opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9775 ocen
Opinie(19282)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19282)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 58
    • 59
    • 60
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mam tego dość

    23.09.2024 19:19

    Pracownik

    W październiku zacznie się ucinanie premii po całości. Jakoś trzeba będzie nazbierać na premię świąteczną w grudniu ;) , całe 1098 zeta. A po nowym roku w magazynach biznesowych typu Forbes oraz na portalach branżowych informacje o kolejnych rekordach sprzedaży w roku 2024. Wio do roboty za 4100!!! I w sobotę masz przyjść za dzień do wybrania.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    24.09.2024 20:17

    Pracownik

    Mało tego! Zaczną robić wszystko, żeby uciekali na L4 i wtedy z automatu ucinają premię za grudzień. Weź to Kłosku już sprzedaj w p.dół i będziesz ustawiony do końca życia. Niech z tego zrobią magazyny na paszę albo obory, większy pożytek by był.
    ReviewUserIcon
    @mama

    24.09.2024 02:41

    Pracownik

    Może mi ktoś napisać… Ponoć dla pracowników poszkodowanych w powodzi są dodatkowe benefity. Co to jest? Miło, ze firma o Nich myśli i nie lansuje się w socjal mediach z tym.
    ReviewUserIcon
    Major

    20.09.2024 11:21

    Pracownik

    Spada liczba zamówień i już za parę tygodni zaczną się akcje typu: rysy na szkle, reklamacje na ponad 10 milionów, sprzątania i czyszczenia jednej maszyny lub stanowiska 5 dni w tygodniu, ucięcie premii do końca roku. Trzymają się tam w tym kłoskopierdolniku. Do zobaczenia w Rybniku na gliwickiej 33.
    ReviewUserIcon
    Jelop

    20.09.2024 19:53

    Pracownik

    Za chwilę jeszcze się zaczną płoty o mega premiach na koniec roku , których nie bedzie
    ReviewUserIcon
    xD

    22.09.2024 15:16

    Pracownik

    Już się zaczęło, kierownicy uwalili premię bo ludzie, cytuję, "wolno robią" a jak mają robić gdy miesiąc wcześniej też uwalili premie ale bez wyjaśnienia xD xD xD niektórzy Już wypisują Wypowiedzenia, także powodzonka czerwonym
    ReviewUserIcon
    Gość

    21.09.2024 08:36

    Inne

    Jak wygląda praca na podestach?
    ReviewUserIcon
    PolkoPl

    20.09.2024 16:40

    Pracownik

    Wczoraj odebrałem nowy polar. Świetna robota. Dziękuję
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2024 11:22

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Co?

    18.09.2024 11:22

    Pracownik

    Dzień do wybrania masz płacony za sobotę w którą byłeś w pracy zamiast w domu. Nadal za sobotę dostajesz tylko 150 zł, to na prawdę nie jest trudne do ogarniecia.
    ReviewUserIcon
    Lil

    19.09.2024 19:25

    Pracownik

    Zgadza się, również jestem tego zdania co Pan Kłosek. Od czego ta dodatkowa przerwa… taka lekka i prosta że żal mi za nią pieniądze brać…
    ReviewUserIcon
    pomarańczka

    17.09.2024 10:25

    Kandydat

    Hej jak wygląda praca na hali 5 czy warto się przyjmować jak zarobki i premie atmosfera w pracy wie ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    Ulcerate

    17.09.2024 22:13

    Pracownik

    Zależy o co pytasz. Hala nr 5 to rolety, bramy no i stolarka drewniana.
    ReviewUserIcon
    ccc

    15.09.2024 20:28

    Pracownik

    Witam czy w związku z aktualnie panującymi zalaniami w dniu 16.09.2024 eko okna będą normalnie funkcjonować? co w przypadku kiedy mozliwosci dojazdu do pracy nie bedzie przez zalania
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    16.09.2024 09:27

    Pracownik

    Będzie trzeba nadrobić ten dzień i premia obcięta do końca roku, Życzę miłego dnia.
    ReviewUserIcon
    xD

    16.09.2024 19:25

    Pracownik

    no to za co postojowe dostały (usunięte przez administratora)z 6 w tamtym roku ? jeden to łącznie miał z 2 tygodnie znawco a roboty było w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Krycha

    16.09.2024 15:33

    Pracownik

    Te związki są (usunięte przez administratora) warte ja bym to wszystko rozwiązał w jaki sposób pomagają żeby było dobrze klepią to co góra powie i kase biorą dlaczego teraz potopienia ludzie którzy nie mają dojazdu do pracy biorą urlop bo jak weźmiesz siłę wyższa to bez premii zostajesz w tej firmie liczy się tylko ilość wyprodukowanych okien nie człowiek bo masz zostawić swój dorobek który zalewa i lecieć do roboty bo nikogo to nie interesuje
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.09.2024 17:48

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xddd

    16.09.2024 05:11

    Pracownik

    Widac nic sie nie zmieniło, sami nie powiedzą i wszystko trzeba sie domyślać i samemu dowiadywać
    ReviewUserIcon
    Hanys

    14.09.2024 11:29

    Pracownik

    Ja na miejscu dyrektorów i kierowników bardzo bym umarzał z karceniem ludzi za byle co … !! Pamietajcie tylko o jednym , źródełko pracowników fizycznych wysycha z dnia na dzień ! Moim zdaniem dodatek stażowy powinien być jak najszybciej zmieniony z 30 zł za rok na ponad 200 zł ! Widać gołym okiem ze pracownicy urodzeni po 2000 roku nie nadają się do niczego!(usunięte przez administratora)To są ludzie którzy nie wiedzą ile mm ma centymetr !A najgorsze jest to ze taki (usunięte przez administratora) jeden z drugim ma stawkę taka sama jak pracownik doświadczony ! Żenada
    ReviewUserIcon
    Jan

    14.09.2024 18:09

    Pracownik

    Taa podniosą ...Jeszcze go całkiem zabiorą i autobusy niech płatne zrobią. Wtedy już gwóźdź do (usunięte przez administratora) tego molocha....A już niedługo koniec...granica z Niemcami zamknięta trzeba tam stać bardzo długo. A terminy gonią....
    ReviewUserIcon
    Elwira

    15.09.2024 17:57

    Były pracownik

    No taka prawda młodzi modą stać chodzi w WC po 20 minut i tel drudzy się podpierać i do stajom to co stary pracownik śmiech oczekiwania nie wiadomo jakie a małolaty mogą robić co im się podoba i jeszcze nic im nie powiedzą
    ReviewUserIcon
    Gość

    13.09.2024 20:07

    Pracownik

    Firma szuka oszczędności. Palenie zabronione, chyba że pracujesz w biurach. Przerwy w trakcie pracy kiedy jest wysoka temperatura.. brak. Biura mają klimatyzację. Dział marketingu..gdzie ten dział marketingu? Spotkania integracyjne i wydawanie niepotrzebnie pieniędzy firmy ? Gdzie te oszczędności w biurach ? Jakaś kontrolna nad tymi pracownikami ? Wstyd. Proszę o nieusuwanie tej opinii. Napiszę to samo tyle razy ile będzie trzeba.
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    15.09.2024 15:44

    Pracownik

    A według przepisów BHP firma powinna zadbać o optymalną temperaturę pracy, przy czym ona nie wynosi 29 stopni.
    ReviewUserIcon
    Ja

    15.09.2024 16:56

    Pracownik

    Przerwa od patrzenia na monitor a nie pracy. Można dokumenty wkładać, z klientami gadać itp
    ReviewUserIcon
    Michał

    15.09.2024 10:41

    Pracownik

    Cześć, 3 lata temu pracowałem w Kornicach przez rok, ale z dojazdami ponad 11 godzin na dobę lekka przesada, zwolniłem się. Od 4 miesięcy jestem na Olszynach, MWG z uprawnieniami UDT . 3 miechy za 3,800zł a teraz z premią za ledwo co ponad 4 koła. Zwolniłem się, i wracam na stare śmieci.Nie ukrywam że jestem rozczarowany pensją, w starej robocie ponad 5 podstawy plus premia. Zła organizacja pracy w eko , a i robota z młodymi ludźmi ledwo co 20 lat też jest dołująca,tylko fajki idiotyczne teksty,dziary i smartfony i w głowie siano zamiast mózgu, no takie lenie że szok, oczywiście są wyjątki. Dochodzi do tego porażająca inteligencja ludzi przez których wyjazd z pracy trwa 25 minut, czy tak trudne to jest aby na zakładkę autami jeździć? Krótko i na temat W Kornicach kasa lepsza i ludzie też, SWD to zbieranina młodych zero doświadczonych, biorą kogo popadnie, nic nie potrafiących pracować, zwykłe lenie internetowe, dzieci smartfonów
    ReviewUserIcon
    Z2

    14.09.2024 12:29

    Pracownik

    @pracodawca niech dalej nowe hale stawia z2 dach przecieka w nie których miejscach blisko maszyn, ale co tam pracujmy dalej nawet w soboty zmartwienia będą jak zwarcie się zrobi
    ReviewUserIcon
    Gość

    14.09.2024 10:17

    Pracownik

    Hala nr.6. sprzątanie w trakcie przerwy. Typowanie pracowników ,którzy muszą posprzątać po całej linii w trakcie przerwy. Mimo wszystko zostawiasz następnej zmianie bałagan i samemu przejmujesz stanowisko z bałaganem. Na koniec zmiany pracownicy z następnej zmiany stoją nad tobą. Nie można sie przygotować do pracy przed rozpoczęciem pracy. Jakieś zebrania na koniec zmiany ? Żeby pracownik miał pojęcie co się dzieje na linii, czy wyniki są chociaż zadowalające? Ktoś powinien czuwać nad tym jakie zmiany wprowadza kierownik hali. Zmiana dla samej idei zmian ? Zmieniać coś co się sprawdza i w kolejnym aspekcie robić pracownikom pod górkę ? Mam nadzieję,że tym razem ta opinia nie zostanie usunięta.
    ReviewUserIcon
    Gość

    14.09.2024 09:55

    Pracownik

    Co to za chory pomysł ,że na hali 6 sprzątnie jest w trakcie przerwy ? Mimo losowego wybierania ludzi do tego zawsze ktoś jest poszkodowany i nie może spędzić przerwy z całą linią. Opuszczasz stanowisko zostawiając mimo wszystko bałagan, przejmujesz zmianę i masz wokół siebie bałagan po innej zmianie. Czy pracodawca nam zapłaci za ten czas spędzony na linii kiedy już jest po skończonej zmianie ,a my musimy pozbierać chociaż by swoje rzeczy ? Przychodzi następna zmiana i stoi nad tobą aż się pozbierasz. Przygotować się do pracy przed zmianą ? Też nie ma jak, bo czekasz do pełnej godziny kiedy skończy zmiana przed Toba. Co z zebraniami na koniec dnia ? Pracownik nie wie nawet co się dzieje na linii. Brawo za brak kompetencji. Nie masz pomysłu na siebie i chcesz zabłysnąć ? Zostań kierownikiem i zmień coś co się SPRAWDZA na totalny bezsens. Proszę o nieusuwanie tych opinii.
    ReviewUserIcon
    Hehe

    13.09.2024 10:24

    Były pracownik

    Może ktoś napisać jak wygląda praca na dziale handlowym w Wodzisławiu Śląskim?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.09.2024 21:23

    Były pracownik

    To jak brygadziści się odzywają do ludzi to jest tragedia. Ręka rękę myje
    ReviewUserIcon
    PolkoPl

    12.09.2024 18:46

    Pracownik

    A ja na swoim dziale mam super brygadzistka i kierownika. Szacunek, empatia i znają się na robocie, a nawet wspólnie czasami pracujemy. Jest sympatycznie, grupa cała super, że chce się do pracy chodzić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.09.2024 00:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Teoo

    12.09.2024 11:19

    Kandydat

    O co ty chcesz się sądzić normalnie płatny inny dzień za sobotę ALBO wypłacone nadgodziny około 570 brutto i to do końca okresu rozliczeniowego czyli to 150 jest taką słaba motywacja do pracę w soboty ale zgodnie z kodeksem
    ReviewUserIcon
    Wstyd mi za was

    12.09.2024 12:00

    Pracownik

    Taaak pisał to prawnik...domorosły xd pracownik produkcji przeczytał coś, nie zrozumiał i sie wymądrza. Ten "prawnik" nie slyszal i czyms takim jak roczny okres rozliczeniowy i nie rozumie słowa sredniotygodniowy
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    12.09.2024 11:22

    Inne

    Uciekać od nich jak najdalej. Dostałam zniszone ramy uszkodzone szklenia i włosy w szybach, moje reklamacje są odrzucane jako bezzasdne. Straciłam mnóstwo kasy czasu i nerwów. Sprawa ciągnie się miesiącami. Jedna wielka porażka
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Monia

    01.09.2024 11:05

    Pracownik

    A wie ktoś co się dzieje na zakładzie w K-K ? Chciałabym się tam przenieść ale czy to w ogóle wystartuje ? Dalej robią 5 okien na dzień? Słyszałam że Kierowcy siedzą w biurze i oglądają filmiki na telefonie i nikt tego nie ogarnia.
    ReviewUserIcon
    Ekostolarz

    10.09.2024 21:14

    Pracownik

    To prawda jest więcej pracy, w końcu wiemy co mamy robić. Kierownik mobilizuje do pracy i jest jest przy nas. Widać że się dogaduje z brygadzistami. Wszystkie problemy załatwia na bieżąco. Czuję że będzie tu fajny zespół.
    ReviewUserIcon
    czarna26

    11.09.2024 23:13

    Pracownik

    Gdzie jest niby więcej pracy? Już dzisiaj nie było co robić, jutro będziemy robić za sprzątaczki.
    ReviewUserIcon
    Ja

    11.09.2024 22:32

    Inne

    Każdy ma tylko pretensje bo premia mała bo przerwy zabierają!Niech każdy się zastanowi po co przychodzi do tej pracy, bo wniosek jest jeden,że za karę!Trzeba przyznać że brak etyki i kultury osobistej to idzie od górnie gdyż tzw.niebieski jest traktowany jak zero przez tzw.czerwonych i pomarańczowych.Brak komunikacji i wzajemnego szacunku do siebie,i tak na prawdę każdy jest temu winny .Więc święta pora aby każdy zrobił sobie rachunek sumienia i poprostu wartalo by być człowiekiem do drugiego człowieka!!!
    ReviewUserIcon
    Gdzie te związki zawodowe

    11.09.2024 21:24

    Pracownik

    Czy szanowanie nam panujący przewodniczący związku Ireneusz Kroczak podją jakieś kroki w celu przywrócenia przerw "temperaturowych" czy może niema jak interweniować bo sam jest od 2 lat na l-4 ? Tak się chroni stołek. A może beta się wypowie,jeszcze pracuje ,,,jeszcze
    ReviewUserIcon
    Wczasy

    11.09.2024 00:46

    Pracownik

    Ja myślę że powinni wprowadzić wczasy pod grusza ,kurde wszędzie są ,w takich małych firmach i są wypłacane przed odpoczynkiem .Te dodatki urlopowe teraz są liczone nwm jak ale to są grosze . Człowiek idzie na urlop który niby musi wybrać 2tyg a wypłata .....,.Sami SB dodajcie jaka jest ...
    ReviewUserIcon
    Mz

    11.09.2024 21:10

    Pracownik

    Dodatek urlopowy to jest minimum które firma musi ci wypłacić za urlop żeby twoja wypłata była taka jak byłbyś w pracy. A wczasy pod grusza to zupełnie co innego
    ReviewUserIcon
    Nowy

    10.09.2024 10:16

    Pracownik

    Od czego zależy wysokosc dodatku urlopowego (10 dni) za jeden dzień to chyba powinna sie liczyć co najmniej jak dniowa chyba ze się mylę. Mi policzyli za 25 zł za dzień. Czy to normalne ? Czy czegoś nie rozumiem
    ReviewUserIcon
    Dodatek

    10.09.2024 20:27

    Pracownik

    Dodatek to średnia z 3 ostatnich mc. Ze składników nie obligatoryjnych płacy zasadniczej. A więc premia i inne dodatki. Teraz już wiecie dlaczego premia przez pewien okres była wypłacana w drugim przelewie. Składki i podatki odprowadzone, ale do dodatku urlopowego już się nie wlicza. Przy zatrudnieniu 12/13 tys ludzi to są spore oszczędności dla firmy. No bo nie dla pracowników.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    11.09.2024 20:36

    Pracownik

    Szczerze wam powiem z robiłem w kilku firmach w życiu i też było liczone z trzech miesięcy ale jakoś mieli inny przelicznik chyba bo każdy wiedział że jak przyjdzie z urlopu to będzie miał fajna wypłatę. A tu ? 25 zł za dzień urlopu ? Lepiej na urlop nie chodzić nie chorować nie brać opieki Na chore dziecko czy losowe zdarzenia bo UŻ wpiszą już o sobotach nie wspomnę. Idziesz się wytrolic to już telefon po minucie od odejścia że stanowiska . Nie orientuje się ale to może jest może motywowanie wg świętego......
    ReviewUserIcon
    Dyrektorek dla ludzi

    09.09.2024 10:02

    Inne

    Szanowni Pracownicy Eko Okien, Nazywam się xyz i obecnie pełnię funkcję dyrektora zakładu w innej firmie, gdzie zarządzam zespołem liczącym około 100 osób, wspomaganym przez dwóch brygadzistów. Od pewnego czasu zastanawiam się nad zmianą pracy i szukając nowych wyzwań, natknąłem się na opinie o sytuacji w Eko Oknach, szczególnie dotyczące kierownictwa. Z tego, co słyszę, wiele osób wyraża niezadowolenie z działań osób zarządzających. Dlatego chciałbym Was zapytać: jakie widzicie największe problemy w kierownictwie? Czy macie wrażenie, że osoby na stanowiskach menedżerskich często się zmieniają? Jak to wpływa na Waszą codzienną pracę? W mojej firmie, mimo trudnych czasów, uważam, że kierownictwo nie może ograniczać się do siedzenia za biurkiem, zwłaszcza gdy produkcja napotyka problemy. Osobiście, nie widzę przeszkód, aby kierownicy, jeśli trzeba, stanęli przy maszynie i razem z zespołem próbowali znaleźć rozwiązania. Powiem wprost: sam nie mam problemu, żeby naprawić maszynę, przeanalizować razem z pracownikami, co można poprawić, a nawet osobiście pokazać, jak powinna wyglądać odpowiednia praca na stanowisku. Jestem dyrektorem, który zna każdy kabel w maszynie i każdą maszynę w swoim zakładzie na 110%. Zależy mi na szczerych opiniach. Może dzięki Waszemu doświadczeniu będę mógł lepiej ocenić sytuację i zrozumieć, jak wygląda praca w Eko Oknach. Pozdrawiam, xyz Dyrektor zakładu
    ReviewUserIcon
    Dyrektorek dla ludzi

    10.09.2024 08:18

    Pracownik

    Jeżeli mówi pan o znajomościach na wyższych stanowiskach to ciężko z takimi ludźmi pracować, przeważnie rekrutowani są z CV a nie z doświadczenia, może są mądrzy ale nie inteligentni i brak im doświadczenia myślą że maszyna to Przycisk START STOP taśma idzie z prędkością 30m na min przez godzinę kierownik wyznaczył normę 1800m a wyszło 1640 awantura dlaczego bo nie ma pojęcia że są czynniki na które człowiek nie ma wpływu np zaciął się profil bo za dużo brudu było na czujniku ale skąd kierownik za biurkiem ma to wiedzieć , nikt nikogo nie słuch bo każdy podnieca się co ma na plakietce i tym leczy swoje kompleksy.
    ReviewUserIcon
    Ekostolarz

    10.09.2024 21:24

    Pracownik

    Dyrektor nie może zostać mianowany z innego zakładu i od tak sobie przyjść zarządzać. Pomimo swojego doświadczenia powinien pierw poznać strukturę, zasady i środowisko gdzie ma rozpocząć pracę. Taki co przyjdzie tu z zewnątrz zgarnie z 15/20 tys. na rękę, zrobi zmiany i jeszcze większy bałagan. Co będzie mu zależało jak swoje zarobi. Najwyżej go wywalą, wpisze kolejną formę w CV i pójdzie dalej.
    ReviewUserIcon
    Mar

    10.09.2024 20:00

    Pracownik

    Gdybyście chodzili na fajke pojedynczo, a nie przesiadywali grupkami po kilkadziesiąt minut, nie byłoby problemu.
    ReviewUserIcon
    były

    10.09.2024 19:29

    Były pracownik

    przyjęli mnie na halę nr 1 na drzwi najgorsze jest to że nikt nie kwapil się mi pokazać jak te drzwi mam robić musiałem się domyślać A gdy poszedłem do brygadzisty żeby ktoś mi pokazał jak mam te drzwi robić to mi powiedział nie ma na to czasu stój i pacz śmiech na sali A gdy zostało mi 2 tygodnie do końca umowy zachorowałem i byłem 5 dni na L4 po czym zapytałem się co z moją umowa to powiedział mi że mi nie przedłuża.Wychodzi na to że nie masz prawa być chory pozdrawiam brygadzista Adama z hali numer 1 i byś zapłacił za twa chciwość
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.09.2024 00:47

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.09.2024 18:39

    Pracownik

    Dla tej premii ludzie tu jeszcze pracują,bez niej to wątpię
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.09.2024 09:50

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    @pracodawca

    09.09.2024 15:58

    Pracownik

    Tak ale słabe jak u mnie 3700zl masakra chodzisz do pracy a wypłaty ochłapy co się dzieje!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Sara

    06.09.2024 17:47

    Kandydat

    Czy ktoś wie co się dzieje z rekruterami? Zauważyłam że od 2 miesięcy nie pracuje ich tam już ponad 5!! Chciałam tam aplikować do biura ale chyba teraz zwolnienia masowe lecą :/
    ReviewUserIcon
    Aga

    08.09.2024 22:02

    Kandydat

    Mój kolega tam pracował i opowiadał, że jakąś redukcję robili w biurach. Poprzenosili ich do innych działów więc lepiej się tam nie pchaj bo kasa też słaba.
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    07.09.2024 17:43

    Kandydat

    Mam jedno konkretnie pytanie mianowicie ile płacą na dzień dobry ile po okresie próbnym mam propozycję też z spółki zoo praca zmianowa na dzień dobry proponują 5500zl brutto robota laga przed komputerem ewentualnie jakieś serwisy osprzętu , wiem ze w eko niema lekko pół wsi tam pracuje co z kimś gadam pod sklepem to każdy gada co innego większość sklina na tą firmę robią bo nie ma innych perspektyw ja stoję na rozwodze czy sie tam pakować
    ReviewUserIcon
    Nie warto.

    08.09.2024 13:09

    Pracownik

    Aktualnie firma ma bardzo duże problemy co w ostatnim czasie wiązało się również z brakiem środków na wypłacenie pracownikom pieniędzy. Panuje też bardzo zła atmosfera z powodu nowych restrykcji takich jak np. przymusowa praca w 32 stopniach na hali. Wsztrzymaj się z wysyłaniem CV.
    ReviewUserIcon
    Yomenik

    05.09.2024 22:07

    Pracownik

    Witam czy ktoś wie czy odciągają z wypłaty za kartę mybenefit? Jeżeli tak to ile? I czy można się z tego wypisać?
    ReviewUserIcon
    Głowa boli

    07.09.2024 21:35

    Pracownik

    Jak chłopie można wziąć "my benefit" i pytać się czy pracodawca pobiera opłatę, nie no sam za wszystko płaci, nie widzi co podpisuje, no ludzie ogarnijcie się...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.09.2024 08:44

    Pracownik

    Szefie jak to możliwe że ludzie którzy nie mają o niczym pojęcia awansują do biura ? Ludzie którzy mają na wszystko problem , ludzie którzy odzywaja się do pracowników w sposób wulgarny Jak to możliwe że Pani Julia zmiana B przygotowka siedzi sobie w biurze ? Bo koleżaneczka jej załatwiła . Prezesie proszę sobie przejsc po pracownikach i zapytac o podejście do pracy tej dziewczyny najlepiej by wszystko chciała mieć pod nos żeby tylko z krzesła swojego gru.... Tylka nie ruszyć . Na wszystko ma problem na każde rozwiązanie dosłownie !!! Czy wkoncu szef zrobi porządek z koleżeństwem w pracy !!! Proszę popytać zmianę A,B na temat tej dziewczyny chętnie każdy Szefowi powie jaka jest prawda !!
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.09.2024 18:16

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Fygk

    06.09.2024 23:57

    Pracownik

    Ja już mam od tygodnia
    ReviewUserIcon
    ....

    05.09.2024 21:56

    Pracownik

    Może mi ktoś powiedzieć czy pracodawca nam odciaga z wypłaty za kartę mybenefit? Jeżeli tak to ile ?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    24.08.2024 03:13

    Kandydat

    Dzień dobry, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na stanowisku Automatyk utrzymania ruchu/ Mechanik utrzymania ruchu w Wodzisławiu Śląskim ?Pomijac okres próbny, jak wygląda z premiami / górny sufit, pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    AnoninUR

    04.09.2024 17:36

    Pracownik

    Okres próbny 12000 € bez premii niestety Po okresie próbnym zostaje się inżynierem na wodzisławiu
    ReviewUserIcon
    Abc

    04.09.2024 17:46

    Pracownik

    Bardzo szybko możesz zostać brygadzistą albo inżynierem ( bez wykształcenia )
    ReviewUserIcon
    XD

    30.08.2024 21:33

    Były pracownik

    Kto wymyślił 150 zl za sobotę? Tu wychodzi 18,75 za godzinę, co jest CHORE. Jest to dzień dodatkowy, który w każdej innej firmie jest płatny 100% albo 50% wiecejXD tu robisz 6 dni i nie masz nic, a nawet tracisz, co daje ten dzień do wybrania skoro nawet nie dają go wybrać? Hahaha, a najlepiej przyjść w sobotę bo cię zmusza, nie masz nawet co wtedy robić bo za dużo ludzi, a wytrzymaj te 8 h przy takich upałach żeby w niedzielę iść na nocki xd chora firma, naprawdę, dobrą decyzję podjąłem zwalniając się bo tu nie będzie lepiej, jest coraz gorzej, a 150 zł za 6 dzień w tygodniu jest wyzyskiem!!!!! Ale jak chodzą nafurani to czemu nie, tacy to se mogą bo czas im leci raz dwa
    ReviewUserIcon
    Japierdu

    03.09.2024 23:17

    Pracownik

    Skup sie chlopie. W większości firm sobota jest szóstym dniem pracy i wtedy placa plus 50% i tyle. Tutaj po roboczej sobocie mozesz sobie wziac nawet poniedziałek wolny. Weekend masz dwudniowy, średnio pracujesz 5 dni w tygodniu i dodatkowo masz 150 zl. Przecież to lepsze warunki niz tamte. Albo popatrz na to inaczej. Idziesz w sobote, masz zaplacona dodatkowa dniowke plus 150 zl. A za to masz jeszcze inny dzień wolny, bezpłatny. Osobiście nigdy nie mialem problemów z wybraniem wolnego za sobotę. I wybieram w miarę na bieżąco, nie chomikuje tego, i w żaden sposób nie czuje sie poszkodowany
    ReviewUserIcon
    Chahah

    04.09.2024 11:10

    Pracownik

    Co ty bredzisz chłopie ? Masz tylko dzień do wybrania +150 zł i nic więcej jaką dodatkową dniówkę ?.A dzieci mają wolne w sobotę i w niedzielę. Do tego grill ze znajomymi robię sobie w sobotę . A jak lubisz sobie zapier-dalać w sobotę to możesz iść nikt ci nie broni. A jak nie chcę to nie pracuję i nie powinno nikogo obchodzić co ja robię w moją wolną sobotę .Dziękuję !
    ReviewUserIcon
    CieKawa

    03.09.2024 15:23

    Kandydat

    Hej złożyłam w piątek CV na dział produkcji do Wodzisławia. Po jakim czasie moge się spodziewać tak mniej więcej jakiegoś maila albo telefonu?
    ReviewUserIcon
    Łoman

    03.09.2024 20:27

    Były pracownik

    Do utraty tchu, tutaj zatrudnienia są w oparciu o kumoterstwo. Kobiety mają trudniej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.09.2024 10:50

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    keke

    03.09.2024 15:29

    Pracownik

    ogien jest, nie pracuje tam dlugo, ale tyle okien jeszcze nie widzialem by bylo do zrobienia, masa pracy, i oby juz na jesien ruszyla kolejna hala

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.