opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9783 ocen
Opinie(19295)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19295)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 71
    • 72
    • 73
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.02.2024 13:43

    Pracownik

    Jak tam wypłaty? Podobno wszyscy narzekają porażka po 500 zł netto na rękę premi. Prezes ucina wszystko kosztem pracownika
    ReviewUserIcon
    Bazowany

    11.02.2024 08:50

    Pracownik

    Kazdemu oop! Erdol po prawie 1000 zl i se policz jaka kasa. Szef i politycy to nie sa wasi zadni koledzy.
    ReviewUserIcon
    Marek

    11.02.2024 03:59

    Pracownik

    Te wypłaty to jakaś porażka , nie mam zamiaru pracować sumiennie jak do tej pory , tyrać i starać się wszytko wyrobić . Niech sobie sami noszą te ciężkie szyby widać, ile w ostatnim czasie jest chętnych ... Wydaje mi się , że prezes też zmienił nastawienie do ludzi. Coś jest nie tak z tą firmą . Codziennie przychodzę wypompowany z sił , a efektu nie koncie nie ma .. to przykre.
    ReviewUserIcon
    Mlody

    10.02.2024 19:04

    Pracownik

    Tam gdzie ja pracuję atmosfera jest straszna. Grupki lizusów się porobiły i brygadzista jest złym człowiekiem,używa przemocy słownej i psychicznej. Nie polecam młodej osobie tej firmy niestety.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.02.2024 06:50

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dora

    10.02.2024 14:30

    Pracownik

    Uważam że masz całkowita rację w tym co piszesz. Ja osobiście miałam różne trudne sytuację na produkcji. Przechodziłam wiele stanowisk i wiem jeżeli komuś zależy to jest w stanie wiele się nauczyć. Mam brygadzistę który posiada wiedzę na temat produkcji, a co najważniejsze potrafi sobie poukładać tak ludzi aby i dobry wynik był. Jedno co widzę w środowisku tych wszystkich postów to to że wiele osób pisze kto jaki jest zły a to nic innego jak ocenianie kogoś swoją miarą. Jest to żenujące.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.02.2024 11:19

    Pracownik

    To co każdy teraz ma podstawy nie mogą zabrać bo i tak już w Biedronce i Dino mają więcej niż my a c ludzi na gospodarczym i inne działy też oceny kto jak karton wyjmuje i układa,?
    ReviewUserIcon
    Drewno

    05.02.2024 19:26

    Pracownik

    Drewno już aneksy dostaje, a reszta?
    ReviewUserIcon
    Nie kłamie

    09.02.2024 11:18

    Pracownik

    Było w mailu napisane na dole że będą nowe kryteria ocen i podwyżki
    ReviewUserIcon
    lolololol

    09.02.2024 15:49

    Pracownik

    a reszta co robila soboty i nadgodziny tez dostala i ma 100 wiecej na wyplacie. wiem ze to nie wina kierownika wiec olewam
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    09.02.2024 09:16

    Kandydat

    Cześć Wam, Chciałem zapytać czy premia jest wypłacana razem z wypłatą czy w innym terminie?
    ReviewUserIcon
    Josef

    09.02.2024 06:15

    Pracownik

    Luty 2023 5600 zł Luty 2024 4400 zł W tym roku w brygadzie jest nas mniej, w grudniu zrobiliśmy więcej okien niż poprzednim roku, a wypłata o 1200 zł mniejsza. Dramat
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.02.2024 16:52

    Pracownik

    Te wypłaty to tragedia,z miesiąca na miesiąc coraz mniej,jeszcze trochę to sama podstawa będzie.
    ReviewUserIcon
    Szandra

    08.02.2024 20:54

    Pracownik

    Pracowałam na produkcji i była lipa... Poszłam do biura (wcale to nie jest takie nic nie robienie jak dużo ludzi myśli) i tam to już jest zupełna katastrofa. W sklepach powoli zarobi się tyle samo lub więcej
    ReviewUserIcon
    Ziga

    09.02.2024 02:02

    Pracownik

    Nie ma się co dziwić (usunięte przez administratora) nas na każdym kroku najniższa krajowa nas goni niech tak dalej nas traktują to o za chwilę nie będzie miał kto pracować w tej firmie sami (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nowypracownik

    06.02.2024 23:30

    Inne

    Witam,jak to wygląda z pracą w serwisie ? na wypłacie idzie odczuć to że nie ma człowieka w domu czy premia jest podobna ?
    ReviewUserIcon
    Jurgen

    08.02.2024 17:33

    Pracownik

    Trzeba pamiętać o tym ze wizyta u klienta zwykle wiąże się z roszczeniami jakie ma klient końcowy. To nie jest prosty temat, klienci czkających czasami wiele tygodni na naprawę wiec swoją frustrację wyładowywują właśnie na serwisanci. Dodatkowo niektóre reklamacje obsługiwane są prze kilku różnych serwisantów co jeszcze bardziej frustruje klienta
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.02.2024 10:46

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.02.2024 14:34

    Pracownik

    BNP Paribas dostał juz po 12 Może zmienili bank z Santandera na BNP
    ReviewUserIcon
    Bbana

    08.02.2024 15:44

    Pracownik

    Wysyłają teraz z PKO
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    08.02.2024 13:20

    Inne

    Kiedy skończy się przerwa techniczna Eko-Okna S.A. https://pracownik.ekookna.pl › login https
    ReviewUserIcon
    Bartek

    08.02.2024 10:13

    Pracownik

    Cześć wszystkim zgromadzonym. Czy były może wypłaty? Niby mogą być do jutra ale jutro przecież mamy wszyscy wolne, to jak to będzie?
    ReviewUserIcon
    Kapps

    06.02.2024 21:36

    Inne

    Czy to prawda że 06.02.2024 w Wodzisławiu część nowych pracowników wysłano do domów bo było ich za dużo?
    ReviewUserIcon
    Tra

    06.02.2024 17:03

    Pracownik

    Siemano,jak wygląda praca na kończeniu pakowania?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.02.2024 09:46

    Pracownik

    To skandal pracownicy chodzą na przerwy od 9 a nadal nie ma bułek. Bułki przyjeżdżają dopiero po 10 jak już wszyscy są na stanowisku pracy. Proszę coś z tym zrobić ????
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    06.02.2024 10:46

    Pracownik

    Może przynieś swoje bułki?
    ReviewUserIcon
    Pracownik1234

    06.02.2024 03:37

    Inne

    I jeszcze jedno pytanie ,kiedy puszcza wypłaty ? Ktoś może dać informacje
    ReviewUserIcon
    Pakowacz

    03.02.2024 18:43

    Były pracownik

    Witam. Jestem (byłem) pakowaczem na mwg i największy kabaret(usunięte przez administratora) jest właśnie tutaj. Zaczynając od "kierownika"zmianowego Damiana L. który co chwilę stosuje (usunięte przez administratora)wobec pracowników Ukrainy grożąc że jak czegoś nie zrobią wylądują na innej hali lub ich zwolni. Druga kwestia obiecali Nam kierownicy brygadziści 2 dni do wybrania za dzień 29 grudnia "obiecali" bo wiadomo nie zostało to spełnione! Kolejna sprawa obiecali podwyżki 5% ponoć normy nie było :D czemu śmieszne? Pracowały 3 zmiany po 12 godzin wyrabialismy wszystkie auta jakie były i normy nie zrobiliśmy? To ile byśmy musieli robić by ona była? Po 16 godzin? Żałosne to jest wasze obiecanki od lat! Piszecie że na Whatsappie się ludzie nie udzielają tylko jak coś tam napiszą to lądują na innym dziale na innej hali bo komuś się opinią nie spodobała ! O kłamstwach można by było pisać wiele tak samo jak o(usunięte przez administratora)..przez owego śmiesznego kierownika. Ale kto z tym coś zrobi? Nikt. Bo jeden drugiego kryje! Taka prawda w nowym roku nie pozdrawiam tego działu!
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    06.02.2024 00:41

    Inne

    To samo masz na MWS urlopy wstrzymane jakieś kartki z przelicznikiem premii wymyślanie innowacji które utrudniających prace. Niekompetentne osoby na stanowisku kierującym halą a szczególnie koordynator magazynu tego to powinni odrazu ściągnąć bo ten człowiek to jakieś nieporozumienie.
    ReviewUserIcon
    Ekoludekpakowaie

    06.02.2024 03:35

    Inne

    A ja się nie zgodzę ,według mnie na pakowaniu kierownicy są dobrzy dla ludzi
    ReviewUserIcon
    Nowy-w-firmie

    04.02.2024 16:05

    Kandydat

    Witam. Jaka atmosfera panuje na hali 3 na stołach na zm.B Ludzie są spoko czy czy trzeba uważać z kim się gada i o czym?? Zaczynam pracę i wiele słyszałem i tymi o tamtym
    ReviewUserIcon
    Jürgen

    05.02.2024 15:23

    Inne

    Ogólnie atmosfera w całej firmie jest bardzo dobra ale ogólnie nie mów dużo o sobie i swoim życiu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.02.2024 09:09

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    05.02.2024 13:16

    Pracownik

    Zawsze w lutym są najniższe wypłaty, ale popcorn już się szykuje :D
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.02.2024 10:35

    Pracownik

    Nowy rok i nowe zasady.... Czyli nowe cięcia gdzie tylko się da... W eko mamy inflacyjne cięcia a nie podwyżki
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    04.02.2024 17:14

    Kandydat

    Czy teraz przyjmują do pracy kobiet?
    ReviewUserIcon
    25lecie

    26.01.2024 07:30

    Pracownik

    Ponoć nowi na start dostają już 4500 na rękę nie wiem ile w tym prawdy
    ReviewUserIcon
    Jurant

    02.02.2024 15:14

    Pracownik

    Jak było 5 koła czyli dobrą premię miałeś,norma była...Więc dlaczego w styczniu nie było podwyżki?(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    PerseusAnthem

    04.02.2024 16:59

    Pracownik

    Mamy na nitce starych z 7 letnim doświadczeniem którzy to są uczeni przez pracowników z rocznym stażem . To jest piękne.
    ReviewUserIcon
    Boki zrywać

    04.02.2024 07:12

    Pracownik

    Bunt w eko? hehehe przestańcie pisać te głupoty.Wy w soboty na kolankach chodzicie za dzień do wybrania i za 800 ojro miesięcznie tyracie jak niewolncy, więc nie wypisujcie że się zbuntujecie, bo to trochę żałosne. Aha, miłujcie się, jakoś to będzie, bez boga ani do proga, dziesiątego znów 800 ojro wpadnie.
    ReviewUserIcon
    Z2

    04.02.2024 00:16

    Pracownik

    Czy ktoś w końcu zlikwiduje te lipne stanowisko kierownika przygotowki? Pracuje już 7 lat i jakiś wcześniej nie był potrzebny . No ale Ivan i jego ekipa w kantorku brama 2ba się dobrze... Gdzie jest hary?
    ReviewUserIcon
    Tir

    03.02.2024 09:51

    Pracownik

    Szykuje się blokada wszystkich hal w Kornicy. Kierowcy "tirów" mają strajkować . Oczywiście chodzi o kasę. I wcale się nie dziwię.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.02.2024 19:38

    Pracownik

    Tam powinien strajkować cały zakład a kierowcy wam się nie dziwię, wy to w szczególności za takie pieniądze tyrać po całej Europie... Le kabaret. Miłujcie się. Amen.
    ReviewUserIcon
    Z4

    02.02.2024 20:40

    Inne

    Mam dwa pytania, dlaczego na wszystkich halach nocki zaczynają wszyscy od niedzieli i dodatkowa nocka z piątku na sobotę jest płatna a na hali nr4 brygadzista sobie wybiera kto od kiedy zaczyna? I drugie pytanie dlaczego na z4 na nockach nie ma czynnej stołówki?
    ReviewUserIcon
    Doświadczony

    03.02.2024 03:29

    Pracownik

    No jak czemu?wybierają jak im jest wygodnie .zaczynasz od niedzieli a jak wypadnie jakieś święto To nagle grafik przesuną że za chwile jakas nocka będąca z piątku na sobotę staje się nocą obowiązkowa .Grafik dla nich to nie problem zawsze wyjdą na swoje .To oni tworzą prawo ,swoje prawo ...........
    ReviewUserIcon
    Młody

