opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9783 ocen
Opinie(19296)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19296)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 72
    • 73
    • 74
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pytanie

    19.01.2024 09:39

    Inne

    Czy ktoś z piszących tutaj odpowie mi konkretnie na pytanie? A mianowicie, jakie są kryteria awansu na brygadzistae? Co trzeba umieć, jakie są warunki awansu? Czy jest to tylko kaprys kierownika, i nikt tego nie sprawdza?
    ReviewUserIcon
    Johnny

    19.01.2024 14:44

    Inne

    Kaprys kierownika tu kompetencje nie mają znaczenia Co z tego jak masz kompetencje na brygadziste skoro kierownik cię nie lubi, nawet jak by góry (usunięte przez administratora)to nim nie zostaniesz
    ReviewUserIcon
    Natalia

    29.01.2024 07:03

    Pracownik

    Brak kryteriów. Z jednej strony ktoś może być dobrym pracownikiem złym brygadzista. Niestety ,niektórzy tylko zanim zostaną dużo mówią o tym ile umieją i na tym kończy się. Albo (usunięte przez administratora)albo tacy co boją się uwagę zwrócić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.01.2024 14:32

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    !!!???

    28.01.2024 20:08

    Pracownik

    Masz racje w tym roku też do połowy stycznia wywozili okna które były w grudniu do wywiezienia i chcą oczy mylić że wyniku nie zrobiliśmy każdy pretekst dobry aby uczciwie i ciężko pracującym ludziom nie wynagrodzić tego trudu prosze przesłać i porównac rok 2022 i rok 2023 ile jest wiecej a żydzicie na tych co to ogarniają dlaczego w tak nieuczciwy sposób traktujecie pracowników pożniej sie dziwicie ze tak żle sie mowi o firmie a jak ma sie mowić jak tylko sa kłamstwa było pismo w którym było napisane o frekfencji a nie finandach ludzie chodzili podzìębieni bo wierzyli że bedzie jak zostało napisane dlaczego LUDZ PRACUJĄCYCH (usunięte przez administratora) PYTAM JAKIM PRAWEM? CI CO BYLI W PRACY BEZ L4 I BUMELI POWINNI DOSTAĆ 5% PODWYŻKI BEZ GADANIA
    ReviewUserIcon
    Mat

    21.01.2024 19:58

    Inne

    Witam pracuje w czechach moje zarobki między 5000-6000 minus 500 na paliwo czy da się uwas to zarobić bez sobót bo jak tak to żegnam czechy
    ReviewUserIcon
    Micu

    28.01.2024 07:32

    Były pracownik

    Za 6 tygodni pracy tak... Chyba że idziesz na kierowcę czy coś. Ogólnie nie polecam
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    28.01.2024 14:52

    Były pracownik

    Niestety, to co większość pisze, to prawda, smutna prawda. Ale wszystko zależy od człowieka, jedni pracują po 20 lat, a jedni uciekają po pierwszym dniu pracy. Ogólnie miodu nie ma, pracować trzeba, jedni są (usunięte przez administratora) i nie wiadomo jakim cudem ten ktoś jest brygadzista czy kierownikiem, a inni są rzeczywiście fachowcami. Ale wrócić bym nie wrócił. Są też fajni ludzie, z którymi mam kontakt do dziś. Amen
    ReviewUserIcon
    Black

    18.01.2024 13:46

    Pracownik

    Witam. Gdzie znajdują się przełożeni pakowaczy?
    ReviewUserIcon
    Hala numer 2

    28.01.2024 11:56

    Były pracownik

    Chciałbym się zapytać dlaczego nie na każdym dziale pracownicy wiedzą o założonej grupie na WhatsAppie. Np hala numer 2 przygotowka,większość informacji wiemy od innych działów,które są w firmie. My nie wiemy nic. A kierownicy a nawet brygadzisci o takiej założonej grupie nas nawet nie poinformowali.
    ReviewUserIcon
    Raciborzanin

    31.12.2023 22:36

    Pracownik

    Życzę wszystkim pracownikom w nowym roku obiecanych podwyżek, żebyśmy nie musieli żyć od 10 do 10 i dużo zdrowia I pamiętajcie w razie czego o l4
    ReviewUserIcon
    Wiola

    22.01.2024 20:31

    Pracownik

    Bardzo mądre słowa zgadzam się w stu procentach, ja pracuje od 3 miesięcy i naprawdę nie narzekam, jak na początek zarobki nie są złe, praca wcale nie jest zła, na lini której pracuje osoby są pomocne, sympatyczne, brygadzista w porządku więc też nie rozumie czasami ludzi i pod tym komentarzem co Pan napisał dołączam się
    ReviewUserIcon
    Micu

    28.01.2024 07:37

    Były pracownik

    Spokojnie. Dobry zarobek? To dobrze że teraz ci pasuje, za rok będzie tak samo i za dwa... Znaczy stawka, może na odczepnego 3stowki dostaniesz
    ReviewUserIcon
    .

    24.01.2024 15:19

    Pracownik

    Witam wszystkich Jak to wygląda z przedłużeniem umowy? (umowa na rok) Kiedy informują czy będzie przedłużana czy nie? Czekają do ostatniej chwili czy dają znać odpowiednio wcześnie?
    ReviewUserIcon
    Damian

    25.01.2024 16:14

    Pracownik

    Dają znać jakieś dwa tygodnie wcześniej
    ReviewUserIcon
    Micu

    28.01.2024 07:25

    Były pracownik

    Proszę tylko żebyś nie biegał za kierownikiem i prosił o umowę - dostaniesz ale bez grosza podwyżki, tak jak ja. Pokaż że masz wywalone, a gdy ci dadzą do podpisania, zastanów się czy kwota jest odpowiednia
    ReviewUserIcon
    Multisport

    27.01.2024 19:53

    Inne

    Witam. Czy kartę Multisport można założyć również rodzinie np. żonie? Jaki koszt?
    ReviewUserIcon
    Reach track

    25.01.2024 14:42

    Kandydat

    Magazyn MWS jak wygląda praca, atmosfera, kierownik. Czy jest sens się tam zatrudnić?
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    26.01.2024 18:32

    Pracownik

    Dostajesz plan i go kompletujesz, dużo chodzenia, dla mnie jest ok bo każdy plan jest inny i nie ma monotonii,praca na trzy zmiany, atmosfera raczej bym powiedział dobra . Jak chodzi o kierownika to jest do każdego taki jak każdy do niego, ja złego słowa nie mogę powiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Reach track

    27.01.2024 14:44

    Inne

    @magazynier dzięki za info. Zarobki na pierwszej rozmowie raczej tragedia. Jest szansa jeszcze się dogadać z kierownikiem na kolejnej rozmowie? Ile można wyciągnąć po trzech miesiącach?
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.01.2024 13:03

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    !!!???

    26.01.2024 21:18

    Pracownik

    Nie będzie bo nie ma wyniku oczekiwanego za ostatni kwartał roku 2023 SKANDAL wrzucili wszystkich do jednego worka PRACOWITYCH Z (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.01.2024 01:47

    Inne

    Gdzie jest informacja o tym,że nie będzie podwyżki?
    ReviewUserIcon
    Być może nowa

    26.01.2024 19:55

    Kandydat

    Hej, chciałam się dowiedzieć jak wygląda sytuacja zarówno finansowa, jak i kwestia samej pracy dla stanowiska specjalisty ds. obsługi i sprzedaży z językiem obcym? Z góry dziękuje :)
    ReviewUserIcon
    XxX

    26.01.2024 09:08

    Kandydat

    Witam czy osoba z epilepsją ma szanse dostać sie do eko jako pracownik gospodarczy ??
    ReviewUserIcon
    Pracownik123

    25.01.2024 15:54

    Pracownik

    Dzień dobry czy wiadomo coś na temat transportu pracowniczego z Rydułtów do Wodzisławia? Kiedy będzie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.01.2024 09:08

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    alejakto

    25.01.2024 09:47

    Inne

    A czemu się zwolnili, a nie czasem przenieśli?
    ReviewUserIcon
    Pracownik Eko-Okna

    26.01.2024 11:09

    Pracownik

    Kolega nie wącha kleju i dobrze napisał. Ludzie pytają bo Eko szuka nowych pracowników. Nie musi to oznaczać że dużoludzi się zwolniło a przeniosło na Wodzisław i przez to są braki na Kornicy. Dodatkowo w Wodzisławiu też ruszyła rekrutacja. Czytaj ze zrozumieniem zamiast obrażać.
    ReviewUserIcon
    Zbychu Klekotka

