opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9777 ocen
Opinie(19287)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19287)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 63
    • 64
    • 65
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ignac

    18.05.2024 17:01

    Pracownik

    Też mieliście spotkanie z kierownikiem, który p.i.t.o.l.i.ł że brak premii to wina banków, bo hamują wypłaty? XD
    ReviewUserIcon
    Pks

    19.05.2024 18:58

    Pracownik

    Widzę ze chociaż jeden kierownik jest szczery i przekazał pracownikom jak wygląda sytuacja w firmie
    ReviewUserIcon
    XD

    23.05.2024 18:41

    Pracownik

    Dokładnie. Jak to dobrze ze mozna liczyć zawsze na rzetelne informacje od zarzadu jak sie sprawy maja
    ReviewUserIcon
    Luna

    22.05.2024 15:49

    Pracownik

    Witam. Czy na okresie próbnym też się dostaje premie?
    ReviewUserIcon
    Ja

    23.05.2024 15:40

    Były pracownik

    Nie. O ile wogole dostaniesz to za pierwszy miesiąc po okresie próbnym dwa miesiące później czyli ta np za maj będzie w lipcu ,ogólnie wychodzi ze w 6 miesiącu pracy dostajesz 1 premie
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.05.2024 01:52

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kolo

    22.05.2024 23:16

    Pracownik

    przeczytaj maila, premia jest uznaniowa, i dostali ci co na nia zasluzyli. A co do podzialu premii to do dyrektora lub kierownika glownego na twoim dziale sie udaj.
    ReviewUserIcon
    I już

    23.05.2024 06:24

    Pracownik

    Nie dostaniesz dostali tylko koledzy kierownika nam powiedział brygadzista nie trzyma się dobrze z kierownikiem i nie dostaniemy dużo a druga linia robi 2x mniej a dostali większą premie witamy w eko oknach ....
    ReviewUserIcon
    Hulaj dusza

    22.05.2024 17:40

    Pracownik

    Otóż postanowiłem zadzwonić dziś rano na kadry i spytać, od kiedy znowu zabierają całą premie za kilka dni l4. Ci odesłali mnie do działu płac, a dział płac, tłumaczył że oni sami w sumie nie wiedzą, mam gadać z kierownikiem. Kierownik odsyła do działu kadr. Cyrk to mało powiedziane
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.05.2024 12:02

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lolek

    22.05.2024 16:33

    Pracownik

    Ach... No bo w tej firmie jest tak, że nieważne z jakiego powodu masz L4, czy na przeziębienie czy wypadkowe w pracy czy po prostu lewe, dla nich L4 to L4 i tyle. Nie patrzą na powód.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.05.2024 14:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jon

    21.05.2024 19:15

    Pracownik

    I tak są premie w plecy, a ta też była słaba jak na "normalne" warunki. To była premia co miała być wypłacona w kwietniu czy maju?
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.05.2024 20:48

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tak

    22.05.2024 06:25

    Pracownik

    5 tys właśnie wpadło miło że nam premie podnieśli nie to co nie robą na produkcji
    ReviewUserIcon
    Świeżak

    21.05.2024 22:37

    Kandydat

    Czy do eko okien przyjmują kierowców bez doświadczenia?
    ReviewUserIcon
    MKA

    20.05.2024 16:59

    Kandydat

    Witam, są przyjęcia dla kobiet na produkcję ? Mam paroletnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Jaka jest wypłata brutto? Atmosfera w pracy? @pracodawca
    ReviewUserIcon
    MKA

    21.05.2024 20:38

    Kandydat

    Raczej wolę się dowiedzieć jaka jest realna wypłata i czy wgl są przyjęcia dla kobiet :)
    ReviewUserIcon
    Gsgshsh

    21.05.2024 20:58

    Pracownik

    Zazwyczaj jest wszystko ok, szkolisz się i pracujesz. (usunięte przez administratora) Jak wszędzie, pracujesz, nie marudzisz za dużo, zarabiasz i jest git.
    ReviewUserIcon
    Olo

