Opinie o PKS Chojnice w Chojnice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PKS Chojnice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PKS Chojnice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKS Chojnice w Chojnice

Jaki jest wkład kierownictwa PKS Chojnice w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

super slodki sernik Nowy wpis

witam nie lepiej zapytac obecnych albo bylych pracowniku dziekuje

Pasażer14 Nowy wpis

Autobusy się spóźniają, dziś wyjeżdżając z miasta autobus sie rozwalił i nie podstawiono autobusu zastępczego, pasażerowie musieli czekać na przystanku godzinę na kolejny autobus wg. rozkdu.

Klientniezadowolny Nowy wpis

Kierowcy się spóźniają chciałem jechać autobusem o 8.43 aż w końcu przyjechał 40mjn później 40min spóźnienia to trochę za dużo nie wydaje się wam ? Serdecznie nie polecam stfuuuu na te autobusy !

Nie polecam, kierowca na trasie Bydgoszcz- Sępólno bardzo niemiły, wręcz chamski. Rzuca tekstami, które w mojej ocenie są nie na miejscu, mają za zadanie urazić pasażera. Nie polecam :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PKS Chojnice? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
Stefan

@Loki Myślę, że na forum pracowniczym narzekania nie zmienią niczego.

Loki

Dzisiaj tj 18. 01.2020 chciałem jechać do Włocławka i wg podanych informacji w internecie jest autobus o 08.00 z Chojnic... Niestety takiego nie ma.. Czekałem do 09.50 na dworcu który powie być zamknięty... Żadnej informacji PKS... (usunięte przez administratora) makabra

Plastuś

Może nie trzeba liczyć na ostatni autobus i nie będzie powodu narzekać na firmę, dobrą firmę.

Anonim509

Żałosne. Przez te pieprzone pks Chojnice już wiele razy się spóźniłam wszędzie. Bo jest w rozkładzie jazdy ale ani jeden cwaniak jeszcze nigdy nie przyjechał. Raz mi się zdążyło że ruszył (usunięte przez administratora) i przyjechał ale po 20 min i to jeszcze taki kierowca jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba. Nie polecam. Tak żenujace i denerwujące sytuację nie mają nigdzie miejsca tylko oczywiście pks Chojnice.

Pozdrawiam serdecznie kierowcę, który jechał dziś tj. 27.03.2018r. Z Kościerzyny do Chojnic chłopie nie masz serca i przestań trąbić na tych rowerzystów jak nienormalny.

pasażerka

Witam chciałabym złożyć skargę na kierowcę który miał dziś kurs o 13:00 z Tucholi do Słupów . Jechało nim moje niepełnosprawne dziecko, które zostało zaczepione przez starszą panią i wyzwane od smarkaczy i bachorów a kierowca zaproponował tej furiatce że może użyczyć jej kija. Co to ma znaczyć ! Jak można tak potraktować małe i w dodatku chore dziecko ! Dodam jeszcze że kierowcy jeżdżący na trasie Słupy Tuchola i Tuchola Słupy ,biorą pieniądze do kieszeni nie dając biletu i trwa to od wielu lat !Nie podpisuję się pod tym bo boję się o bezpieczeństwo dziecka .Mam nadzieję że PKS wyjaśni tą sprawę .

Zostaw merytoryczną opinię o PKS Chojnice - Chojnice

PKS Chojnice