Opinie o Aga Bauservice w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aga Bauservice. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aga Bauservice o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aga Bauservice w Kraków

bole

Gonią jak bydło do roboty nic tylko procenty dal by szef juz spokój z tymi procentami nich sie nieroby z niby kontroli wezmą za robotę!!!!!!!!!!!!Chleją gorzale na kontroli tego nikt nie widzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janusz

A co maja placic jak nie plca wszytskich godzin , bo kasy brak ale na wymiane samochodow dla szefostwa to maja kilkanaset tysiecy euro to wiadomo dlaczego zatrzymuja godziny!!!!Tak wiec placa KIN

kin

Ile placa na godzine na szlifowaniu ?

Kazik

Ludzie dajcie spokoj juz !!!!

Aplikowałeś na stanowisko Szukam pracownika oferowane przez firmę Aga Bauservice? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Moja mam szula pracy w niemczech jako opiekunka dla osob starszych ! Czy nadal aktualne jest to ogloszenie i gdzie ( okolice jakiego miasta ) prosił bym pilnie o kontakt Pozdrawiam Andrzej

marysia

Może poszukują opiekunek ?

BELKA

DONOSICIELSTWO!!!!!

mietek

Tam same dziadki w biurze siedza tj elita nie to co firma lukawski mlody i prezny szef tam jest przyszlosc ludzi tu trzeba isc do szefa a nie em...ow

mietek

Tylko do jakiego szefa mamy isc skoro ich jest kilku?

sprawiedliwy bolek

To moze ujawnijmy wszystkich alkocholikow i przesiadujacych na automatach i zaproponujmy szefowi zeby sie ich pozbyl... firma ruszy z kopyta i zostana docenieni ci ktorzy naprawde pracuja i prace swoja szanuja, bo rodziny maja naprawde na utrzymaniu a nie tylko w gadce i narzekaniu!!!

sonik

nieroby niech sie za robote wezma i w poscie niech nie hleja to moze cos beda miec a nie nazekaja na firme

wiesiek

Aga firma ok , kazdy kto pracuje i pracowal a nie przepijal kasy to i do czegos doszedl. Ludzie pracuja tu po kilka lat a nawet na rower ich nie stac wszytsko przepuszczaja na automaty dziewczynki czy na doperkorna. Inni maja i sznuja rodziny i cos maja. Moze i nasz kierownik Wladek ma ale tyle lat za granica to dziwne zeby nie mial. Pozzostawil rodzine w polsce i tu kilkanascie lat tyra jak wol.a inni tylko mowia glupoty i pisza gupoty niech sie wezma za robote a nie przpuszczaja kase na wodeczke .Szanujcie kierownika , bo mozecie miec gorszego. A jak wam nie pasuje to wara od nas .Tu ludzie pracuja oszczedzaja i maja bo nasza firma jest dla ludzi a nie dla alkoholikow i ludzi przesiadajacych przy automatach .

Fala

Teraz to jak w wojsku za komuny mamy fale

senior

płacą , bo ludzie ciężko pracują nie to co w adze

Karol

Dojść ze konkurencja - podobno pond 9 na rękę płacą na godzinę to jeszcze roboty nie ma znowu każą jechać do domu dopiero co przyjechaliśmy i już do domu i jak mamy rodzinę utrzymać ? ZA CO !!!!

jan

To w dobrym czy złym kierunku ,,kazio,, bo z tego co wiadomo to jest kicha.

kazio

Tam już wszystko idzie w jednym kierunku

Polska

Przestańcie!!!!

ireneusz

Coz jak maż chce jechać niech jedzie .Najlepiej się przekonać na własnej skórze jak jest czy dobrze czy źle. U nas w Badzie szaleństwa nie ma , kreci się bardzo powolutku i co najgorsze jest to kasy mniej. Na waciki maż dla pani zarobi. Na montażach chyba lepiej jest ale to trzeba się pytać w biurze w Krakowie to pani powiedzą .chyba!!! . Jak już pisałem u nas to maż teraz nie zarobi chyba ze w maju bo zawsze jak chłopaki mówią jest więcej roboty tylko jedna zasada żeby nie było gorąco ,bo ciepło daje cholernie popalić i nie każdy da rade.

lolka

Witam mój maż wybiera sie z tej firmy na wyjazd na montaze może ktos był i napisze jak tam jest.przeczytałam opinie na forum i jestem przerażona

Zostaw merytoryczną opinię o Aga Bauservice - Kraków

• Jak się pracuje w Aga Bauservice?

Zobacz opinie na temat firmy Aga Bauservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aga Bauservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aga Bauservice
  • żabiniec 35