opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9777 ocen
Opinie(19287)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19287)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 62
    • 63
    • 64
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zenek

    18.06.2024 16:51

    Pracownik

    Kiedy w tej firmie pojawia się dodatki miesięczne ze frekwencję itp bo 4 tys na rękę to chyba nie tędy droga
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.06.2024 08:52

    Pracownik

    Firma ma ci jeszcze płacić dodatki że łaskawie przyjdziesz do pracy??
    ReviewUserIcon
    Dokładnie

    19.06.2024 09:24

    Pracownik

    4 tys premii to chyba jakieś jaja
    ReviewUserIcon
    Olo

    18.06.2024 17:58

    Inne

    Rozmowa o pracę jak zawsze pięknie i wogule dlaczego nie powiecie że karty multi sport nie dostaje się na okresie próbnym brak premii za frekwencję oczekiwania jak nie wiem za waszą marną podstawę odchodzę
    ReviewUserIcon
    Pytający

    14.06.2024 20:58

    Pracownik

    Może mi ktoś w sposób zrozumiały dla mnie wytłumaczyć dlaczego jeden wózkowy na hali "X" dostaje 1600 zł premii a drugi na hali "Y" mając taką samą liczbę przepracowanych godzin dostaje 700 zł ? Dodam że ten z "Y" pracuje całe 3 lata dłużej od tego z "X"
    ReviewUserIcon
    Xd

    17.06.2024 15:57

    Pracownik

    Tak to na pewno tylko od tego zależy. Komentarz sponsorowany?
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.06.2024 11:52

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wyjaśniamniekumatymnademną

    07.06.2024 13:47

    Pracownik

    Chodzi o to , że pozbawią premii jak ktoś pójdzie oddać krew. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    .

    11.06.2024 13:37

    Pracownik

    Oddać można i w Sobotę Ludzie tylko kombinują co zrobić żeby nie iść do pracy. Lewe L4 oddawanie krwi itp czas najwyższy to skończyć
    ReviewUserIcon
    Heniek

    04.06.2024 12:54

    Pracownik

    Miejmy nadzieję że z premiami i dodatkami nie będą robić dziwnych akcji jak w poprzednim miesiącu!!!!!
    ReviewUserIcon
    Szok

    11.06.2024 11:11

    Pracownik

    dodatek urlopowy w tej firmie jest naliczany ze składników zmiennych,czyli tylko premii a nie z wynagrodzenia zasadniczego
    ReviewUserIcon
    N

    11.06.2024 11:26

    Pracownik

    Nieprawda! Dodatek urlopowy obliczalny jest z podstawy i premii z poprzednich miesięcy! Nie ma na to wpływu ilość przelewów!
    ReviewUserIcon
    Chrześcijanin

    08.06.2024 14:02

    Pracownik

    Firma powoli staje się tonącym Titanicem. Prezes otacza się ludźmi, którzy tylko przytakują jego irracjonalnym pomysłom. Każdy, kto mówi mu prawdę, jest zwalniany albo sam odchodzi do konkurencji. Szukali prezesa, a po dwóch dniach ściągnęli ogłoszenie. To pokazuje pełen obraz zarządzania firmą: tysiące głupich pomysłów, które nie są realizowane. Przykładem jest pomysł jeżdżenia na tirze po halach, aby motywować pracowników. Jedyną nadzieją tej firmy był system EkoPro, który miał objąć wszystkie procesy firmy – od zakupów, przez marżę, faktury, produkcję, dostawy do klientów, reklamacje, aż po jakościowe dane dotyczące każdego działu w czasie rzeczywistym. Pełna automatyzacja i systematyzacja. Własny system, a nie zlepek aplikacji takich jak Winpro czy Impuls, lub ulubione arkusze Google. EkoPro było najlepszym koniem w naszym zaprzęgu, jedyną nadzieją na stabilną przyszłość firmy, ale firma nadal pozostaje kolosem na glinianych nogach, jak to ekonomiści mówią o Eko oknach. Eko4u wyznaczyło kierunek w branży w całej Europie i było naszą przewagą nad konkurencją. Jednak prezes podjął decyzję o zamknięciu projektu EkoPro, który był naszym najsilniejszym koniem w wyścigu. Konkurencja, taka jak Wiśniowski i Drutex, zaczęła tworzyć swoje programy z wizualizacją 3D, co widać po ofertach pracy. Wyznaczyliśmy kierunek rozwoju branży, a potem cofnęliśmy się do średniowiecza. Może komuś jest na rękę ten chaos, to że nie wiadomo, jakie są koszty zakupu, produkcji czy transportu. Może ktoś chce ukryć swoją nieudolność lub, co gorsza, swoje szwindle. W takim bałaganie łatwo jest (usunięte przez administratora) EkoPro uniemożliwiłoby takie praktyki. Pozostaje nam tylko wąchać kurz na szarym końcu wyścigu i patrzeć, jak konkurencja wykorzystuje nasze pomysły. Pozostaje patrzeć na ten cyrk, jaki urządza prezes i jego grono pochlebców. Najważniejsze, że lody można robić dalej.
    ReviewUserIcon
    hehehe

