PKS w Rybniku Sp. z o.o.

Rybnik

Opinie o PKS w Rybniku Sp. z o.o.

kombi

teraz chyba zmieni się u nich zarząd, ale nie wiem czy płynie to na np. częstotliwośc kursów czy na trasy, nie powinno, ale faktycznie mają innego własciciela, bo wykupili ich jakiś czas temu, czytałem teraz.

WASYL

To jest tragedia jak nas traktuje likwidator ,zarobki od lat 25 bez zmian 5 zł na łapę za godzinę ,autobusy złomy strach tym jeździć ,i ten zakład nie chce zbankrutować ,najważniejszy jest szef OKTAWI? TAK JAK JA MACIE ROBIĆ ??/ Prezes-Likwidator (siedzi 8 godzin w kanciapie i w biurze brudne ściany ,i stołka nie zwolni koszmar ? doprowadził zakład do ,upadłości i dalej szefem wypłata jego to 15 tyś na miesiąc tak może być ,jego hasło to niema kasy i łapie się za brodę i niema z czego!!!.

Zostaw opinię o PKS w Rybniku Sp. z o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKS w Rybniku Sp. z o.o.