opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Skat Transport

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 327 ocen
Opinie(276)
Dodaj opinię

Opinie(276)

Dodaj opinię
Logo
  • O Nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Potencjał
  • .
  • Jakość
  • .
  • Kariera
  • .
  • Facebook
  • .
  • Galeria zdjęć
  • .
  • Kontakt

O Nas

Historia

Potencjał

Jakość

Kariera

Facebook

Galeria zdjęć

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Tczew
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Krępiec
  • Borkowo Łostowickie
  • Kowale
  • Przejazdowo
  • Wiślina
  • Mokry Dwór
  • Radunica
  • Jankowo Gdańskie
  • Bogatka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gdańsk - SKAT Transport P.S.A.
Toruń - SKAT FURNITURE Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gdańsk
  4. /
  5. Opinie o Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie

Opinie o Skat Transport Gdańsk

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Piotr R

    03.07.2019 12:21

    Inne

    Z tego co wiem, to firma jest całkiem spoko, moich dwóch kumpli z piłki nożnej pracuje tam, jeden w spedycji, drugi w backoffice. Takie dodatki jak oni tam mają, to w mojej branży możemy sobie pomarzyć. W sumie wszystko maja opisane na swojej stornie albo na fb też jest.
    ReviewUserIcon
    Piotr R

    03.07.2019 13:03

    Inne

    Wiem na pewno, bo to super sprawa, że maja prywatne ubezpieczenia zdrowotne, nie stoją w kolejkach i wybierają lekarzy kiedy i gdzie komu jak pasuje, maja dofinansowania coś w stylu kart multisport, sporo różnego rodzaju premii okolicznościowo świątecznych oprócz premii za wykonane plany biznesowe, języki obce, dofinansowania np startów w biegach dla biegaczy... w sumie mogę potem dopytać co jeszcze mają.
    ReviewUserIcon
    Chętny do pracy

    18.06.2019 18:02

    Inne

    Firma niepoważna już na etapie rekrutacji. W czerwcowym ogłoszeniu pracuj.pl podali nr telefonu którego nikt nie odbiera. Dzwoniłem kilka razy na przestrzeni ostatnich 2 tygodni i bez odzewu
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    22.04.2019 20:28

    Inne

    W firmie źle się dzieje niespodzianka w tym miesiącu brak wynagrodzenia przed Wielkanocą Smacznego jajka kierowcy czekają na zlecenia po kilka godzin (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Piotrek R.

    30.04.2019 15:03

    Inne

    Trzymaj się Kierowco, może jakiś problem techniczny, ale z tego co widzę na transie i wszędzie są mega dobre opinie jeżeli chodzi o wypłacalność Skata. Daj znać czy dostałeś swoją kasę.
    ReviewUserIcon
    tros

    14.10.2018 18:07

    Inne

    szukaja do pracy na wlasnej dzialalnosci.Nikt trzezwo myslacy nie podejmie sie pracy u przewoznika na tej zasadzie.
    ReviewUserIcon
    Bartek S.

    03.12.2018 14:50

    Inne

    Zadzwoń i zapytaj ich jak to jest ustalane, na pewno maja jakieś sensowne rozwiązanie, takie wypadki tez się zdarzają w życiu...
    ReviewUserIcon
    Ali

    10.01.2019 09:56

    Inne

    Można wykupić OC~mam firmowe za nie duże pieniądze które pokrywa straty powstałe w wyniku prowadzonej działalności
    ReviewUserIcon
    Kris

    13.12.2018 15:53

    Inne

    Witam , jakie kierunki są firmie po eu i jak z systemem pracy są elastyczni ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Spedytorka

    07.11.2018 16:22

    Inne

    Jak wyglada pracami stanowisku spedytora międzynarodowego?
    ReviewUserIcon
    Wiola

    05.11.2018 12:34

    Inne

    Czy ktoś z Was wie, jaka przychodnia obsługuje SKAT? Luxmed, enelmed czy nikt ?
    ReviewUserIcon
    Asia B

    05.11.2018 12:42

    Inne

    Wiem, ze mają wykupione pakiety opieki medycznej dla wszystkich pracowników, tylko nie wiem czy Lux med czy PZu, czy jakas inna sieć przychodni
    ReviewUserIcon
    Ilona

    17.10.2018 12:03

    Inne

    Zastanawiam się nad aplikowaniem na młodszego księgowego, czy ktoś potrafi się wypowiedzieć w tym temacie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.09.2018 17:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    20.09.2018 11:53