    10.06.2024 09:07

    Były pracownik

    EkoPro to był jeden z większych wałków w firmie. Wszystko na raz, bez liczenia się z kosztami, bez zaadresowania głównych problemów w firmie, łącząc wszystko na ślinę i sznurek. Miało być 3D i wodotryski, a skończyło się na tym, że powstało wielkie (usunięte przez administratora) które wywalało się na dzień dobry jesli "architekt" nie siedział z nosem w logach non-stop. Wywalono kilkadziesiąt milionów złotych w błoto.
    ReviewUserIcon
    SzybkiLolek

    06.06.2024 18:33

    Kandydat

    Witam, interesuje mnie podjęcie pracy jako kierowca. Pytanie ile zarobię na początek? No i ile dni w trasie? Czy stałe trasy?
    ReviewUserIcon
    SB

    06.06.2024 17:00

    Były pracownik

    Firma jak każdy inny (usunięte przez administratora) dostajesz umowę i jesteś tylko numerkiem(RCP), nie możesz mieć własnego zdania, pomysłów, wszystko sterowane przez kierowników i dyrektorów, którzy nigdy nie powinni się na tych stanowiskach znaleźć, jak masz (usunięte przez administratora)to zarobisz więcej (pod biurkiem), brygadziści z łapanki a prezes szuka swojego następcy na pracuj.pl, kolos pod którym już nogi pękają
    ReviewUserIcon
    Terapia

    17.04.2024 20:53

    Pracownik

    Firma zatrudnia ponad 12 tysięcy pracowników dla prostej kalkulacji założyłem 12500 pracowników z średnią wypłatą bez premii 4950 netto. Łączny koszt pracodawcy aby wypłacić takie pensje to 102 miliony złoty! Wiadomo że kierownicy, dyrektorzy mają dużo więcej i ta kwota będzie większa. Trzeba do tego doliczyć koszta utrzymania tego kolosa na glinianych nogach w postaci prądu, gazu, wody, paliwa, reklamacji, napraw maszyn, samochodów, utrzymania floty itd. Itp. Wodzisław i Kk to chyba gwoździe dobijające koszta utrzymania To są gigantyczne kwoty miesięcznie. DH na siłę okna nie sprzeda, klienci odchodzą ze znanych powodow, głównie marna jakość i długi czas oczekiwania 6-8 tygodni? Plus kryzys. Wiadomo było że w tłustych latach trzeba oszczędzać na te chude a czy Eko to zrobiły? Wątpię. Rozbudowały się kilkukrotnie, zatrudniły od 300 do 400 % więcej pracowników w ciągu 5-6 lat. Nie zmieniając przy tym kompletnie nic w zarządzaniu firmą. Brygadziści stali się kierownikami a kierownicy dyrektorami którzy wcześniej zarządzali garażową produkcja, teraz zarządzają gigantyczną 12 tysięczną firmą! Dla przykładu: Wożą materiał z Wodzisławia do Kornic bo w Wodzisławiu pracownicy nie dają radę (niedoświadczona załoga) dodatkowe bezsensowne koszta. Czy eko wyjdą z tego załamania? Jeżeli sytuacja na rynku się nie zmieni a zarządzanie tym kolosem będzie dalej przez tą samą ekipę „zarządzaniem garażowym” to będzie największy upadek w historii, który opisywany i odmieniany będzie przez wszystkie przypadki.
    ReviewUserIcon
    Spokojnie

