Opinie o Aga Bauservice w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aga Bauservice. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aga Bauservice o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aga Bauservice w Kraków

Matriks

Teraz to atmosfera odpowiada Mszanie dolnej .Nikt oprócz nich nie ma nic do powiedzenia. Jak ludzie mówią , ze nawet właściciele nie wiedza co zrobić . Tu rządzi mafia z Mszany Oni podporządkują wszystkich sobie. Jak by właściciel coś podskoczył to na hasło STOIMY wszyscy musza stać . ATMOSFERA jest niczym z Matriksa :)

Matriks

JAREK
@Matriks

WSZYSCY TU MAJA NA GITARACH ZA NIC NA MAUSIE KAZE JARECZEK INNYCH WALIC Z LAMPY I DAWC KARTECZKI ZA SZLIFOWANIE TAK SOBIE JARECZEK DOPISUJE GODZINKI

Procenty szczebla niższego
@Matriks

Właściwie to nie jest bo możliwości są z każdym dniem coraz większe .Kierownictwo w na budowach chodzi ciągle podchmielone :) wiec wachlarz zamówień na lecenie w ...jest tym większy im jak to szef mówił,, dozór szczebla niższego,, jest częściej podchmielony.

olo
@Procenty szczebla niższego

co racja to racja

Jacek
@olo

W tej firmie jedynie to Władek porządny szef starzeje się z godnością a inni nic nie umieją tylko włosy farbują i myślą , ze to coś zmieni . Do roboty trzeba się zabrać a nie udawać wielkich szefów - NIEROBY

Zoro

Jakie masz socjale człowieku dodatek do rodzinnego który płaci niemiecki urząd( jak kawaler to co ma zrobić?) podpowiedz ,,some,, ,a i tak z reszty Cie wladek okradnie . Ciagle dawane sa jakieś dziwne rzeczy do podpisywania tu najlepiej jakby sie Pis zainteresować z Ziobrą w roli głównej. Dobrze ,ze my jeszcze na Adk pracujemy ,bo inaczej była by bredzą ze wszystkim . Niech zacza nam płacić godziwe pieniądze a nie jakieś wyjściowe 6 euro , to Ukrainiec w Polsce am więcej , bo jeszcze pracodawca musi za niego w Polsce mieszkanie zapłacić. A tu nie Ukraina tylko my w Polsce tez chcemy normalnie zyc a nie byc wiecznie okradanymi byc. Ale jak to wszyscy widza tu sie liczy system niewolniczy.Przyjedzie na wydziera się po ludziach jak by byl bogiewm wszystkiego i wszystkich na tej planecie a ludzie patrza jak na iodiote i sie smieja co oni by beznas zrobili poprostu wielkie NIC i z tego sie mozna tylko smie=ac i wspolczuc ich zachlannej glu...e . Wszyscy maja cicha nadzieje , ze juz nie dlugo , bo wszystko juz dziecia zrobił.Ludzie tyraja latami i nic , bo przy takiej stawce to za wiele nie poszalejesz!!!!

Jacek Z

Wszystko ok ale jak to będzie ? Wszystko jest postawione na głowie czytając te wpisy.

Aplikowałeś na stanowisko Szukam pracownika oferowane przez firmę Aga Bauservice? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
BU

Ale c zy tak do Konca PAN Gienek wie co sie w tej firmie dzieje ? Chyba NIE !!!Fajnie , ze jest i ze ktos napisal prawde jak to raczyl JAN nadmienic .pewne sprawy zabrnely juz za daleko . Z tego co ludzie mowia to PAN Magiera nie ma wyscja i musi to wszytsko tolerowac poprostu nie ma nikogo na miejsce tych z Mszany .A PAN Baranski sobie nie poradzi z jednego krotkiego powodu , ze ma duzo obowiazkow na budowlance . Wszyscy wiedza , ze budowlane spray to wiecej pracy jak na pilnowaniu pijaczkow z spitallwal i z fargase.

Janko
@BU

Jak sobie nie radzi to niech idzie już na emereturke a nie grzeje cztery na fotelu , bo ma Ciepła posadkę to ciężko sie od niej odkleić

B...ski

W tej firmie jest tak :( jak ktoś che sie zatrudnić to musi wiedzieć jedno :( , ze trzeba mieć pochodzenie z małopolski ,a najlepiej z Mszany dolnej . To jest gwarancja dobrej pensji i dobrych układów z szefem Panem Knapczykiem jak i Kierownikiem Rafałem Oni obaj tu rzada jak Kaczyński w pisie . Nie podskoczysz ani trochę zaraz jesteś sprowadzony do parteru. Nawet Kilczo by sobie z nimi nie poradzil . jednym słowem jest tu jakiś ukald , a jak nie wiadomo to chodzi o jedno. .... Wszyscy wiedza , ze Cichosz chodzi i podpiernicza wszystkich . Po za ściemnianiem i noszeniem kiełbaski , bo wszyscy wiedza , ze zona pracuje w masarni u .... kiełbaską z kontroli pasuje Robertowi jak i innym zawsze to rebucha , która owocuje nadgodzinami , Na gitarze to on jest cienki bardzo cienki jak i nasz Majster . Jak nie będzie Kontroli to co on innego potrafi - nawet ludzie z Mszany maja go dość . Jak na mieszkaniu nie postawisz mu to straszy , ze pójdzie do Wladka i wsyztsko powie , ze chlejecie . Tak wiec kolega Mariusz jest debeściak w podpirenicziu a nie w robocie . Nawet na ADK to maja go za Ciecia , o cóż taki to tylko możne być jednym jak i cały ukald . Dobrze , ze jeszcze jest ten szwagier Magiery , który pilnuje , bo wszyscy wiedza , ze bez niego to dobrze by nie było w tej firmie .Tak wiec jezeli zatrudnicie sie to tylko u PANA BARAŃSKIEGO !!!!! to człowiek uczciwy.