    02.02.2024 19:51

    Pracownik

    Na bank są osóby co chcą się przyjąć tu do eko na produkcję na Wodzisław czy do siedziby na Kornice wchodzi tu na gowork. I powiem tak jak ja to widzę i co czułem przez ostatnie 17 miesięcy które przepracowałem na produkcji przy typówce PVC. I jak zapytasz się prawnika o problem prawny to Ci odpowie "to zależy", tak samo jest tu w eko to zależy gdzie trafisz na jaki dział, na jakiego kierownika zmianowgo trafisz, na jakiego brygadzistę trafisz i na jakich ludzi trafisz, a z nimi będziesz spędzać najwięcej czasu. W całym eko pracuje ponad 10 000 ludzi i jest 10 000 charakterów. Na samym początku, na 90% twoją pierwszą umową będzie umowa na 3 miesiące na okres próbny i generalnie jak w tym okresie położysz na stół L4 no cóż, do widzenia. Tu w eko L4 nie jest mile widziane. I w tym okresie nie licz na premię. I jeśli się sprawdzisz to umowa na rok albo od razu na stałe to wszystko zależy od kierownika. Sama praca na produkcji nie jest skomplikowana a o szkleniu nie wspominając, to tam myślenie tylko przeszkadza.Ogólnie praca na linii to typowa praca fizyczna gdzie pracujesz swoimi dziesięciomia palcami u rąk. Ogólnie eko żyje plotkami - eko bez plotek, to nie jest eko. Jedne się sprawdzają, a drugie są po to puszczane aby siać ferment. Palacze jedna z większych zmór eko oknien, kto nie jara ten... no, chodzenie na szluga to jest norma, ale mogą jedni podnieść argument ale ty możesz iść do kibla jak nie palisz XD. Tylko ten co nie pali jak będzie chodził do kibla co 1,5h to brygadzista się nim zainteresuje. Brak odgórnie zdefiniowanych stanowisk masz zgrzewarki, stoły, szklenie i kontrolę. Jak pracujesz na stołach się nie wyrabiają się na skręcaniu to idziesz pomóc na skręcaniu, na szkleniu jak pracujesz na szybach, jak się nie wyrabiają na podkładach to idziesz pomóc na podkładach. Po prostu tam gdzie się nie wyrabiają, tam idziesz pomóc. Choć każda linia ma swoją specyficzną kulturę pracy. I kasa, to co misie lubią najbardziej. Jeśli tobie odpowiada odpowiada praca na produkcji, gdzie z definicji robisz jedno a to samo i się zaaklimatyzujesz to zarobisz. Były miesiące posuchy ale teraz nie jest źle, jest dobrze. Choć co trzeba nadmienić pomiędzy halami/liniami/stanowiskami dysporpocje potrafią być znaczące. Dla młodych, takich jak ja, to nie jest tragiczne miejsce aby rozpocząć karierę zawodową, choć produkcja nie jest dobrym miejscem aby wiązać się z nią na 5/10/15/20 lat. Jak masz predyspozyjce to nie czekaj przenoś się na inny dział. Reasumując i podsumowując, firma jak każda firma ma swoje plusy i minusy. Nie ma firmy idealnej a eko nie jest ziemią obiecaną! I dlatego moja opinia jest neutralna. Jeśli chcesz zarobić, gdzie będziesz faktycznie robić a nie stać i podpierać stojaki to zarobisz. A jeśli wyznajesz zasadę "czy się stoi czy się leży trzy tysiące się należy" to spółki skarbu państwa albo jakieś urzędy w służbie cywilnej będą dla Ciebie odpowiednim wyborem. Mnie najbardziej blokowania fakt blokowania rozwoju, swoich osobistych ambicji w strukturach firmy i argumentem jest "nie ma ludzi" a jedynym skutecznym sposobem na odejście z produkcji jest położenie wypowiedzenia na stół. Tym co są w trakcie rekrutacji tu do eko tylko jedno życzę. Powodzenia! I pamiętajcie o cholernie ważnej rzeczy, pracuje się, aby żyć, a nie żyje, aby pracować.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.02.2024 06:12

