PKS Chojnice

Chojnice

Opinie o PKS Chojnice

pasażerka

Witam chciałabym złożyć skargę na kierowcę który miał dziś kurs o 13:00 z Tucholi do Słupów . Jechało nim moje niepełnosprawne dziecko, które zostało zaczepione przez starszą panią i wyzwane od smarkaczy i bachorów a kierowca zaproponował tej furiatce że może użyczyć jej kija. Co to ma znaczyć ! Jak można tak potraktować małe i w dodatku chore dziecko ! Dodam jeszcze że kierowcy jeżdżący na trasie Słupy Tuchola i Tuchola Słupy ,biorą pieniądze do kieszeni nie dając biletu i trwa to od wielu lat !Nie podpisuję się pod tym bo boję się o bezpieczeństwo dziecka .Mam nadzieję że PKS wyjaśni tą sprawę .

Zostaw opinię o PKS Chojnice - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKS Chojnice