opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9781 ocen
Opinie(19293)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19293)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 68
    • 69
    • 70
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    09.04.2024 08:38

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    K

    10.04.2024 16:19

    Pracownik

    Z tego co słyszałem to nikt tam ciężko mie pracuje ale oni przynajmniej nie płaczą na forum
    ReviewUserIcon
    F3lon

    10.04.2024 17:32

    Pracownik

    Robisz Ty wogule na akord pisząc taką bzdurę ? Czy przychodzisz i i byle 8 h zleciało ktoś kto robi na akord ma premię od wyrobienia jest norma za którą masz ekstra płacone
    ReviewUserIcon
    Hali więcej...

    10.04.2024 16:48

    Pracownik

    Ja bym poszedł jednak w więcej hali gdzieś tam w stronę Wisły, Cieszyna bądź Katowic no tak żeby były wszędzie a wtedy będzie git i premie będą i wszystko supcio.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.04.2024 16:43

    Pracownik

    Cały miesiąc (usunięte przez administratora) a na koniec jesteś bez premii Panie prezes nikt u Pana za 4 tys robić nie będzie jeszcze raz takie coś i papa. Ludzie płacą kredyty, jedni alimenty itp. itd. i jeszcze te brak jakiej kolwiek informacji będzie nie będzie no poprostu makabra
    ReviewUserIcon
    Ekus

    10.04.2024 12:53

    Pracownik

    Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchając też tego, co mówią inni: nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swą opowieść. Jeżeli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie. Trzymajcie się Ekoludki
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.04.2024 07:17

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bomba

    10.04.2024 12:04

    Pracownik

    W punkt ! Eko okna to firma dla ciemnogrodu który myśli że nie istnieje już żadna firma na rynku która płaci normalne pieniądze! Teraz premie zabiorą ale będą dalej gadać , róbcie a dostaniecie bo firma to Wy:) większej głupoty nie słyszałem . Tam pracują tacy ludzie gdzie już ich nikt nie chce .
    ReviewUserIcon
    Mechanik

    09.04.2024 21:12

    Pracownik

    Pracuję na UR. Podwyżek nie dostaliśmy. Już to jest któraś z rzędu co nas ominęła. Mimo że praca jest nie zła, trzeba się żegnać z firmą. Sentymenty mi rodziny nie utrzymają.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    09.04.2024 08:05

    Pracownik

    Wypłaty były z dodatkiem stażowym czy bez? I czy z dodatkiem za godziny nocne?
    ReviewUserIcon
    Szefo

    09.04.2024 15:53

    Pracownik

    Przecież możesz sobie sprawdzić na pasku, to chyba łatwiejsze niż napisanie na goworku
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.04.2024 14:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    08.04.2024 19:18

    Pracownik

    Potwierdzam, goła podstawa :D niby za luty, ale sorry, jak dla mnie chociaż 50% powinno być tak jak w poprzednich latach
    ReviewUserIcon
    Teoo

    08.04.2024 22:42

    Kandydat

    Taka wypłata tzn ile ?
    ReviewUserIcon
    Lolo

    08.04.2024 22:30

    Pracownik

    Śmiech, to mają być wypłaty, aby tak dalej, może jeszcze ze 20 hal i będzie super, lepiej na L4 siedzieć
    ReviewUserIcon
    Koniec

    08.04.2024 20:54

    Pracownik

    Wypłaty bez premii do końca roku!kto zdąży to załapie coś w okręgu a reszta znowu za granicę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.04.2024 17:17

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mam pko

    08.04.2024 14:09

    Pracownik

    Gola wyplata bez dodatków i premii przyszła w tym miesiacu. Ani jednego słowa wyjaśnienia na ten temat śmiechu warte. Ale o pielgrzymkach info jest zawsze
    ReviewUserIcon
    Kocham Pana Boga

    08.04.2024 19:43

    Pracownik

    Czyli cykliczna akcja,bez premii do odwołania.albo kiedyś dostaniecie podwójną? Może.
    ReviewUserIcon
    Koniec tej firmy już widac

    08.04.2024 16:55

    Pracownik

    Co to się odwaliło Panie prezes z tymi wypłatami zaczyna brakować widzę jeszcze jedna taka i się pożegnamy. Na przyszłość jeszcze ze trzy hale wybudować i 100000000 ludzi zatrudnic będzie lepiej
    ReviewUserIcon
    Śmieszne

    08.04.2024 16:39

    Pracownik

    Wyplata w PKO była przed 13 i to sama podstawa a reszta jak zwykle jutro. Ciekawe co teraz wymyślili
    ReviewUserIcon
    Podstawa

    08.04.2024 15:47

    Pracownik

    Już są wypłaty ,bez premii i dodatków. Sama podstawa
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.04.2024 12:05

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Julian

    08.04.2024 12:11

    Pracownik

    Nie było dziś wypłat, nie wiem czy dziś będą ale ja obstawiałbym że będą jutro lub w środę
    ReviewUserIcon
    Pieter

    06.04.2024 19:23

    Kandydat

    Pytanie jak wygląda praca na szybach, w sensie jako operator suwnicy? Pozdro!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.04.2024 13:31

    Pracownik

    Witam mam pytanie do @Pracodawca Czy u nas w firmie mogę używać medycznej konopi na receptę którą przepisał mi lekarz na ciągle zmęczenie i senność. Pytam ponieważ dawkowanie mam o określonych porach. Jeśli nie to dostasuje się do tego i przekażę lekarzowi że nie mogę używać w pracy. Czekam na odpowiedź?
    ReviewUserIcon
    Sąsiad wpada

    06.04.2024 10:25

    Pracownik

    Czołem bo społem ale już wstołem, :) pracowałem 3 lata u sąsiada obok tam w tym namiocie :) od stycznia w eko i jestem zadowolony jak po najlepszym kebabie :) wypłata o 2 patyki na plus, spokojna robota ha ha ha, tylko spoglądam przez okna na byłego pracodawcę i się śmieję :) ha ha ha
    ReviewUserIcon
    Kasia

    05.04.2024 11:37

    Były pracownik

    Moskitiery Zarząd ładnie się odzywa do pracowników tylko pogratulować Następne: dlaczego specialista ds magazynu jest specialista,kierownikiem oraz brygadzistą magazynu można tak? Lepiej by było dać kogoś na brygadzistę ponieważ ta osoba sobie nie radzi z jednym zadaniem a gdzie tam dopiero z kilkoma zadaniami Jest jedna kierownicza na Kornice i Wodzisław też tak można ? Nie powinien być jeden kierownik na swd a drugi na kornicach ?? Naprawdę jestem rozczarowana tym co tutaj się dzieje Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownicy

    05.04.2024 05:36

    Pracownik

    Dlaczego zmiana a , nie idzie z piątku na sobotę ? Rozumiem że mają urlopy wypisane żeby wszystko się zgadzało że przepracowali 4 dni ?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    05.04.2024 09:46

    Pracownik

    Dokładnie ostatnio w styczniu zmiana b miała przesunięty grafik i kończyli z piątku na sobote
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.04.2024 19:05

    Pracownik

    Dlaczego cały czas słyszy się od kierowników że nie ma przyjęć. Dostaliśmy obcokrajowców żeby liczba osób się zgadzała i rączki umywają. Dostawili na hali 2 maszyny i myślą że będziemy robić dużo więcej ale Ja się pytam kim mamy to robić jak brakuje operatorów na te maszyny. Zero myślenia (usunięte przez administratora). Ludzi brakuje i wyzyskują tych którzy jeszcze zostali na tych liniach. Tragedia się robi chyba kogoś przerosła wielkość firmy. Brak słów.
    ReviewUserIcon
    kolo

    04.04.2024 20:51

    Pracownik

    no sami macie zrobic więcej bo wydajność musi byc większa więc musicie robic to samo ale 2x szybciej
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2024 15:03

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lucjan

    04.04.2024 10:12

    Pracownik

    No nie przesadzaj. Podwyższyli tylko 50% ceny ...Zupa na RCP była po 4 a teraz 6 . W sumie i tak tam nie jem...
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2024 16:59

