opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9792 ocen
Opinie(19315)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19315)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Ruda Śląska
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 80
    • 81
    • 82
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ar

    10.08.2023 11:36

    Kandydat

    Witajcie. Jakie stawki oferują na operatora wózka widłowego lub na produkcję? Na początek. Obecnie mam do pracy nie całe 2 km ale mam 22zł brutto za godzinę. Tak wiem wstyd ale przynajmniej na paliwie zaoszczędzę
    ReviewUserIcon
    haha

    10.08.2023 02:41

    Pracownik

    Od parunastu godzin nie dociera do mnie fakt, że pracuje w tej prorodzinnej firmie za 3100 zł. Można się śmiać aczkolwiek mi to bliżej jest do płaczu. Pracownik produkcji zarabia mniej pieniędzy niż porządkowy.
    ReviewUserIcon
    Rafał

    08.08.2023 21:20

    Pracownik

    @Lola a mogę wiedzieć o której miałaś? Ja nie mam
    ReviewUserIcon
    Magical

    08.08.2023 18:52

    Pracownik

    Ej u Was też są takie jaja na stolowce? Gosciu ktory ma magistra czy doktora i pracowal kiedys na transporcie robi zdjecia talerzy. Kto ile ziemniakow zostawil ! Robi sie kariere w eko. Robi ????
    ReviewUserIcon
    Czarna rękawiczka

    08.08.2023 14:20

    Pracownik

    Czy da się w jakiś mądry sposób pozbyć kierownika hali ze swojego stanowiska jeśli gość wydaje rozkazy zza biurka nie wychylając się nawet na halę i wymyśla sobie zasady nie dokonca zgodne z regulaminem prawa pracy przekładając wszystko na swoich podwładnych?? Ile osób musiałoby złożyć skargę aby go np "awansowali" w inne miejsce?
    ReviewUserIcon
    Bigboy

    08.08.2023 12:44

    Pracownik

    mydlenie oczu premią. konkretnie czas najwyższy podwyższyć wynagrodzenia zgodnie z inflacją. Właściciel tylko nabija swoje kieszenie i powiększa majątek kosztem pracowników.
    ReviewUserIcon
    Miś uszatek

    07.08.2023 17:57

    Pracownik

    Jak premie w tym MC? Dostał już ktoś wypłatę?
    ReviewUserIcon
    Egon

    08.08.2023 07:57

    Pracownik

    Premie to mają kierownicy i dyrektorzy !!! My dostajemy ochłapy …
    ReviewUserIcon
    Doremi

    08.08.2023 10:22

    Pracownik

    Nikt się nie przyzna jaką premie miał... Chyba powiedzą tylko Ci , co mieli poniżej 1000zl brutto.. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Joey Jordison

    08.08.2023 07:41

    Kandydat

    Witam. Jak wygląda wynagrodzenie w dziale eksportu handlowiec z językiem obcym ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.07.2023 23:27

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Heheszki

    02.08.2023 07:52

    Pracownik

    Tak myślałem, że zignorujesz pytania ;) Dużo ci się wydaje, ale mało wiesz. Voucher był głupotą już od czasu ekosklepu, to że przeniesiono go na stołówkę w celach PRowych nie znaczy że to kiedykolwiek był dobry pomysł ;) Co nie zmienia faktu, że nasza firma ma niewłaściwe podejście do stołówek pracowniczych.
    ReviewUserIcon
    Max

    06.08.2023 21:57

    Były pracownik

    Zgadzam się z tobą ta tą firmą rządzą nieudacznicy sam żałuję że drugi raz dałem się namówić na pracę już trzeci raz do eko okien nie pójdę sami lizy(usunięte przez administratora) tam robią ukladziki yy robisz na cwaniakow i pseudo kierowników powiesz prawdę o innych to masz po premi jedni się opieprzają a ty zapieprzaj na nierobów organizavyjnie to dno powiesz prawdę to masz po premi jedynie co mialem na plus to darmowe autobusy niepolecam nikomu ten (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Król Julian

