Opinie o PKS Grodzisk Mazowiecki w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PKS Grodzisk Mazowiecki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PKS Grodzisk Mazowiecki o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKS Grodzisk Mazowiecki w Grodzisk Mazowiecki

Dyspozycję

Witajcie. Ostatnio widziałem ogłoszenie na Specjalistę ds. Przewozów w PKS. Pisza, ze wynagrodzenie 4500-5000 brutto. Czy tak może być? Warto składać dokumenty?

szofer Wawa
@Dyspozycję

Zawsze tak piszą żeby zwabic leszczy do roboty. Prawda jest taka, że w tych pieniądzach jest duża premia, która regularnie, w całości albo w częściach będzie Ci zabierana. (usunięte przez administratora)ma w tym duuuze doświadczenie. Daj se spokój i idź do MZA

@szofer Wawa

Idziesz na rozmowę, mówisz że chcesz 5 tys. (albo 6, 7, na ile się cenisz) bezwarunkowej podstawy. Albo się zgodzą albo znajdą kogoś innego ( a o takiego z doświadczeniem trudno). Co Ci szkodzi.

@Dyspozycję

W Grodziu kariera polega na tym że jak mało wiesz to jesteś w firmie dyrektorkom to musisz też wiedzieć że jak coś umiesz i znasz się na robocie to żądzi tobą jakaś pani co wiele nie umie i będziesz musiał robić swoją i jej robotę żeby ona się chwaliła że to ona zrobiła a jak coś spiepszy to powie że ty spiepszyłeś.

Robert

Ponoc to stanowisko zwolniło się, bo ta osoba co na Nim była, odchodzi gdzieś do urzędu, a jest to spowodowane tym, że jako Specjalista obsługiwał sprawy nie tylko PKS Grodzisk Maz ale też Skierniewice, Gostynin, robiąc rzeczy na jednej umowie. Tutaj też tak proponowali, że umowa na Skierniewice, zlecenie na Grodzisk a sprawy Gostynina.... charytatywnie

Gołąp
@Robert

To teraz królowa ma pewnie przewalone ????. Biedna ze swoim gumowym uchem z drugiej strony się wygina ????

Jak jest z pakietem medycznym w PKS Grodzisk Mazowiecki? Można dołączyć rodzinę?

internista rados(ny)ław

Jest pakiet medyczny. Dla prezesa. I może on dołączyć. Swoją rodzinę. Pozostali pracownicy mają gwarantowaną terapię wstrząsowo-szokową za którą nic nie muszą płacić.

Kierowca

Jest pakiet u Wojciecha Zalewskiego, a polega on na tym, że przy wypłacie dostaniesz sraczki jak Ci kasy zabierze Wojciech Pakieciarz ha ha ha.

Kierowca warszawa

PKS ksywka Domestos .

Maja
@Kierowca warszawa

@Kierowca warszawa Tak mało tu informacji, na temat warunków zatrudnienia w tej firmie. Jestes w stanie mi napisać, czy kierowca otrzymuje jakieś benefity pozapłacowe podczas zatrudnienia?Mam na myśli paczki świąteczne, darmowe przejazdy dla rodziny? Z góry dziękuję.

Marian

Podpowiedzcie czy firma poszukuje pracowników? Jakieś podpowiedzi dobrze będą widziane.

PKS
@Marian

Tak. Wbijaj na Klementowicką do dyspozytora PKS. Tylko nie pomyl wejścia - jak wejdziesz do Arrivy to będziesz później płakał.

@Marian

Sytuacja jest dynamiczna. Sezon urlopowy, jednego dnia brakuje kierowców, a za chwilę jest nadmiar. Utracono kontrakt na komunikacji zastępczej Otwock-Pilawa (5 brygad), przegrano przetarg na obsługę Ząbek od września (10 brygad).

@Marian

PKS Grodzisk wraz ze swoimi spółkami-córkami zaczął obsługiwać sporo kursów z "ustawy pekaesowej". W związku z tym szukają kierowców.

S
@Marian

Dawaj, dawaj !!! Wojtek potrzebuje następnych leszczy do czyszczenia ich z kasy . Szara rzeczywistość w PKS . Lepiej kopać doły w lesie niż pracować w PKS ie

Kierowca Autobusu

Rozmowa z chyba kierownikiem Zalewski. Przejrzal prawo jazdy, chwilę pomyślał, jako że było świeże to była jazda autobusem po placu. Dwa kółka po placu i pan z którym jeździłem zaczął już tłumaczyć obsługę autobusu na przystankach otwieranie drzwi itp. do pracy. Potem kierownik opowiedział o stawkach i skierował na egzamin do ZTM.

