opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9782 ocen
Opinie(19294)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19294)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 70
    • 71
    • 72
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ola

    06.03.2024 11:52

    Kandydat

    Czy w Kornicach są przyjęcia dla kobiet? Bo staram się o pracę Wodzisławu ale tu kobiet nie przyjmują:( . Do Kornic też kilkakrotnie wysłane cv i cisza.
    ReviewUserIcon
    Nadgodziny

    05.03.2024 13:01

    Pracownik

    Kiedy zamykają system rozliczeniowy? Chodzi o wybór nadgodzin. Do końca marca czy kwietnia powinni wyolacic jak ktoś ma dużo nadgodzin i nie zdąży wybrać?
    ReviewUserIcon
    kolo

    05.03.2024 23:45

    Pracownik

    nie ma ze nie zdazy, bierzesz po prostu kiedy popadnie, i kiedy ci pozwoli brygadzista i nie dostajesz nic, zostaniesz nawet przymuszony do tego by wybrać te nadgodziny
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.03.2024 22:02

    Pracownik

    Otwórz menu EKO-OKNA EKO-OKNA SPÓŁKA AKCYJNA Obserwuj Porównaj z innymi Założona 8 lat temu, ostatnia zmiana 28 dni temu, ostatnia weryfikacja Wartość firmy można oszacować na podstawie kilku podejść: 1. Podejście P/E (Cena/Zysk): Przyjmując średni wskaźnik P/E dla branży, w której działa EKO-OKNA, załóżmy, że wynosi on 15. Zysk netto firmy za 2022 rok wynosi 415,7 mln zł, co daje wycenę na poziomie 6,24 mld zł (415,7 mln zł * 15). 2. Podejście P/S (Cena/Przychody): Przyjmując średni wskaźnik P/S dla branży na poziomie 1,5, przychody netto firmy za 2022 rok wynoszą 4,62 mld zł, co daje wycenę na poziomie 6,93 mld zł (4,62 mld zł * 1,5). 3. Podejście na podstawie EBITDA: Zakładając, że EBITDA stanowi około 20% przychodów netto, EBITDA za 2022 rok wynosiłaby około 924,9 mln zł (4,62 mld zł * 20%). Przyjmując wskaźnik EV/EBITDA na poziomie 8, wycena firmy wynosiłaby 7,4 mld zł (924,9 mln zł * 8) Wartość 6-7 mld xD co tam patefile glubczyckie i reszta "konkurencji" xD
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.03.2024 11:22

    Pracownik

    Apropos najnowszej nagrody motywacyjnej, czy ktoś mógłby wyjaśnić co oznacza" przepracowanie wszystkich pełnych dni roboczych, które pracownik był zobowiązany przepracowac "? Czy urlop czy to stary przymusowy czy nowy dobrowolny to jest dzień, który pracownik był zobowiązany przepracowac czy chodzi o l4, uz lub nn ?
    ReviewUserIcon
    Szeryf

    05.03.2024 15:07

    Inne

    Mylisz się normalnie nadgodziny są brane pod uwagę bo to jagby pracownik pracował jedynie iż nn i l4
    ReviewUserIcon
    Ale

    05.03.2024 15:23

    Pracownik

    Jest napisane,że wszystkie dni pełne trzeba było przepracować. Więc jak ktoś zwolnił się wcześniej bądź się spóźnił i odbił to premii nie będzie.
    ReviewUserIcon
    Nadgodziny

    04.03.2024 15:32

    Pracownik

    Witam, do kiedy wypłacają nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    Xdc

    04.03.2024 10:38

    Pracownik

    Czy to prawda ze aktualny dodatek motywacyjny nie przysluguje jezeli ktos odbieral nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    Pracownik1234

    06.02.2024 03:33

    Inne

    Witam ,będą w tym roku podwyżki inflacyjne ?
    ReviewUserIcon
    Nowa moda

    02.03.2024 06:40

    Pracownik

    Nowa moda w eko: (usunięte przez administratora)dostaniecie a obiecac nie grzech. 1. Ogłosić na pol roku dodatek za pracę na 3 zmiany jednocześnie planując za miesiąc zmienić system pracy na 2 zmianowy 2. Ogłosić podwyżki gdzie będą brane pod uwagę wasze kwalifikacje i dawac wszystkim 50 % nie patrząc w ogóle na to co kto potrafi 3. Ogłosić nagrodę motywacyjna za przepracowanie calego miesiąca w ktorym 90 % pracownikow bylo wysyłane na przymusowe urlopy Nie wiem czy śmiać się czy płakać?
    ReviewUserIcon
    kolo

    03.03.2024 14:04

    Pracownik

    to czy beda 2 zmiany zalezy od zamówień, nie kazdy dzial pracuje na 3 zmiany. Jest matryca kompetencji, narazie tylko na oknach drewnianych a potem bedzie reszta, i według umiejetnosci podwyżką. Urlop jest liczony jako dzien przepracowany bo masz za niego placone tak jakbys byl w pracy.
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.03.2024 18:52

    Pracownik

    Więc według czego były te podwyżki na innych dzialach niz drewno skoro nie ma dla nich matrycy kompetencji ? Urlop może i jest liczony jako dzien teoretycznie przepracowany ale nie jest dniem faktycznie przepracowanym jak było napisane w warunkach przyznania nagrody
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.03.2024 13:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gosc

    03.03.2024 09:40

    Inne

    O ! @Brawo - jaki expert ! Nie rozumiesz nawet, że nie chodzi o likwidację działu tylko o sposób w jaki to jest przeprowadzane ....niezgodne z żadnymi zasadami . Oni znajdą inna pracę -spokojnie, Ty zostaniesz i czekaj na swoją kolej.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.03.2024 09:32

    Pracownik

    Pracodawca napewno lepszy od małego prywaciarza, pomimo prawie 13 tys pracowników wiele rzeczy łatwiej załatwić niż w zakładzie pracy gdzie jest 5 osób. Co do pieniędzy jest dobrze ale zawsze mogłoby być lepiej. Co jakiś czas podwyżka, w końcu zależna od umiejętności. Ludzie jak wszędzie różni zależy na jakich trafisz. Może być taka ekipa że pośmieszkujecie sobie, a może być inaczej. Szkoda ludzie zapominają, że wszyscy gramy do jednej bramki. Stanowiska pracy różne od działu gospodarczego, po administrację, magazyny, produkcję, transport i wiele innych i tutaj znowu nie wszędzie jest kolorowo. Dużo osób pracujących na jednym stanowisku kilka lat i nie chcących się rozwijać i to przeważnie oni narzekają że mają źle.
    ReviewUserIcon
    cotypieprzysz

    02.03.2024 17:09

    Pracownik

    podwyzka bo umiejetnosci ? w styczniu dostali tylko za to ze w soboty chodzili
    ReviewUserIcon
    Dexter

    03.03.2024 01:59

    Pracownik

    Ale to właśnie jest umiejętność.Umiejetnosc poświęcenia swojego czasu wolnego na rzecz pracodawcy i to powinno być premiowane.
    ReviewUserIcon
    Adam

    02.03.2024 13:50

    Pracownik

    Ktoś wie co z busikami firmowymi Że wszystkim pozabieral ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.03.2024 09:24

    Pracownik

    Już ręce opadają. Premia motywacyjna dla kogo? W lutym były ferie zimowe w dodatku część ludzi była wysyłana na przymusowe urlopy nie którzy na zaległe urlopy bo pracy było mniej na produkcji. Nigdy bym się nie zgodził na wysłanie na urlop gdybym wiedział że mogę coś więcej zarobić. Tworzy się zasady gry przed rozpoczęciem gry a nie w trakcie jej trwania.
    ReviewUserIcon
    Ciekawość

    01.03.2024 17:49

    Pracownik

    Hej, zapytanie o nową nagrodę motywacyjna, jak to odbieracie? Urlop czy nadgodziny będą brane pod uwagę ? Czy chodzi o tych co po aneksach poszli na L4? Pozdro
    ReviewUserIcon
    Gienek

    01.03.2024 22:29

    Pracownik

    Dołączam się do pytania, w końcu w lutym większość ludzi była na przymusowych urlopach zamiast postojowego z powodu braku pracy, w sumie to całe nitki siedziały w domu po 1 - 2 dni i za to mielibyśmy być teraz ukarani?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    01.03.2024 23:06

    Pracownik

    Robiłeś za 3 , twoja linia robi realizację Pewnego dnia brakuje do was pracy wysyłają cię na nadgodziny , stary urlop lub nowy I nagroda od firmy nie dostaniesz nagrody motywacyjnej tak ?? Brawa dla was
    ReviewUserIcon
    Ralf

    18.02.2024 09:49

    Pracownik

    Mam pytanko też zauważacie na swoich działach, że starsi pracownicy mają nastawienie na pracę a przychodzą takie młode osoby tematy olewają na wszystko czas zero inicjatywy a i tak są traktowani lepiej przez przelozonych ?
    ReviewUserIcon
    XDDDdd

    01.03.2024 08:34

    Pracownik

    To uczucie, gdy należysz do tego silnego pokolenia, którego wojsko nauczyło życia, wie, że wiertarka ma lewe i prawe obroty, a także jak używać szybkozłączki, ale zlikwiduja jedyny zaklad produkujący w twojej okolicy i nie wiesz co masz zrobic Hahahahaahahahaha
    ReviewUserIcon
    XDDDDDDD

    01.03.2024 13:30

    Pracownik

    Z szynką tak jak lubię, a i jak przychodze do niej to ma cie nie być w domu
    ReviewUserIcon
    Jaki

    01.03.2024 10:24

    Pracownik

    Ten gość z ruda broda i kolczykami , wysoki zaczyna mnie drażnić. Nic nie robi cała dniówkę i obgaduje wszystkich za plecami, masakra. Czy u was na dziale też są takie miglance?
    ReviewUserIcon
    @nobody

    29.02.2024 10:00

    Kandydat

    Hej, myślę o zatrudnieniu w Eko Wodzisław. Słyszałem, że najlepszy dział to magazyn profili. Doradzi ktoś czy warto?
    ReviewUserIcon
    Tak

    01.03.2024 09:26

    Pracownik

    Jeśli jest tak jak w kornicy to stoisz nic nie robisz a zarabiasz tyle co produkcja To polecam .
    ReviewUserIcon
    Premia

    29.02.2024 07:15

    Pracownik

    Czy u was na działach również po wprowadzeniu nowego sposobu premiowania jesteście bez premii juz po jednym dniu na L4? Wszystko na plus w tej firmie idzie ????
    ReviewUserIcon
    Ania

    29.02.2024 22:47

    Inne

    Nie rozumiem, teraz premiowanie wygląda tak ze właśnie mimo l4 dostajesz premie ale pomniejszona.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.02.2024 17:31

    Pracownik

    Jak wyglądała sprawa z przyznawaniem aneksów, jakie były widełki kwotowe, wie ktoś może ?
    ReviewUserIcon
    Jan

    29.02.2024 05:24

    Pracownik

    Nie wiem z kąd masz takie info.Po 5 latach na produkcjii nie ma nawet 4k netto na rękę :)
    ReviewUserIcon
    Tool

    29.02.2024 06:59

    Pracownik

    Zamiast wylewać żale, zmień stanowisko. Cały czas prowadzone są rekrutacje wewnętrzne i można bez problemu przejść na produkcję. Sam jestem po polibudzie ale wybrałem produkcję, bo więcej płacą.
    ReviewUserIcon
    myśliwiec

    28.02.2024 16:10

    Kandydat

    Cześć, aplikuję na dział UR w Wodzisławiu. Mam roczne doświadczenie na stanowisku elektromechanik UR i pracuję w systemie 4 brygadowym (produkcja kabli). Jaka jest atmosfera na waszym dziale, czy waszym zdaniem są dobre zarobki? Lubicie swoją pracę? W jakim systemie obecnie pracujecie?
    ReviewUserIcon
    Mechanik

    23.02.2024 12:19

    Kandydat

    Witam, jakie zarobki na start w okresie próbnym nie liczę na kokosy mam powyżej 26lat więc na podatek się nie łapie proszę uczciwie napisać
    ReviewUserIcon
    Gryby

    28.02.2024 14:33

    Pracownik

    Po 8 latach pracy i teraz po podwyżce 450zl brutto mam 5700 brutto. Gdzie mlodzi po roku i podwyzce mają 5500 brutto... zawsze chodziłem w wszystkie możliwe dodatki a teraz niech poproszą młodych żeby zamiast na dyskotekę przyszli wspomoc firmę.
    ReviewUserIcon
    Szeryf

    28.02.2024 15:36

    Inne

    No ale dochodzi około 300 za staż młody dopiero musi przerobić by to dostac
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kamil

    26.02.2024 16:22

    Kandydat

    Hej, szukam aktualnie pracy i tak się zastanawiam nad eko oknami, całe życie siedzę w gastro i mam już tego trochę dość, chciałbym się dowiedzieć czy można odnajdę się tam bez doświadczenia, czy te dojazdy są bardzo uciążliwe, czy jest porządna umowa?
    ReviewUserIcon
    Jan

    26.02.2024 21:05

    Pracownik

    Jeżeli będziesz dojeżdżać z daleka to jednak trochę czasu stracisz na dojazd.Jeżeli w miarę blisko jest ok i naczasowane aby się spokojnie przebrać do pracy, można jeździć też w roboczych wedle uznania.Wypłata nie jest zła ,ale zależy gdzie trafisz?Przeważnie biorą tam gdzie brakuje ludzi...Czyli tam gdzie płacą najmniej i nie ma chętnych...
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.02.2024 07:00

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    XDDDDDDD

    22.02.2024 10:30

    Pracownik

    To oni mają te podstawówki pokończone? kurde szacun
    ReviewUserIcon
    Bla

    24.02.2024 18:13

    Pracownik

    Niesprawiedliwa to jest praca na 3 zmiany kiedy inni moga sobie chodzić tylko na 1 czy na 2... Dlaczego sie nie domagacie przywrocenia nocek tylko chcecie dodatek za prace na 2 zmiany ??? Bo wam tak jest duzo wygodniej pracowac. A wygoda kosztuje... poza tym dodatek ustawowy za pracę w godzinach nocnych to są smiechu warte grosze. Tak że dziękujemy zwiazkom i prezesowi za docenienie pracy na nockach.
    ReviewUserIcon
    Najka

    23.02.2024 07:40

    Pracownik

    Czy jest jakiś postój lub byl w poprzednich dniach?
    ReviewUserIcon
    Zuzka

    23.02.2024 15:23

    Pracownik

    Tak może pod warunkiem że jeden z nich nie jest brygadzistą
    ReviewUserIcon
    Najka

    23.02.2024 16:54

    Pracownik

    Czyli był, jest postój czy nie ? Bo nie bardzo rozumiem odpowiedź na moje pytanie
    ReviewUserIcon
    1234567

    23.02.2024 10:25

    Pracownik

    Czy małżeństwo może pracować razem na jeden lini?
    ReviewUserIcon
    H2

    22.02.2024 13:10

    Pracownik

    Witam czy w wielki piątek pracuje się w Eko Oknach?
    ReviewUserIcon
    Tibijski Hochsztapler