    29.07.2023 08:48

    Były pracownik

    @PracodawcaW tej firmie wiele inwestycji jest wdrażanych. Jeżeli sa wdrażane tak jak na wszystkich 6 halach to wysłuchaj mnie. Żaden krok, który zauważam w przeciągu 9 lat zmierzający do poprawy kondycji firmy jak i zwykłego pracownika zmierza w kierunku tylko i wyłącznie w kierunku słupków i liczb. Każde zadanie, które powinno być wykonane poprawnie jest albo wykonane przez rzetelnych pracowników lub przez ludzie którzy "załatwili" sobie pracę i wykonują swoje obowiązki "na kolanie". I niech Nikt nie mówi - szacunek i renomą dobrego stolarza w tej firmie to już legenda. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    06.08.2023 01:48

    Pracownik

    No to interpretacja tego cytatu według szarego (a nie czekaj, niebieskiego) pracownika w stosunku do Pana prezesa: „Ja przyszedłem po to, aby (owce) miały życie i miały je w obfitości. (Założyłem firmę, aby się wzbogacić, a moi pracownicy mogli żyć godnie. Pracować bez stresu, bez obaw o jutro). Ja jestem dobrym pasterzem. ("Jestem prezesem jakiego moglibyście sobie wymarzyć"! :D) Dobry pasterz daje życie swoje za owce.” (Poświęcam swój majątek i oddaje je swoim pracownikom...) I tutaj zaczyna się drama xD W '21 mój zarobek roczny w Eko wyniósł 65 tyś. W '22 tak samo. Po tym pół roczu wszystko wskazuje na to, że wyniesie ok 60 tyś. U południowych sąsiadów na starcie zarobek wynosi 4,5. Darmowy dojazd z SRC. Ateistyczny południowy sąsiad po tylu latach pracy w Eko oferuje mi to samo. To są firmy na poziomie 1 tyś pracowników. Jaki majątek będzie miał Mateusz Kłosek za '23 rok? Mój zmalał już o 10% :( Skoro jego ateistyczny odpowiednik oferuje mi w czasie kryzysu to samo, a po kryzysie nie oszukujmy się, będzie to więcej to co ma mnie tutaj trzymać? Obiecanki-cacanki wobec amerykańskiego rynku? Czy podwyżka o 100 zł na rękę? Więcej zarządzania, a mniej baśni i guseł.
    ReviewUserIcon
    Były prezes

    06.08.2023 14:46

    Pracownik

    Jeśli ktoś liczy ze w najbliższym czasie ( 1-2 lata) sytuacja finansowa się poprawi to, firma zaciągnęła kolejne gigantyczne kredyty na ewentualny rozwój, dwa nowe zakłady podniosą możliwości produkcyjne, a przy okazji znacznie podniosą koszty funkcjonowania firmy, sytuacja na rynku jest jaka jest, zamówień jest na styk byśmy mięli teraz co robić, ale za mało by te nowe zakłady utrzymać. Jest na to lekarstwo, można podnieść ceny ( co aktualnie może spowodować jeszcze większe problemy) lub obniżyć koszty funkcjonowania ( np obniżając premię, nagrody za sobotę i inne profity). Przez te megalomańskie pomysły dobrobyt pracowników powoli wygasa, i bez cudów w które wierzy właściciel ta sytuacja szybko się nie zmieni, tym bardziej że już teraz pojawiają się nowe pomysły na rozbudowę firmy
    ReviewUserIcon
    Kwiat

    06.08.2023 07:11

    Kandydat

    Ile podstawa wynosi w eko
    ReviewUserIcon
    Nowy

    02.08.2023 05:56

    Pracownik

    Witam. Wiem że jest lista osób które mają przejść ba wodzislaw . Czy ta lista będzie udostępniona np na portalu pracowniczym czy to będzie temat tabu . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Piotr

    04.08.2023 23:05

    Pracownik

    Napewno wszyscy zapisani nie przejdą. To myślę ludzie którzy zatrudnili się z myślą o wodzisławiu,dojeżdżają 50 km i więcej . Po otwarciu sie zwolnią z EKO, jeżeli nie zostaną przeniesieni.Wielkie nieporozumienie ta firma mydlenie oczu i palenia głupa żeby przytrzymać jak najwięcej w Kornicach i jak najdłużej jak się da...!
    ReviewUserIcon
    Igor

