opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9793 ocen
Opinie(19316)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19316)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Ruda Śląska
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 81
    • 82
    • 83
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Amanda

    12.07.2023 02:32

    Kandydat

    Ja akurat znam francuski, więc pomyślałam, że spojrzę na te oferty, które tam wyszczególnili na stronie, dla osób z językiem. Nauczyciel wychowania przedszkolnego z francuskim, ktoś pracował? Problem w tym, że o ile język znam, tak z Montessori nigdy nie miałam do czynienia. Czy nie ma możliwości, żeby Firma zorganizowała szkolenie albo dopłaciła do niego?
    ReviewUserIcon
    Rekru

    12.07.2023 10:06

    Pracownik

    Dzień dobry. Proszę wysłać swoje CV pod następujący adres: [email protected]. Język francuski jest tutaj najważniejszy. Reszta to szkolenia.
    ReviewUserIcon
    Zawiedzionyyy

    11.07.2023 10:43

    Pracownik

    Witam. W eko pracuje 5lat i chciałbym napewno dłużej ale niestety to co ostatnio się dzieje w firmie to niestety nie prognozuje dobrze chodzi przede wszystkim o zarobki.. pracuje na dziale patio hst pracy mamy dużo cały czas robimy coraz więcej sztuk (usunięte przez administratora) na te 3 zmiany nieraz przy 30 stopniach na hali a wypłaty coraz mniejsze.. jeszcze w tamtym roku można było zarobić koło 6tys. Bez sobót a teraz 4300-4500.. przy tych cenach i drożyznie to naprawdę nie jest dobrze. Jeśli firma nie zadba o pracowników przede wszystkim o tych którzy już robią dłużej to ciężko to widzę.. ludzie już się rozglądają za inna pracą bo się nie opłaca tam pracować powoli a praca nie jest lekka. Będzie trzeba uciekać z firmy jak nic się nie zmieni z zarobkami..
    ReviewUserIcon
    Ona

    11.07.2023 15:37

    Pracownik

    Moim zdaniem pracujesz na jednym z najbardziej odpowiedzialnych działów i na sam start powinna być większa stawka, nie porównujmy kogoś kto klepie zwykle okna do pracy na hs ja was podziwiam
    ReviewUserIcon
    Opanowany

    11.07.2023 11:29

    Były pracownik

    Dzień dobry Nie jestem złośliwą osobą, ale żeby za 3,500 do 4, 200 netto tam pracować ..... podziwiam! a z dojazdami ponad 10 godzin .... podziwiam x 2 Wszystko zebrane, premie tylko dla swoich(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mazi

    10.07.2023 19:20

    Pracownik

    @Pracodawca szanowny zarządzie. Proszę nie kasować postów o oszustwach na lakierni tylko zrobić porządek z brygadzistą nowej lakierni, kierowników i ich kolegów. Reszta ludzi też chce otrzymywać premie które im się należą a nie piszą na kolegów kwoty a reszta bierze ochłapy... I z kierownictwem również bo rodzinka za bardzo się panoszy na stanowiskach a efektów zero...
    ReviewUserIcon
    cykor19

    10.07.2023 17:20

    Pracownik

    Witam. Czy istnieje szansa dostac podwyżkę na produkcji na więcej niż te 3500?
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    11.07.2023 07:14

    Pracownik

    Z tego co się orientuję, to jeden pracownik, który miał: -staż pracy 8 lat -wszystkie, i to dosłownie wszystkie stanowiska ogarnięte -większość branych nadgodziny i przez te lata nie wiele l4 Na ile to wycenili? Na ok 150 netto podwyżki. Po 8 latach...
    ReviewUserIcon
    pajacyk

    06.07.2023 07:16

    Pracownik

    Wiecie czy wypłaty będą w tym ttg czy dopiero w pon 10tego? Dzięki z góry, pozdro!
    ReviewUserIcon
    Stefek

    09.07.2023 15:52

    Pracownik

    O czym tu rozmawiamy ?Ja mam w eko trochę ponad 4tys i też mi wystarcza "bogaczu". Mówisz jak jakiś Jożin z Bażin .Teraz na nasze realia to trzeba mieć z 8 tysięcy przy tych cenach. Tak to jest wegetacja :)
    ReviewUserIcon
    Piotr