    Pracownik

    Z tym L4 to zależy... Ja przykładowo na okresie próbnym wziąłem L4, bo po prostu nie wyrobiłem... A, że L4 akurat się kończyło w momencie, kiedy moja umowa na okres próbny - pomyślałem... No cóż... To by było na tyle w tej firmie. Jednakże, dostałem drugą szansę (co dziwne - kolejna umowa na 3 miesiące), bo nie wiedzieli czy się sprawdzę ponoć. Z kolejną umową to już było na rok (tym razem bez zbędnego gadania, brygadzista podszedł z umową i miałem ją podpisać). Więc.... Nie zawsze L4 na okresie próbnym wiąże się z nie przedłużeniem umowy. Jestem przykładem tego, że nie zawsze musi tak być. Druga sprawa... Sporo osób przenoszą na Wodzisław. Firma zatem potrzebuje całej masy nowych pracowników. Sam uważam, że tutaj (w eko) się nie zarabia najgorzej. Mam rodzeństwo, które pracuje w swoich zawodach (jeden zaraz po szkole w ten samej firmie, gdzie miał naukę zawodu, a drugi w firmie, gdzie wówczas mój ojciec robił). Mógłbyś powiedzieć... Co mnie Twoje rodzeństwo interesuje? A no może fakt, że... Oboje z nim (licząc z osobna) nierzadko mają niższą wypłatę, niż ja, gdzie oni pracują w swoich zawodach i mają już jakieś "doświadczenie". Ale spokojnie... Mi się umowa też niedługo kończy i zobaczę, jak to będzie. Czy firma zdecyduje się dalej na mnie czy też nie.
    ReviewUserIcon
    Ciekawska

    29.01.2024 12:00

    Kandydat

    Część, myślę o pracy z językiem obcym w dziale handlowym. Powiedzcie mi proszę jak wygląda kwestia zarobków (czy są jakieś premie czy jakiś inny system) i czy w dziale pracuje się w miarę przyjemnie czy jest ogromna presja na wyniki?
    ReviewUserIcon
    @Ciekawska

    02.02.2024 18:20

    Kandydat

    @Handlara, mega rozwiałaś wątpliwości... Dużo pomogłaś... Ja mam tak samo jak Ty, kontakt z klientem szczególnie takim któremu częściej coś nie pasuje niż pasuje nie jest mi obcy. Tłumaczenie jak do ściany dlaczego jest jak jest, a nie tak jak on by chciał. Wiem co to znaczy mieć osiągnięcia, o których wszyscy do okoła zapomnieli ale w moim serduszku są na zawsze i motywują do działania! Kocham pracę i kontakt z ludźmi i klientem mimo, że czasami mam ochotę udusić...
    ReviewUserIcon
    @Ciekawska

    02.02.2024 18:23

    Kandydat

    @Handlara, a to podejrzewam, że to może być standard. Bardziej mnie interesowało czy nie ma takich (usunięte przez administratora), że jest miesięczny okres próbny i że nawet nie masz kiedy Ty i pracodawca dowiedzieć się czy jesteś dobra osobą na dobrym stanowisku...
    ReviewUserIcon
    Pracownik hala 7

    01.02.2024 08:47

    Pracownik

    Czy to prawda,że od stycznia wprowadzono, że będąc na L4 np tydzień należy się premia ? ( Wiadomo,że mniejsza od pracownika który przepracował cały miesiąc)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.02.2024 15:46

    Pracownik

    No takie coś pisali w biuletynie ktory przychodzi na maila z firmy.....skoro sekretarz postanowil cos takiego napisac no to....
    ReviewUserIcon
    trolololo

    02.02.2024 09:36

    Były pracownik

    ależ obiecał tesh 5% od nowego roku ZA BRAK CHOROBOWEGO ITD ETC ( nie za wyniki) i co?....
    ReviewUserIcon
    Wodzisław

    01.02.2024 21:11

    Pracownik

    Witam dlaczego na Wodzisławiu kierownikiem utrzymania ruchu jest kolega Dyrektora, ten kierownik to porażka, patrzy tylko siebie, nie dba o innych
    ReviewUserIcon
    Nikt

    01.02.2024 20:17

    Kandydat

    Cześć, czy produkcja okien drewnianych na nowej hali już ruszyła? Czy rekrutują na okna drewniane?
    ReviewUserIcon
    Pracownik hala 7

    01.02.2024 08:53

    Pracownik

    Czy to prawda,że od stycznia wprowadzono, że będąc na L4 np.7 dni należy się nam premia? Wiadomo, że mniejsza od pracownika który przepracował cały miesiąc.
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    01.02.2024 13:07