    21.02.2024 19:32

    Pracownik

    Miałem krótki, kilkutygodniowy epizod w eko-oknach. Trafiłem na dział produkcji, na stanowisku umieszczania szyby w ramie okiennej. Praca bardzo ciężka, zwłaszcza gdy o 5 rano szły okna na Holandię i trzeba było samemu wstawić 30-50kg szybe w rame okna. Atmosfera dosyć specyficzna - wiadomo w takim (usunięte przez administratora) 8h dziennie to większość ludzi ma dość życia i zapomina o najprostszych wartościach które wpoiła (lub nie) jego matka. Chodzi mi tutaj głównie o szacunek i kulturę. Wszędobylskie wieśniactwo, chamstwo i krzyki sprawiły że postanowiłem się stamtąd ewakuować, bo jak napisał Sun-zi w sztuce wojny - jesteś taki jak Twoje najbliższe otoczenie, a jak nie chciałem z kulturalnego młodego mężczyzny stać się zwykłym prostakiem. Jeśli chodzi o zarobki wydają się być proporcjonalne do wysiłku wkładanego w pracę.
    ReviewUserIcon
    Jprd

    17.02.2024 18:23

    Inne

    Na przeszło 11tysiecy opini ocena 2.7 co tam za inżyniery pracują może nowe pokolenie obcisłych rurkowców LPG pozdrawiam tylko starą gwardię ludzi z 80tych lat prawdziwych twardzieli , odeszłem dawno z tego (usunięte przez administratora)do cywilizowanej pracy jak czytam wiele na lepsze się tam nie zmieniło
    ReviewUserIcon
    Xd

    19.02.2024 08:58

    Pracownik

    Hurr durr kiedys to bylo, byli czasy teraz nie ma czasów. Dobrze wypad tacy jak ty nie sa tu potrzebni toksyczne chmury
    ReviewUserIcon
    jprd

    21.02.2024 07:46

    Inne

    schyl łeb i do taśmy, jesteś tylko jednym z paru tysięcy szarym produkcyjnym robolem w niebieskim arbaju możesz trochę poszczekać na forum lub ponarzekać po cichu na stanowisku pracy
    ReviewUserIcon
    3zm

    18.02.2024 19:34

    Pracownik

    Nie oszukujemy się plastiki i aluminium działy które pracują 3zmiany ciągną ten zakład i dlatego ten dodatek (chwilowy) zapewne widzą ile osób się zwalnia i próbują to powstrzymać. W okresie marca/kwietnia produkcja się zwiększy i zabiorą ten dodatek i a dadzą podwyższyli wszystkim.A tak w ogóle to teraz co chwilę wysyłają na wolne (brak zamówień) także niema się o co spinać bo mało kto przepracuje cały mc.
    ReviewUserIcon
    Lekarz

    19.02.2024 12:15

    Pracownik

    Proszę zmienić tabletki, bo te są za mocne.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    19.02.2024 21:00

    Pracownik

    Tak Wam jest wygodnie marudzić że brakuje a prawda jest taka że niszczyciel za dużo materiału i najlepiej powiedzieć że są braki
    ReviewUserIcon
    Alojz

    18.02.2024 20:45

    Pracownik

    Do końca lutego brygadziści mają wypisać ludzią podwyżki. Można dostać do 650 brutto. Potwierdzone info.
    ReviewUserIcon
    Lol

    20.02.2024 11:01

    Pracownik

    Tak potwierdzam
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    09.02.2024 14:03

    Pracownik

    Witam pytanie do prezesa Eko okien ...Na dziale drewna wprowadzono oceny pracowników. Pracownikom przydziela ocene umiejętności ,kierownik bądz brygadzista ..Na jakiej podstawie ? Przecież ci pożal się boże brygadziści nie mówiąc już o tych Nierobach kierownikach, sami niewiele potrafią a będąoceniać innych ? !!! Skandal ...
    ReviewUserIcon
    Worker

    17.02.2024 14:22

    Pracownik

    Widocznie takie pojęcie ma skoro nadal notujecie wzrosty produkcyjne, ktoś wam tą pracę ustawia i stara się ułatwić i usprawnić. Kierownik ogląda tiktoka w czasie pracy a może sam się odniesiesz do swojej roboty w czasie gdy go nie ma ? :) I ciekaw jestem jak głęboko wchodzisz mu w (usunięte przez administratora) podczas gdy jest…
    ReviewUserIcon
    Uznanie

