Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
brum
08.04.2011 22:19
Inne
Kiepska płaca (obiecują więcej a później jest mniej), skandaliczne warunki pracy ( w zimę zimno jak na dworze).Generalnie niepolecam. Firma niestabilna zero organizacji pracy - amatorszczyzna.