    05.06.2024 20:57

    Były pracownik

    Ta firma nie upadnie nigdy. Gwarantuje, macie szczęście, tylko za dużo malkontenctwa,jak tylko chwilę się coś nadzieję nie tak to płaczecie za premia i marudzicie. Obyście nigdy nie doświadczyli tego poczucia co straciliście patrząc jak to jest u innych prywaciarzy.
    ReviewUserIcon
    Nie płacz

    06.06.2024 15:12

    Pracownik

    To pracuj a nie ja na spokojnie miałem 6-7 tys bez podwójnej premii da się?
    ReviewUserIcon
    Zmartwiony

    06.06.2024 09:11

    Pracownik

    Ja rozumiem kwestie premi, braku podwyżek, rozumiem zmiany w zarządzie ale szczerą odpowiedź czemu nie uzupełniacie już kawy?!?!? Gdzie jest Irishcafe. Wszystko rozumiem ale to już przegięcie
    ReviewUserIcon
    Robajs

    05.06.2024 15:33

    Pracownik

    Doszły mnie słuchy od kadrowych o premii wakacyjnej sprzedaż ruszyła i jest z czego premię dać więc zobaczymy na wypłacie co będzie
    ReviewUserIcon
    Oz

    05.06.2024 20:52

    Pracownik

    Taaa. Zwykle premie o tydzień pprzesuniętebo jie odpowiedniej płynności, a Ty o jakiś dodatkowych premiach piszesz
    ReviewUserIcon
    Bożena

    02.06.2024 19:29

    Pracownik

    Wszy i pluskwy na zakładzie?Czy kogoś to dziwi?Autobusy są nie dezynfekowane/To jest inna czynność niż mycie.Kiedy sprzątaczki zdezynfekowały kabiny prysznicowe?Tylko umyje na szybko,i koniec.A ludzie?W ubraniu roboczym jadą do domu,i jeśli to jest prawdą z tymi insektami,to roznoszą to dalej.I jaka to jest laurka dla firmy,jak ludzie chodzą po mieście w ubraniu które nosi w pracy?O czym to świadczy?Gdzie jest sanepid?Bo na pewno jest tyle szafek ubraniowych ,żeby wszyscy mogli się przebrać w swoje ubranie.Ale jest na to przyzwolenie zarządu,więc jest jak jest.Mamy ludzi którzy chodzą po sklepach robiąc zakupy po powrocie z pracy.I teraz jest obawa,że mogą coś ze sobą do tego sklepu przynieść na tym roboczym ubraniu.Nigdy się nie spotkałam żeby pracownicy wychodzili z pracy w firmowych ubraniach.Wątpliwa wizytówka firmy.Miałam zostać przeniesiona na kilka dni na Z6,ale teraz na pewno nie wyrażę zgody.Po prostu się boję,że jakieś (usunięte przez administratora) do domu przyniosę.
    ReviewUserIcon
    judasz

    05.06.2024 07:38

    Kandydat

    no bo w zeszłym roku nie było plus 35 xd
    ReviewUserIcon
    MeowMeow

    05.06.2024 16:15

    Były pracownik

    A skąd wiadomo, że to prawda? Jesteście pewni, że nikt nie rozpowszechnił tego jako nieprawdziwej informacji w jakimś określonym celu?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    05.06.2024 16:00

    Kandydat

    Witam mam pytanie jak jest na dziale produkcji w zakładzie nr 1. Chodzi mi o atmosferę itd
    ReviewUserIcon
    Giter