    04.08.2023 23:27

    Pracownik

    Wodzislaw na razie nie ruszą, datę podali na grudzien. Ale wiadomo jest mniej roboty, przestoje ... więc na pewno przełożą na kwiecień itp. A potem się okaże że jednak znowu nie itd itd.
    ReviewUserIcon
    @Wkurzony

    03.08.2023 13:54

    Pracownik

    Wszystko wszystkim ale jest jedna kwestia ktora nurtuje wiele osob, co sprawia ze rozgladaja sie za inna pracą. A mianowicie taka ze wkrotce najnizsza krajowa dogoni stawki firmy, pule premiowe obnizone o 20%, podwyżek brak. Szarych pracowników ma sie gdzies, tylko robic wiecej i wiecej a kasa ta sama badz mniejsza. To troche nie jest fer. Pomarańczowi, czerwoni tylko patrza gdzie uwalic premie. Ale jak sie wykonuje najteudniejsza badz bardzo czasochlonne zlecenia dobrze to nie daja od siebie bo w tą strone to nie dziala tylko zeby odjac a nie dodac. Dodaja tylko nakazy i powody do odejmowania premi do tego sa pierwsi. A z tygodnia na tydzien zycie w tym kraju coraz droższe. Zero dbania o to aby pracownik chcial dobrze i duzo pracowac. Nie doceniaja nic starszych pracownikow co pracuja w firmie nie skaczac z stanowiska na stanowisko czy z dzialu na dzial bo mu sie nie podobalo tylko sumiennie od wielu lat wykonuja swoja prace dobrze na owym stanowisku. Malolaty zwolnione z podatku maja nieraz wieksza wyplate od pracownikow starszych wiekiem i starzem w firmie. Ukaldy kolezenskie miedzy czerwonymi a pomaranczowymi badz innymi znajomymi ktore sprawiaja ze niektore osoby badz zmiany sa jak swiete krowy traktowani a inni jak podludzie sprawiaja ze przychodzi sie do pracy z niechecia i nastawieniem ze znowu sie bedzie zle traktowanym. To nie jest dbanie o pracownika. Totalny brak szacunku dla pracownikow co nie maja kolezenskich ukladow z przelozonymi. Nie tak wygladac powinna firma ze jedni maja raj bo maja plecy a inni mimo iz wykonuja prace sumiennie starannie ponad normy wielokrotnie sa dla przelozonych niczym.
    ReviewUserIcon
    Starszypracownik

    04.08.2023 11:01

    Pracownik

    Potwierdzam tak jest odrazu widać że niektórzy mają kogoś znajomego wyżej lub z rodziny odrazu sie wywyższają już są pod ochroną nie można ich pogonić ani upomnieć. Robi taki z rok a wypłate ma taką lub nawet lepszą niz pracownik pracujący z powoedzmy z 8 lat. Niestety nie są doceniane osoby które przez pare lat pracują bez żadnego l4 na bolący paluszek lub odcisk ( tak jest często) bez żadnej UŻ ani żadnej N czyste konto. Taki pracownik powinien odrazu lub doceniony a czasem ten ,,drugi" na tym wychodzi lepiek
    ReviewUserIcon
    Jurek

    04.08.2023 23:01

    Pracownik

    Lizojaje zawsze mają lepiej .") A my po 5 - 7 latach przepracowanych dalej 4800 brutto (stawka nowych pracowników).Bez dnia chorobowego. Brawo za dbanie o nas starych pracowników, Od września znowu oferta pracy z Eko będzie w urzędzie pracy bo będzie brakować ludzi...I jeszcze te nagonki : więcej więcej . Za mniej . Chyba wam się całkiem we łbach poprzewracao tam na górze. Pomodlę się w intencji Eko w niedziele o lepsze płace. Jak to nic nieda zacznę się rozglądać w pobliżu za innymi ofertami pracy... Ile można czekać ? 2 lata bez podwyżek a teraz wielka łacha składać podania o 140 zło netto. KPINA!!!!
    ReviewUserIcon
    milano