Ważne żeby było prawo jazdy, kierowców brak.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Pilot

Najlepiej to ujął... Nieznajomy2018 10.04.2018 18:34 Pań Zalewski dostaje za karanie duże premie i ma nakaz wyszukania najwięcej kierowców bez względu na wiek jak najszybciej za co jest nagradzany najgorsza zlodziejska i okradjaca firma na rynku przewoźników w wawie jaka tylko może być już gorszej renomy nie ma zadna inna firma niż pks Grodzisk Mazowiecki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tylko dziady pracują i ludzie których nikt nigdzie nie chce a Grodzisk bierze wszytkich jak.leci bez wykształcenia doświadczenia wieku i pracy zenada że z tą firmą jeszcze nikt porządku nie zrobił

@Pilot

Ale jak twierdzisz nawet z tym ,,okradaniem" pensja na poziomie 3500 netto co miesiąc za 190 godzin wpada. Więc jeśli nie jestes w temacie to nie pisz bzdur. Na Posag 7 panien tam to masz dopiero wyzysk.

Jerzyk
@Pilot

Pilocie. Może warto by było nauczyć się poprawnej Polszczyzny. To co napisałeś nie ma najmniejszego ładu i składu.

@Realista

Realista na Posagu za 204 godziny 5600 netto czyli za 190 by około 5000 było więc nie gadaj głupot jak nie wiesz. Jak chcesz to zapraszam zobaczysz mój pasek.

@Adam

Chyba że ynteligentne inaczej księgowe z posagu się pomyliły w przelewie i po dwóch dniach musiałeś 1/3 z 5600 zwrócić. Bajki to możesz opowiadać na spotkaniach integracyjnych z kioskarkami co tyrają razem z Tobą kręcąc fajerą ku chwale Netanjahu. Czy w ramach bonów świątecznych w tym roku dostaniecie bony żywnosciowe na koszerne jedzenie :-) Może Gouda Tencer Wam koncert zaśpiewa na Posagu :-) Po prostu żyć nie umierać w tej firmie gdzie nawet z WC smród roznosi się na dyspozytornię przy której niektórzy z zaczadzenia pokładają się na stołach. Także bajki to sobie opowiadaj z kioskarkami i kioskarzami po pracy w krzaczorach czekając przy nasypie na pociąg do twojej wioski.

Olwk
@Realista

Ale(usunięte przez administratora) przyjdź na posag przepracuje 190h a zobaczysz gdzie jest wyzysk. Za 3500 tyle godzin to bym nie pracował. Za 190 h na posagu wziolem 5000 pasek do wglądu jeśli sobie życzysz.

@Olwk

Czyli twierdzisz ,ze w Mobilisie za 190 godzin zarobiłeś o 1000 złotych więcej niż byś zarobił w MZA :-) Powiem Ci szczerze chyba główka Ci siada ,a to niebezpieczne bo odpowiadasz za życie ludzi. Za długo słuchałeś Goudy :-)

Gina

Takich kierowców jak pan roman powinno byc wiecej przemily czlowiek umnie rozweselic pasażerów zawsze usimiechniety nalezy mu sie pochwała pasazerka grazyna

rozważajacy podjęcie pracy

Są przyjęcia do pracy na Klementowickiej do PKS???

Nie ma

gość
@Bileciarz

Przecież tak jest żle w PKSie. ??? Cały czas okradają z kasy ..., nie ma grafików ... A jest komplet kierowców??? Dziwne.....

@rozważajacy podjęcie pracy

Zgłosić się zawsze możesz. Jeśli nawet teraz chwilowo nie potrzebują, to mogą potrzebować za miesiąc. Czasem można się załapać na inny kontrakt niż Solarisy. Np. niebieskie linie L z ZTM, linie w Ząbkach, pracownicze. Do Ukraińców jest na szczęście coraz mniejsze zaufanie. Ja cały czas mam nadzieję że w końcu wywalą tego kierowcę , który w Scaniach włącza luz podczas jazdy, by chwilę przed zatrzymaniem włączać bieg, co skutkuje szarpaniem i niszczeniem skrzyni biegów. Dziś jeździł 70243, wcześniej prowadził najczęściej 80305.

@nik

Te konfitura.....w okupację kula w łeb ????