    Inne

    Mój kuzyn jezdzi w Skacie juz ponad rok, autko nowe chyba Daf, kasiorka zawsze na czas, ile nie wiem, ale nie narzeka... Praca w miarę poukładana, często widuje go w domku, czyli raczej ze zjazdami tez ma fajnie. Wozi przewaznie papier z i do Polski. Jak jakis problem na drodze, to mówi że szybko to ogarniają i dalej jedz...
    ReviewUserIcon
    Marcin

    19.09.2018 14:55

    Inne

    Witam czy może ktoś sensownie i na temat opisać mi jak jest w firmie tzn jak z płacą zjadam atmosfera wiem ze na działalności własnej się jeździ i ten temat zatrudnienia tez by mnie interesował czy warto i jakie są myki Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kuba

    03.04.2018 16:12

    Inne

    Jaka atmosfera w firmie? Czy potrzebują pracowników?
    ReviewUserIcon
    Mrówka Z.

    03.04.2018 16:25

    Inne

    Wiesz Kuba, to ludzie tworzą atmosferę, jeżeli chcesz pracować i angażujesz się i dopytujesz się i pomagasz osobom ze swojego zespołu i nie tylko - tak samo w druga stronę. Transport to nie łatwy kawałek chleba, ale se radzimy. Wiadomo nie zawsze jest różowo... ale i kasa za ten trud jest lepsza niż np. budżetówce. W każdym razie wiem, że cały czas firma rekrutuje na stronce www są stanowiska. Sam musisz spróbowac...
    ReviewUserIcon
    customsagent

    26.03.2018 16:31

    Inne

    Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy agenta celnego w SKAT? Jak z zarobkami? Warto aplikować?
    ReviewUserIcon
    Sped One

    18.02.2018 18:16

    Inne

    Pracy sporo, firma się rozrasta, aby coś mieć trzeba się postarać. Jak masz wyniki to jest dobrze, nie ma wyników... no cóż musisz się zastanowić dlaczego. Płacą na czas, sporo różnego rodzaju dodatków socjalnych oraz świątecznych premii, jak dla mnie najważniejsze - zajęcia jęz. bezpłatne i prywatna opieka zdrowotna... nie muszę stać w kolejkach do lekarza i nie muszę płacić. Wiecie jak jest zwykłych w przychodniach...
    ReviewUserIcon
    Mandarynka

    23.02.2018 12:44

    Inne

    A jak wygłąda premia od sprzedaży?
    ReviewUserIcon
    Sped One

    23.02.2018 16:10

    Inne

    To zależy od stanowiska, im wyższe stanowisko (czyli więcej dla firmy zarabiasz) tym większy udział w zarobku firmy, ogólnie mnie to kręci, jak dobry miesiąc - to jestem ustawiony, jak w transporcie kicha.... trochę gorzej, ale i tak ok. Aha jeżeli się sprawdzasz, to nawet samochód służbowy jest w miarę szybko do zgarnięcia.
    ReviewUserIcon
    Wozik

    12.09.2017 19:33

    Inne

    Czy Skat Transport ma jakieś aktualne oferty pracy? Widziałem ale z sierpnia to już pewnie nie są aktualne!
    ReviewUserIcon
    Olek

    03.09.2017 11:00

    Inne

    Jeśli coś jest usuwane to tylko wpisy niezgodne z regulaminem czyli m.in. wulgarne. Dla pracowitych to dobra firma!!!
    ReviewUserIcon
    Kiero na działa

    10.10.2017 13:14

    Inne

    Panie Olku co ma Pan na myśli pracowitych ? Na przykład takich którzy przeginają tacho i pracują cały miesiąc bez zjazdów ? Pytam bez żadnych podtekstów sarkastycznych, pytam tylko dlatego bo chce spróbować u nich współpracę na własnej działalności. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    15.08.2017 20:23

    Inne

    Dlaczego komuś zależy na oczernianiu firmy , jak myślicie? Może ktoś inspiruje do tych negatywnych wpisów? Fajna firma, dobry sprzęt to w czym niektórzy mają problem? Każda firma ma teraz braki osobowe !
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    09.08.2017 23:13

    Inne

    Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar składać cv do firmy. Podpowiedzcie coś ważnego o firmie?
    ReviewUserIcon
    marcin

    15.08.2017 19:53

    Inne

    powodzenia...
    ReviewUserIcon
    Drajwer

    01.08.2017 18:06

    Inne

    Jaki jest powód , że nic nie piszecie? Praca kierowcy jak praca, o co chodzi?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    01.08.2017 20:03

    Inne

    Do @Drajwera, praca jak praca, płaca na czas, ale musisz mieć własną działalność, konie i naczepy są przeważnie nowe, baza wyremontowana, kto pracuje dłużej ma więcej, gwarantują kilometry, ładunki przeważnie Pl-Anglia
    ReviewUserIcon
    Franka

    25.07.2017 22:17

    Inne

    Tak jakoś smutno na tym wątku. Nikomu w czasie wakacji nie chce się pisać czy też jest tak dobrze w firmie i nie macie takiej potrzeby? Czy może mi ktos powiedzieć dlaczego mają ciągle tyle ofert dla kierowców?
    ReviewUserIcon
    Witek

    26.07.2017 08:46

    Inne

    Franek, czy sa firmy w Polsce i w Europie które nie szukaja kierowców? Mój sąsiad ma 3 naczepy i eż cały czas mu się zmieniają kierowcy...
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    16.07.2017 23:21

    Inne

    Wie ktoś czy firma zatrudnia też kierowców bez doświadczenia?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Skat Transport?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

    Słowackiego 199 80-298 Gdańsk

    NIP:5851356886

    KRS:0000353881

    http://www.skat.com.pl
    Branża główna: Meble

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    16.07.2017 23:20

    Inne

    Wie ktoś czy firma zatrudnia też kierowców bez doświadczenia?
    ReviewUserIcon
    Zdzich

    17.07.2017 08:41

    Inne

    @Kierowca, wiem, że robią takie kursy praktyczne, tutaj se poczytaj: http://www.skat.com.pl/kariera/przyuczamy-do-zawodu
    ReviewUserIcon
    Anita

    09.05.2017 15:31

    Inne

    Asystent w branży transportowej ze znajomością języków obcych, taka ofertę pracy znalazłam i jestem bardzo zainteresowana. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś podpowiedział mi kilka informacji o firmie, o tej pracy?
    ReviewUserIcon
    Stefan

    01.05.2017 15:20

    Inne

    @ja Dobrze, że dobry humor Ci dopisuje. Trudno zaprzeczyć faktom, natomiast narzekać każdy może i w dodatku nikt nie odpowiada za oskarżenia pod adres firmy. Rozumiem rozmowy w celu naprawy błędów czy sytuacji w firmie ale krytykowanie dla krytyki jest bez sensu.
    ReviewUserIcon
    ja

    06.05.2017 21:03

    Inne

    o... a któż to oskarża firmę? Nic z tych rzeczy :) Ja tylko pytam, a na poważnie nikt nie chciał i pewnie nie chce rozmawiać na serio o błędach czy sytuacji w firmie ;)
    ReviewUserIcon
    ja

    06.05.2017 21:03

    Inne

    o... a któż to oskarża firmę? Nic z tych rzeczy :) Ja tylko pytam, a na poważnie nikt nie chciał i pewnie nie chce rozmawiać na serio o błędach czy sytuacji w firmie ;)
    ReviewUserIcon
    Luidzi

    22.04.2017 14:33

    Inne

    Czy słyszeliście że firma SKAT Transport zajmuje 6 miejsce w rankingu Diamenty Forbesa 2017. słyszałem również, że Creditreform potwierdziła indeks zdolności płatniczej naszej spółki na najwyższym stopniu tj. „znakomita zdolność płatnicza”. I co wy na to?
    ReviewUserIcon
    ja

    23.04.2017 18:10

    Inne

    widzę, że słyszałeś wiele ciekawych rzeczy, a o choince o zapachu kokosowym do malucha słyszałeś?
    ReviewUserIcon
    Jurgen

    09.04.2017 20:50

    Inne

    Czy dowiem się coś wiece o pracy dla asystenta z j. niemieckim - szansa na start w branży transportowej?
    ReviewUserIcon
    gdanszczanka

    10.04.2017 20:12

    Inne

    praca jak każda inna, na pewno trzeba liczyc sie z tym ze ma sie wzloty i upadki . Trzeba jednak znalezc jakis sensowny sposob by radzic sobie z tym drugim. Praca dosc stresująca natomiast atmosfera wynagradza wszystko. Ja - polecam :)
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    05.04.2017 11:23

    Inne

    Czy oferta pracy z marca dla dyspozytora w Gdańsku jest aktualna? Czy dowiem się na tym forum coś więcej ? Jak sie pracuje w firmie, bo ja słyszałem że są dobrzy?
    ReviewUserIcon
    Drab