    03.08.2023 11:47

    Pracownik

    za duza kadra zarzadzajaca , ludzie z przypadku wciśnięci na stołek po znajomości i udają management :::) Jakby nie dotacje unijnie to nie mielibyście na chleb
    ReviewUserIcon
    Hej

    04.08.2023 11:19

    Pracownik

    Zgadza się ! ! .Zastanawiam się po co na dziale Drewna tylu kierowników ,skoro jest jeden Główny z Niemiec..Nic nie robią a zarabiają i jeszcze poniżają zwykłych, zarobionych pracowników.Może czas się ich pozbyć !?
    ReviewUserIcon
    Biuro

    02.08.2023 17:21

    Pracownik

    Mówicie że jest źle. Na spawalni dostali wszyscy podwyżki. Więc da się? Da. Jak kierownik dowiedział się, że spawacze szukają innej roboty, to podwyżki załatwił.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    03.08.2023 10:56

    Kandydat

    A mogę wiedzieć ile tej podwyżki jest? Tak z ciekawości, bo niewiem czy opłaca się skladac
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.08.2023 16:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Walencjusz

    02.08.2023 23:02

    Pracownik

    No niestety poziom kultury i zachowania niektórych Pań z tej zmiany na stołówce Z2 pozostawia wiele do życzenia, część zachowuje się jakby była tam za karę i odbija się to na kupujących…. Za to na zmianie następnej są bardzo fajne kobitki
    ReviewUserIcon
    Marzena

    19.07.2023 18:44

    Kandydat

    Witam, chciałabym się dowiedzieć jakie są zarobki na rękę w biurze bez języka. Wykształcenie magisterskie
    ReviewUserIcon
    Anna

    30.07.2023 13:05

    Pracownik

    Ja pracuję już ponad 5 lat , zaczynałam od stawki 2500, stażowe co rok ,później mieliśmy podwyżki na naszym dziale. A to teraz nie orientuje się , ile na start jest dla nowych w biurze, byłam pewna, że 3500
    ReviewUserIcon
    szklok

    02.08.2023 12:24

    Pracownik

    dodam, że na Ur ci po technikum są nieraz bardziej kumaci i zaradni od tych po studiach.
    ReviewUserIcon
    Maciek

    01.08.2023 07:38

    Pracownik

    Ile za miesiąc chorobowego powinnam dostać wypłaty na rękę
    ReviewUserIcon
    Piotr

    01.08.2023 11:50

    Pracownik

    Jeżeli cały miesiąc to dostaniesz normalnie + premia,dopiero w przyszłym potrącą całą premię...Czyli goła podstawa + nocne
    ReviewUserIcon
    L4

    01.08.2023 17:37

    Pracownik

    Chorobowe jest płacone 80% jak się nie mylę wiec tyle podstawy
    ReviewUserIcon
    Gab

    30.07.2023 22:29

    Inne

    Są może przyjęcia do działu drewno ?
    ReviewUserIcon
    kolo

    31.07.2023 21:26

    Pracownik

    bardzo fajny dzial, tylko zarzadzanie slabe, ale praca przyjemna, zalezy na jakie stanowisko pojdziesz i pod kim bedziesz pracowac
    ReviewUserIcon
    Nikoś

    01.08.2023 10:44

    Pracownik

    Ma pan racje, praca z drewnem jest w miare ok. Mozna się wiele nauczyć .Szkoda że ta kadra zarządzająca ,władza jest tak dramatycznie słaba.Tych panów w Czerwonym bym dawno wyrzucił! Nieporozumienie...
    ReviewUserIcon
    Pakowacz

    30.07.2023 09:38

    Pracownik

    Dlaczego pakowacze nie maja żadnego dodatku? Przecież to My najciężej pracujemy w ten firmie , My jesteśmy najbardziej narażeni na kontuzje itd . Powinno być trochę więcej tej podstawy …
    ReviewUserIcon
    Handel

    31.07.2023 10:49

    Pracownik

    Sercem i silnikiem każdej firmy jest dział handlowy - sprzedaż. A po tym dziale wszyscy inni mają pracę.
    ReviewUserIcon
    Zielony sprzątacz