    21.05.2024 16:52

    Pracownik

    Czy były wypłacane premię brygadzistowskie ??
    ReviewUserIcon
    Heniek

    21.05.2024 13:34

    Pracownik

    Premia ma być, przyszły maile, tylko zobaczymy jakimi kategoriami teraz będą patrzeć na jej wypłacanie??!!!!!
    ReviewUserIcon
    Bez nazwy

    21.05.2024 12:44

    Pracownik

    To juz sie robi śmieszne (usunięte przez administratora) caly miesiac prubujesz robic jak najlepiej i jak najwiecej chodzisz te soboty a tu ci mowia ze nie wyrabiasz normy i ze premi dostaniemy tylko 50% no smiechu warte i jak tu miec checi do pracy
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.05.2024 11:02

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stolorz

    20.05.2024 06:36

    Pracownik

    Co ty (usunięte przez administratora)? Przecież Kierownikami są osoby które przyszły z Wrocławia i uczyli resztę załogi jak sie takie okna robi i osoby które są od samego początku na Drewnie, Jo tam nie narzekom, kierownik empatyczny, wszysko z nim umia załatwić do tego jeszcze nam godo jak je a ni ze chowo gowa w piosek! Kerownicy nie maja lekko, tu nima samych stolorzy i jak cza to uczom nawet piekarza jak robić na maszynach, zobacz ile kobiet robi na CNC gdzie wcześniej nie miały nic z tym wspólnego!
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    20.05.2024 19:52

    Inne

    Kasa będzie jutro wypłacana
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.05.2024 18:37

    Pracownik

    Tyle obiecanek odnośnie premii. Robienie ludziom złudnej nadziei i "motywując" by nie odchodzili i co? Pogadali, pogadali i cisza w temacie. W marcu też wyniki słabe jak to było tłumaczone za luty? Pracy mamy coraz więcej także skąd stwierdzenie że produktywność maleje jak i zlecenia?!
    ReviewUserIcon
    Nowy Pracownik

    19.05.2024 17:53

    Pracownik

    Witam czy jest możliwość przeniesienie się z Wodzisławia na Kornice. Kierownicy to (usunięte przez administratora) a brygadzista nie ma pojęcia o pracy.Brak organizacji na Aluminium.
    ReviewUserIcon
    Hej

    20.05.2024 15:16

    Pracownik

    Jest taka możliwość z PVC dziewczyna się przeniosła także próbuj a może się uda .Jak słyszę to Dużo osób z Wodzisławia chce wrócić na Kornice .
    ReviewUserIcon
    Dalej

    20.05.2024 13:12

    Pracownik

    I gdzie ta premia co tak kierownicy gadali na niektórych działach!!!?????
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.05.2024 04:56

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zyga

    19.05.2024 22:27

    Pracownik

    Nie daj się zwodzic. Prezes to też (usunięte przez administratora) w ludzkiej skórze. A co do Wy....iego to nasi kierowcy wożą mu towar którym handluje na olx a my za to płacimy. Kursy powrotne obstawiane spedycję a kasa idzie do(usunięte przez administratora)no właśnie....nie trzeba zgadywać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.05.2024 10:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kazik

    19.05.2024 22:17

    Pracownik

    O co chodzi z tą całą kradzieżą? Cały czas o tym ktoś pisze. Żadnych konkretów. Wygląda to na oczernianie kogoś kto nie jest w stanie się obronić. Jeżeli masz jakieś dowody to je po prostu przedstaw. Co do kradzieży to warto sprawdzić ile powinno być na stanie palfingerów a ile ich jest. Te których brakuje stoją na podwórku u kierowców. Nikt tego nie kontroluje.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.05.2024 06:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Domi@@@

    19.05.2024 19:44

    Inne

    No 7 hala kiedy wkoncu jom zamkną masakra ludzie się tam męczą a inni nic nie potrafiom stojom na telefonach co chwilę fajki a inni muszą (usunięte przez administratora) a inni maga lizać (usunięte przez administratora) i moga robić co im się podoba tom 7 niech rozwala na 2 i 6 wkoncu
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    19.05.2024 22:02

    Pracownik

    Ja znam 5 co robią na pierwszą zmianę. Jak jeszcze kogoś brakuje to ok, bo zajmna stanowisko i robią. Ale 2 z nich to masakra, pani S i druga pani S. to nic nie robią. Ręce w kieszeni i łażą z miejsca na miejsce.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.05.2024 14:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.05.2024 19:43

