu zależy na pracy uzna takie rozwiązanie za dobre dla siebie? @Andrzej, czy relacje na temat pracy opisane przez kuzyna skłoniłyby Cię do aplikowania do firmy?

Andrzej

Mój kuzyn jezdzi w Skacie juz ponad rok, autko nowe chyba Daf, kasiorka zawsze na czas, ile nie wiem, ale nie narzeka... Praca w miarę poukładana, często widuje go w domku, czyli raczej ze zjazdami tez ma fajnie. Wozi przewaznie papier z i do Polski. Jak jakis problem na drodze, to mówi że szybko to ogarniają i dalej jedz...

Tak19Nie

Marcin

Witam czy może ktoś sensownie i na temat opisać mi jak jest w firmie tzn jak z płacą zjadam atmosfera wiem ze na działalności własnej się jeździ i ten temat zatrudnienia tez by mnie interesował czy warto i jakie są myki Pozdrawiam

Natalia

@Kuba czy poszedłeś za radą @Mrówka Z. i aplikowałeś do firmy Skat Transport? Jeśli tak to powiedz coś na temat procesu rekrutacyjnego i, jakie były Twoje wrażenia. Na pewno przy pierwszym spotkaniu stworzyła się już Tobie, jakaś wstępna opinia o biurze, pracownikach i pracodawcach? Zważywszy na to, że na stronie internetowej firmy, w zakładce kariera/ ogłoszenia : http://www.skat.com.pl/kariera/ogloszenia , widnieją nowe oferty pracy w kilku miastach Polski, zachęcałabym do udziału w dyskusji i opowiedzeniu o spotkaniach oraz tym, czy warto aplikować? To pytanie nie tylko do kandydatów na stanowiska, ale też do obecnych pracowników Skat Transport. Jako doświadczeni i znający firmę od wewnątrz, pracownicy pomóżcie aplikantom w decyzji.

Kuba

Jaka atmosfera w firmie? Czy potrzebują pracowników?

Mrówka Z.
@Kuba

Wiesz Kuba, to ludzie tworzą atmosferę, jeżeli chcesz pracować i angażujesz się i dopytujesz się i pomagasz osobom ze swojego zespołu i nie tylko - tak samo w druga stronę. Transport to nie łatwy kawałek chleba, ale se radzimy. Wiadomo nie zawsze jest różowo... ale i kasa za ten trud jest lepsza niż np. budżetówce. W każdym razie wiem, że cały czas firma rekrutuje na stronce www są stanowiska. Sam musisz spróbowac...

Tak15Nie

customsagent

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy agenta celnego w SKAT? Jak z zarobkami? Warto aplikować?

Zostaw opinię o Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k. - Gdańsk

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie