PKS SP Z OO IŁAWA

Iława

Opinie o PKS SP Z OO IŁAWA

Karol

Znowu wsiada pasażer -przystanek koło szkoły Żerom Pan kierowca nabija na kasę bilet ale nie drukuje go a pieniążki do kieszonki. Tak jest zawsze-ten sam kierowca i ten sam pasażer a może i z innymi robi to samo ?.Tak się okrada PKS

alusias2

Najlepsza jest ta Pani która prowadzi autobusy.Sympatyczna miła babeczka.Jest super.

alusias2

Jedenego pana kierowcę wywaliliście za złodziejstwo a drugi z tej samej miejscowoci robi dokładnie to samo.ten Pan z każdej góreczki na luzie wiadomo dlaczego ale dlaczego pasażerowie muszą 24 km. jechać 60min. Najgorszy kierowca????.Ogólna opinia.

Zostaw opinię o PKS SP Z OO IŁAWA - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKS SP Z OO IŁAWA