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ivan z Iveco

    03.04.2024 21:05

    Pracownik

    Później brak kierowców. Już sama praca w eko ciężka i trudna dla kierowców, a kontakt z Beata to jakaś porażka i porozumienie
    ReviewUserIcon
    Bida z biura

    31.03.2024 20:41

    Pracownik

    Kiedy w końcu te matoly produkcyjne zaczną płacić za dojazd do pracy? My w biurach musimy męczyć swoje auta o paliwie nie wspomnę. Czy ktoś zakończy tą sielankę (usunięte przez administratora)po gimnazjum?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    03.04.2024 18:56

    Pracownik

    Ty się uważasz za kogoś wyżej (usunięte przez administratora)z biura? To może przyjdź na produkcję będziesz mógł jeździć autobusem za darmo i ścisk (usunięte przez administratora) ci zejdzie, ciekawe czy dalej byś myślał tak o ludziach z produkcji jak na jeden dzień byś przyszedł
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.03.2024 22:58

    Pracownik

    Witam, wiecie może czy jest jeszcze becikowe za urodzenie dziecka ?
    ReviewUserIcon
    Mp

    28.03.2024 21:48

    Pracownik

    Czy ktoś wreszcie zainteresuje się magazynem profili w Wodzisławiu? Na dziale są sami nowi pracownicy nie znający profili, nikt nie weryfikuje ich pracy, przygotowywane plany są połowie wybrakowane i pomylone, jak produkcja ma się wyrabiać jeśli nie dostaje materiału. Proszę przejść się po oknach, drzwiach, okleinie - ich praca zależy od tego jak działa mazgazyn profili a na chwilę obecną nie działa tak jak powinien.
    ReviewUserIcon
    Niki

    29.03.2024 18:14

    Inne

    I tu się zgodzę, nikt tego chyba nie kontroluje, dostawy dochodzą tragiczne, porysowane, dziury w ramach okiennych, uszkodzone drzwi , po reklamacji kolejny towar, uszkodzona ościeżnica. Katastrofa
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    30.03.2024 10:13

    Inne

    Wątpię aby ktoś się tym zainteresował, ważne aby cyferki w tabelkach się zgadzały. No i te piękne maszyny do zgrzewania, które są niby nowe ale jakoś tak bardzo staro wyglądają.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    28.03.2024 22:55

    Pracownik

    Dobra robota,na magazynie,w Kędzierzynie-Koźlu, bardzo w porządku brygadzista.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.03.2024 15:25

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wiki

    28.03.2024 10:12

    Pracownik

    Pytam bo coś mówili na lince,że jest wolne ale żadnych oficjalnych informacji nie było xD Wyjaśniło się, idziemy :>
    ReviewUserIcon
    Programista

    14.03.2024 06:23

    Były pracownik

    Nikomu z branży nie polecam. Dla prezesa liczy się tylko praca fizyczna, według niego programiści siedzą i klikają sobie bez celu. Bez jakichkolwiek wyjaśnień, zarzutów do wykonywania pracy nie wypłacił premii. Prezes wręcz mści się na pracownikach 4u, potrafi cały dzień poświęcić, wydzwaniać po ludziach aby nie dać premii tym osobom którym zapis w umowie to gwarantuje, jeśli wywiążą się z obowiązków. Suportowi 4u DH chce się na premię składać bo odgórnie jest zakaz ich premiowania. Prezes jest tak mściwy że całą firmę położy przez zemstę na KNS. To jest chrześcijanin
    ReviewUserIcon
    Nick

    25.03.2024 17:31

    Pracownik

    Potwierdzam. Kilkumiesięczna "kariera" na dziale stow za 3800 na rękę i umowa na miesiąc. Amazon to straszny (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    IaN

    28.03.2024 09:59

    Inne

    Radca prawny podczas i w związku z wykonywaniem czynności zawodowych korzysta z ochrony prawnej przysługującej sędziemu i prokuratorowi.
    ReviewUserIcon
    Tom

    26.03.2024 15:28

    Kandydat

    Cześć Kochani Jak pracuje się w Kontroli Jakości w Eko Okna?
    ReviewUserIcon
    Nick

    27.03.2024 15:51

    Kandydat

    W radiu coś mówili że nie chcą starszych niż 35 lat. Jest to prawda?
    ReviewUserIcon
    Kontroler