    10.07.2023 23:49

    Pracownik

    I tu właśnie potwierdzasz że nie potrafisz się cenić w pracy,.. Dlaczego nie 8 tysięcy? W 2021 ,22 roku spokojnie dochodziliśmy do 6 tys + (podwójne premie nagrody za soboty. A teraz 4 -4,5 tys w 2023. To chyba przy tej galopującej inflacji nie za bardzo jest normalne.... ? To kto ma kupować te okna Jak tak traktuje się pracowników ? Kogo na to będzie stać?
    ReviewUserIcon
    @ Eko-okna S.A

    10.07.2023 00:09

    Pracownik

    Może w końcu ktoś uświadomi Panią z Spedycji że może należy zmienić podejście do Kierowców, też mają rodziny plany. Przekaz informacji jest tragiczny i zawszę kierowca winny i zawszę Panie próbują wszystko załatwić na krzyk. Z takim podejściem to wątpię że kierowcy będę przychodzić
    ReviewUserIcon
    Xxx

    10.07.2023 20:47

    Pracownik

    Ty pewnie z tych co chodzi po autach i gada jak to w eko pięknie ładnie bo wypłata na czas. Z nimi w żaden sposób nie da się dogadać nawet prowadzacy mają ich dość. A ty dzwoń dalej do Spedycji i chodź po parkingu jak to super w eko A wszystkie firmy to dziady. Połowa kierowców którzy pracują to mają problem z alkoholem i głową
    ReviewUserIcon
    Gdzie jest dżem ?

    09.07.2023 15:34

    Były pracownik

    Jak się zwolniłem w 09.2022r to nawet na początku żałowałem,ale szybko znalałem pracę 5 x bliżej niż targać dziennie do Kornic i wstawać na autobus o 4 40 Dziś 9 miesiąc jestem poza eko oknami i to był strzał w 10 Kasa fajniejsza , do roboty pare kilemtrów Człowiek nie żyje w stresie. Ale żeby bakać za 3,500/4 000 i tym bardziej dziwię się nowym pracownikom, dajecie się robić w bambuko, jest masa firm gdzie kasa fajna, wystarczy pare kursów i 8 godzin siedzisz a nie stoisz przy taśmie. Jak ja się cieszę że się zwolniłem z eko....
    ReviewUserIcon
    Moniii

    09.07.2023 21:56

    Pracownik

    A możesz rzucić przykładami kursów w ramach inspiracji? Też bym chciała znaleźć coś lepszego, ten zakład pracy już dawno przestał liczyć się z ludźmi. I cieszę się, że Ci się udało, oby więcej takich jak Ty, znajdujących lepsze warunki pracy... Może gdy ta fabryka opustoszeje, to sobie przypomną o szacunku dla pracowników i podniosą wynagrodzenie... Jak można premii nie wypłacać przez 3 pierwsze miesiące, to jest dla mnie niepojęte...
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.07.2023 10:57

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mazut

    09.07.2023 19:08

    Pracownik

    Oni myślą że każdy jest głupi i nikt się nie domyśla jak dzielą premiami. I przyglupek poganiacz sam się przyznał nawet nie wie komu. Że już każdy wie jak (usunięte przez administratora) innych. Ale mam nadzieję że ktoś zrobi porządek na tej super lakierni...
    ReviewUserIcon
    Brygadier

    09.07.2023 17:32

    Pracownik

    Dlaczego na mwg jest tyle kierowników ? Po co? Wystarczyłby jeden kierownik na całą hale a resztę powinni dopilnować brygadzisci !!! Przecież od tego są ! Każdy taki darmozjad bierze pensje za 3/4 normalnych pracowników ! Czy nie lepiej dać więcej ludziom którzy tak naprawdę pracują na nich? Czy oni są czy ich niema to ta sama robota jest zrobiona ! Jak są reklamacje to i tak nikt z nich nie bierze tego na siebie tylko ucina premie normalnym robolom!!!!
    ReviewUserIcon
    Witam

    09.07.2023 17:28

    Pracownik

    Witam ! Mam pytanie do władzy Eko okien.Dlaczego na dziale drewna ,wciąż są ci sami nieudaczni ludzie przy władzy ??? !!!Dlaczego tych samych ludzi 5 razy się zwalnia,po to by na drugi dzień ich przyjąć? .Skoro przez ponad 2 lata nic nie zdziałali,czas ich wyrzucić !! Jak można dać ludziom stanowisko kierownika czy brygadzisty ,jesli ci ludzie podstawowych żeczy nie potrafią ?.Starzy pracownicy załamują ręce i denerwują sie,że ci młodzi karierowicze topią ten dział !!.Czas ich wszystkich wyrzućić z tego działu i dać nowych ambitnych z wiedzą !!!! Nie zapominając o doświadczeniu..
    ReviewUserIcon
    Awq

    07.07.2023 20:00

    Pracownik

    Ktoś może powiedzieć dlaczego na Hali nr 4 nie działa stołówka na zmianach nocnych? To przecież jest bezsensu
    ReviewUserIcon
    Po prostu

    08.07.2023 18:19

    Pracownik

    Po prostu uznali, że osoby na nockach nie muszą jeść ani pić. ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.07.2023 06:48

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zdizch

    08.07.2023 11:19

    Pracownik

    Od 10 do 10 jakoś starcza.Jest jak kiedyś się żyło za 1200 zł. teraz te 4000 jest tak samo przy tych cenach. Żebractwo ...gość co wózki pod biedrą odprowadza więcej nazbiera...
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.07.2023 09:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xxx

    06.07.2023 13:29

    Pracownik

    Między 7-8 tys realny zarobek
    ReviewUserIcon
    Xddd1

    05.07.2023 20:16

    Kandydat

    Czy ktoś może mi powiedzieć ile zarabia się na handlówce na start i po jakim czasie jest premia i ile ona wynosi? Dzięki
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.07.2023 05:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja.biurowy

    05.07.2023 11:32

    Pracownik

    Szczerze, to jako biurowy, raz albo czasami nawet dwa razy w miesiącu bym sobie poszedł w sobotę, żeby potem przez tydzień mieć dzień wolny do wybrania, pozałatwiać różne sprawy. Te drobniaki do pensji to byłby miły dodatek, ale nie najważniejszy.
    ReviewUserIcon
    Uczeń

    22.06.2023 11:43

    Pracownik

    Witam. Czy 5 tysięcy lub 6 tys netto da się teraz zarobić w dziale eksportu?
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    04.07.2023 17:11

    Pracownik

    To w dziale eksportu wszyscy nie mają takiego samego % od sprzedaży ? Ciężko jest wykonać target ?
    ReviewUserIcon
    parodia

    02.07.2023 18:58

    Pracownik

    Zapytam orientacyjnie osoby, które się na tym znają.. Czy mając 20 lat, nie mając 2 letniego doświadczenia, po przepracowaniu pół roku w owej firmie, robiąc za 3 pocąc się na każdej części ciała, wypłata 3095 to coś zupełnie normalnego? Obawiam się, że moje zarobki na produkcji są niższe od osoby zamiatającej liście gdzieś na rondzie.
    ReviewUserIcon
    Stefek

    03.07.2023 17:28

    Pracownik

    Mając 20 lat 5 lat temu ,na wiekówce w holandii było ponad 1000E. Teraz średnio 10E /h na śmieciowej umowie zero za pracę w polu, Czyli średnio około 70 euro dniówki .Na produkcji (składanie rowerów było ponad 15 e /h. Więc ?
    ReviewUserIcon
    Ewa

    03.07.2023 12:06

    Kandydat

    Jak wygląda praca z językiem włoskim? Realnym jest wyrabianie premii?
    ReviewUserIcon
    Michal

    29.06.2023 15:13

    Inne

    Mam proste pytanie-kiedy zostanie otwarta fabryka Eko Okien w Wodzisławiu, proszę o podanie konkretnej daty, jaki miesiac, jaki rok. Pytanie drugie-skąd Państwa firma weźmie ludzi do pracy w fabryce w Wodzisławiu, skoro z urzędu pracy ciężko wziąć pięc osób chętnych do pracy bo ci zarejestrowani nie mają ochoty pracować? Skąd, w jaki sposób zamierzacie Państwo pozyskać tysiąc osób do pracy w Państwa fabryce w Wodzisławiu w sytuacji gdy w regionie nie ma tylu chętnych do pracy?
    ReviewUserIcon
    Umny