    24.02.2017 10:53

    Inne

    Wszystko można przedstawić w czarnych kolorach. Jak sobie ktoś wypracuje pozycje w firmie to nie narzeka .
    ReviewUserIcon
    janko

    12.03.2017 19:57

    Inne

    Więc pracuj, pracuj... będzie kolorowo
    Company logo
    Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

    20.02.2017 17:37

    Pracodawca

    Aktualne oferty pracy w Grupie SKAT zawsze można znaleźć pod tym linkiem: http://www.skat.com.pl/kariera/ogloszenia Zapraszamy
    ReviewUserIcon
    Nadin

    20.02.2017 09:29

    Inne

    Zupełnie nie ma ofert pracy? Czy jest jakiś inny portal w którym mogę się dowiedzieć o prace dla spedytora? Liczę na życzliwość forumowiczów i informacje które są mi potrzebne. Trochę znam tą firmę , ale z dobrej strony.
    ReviewUserIcon
    Moralizator

    07.02.2017 19:26

    Inne

    Myślę, że to nie jest miejsce dla Ciebie. Skat jet ok. a jeśli nawet są jakieś kłopoty to chwilowe i raczej normalne. Jak się nie możesz znaleźć w tej pracy to lepiej poszukaj innej. A może ktoś Cie inspiruje do wpisów?
    ReviewUserIcon
    Skaut

    23.01.2017 19:22

    Inne

    Znana firma dba o swoją pozycję na rynku a te wpisy mogą być od konkurencji?
    ReviewUserIcon
    K

    22.01.2017 19:04

    Inne

    Posty znikaja widzę z mniej przychylnymi opiniami. Nie masz znajomości nie jestem rodzina z nikim w tej firmie to nie startuj. Bo cię zniszczą. Psyche zryja. Pół rodziny tam pracuje ot taka polityka. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jack

    24.01.2017 06:12

    Inne

    Chyba pomyliles firmy... Albo nic nie wiesz o skacie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2016 15:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oponka

    06.01.2017 12:32

    Inne

    Rozumiem Twoją opinię. Ty kalkulujesz żeby wyjść na swoje , Skat też tak musi myśleć.
    ReviewUserIcon
    vin

    03.11.2016 20:00

    Inne

    Jest sens ubiegać się o pracę skoro nie ma się kompletnie doświadczenia w branży TSL ale za to mówi się biegle po angielsku?
    ReviewUserIcon
    lol

    18.11.2016 18:22

    Inne

    http://www.pracuj.pl/praca/osoba-ze-znajomoscia-jezykow-obcych-katowice,oferta,4923113
    ReviewUserIcon
    tgtgtgtr

    02.11.2016 08:40

    Inne

    Począwszy od dnia 1 stycznia 2017 r. pracodawca, zatrudniający pracowników na podstawie umowy zlecenia lub umowy o świadczenie usług, niezależnie od tego, czy prowadzącą oni działalność gospodarczą, czy też nie (tzw. samozatrudnieni) - obowiązany będzie do ewidencjonowania ich godzin pracy.
    ReviewUserIcon
    Dzeus

    05.10.2016 21:33

    Inne

    Ogólnie to wydaje mi się, że warto tutaj złożyć CV
    ReviewUserIcon
    Roby Z.

    16.09.2016 12:56

    Inne

    Spoko jest, można pracować.
    ReviewUserIcon
    Stach

    16.06.2016 09:41

    Inne

    Moja dziewczyna pracuje u nich, a wcześniej w innych firmach była, mówi, że wynagrodzenie jest lepsze a i dodatków sporo: karty na siłownie, prywatna opieka, premie dla wszystkich kilka razy w roku, wiele osób ma samochody służbowe - cały czas powiększają działy, nawet robią ogromny remont w siedzibie aby powiększyć miejsca dla wszystkich działów i bazę w Rzepinie też modernizują... i do oddziałów cały czas zatrudniają, wyniki im rosną a więc każdy sam decyduje czy tam iść - wiadomo za łatwa pracę dużych pieniędzy nie dostaniesz...
    ReviewUserIcon
    adzio

    15.06.2016 22:22

    Inne

    ogłoszen widzę, że mają sporo jednak chyba nie ma chetnych do aplikowania, skoro piszecie ze warunki kiepskie?
    ReviewUserIcon
    jacek k.

    16.04.2016 11:15

    Inne

    Z tego co wiem projekt jeszcze sie nie wystartowal. A ty juz nie polecasz?

    Zostaw merytoryczną opinię o Skat Transport Sp. z o.o. Sp.k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.