    Pracownik

    Tak to prawda, premia ma być wypłacana proporcjonalnie do ilości przepracowanych dni
    ReviewUserIcon
    Stefan

    01.02.2024 13:17

    Pracownik

    Za L4 wypadkowe też zabierali całą premię. Może też ktoś się tym zajmie? Za wypadek w pracy za kilka dni miesiąca zabrać całą premię ? (usunięte przez administratora)!
    ReviewUserIcon
    Alina

    28.01.2024 21:51

    Kandydat

    Dzień dobry. Czy w firmie dalej wypłacany jest benefit za narodziny dziecka?
    ReviewUserIcon
    Arek

    31.01.2024 17:49

    Były pracownik

    Nie już od dawna nie jest wypłacane
    ReviewUserIcon
    Mistrz 0132

    27.01.2024 18:31

    Inne

    No i koniec podwyżek w tym roku przynajmniej teraz trochę dziwne dla mnie bo do końca roku była praca dużo się pracowało przynajmniej tam gdzie ja okna typowe prawie do samej wigili się pracowało i tam do końca cały czas norma szczególnie na Włochy masę okien każdy kto pracował w tym czasie to widział nawet było w biuletynie podane ile to samochodów pojechało teraz piszę prezes że nie osiągnęliśmy wyniku ale tak jak jeden napisał wszystkich dali do jednego worka ci co nie pracowali wymieszali z tymi co robili do końca i wyszło jak zawsze teraz mniej będzie pracy więc się wyrówna żal mi tylko tych ludzi należę też do nich którzy się starali i pracowali bez wolnego i L4 do końca roku by dostać ta podwyżke masę osób na L4 i innych absencjach i na nich musieliśmy pracować i się nie udało pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ooo

    31.01.2024 12:56

    Pracownik

    Dlatego Ty chorowałeś i nie pracowałeś na siebie i nie dostaniesz a reszta co pracowała ma możliwość złożyć wniosek indywidualnie i argumentować i nie obrażaj ludzi którym się chce pracować i liczą na każdy grosz, to Ty jesteś JANUSZEM PRACY
    ReviewUserIcon
    Jurek

    31.01.2024 13:41

    Pracownik

    A składaj sobie .I tak ci powiedzą że podwyżki wstrzymane.:) Wypraszam sobie pracowałem summiennie przez cztery lata bez dnia chorobowego. Każdy może zachorować. Zdrowia CI życzę i obyś nie musiał korzystać z naszej wspaniałej służby zdrowia. Bo się zdziwisz jak w nas wygląda leczenie u specjalisty i jakie są kolejki....
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.01.2024 16:05

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Daniel

    30.01.2024 08:21

    Pracownik

    A dało by rady zabierać się z tobą jak by była ta sama zmiana
    ReviewUserIcon
    Xd

    31.01.2024 08:50

    Pracownik

    Ja nie, ale mam kolegę ktory tez nie
    ReviewUserIcon
    Intruz

    30.01.2024 16:26

    Pracownik

    Kiedy będą pity
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.01.2024 06:33

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pinokio

    29.01.2024 11:39

    Pracownik

    Jak najbardziej, w dwóch ratach na dwa miesiące... Człowieku, tutaj pięć tysięcy nie można zarobić.
    ReviewUserIcon
    Damian

    30.01.2024 15:17

    Były pracownik

    Tak za trzy miesiące
    ReviewUserIcon
    Pracownicy

    26.01.2024 18:02

    Pracownik

    Dziękujemy za obiecana podwyżke Od 01/01/2024 Już na jeden miesiąc nas oszukaliscie już się ludzie zaczynają zwalniać
    ReviewUserIcon
    Gienek

    30.01.2024 09:19

    Pracownik

    I to będą stawki uzależnione od stanowiska na którym się robi czy od ilości opanowanych stanowisk czy jeszcze inaczej ?
    ReviewUserIcon
    Normalny

    30.01.2024 13:47

    Pracownik

    Podobno decydować ma o tym numer buta, im większe stopy, tym mniejsza podwyżka... Wy łykacie wszystko jak pelikany hehehe
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.01.2024 10:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    XID

    31.01.2024 08:52

    Pracownik

    Raj na ziemi i w niebie

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.