Opinie o Aga Bauservice w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aga Bauservice. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aga Bauservice o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aga Bauservice w Kraków

legionista

Oj prawda ,, prośba do Ks Stanisława,, tu tylko możne być gorzej

prosba do Ks. Stanislawa

Witam wszytskich , mam prosbe to Ksiedza nich sie od ludzi , ktorzy ciezko pracuja odpier... , jak che wchodzic Wladkowi do tyl... o nich wchodzi i kase za przejazdy sluzbowymi samochodoami nich przynosi Wladeczkowi. Co z tego , ze sa samochoy sluzbowe jak i tak trzeba placic np ciuczkowi od 40 do 50 za przejazd w jedna strone. Za paliwo che rachunki za droge trzeba placic pensje obnizone o kilkaset euro miesiaeczne , zeby bylo na samochody sluzbowe dla Mszany Dolnej i innych . Jaja sabie robia z NAS. Pozdrawiam i zycze Ksiedzu Stanislawowi takich saamych duzych pieniazkow jak ojcu rydzykowi

nieznajomy
@prosba do Ks. Stanislawa

może jakieś fotki jeszcze dodacie

nieznajoma
@nieznajomy

Fotki jak szef daje in-blanka z premiami do podpisania

PAKER

W TEJ ADZE TO SAMI ALKOHOLICY ŁĄCZNIE Z KIEROWNICTWEM NA PSY WSZYSTKO SCHODZI JAK JUZ KIEROWNIK DAJE TO NIC Z TEGO NIE BĘDZIE

promil

jakie uklady a takie ze kierownik jak i Ci z GFU chodzi codziennie wstawiony do roboty cuchnie od niego jak z gorzelni

Aplikowałeś na stanowisko Szukam pracownika oferowane przez firmę Aga Bauservice? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
praw

Mialem tam składać papiery ale widzę , ze tam dziwne układy sa wiec z góry dziękuję .Pozdrawiam

bok

A cóż wam dają te wpisy jak i tak będzie jak wam czuszek zagra.On rozdaje karty a wy gołodupcy przestańcie tu wypisywać , bo mu do stop nie sięgacie jak on zaczynał prace to niejeden z was karmiony był mlekiem matki. Jeździmy i jeździć będziemy.

LAS LAS LAS LAS LAS LAS

Do ,,obrońca,,Co z tych samochodów jak zarabia się teraz po 6,5 na rękę , tak wiec wsadź sobie człowieku z Mszany te wasze samochody w ty.. k.I jeszcze jedno wieśniaki to chyba z was są :):):) Wystarczy popatrzeć na ...szkoda mówić.

Obronca

Szef (usunięte przez administratora), jest właścicielem firmy to wolno mu wszystko, wiec przestańcie pisać pierdoły wieśniaki z LASU.

Wolan Polska

Ludzie z lasu jak i o ziemniaków niech się odpier... od naszej firmy nie pasuje im to nich tu nie pracują nikt ściemniaczy i nierobów nie potrzebuje wara od nas .Możemy jeździć ile chcemy do Polski tam i s powrotem. Firma jest nasz to szef knapczyk ja założył on jest szefem i on wie komu dać samochody firmowe tym ktorzy pracuja a nie pierd...głodne kawałki Pracuje to jezdzimy do domu . A zainteresowani krytyka niech sobie przesiada na furmanki:)

wolnosc slowa

A czego maja ludzie zazdrościć traktowana ludzi jak bydło. Nic tylko chamsie odzywki

prorok

do,, CZeczen,,nie martw sie ,jak tak dalej będzie to wszyscy staną w pracy ludzie maja juz dość poniżania i chamstwa ze strony majstra Jarka , który jak komuś kto nie pasuje to kitara i wyzywanie od ludzi z lasu . A gdzie ta mszana to nie las. Wyrwali sie z Panem Wladkiem i słoma z butów jednemu jak i drugiemu wystaje. Ludzi w Badzie MAJA za NIC. Niby jest nowy szef ale on tylko w biurze siedzi a Ci kręcą i poniżają. ,,,

Czeczen

Najwazniejsze w naszej firmie jest to , zeby wszyscy przeprowadzili sie do Mszany Dolnej i A czuczek to podpier..a wszystkich jak popadnie dla niego wazne jest przynosic listy knapczykowi

Tylko prawda

Firma kupiła dwa samochody na kontrakt do Badu ale cóż majster "czuczek" jedno przejął i będzie jeździć do Mszany zawsze. ostatnio był nim w Polsce i znów jedzie 24ego a inni pracownicy będą czekali po 3miejsce żeby jechać chodź raz do kraju firmówką. Ciekawe czy ktoś zareaguje na to?????? I czy w Krakowie będą wiedzieli że kupili auto tylko do Mszany

Szwagier

Nikomu nic nie wyplacaja tylko ludzi laduja . Wladek nawet urlopu nie wyplaca tylko placi po 25 euro . Ludzie sie buntuja nie cha pracowac. Dopiero jak sie ludzie stawiaja to wladek przynosi po kilkaset euro do reki pracownkowi. Czary czary w tej firmie. A co do szwagra ktory pracuje 8 lat to chyba jest kawalerem bo za 1000 euro nie utzymasz rodziny szwagier

Szukasz pracy, a nadużywasz alkoholu? Żaden problem, przyjedź do pracy na kontrakt do Bad Windsheim. Koledzy z GF-u dostarczą Ci odpowiednią ilość alkoholu, abyś mógł pracować wydajnie i z uśmiechem na twarzy dla dobra firmy, która kupi już wkrótce trzeciego busa. Zadzwoń już teraz, nie zwlekaj! Telefon czynny całą dobę. Jeżeli zadzwonisz już teraz dostaniesz 10euro na godzinę i alkohol gratis. Możesz być pewny, że o naszej arogancji i ch..stwie nigdy nie zapomnisz.