    27.03.2024 19:41

    Pracownik

    Jestem na kontroli i poza kierownikiem nic ciężkiego tam nie ma. Stoisz sprawdzasz piszesz błędy i tyle
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.03.2024 17:31

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mlodzi

    26.03.2024 00:28

    Pracownik

    Niestety, ale obietnice kierownika to jedno, ale jako my młodzi pracownicy, którzy chcemy się rozwijać pragniemy zaczerpnąć wiedzy od starszych pracowników zostajemy wyrzuceni z miejsca, do którego staraliśmy się dostać, niestety nie jestem w stanie zrozumieć osób, które o tym zdecydowały dla mnie jest to nielogiczne w moim odczuciu my jako młodzi pracownicy jesteśmy traktowani przedmiotów co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca.
    ReviewUserIcon
    WSA

    26.03.2024 11:04

    Pracownik

    @Pracodawca Co jeśli nagle 25 pracowników z Spawalni złoży wypowiedzenia lub porzuci pracę ? Każdy z nas zatrudnił się na dziale jaki był dla niego najlepszy pod względem wybranego zawodu , jeśli ktoś chciał pracować na oknach stalowych to mógł się tam zatrudnić przy rekrutacji lub tak samo na Aluminium.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.03.2024 11:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nie

    25.03.2024 12:18

    Pracownik

    Jesteś albo stary i już Ci się nie chce pracować albo mlody i w ogóle ci się nie chce
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.03.2024 17:59

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wiluś

    25.03.2024 06:48

    Pracownik

    termin "praca zdalna" to od kilku tygodni temat nieaktualny, właściciel postanowił uniemożliwić pracę 'po godzinach"
    ReviewUserIcon
    XD

    25.03.2024 09:21

    Pracownik

    Nie poświęcają czasu tylko nadrabiają bo w firmie stoją i piją kawusie co 5 min
    ReviewUserIcon
    Oddaj musztardę

    24.03.2024 11:29

    Inne

    Z mojej roboty wszyscy co wyślą CV a są przed 35 rokiem życia to na Olszyny dostają się od strzała :) 40 + nikt, więc to prawda że tylko młodych biorą :)
    ReviewUserIcon
    aprill

    21.03.2024 19:46

    Kandydat

    słyszałem ze na start mozna dostac kolo4000netto +premia kolo 10% podstawy to jest 400zł +premia za nocki 375zł + premia uznaniowa do 1000zł czy to prawda?
    ReviewUserIcon
    adolf

    24.03.2024 10:39

    Kandydat

    premia jest po 3 mieiacach:)
    ReviewUserIcon
    Przemyslenia

    12.03.2024 13:03

    Pracownik

    W związku z ostatnim mailem prezesa chciałem zauwazyc że wszystkie te dodatkowe nagrody, podwyżki, benefity itp są dawane w jednym celu: żeby zachęcić nowych do przyjścia ewentualnie przejścia z innych dzialow na 3 ZMIANOWA PRODUKCJE bo po prostu tutaj wiecznie brakuje ludzi a nowe hale rosną jak grzyby po deszczu. Jak dla mnie zostalo to bardzo jasno przekazane. I na nic się zdadzą lamenty działu gospodarczego, administracji, handlowki, utrzymania ruchu itp, że przecież oni też są ważni i dużo robią a nic dodatkowego nie dostaja. Nikt nie neguje tego, że wasze działy sa potrzebne. (No moze oprocz likwidowanego dzialu 4u, ktory najwidoczniej okazal sie niepotrzebny i nieoplacalny). Jestescie tak samo wazni dla dzialania firmy. Ale u was jest wystarczająco ludzi, nikt się nie zwalnia a chetni ustawiaja się w kolejkach. Jak zacznie u was brakować ludzi i nie będzie chętnych na wasza pracę wtedy i wy dostaniecie różne zachęty. Tak to działalo i dziala wszedzie. Miłujcie się.
    ReviewUserIcon
    Aaa