    05.06.2024 15:13

    Pracownik

    Szkoda że premia mała ale w święta myślę że się odpłacą i sypną parę złotych :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.06.2024 09:20

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ewa

    03.06.2024 13:44

    Pracownik

    Do przelozonego zglaszasz ze idziesz oddac krew Są 2 dni wolnego ,ale zmienilo sie od niedawna jezeli wezmiesz 2 dni wolnego tracisz premie
    ReviewUserIcon
    Błąd

    05.06.2024 15:13

    Pracownik

    Premia jest zabierana za L4 i UŻ! Nikt nie wspominał o oddawaniu krwi !
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.06.2024 23:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Batman

    05.06.2024 09:39

    Pracownik

    No właśnie, może obiecane nocne które miało być do lipca!!!!
    ReviewUserIcon
    Pytający

    04.06.2024 18:48

    Pracownik

    Czy wyplaty przed weekendem będą ? Bo ostanie były niskie to może chociaż wcześniej wypłacom
    ReviewUserIcon
    Emilia

    04.06.2024 18:25

    Kandydat

    Mam pytanie czy ktoś moze się wypowiedzieć o pracy na stanowisku ksiegowa @Pracodawca? Jaka atmosfera, jak z zarobkami?
    ReviewUserIcon
    lcnx

    03.06.2024 00:31

    Pracownik

    Czekam na ta chwile az linie zostaną zautomatyzowane i połowe ludzi firma się pozbędzie i bedzie świety spokoj z tymi matołami z lini
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.05.2024 19:31

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Akacjowa 34

    29.05.2024 21:00

    Pracownik

    W zarządzie tej spółki aktualnie są same słupy, zresztą tak jest od samego początku, członkowie zarządu mają przyklepywać wolę właściciela, oni tam nie są po to by dyskutować, jeśli ktoś wchodzi w dyskusję zostaje odwolany.
    ReviewUserIcon
    poinformowany

    30.05.2024 19:10

    Pracownik

    Widzę że kompetnie nie masz pojęcia jak funkcjonuje ta firma. Zarząd to atrapa. Jest bo musi formlnie być. Właściciel zarządza tym jednoosobowo z głębokim przeświadczeniem swojej wyjątkowosci i nieomylności. No i skutki widać.....
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Sypie się

    30.05.2024 11:56

    Pracownik

    Jak to jest możliwe że okno przechodzi przez takie kontrole a i tak jest bublem? Wytłumaczcie Mi to ludzie ? Jakim tłukiem na stanowisku kierownika kontroli trzeba być żeby wypuszczać takie buble ? Cały dział kontroli jakości powinien być jak najszybciej rozwiązany a okna powinni kontrolować brygadzisci z nitek ! Tyle pieniędzy idzie na nich a nikt z tym nic nie robi! Ostatnio widziałem jak jakiś czerwony z innym głąbem w czapeczce rapera patrzyli na okno przez 20 min a i tak nie wykryli usterki . Jak to jest możliwe że za taką pseudo pracę firma płaci takie ogromne pieniądze ?To chyba jakiś żart …
    ReviewUserIcon
    PolkoPl

    14.05.2024 16:18

    Inne

    Witam Was. Mam pytanie. Dlaczego osoby, które są zadrudnione, nowe, bez doświadczenia, dlaczego pracownicy z doświadczeniem im nie pomagają by nabrały doświadczenia? Czy zawsze każdy z Was wszystko już wiedział? Jak czytam Wasze wpisy to tylko widzę problem "kasa","premia". A gdzie człowiek? Dobra atmosfera? Przykre to.
    ReviewUserIcon
    GG

    18.05.2024 20:14

    Pracownik

    ty masz wujek problem z czytaniem ze zrozumieniem a to jest temat dla 3-cią klasę szkoły podstawowej - ja nie mam problemu do człowieka, który przychodzi do pracy, nic nie potrafi czy też o to, że trzeba go nauczyć - mnie również ktoś kiedyś uczył - (usunięte przez administratora) mnie strzela na samą myśl, że uczę jeszcze zielonego, który ma 600-700 więcej podstawy [podczas gdy premie są zablokowane do odwołania] - I TYLKO O TO TU CHODZI!! WIĘC(usunięte przez administratora)NA DRZEWO JAK TEGO NIE POTRAFISZ OBJĄC SWYM SPRANYM MÓZGIEM - dodatku żadnego za to też nie ma! a "Mateusz Polskę zbaw" swą "krzywą polszczyzną" na portalu pracownika wypisuje, że to "w moim interesie" pomagać im i uczyć - a jaki to "mój interes"???! W głowę się uderzyłeś??? I po to każą wszystkim nowym podpisywać klauzule poufności, które już od dawna są niedopuszczalne [zgodnie ze stanowiskiem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej DPRI-0712-18/MF/08] strasząc karami rzędu 40 000zł. Tylko wspomnę o czymś takim jeszcze jak "dyskryminacja płacowa"
    ReviewUserIcon
    10lat

    30.05.2024 11:09

    Pracownik

    Tu nie chodzi o to, że się komuś nie chce uczyć nowych. Ani o pieniądze. Chodzi o to, że nowy nie chce się uczyć. A jeśli już jest chętny do nauki, to jako stary, masz obowiązek doglądać, jak nowy sobie radzi, a nie uczyć go, że zawsze obok będzie ktoś, kto zrobi coś z nim lub za niego. Mówię tutaj o stanowiskach, gdzie pracuje się zwykle samemu (czyli wiekszosc). Na zgrzewarkach, na listwiarkach, na młotku, na okuwaniu. A niektórzy się burzą, że nowy jest zostawiany sam po 3 dniach. Podchodzisz do niego, gdy pojawią się coś nowego, co rzadko "idzie". Rzadko schodzący profil skrzydła/ramy, listwy które idą raz na rok. A nie, ślęczeć nad nowym i ścinać mu folię na zgrzewarce bo jeszcze sobie tempa nie wyrobił, albo wpisywać wymiary/mierzyć okna na listwiarce. Takim systemem nauki, nowy nie wyrobi sobie tempa pracy, a jedyne czego się nauczy, to że przyjdzie Xiński i zrobi to za niego.
    ReviewUserIcon
    Otyły Grześ

    29.05.2024 23:40

    Pracownik

    Na z2 tylko linia otyłego robi normę bo ma 29 ludzi na linii i układy z kierownikiem hali jarym . Nic się nie zmienia w tej firmie. Pracowałem tam 3lata temu wszystkie transporty szły do otyłego..
    ReviewUserIcon
    Kasiaa

    23.05.2024 14:28

    Pracownik

    Witam czy ktoś wie coś na temat premi dla osób które miały L4? Bo doszły mnie słuchy że ponoć będą sprawdzać i wypłacać, albo dostał ktoś premie mając L4 w marcu ?
    ReviewUserIcon
    Jurant

    28.05.2024 07:45

    Pracownik

    Tak była za marzec pomimo l4
    ReviewUserIcon
    Ciekawe

    29.05.2024 02:21

    Pracownik

    No to ciekawe dlaczego jedni dostali a inni nie. Czyżby dostały tylko osoby z kornic?
    ReviewUserIcon
    Kozak

    25.05.2024 17:37

    Pracownik

    @Pracodawca kto jest odpowiedzialny za zakupy sprzętu na MWG ? Firma szuka oszczędności a dział zakupów kupuje paleciaki które nie nadają się kompletnie do niczego ! Jak sprawdziłem to jeden kosztuje ok 10 tys zł . Nikt nie zapyta pracowników czy jest to dobry sprzęt i czy się sprawdza na naszej hali! Po prostu postawili i tyle ! Powiedzmy ze jest ich 20 szt. To już jest 200 tys zł wyrzucone w błoto , a jakby tak poszukać to co drugi zakup sprzętu jest nie trafiony i koniec końców stoi w rogu i się kurzy albo od razu jest zepsuty! Proszę wyciągać powoli konsekwencje od ludzi którzy nie potrafią zarządzać nie swoimi pieniędzmi i inwestują w buble ! A później płacz bo kasy niema !!!
    ReviewUserIcon
    Ekoludek