    17.02.2024 20:09

    Pracownik

    Skoro jesteś taki świadomy tych wszystkich podwyżek które miały miejsce powinieneś wiedzieć że ten co składa tak dużo i dużo konstrukcji ma taką podstawę od paru miesięcy że reszta dostanie 2 podwyżki aby jemu dorównać:) Premia jest dodatkową motywacją, Czy dostaniecie c,y nie to jak widać i tak niczego nie zmieni bo niezadowoleni jesteście zawsze.
    ReviewUserIcon
    Zwykły człowiek

    15.02.2024 12:12

    Inne

    Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że otwierają nowe zakłady itp ok to fajnie że firma się rozwija ale co z tego jak robimy po 2 lub 3 dni w tygodniu linie pozamykane ludzie biorą urlopy przyjdzie lato to bez urlopów mniej hal więcej roboty by było mniej ludzi większa wypłata główne pytanie sobie zadaje czy będzie zbyt na te wszystkie okna zwykle i drewniane w reszta przy obecnym kryzysie w Europie bo na świecie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    !!!???

    17.02.2024 00:33

    Pracownik

    Dlaczego wyzywać ludzi na forum i obrażasz pracodawcę? Nadgodziny powinnaś wybrać a nie narazać na koszta firmę pytanie skąd Wy macie nadgodziny jak za soboty Wam płacą dodatkowo i dzień do wybrania w tygodniu to skąd nadgodziny może dział kard się wypowie?
    ReviewUserIcon
    Stefan

    17.02.2024 11:35

    Pracownik

    Za soboty mają nazbierane nadgodziny. Kto robił dużo sobót ten ma do wybrania. Czego nie rozumisz?
    ReviewUserIcon
    Natalia

    16.02.2024 22:36

    Inne

    Hej czy ktoś wie jak wygląda z przeniesieniem na Wodzisław? Biorą z przypadku? Czy jak?
    ReviewUserIcon
    Morfeusz

    14.02.2024 03:43

    Pracownik

    Podsumowanie zeszłego kwartału: Bardzo trudny kwartał, roboty było od groma. Jeszcze tyłu zleceń w tym okresie nie widziałem. Widziałem za to ludzi, którzy bardzo ciężko pracowali. W nagrodę otrzymali podcięte skrzydła i zgaszone morale. Podobno ta firma opiera się na wierze. Tylko wiary tam nie widać..
    ReviewUserIcon
    Ryl

    15.02.2024 08:38

    Pracownik

    Kiedyś coś się kończy
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    16.02.2024 20:43

    Inne

    Są takie stanowiska, gdzie pracuje się w grupkach i jedna osoba jak koń ciągnie cały tabur, a reszta niema chęci i robi swoim tempem. Ta osoba nie ma płatne proporcjonalnie co do swoich umiejętności, ale ktoś musi ciągnąć karawanę. Są takie stanowiska gdzie robi się w parach i ktoś jest Batmanem, a ktoś inny jego pomocnikiem. I znowu nic nie jest proporcjonalne, gdyż niema co się mądrować albo zrzędzić na swojego pomocnika. Są też te indywidualne, gdzie trzeba robić zaległość po poprzedniej zmianie i tutaj widzisz te dysproporcje, gdzie czasami to co ty zrobisz do przerwy, gościu robi przez cały dzień. Już nie wspominając o reszcie kombinowania.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.02.2024 15:51

    Inne

    Siema ludzie jak to jest z tymi co są przenoszeni na Wodzisław? Od czego to zależy?
    ReviewUserIcon
    Kolega

    14.02.2024 07:38

    Kandydat

    Czy biura handlowe eksportowe bedą w Kędzierzynie-Koźlu?
    ReviewUserIcon
    Rambo

    08.02.2024 15:27

    Pracownik

    Witam, zakład 2 zm C Mam takie zapytanie … Czy jest szansa iż ktoś się zajmie wreszcie osobami które notorycznie co godzinę wychodzą na papierosa? Są to ciągle te same osoby, mógłbym zaproponować pomysł a mianowicie specjalne czytniki żeby się odbijać gdy ktoś wychodzi na palarnie i będzie mu odejmowane z pensji. Druga sprawa notoryczne wypady na stołówkę i wracanie z jedzeniem piciem pod maszyny, z tego co wiem to jest zakaz wchodzenia na halę z jedzeniem a tym bardziej jedzenia i picia przy maszynie… Mam nadzieję, że Pan Prezes zacznie podobną łapankę jak w roku ubiegłym. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nick

