opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9794 ocen
Opinie(19319)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19319)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Ruda Śląska
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 82
    • 83
    • 84
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Anonim

    16.06.2023 21:14

    Były pracownik

    Przestaje opłacać się tu pracowac, dział dh ma cały czas trutą głowę o targetach, a góra mówi nam, ze kryzys gospodarczy sobie wymyśliliśmy. Klienci już nie chcą w tej firmie zamawiać, bo okna ciagle przyjeżdzają uszkodzone, szyby popękane. Serwis to jakaś porażka, każda reklamacja odrzucana. Dział kontroli można powiedzieć, ze nie istnieje w tej firmie, tutaj liczy się ilosc, nie jakosc. Rozumiem to z jednej strony, bo za psie pieniądze nikomu się nie chce robić. Szanowne kierownictwo pamiętajcie, ze najlepszym systemem motywacyjnym dla pracowników są pieniądze. Aktualnie cała firma jest mocno zdemotywowana. Nam się ucina premie, a zatrudnia się nowych ludzi… ciekawe czy oni tez nie będą miec braki w składkach ZUS
    ReviewUserIcon
    Ana

    17.06.2023 11:56

    Pracownik

    Druga pozycja od góry na pasku : dodatek urlopowy ,tam jest kwota brutto . Jest naliczany jakoś za średnią z ostatnich kilku miesięcy ,jak się nie mylę
    ReviewUserIcon
    Technolog

    14.06.2023 09:04

    Kandydat

    Witam, ile w eko oknach może zarobić technolog? Dostałem propozycje współpracy ale nie wiem czy się w tej firmie opłaca pracować na tym stanowisku.Dzięki
    ReviewUserIcon
    Projektant

    15.06.2023 18:43

    Pracownik

    Po 2 latach pracy 8 tys. W tym miesiącu planuje iść po podwyżkę. Wszystko drożeje koszty rosną. Jak w tym kraju żyć za marne pieniądze. Uważam że technolog lub projektant dziś powinien na starcie dostawać 10tys. Przy takiej inflacji a jak się komu nie podoba to niech szuka sobie pracownika (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Biuro

    15.06.2023 18:53

    Pracownik

    Hahahaha taaaak chyba za 3 miesiące pracy!ludzie! Nie wypisujcie takich bzdur! Żeby w eko mieć 6000 podstawy trzeba być co najmniej kierownikiem rentownego działu....
    ReviewUserIcon
    Jeszcze pracownik z2

    15.06.2023 10:48

    Pracownik

    Cześć , jak wygląda sprawa z wypowiedzeniem umowy ? Iść z tym od razu do kadr czy niestety trzeba spotkać się z kierownikiem ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    15.06.2023 15:20

    Były pracownik

    Najpierw idziesz do kadr. Oni dają obiegówkę, z którą idziesz do m. In. bhp i do kierownika. Więc tak czy siak z kierownikiem też zamienisz słowo.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.06.2023 22:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    StaryRobol

    14.06.2023 17:45

    Były pracownik

    Rekrutację wewnętrzne?? To ja Ci powiem paniusiu jak to wygląda. Zaznaczam, że zapewne jestem lepiej wykształcony i mam, a raczej miałem bardzo długi starz pracy w eko, na trzech działach z nietypową produkcją. Praca z katalogami, indywidualna produkcja jednostkowa na życzenie klienta. Brać udział w rekrutacji trzeba było po cichu, żeby kierowniczek się nie dowiedział, bo by się mścił i miesiącami chodziłbym wogole bez premii; oczywiście żeby mnie zaproszono na rozmowę, CV zaniosła znajoma pracująca w kadrach, inaczej papier trafia do niszczarki i zatrudnia się "swoich". Na rozmowie kierownik działu opowiada jaka to nie skomplikowana praca, jakie trzeba mieć doświadczenie i kwalifikacje, a w tle widzę laseczkę, która pamiętam jeszcze z pracy na poprzedniej hali, wykonywała najprostsze zajęcia dla typowych umysłowych ameb. Można? Można. Wszystko po znajomości. Stul więc szczekaczkę panienko. Kwalifikacje w tej firmie nikogo nie obchodzą, wykształcenie ani doświadczenie również. Jedyni ZNAJOMOŚCI. Dlatego się zwolniłem, pomogłem zwolnić się już kilku znajomym z doświadczeniem i kwalifikacjami, kilku bardzo wartościowych pracowników zwolniło się jeszcze przede mną, a na nasze miejsce nie ma nikogo albo pracownicy dużo niższej jakości. Przez to kolesiostwo i (usunięte przez administratora) w biurach i na stołkach, niedługo sami ubierzecie arbajty i będziecie biegać dookoła stołów, czego wam życzę, bo brak pokory, ordynarne zachowanie pozbawione kompletnie pokory, będzie w końcu miało swoją cenę. A teraz znikaj robaczku do dziury z której wypełzłeś, bo na żywo pewnie nie masz nic do powiedzenia.
    ReviewUserIcon
    Sok

    15.06.2023 06:53

    Pracownik

    W Eko nie liczą się kwalifikacje studia zwykły pracownik który przejdzie z produkcji na biuro zarobi więcej niż Ty po studiach a musisz mu wszystko tłumaczyć...
    ReviewUserIcon
    pytająca

    11.06.2023 23:25

    Inne

    Hej. A jak wygląda praca w biurze? Też tak fatalnie? Czy spoko raczej atmosfera? Pytam z ciekawości, bo różne rzeczy słyszałam i nie wiem, co o tym myśleć.
    ReviewUserIcon
    Biuro

    13.06.2023 17:19

    Pracownik

    Praca w biurach to różnorodne stanowiska, np. przygotowanie na produkcji jest system 3 zmianowy. Stanowiska są różne od referentów po specjalistów i technologów. Atmosfera z początku wszędzie wydaje się być normalna , ktoś cię wprowadza , uczy , nadzoruje , budujesz zaufanie, a później relację. To duże skupiska w małych biurach . Miej na uwadze, że zawsze znajdzie się osoba, która może cię obmowic i wyższa stażem będzie ponad tę nową osobę . Faworyzacja ma tu miejsce ogromne . Mężczyźni mają większe przywileje są traktowani priorytetowo, awansowani również - wynika to z z moich wieloletnich obserwacji. Zajęcia są różne od drukowania zleceń , rozliczania faktur, po kontrolę zakupów , działania w marketingu czy sprzedaż. Nie wszędzie jest fatalnie i źle , to bardzo duza struktura firmy, ale plusem jest to, że jak się wdrozysz , masz zazwyczaj samodzielne stanowisko i nawet jak ci ktoś nie pasuje , wykonujesz pracę i wracasz do domu nie myśląc o niej ciągle. To umiejętność dla introwertyków . Niektórzy jak nie chcą słuchać głupot innych w biurze, zakładają słuchawki i tak pracują. Poznałam kilka osób z innych działów , którzy biurowo przepracowali około 8 lat i będą się zwalniać.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    14.06.2023 21:28

    Były pracownik

    Ja pracowałam i totalnie nie polecam. Pewnie to zależy gdzie trafisz, ale często atmosfera tak gęsta ze można ją nożem kroić. Dodatkowo wszechobecny mobbing, brak pomocy gdy się uczysz i masz z czymś problem. Większość chce żebyś ogarniał prace po tygodniu już perfekt. To jest praca dla ludzi o mocnych nerwach i psychice. Biurowe to są typowe paniusie, klasy i szacunku do drugiego człowieka brakuje, ba śmie twierdzić że nigdy tematu nie liznęły nawet. (Nie mówię że każdy jest taki sam, ale z tego co obiło mi się o uszy to w większości biur jest to samo ????) Ja bardzo negatywnie wspominam ten czas
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.06.2023 15:39

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Funfel

    14.06.2023 20:01

    Pracownik

    Nie dokońca prawda.Płaci zaległe z odsetkami. Bieżące były potrzebne na inwestyscie....
    ReviewUserIcon
    Jarek

    08.06.2023 10:15

    Pracownik

    INFORMACJA W dniu 06 czerwca 2023 odbyło się spotkanie przedstawicieli Ogólnopolskiego Związku Zawodowego, z przedstawicielami dyrekcji EKO OKNA. Spotkanie dotyczyło ustalenia zasad działania związku zawodowego w zakładzie, zasad komunikacji z Pracodawcą i inne sprawy organizacyjne Przedstawiliśmy również Pracodawcy ogólne zamierzenia związku, związane z dalszą działalnością w firmie. Jednym z ważnych z naszego punktu widzenia spraw, było dokonanie ustaleń, kto personalnie będzie reprezentantem związku zawodowego w zakładzie. Tu oczywistym dla nas jest, że musiał być to pracownik EKO OKIEN. Zamiarem naszym było przekazanie danych personalnych tej osoby Pracodawcy po pierwszym spotkaniu, które jak już we wstępie wspomniałem, odbyło się 06 czerwca. Dziś informacja ta została Przesłana Pracodawcy, w związku z tym, poniżej informacja dla wszystkich pracowników firmy, zainteresowanych przystąpieniem do związku zawodowego. Reprezentantem Ogólnopolskiego Związku Zawodowego w Firmie EKO OKNA, został Pan Daniel Rączkowski, który jest Przewodniczącym. Tel. 663-648-643 Daniel w związku zawodowym pełni funkcje zastępcy przewodniczącego Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Pracowników ZF, która jest częścią Ogólnopolskiego Związku Zawodowego. Daniel Rączkowski pracuje w EKO OKNACH od 2019 w obszarze hala 3 Daniel jest wieloletnim pracownikiem firmy, który dał się poznać jako pracownik solidny, kreatywny i odpowiedzialny. Nie boi się trudnych wyzwań, jednocześnie stara się stale rozwijać i poszerzyć swoją wiedzę. Wierzę, że jest właściwą osobą, aby być odpowiedzialnym przedstawicielem związku w tak dużej firmie. Liczę równocześnie, że znajdą się osoby które Danielowi pomogą tworzyć związek zawodowy, który będzie dla Pracodawcy partnerem przy rozmowach i działaniach dotyczących spraw pracowniczych. Na zakończenie chciałbym podziękować dyrekcji EKO OKIEN za przygotowanie pierwszego spotkania z przedstawicielem związku zawodowego, oraz za merytoryczną i rzeczową dyskusję i wymianę poglądów w jego trakcie. W spotkaniu ze strony dyrekcji uczestniczyły następujące osoby: dyr. Joanna Łyko, Iwona Malińska (kadry) dyr. Adam Wajda (członek zarządu).
    ReviewUserIcon
    Zdizch

    14.06.2023 17:41

    Pracownik

    Zobaczymy co wywalczycie?To zastanowię się czy warto za to płacić. Do tego nie mamy żadnych informacji np : o składkach .Co planujecie itp ? Zagadnienia problemy do rozwiązania gdzie tego szukać...? Firma musi stanąć na nogi.Związki tego raczej nie poprawią ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.06.2023 13:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Alfrid

    13.06.2023 13:44

    Były pracownik

    powiedz mi dlaczego obojętnie co się powie bębnom podobnym do wiórów z Twojej wypowiedzi zawsze objawia się palarnia?? nie wszyscy siedzą na palarni i nie wszyscy się obijają ( zawsze znajdzie się odsetek ludzi jaki opisujesz ) nie możesz wrzucać innych do tego samego wora gdzie są oczywiste lebry!!! pracujesz tyle lat, praca w tym ....ołku dużo Ci dała to spox ale...... może ludzie chcą mieć lepiej ( co nie mają prawa?) co ludzi obchodzi sytuacja jak mają kredyty , dzieci , choroby czy inne ważne sprawy? chcą zarobić i mieć... nie, nie za lebrowanie , nie za gadanie ale za ciężką pracę którą wykonują. przetrzymać można katar , sraczkę , czy opadającą wargę sromową ale nie komornika ( może tak niektórzy mają kto wie, choróbska cięzkie itd etc co wymaga hajsu ) lub po prostu nie będą gibać za damski ptak ( co się niestety już dzieje bo ten piniondz którym tam płacą to wartości już wielkiej nie ma) Ludzie i tak już czekają ... a może będzie lepiej a może sytuacja się poprawi lecz po co czekać he? po co się zastanawiać co jutro? ( uprzedzam pytanko ... jak zaczął się bajzel z zabieraniem z zemsty dodatków, premii , zwolniłem się bez sentymentu po 8 latach i mam wiecej i mam spokój i później wstaję ). Chcesz sobie kolorować świat swoimi kredkami ( eko coś tam) to koloruj ale sobie i nie innym. bywaj w zdrowiu miłośniku eko okien firma takich potrzebuje bo kto będzie właził w ciemną stronę " półksiężyców" ave ja . Powodzenia ludzie i nie czekajcie z decyzjami .
    ReviewUserIcon
    Krzyśko

    14.06.2023 00:19

    Były pracownik

    Szczera prawda. Mimo, że też nie jestem już pracownikiem Byle Okien, czuje się w obowiązku przestrzegać ludzi przed tym miejscem. Pamiętajcie, że niektórych szkód na zdrowiu psychicznym, czasem i fizycznym nie da się już naprawić.
    ReviewUserIcon
    Pracownik z2

    12.06.2023 15:03

    Pracownik

    Czy ktoś może się wypowiedzieć, czy jest możliwość żeby zmniejszyć etat lub pracować tylko na pierwszą zmianę po powrocie z wychowawczego? Jak się zapatrują na to w eko? :)
    ReviewUserIcon
    Piekarz

    13.06.2023 14:42

    Pracownik

    Na pewno nie na produkcji, możliwe że gdzieś w biurze albo na kuchni. Kuzynka chciała pracować na pół etatu i w Eko Oknach to niemożliwe.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.06.2023 17:45