Ziom

nawet nie próbuj aplikowac jesli nie jestes niczyim ziomkiem z południa polski bo i tak cie nie dopuszcza do siebie albo szybko pozbeda... dziwne rzeczy sie dzieja? dzieja sie rzeczy jak w kazdej firmie, dziwne rzeczy to tu sie dzieja, rozzaleni, zazdrosni ludziska nie maja co robic i wypisuja pierdoly, zamiast sie wziac za prace i pracowac poki robota jest bo nigdy nic nie wiadomo a przeciez wszyscy mamy rodziny na utrzymaniu!

dla Ziom i frnake
@Ziom

Najlepiej nie aplikuj, bo chętnych do roboty to oni mają tam dużo więcej niż miejsc. Wiem to od Szwagra, który pracuje w tej Firmie ponad 8 lat i chciałby dalej. W Niemcach wprowdzili bank godzin ponadwymiarowych, ale w tym kraju jest to legalne i praktykowane.Pieniądze za te godziny są wypłacane za dni kiedy jadą do do Polski. Ale nie wiem czy wszystkim za te godziny wypłacają.

Kazimiezr

Pycha w tej Adze nic tylko zarozumiały Majster robi interesy z Szefem zapewne chcą zagarniając wszystko , bo jak mówią szef ma już swoje lata zapomina się jak i nie kontroluje tego jak kiedyś to ktoś to musi kiedyś to wszystko zagospodarować . Zawsze szef jak przyjeżdża to razem z majstrem K razem snuja plany błąd robią ,ze często nie zamykają drzwi a donośny głos słychać na cały budynek szefa.Kasa małą ale na układy nie ma rady niech sie szef główny temu przyglądnie ile każdy ma!!!!???

kleo

Tak zgadzam się z kolega powyżej ,bylem i doświadczyłem tak zapiernicza się jak w kołchozie .Tylko dla Wl. procenty sie liczą a człowiek jest traktowany jak śmieć, może i gorzej. Tylko na Adk maja dobrze stawki powyżej 8 euro na godzinę i za jaka robotę?Szwagier robi na adk mówi ze wystarczy być a robota to kwestia dogadania się z majstrem (za kołnierz nikt nie wylewa).Ale wszędzie ludzie pija , bo nikt nie jest wielbłądem napić się musi.Badu raczej nie polecam dziś człowiek jak jest 1 stopień to to palce cale się białe robią lekarz mówił ze to od wibracji .Na ADK to tak , bo nie trzeba zapierniczać jak w Badzie szwagier pracuje już tam kilka lat i cieszy się dobrym zdrowiem , a ja szkoda gadać jestem wrakiem człowieka. Człowieka , który dziś przy małym mrozie musi chodzić w rękawicach nawet drzewa do piwnicy w zime nie przeniesie

prawy polak

Kazdy wie jaka jest tam bardzo, bardzo ciezka robota . Szlifujemy na akort trzeba na zmiane przezucic kilka ton odlewow demagiem. Czasy sa obcinane przez niemcow a nasz kierownik nic tylko ramionami wzrusza jak sie mowi ze cos trzeba z tym zrobic to tylko sie glupkowato usmiecha. My tu zasuwamy jak roboty Wladek chce 110% niech sam sobie robi i niech sobie straszy ludzi wydziera sie na nas jak na zwyklych robotnikow ale ciekaw jestesmy co by zrobil jak by wszyscy staneli i nic nie robili to mialby okazje sam sie wykazac na szlifowaniu a ile procent by byl w stanie zrobic w jego wieku to chyba 5%.Oszczedza sie na nas wyplaca tylko po 150 godzin reszta banku godzin to czlowiek mniej zarabia jak sprzataczka na odlewni co toalety sprzata.Ale na nowe samochody to kase maja my jezdzimy starymi szczerupami a oni samochodami za kilkaset tysiecy euro na to kasa sie znajduje WYZYSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech NAS WLadek nie staszy ,bo juz nikt sobie z tego nic nie robi ludzie maja , go daleko.... , nie pomoze mu przytakiwanie tych nie robow co podziurach sie chowaja nic a to nic nie robiai po 9 euro jak sie chwala maja a na gitarze jedyna 6,5 plus ruchoma niewidzialna premia .Ale najlepiej nam zabrCV ZEBY PODPIER...E dostawali nasza kase.Instal czy Lukawski potrafia dac wiecej a z tego co mowil majster niemiecki wszyscy maja jednakowa kase ale wladek musi nas oszukiwac mowiac ,ze Heunisch placi glw... pieniadze.A co to nas ludzi interesuje JESCZE RAZ NA SAMOCHODY MAJA

janek

GFu nikt w piciu nie przebije tam jet wolna Amerykanka ale co jak szefowie tez na kacu do roboty chodza ani moga a nas sie ma gonic :)

Zostaw merytoryczną opinię o Aga Bauservice - Kraków

• Jak się pracuje w Aga Bauservice?

Zobacz opinie na temat firmy Aga Bauservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aga Bauservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aga Bauservice
  • żabiniec 35