opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9781 ocen
Opinie(19293)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19293)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 69
    • 70
    • 71
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    21.03.2024 12:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Czesio

    21.03.2024 18:35

    Pracownik

    Dokladnie, ja po kilku latach pracy mam prawie 6000 brutto. Jak sie czlowiek stara i ma normalnego brygadziste ktory uczciwie rozpisuje podwyzki i premie to jest ok.
    ReviewUserIcon
    Tommy

    18.03.2024 14:50

    Pracownik

    Jak to jest, że w radio właśnie reklamuje się eko dla nowych pracowników przynajmniej 5000 na reke na start plus premia uznaniowa, a ja po ponad dwóch latach to ledwo przekraczam 5000 ale brutto?
    ReviewUserIcon
    Wz

    21.03.2024 05:49

    Pracownik

    Tak +5000 netto na start plus premia po 3 miesiacach ogłaszają
    ReviewUserIcon
    Kpiny

    21.03.2024 12:57

    Pracownik

    Trzeba się zwolnić i złożyć papiery od nowa :) :) Jaja sobie robią. O przepraszam mam przekroczone 5 lat. Więc mnie nie przyjmą z powrotem :) Normalnie kpiny z pracowników którzy pracują po kilkanaście lat mam po 4 latach 5060 brutto ...
    ReviewUserIcon
    marcin

    20.03.2024 17:17

    Inne

    Witam jakie są zarobki na wózek widłlowy /magazyn, Wodzislaw czy netto na rękę bez sobót idzie 4000zł zarobić??
    ReviewUserIcon
    Amadek

    19.03.2024 16:08

    Pracownik

    Czy ma ktoś info z tym czy busy pojadą z piątku na sobotę na nockę? Bo na Z4 połowa grupy musi przyjść
    ReviewUserIcon
    kolo

    19.03.2024 23:20

    Pracownik

    to dodatkowa nocka, wiec nie musza przyjsc, jak zaczynaliscie w niedziele na noc to 6 nocka dla chetnych.
    ReviewUserIcon
    Amado

    20.03.2024 04:08

    Pracownik

    Ale my jesteśmy podzieleni na dwie grupy i jedni są od poniedziałku
    ReviewUserIcon
    Karina_p

    18.03.2024 19:02

    Kandydat

    Ile można otrzymać premii w dziale handlowym, zastanawiam się nad pracą, podstawa wynagrodzenia to poniżej 4000 na rękę z tego co słyszałam
    ReviewUserIcon
    Z2 Stołówka

    18.03.2024 18:01

    Pracownik

    Info dla panów z warsztatu (nw jakiego) hala 2 zmiana B którzy notorycznie przychodzą z pudełkiem i składają zamówienia dla 10 chłopa i blokują w ten sposób kolejkę ludziom, którzy mają tylko wyznaczone 20 min na zjedzenie obiadu. Proszę sobie przychodzić o innych porach :)
    ReviewUserIcon
    R.pr Tomasz Kempa

    18.03.2024 10:01

    Inne

    1/ Autorzy postów, którzy anonimowo a przy tym publicznie rozpowszechniają nieprawdziwe informacje o KNS, muszą liczyć się z postępowaniami które wyjaśnią czy autorzy tacy popełnili czyn nieuczciwej konkurencji. 2/ Uprzejmie sugeruję, aby osoby których celem nie jest dokonywanie czynów nieuczciwej konkurencji oraz ponoszenie związanej z tym odpowiedzialności prawnej, nie rozpowszechniały nieprawdziwych informacji naruszających interes KNS. 3/ Poczucie anonimowości jaką daje Internet, jest złudne. Dokonaliśmy już wstępnego zabezpieczenia dowodów a zabezpieczone materiały opatrzyliśmy datą pewną. W najbliższym czasie podejmiemy dalsze adekwatne kroki prawne. Z poważaniem Radca prawny Tomasz Kempa
    ReviewUserIcon
    Bodyxxx

    18.03.2024 09:01

    Pracownik

    Ludzie co wy znów wymyślacie o jakiś premiach że P. Prezes ma wypłacać w kwietniu po co te wszystkie plotki ? Satysfakcję macie czy poprostu lubicie nakręcać siebie i innych .
    ReviewUserIcon
    Oddaj masło