    01.08.2023 00:31

    Pracownik

    Gdyby nie zielony halowy, to byście zarośli w brudzie i pływali w śmieciach na tych waszych halach, bo byście się nie kwapili do posprzątania ich, bo uważacie się za produkcyjnych nadludzi.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Biuro

    30.07.2023 12:10

    Pracownik

    Dlaczego nasza koleżanka z pewnego działu pracuje od 6-15,bo jak twierdzi, musi jeszcze drugą zmianę ogarnąć. I skarży się jaka to jest zapracowana, i na dodatek jeszcze jest zmuszana do nadgodzin. A co stoi na przeszkodzie, żeby pracowała 7-15,skoro są dwie zmiany? Czy to tylko nie liczni mogą tak pracować? A może to jest zależne od ustawienia sobie kierownika, który we wszystko wierzy co powie?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    29.07.2023 21:38

    Pracownik

    Czy są jakieś wczasy pod grusza ? Czy inne dodatki na wakacje ?
    ReviewUserIcon
    Jacek

    30.07.2023 03:20

    Pracownik

    Tylko dodatek urlopowy , WYchodzi jak zwykły dzień pracy po zabranu premii produkcyjnej....
    ReviewUserIcon
    porozmawiajmy.

    27.07.2023 00:43

    Inne

    Jeśli skusił Cię baner z informacją o wysokich zarobkach, pozbądź się z głowy tych myśli. Kierownictwo rządzi się swoimi prawami, panie z kadr z reguły losowo wybierają pracownika, który pójdzie w odstawke, brygadziści to dzieciaki, które nie powinny w ogóle w tej firmie pracować a już napewno nie podejmować się rządzeniem innymi. I wyjątki od reguły stanowią brygadziści po 40tce, którzy byli a już napewno są alkoholikami. Kwestia urlopów to jakaś bzdura i niedowierzanie. Pierwszy raz w historii spotkałem się z tym, że brygadzista nie wypisał urlopu na żądanie bo ma taki kaprys. W eko oknach nie istnieje kodeks pracy, istnieje ich własne 10 przykazań a jednym z nich jest: "Pracuj ciężko i ciężej by dostać ochłapy". Wymyślają, że nie masz prawa wyjść na 2 minuty zapalić papierosa czy łapnąć świeżego powietrza z powodu 40 stopni na hali, gdyż przerwy, która zgodnie z BHP powinna pojawić się gdy temperatura powietrza będzie powyżej 28 stopni nie uświadczysz. W łazienkach pochowane puszki po piwach bądź litrowe butelki wódki, pracownicy nie raz źle nastawieni na nowych pracowników, kierownicy olewają wszystko byle oni dostają kasę, (usunięte przez administratora)to rzecz święta. Odradzam..
    ReviewUserIcon
    Jurek

    27.07.2023 17:01

    Pracownik

    Konkursy na wyższe stanowiska? Z tym to mnie rozbawiłeś .Większość po znajomości ( niektórzy czerwoni nawet nie wiedzą co jak się na ich dziale robi...). Zresztą kto by chciał być brygadzistą lub kierownikiem? Stoją nad tobą i wszyscy plują na ciebie z wszystkich stron.Niebiesa koszulka to jest to lubię :)
    ReviewUserIcon
    Uber

    29.07.2023 11:39

    Pracownik

    Czy ktoś z władzy Eko mógłby powiedzieć ile jeszcze, pracownicy mają męczyć się z tą władzą? Działu drewna.Dowiedzieliśmy się że Kierownikiem został pan który nigdy nie miał nic wspólnego z Oknami..!? Serio!?. Zastępcą kierownika czy dyrektora jest pan który był 5 razy zwalniany ! NDAL jest... Kiedy się władza ich pozbędzie ! Skoro nic dobego nie zrobili, już nie zrobią ...
    ReviewUserIcon
    Załamana