    21.01.2024 11:53

    Inne

    Ponoć na Olszyny tygodniowo jest 300 CV+ :) dlatego masa ludzi po rozmowach nie dostaje roboty od razu, bo jest w czym wybierać 'D
    ReviewUserIcon
    Tak

    25.01.2024 09:28

    Pracownik

    Niech kobiety noszą szyby po 80 kg rownouprwanienie
    ReviewUserIcon
    B

    25.01.2024 09:37

    Inne

    To wy noście po 150 kg, równouprawnienie tak nie działa, kobieta biologicznie ne ma tyle siły fizycznej, w pracach umysłowych to co innego, i też np do dokładnej precyzyjniej roboty się tak nie nadajecie.
    ReviewUserIcon
    Sposób na złodzieja

    24.01.2024 19:15

    Pracownik

    Witam. Powtarza się problem z okradaniem szafek pracowniczych najnowszy przykład dzisiaj(01.24.) ranna zmiana Z2, szatnia damska, problem do rozwiązania w 30 sek. i nie trzeba mieć na to doktoratu napisanego, zamykam szatnie od godz. 6:30 do godz. 13:15 dziękuję po zamiatane w analogicznych godzinach na pozostałych zmianach. W razie sytuacji awaryjnej ktoś zapomniał enpe. leków gdzieś w kurtce itp. itd. klucz ma kierownik zmiany i po wszystkim. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Tak

    25.01.2024 09:22

    Pracownik

    Nie przynoś drogich rzeczy tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    23.01.2024 18:18

    Kandydat

    Jest ktoś w stanie powiedziec ile zarabia się jako operator wozka widlowego albo ile mozna wyciagnac na tym stanowisku
    ReviewUserIcon
    Brzytew

    25.01.2024 09:52

    Kandydat

    a premki ile wpadnie?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    23.01.2024 17:17

    Pracownik

    Jakie wynagrodzenie jest w dziale gospodarczym?
    ReviewUserIcon
    Twójstary

    23.01.2024 10:41

    Kandydat

    jakie jest wynagrodzenie przez pierwsze 3 miesiące
    ReviewUserIcon
    KiedyWodzisław

    22.01.2024 07:22

    Kandydat

    Otwierają w marcu ten Wodzisław, bo od pani z rekrutacji nijak się nie dało wyciągnąć żadnej informacji na temat tego kiedy to otwarcie? Pracy wielu już teraz potrzebuje, a nie np. w maju.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2024 23:48

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Koko

    22.01.2024 14:48

    Pracownik

    Jeśli chodzi o kierownika Marcina L.to się nie zgodzę z tym i myślę że nie tylko ja ,jeden z najlepszych kierowników z którymi pracowałam,zawsze dobrze zorganizowany,zawsze dobrze traktował ludzi a jak trzabylo to sam chwycił za młotek i pracował,a jak komuś coś zarzucał to napewno miał rację ,z chęcią powitamy go spowrotem w Kornicach
    ReviewUserIcon
    Sasiad

    21.01.2024 17:33

    Inne

    Kierowcy mają dobra robote. Sasiad Jeździ Już Parę ładnych lat i Chwali sobie robote . Na ryby ma czas jezdzic i nie tylko .Polecam. Najlepszego Życzę ;) ;) ;)
    ReviewUserIcon
    Nowy*

    16.01.2024 06:50

    Pracownik

    Co z naszymi podwyżkami,które miały być w styczniu o 5%. Bo wszystko ucichło o podwyżkach a prezes obiecał że będą???
    ReviewUserIcon
    Xyz

    21.01.2024 09:45

    Pracownik

    Gdzie ta podwyżka od 01/01/2024 ????? Tylko nie gadajcie że nie było wydajności i pracy bo ludzi nawet po świętach sciagaliscie do pracy a przed świętami goniliscie w soboty
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    21.01.2024 17:03

    Pracownik

    Racja. Co do tych podwyżek po nowym roku, to powinni przyjść z wnioskami. Chociaż nie pamiętam, czy oni nie robią tak, że już po terminie podpisuje się papiery i działa data wsteczna.
    ReviewUserIcon
    Mati

    16.01.2024 17:30

    Kandydat

    Czy w ekooknach pracują ukraińcy?
    ReviewUserIcon
    Antonio Banderas

    19.01.2024 08:33

    Pracownik

    I to jeszcze ile, co tydzień nowy pociąg przyjezdza.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.12.2023 13:26