    27.05.2024 00:16

    Pracownik

    Kupili za dużo fakt. Z tym że się nie nadadzą to już się nie zgodzę na dodatkach się im przyda. Te które aktualnie mają na hali po kilku minutach pracy tracą z 50 % baterii. Ale cóż tak się dzieje gdy nie ma audytu zewnętrznej firmy tylko od święta Pan prezes się przejdzie. I tylko słychać Kłosek idzie / Prezes idzie wnet wszyscy się zrywają do roboty.Tu dopiero chyba Banki które udzieliły pożyczek coś zrobią gdy w zarządzie zasiądzie więcej ich ludzi.
    ReviewUserIcon
    Pracaaxdas

    28.05.2024 18:45

    Pracownik

    Wiesz o tym że te "paleciaki" dostali praktycznie za darmo przy zamawianiu większej ilości wózków widłowych. To że coś jest warte sumę x nie znaczy że tyle się zapłaciło. Zrób porządny reaserch a potem pisz komentarze
    ReviewUserIcon
    .

    27.05.2024 21:02

    Pracownik

    Jak to jest że pieniędzy na premie nie ma ale kartki na czwartek w swieto i sobotę już brykają po liniach . Nagle po 500 zł się znajdzie do wypłat..
    ReviewUserIcon
    Gienek

    28.05.2024 05:07

    Pracownik

    I tak pewnie odwołają bo za mało osób się zapisze
    ReviewUserIcon
    Zenek

    25.05.2024 15:33

    Inne

    @Pracodawca Witam praca spoko ale uważam że 3 miesiące bez premii na okres próbny to wyzysk troszkę potem nie wiadomo jak dalej przecież kierownik widzi jak pracuje dany pracownik i czy kuma bynajmniej frekwencyjna powinna wrócić a ucinać gdzie indziej kasę
    ReviewUserIcon
    kolo

    27.05.2024 20:57

    Pracownik

    jaki wyzysk? dostajesz zaplacone? dostajesz, a mniej bo dopiero sie musisz nauczyc, sprawdzic, wdrozyc, nabrac doswiadczenia, tempa pracy, i umiejetnosci. czemu mialbys na start miec tyle samo co ktos kto robi kilka lat? uwierz mi - kierownik ma wazniejsze rzeczy na glowie, niz patrzenie na ciebie co robisz
    ReviewUserIcon
    Marek

    26.05.2024 21:17

    Pracownik

    Czy brygadziści dostali funkcyjne?Bo być może tylko na moim dziale nie dostali?
    ReviewUserIcon
    Łatwogang

    23.05.2024 15:15

    Pracownik

    Panie Sebastianie może czas i pora żeby zrobić porządek na moskitierach, przecież kierowniczka, brygadzistki oraz specialista magazynu kompletnie sobie nie radzą dlaczego pracownicy mają odpowiadać za nie kompetentny zarząd Może już pora żeby zmienić ich ? Nie wróżę dalekiej przyszłości z takimi ludźmi.
    ReviewUserIcon
    Adam z Piły

    25.05.2024 19:01

    Pracownik

    Brońcie dalej kierowniczkę, brygadzistki oraz specialiste to ten dział zamkną Pytanie klucz dlaczego wszyscy po kolei odchodzą ? Jak by było wszystko wporządku to nikt by nie marudził
    ReviewUserIcon
    AB