    25.07.2023 10:25

    Pracownik

    Co to za firma jak nie można dostać urlopu w terminie jaki się chce? Kierowcy mają tak że kto pierwszy ten lepszy nie powinno tak być. Osoba powinna sobie ustalić kiedy chce urlop a nie kto pierwszy ten lepszy na portalu pracowniczym który ma działać od 12 a okazuje się że działał od 10 i pupilki już mieli dogadanie z kierowniczka urlopu. A reszta niech się martwi. Porażka
    ReviewUserIcon
    Gosia

    28.07.2023 15:11

    Pracownik

    Dokładnie. W transporcie z urlopami to porażka. Biuro sobie bierze urlop kiedy chcą a kierowcy kto pierwszy ten lepszy. Co niektórzy to mają cały czas urlopy w terminach takich co rok temu i dwa lata temu i nie mają możliwości spędzić go z rodziną.Pupilki dostają urlopy kiedy tylko chcą a reszta niestety nie.Tym się musi ktoś zająć w końcu bo to jest porażka co się dzieje w tym transporcie
    ReviewUserIcon
    Xxx

    28.07.2023 22:00

    Pracownik

    Tak dokładnie. A później pod chodzą do komputera i mają prawo do wybranie trasy. Ile razy miałeś przydzieloną trasę a jak przyszło do wyjazdu to się okazało że robi się całkiem co innego. Zresztą cały transport ostatnio to nie porozumnie ciągle tylko piszą o konsekwencjach finansowych. A liczenie wypłat to chyba śmiech obojętnie ile robisz punktów wypłata prawie ta sama
    ReviewUserIcon
    Richard

    28.07.2023 13:03

    Pracownik

    Ja gorsze jest to że przyjdzie zastępca kierownika i będzie marudził że linia stoi jak by to była moja wina że maszyna się zepsuła. Ta firma schodzi na psy wypłaty coraz niższe a roboty coraz więcej i tekst że zamalo. Psycha siada czasami człowiek ma dojść tej pracy.
    ReviewUserIcon
    Papierosek

    28.07.2023 11:30

    Pracownik

    Piszesz o papieroskach hmmm temat rzeka.... pracodawca ma za twój nałóg płacić ! To tak jak by pijącemu pozwolił wychodzić co jakiś czas na kieliszeczek.... Co niektórzy nadużywają papieroska pól godziny pracy papierosek i tak około 10 razy podczas pracy ... I jest ok! Szkoda że kierownicy nic z tym nie robią....
    ReviewUserIcon
    interesant

    24.07.2023 22:28

    Były pracownik

    Czy są jakieś aktualne zatrudnienia w Eko Okna na produkcje? Czy dalej prowadzają po 50 osób a później nie przedłużają?
    ReviewUserIcon
    uciekaj

    25.07.2023 19:17

    Pracownik

    Jeśli miłe ci zdrowie czas i relacje z bliskimi to nie zatrudniaj się w owej firmie. Od cosmofenu unoszącego się w powietrzu po kilku miesiącach ubędzie ci szarych komórek, a od kierownictwa i brygadzistów non stop będziesz słyszał, że masz pracować szybciej i ciężej by dostać premie, a przy wypłacie zdziwisz się jak każdy. Teraz kadry... znajomy przesiedział 2 tygodnie na L4, dostał premię i wypłatę w okolicach 4500, jego znajomy, który pracował jak (usunięte przez administratora) cały miesiąc dostał 3700 z premia. Wydaje się, że panie z biura losowo wybierają kto ile dostanie wypłaty w danym miesiącu. Dramat.
    ReviewUserIcon
    Ekoludek

    22.07.2023 14:32

    Pracownik

    Dziwnie że w eko operator z uprawnieniami zarabia mniej niż pracownik produkcji gdzie w normalnej firmie jest na odwrót. Produkcja to święte krowy robią (usunięte przez administratora) który po nich trzeba sprzątać są niereformowalni i traktowani jak Francuskie pieski.
    ReviewUserIcon
    Siofer

    20.07.2023 13:35

    Pracownik

    Praca w okresie wakacyjnym jest super po pierwsze problem dostać urlop dwutygodniowy Druga sprawa wyjazdy opóźnione ze w tygodniu czekasz na SMS a na weekend jedz bo przecież jesteś nikim nie masz rodziny planów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.07.2023 02:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zielony sprzątacz