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    No tak

    11.06.2023 19:07

    Pracownik

    Jak kierownik kolega to chlop brygadzista ponownie został .Ten brygadzista powinien zostać umieszczony w zakładzie zamkniętym.
    ReviewUserIcon
    Robotny zbój

    11.06.2023 07:00

    Pracownik

    Nie rozumiem zabierania premi w Tym systemie człowiek cały miesiąc robi jak wół a na koniec ktoś tam stwierdzi że upierdzieli całą premie bo taki ma kaprys . Są kierownicy którzy mają w dup.e podwładnych i jedynie martwią się o swój portfel . Nie będę pisał który kierownik ale ostatecznie trochę sobie pofolgowali. Dobrze że są w firmie jeszcze inni którzy w takich sytuacjach starają się naprawić relacje ale często jest za późno jak ktoś ma problem opłacić rachunki bo ktoś odjaniepawlił taki numer z premiami jak dla mnie to przekręty na wysoką skalę
    ReviewUserIcon
    LoL

    25.05.2023 07:00

    Pracownik

    Co z premią? Chodzą słuchy, że jak firma nie będzie rentowna lub działy to premia nie będzie wypłacana? Bo coś się dowiedzieć to ciężko...
    ReviewUserIcon
    Andy

    27.05.2023 16:07

    Pracownik

    Nadal nieoficjalnie ale już się mówi wyżej że premie zostaną zredukowane do 50% w wrześniu, nie wiadomo czy tak to przejdzie ale takie są plany, czyli z 6k mam wrócić do jakiś 5k... dziękuję. A i do wszystkich co wołają jak to trzeba pomóc firmie- rozumiem że z rodziną np m4 mamy zmienić na m3, zamiast kupić wodę mineralną to pić z kranu? Na prawdę gratuluję podejścia.
    ReviewUserIcon
    Rudy

    10.06.2023 09:57

    Pracownik

    Ja miałem premie. Wypłata 5k pracuje 6 rok
    ReviewUserIcon
    piekarz

    09.06.2023 12:26

    Pracownik

    Czy ktoś mógłby powiedzieć po co, dlaczego ktokolwiek miałby pracować w firmie Eko Okna w 2023 roku? W poprzednich latach były wysokie premie, pensje w Eko dużo wyższe niż w okolicy, a obecnie zamiatając ulicę w Głubczycach zarobiwz więcej niż w Eko. Oczywiście żadna praca nie hańbi, ale jednak na drabince społecznej zamiatanie ulic to praca o najniższym prestiżu, a mimo tego nawet zamiatający ulice ma obecnie wyższy, lepszy status finansowy niż pracujący na produkci w Eko. Jakie kierownictwo Eko Okien, decydenci tej firmy mają argumenty na to by przekonać kogokolwiek do pracy w ich firmie w 2023? Pensje są niskie, nawet poniżej 4 tysiące miesiecznie, wymagania wysokie, dojazd długi i męczący. Proszę o jakieś argumenty zachęcające do pracy w Eko Oknach.
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    09.06.2023 17:22

    Pracownik

    Jeśli lubisz: lebrować, przesiadywać na palarni, znikać do toalety, przedłużać sobie przerwy, jesteś alimenciarzem, masz nałogi, brać L4 na ból głowy, nie planujesz założyć rodziny, nie szanujesz ludzi, wywalili Cię z poprzedniej roboty dyscyplinarnie... To jest właśnie miejsce dla Ciebie! Tutaj się nie liczy ile zarobisz, ale to, że znajdziesz tutaj miejsce dla siebie na tym świecie. Nie będziesz musiał wyrabiać normy, a denerwowanie ludzi będzie sprawiało Ci radość. Złóż CV w jednym z punktów rekrutacji, albo przyjdź z dowodem osobistym, a my zrobimy to za Ciebie! Takie ogłoszenie widzę w przyszłości xD
    ReviewUserIcon
    Z7

    09.06.2023 22:54

    Pracownik

    A były kiedyś Wogole argumenty? na może atrakcyjniejsze zarobki niż w innych firmach,ale szczerze mówiąc nawet za 8 tysi pewniaka bym tam nie wrócił,praca dla masochistów,którzy lubią pracować w ciągłym stresie,z (usunięte przez administratora)brygadzista na karku który robi tam 2 miechy po znajomości i myśli że Boss,do czego to człowiek się nie posunie dla kasy,odbieraja godność,spokój,a ten czy tamten i tak tam robi,no porazka
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.05.2023 22:23

    Pracownik

    Może jakaś informacja konkretną co z premia ? (usunięte przez administratora) Teraz cisza ! Będzie , Nie będzie , będzie po 20 , będzie za miesiąc Ludzie czekają na konkretną informacje , nie każdy może sobie pracować za 3500 .
    ReviewUserIcon
    Rozumjusz