    10.02.2024 18:00

    Pracownik

    A ci jak ktoś pójdzie na inną palarnie, gdzie nie ma czytników? Albo jak sie nie będzie odbijał? Wszystko to taki pic na wodę fotomontaż...
    ReviewUserIcon
    Zbychu

    13.02.2024 21:08

    Pracownik

    No z tym nie odbijaniem to łatwo wpaść bo kamera skierowana jest na palarnię. Poza tym nie ma sensu oszukiwac skoro za palenie nie ponosi się konsekwencji. Polega to bardziej na uczciwości względem współpracowników. Już nie siedzi się u nas na telefonie po pół godziny. Palisz i wracasz do pracy.
    ReviewUserIcon
    Myślę o pracy w eko

    06.02.2024 15:35

    Kandydat

    Byłem na rozmowie. I jak te obietnice mają się do rzeczywistości? 3600 netto pierwsze 3 miesiące po 3 miesiącach premie to fakt, że mogą sięgnąć do 60 procent wypłaty? Jak to jest realnie? Soboty płacone odpowiednio 1 zmiana 200, 2 zmiana 300? Jak po 3 miesiącach stawka się zwiększa czy zostaje ta sama? Ktoś może jest już po okresie probnym?
    ReviewUserIcon
    Pracownik Z2

    10.02.2024 22:37

    Pracownik

    Z2 premia znajomego 4019.75 sam nie wierzyłem nie pokazał paska z wypłaty ale jak brygadzista pomija trudne plany lub przestawia je między liniami by klepać same jedynki i transporty goniąc wynik to tak jest ale to temat rzeka...
    ReviewUserIcon
    Markuś

    13.02.2024 16:08

    Pracownik

    Takie premie są możliwe u mentalnych robili co wyrabiają 150% normy minimum i chodzą każdy dodatkowy dzień.
    ReviewUserIcon
    Stolarz

    13.02.2024 09:36

    Pracownik

    Ciekawe kiedy Pan prezes zainteresuje się tym co się dzieje na stolarni deski które przyjeżdżają to jakiś śmietnik brak wymiaru sine i pełno kory
    ReviewUserIcon
    Olaf

    13.02.2024 13:24

    Pracownik

    A co robisz na stojakach? Bo na stolarni jest ok .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.02.2024 22:57

    Pracownik

    Panie prezesie Kłosek nie wiem czy pan wie ale premie to porażka w tym miesiącu,500 zł netto na aluminium a inne działy po 1500 więc coś tu nie gra. Jest jedna firma a wypłaty różne i premie.Duzo pracowników już zapowiedziało zwolnienia jak to nadal tak będzie wyglądać że ucina się pracownikom premie pomimo tego że cały miesiąc sumiennie pracowali.
    ReviewUserIcon
    Alanek

    12.02.2024 17:10

    Pracownik

    Paradoksalnie ktoś popełnia błąd to zauważyłeś , ale jak ktoś piszę głupoty to nikt nie zaprzeczysz . W tym wasz problem tylko brać i nic od siebie!
    ReviewUserIcon
    Dżejsika

    13.02.2024 03:43

    Pracownik

    Właśnie zauważyłem te głupoty, które napisałeś i dlatego zareagowałem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.02.2024 13:43

    Pracownik

    Jak tam wypłaty? Podobno wszyscy narzekają porażka po 500 zł netto na rękę premi. Prezes ucina wszystko kosztem pracownika
    ReviewUserIcon
    Bazowany

    11.02.2024 08:50

    Pracownik

    Kazdemu oop! Erdol po prawie 1000 zl i se policz jaka kasa. Szef i politycy to nie sa wasi zadni koledzy.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.