    17.03.2024 11:07

    Pracownik

    Po 3 latach na Kornicach praktycznie od początku jestem na Olszynach, pensje coraz niższe z miesiąca na miesiąc
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    15.03.2024 10:54

    Kandydat

    Czy firma ofertuje jakieś benefity i premie? Ciekawi mnie też czy oferują integracje zespołowe albo całej firmy.
    ReviewUserIcon
    Nik

    16.03.2024 11:19

    Pracownik

    Jezeli to prawda to teraz w biurach sobie zobaczycie jak to jest jak was gonią do wyrobienia wygórowanych norm wzietych z sufitu, których najzwyczajniej nie da się wyrobić. Wszystko po to, żeby premii nie było.
    ReviewUserIcon
    Lika

    16.03.2024 20:33

    Inne

    Ale w biurach już dawno są cele do wyrobienia i wcale nie jest tak kolorowo,wiecznie mało i wiecznie na odpowiedzialność pracownika Trzeba wkoncu zrozumieć że bez produkcji nie ma DH a bez DH nie ma produkcji.
    ReviewUserIcon
    Adasko

    16.03.2024 05:57

    Były pracownik

    Uważam że Eko-Okna to bardzo dobra firma atmosfera w pracy jest dobra to firma szczególnie dla osób młodych w tym rejonie nie ma tak dobrej firmy a kiedy wyjedziesz zagranicę i zobaczysz w jakich warunkach przyszlo Ci pracować i mieszkać,docenisz to co straciłeś zwalniając się stamtąd będąc co dziennie w domu
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.03.2024 16:28

    Kandydat

    Pakowacz jest chyba częścią produkcji, tak to można podciągnąć. Piszecie że praca na produkcji na trzy zmiany a w ogłoszeniu dla pakowacza napisano, że system dwuzmianowy. Zbliżają się święta i przeczytałem, że z tej okazji są premię świąteczne. Ile średnio taka premia wynosi? Jakby żona chciała również się zatrudnić, to kobiety też są mile widziane na tym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    Bamba

    13.03.2024 12:38

    Inne

    Jeśli chodzi o premię to do 20 marca ma wpłynąć po 5 tys, jeśli ktoś przepracował wszystkie dni w roku 2024
    ReviewUserIcon
    Dziecko

    15.03.2024 04:08

    Pracownik

    Ja nie muszę sprawdzać znaczenia słów w internecie, bo w przeciwieństwie do ciebie gimbusie, chodziłem do normalnej szkoły, gdzie uczyli normalnych rzeczy, normalnych ludzi. Sarkazm hehehe, tobie matka na drugie miała dać sarkazm, to może wiedział byś co to znaczy...
    ReviewUserIcon
    Adam

    27.02.2024 18:33

    Kandydat

    Mam pytanie.. Na stolarkę drewnianą ludzie potrzebni są?? Jestem stolarzem.
    ReviewUserIcon
    Maja

    04.03.2024 07:03

    Pracownik

    Pracuję w firmie już dość długo i powinno być tak że co parę lat kierownicy i brygadziści powinni być wysyłani na inne działy i skończyło by się kolesiostwo wystarczy przejść przez magazyn gdzie pakują dodatki żadnej kontroli nikt nie panuje nad krzykani w pracy a przecież tam kompletują dodatki do transportu wystarczy się przejść i zobaczyć jak tam wygląda praca i kierowanie zespołem
    ReviewUserIcon
    Czesiek

    14.03.2024 20:59

    Kandydat

    Nie ma szans. Jak jestes stolarzem to znasz sie na produkcji stolow, a nie okien. To sa dwie rozne rzeczy.
    ReviewUserIcon
    Mati

    13.03.2024 19:04

    Pracownik

    Jak to jest z oddawaniem krwi. Jak się odda krew to się traci premie za cały miesiąc??? Proszę o rzetelną odpowieć. Bo jak dla was tylko liczy się tylko praca to ten zakład sam sobie podcina skrzydła. Może sami kiedyś będzie potrzebowali krwi i nie będzie zero...
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    13.03.2024 23:32

    Pracownik

    Akurat w moim przypadku było tak, że kolega z tym samym stażem co ja chodziliśmy oddawać krew w różne miesiące. Wymienialiśmy się paskami przez kilka miesięcy. Kiedy nie byliśmy odstawać krwi - ta sama premia. Kiedy jeden z nas poszedł oddać krew - premia odrazu mniejsza. Na następny miesiąc znowu - żaden z nas nie był, premia równa. Potem drugi poszedł oddać - znowu uwalona premia. Premia była uwalana tak na 60-80%, ale na jesień wiadomo, zawsze proporcje są większe.
    ReviewUserIcon
    :))

    14.03.2024 15:51

    Były pracownik

    Już ci wyjaśniam o co chodzi. Premia wyliczana jest za każdy dzień. Jeżeli na twojej linii wszyscy pracowali oprócz ciebie to oni za ten dzień dostają a ty nie, bo ciebie nie było i tak jest z każdą nieobecnością pracownika. Jeżeli nie zrobiłeś wydajności bo ciebie nie było to za to nie możesz nic dostać. A później w rozliczeniu miesięcznym wychodzi trochę mniej.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy pracownik

    13.03.2024 01:28

    Pracownik

    Witam ,zastanawia mnie jakie uprawnienia posiada zastępca brygadzisty ?????Zastępuje jedynie pod nie obecność brygadzisty czy robi z SB boga nawet jak brygadzista jest w pracy ????Dyryguje i źle traktuje ludzi podkreślam nawet jak brygadzista jest w pracy.Czy w czasie obecności brygadzisty w pracy mamy obowiązek słuchać takiego smarka który robi z SB nie wiadomo kogo ??? Proszę o rzetelne odpowiedzi .
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    13.03.2024 06:23

    Pracownik

    Mało tego. Pomimo, że niema stanowiska funkcyjnego, to ta osoba wie ile zarabiasz, jaką masz premię i nawet twoje dane osobowe! Tylko chodzi, zagląda, podsłuchuje i leci z tym wszystkim do pomarańczowego.
    ReviewUserIcon
    Nick

    13.03.2024 19:43

    Pracownik

    Głupoty opowiadasz,jest lider. Na z7 masz gablotkę" osoby funkcyjne w eko oknach".
    ReviewUserIcon
    Marek

    12.03.2024 13:05

    Pracownik

    W pracy się potknąłem o wystający profil, który wysunięty był z regału. I zamiast zgłosić wypadek w pracy, wziąłem przepustkę, i poszedłem do lekarza. I za dwie godziny przepustki, poszła się (usunięte przez administratora) premia 588zl brutto. Znam ludzi którzy byli na l4, byli na urlopach, i dostali, co prawda nie całą, ale dostali. Gdybym wiedział zgłaszał bym wypadek, i kasa by była. A teraz to niech się wykazują te osoby które dostały tą premie. Za jakąkolwiek wychylke wbrew przepisom bhp, będę zgłaszać. Niech się martwią kierownicy, bo raport będzie musiał być napisany. Mi już nie zależy, na pewno nie popracuje tutaj długo
    ReviewUserIcon
    Nik

    12.03.2024 23:09

    Pracownik

    Mylisz nagrode za pracę 3 zmianowa z nagroda motywacyjna. Ludzie którzy brali l4 i przepustki nie dostali nagrody motywacyjnej natomiast dostali część nagrody za pracę 3 zmianowa według ilości przepracowanych dni.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    12.03.2024 13:34

    Pracownik

    Dlaczego jedni dostali premie motywującą mimo że byli na urlopach i l4, przepustkach. A inni robili cały miesiąc, nadgodziny, a wzięli jeden raz przepustkę, zostali pozbawieni tej premii w całości? Jakie były kryteria przyznawania, i kto miał na to wpływ?
    ReviewUserIcon
    Nik

    12.03.2024 23:04

    Pracownik

    Kryteria przyznawania były podane w mailu. Ci co byli na l4 i na przepustkach nie dostali nagrody,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    12.03.2024 17:56

    Kandydat

    Cześć Wszystkim. Chciałem zapytać jakie obecnie proponowane jest wynagrodzenie na start na produkcji oraz na wózku widłowym, nie wliczając w to premii którą nabywamy po 3 miesiącach.
    ReviewUserIcon
    Pracownik eko

    11.03.2024 07:30

    Pracownik

    Proszę ogólnie do atakujących dział handlowy. Z jednej strony piszecie, że macie dużo roboty, a z drugiej, że nie przynosimy zamówień. Tak źle i tak niedobrze. Za dużo zamówień - DH zły, za mało jeszcze gorzej. Jak nie macie pracy to po co nocki i praca w sobotę? Skąd tyle nadgodzin? Kto manipuluje planami produkcyjnymi po to żebyście mniej robili w tygodniu a przychodzili w soboty? Dlaczego wydajność na jednego pracownika w 2018 roku to ponad 5 okien, a teraz 3 z hakiem? Jak mało przynosimy to dlaczego klient dostaje terminy na koniec kwietnia i maja na aluminium? Klienci odchodzą do konkurencji bo musimy podnosić im ceny, mamy długie terminy i coraz gorszą jakość. Konkurencja robi aluminium w 3 tygodnie. Ma ceny zdecydowanie niższe. Dlaczego dostawy do klienta na pcv (drzwi) są przesuwane po 2 lub 3 razy? Dlaczego notorycznie zamówienia klientów są przerzucane z marca na kwiecień? A jaki wpływ DH ma na spadek inwestycji w Europie? Ostatni kwartał w Niemczech to spadek obrotów w branży budowlanej to ponad 30%. A skoro się nie buduje to po co komu okna? Ile razy ty wymieniasz okna w domu w ciągu życia? To co nas uratuje teraz to elastyczne ceny dla klienta, poprawa terminów i jakości. I żadna z tych 3 rzeczy nie zależy od działu handlowego. Zmuszamy klientów żeby płacili 100% przed dostawą, a nie wysyłamy towaru na czas, albo dostaje buble. Stolarka okienna to nie kwiatki, ciuchy czy słodycze, że kupujesz bo masz kaprys. Jak nie ma zapotrzebowania to nie ma sprzedaży. Nie da się w nieskończoność rozwijać firmy. Nie da się ciągle robić więcej i więcej.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    11.03.2024 21:32

    Pracownik

    Aluminium to dział który z roku na rok się rozwija i będzie coraz więcej zamówień więc przeszkolcie ludzi z pcv jak nie ma na plastiku tyle zleceń można wszystko dostosować tylko trzeba chcieć a nie siedzieć z założonymi rękoma samo się nie zrobi a my mamy bardzo długie terminy na dziale aluminium a powinniśmy być najszybsi bo jesteśmy najwięksi z mega dużą ilością ludzi to lepiej kogoś wysłać na urlop niż przeszkolić i niech przynosi zyski dla firmy niż je generować ludzie myślcie to naprawdę nie boli
    ReviewUserIcon
    Xxx

    11.03.2024 23:06

    Pracownik

    Patrzymy na jakość bo bez jakości nie będzie zamowień nie ilość a jakość bo to firma jest stratna na reklamacjach i klient niezadowolony bo zapłacił a teraz musi czekać a klient końcowy nie zapłacił i traci płynność finansowa wszystko ze sobą jest powiazane
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    10.03.2024 14:22

    Kandydat

    Jakie macie wypłaty na produkcji? Ile nadgodzin/soboty/nocki? Ile już pracujecie?
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    11.03.2024 16:35

    Pracownik

    To z nockami?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Janusz

    10.03.2024 19:53

    Pracownik

    Witam, obserwuję forum i w większości wypowiadają się tutaj ludzie źle o firmie. Jest marzec, wszyscy jesteśmy po podwyżkach i dodatkowych benefitach, co cieszy nie ma żadnej złej opinii na temat marcowych wypłat, ale dlaczego nie piszecie też o dobrych stronach w firmie? Myślę że dawno nie było tak dobrych wypłat za miesiąc luty, jest się z czego cieszyć naprawdę i mam nadzieję że kolejne wypłaty będą podobne. Czepiacie się prezesa że chodzi i szuka? Dziwicie się? Jak ludzie potrafią spędzać długie minuty na palarni siedząc na telefonach. Pochwalmy się troszkę nasza firma bo naprawdę nie mamy na co narzekać, wystarczy wejść na inne fora producentów stolarki i poczytać o zarobkach. Pozdrawiam eko ludki ;)
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    11.03.2024 05:22

    Pracownik

    To jest za to, co wypracowało się w styczniu :D 15stego każdego miesiąca brygadzista dostaje listę nagródówek do akceptacji z zeszłego miesiąca (teraz dostanie za luty) co zostanie wypłacone na następny miesiąc (w kwietniu). To teraz na wypłatach w kwietniu i maju można oczekiwać zjazdu, bo to za okres zimowy będzie.
    ReviewUserIcon
    Ekus

    10.03.2024 18:30

    Pracownik

    Kierownik MWG w Wodzisławiu Jacek K .to chyba jakiś żart. Osoba bez żadnych kompetencji kto go wybrał. Mógłby pan Mateusz dowiedzieć się jakim jest człowiekiem i pracownikiem tak naprawdę. Handluje?
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.03.2024 16:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dzień Świra

    10.03.2024 10:33

    Inne

    Właśnie ! @Kazdy głos ma znaczenie dokładnie tak . Żadnych zasad przy rozbijaniu tego działu ! Ciekawe czy ktoś nagrał te akcje szefa szefów z rozbijaniem fotki kierowników działu - bo to hit w necie by był ! Przykre te działania . Szkoda wszystkich ludzi z działu 4u ! Bez odpraw , bez dobrego słowa . A za pół roku znów będzie pospolity nabór - do tego działu ......Dzień Świra !!
    ReviewUserIcon
    mama

    10.03.2024 16:18

    Inne

    Nie przesadzajmy nie wszyscy dyrektorzy kierownicy tacy są. Niektórzy robili w stolarce wcześniej nie tylko skończyli menedżerowanie i mają wiedzę
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.03.2024 16:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Spw

    10.03.2024 01:47

    Pracownik

    Firma nie karze takich osób raczej robią to brygadziści to po pierwsze .Dlaczego chodzisz w soboty ????,Brygadzista ci zezwala iść w sobotę ?czy jak to jest ,?Żyjesz swoim życiem ?czy systemem w pracy ??????System stworzony przez brygadzistę ????wyjaśnij Może też bd z żoną czy dziewczyna spotykał się w określonych godzinach przez przełożonego ?Ilość dzieci jaka będziesz miał może też będzie decydował przełożony ??jak to jest
    ReviewUserIcon
    Pocior

    10.03.2024 02:17

    Pracownik

    Ty a jak rozliczasz się z podatku no i masz zwrot też go oddajesz dla państwa ?Czy przygarniasz zadowolony ?W tym wypadku też jesteś takim szlachcicem że rezygnujesz z tego co tb się należy ?i chejtujesz osoby ze to biorą tak samo jak ci co biorą to co im się należy za oddanie krwi ????proszę odpowiedźiec
    ReviewUserIcon
    Niezle

    09.03.2024 12:06

    Pracownik

    Nie mogłem dostać dnia wolnego pomimo 11 dni starego urlopu i 4 nadgodzin . "Bo nie ma ludzi " dlatego wyszedłem godzinę szybciej z pracy przez przepustkę . Nie dostałem przez to nagrody motywacyjnej .gdzie nigdy nie byłem na l4 czy niewiadomo na czym. Chore..
    ReviewUserIcon
    Tragedia

    08.03.2024 15:59

    Pracownik

    Pora składać wypowiedzenie i (usunięte przez administratora)z tego (usunięte przez administratora). Wypłaty na mws niższe niż na produkcji i to wliczając w wypłaty przepracowane soboty. Nie polecam i żegnam się z tą firmą
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    08.03.2024 12:20

    Pracownik

    Godzina 12:20 a ja dalej wypłaty nie mam, jak u was?
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    04.03.2024 23:04

    Pracownik

    Panie Kłosek proszę przyjechać na magazyn do Wodzisławia i zobaczyć co tam się dzieje .odkąd przyszedł z Kornic koordynator magazynu jest jeden wielki syf.najmadrzejszy na świecie .mamy dość
    ReviewUserIcon
    Tomcio

    07.03.2024 14:40

    Pracownik

    Interesuje się dopiero jak produkcja spada :) I kasa na konto z produkcji
    ReviewUserIcon
    B

    08.03.2024 09:55

    Pracownik

    @Pracodawca i z takimi ewenementami musimy pracować xD jak każesz komuś w pracy pracować to sie obraża
    ReviewUserIcon
    Kolega