    07.06.2023 07:51

    Pracownik

    A myślisz że uszkodzenia powstają tylko w procesie produkcji?A jak ładują ci je na szybciochę na pakę to nie można zarysować ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.06.2023 11:37

    Pracownik

    Tak była za kwiecień i została ona wypłacona ja mam premie
    ReviewUserIcon
    MrX

    09.06.2023 07:03

    Pracownik

    Część czy ktoś z działu technicznego lub projektowego może powiedzieć czy zarabia więcej niż 12 tys brutto. ?
    ReviewUserIcon
    Michał Głuś

    08.06.2023 06:32

    Pracownik

    Po wypłatach( 800 - 900 euro) jak i komentarzach wnioskuję, iż we wrześniu, no może w październiku ruszy znów rekrutacja pełną parą...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.06.2023 11:41

    Pracownik

    Tylko wtedy już tam nikt nie przyjdzie kto miał przyjść teraz to przyszedł do eko, reszta niechce tu robić jakoś im się nie dziwię za te pieniądze... A łeb jak sklep zawsze na końcu zmiany..
    ReviewUserIcon
    Nuck

    06.06.2023 19:07

    Pracownik

    Mieliście już wypłatę? Czy będzie przed bożym ciałem czy po?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    07.06.2023 19:18

    Pracownik

    4400 zł, zakład 6. Uważam że jak na to ci się dzieje i że premia ma być ucinana to całkiem spoko. I wiem, że będziecie mi tu pisać że wszędzie więcej się zarobi itd. Każdy tak pisze ale nikt się jakoś nie zwalnia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.05.2023 06:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Waldek

    06.06.2023 11:28

    Pracownik

    Jeżeli ktoś ma 2000 to znaczy że nie potrzebuje tego vouchera tak mi się przynajmniej wydaje
    ReviewUserIcon
    Janek z Pcimia

    07.06.2023 08:21

    Pracownik

    Teraz już nie będzie za maj vouchera.Trzeba wykorzystać zalegające kwoty aby korzystać z nowego cennika...Za gotówkę
    ReviewUserIcon
    Informacyjnie

    07.06.2023 07:13

    Pracownik

    Wypłaty zgodnie z polskim prawem musza być wypłacona do 10 każdego miesiąca za poprzedni . Jeśli wypada to w sobotę pracodawca ma obowiązek udostępnić środki ostanie dzień poprzedzający weekend . W tym wypadku najpóźniej w piątek
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.06.2023 18:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stefek

    06.06.2023 18:37

    Pracownik

    Nie czytam brukowców bo zawarte tam informacje w niczym nie mają się do rzeczywistych przepisów. Mówię o zaistniałej sytuacji ,bynajmniej na moim subkoncie wpłaty są mniejsze.Jakie są u was nie wnikam...Pracodawca ma obowiązek je wpłacić wraz z odsetkami. Ja nie pracuję na umowę zlecenie...
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    06.06.2023 22:51

    Pracownik

    Na subkonto ZUS trafia 7,3% składki emerytalnej (jeżeli ubezpieczony nie ma konta w OFE) lub 4,38% (jeżeli ubezpieczony posiada konto w OFE). Wiec jak najbardziej mamy niedopłatę składki emerytalnej, ktora powinna byc przelewana przez pracodawce, jezeli trafilo tam mniej pieniedzy niz powinno trafić
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Szef

    03.06.2023 09:57

    Pracownik

    Kolejny absurd w eko !!! Zakaz chodzenia w soboty i niedziele ! Jak mamy więcej okien produkować /pakować ? Jak nie wolno chodzić w te dni? Żal było dać pracownikowi sobie dorobić te pare groszy do wypłaty ? Pierwsza firma na świecie w której pracownik chce pracować w wekkendy a pracodawca mówi NIEEEE!!! TROCHĘ TO GŁUPIE CZYŻ NIE????
    ReviewUserIcon
    Blebleble

    06.06.2023 15:54

    Były pracownik

    He he he he he. Masz rację nikt nikogo na siłę nie trzyma. Zostaną tylko wielbiciele pięt i odwłoka prezesa oraz ci co nie mają wyboru. W sumie takie lizusy jak ty się utrzymają bo albo za ślad na brodzie będą mieli jakąkolwiek kasę (biedną już na te czasy) i tacy potrzebni bo kto będzie wielbił wodza jak nikogo już za te... Nikt nikogo na siłę nie trzyma.... Nie będzie. Bywaj zdrowa na umyśle
    ReviewUserIcon
    Z6