    26.05.2024 18:35

    Pracownik

    @Tromba @GucziGeng i inni zastanawia mnie co w Waszym domniemaniu oznacza mobing, mam wrażenie, że sam fakt pracy i wykonywanie poleceń przełożonego to już wg Ciebie mobing (take oskarżenia są karalne weź to pod uwagę wypowiadajac się następnym razem). Czytajac komentarze dochodzę do wniosku, że osobie źle wypowiadającej się o naszym dziale i przełożonych poprostu niechce się pracować. To nie przedszkole, że przychodzisz i bawisz się klockami. Nasi przełożeni robią co mogą. Jeżeli komuś się nie podoba i niechce pracować to nikt go nie zmusza do pracy w tym zakładzie. Nurtuje mnie jeszcze jedno a mianowicie anonimowe skargi co to w ogóle ma być. Sianie fermentu i brak odwagi na rozmowę w cztery oczy. Najprościej oczernić kogoś bezpodstawnie anonimowo. Dział jest Ok przełożeni są w porządku tylko trzeba rozmawiać a nie robić afery z palca wyssane. Wcale nie trzeba być (usunięte przez administratora)jak ktoś to tutaj ładnie ujął. Wystarczy trochę pokory i zdrowego podejścia do ludzi. Wieczne marudzenie sranie w własnym ogródku nie pomoże roszczeniowcom w nawiązaniu zdrowych relacji z przełożonymi. Oni też są ludźmi takim samymi ja my a mimo to starają się być cierpliwi i wysłuchiwać naszego marudzenia lub czytać takie krzywdzące brednie. Zastanówcie się czasem co piszecie publicznie, w sieci nic nie ginie i mam nadzieje ,że konsekwencje zostaną wyciągnięte za takie oczernianie.
    ReviewUserIcon
    Do przemyslenia

    23.05.2024 20:23

    Pracownik

    A może by tak dzial handlowy zmienił strategie i zaczął namawiać klientów na zgrzewy v perfect ? Bo na fkach nie ma roboty a jakby nie było obecnie na calym zakładzie jest duża ilosciowa przewaga linii ze zgrzewarkami ff nad liniami rotox, których zostalo doslownie kilka i mają więcej zlecen niż są w stanie zrobić...ewentualnie może tymczasowo poprzenosić ludzi z linii ff na stojące puste linie rotox, i zrobić takie ruchome linie w zależności od tego na jakie okna są zlecenia
    ReviewUserIcon
    Nick

    24.05.2024 18:27

    Pracownik

    No to miałeś pecha ale nie o to chodzi co jest dobre a co gorsze... to jest biznes i chodzi o to, żeby jakoś panować nad tym ile czego robimy i co jesteśmy w stanie sprzedać a dobry sprzedwca powinien wszystko sprzedac wiec powinni namawiac na to czego jestesmy w stanie wiecej zrobic czyli ma to do czego mamy wiecej maszyn i linii...tylko czy u nas są dobrzy sprzedawcy i dobrzy zarzadzajacy?
    ReviewUserIcon
    Nik

    26.05.2024 07:22

    Pracownik

    Tak w ogóle to jest w firmie jakiś dzial marketingu? Może ktoś słyszał, że jak jakiś towar nie schodzi to jest coś takiego jak promocja, reklama, rabaty... ktoś? Coś?
    ReviewUserIcon
    Olaf

    25.05.2024 21:56

    Inne

    @Pracodawca jestem nowy podziwiam pana prezesa za zrobinie takiego czegoś i zaczynanie od podstaw ale dać sobie zniszczyć nie które rzeczy ludzi obserwuje co robią to 2 siedzą na Facebook praca super nie chodzi o donoszenie swoje lata mam przepracowane brygadziści te dzieci śmiech ale nie moje pieniądze panie prezesie zła organizacja pracy wiem ma pan to w (usunięte przez administratora) jak mój poprzedni pracodawca i został na lodzie pozdrawiam pana w kład
    ReviewUserIcon
    Zm 7

    25.05.2024 08:14

    Pracownik

    Ty czerwony pe__le z hali 7 dlaczego jedni dostają premie a jedni nie? Dajesz kogo lubisz czy co. Co ty sobie myślisz. Jedna osoba nie była na l4 ani nic a nie dostała premii za marzec.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.05.2024 14:59

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mr.T

    24.05.2024 22:50

    Pracownik

    Nie wiem już jak oni to liczą,u mnie w kwietniu było L4 i w tym kwietniu premii nie było.Od stycznia do marca nie miałem ani L4 ani urlopu i premii w kwietniu nie dostałem, więc nie wiadomo jak to w końcu jest liczone.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    25.05.2024 07:19