Twardapała
@gość

Ten komplet to - 40

Wyga
@rozważajacy podjęcie pracy

Na olxie pelno ogloszen z PKSu, na kontrakt warszawski, na zastępcza otwock-pilawa i wiele innych możliwości ????

lammparrt
@Wyga

No fajnie. Piszą że nawet ubranie dadzą ale już nie mówią że używane po kimś innym i to jeszcze tylko jedną parę. Za niedługo pewnie koszule będą przechodnie i będzie je wydawał dyspozytor razem z papierami od wozu a na krańcu zdejmujesz i przekazujesz zmiennikowi!

Kierowca
@Bileciarz

Są przyjęcia nie pisz bzdur.

belzebub

No i już pierwszy wypadek jest.A bedzie ich więcej z przemęczenia kierowców pracujących bez grafików.Prokurator wszystko wyjasni

Dudek
@belzebub

Jaki pierwszy? Sporo ich bylo w ostatnim czasie.

Belzebub
@Dudek

Piszę o poważniejszym bo kolizji nie liczę

ciekawski
@belzebub

Jaki wypadek? Były ofiary?

kalif
@belzebub

Niech każdy zajmie się swoimi sprawami Tylko u nas kierowcy , którzy wypowiadają się na sprawach o których niewiele wiedzą . To źle świadczy o tych co piszą . Wypowiadanie w tonie obrazy jest w tej chwili karane.

Belzebub
@kalif

A ty kolego to o czym ? Bo z twojego wpisu to ciężko coś wywnioskować.Jakaś obraza ci się przyszwędała.Coś z tobą nie tak ?

N

A ŚMIERTELNY WYPADEK MECHANIKA W GRUDNIU PRZED ŚWIĘTAMI TO CO! WSZĘDZIE TYLKO OSZCZENDNOŚCI I DO PRACY NA PEŁNY ZEGAR PO DWIE ZMIANY BO NIE MA NA NIC PIENIĘDZY I TAK JEST ZAWSZE

Grójec

Znalazłem takie ogłoszenie w internecie - czy to wszystko prawda? Ile się wychodzi na rękę bo to ogłoszenie pisał ktoś nie umie się wysłowić i jeszcze miesza stawki raz brutto a raz netto i nie wiadomo wreszcie ile jest za to 168 godzin? Ile płacą za oszczędności paliwa? A ten 1000 zł za podpisanie umowy to brutto to jeszcze płacą? Przy pierwszej wypłacie czy przed? 26 czerwca 2017; 12:28 • Pełny etat • Typ umowy: Umowa o pracę • Wymagane: prawo jazdy kat. D PKS w Grodzisku Maz. Sp. z o.o. organizuje nabór kierowców autobusowych do obsługi komunikacji miejskiej w W-wie na 7-letni kontrakt. Nowe autobusy marki Solaris 12 metrowy. Poszukujemy kierowców z ważnymi uprawnieniami: - tj. prawo jazdy kat. D + kwalifikacja kierowcy Oferujemy: - 17 zł na godzinę brutto + premia 5,35 zł brutto na godzinę (premia miesięczna 900 zł) – razem 22,35 zł brutto na godzinę - delegacja wynikająca z karty drogowej (320 zł netto) - ekwiwalent za pranie (150 zł netto) - godziny nocne (płatne 3,57 zł brutto) - premia za oszczędność paliwa - świadczenia z Funduszu Socjalnego - 19,4 zł netto za godzinę pracy – po przeliczeniu wynagrodzenia i dodatków przez ilość godzin. Wynagrodzenie uwzględniające powyższe składniki wyniesie w skali miesiąca: ok. 3 700 zł netto. Dla Zamiejscowych bezpłatne zakwaterowanie. KAŻDY KTO PODPISZE UMOWĘ DO 15.07.2017r. otrzyma dodatkowo 1 000 brutto PLN jednorazowej NAGRODY. Prosimy o przesyłanie CV emailem lub w tradycyjny sposób na adres

Piotrek
@Grójec

To ogłoszenie na przetarg z przed dwóch lat. A ten 1 tyś. to podpucha. Angaże były dawane do podpisania po tej dacie, mimo że były sporządzone miesiąc wcześniej.

Twardapała

No i (usunięte przez administratora) z klementowickiej tyra na telefonik jak (usunięte przez administratora)

Obserwator

No i znowu cyrk z grafikami.Jezdzimy jak prosty ...tutki na telefonik.(usunięte przez administratora)

@Obserwator

Zbiorowa skarga do PIP.Niech płacą kary, w końcu przestanie im się opłacać robić ludzi w uja.