    30.06.2023 11:51

    Inne

    Wstępny plan mówi o grudniu, ale to zależy od różnych czynników, więc ciężko powiedzieć. Może być trochę wcześniej, raczej będzie później. Co do pracowników, nie będzie problemu. Już są - uczą się w Kornicach. Wygląda na to, że jest teraz przerost zatrudnienia, produkcyjni narzekają na postojowe, więc naprawdę nie będzie problemu. Innych pracowników, którzy teraz często dojeżdżają dłuższe dystanse w inne miejsca, na przykład do Czech, Eko-Okna też w miarę potrzeb ściągną. Nie potrzeba dużo zupełnie nowych osób.
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    01.07.2023 22:25

    Pracownik

    Postojowe jest, bo materiału brakuje na wszystkich działach - to raz. Niema co się cieszyć, że w sobotę się idzie po dodatkowy zarobek, ale idzie się za to, co może przepaść. Ludzie z Czech nie przyjdą - to dwa. Serio myślisz, że oni przyjdą do Eko zaczynać od 3500 na starcie? Za premię po trzech miesiącach? Na halę gdzie jest 30 stopni i łaskawą przerwę 10min? Za obiady po 50% za odbicie przy czytniku? Za możliwść udziałów w adoracjach we Wodzisławiu, o ile tam postawią kapliczkę? Przecież oni już w Eko pracowali xD
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.06.2023 12:17

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gienek

    24.06.2023 03:34

    Pracownik

    Przeciez mieli zakazać weekendów i przesuwać grafiki w razie potrzeby tak żeby w środku tygodnia było wolne a za to sobota pracująca
    ReviewUserIcon
    Ana

    01.07.2023 16:02

    Pracownik

    Sobota jest dla mnie i rodziny.Pracuję od poniedziałku do piątku
    ReviewUserIcon
    Mery

    20.06.2023 14:21

    Pracownik

    Czy soboty są płatne dodatkowo ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik Z2

    22.06.2023 23:53

    Pracownik

    Sobota jest liczona jako dodatkowy dzień tzn wyższa podstawa plus 150zl i dzień do wybrania
    ReviewUserIcon
    Ana

    01.07.2023 15:44

    Pracownik

    Tylok 150 i dzień do wybrania podstawe masz stałą 3500
    ReviewUserIcon
    Bigboy

    01.07.2023 11:29

    Pracownik

    Czemu wpisy usuwacie co wam nie pasują... lepiej zlikwidujcie tą stronę. Niech właściciel wypowie się , daje podwyżkę pensji czy sam będzie robił. Chce być największym na rynku kosztem pracowników. Adoracje i inne wiadomości religijne przesyłane pracownikom bez pytania czy ktoś chce je otrzymywać, czas tym się zająć, nie każdy należy do kościoła. Nawrócić sam musi się.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.06.2023 23:38

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Helmut

    30.06.2023 14:26

    Były pracownik

    Oszczędności heh. A większość autobusów w sobotę 1 osobę wiozą lub 5. Taki autobus na 100 procent 22-25 litrów na 100km pali do tego amortyzacja pensja szofera. Heh brawo!!!!
    ReviewUserIcon
    Mam dwa napoje

    30.06.2023 11:21

    Były pracownik

    Tyle ludzi się zwalnia że na produkcję zaś szukają :) tylko że eko tak w pół roku zepsuło sobie opinie że nikt już tam nie chce iść :)
    ReviewUserIcon
    Ekus

    29.06.2023 18:33

    Pracownik

    Znowu podwyżka najniższej krajowej 2800 netto a w firmie cisza . Ostatnie pidwyzkinro chyba 2021r a kryzys się skończył. Soboty ruszyły. Nabór znowu ruszył. Rok temu premie razy 2 ech 7z przodu jak miło było.
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    24.06.2023 16:24

    Kandydat

    Może ktoś powiedzieć ile zarabia referan do przygotowania produkcji. Zaciekawiło mnie to stanowisko.
    ReviewUserIcon
    Byk