Jan
@B...ski

Wreszcie ktoś napisał prawdę .

@B...ski

To aż taki jest tam układ ,strach się bać :)Nic dobrego to nie wróży.

kolega

Nochal niech przestanie chlac i donosic do majstra na kolegow z mieszkania

Kazek

tu sie pracuje jak w kamieniołomach

Wakacje

Panowie mamy urlop wiec dajcie sobie na wstrzymanie .Kierownik firmówką śmiga po okolicy i ma wszystko gdzieś :)

@Wakacje

Jeżeli nie możesz spać z tego powodu, kup sobie apap noc.

s,iga

To jednak smiga

Wujek dobra rada

kup sobie sam ten appappppp nierobie !!!!!!!!!!!!!Nic tylko obcinacie KASSSSEEEEEEEEEEEEEE i karzecie za z Wojem Farbowanym za grosze robić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kulak

Nic ich nie interesuje nawet lekkiej roboty nie zalatwja tylko zapier...a , ze tylko gitara dla nas , a Instal jakoś potrafi się zorganizować . pracownik tu jest tylko gnojony,. Tu jak w kołchozie człowiek nie pracuje ale tu się tyra .

500 plus
@Kulak

a kto Ci załatwi co cokolwiek jak teraz to przedszkole a ja przedszkole to sam musisz wiedzieć ile jeszcze przed nimi . Mam syna w przedszkolu to sam by sobie prowadzil sobie , bo jak widzisz ten dozór to tylko jedno się nasuwa BRYNDZA

GK

Niech majster GK nie zbiera haraczy za prace co miesiąc z szefem każą oddawać kilkadziesiąt euro po wypłatach za załatwienie pracy cytat ,,macie dobra prace to o co wam chodzi?,, koniec cytatu

kolory lata

Zmienia kolory brody , bo che być piękny i mlody

firma bajka

Tu u nas w firmie nie ma nikogo ,kto by sie toa zaopiekowal . Jeden z szefow zajmuje sie budowanie widac , ze w ostatnim okresie poszlo duzo do przodu wiem bo jestem z tych stron drugi zmienia kolory brody a mlodziez tylko jak najczesciej do domku pojechac . Czlowiek w tej firmie pozpstaje sam sobie.Chcesz sie cos dwiedziec to odsyla cie w biurze do szefa a szefa nie ma itp. Mam kuzyna na ADEk i mowi ze jest podobnie tylko o tyle dobrze ze tu idzie mozna powiedziec samo i kasa dobra

fa
@firma bajka

To farbowany jeszcze pracuje nie jest na emeryturze ?

FA
@fa

PRACUJE i się ma dobrze tylko czasami kolory sa w barwach bliżej nie znanych nikomu

Lesne stforki

Dobrze , ze my leśne ludziki jak nas raczył nazywać czcigodny majster nie będziemy po imieniu , bo znowu będzie się mścić - harujemy na cala firmę . Bez nas nie było by tak wesoło w tej firmie .

Wiocha

(usunięte przez administratora) od naszej firmy wieśniaki nic tylko nic nic tu wszytskim nie pasuje , to nie pracujcie nikt was tu nie trzyma wielkie nic z tych waszych wpisów . Firma jest tak potezna ze sobie i bez was poradzi jesteśmy wiodaca firma na rynku jestesmy jedyni tak duzi nikt nam nie podskoczy piscie sobie oj piscie i tak nic z tego

kor

Przynajmniej można się legalnie i dobrze napić korna dopelkorana .

Dzungla

Firma , gdzie nie wolno nic powiedzieć na przewódce tu jest tak jak w Korei Prawdziwa dyktatura . Tym Państwem Rządzi prawo okradania prawych ludzi . Jak cos powiesz nie tak to czucek odrazu tnie pensje za 240 godzin to dostaniesz niewiele jak 1000 euro . Podstawa u nas w AGA jest 6,5 netto i to wypłacają do 180 godzin reszta to zobowiązania wobec najwyższego wodza z Krakowa. nikomu tu sie tu nie ufa każdy sprzedaje każdego atmosfera zastraszania ludzi zwolnieniami wszytko tu schodzi na psy . Licza sie ci co podpiern,,,, ja . Tu jest jak na obozie przetrwania wygrywa nie ten co silniejszy ale ten co lize Właścicielowi Wl. w tylek. Ktos powie zmien prace ale kiedy o jak jak człowiek ma juz swoje lata . Jednym slowem tu jest dzungla

do lesnych

Leśne lutki niech spad... nieroby i cholot...

gacek

To chodzi o tego Ksiedz co robil na starym Bandzie on to nic tylko bystremu kiełbaskę nosił i godzinki sobie w ten sposób organizował i nawet swoich sprzedawal , zeby bystry byl szczesliwy wiec nie ma sie co dziwic , ze jest z niego wielki cha...

Sta

To Ks. Stanisław :) jeszcze pracuje on chyba ma już z 60 parę lat to nie na emeryturze trzymają jeszcze takich emerytów

Zostaw merytoryczną opinię o Aga Bauservice - Kraków

• Jak się pracuje w Aga Bauservice?

Zobacz opinie na temat firmy Aga Bauservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aga Bauservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aga Bauservice
  • żabiniec 35