PKS Świdwin

Świdwin

Opinie o PKS Świdwin

null

@do był, nie wiem czy pracowałeś kiedykolwiek na PKSie, ale chyba niewiele wiesz. To dość logiczne, że zatrudnia się kierowców na zmiany, zresztą typowe PKSy nie kursują nocą, tylko do późnego wieczora i od świtu :)

Były

W PKS jest bardzo ciężko nie płacą wynagrodzenia w biurze trzymają się stołków. Bieda biede pogania Pani Prezes zwalnia "starych" kierowców którzy tworzyli tą firmę to skandal żeby jakaś "przybłęda" z Kołobrzegu tak mogła postępować,panowie kierowcy obudzcie się gdzie wasza duma i honor. Sama Pani Prezes mówiła do was że jak będzie żle to wywiezcie ją na taczce,taczek u was chyba nie brakuje panowie. Życzę powodzenia gdy PKS przestanie istnieć co wy zrobicie ze sobą.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o PKS Świdwin - Świdwin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKS Świdwin