    06.06.2023 18:40

    Pracownik

    Dobrze napisane,dziobaki i ludzie na stołkach tylko będą ścieme pisać jak to jest fajnie w eko (usunięte przez administratora),ta firma nie ma nic wspólnego z Bogiem,traktowaniem dobrze drugiego człowieka,tam jest poprostu wyzysk,i sam wódz to pokazuje mailami do pracowników,3,5okna na osobę mało a ja z roboty wychodzę i ledwo co chodzę,no chyba coś nie tak w tym gościu jest
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.06.2023 20:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sonia

    06.06.2023 09:27

    Pracownik

    do pracy się przychodzi pracować, jeżeli ktoś myśli, że może lecieć w kulki to tak to się później kończy. Patrząc na ludzi na produkcji, niektórzy się do tej pracy nie nadają, więc się nie dziwię, że umów im nie przedłużają.
    ReviewUserIcon
    Pukpuk

    05.06.2023 18:20

    Pracownik

    Kierownicy z lakierni na Z4 jest trzech niedawno był jeden
    ReviewUserIcon
    Tresor

    04.06.2023 19:39

    Kandydat

    Witam.Proszę o info dotyczącą podstawy handlowca na zagranicę.Nie chodzi o dokładne sumy ale powiedzmy minimum widełek,o premię czyli procent od sprzedaży nie pytam.. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Igor

    05.06.2023 04:58

    Pracownik

    W tej firmie zeby dostać się do działu handlowego trzeba umieć język obcy. To nic ze ludzie o handlu nie mają pojęcia, znają język i dostają prace. A potem widać co się dzieje z firmie :(
    ReviewUserIcon
    Akacjowa

    05.06.2023 07:36

    Pracownik

    tutaj są dwie drogi, pierwsza to tzw klepacz czyli osoba która nie mówi w danym języku, klepacze klepią zapytania klientów do systemu, klepacze maja podobna podstawę + premia z puli zespołu za wypracowany target, targety ostatnio coraz wyższe). drugą drugą jest osoba językowa, sama ogarnia zapytania klienta, ma podobne warunki jeżeli chodzi o podstawę, ale premia jest za wypracowany indywidualnie target. Ogólnie w DH zarobki sa bardzo dobre, ale trzeba poświęcić sporo czasu po godzinach wy wypracować target (w DH nie ma nadgodzin, więc po godzinach pracujesz a "bóg zapłać")
    ReviewUserIcon
    Marcin

    27.05.2023 11:23

    Pracownik

    Dlaczego mamy przesunięty grafik na zmianie nocnej. W niedzielę jest swieto, mamy szczęście bo akurat zaczynamy nocki i powinniśmy mieć chyba wolne - a potem jeszcze tylko 4 nocki robić? A nie kolejna z piątku na sobotę. Czy ktoś z Was zna uzasadnienie tego? Bo jak zwykle od kierownika i kadr nic się nie dowiesz, a potem się dziwią ze ludzie na GoWork szukają jakiś odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Stefek

    01.06.2023 23:23

    Pracownik

    Nocka ,pierwsza zmiana druga zmiana i znowu nocka i w kółko. Sa też działy gdzie pracuje się tylko na 2 zmiany ,lub tylko pierwsze
    ReviewUserIcon
    E tam

    04.06.2023 10:50

    Inne

    2 lata temu 25 grudnia wypadalo w sobote (2021) i nikt w ten dzien nie pracowal. Juz 24 grudnia jest wolne. Wiec nie wiem skąd takie brednie Pani pisze.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    02.06.2023 17:34

    Pracownik

    Witam. Podobno był mail że w soboty pracuje tylko za dzień do wybrania - ktoś coś wie? U nas na zakładzie 6 cisza a inne działy niby mają już potwierdzone.
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    03.06.2023 06:44

    Pracownik

    Nie bylo maila, była próba zmiany regulaminu wynagrodzen i likwidacji dodatku za weekendy ale zwiazki zglosily weto, jeżeli firma ich przekona, że są w tak tragicznej sytuacji ekonomicznej jak twierdza, wtedy prawdopodobnie zwiazki zgodzą się ale nie na likwidację a na zawieszenie wypłaty dodatku na jakiś określony czas.
    ReviewUserIcon
    Igor

    03.06.2023 22:23

    Pracownik

    Pamiętajcie, że mając dziecko do lat 8 -pracodawca nie może zmusic cie do pójścia w sobotę. Tam więc przez najbliższy 2 lata jeszcze moja nogą w szóstym dniu tygodnia tutaj nie powstanie
    ReviewUserIcon
    korcz

    02.06.2023 22:11

    Pracownik

    dlaczego nikt nie wezmie sie za palacych?Hala nr 6 aluminium,wystarczy sprawdzic kamery,kto ile razy idzie na papierosa i na jaki czas.okaze sie ze co niektórzy pracuja po 6 godzin
    ReviewUserIcon
    Kamila

    03.06.2023 22:20

    Pracownik

    To prawda- przerwa na papierosa może być, ale zakaz chodzenia na stołówki. Jak pobiegnę po bułkę to zajmie mi to mniej czasu niż wyjscie na fajkę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.06.2023 16:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Piotr

    02.06.2023 21:11

    Pracownik

    Na z6 też w kantorku siedzi kilka osób, głównie to oglądają filmiki na telefonach. Masakra, niepotrzebne stanowiska.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.06.2023 21:18

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    1234

    02.06.2023 09:31

    Pracownik

    Było becikowe firmowe 5.000 zł netto. Aktualnie brak
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.06.2023 10:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ZZ

    02.06.2023 09:21

    Pracownik

    A co z nim nie tak ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.06.2023 11:46

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pedator

    01.06.2023 17:04

    Pracownik

    Ponoć niemiaszki w Zgorzelcu już czekają na autokary. Będą nas uczyć, jak się robi trzy razy więcej roboty za 800 euro hehe ;)
    ReviewUserIcon
    Stefek

    01.06.2023 23:18

    Pracownik

    Bardzo dużo zaczeło się zwalniać , starszych pracowników i młodych . Ułatwią zadanie planu pana Mateusza i pustych hal z samymi maszynami. Ponoc zastąpią nas roboty one nie będą narzekać na wypłatę....Tylko kto je będzie naprawiał i doglądał?
    ReviewUserIcon
    Kto w eko robił w cyrku.......

    31.05.2023 19:46

    Pracownik

    Co to na 2 zakładzie Batman został ZNOWU brygadzista? Gość który został zdegradowany za min.mobbing i inne sprawki wywalił L4 na pół roku,wrócił uderzył chłopa z kontroli jakości znów L4 na pół roku a teraz wrócił i znów brygadzista co za kolesiostwo!!!!!
    ReviewUserIcon
    Iq5

    01.06.2023 15:06

    Pracownik

    Weź się rozpędź,ściana sama się znajdzie. Takich jak on powinni od razu eliminować. A po tym co zrobił to powinien mieć sprawę założoną. Brygadzista ma mieć odpowiednie podejście do pracownika i umieć poukładać tak,żeby praca szła. Nie dziwne,że potem firma ma takie opinie,przez takich tfu batmanów i takich jak ty,którzy to pochwalają.
    ReviewUserIcon
    Chorowity

    27.05.2023 11:38

    Kandydat

    Mamy rok 2023, człowiek zamiatający ulice w Głubczycach zarabia cztery tysiące na rękę, a firma Eko Okna na parkingu przy halach 1,2, 3 obok tego baraku gdzie odbywają się szkolenia Bhp, ustawiła baner-3500 netto na start... Przecież to kpina... To raczej odstrasza ludzi, że tak mało na start, że w Usługach Komunalnych za zbieranie (usunięte przez administratora) zarobi się dużo więcej.
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    27.05.2023 15:44

    Pracownik

    Zasada jest taka, że masz mieć przepracowane 40 godzin w tygodniu o ile nie ma jakiegoś święta przypadającego w dzien pracujący, w tym tygodniu nie ma takiego święta więc przesunęli grafik, żeby godziny się zgadzały i żebyś w swieto przypadajace w niedziele nie pracował i nie chciał kasy za pracę w swieto
    ReviewUserIcon
    Jan

    01.06.2023 11:32

    Pracownik

    Może chcą go przemalować na :5000 na start ? :)
    ReviewUserIcon
    Logika

    01.06.2023 01:18

    Pracownik

    To moja pierwsza firma w której za wszystko jest potrącane z premii,nawet jeśli ja czegoś nie uszkodziłam,dezorganizacja.Jedni gonią całą szychte w pocie czoła a inni mają czas filmiki na telefonie oglądać.
    ReviewUserIcon
    Miki

    31.05.2023 16:09

    Pracownik

    Witam powie mi ktoś o co chodzi z tymi całymi ocenami ?
    ReviewUserIcon
    Hdjsj

    31.05.2023 08:14

    Pracownik

    Wie ktoś czy na aluskinach zakład 2 jest tylko pierwsza zmiana?
    ReviewUserIcon
    Ona

    31.05.2023 12:58

    Pracownik

    Tak...tylko pierwsza zmiana.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.05.2023 14:27

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wac

    30.05.2023 19:41

    Pracownik

    Zgadzam się z Tobą kolego. Przyjdzie taki z zewnątrz, udaje mądrale a im w to graj. Tylko dzięki komu tak naprawdę firma stoi? Dzięki takim pracownikom jak my! Za to mają być zwolnienia, ucinane premie. Takie podziękowanie. Jakoś pieniądze na "zewnętrznych doradców" się znajdują. Coraz gorzej to wygląda...
    ReviewUserIcon
    Johnny