    19.07.2023 09:02

    Pracownik

    W dziale gospodarczym brak pieniędzy za sobotę i brak dnia do wybrania. Za to wolny dzień w tygodniu.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    19.07.2023 19:47

    Pracownik

    Tyle ludzi się zwalnia że kombinują na lewo i prawo jak kogoś wcisnąć w sobotę jako normalny grafikowy dzień....Może jeszcze za mało się zwalniają...Z drugiej strony nie rozumiem tego : Mam wolną środę żeby mieć zepsuty weekend z rodziną. Normalnie genialne propaganda prorodzinnej firmy pełną gębą.I straszenie zwolnieniami za nie przyjście w sobotę do pracy. Przecierz to podchodzi pod PIP. A jak pójdę normalnie 5 dni od poniedziałku do piątku? To co mnie zwolnią ? Za to że chodzę do pracy wg kodeksu pracy od poniedziałku do piątku?
    ReviewUserIcon
    SEEEE

    19.07.2023 10:01

    Kandydat

    Witam . Moze ktos powiedzieć jak pracuje się na stanowisku stolarz?
    ReviewUserIcon
    Elf

    14.07.2023 13:22

    Pracownik

    Czy ktoś się orientuje na jakie zarobki można liczyć pracując w dziale BHP?
    ReviewUserIcon
    Nom

    17.07.2023 15:46

    Były pracownik

    Dokładnie tak, osobiście też nie polecam. Lepiej na produkcji. Nawet zwykły pracownik biura zarabia więcej. No i nie pracuje wg grafiku raz na rano raz na noc a potem jak fantazja poniesie
    ReviewUserIcon
    Elf

    18.07.2023 06:17

    Kandydat

    No to w takim razie BHPowiec który pracuje za tak marne pieniądze tutaj się po prostu nie szanuje, bo w tym zawodzie można mieć o wiele więcej, szczególnie jak się jest po studiach.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.07.2023 04:13

    Pracownik

    Polecam Eko Okna, super praca, świetne zarobki, miła atmosfera.
    ReviewUserIcon
    NiestetyPakowacz

    17.07.2023 22:51

    Pracownik

    Cześć, jest tu może jakiś były pakowacz, który przeniósł się na produkcje? Mieliście z tym jakieś problemy? Kierownik was bezproblemowo przepuścił czy musieliście to załatwiać w mniej przyjemny sposób? Jak to wyglada? Mam dość bycia pakowaczem, kierownik doprowadza mnie do skrajności, robote mamy ciężka a premie mamy beznadziejne, stąd decyzja o przejściu na inna hale i inne stanowisko pracy.
    ReviewUserIcon
    Obserwator hala 6

    17.07.2023 06:35

    Pracownik

    Nie mogę już czytać tych waszych żali, pewnie pisze to jedna i ta sama osoba? O ile mniej dostajecie bo ja osobiście nie odczułem tego kryzysu, polowe z was to bym sam osobiście wypierniczył za to leberstwo głównie chodzi mi o okna i okucia tam się nic nie liczy tylko chodzenie do kibla, romansowanie przy stołach, gadanie z kumplami ja to bym was z gołą podstawa postawił, za co wy chcecie pieniądze, a najgorsze jest to że brygadziści na to pozwalają, wystarczy stanąć z boku i poobserwować kto co robi.
    ReviewUserIcon
    Zapytanie

    10.07.2023 16:02

    Kandydat

    Piszę z zapytaniem do osób , które mogą wypowiedzieć się bardziej merytorycznie odnośnie zatrudnień. Czy będą wznowione zatrudnienia, były niby wcześniej wstrzymane, ale coś się pojawiało na stronie. Słyszy się, że w firmie jest już dobrze i praca ruszyła. Jak to wygląda ?
    ReviewUserIcon
    Zapytanie