    Pracownik

    Uciec można w każdej chwili
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.05.2024 19:44

    Pracownik

    Uciec można w każdej chwili
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Wstyd

    15.05.2024 18:47

    Były pracownik

    Słyszałam,że firma chce pozbyć się pracowników co chodzą na l4. Czyli ktoś np.zatrudnil się i przerobił 8 lat,zaczął mu siadać kręgosłup i musiał iść na zwolnienie lekarskie,wrocil,sytuacja się powtórzyła i znowu zwolnienie. Juz nie mowie o tym ,ze ktos ma operacje i wraca do zdrowia a to zwykle troche trwa.Wynika z tego jedna rzecz,ta firma się nie liczy z ludźmi,ma to w poważaniu. Padnie ci zdrowie to zastąpi cię kimś nowym OT czysty przykład mięsa armatniego. Nikogo to nie obchodzi,nawet po tym l4 masz w pracy pod górę bo tak miałam Pracowniku jak w ogóle śmiesz zachorować no co ty jaja se robisz ? Religia i szacunek,nawet elementarna empatia nie istnieją w tej firmie. Już czas ściągnąć te krzyże bo Bóg to widzi,już czas przestać być hipokrytą bo kasa się przestaje zgadzać. Ave.
    ReviewUserIcon
    Mim

    18.05.2024 19:42

    Pracownik

    A skąd ty niby wiesz? Jakie uzależnienia mają te piękne Panie i brzydcy jak to zazwyczaj bywa Panowie? Spotkałem w szpitalu wielu ludzi z eko i jedyną ich używką była kawa. Proszę nie obrażać i nie uogólniać. Chyba,że Pan na kardynała idzie jak Pan taki święty ????
    ReviewUserIcon
    Mały

    18.05.2024 23:32

    Inne

    Zapomniałeś o jednym co napisałem "nikt choroby nie wybiera" czyli jak taka osoba jest chora czy miała operację liczy się z tym, że tej premii nie dostanie. Co różni od osób którym zabrano premie z przyczyn niezależnych od nich i idą na L4 pomimo tego, że są zdrowi. Wiadomo nikt nie chce chorowac ale jak widzę jak większość mówi to pójdę na L4 to krew mnie zalewa
    ReviewUserIcon
    Z zewnątrz

    18.05.2024 23:16

    Pracownik

    Podzielcie sobie tą prenie co dostaliście wtedy ile dwa lata temu 6 tys na głowę na święta W Grudniu , wielu od lat nawet na przysłowiowego karpia nie dostaje, sto czy dwieście złotych. Doceniliście wtedy ten zastrzyk gotówki ??? Wątpię...
    ReviewUserIcon
    Hahaha

    18.05.2024 21:15

    Inne

    Prawda jest taka że są kryzysy jak rok czy 2 lata temu skoro jest kryzys tyle czasu to znaczy że będzie coraz gorzej Zara ta firma upadnie
    ReviewUserIcon
    Henio

    17.05.2024 22:47

    Pracownik

    To zależy gdzie trafisz. U nas na dziale każdy każdemu pomaga. Zawsze znajdzie się jakiś rodzynek ale wszyscy się trzymamy. team to podstawa
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    16.05.2024 12:47

    Pracownik

    A ja mam pytanie dlaczego osoby funkcyjne które czuwają nad cała tą karuzelą nie dostały swoich pieniędzy chodzi mi głównie o brygadzistów, każdy jeden z nas pilnuje by to wszystko miało ręce i nogi pilnujemy pracy, wyjazdów i za co to za gołą stawkę, dlaczego ja mam być odpowiedzialny za motywowanie ludzi do pracy, za pilnowanie tego wszystkiego, to wychodzi na to że każdy może mnie zastąpić, bardzo proszę bo na dniach tą koszulkę zdejmujemy , zobaczymy jak się pociągnie ta karuzela bez osób funkcyjnych. Za darmo nie mam zamiaru pracować.
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    17.05.2024 07:24