    30.05.2023 23:42

    Pracownik

    Racja . Pracownikom robi się cięcia w wynagrodzeniu na który ciężko pracują. Ja zacząłbym cięcia u dyrektorów . Bo oni swoich wynagrodzeń nie uszczuplają. Najlepiej zwykłemu pracownikowi uwalić który jakby nie było pracuje na wynagrodzenie dyrektorów. Dyrektor najlepiej napisać maila po podwładnych żeby premie uwalić i zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    24.05.2023 06:51

    Pracownik

    Oczywiste jest że do pracy chodzi się po to aby zarobić. Ekookna jest idealnym miejscem gdzie można się spokojnie ustawić ,nie narobić i zarobić. Co mnie obchodzi sytuacja firmy. Jadę ,robię swoje( tak żeby mi się opłacało fizycznie i psychicznie) dostaje wypłatę i tyle. Jak mi się znudzi to pójdę gdzie indziej. Czy na kopalni ktoś się martwi o to czy jest produktywny czy nie? Płacą to jedziesz i robisz. Dają profity to bierzesz. Nie dają to szukasz gdzie indziej ,gdzie dają. Kwiki właściciela to kwiki właściciela. Jak firma płaci to kwiki nie obchodzą nikogo.
    ReviewUserIcon
    Anzelm

    26.05.2023 06:11

    Pracownik

    I właśnie swoją wypowiedzią na tym wspaniałym forum pokazałeś kim jesteś. Reprezentujesz poziom intelektualny, do którego nie mam zamiaru się zniżać, więc powodzenia w Twoich "klockach" inteligencie ;-)
    ReviewUserIcon
    Stefek

    30.05.2023 23:16

    Pracownik

    Związanie z firmą?Może jeszcze całuski na przywitanie?Pracuję aby żyć godnie,A nię żyję aby tyrać jak wół...A wypłata to kpina powoli
    ReviewUserIcon
    Nowy

    26.05.2023 14:06

    Pracownik

    Witam .w czasie kryzysu każdy powinien dać coś więcej osób siebie nikomu korona z głowy nie spadnie . Z obserwacji widać jak jedni brygadzisci nie ogarniają swoich ludzi .następna rzecz to jak większość zasuwazyla że większość ludzi sumiennych Cierpi przez tych co mają wszystko gdzieś kasa się zgadza i to się liczy dla nich dlaczego nikt nie reaguje ?hmm. Nie ma to jak na Lini słupkowy wstawi 5 słupków bo taki plan jest na 100 okien przykładowa. Reszte czasu brak pracownika na stanowisku . Tak to wygląda niestety.
    ReviewUserIcon
    Xdddd

    28.05.2023 15:46

    Były pracownik

    Pakt podpisywany normalnie z diabłem, ludzie rodziny, kredyty, ale jak jest ciezko w robocie to chca zebys zacisl pasa i zarl kit, a oni i tak wyjda na swoje. Najlepsze ze pracownicy naskakuja na pracownikow nic nie trzeba robic, maszynka sie kreci hahahaahahahaha nawet mi was nie szkoda tfuuuu
    ReviewUserIcon
    Manu

    29.05.2023 22:57

    Były pracownik

    Ale po co?po to żeby ci na wyższych szczeblach się z was śmiali i zarabiali a wy macie z tej jałmużny zacis pasa,serio,jakie musisz miec poczucie swojej wartosci,mamy 21 wiek,pracy mnóstwo tylko wy się nakręcacie że nie ma w waszej okolicy lub nie potraficie robić nic innego niż schemat w fabryce,ale dla normalnego człowieka zawsze są otwarte drzwi w lepszej pracy tylko trzeba chcieć,dla mnie eko to totalna porażka ,nawet jakby mi płacili 10 tysi za miesiąc to bym nie wrócił do tej pracy,zero satysfakcji,nudna praca ,brygadziści bez wykształcenia (oczywiście nie wszyscy)ale nie mający pojęcia o zarządzaniu ludźmi,i przeważnie szczyle przed trzydziestka,i jak ma ta firma być normalna
    ReviewUserIcon
    Już były pracownik

    29.05.2023 22:12

    Były pracownik

    Popracowałem dwa miesiące i nie żałuję że się zwolniłem. Traktowanie się nawzajem to (usunięte przez administratora)w tej firmie. Dziwię się że niektórzy tak długo tam dojeżdżają tyle kilometrów jak pod nosem można znaleźć pracę gdzie zarobisz tyle samo a nawet więcej a nie będziesz miał obok współpracowników którzy robią tam dwa lata a zachowują się jakby byli właścicielami i (usunięte przez administratora) wie co jeszcze .

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.