    28.06.2023 10:45

    Pracownik

    3k na reke
    ReviewUserIcon
    Pracownik 4

    25.06.2023 20:26

    Pracownik

    U nas na hali to tylko brygadziści sobie załatwili wentylatory,co stoją przy biurku . Na 20 maszyn połowa ma wentylatory, z tego połowa wentylatorów jest skierowana na maszyny bo się przegrzewały co w chwilę awaria . H4!
    ReviewUserIcon
    Operator jednej z maszyn

    23.06.2023 12:38

    Pracownik

    Czy firma planuje zainwestować w jakiś system klimatyzacji na halach? Ludzie na miłość Boską, gdyż na dworze upał na hali mamy ponad 30⁰C Wentylatory wieją ciepłym powietrzem, woda po nalaniu z dystrybutora za 10 min gorąca!! Nie ma czym oddychać a kto tu mówi o pracowaniu!! Tylko czekać aż ktoś dostanie udaru z przegrzania. Wtedy pójdzie na L4 a firma go wywali bo wziął chorobowe. Jak już są te nieszczęsne ZZ to niech coś w tym temacie zrobią.
    ReviewUserIcon
    Andriej

    24.06.2023 17:31

    Pracownik

    Maszyny się psują w tej temperaturze, A my mamy cisnąć bo mało....Mało to na wypłatę jest teraz. Jest cieńka od ponad półtora roku. . Za chwilę nawet Naprzód będzie miał większe wypłaty.....
    ReviewUserIcon
    Nowy

    24.06.2023 11:09

    Kandydat

    Witam. Jak wygląda praca na okleiniarce?
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.06.2023 23:18

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    21.06.2023 06:44

    Pracownik

    Ja pracuje 8 lat i az rozsmieszylo mnie to twoje "pracuja za 3" ... widzę, że lebry zaczęły bać się, że nie będą mogły latać co godzinę na palarnie ? I slusznie
    ReviewUserIcon
    Ana

    23.06.2023 22:56

    Pracownik

    Były o 16 - 10 minut czasami też o 20.Zależy jaka jest temperatura
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.06.2023 15:34

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik Z2

    23.06.2023 00:00

    Pracownik

    Jeśli nie palisz proponuję przejść się do toalety i tam posiedzieć te 5 minut o które masz żal, w pracy jest non stop gonitwa marne 20 minut przerwy nie starcza żeby zjeść w spokoju posiłek dlatego ludzie chodzą zapalić, żeby chociaż na chwilę usiąść człowiek to nie robot pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ernest

    18.06.2023 17:01

    Pracownik

    Czy mogę dać wypowiedzenie umowy swojemu brygadziście zamiast kierownikowi ?
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    21.06.2023 19:41

    Pracownik

    U mnie jak byk w papierach dołączonych do umowy pt zakres obowiązków, uprawnien i odpowiedzialności jest napisane: podległość służbowa: bezposredni przelozony: brygadzista Amen
    ReviewUserIcon
    Nick

    22.06.2023 14:51

    Pracownik

    Gdzie ? Bo na z tego co wiem to na 2 i 7 hali nikt nic nie wie o tym, nie wiem jak na innych halach i w biurze
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.06.2023 17:51

    Pracownik

    W wielu firmach osoby nie palące mają dodatek do wynagrodzenia. A osoby palące go nie mają. Ba mają nawet mniejsza premie. Coś musi motywować. Palacze pracują 6,5h a ci co nie palą 8,5h.
    ReviewUserIcon
    Olaf

    21.06.2023 17:52

    Były pracownik

    Jakby nie dopuszczała 3 dniowego l4 to na szczał brałbym tydzień albo dwa jak lekarz chce rzepisac
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    21.06.2023 19:49

    Pracownik

    Wiadomo że prezes nie da już żadnych dodatkowych pieniędzy, najlepszym rozwiązaniem jest zlikwidowanie przepustek i calkowity i kategoryczny zakaz palenia w czasie pracy pod groźbą dyscyplinarki za marnowanie czasu pracy. Wtedy będzie sprawiedliwie i wszyscy będą mieć tyle samo przerw. Obecnie niestety to wygląda tak, że palacze pracują od kilkudziestu do kilkudziesięciu minut dziennie krócej od niepalących
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.06.2023 22:26