    Pracownik

    Kto nie pomaga, ja zawsze idę za swoimi ludźmi.
    ReviewUserIcon
    Bo

    17.05.2024 18:55

    Pracownik

    W eko jest tak,że jak się wychylisz to oberwiesz. Nie można mówić prawdy bo brygadzista ci zrobi z odwłoka jesień średniowiecza. Stąd problemy w firmie. Nie wiedzą jakie są problemy bo są zamiatane pod dywan. Pewnie ten komentarz będzie skasowany ale kto wie ten wie.
    ReviewUserIcon
    Tom

    14.05.2024 15:07

    Pracownik

    Dlaczego zabieracie nam premię, które wypracowaliśmy, robiąc ponad normy?? A DH to chyba teraz śpi,bo marnie z zamówieniami, że produkcja stoi obecnie.Ale jedna tu z DH tak jechała po nas, więc koleżanko pokaż na co Cię stać.Bo to raczej wasza wina że zamówień brak.
    ReviewUserIcon
    Ona z dh

    17.05.2024 15:40

    Pracownik

    Kolego z produkcji nie pisz głupot proszę dopóki nie będziesz mieć potwierdzonego info. Tak samo jak wy, my jako sprzedaż również jesteśmy zaskoczeni co się dzieje w firmie w związku z premiami bez wcześniejszych wyjaśnień. Niestety mimo zamówień terminy bardzo szybko uciekają chociażby w przypadku drzwi oraz przesuwek jest to już czerwiec (potem znowu termin zostanie odblokowany gdzie klient od tego wcześniejszego zamawiając pòźniej dostanie zlecenie wcześniej...). Przeważnie na większe zamówienia składają się okna i drzwi to powoduje, że nie mamy wyjścia jak puszczać zlecenia w podanym terminie, bo klient nie chce rozdzielać zleceń tylko otrzymać komplet. Takich jak i innych sytuacji jest wiele o których się nie mówi( zresztą komu?), gdyż najzwyczajniej nie mamy na to czasu. Faktem jest, że nawet jak my i wy będziecie się starać to guzik z tego wyjdzie bo ryba psuje się od głowy, od której wypadałoby zrobić porządek.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    17.05.2024 17:01

    Pracownik

    Widocznie szklarz nie wstawił,podkładowy nie podłożył, gość z giwera na silikon strzelał ślepakami,a młotkowy nie zabił listew bo już były owinięte do ramy.Ale od dziś zmiany zmiany i nagany każdy z nich dostanie
    ReviewUserIcon
    szary pracownik

    17.05.2024 08:48

    Inne

    Zamiast wspierać pracowników dowala się im normy, zamiast motywować-zabiera się im premię na, która na prawdę ciężko pracowali(!!!!!) zamiast rozmowy-są zwolnienia(!!!!!) ktoś sie tu musi głęboko zastanowić bo to ludzie tworzą eko, to tylko dzięki nim ten titanic jeszcze nie zatonął a mam wrażenie, że z każdym dniem zbliża się do tej skały, która pociągnie go na dno… Na prawdę warto usiąść i porozmawiać… Każdy dział tu jest tak samo ważny! Zaczynajac od biurowych kończąc na gospodarczym..
    ReviewUserIcon
    XDDD

    16.05.2024 19:49

    Pracownik

    Nieźle sie bawia w firmie, w kwietniu siła wyższa wzięta i brak premii, informacji na temat, że będą ją zabierali za kwiecień nie było XD, cyrki cyrki i to na kołach, nie polecam stanowczo firmy bo dla nich ważna jest kasa a nie pracownik!
    ReviewUserIcon
    Robert

    17.05.2024 00:33

    Pracownik

    Jak można na początku roku dać informacje, że osoby na l4 również dostaną premie ale pomniejszoną o te dni nieobecności. I teraz nie dać. Ok, zmiencie postanowienia jak chcecie od maja -ale za marzec i kwiecień powinniście wypłacić
    ReviewUserIcon
    Nowy

    14.05.2024 23:05

    Pracownik

    Proszę o informację jak można zmienić dział na wodzislawiu. Czy jest taka możliwość do kogo się zgłosić. Bez zbędnego robienia na złość przez przełożonego.
    ReviewUserIcon
    PolkoPl