    Inne

    Właśnie są chętni ludzie do pracy, np ja :). Interesuje mnie stanowisko magazyniera- operatora wózka widłowego Czytałem o premiach miesięcznych jak i świątecznych i atrakcyjnym wynagrodzeniu. A więc po kolei, wyjaśnicie mi ile wynosi podstawa wynagrodzenia, ile msc można dostać premii i ile kasy w kopertę na święta?
    ReviewUserIcon
    sławek

    31.12.2023 12:40

    Pracownik

    kolego ja nie narzekam wypłaty ok 5500-7000k w zależnosci ile sobót:) im wiecej sobot tym wieksza premia
    ReviewUserIcon
    Takbylo

    18.01.2024 22:40

    Pracownik

    I więcej sobot tym większa premia. Wow to wam za nadgodziny płacą? Pieniędzmi? No kurde lux w tych eko panie
    ReviewUserIcon
    Kontrola

    18.01.2024 13:51

    Kandydat

    Na jakie zarobki może liczyć pracownik kontroli jakości?
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.01.2024 02:50

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zapomnij

    17.01.2024 07:26

    Pracownik

    Spokojnie, dopiero styczeń, podwyżki będą w tym roku, do grudnia jeszcze trochę zostało, ale będą, będą, nie martwcie się, z bogiem...
    ReviewUserIcon
    Justyna

    16.12.2023 22:37

    Kandydat

    Od czego zależy kogo przyjmują do Eko na produkcję? Czy tylko przyjmowanie są z doświadczeniem na produkcji? Na bieżąco są dodawane nowe ogłoszenia o rekrutacji na Wodzisław i chyba z 6 razy wysyłałam CV i nikt nie kontaktuje się ze mną.
    ReviewUserIcon
    Szyszka

    09.01.2024 12:24

    Inne

    Dzis bylam na rozmowie i normalnie mnie przyjeli
    ReviewUserIcon
    Inkognito

    16.01.2024 19:44

    Inne

    No ja też wysłałam. CV owszem byłam na jednej rozmowie i nic ... Tam tak robią... A właściciel zarazem prezes nic o tym nie wie....
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    16.01.2024 19:37

    Kandydat

    Jakieś opinie od utrzymania ruchu? Warto aplikować?
    ReviewUserIcon
    Ur

    19.01.2024 08:40

    Były pracownik

    Zależy gdzie trafisz. Na PCV jest najwięcej roboty i musisz myśleć za technologów, za kontrolę jakości, za operatorów i jeszcze swoją robotę zrobić. A jak trafisz na alu/drewno/szyby to będziesz po prostu mechanikiem. Atmosfera jest ok, zależy jak się dopasujesz.
    ReviewUserIcon
    Inkognito

    16.01.2024 19:31

    Kandydat

    Witam czy ktoś mi powie dlaczego eko okna lecą w kulki z robotą? Dlaczego zamieszczają ogłoszenia że są przyjęcia na konkretne stanowiska dzwonią do ciebie. Umawiasz się na rozmowę wszystko ładnie pięknie a potem się okazuje że cię nie przyjmą. Gdzie jest właściciel a zarazem prezes żeby coś z tym zrobić ma firmę ale kompletnie to olewa co się w niej dzieje. Albo są przyjęcia albo nie. Ktoś mi to wytłumaczyć?
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    17.01.2024 01:49

    Pracownik

    Selekcja :) mają pewnie tyle CV, że mają w kim wybierać. Później przychodzi co do czego po 3 miesiącach zostaje 2 max 3 na 10 przyjętych
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.01.2024 16:27

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    PozytywneInfo

    16.01.2024 00:28

    Były pracownik

    Roboty jest masa, przejrzeć oferty, rozeznac sie w rynku lokalnym, zdalnym, w najgorszym wypadku sie przebranżowić/kurs/szkolenie. Tyle możliwości, az przykro czasem sie robi co potrafi zrobić z człowieka wyuczona bezradność. Glowa do góry, próbować, i tak wszyscy skończymy w tym samym miejscu, wiec próbować do skutku, pytac znajomych, nawet ludzi nieznajomych. Próbować i jeszcze raz próbować.
    ReviewUserIcon
    Olo