    07.03.2024 20:25

    Pracownik

    Coraz mniej atrakcyjne te zarobki w Eko. Wkrótce inne firmy przegonią Eko w zarobkach.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.03.2024 04:29

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mama

    04.03.2024 16:07

    Inne

    na rękę?
    ReviewUserIcon
    Anime

    07.03.2024 17:34

    Pracownik

    Czemu twierdzisz że mu się przyśniła ja na 2 hali robię i wypłaty przed podwyżka 5700 robię dwa lata i najmniejsza jaka miałem to 5200
    ReviewUserIcon
    Wolny

    07.03.2024 06:48

    Inne

    Cześć, po roku pracy ile wyciągacie na miesiąc wypłaty ? Duże podwyżki wam zaoferowali na dzień dzisiejszy względem startu ?
    ReviewUserIcon
    Bogacz

    07.03.2024 11:00

    Pracownik

    Około 6 7 k podwyżki 450
    ReviewUserIcon
    Natalia

    07.03.2024 15:23

    Pracownik

    Od kiedy pracuje a już kilka lat zarabiam zazwyczaj sporo poniżej 5
    ReviewUserIcon
    Bankrut

    07.03.2024 14:34

    Pracownik

    Z jakiego banku idą teraz wypłaty?
    ReviewUserIcon
    Radosny radek

    07.03.2024 12:39

    Pracownik

    Jak Santander mógł mieć pierwszy jak od zeszłego miesiąca eko płacą z PKO BP typie, nie było wypłat myślę że jutro dopiero będą
    ReviewUserIcon
    Biedaki

    07.03.2024 11:37

    Pracownik

    Ludzie są tacy naiwni czekają tylko na wypłatę a tu przyjdzie taki i piszę bzdury. Powtarzam 10 jest w niedzielę wypłata będzie w piątek elo
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.03.2024 06:59

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nonono

    07.03.2024 11:02

    Pracownik

    Człowieku rozumiesz ze Santander teraz ostatni dostaje
    ReviewUserIcon
    Kreatura

    05.03.2024 11:29

    Pracownik

    Ma ktoś informacje o nagrodzie motywacyjnej czy będąc na urlopie też się ją dostanie?
    ReviewUserIcon
    Kreatura

    06.03.2024 10:31

    Pracownik

    Nie masz nic mądrego w temacie do napisania to zamilcz. W biedronce pracują kobiety nie baby , trochę szacunku dla innych. Bez odzewu
    ReviewUserIcon
    Ziga

    07.03.2024 10:48

    Pracownik

    A do pracy chodzisz dla przyjemności czy dla pieniędzy. Wcale się tak nie cieszą bo większość by się zwolniła. To pracodawca nie szanuję ludzi bo zamiast dać podwyżki wszystkimi pracownikom to robi selekcję i tylko daje tym co nie byli na chorobowym w czwartym kwartale. A podwyżki się należą wszystkimi a szczególnie ty którzy tutaj pracują powyżej 4 lat i więcej. A w ogóle te podwyżki powine być w zeszłym roku a w tym roku znowu powinien być kolejne.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.03.2024 01:12

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lucjan

    07.03.2024 10:05

    Pracownik

    Ci co mieli iść już przeszli. Widać jesteś za dobry na stanowisku
    ReviewUserIcon
    Pejter z Rydełtuf

    07.03.2024 10:47

    Pracownik

    Jest nas kilkadziesiąt osób zrobionych w bambuko. Tu wielce obiecujecie Wodzisław a potem okazuje się, że nie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.03.2024 15:35

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bagni

    07.03.2024 09:27

    Pracownik

    Typie Santander dostaje teraz ostatni :)
    ReviewUserIcon
    Został mi rok meki do emerytur

    07.03.2024 07:27

    Pracownik

    Dlaczego wkręcacie ludzi że poszły przelewy potem każdy siedzi na tym koncie i patrzy i czeka a przelewy nawet nie wyszły. Kto niby dostał?
    ReviewUserIcon
    Jolo

    06.03.2024 13:02

    Pracownik

    Kierownik na 7 zabiera ludzią premię co miesiąc dostają po 4200 4000 wypłaty. Albo ktoś z tym coś zrobi albo ludzie zaczną się zwalniać

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.