Obserwator
@Obserwator

No i(usunięte przez administratora) szoferzy z klementowickiej się nie buntują ? Takie w mordach silne i nic ? Jak sobie poscielicie tak się wyśpicie

TAK

GŁOSUJEMY NA PIS

U

Wsiadalam dzisiaj do autobusu kurs kierunek CH ul.Marwilska 44 o godz.10.29 z przystanku Zieleniecka i dostalam od kierowcy bilet wyjął go z kieszeni a na bilecie jest nie moja godzina zapłaciłam 2 zł.

@U

A może tak do lekarza ?

pusty portfel

No i fajnie... ZAPOMNIELI wypłatę zrobić! Myślałem, że się przyzwyczaję do tych opóźnień, ale jest ciężko :( Moooże i poszły przelewy, ale i tak z obsuwą...

jas
@pusty portfel

Zrobili ale jak zwykle z opoznieniem. A za 3 dni zwolnienia zabierają 580zl Fajni są

Świrek
@jas

za pięć nie dostaniesz wcale

Stan tej firmy i atmosfera to: zboczenie, odchyłka, zwyrodnienie, niedomoga, męty, zwichnięcie, odchylenie, deformacja, dysfunkcja, osłabienie, aberracja, choroba, nieprawidłowe zjawisko, wypaczenie, niesprawność, zaburzenie, wykolejeni, zmiana chorobowa, dolegliwość, anomalia, stan chorobowy, wynaturzenie, dewiacja, nienormalność, skrzywienie, perwersja, schorzenie, wada, stan patologiczny, nieprawidłowość, … .

Jureczek

Znowu tu jesteś i na każdym forum komunikacyjnym. Widzę że napisałeś dokładnie to co Twój lekarz stwierdził u Ciebie.

Piotrek
@Jureczek

Sposób w jaki kolega napisał post jest drażniący, to fakt, ale o pomyłce nie może być mowy. 16 wykroczeń przeciwko Kodeksowi Prawa Pracy.

Kierowca bus driver

PKS Grodzisk Mazowiecki baza w wawie na klementowickiej się połączyła wspólnie z arriva dla tańszych kosztów utrzymania placu paliwa tankowania itd nic nie upadło i nie ma żadnej upadłości mają 50 nowych autobusów solarisow i manow żadne scanie niech ktoś bzdur nie wypisuje bo jestem obecnie od 2 lat kierowca w PKS Grodzisk w wawie na klementowickiej więc piszę jak jest !

Józek

Rozmawiałem ze specjalistą od systemu lokalizacji i pomiaru czasu aktywności pojazdu. Stwierdził, że system jest typowo cywilny i nie nadaje się do rejestracji czasu z dokładnością do sekund. A o karach finansowych za opóźnione odjazdy nie może być wogóle mowy. Coś jest na rzeczy. Wspomniał, że powinniśmy kategorycznie zaprotestować i ew. zgłosić sprawę do Urzędu głównego miar i wag w celu okazania przez firmę homologacji urządzeń do pomiaru czasu. W licencji powinna być podana wartość odchyleń. Wspomniał również, że możemy wnioskować o odebranie koncesji na transport, gdyby te praktyki okazały się nielegalne.

Piotrek Dmoch
@Józek

Witam. Kolega wspomniał, że jest tu wątek sprawy, którą interesuję się od pół roku. Kolego Józek, skontaktuj się ze mną na messengerze Piotrek Zombiak Dmoch. Mam mnóstwo ustaleń w tej sprawie. Wynająłem prawnika. W planach pozew zbiorowy. Mam kontakt z wieloma byłymi i obecnymi kierowcami.

Pilot

Kto miał doczynienia że starszym dyspozytorem Wojciechem z pod Łomżyńskiej wsi to wie ,że : Lepiej doły kopać w lesie niż pracować w PKS ie hahaha

No to jak rzeczywiście ARRIVA ma trzymać 50 sztuk 18 CNG na Klementowickiej to Księcia Ziemowita podczas zjazdu będzie nieprzejezdna. A tak się na luzie wracało z tras jak tylko PKS tam trzymał autobusy.

Zostaw merytoryczną opinię o PKS Grodzisk Mazowiecki - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w PKS Grodzisk Mazowiecki?

Zobacz opinie na temat firmy PKS Grodzisk Mazowiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKS Grodzisk Mazowiecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKS Grodzisk Mazowiecki?

Kandydaci do pracy w PKS Grodzisk Mazowiecki napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKS Grodzisk Mazowiecki