    Pracownik

    Witam dzisiaj po pracy każdy mial ulotke na samochadzie praca szuka człowieka
    ReviewUserIcon
    Tom

    19.06.2023 12:25

    Pracownik

    Dajcie sobie spokój. Wiecie jak trudno utrzymać takiego giganta gość daje pracę ludziom jak zarabia daje premie ma teraz kryzys . On jest niezależny od nas i od prezesa tylko od rynku. Trzeba przeczekać przyjdą dobre czasy . Ja mam super klimat w pracy i fajnych kolegów brygadzistę i kierownika też. Jak się kryzys utrzyma pewnie poszukam czegoś innego ale warto poczekać
    ReviewUserIcon
    Laura

    19.06.2023 07:32

    Kandydat

    Czy już wiadomo kiedy ruszą przyjęcia na produkcję?
    ReviewUserIcon
    Niko

    15.06.2023 13:08

    Były pracownik

    Szczerze, najgorsze miejsce pracy w jakim pracowałem. Naprawdę cały czas w biegu ,w pracy jak i w domu na nic czasu. Atmosfera tragiczna.. Jeden plus dobre zarobki i bezpłatny dojazd ;).
    ReviewUserIcon
    Zdizch

    17.06.2023 15:27

    Pracownik

    Jakie dobre zarobki? 3500 na rękę bez dodatków ( nocne itp). został tylko darmowy dojazd. (post skasowany przez admina ) za napisanie rzetelnej opinii. Ale tak jest od 2022roku zero podwyżek stoimy w miejscu .Skasujcie znowu to napiszę :) Wyciągniesz trochę ponad 4,2 -4,6k k na rękę to maks teraz. Jak masz więcej to już musisz się cieszyć jako klasa średnia :)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    16.06.2023 21:14

    Były pracownik

    Przestaje opłacać się tu pracowac, dział dh ma cały czas trutą głowę o targetach, a góra mówi nam, ze kryzys gospodarczy sobie wymyśliliśmy. Klienci już nie chcą w tej firmie zamawiać, bo okna ciagle przyjeżdzają uszkodzone, szyby popękane. Serwis to jakaś porażka, każda reklamacja odrzucana. Dział kontroli można powiedzieć, ze nie istnieje w tej firmie, tutaj liczy się ilosc, nie jakosc. Rozumiem to z jednej strony, bo za psie pieniądze nikomu się nie chce robić. Szanowne kierownictwo pamiętajcie, ze najlepszym systemem motywacyjnym dla pracowników są pieniądze. Aktualnie cała firma jest mocno zdemotywowana. Nam się ucina premie, a zatrudnia się nowych ludzi… ciekawe czy oni tez nie będą miec braki w składkach ZUS
    ReviewUserIcon
    Ana

    17.06.2023 11:56

    Pracownik

    Druga pozycja od góry na pasku : dodatek urlopowy ,tam jest kwota brutto . Jest naliczany jakoś za średnią z ostatnich kilku miesięcy ,jak się nie mylę
    ReviewUserIcon
    Technolog

    14.06.2023 09:04

    Kandydat

    Witam, ile w eko oknach może zarobić technolog? Dostałem propozycje współpracy ale nie wiem czy się w tej firmie opłaca pracować na tym stanowisku.Dzięki
    ReviewUserIcon
    Projektant

    15.06.2023 18:43

    Pracownik

    Po 2 latach pracy 8 tys. W tym miesiącu planuje iść po podwyżkę. Wszystko drożeje koszty rosną. Jak w tym kraju żyć za marne pieniądze. Uważam że technolog lub projektant dziś powinien na starcie dostawać 10tys. Przy takiej inflacji a jak się komu nie podoba to niech szuka sobie pracownika (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Biuro

    15.06.2023 18:53

    Pracownik

    Hahahaha taaaak chyba za 3 miesiące pracy!ludzie! Nie wypisujcie takich bzdur! Żeby w eko mieć 6000 podstawy trzeba być co najmniej kierownikiem rentownego działu....

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.