    16.05.2024 18:06

    Inne

    Kto pyta nie błądzi. Zapamiętaj jednak osoby, które Ciebie olewają. Walcz o siebie i nie poddawaj się.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    17.05.2024 00:31

    Pracownik

    Wpisz sobie w google Eko Okna Rekrutacja i jak klikniesz w stronę to będzie rekrutacja Wodzisław Śląski- są tam 3 osoby podane. Zadzwoń do któreś z nich i zapytaj o przeniesienie na inny dział. Albo tak jak ja zrobiłam- na inną zmianę. Spróbuj - moze trafisz na fajnych ludzi. Bo praca w Eko też może być fajna jak na super ekipę trafisz. Powodzenia :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.05.2024 14:05

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    17.05.2024 00:24

    Pracownik

    Dokładnie. Zasiłek chorobowy może być wypłacany w ciągu roku nie dłużej niż przez 182 dni. Tyle mozna miec l4. Niewiem jak inni moge mieć o to pretensje. To tak samo jak urlop, masz 26 dni i wybierasz go. Należy się i nik nie ma pretensji, to samo jest z l4. Należy się to człowiek wybiera
    ReviewUserIcon
    Mają nas za nic

    16.05.2024 17:31

    Pracownik

    Premię mają być tak wyśrubowane aby nikt jej nie dostał ! Prezes nie patrzy na to że to zarząd zawalił sprawę !!!! Nieee to zwykły pracownik jest wszystkiemu winny… żenada
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.05.2024 09:58

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lucjan

    16.05.2024 14:55

    Pracownik

    Nie każdy dostał.Ja byłem na l4 i niedostałem.Kolega nie był na l4 cały rok i też niedostał.Jedno wielkie kolesiostwo
    ReviewUserIcon
    Pracodawca kłamie

    11.05.2024 16:01

    Kandydat

    Dlaczego firma eko okna podaje fałszywe informacje dotyczące zarobków ? Reklamy , banery … wszędzie pisze 5000 zł na start a prawda wyglada inaczej … 3800zl na rękę ! @Pracodawca !!! Dlaczego kłamiecie ? Dlaczego wpisy zostają usuwane z tego portalu ?
    ReviewUserIcon
    Lucjan

    13.05.2024 18:26

    Pracownik

    Było też o 5000 na start ale zapomnieli dodać : brutto więc 3800 na rękę .....
    ReviewUserIcon
    Stefan

    16.05.2024 13:14

    Pracownik

    Podwyżki wstrzymane a nie aneksy po okresie próbnym
    ReviewUserIcon
    Nowy

    16.05.2024 11:13

    Pracownik

    Pracuje 2 tygonie ale wiem że zrobiłem błąd zwalniając się u swojego pracodawcy ale jestem już w trakcie szukania nowej pracy ale nie mogę powiedzieć ludzi natrafiłem na spoko ???? i fajnie tłumaczą ale nie odpowiada mi kilka inych rzeczy nie premie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.05.2024 08:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Niebieski

    15.05.2024 17:58

    Pracownik

    Mają być nagrody za brak l4
    ReviewUserIcon
    Jurant

    16.05.2024 10:16

    Pracownik

    Miały być teź nagrody za frekencję i trzy zmiany :) I gdzie one sobie poszły?
    ReviewUserIcon
    @Kierowca

    09.05.2024 19:33

    Pracownik

    Na jakie zarobki może liczyć kierowca ciężarówki ale w systemie jazdy na miejscu , np z kornic do wodzisławia, bądź kierowca międzyzakładowy ?
    ReviewUserIcon
    Tojejo

    15.05.2024 20:49

    Pracownik

    Wszystkie etaty na trasie miedzy Kornicami a Wodzisławiem są obsadzone.
    ReviewUserIcon
    Ekostreamer

    10.05.2024 03:18

    Pracownik

    Może jakiś podkaścik, co by się ludki dowiedziały na czym stoją, hm? Bo nie wygląda to kolorowo, a za 800 euro nie da się przeżyć miesiąca w tym kraju...
    ReviewUserIcon
    Pozdro