    Pracownik

    Premie masz 2 miesiące wstecz. W tym miesiącu była za marzec, w czerwcu będzie na kwiecień itd.
    ReviewUserIcon
    Premia

    24.05.2024 23:52

    Pracownik

    Obecnie mamy premie za marzec (2mies. Wstecz) Dziś koło 16:30 wpłynęła na Ing, (l4 w marcu bylo 2dni) poczekajcie może w poniedziałek będziecie mieć.. Dobrze ze jest, bo byłoby nie fer gdybyśmy jej nie dostali. W marcu były stare zasady i każdy był szczęśliwy. Teraz czasy się w eko zmieniły i widać sporo zmartwionych min, atmoswera się zmieniła i ludzie już nie mają motywacji. Trzymam kciuki za szybka poprawę i lepsze samopoczucie ludzie
    ReviewUserIcon
    Lolo

    23.05.2024 07:33

    Pracownik

    Dzisiaj się dowiedziałem że opieka na dziecko (2 dni), siła wyższa również 2 dni, eliiminuja cie z premi, wszystkie te dni są zapisane w kodeksie pracy, więc k... pytam się co jest grane!!!!????
    ReviewUserIcon
    Tak

    24.05.2024 15:09

    Pracownik

    Ależ oczywiście jeśli dla ciebie 100% premii to 50 zł to tak otrzymałeś całą
    ReviewUserIcon
    Przemo

    24.05.2024 18:15

    Pracownik

    Opieka jesli wziąłeś L4 na dziecko a te dwa dni na zdrowe dziecko jest jak urlop. Nie gadaj głupot bo za to nie zmniejszaja premi
    ReviewUserIcon
    Nick

    24.05.2024 15:47

    Pracownik

    Czy ktoś dostał premie mając L4 w kornicach?
    ReviewUserIcon
    Tabaluga

    23.05.2024 10:30

    Pracownik

    Dlaczego osoby ktore byly w marcu na L4 nie dostaly premii? Przeciez wtedy obowiązywał inny system premiowania. Dlaczego jedni dostali 100% a inni nawet nie 50%. Zgłaszajcie te praktyki które stosuje zarząd do PIP. Tu się nic nie zmieni jak ktoś ich za mordę nie złapie.
    ReviewUserIcon
    Kumaty

    23.05.2024 16:25

    Pracownik

    Jestem w tej samej sytuacji. Jutro dzwonie do kadr, na płacę, a potem zgłaszam sprawę do PIP. Echem się nie odbije, bo mam znajomych na dość wysokich stanowiskach :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.05.2024 13:00

    Pracownik

    Dzwoniłeś? Dowiedziałeś się coś? Czy ciebie też zbywaja?
    ReviewUserIcon
    Pozdro

    24.05.2024 08:26

    Pracownik

    Do kiedy będą wypłacac premie? Dalej nie dostałem :D
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.05.2024 16:54

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mz

    23.05.2024 21:28

    Pracownik

    Bo tylko kreuje się na prorodzinna a ludzi ma gdzieś. Liczy się tylko zysk i rozbudowa w imię mani wielkości wlasciciela
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.05.2024 07:28

    Pracownik

    W tym (usunięte przez administratora) prawo działa wstecz robią co chca nie mają szacunku dla pracowników każą (usunięte przez administratora) a zabieraja wszystko jak można żeby człowieka jeden dzień w pracy nie było i zabrać mu premie Panie prezesie prosze przemyśleć to co Pan zrobił gniewem (usunięte przez administratora) nie zdziała pan nic
    ReviewUserIcon
    Kolerzanka

    24.05.2024 07:24

    Były pracownik

    Na hali drugiej brygadzistka daje premie jak się oj podoba największe dostajom tylko jej bliscy i dobrzy znajomi i nikt jom nie sprawdza i kontroluje ale tak to jest tam już dłuszy czas kiedyś na 10 linii a teraz na 2

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.