    16.01.2024 05:49

    Pracownik

    Ok .A co stoi na przeszkodzie żeby iść do Henkla są też inne firmy.Dojazdy do czech z Raciborza.Znalazłem ofertę na produkcji od 5500 - 6000 netto z dojazdem do Jicina
    ReviewUserIcon
    Jejkowice

    14.01.2024 22:10

    Pracownik

    Kiedy dojazd z Jejkowic autobusem do Wodzisławia?? Czekamy jest nas już dużo osob
    ReviewUserIcon
    Związki zawodowe

    13.01.2024 19:13

    Pracownik

    Z wiązki z nadchodzącymi wielkimi krokami wciskaniu ludziom z produkcji kitu "my prawo Zabrać. Wam 3 dni nowego urlopu mc. Tudzież my prawo dysponować 10 dniami waszego nowego urlopu" zwracam się do Ireneusza kroczka przewodniczącego związku zawodowego do wypowiedzi w tym temacie
    ReviewUserIcon
    Jestemkozakiem

    13.01.2024 03:07

    Pracownik

    0 perspektyw. Wypłaty stoją w miejscu. Od lat to samo stanowisko. Ludzie bez wykształcenia w wielu 22-28 na stanowiskach kierowniczych, a inżynierzy pracują fizycznie. Zwijam się stamtąd.
    ReviewUserIcon
    Zaciekawiony

    12.01.2024 18:46

    Kandydat

    Ile realnie można na produkcji wyciągnąć pracując w soboty na rękę? Ile z tego jest zwykłej podstawy? Mam 3-letnie doświadczenie w szkleniu, 25 lat. Prosze o informacje
    ReviewUserIcon
    Ja z SRC

    12.01.2024 18:37

    Inne

    Czy może ktoś się wypowiedzieć odnośnie pracy jako służba BHP? Ile można zarobić? Czy na nockach, święta, weekendy też BHP jest?
    ReviewUserIcon
    Stanisław

    11.01.2024 22:27

    Pracownik

    Żeby zarobić, niestety trzeba pracować. Można też zagrać na loterii, licząc na to że się wygra. Szkoda narzekać - działajcie, pracujcie. Bądźcie dobrej myśli!
    ReviewUserIcon
    Krzysiek7512

    11.01.2024 22:44

    Pracownik

    Narzekanie to nasza domena. O wiele łatwiej jest marudzić i pisać brednie, niż dodać od siebie jakieś dobre słowo. Wiele rzeczy, które tutaj są opisywane prawdą nie jest.
    ReviewUserIcon
    Ehhh...

    12.01.2024 08:55

    Były pracownik

    Ok boomer
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    11.01.2024 13:32

    Inne

    Cześć, bardzo mnie ciekawi ile w eko jest w stanie zarobić brygadzista. Słyszałem o wysokich stawkach, więc stąd to pytanie... Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Eee

    11.01.2024 20:42

    Pracownik

    8 tysia wzwyż
    ReviewUserIcon
    .

    07.01.2024 18:58

    Kandydat

    Jak to jest z umowami? Pierwsza na rok czy 3 miesiące? Kiedy można liczyć na czas nieokreślony?
    ReviewUserIcon
    Olo

    11.01.2024 20:13

    Pracownik

    Łączny okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na czas określony może wynosić maksymalnie 33 miesiące. Niezależnie od tego pracownik i pracodawca mogą zawrzeć nie więcej niż 3 umowy na czas określony. Nie wiem zkąd wy bierzecie 4 umowy? Może jeszcze 15 umów? Trzecia jest na czas nieokreślony.I tu brygadzista ma gómno do gadania przepisy mówią o tym jasno...
    ReviewUserIcon
    Olo

    11.01.2024 20:17

    Pracownik

    Cztery byłyby możliwe ale musiałbyś mieć okres krótszy niż 12 miesięcy umowy.W eko są na 1 rok . więc nie można go przekroczyć 33miesiące. Więc przeważnie trzecia umowa jest już na czas nieokreślony
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.01.2024 06:39

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    11.01.2024 11:10

    Pracownik

    Od pierwszej publikacji liczby zatrudnienia w biuletynie do najnowszego ubyło 150 osób. Ciekawe do kiedy zaczną te dane udostępniać xD A przypomni ktoś, ilu potrzeba na Wodzisław?
    ReviewUserIcon
    Jurek

    11.01.2024 15:03

    Pracownik

    Jak zwykle o pierdołach w biuletynie napisane. A o podwyżkach cisza :)

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.