    15.03.2024 08:55

    Pracownik

    A nie jest głośne? Targi pracy w każdych dużych miastach, fejsbuk, LinkedIn, portale o pracę, zewnętrzna firma rekrutacyjna, uniwersytety. Banerami na płotach nie poszukasz ludzi do DH co nie znaczy, że nie robi się nic żeby rekrutować do DH. Szuka się stale ludzi z francuskim, niemieckim, włoskim, holenderskim. W każdych ilościach.
    ReviewUserIcon
    Px

    23.03.2024 20:41

    Inne

    Dział gospodarczy jak i kuchnia powinny być zarządzane firmami zewnętrznymi. Robiliby to samo i za jeszcze mniej. Jeśli ktoś nie ma motywacji do pracy to widocznie jej nie potrzebuje i ma za co żyć.
    ReviewUserIcon
    polskiniemiec

    22.03.2024 22:30

    Kandydat

    wrucilem z polski do niemiec, znaczy nie no z niemiec do polski i chcialem wrucic do pracy na miejscu juz i dawalem siwi (te CV czy jakos tak) do oddzialu rekurtuazji ale nic a nic nie wzieli mnie ni (usunięte przez administratora) a mam niemiecki w tym o paluszku takim o malym tym najmniejszym muwie serio w spszedalbym im te okna w try migy i cale moje heimaty bylyby na bawarii zadowolone bo takie dojscia mam!! ale co jak mnie nie chcieli a mogli byc zbudwoac na tym naprawede spory dochud tak to bym przyszet w bialej koszuli do pracy i pracowal genau jak trza ale co jak nie to nie ja sie prosic nie bede chociaz prosze przyjmij mnie panie prezesie bo ja dam rade naprawde nie sciemniam
    ReviewUserIcon
    innypracownikniez EKO

    22.03.2024 22:33

    Pracownik

    no tam to slyszalem ze dzial hr tak walsnie preznie dziala, ze po 3 miesiacach daja odpowiedz a ostattnio widzialem kierowce tira pod naczepa jak cos robil do żwira ale nie wiem co to bylo
    ReviewUserIcon
    INŻ

    18.03.2024 19:32

    Kandydat

    Firma EKO-Okna publikuje na swojej stronie internetowej ogłoszenie dla kandydatów na stanowisko Automatyk/Mechanik/Mechatronik w lokalizacji Wodzisław Śląski. Jak wyglądają warunki pracy na wyżej wymienionym stanowisku oraz na jakie wynagrodzenie realnie można liczyć? Jestem automatykiem z 3 letnim doświadczeniem w programowaniu sterowników PLC marki Beckhoff przy użyciu środowiska TwinCAT 3.
    ReviewUserIcon
    Ur

    22.03.2024 14:40

    Były pracownik

    Praca na 3 zmiany, usuwasz bieżące awarie i zajmujesz sie relokacjami maszyn. Wypłata taka jak na produkcji
    ReviewUserIcon
    Kiero

    21.03.2024 19:16

    Inne

    Firma przyjazna prężnie się rozwija tylko zapomniała o dostawcach którzy oczekują na rozładunek brak toalety na parkingu
    ReviewUserIcon
    Stefan

    21.03.2024 23:38

    Pracownik

    Możesz przecierz zapytać na portierni i wejść na zakład. Nie raz widziałem jak kierowcy z firm zewnętrznych korzystali ze stołówki i toalet. I nie było z tym problemu
    ReviewUserIcon
    Nowy

    03.03.2024 11:39

    Kandydat

    Cześć, mam pytanie dla pracujących co przeszli do Eko z innych firm . Czy na start tez sie zaczyna od najniższej krajowej, albo jest cos wiecej na umowie? I czy musi być zachowana ciągłość pracy ?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.03.2024 17:22

    Pracownik

    Praktycznie dostajecie na umowie tyle samo co stary pracownik, taka sprawiedliwość w eko....
    ReviewUserIcon
    Nojak

    21.03.2024 18:46

    Pracownik

    Za co niby checie więcej zarabiać, małpe by szlo postawic i niech wkreca srubki, co robicie zeby podnieść swoje kwalifikacje? Dzisiaj wkrecasz srubki, jutro wkrecasz srubki za 20 lat wkrecasz srubki

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.