    13.07.2023 08:45

    Pracownik

    Był ogólny mail około roku temu, że osoby , które się zwolniły , przez pół roku nie mają możliwości się zatrudnić. I tak mi też powiedziano w rekrutacji podczas rozmowy telefonicznej. Procedura ponownego przyjęcia to kilka etapów i weryfikacji ( chyba, że bez znajomości jest inaczej). Sprawdzają , czy minęło pół roku, kierownik , u którego się pracowało wystawia opinie i wyżej jeszcze wydawana jest decyzja o zatrudnieniu. To nie jest przeze mnie wymyślone, tylko taka jest procedura. I ta karencja obowiązuje - to jakiś wewnętrzny system i regulamin w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    123

    15.07.2023 20:51

    Były pracownik

    No nie wszystkich ja próbowałem po karencji I nie zostałem przyjęty
    ReviewUserIcon
    Przemyslenie

    15.07.2023 10:18

    Pracownik

    Zarząd z prezesem chcą żeby duża ilość okien łączyła się z ich lepsza jakością ale jedynym przykładem kiedy duża ilość przekłada się na lepszą jakość jest duża ilość pieniedzy wpływajaca na lepsza jakość zycia ...
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2023 10:35

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xyz

    14.07.2023 23:46

    Pracownik

    Koledze chyba chodziło o to że maszyna może robić 3 zmiany . A najważniejszy jest człowiek pracownik
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    15.07.2023 02:56

    Pracownik

    Wyrażanie świadectwa to jedno, ale traktowanie ludzi to drugie. Czy ty wiesz, że każdy brygadzista, kierownik i dyrektor jest przedstawicielem Pana Kłoska w tej firmie? Jak teraz się czujesz, kiedy jego przedstawiciele robią tobie takie "przykre rzeczy" o których się tutaj pisze? Człowiek wielkiej wiary. No spoko. Ale jak to się ma do atmosfery w całej firmie? Jeden chwali Boga, rozwiesza krzyże, głosi słowo Pana, a jego przedstawiciele, ponownie napiszę, że robią "przykre rzeczy" pracownikom? Chęć zarobienia pieniędzy, przerodziła się w wyzysk. Jak najwięcej zarobić, dorobić się kosztem drugiego. Najprostsze przykłady to zabieranie premii pod byle pretekstem, nonszalancja przełożonych i kadrowych, naginanie z przerwami kiedy jest podwyższona temperatura. Niby nic, ale kiedy się wprowadziło wiarę do firmy i właściciel żyje według jej wszystkich zasad, to każde zaniedbanie kieruje się w stronę hipokryzji. Tyle.
    ReviewUserIcon
    Bartxdxdxdxd

    12.07.2023 06:31

    Pracownik

    Czy ktoś może powiedzieć czy na te rekrutacje wgl patrzą? (Operator kamery/montażysta ) wydaje mie się ze mam dobre cv na to wszystkie programy Adobe (do montażu obróbki zdjęć ) mam w jednym palcu ale oni się nie odzywają i czy dają znać czy rekrutacja jest aktualna czy nie.
    ReviewUserIcon
    Darek

    12.07.2023 12:14

    Pracownik

    Zadzwoń do rekrutacji i zapytaj , w kwietniu wstrzymano jakoś zatrudnienia, bo znajomi dostali pozytywną decyzję , po czym zwolnili się z obecnych prac , i za moment telefon, że jednak wstrzymują zatrudnienia. Teraz mają być wznawiane , to zadzwoń i się zapytaj. Tu najłatwiej dostać się po znajomości , a nie z samego CV ktoś cię poleci - kierownik, brygadzista to już w ogóle sukces.
    ReviewUserIcon
    Amanda

    12.07.2023 02:32

    Kandydat

    Ja akurat znam francuski, więc pomyślałam, że spojrzę na te oferty, które tam wyszczególnili na stronie, dla osób z językiem. Nauczyciel wychowania przedszkolnego z francuskim, ktoś pracował? Problem w tym, że o ile język znam, tak z Montessori nigdy nie miałam do czynienia. Czy nie ma możliwości, żeby Firma zorganizowała szkolenie albo dopłaciła do niego?
    ReviewUserIcon
    Rekru

    12.07.2023 10:06

    Pracownik

    Dzień dobry. Proszę wysłać swoje CV pod następujący adres: [email protected]. Język francuski jest tutaj najważniejszy. Reszta to szkolenia.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.