    10.05.2024 09:21

    Pracownik

    Pozdro z Francji 2.5 tys euro na start
    ReviewUserIcon
    Nickelback

    15.05.2024 19:52

    Pracownik

    Żadnych podcastów, żadnych opóźnionych premii pod koniec miesiąca!!! Kredyt sam się nie spłaci. Dobrze było, jak było 6 zakładów i wszystko hulało na najwyższych obrotach. Teraz mamy ile ? 8 w kornicach jeden niewypał w Wodzisławiu i kolos w Kędzierzynie-Koźlu. no i około 5 tys pracowników, którzy w ciągu dnia przepracują może z 1.5 godziny bo potem nie ma zbytnio nic do roboty.
    ReviewUserIcon
    Kawa na ławę (2×)

    09.05.2024 16:59

    Pracownik

    Prosze nie kasować tego komentarza kolejny raz !!!! Panie prezesie czy to jakiś zart? Proszę być z ludźmi szczerym, Powiedzieć co jest grane i jakie są pańskie cele na przyszłość względem kroków wykonywanym wobec, (a może i przeciw..można odczuc) pracownikow. Zeszłe spotkania zakończyły się tym, iż prosił prezes o NORMĘ, którą ludzie wyrobili! - efektem tego miało być odblokowanie drugiej części (50%) premii. SŁOWO NIE ZOSTAŁO DOTRZYMANE !!! Zacznijmy od tego, że premia 50%, która otrzymali pracownicy wynosiła tak naprawdę max 20% ! i tu się prezes minął z prawdą. Wiec, gdzie jest nasze kolejne 80% premii za luty? Dziś kolejne wieści z firmy: OTRZYMACIE ZNÓW gote wyplaty. serio? Co tu się odstawia i dlaczego nikt nie mówi prawdy?! Gdzie jest premia za marzec? Dlaczego premie są zawieszone do odwołania bądź do lipca-sierpnia? Dlaczego akurat do czasu po urlopowego? Przypadek? Nie sądzę!! Czy aneksy nie tak dawno podpisywane, były celowym zamiarem kierowanym w uderzenie w przyszłe premie zaraz po naborach ludzi na nowo otwarte hale Wodzisław i Kedzierzyn ? Nie jesteśmy (usunięte przez administratora) z marchewką na patyku przed nosem panie prezesie. Tak sie nie robi!! Bardzo nie ładnie się dzieje. Oczekuje się od nas wyników jak za granicami, a wiecie ile za granicą zarabiają ludzie pracujący przy np. aluminium? 5-10 tys euro/mies.!! Tutaj obecnie 4 tys zloty/mies. Prezes ostatnio wspomniał, że mogłaby byc w EKO najniższa krajowa.. prosze bardzo. Sprawdźmy ilu ludzi zostanie w szkodliwych warunkach, zapytleniu, punktami, dojazdami po nawet 2godz w jedna stronę i całą tą atmosferą jaką obecnie mamy: Świetnie! każdemu teraz zależy i ma motywacje jak nigdy!!!!! Mamy dużo pytań prosimy o umówione wcześniej spotkania z pracownikami MAMY DUŻO PYTAŃ i liczymy na odpowiedzi w prost, nie na polityczne omijanie. z poważaniem Pracownik na wykończeniu psychicznym.
    ReviewUserIcon
    Udhs

    15.05.2024 17:47

    Były pracownik

    Pewnie nie ma kasy wszystko leci na mega minus to premi nie dostaniesz opcji jest kilka Mega zwiększenie zamówień Zamknięcie swd Zamknięcie KK O ile banki na to pozwolą bo przeniesienie produkcji z kornic na swd żeby mydlić oczy to nie rozwiązanie
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.05.2024 15:00

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    :))

    14.05.2024 17:17

    Były pracownik

    Bo to podwyżka indywidualna, czyli nie dla każdego... Jeżeli się nie rozwijasz po co tobie podwyżka
    ReviewUserIcon
    Z7 szyby

    14.05.2024 12:35

    Pracownik

    Co jak co ale praca do równej godziny to przegięcie. Zdążyć na autobus z z7 znajdujący się na z6, przebierając się w szatni graniczy z cudem. No ale jak się ma autko pod palarnia, i szanowny kierownik nigdzie nie musi się spieszyć, to durne pomysły przychodzą do głowy ... A my kobiety, jak ciaproki w arbajach mamy chodzić do pracy,pewnie

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.