opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9769 ocen
Opinie(19274)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19274)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 57
    • 58
    • 59
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pytanie

    05.10.2024 14:46

    Inne

    Czy jeżeli zatrudnię się w październiku 2024 to czy dostanę tę premię 20 tysięcy na koniec roku? Ludzie mówią, że pod koniec roku będzie premia w Eko-Oknach po 20 tysięcy i mam pytanie czy dotyczy to każdego czy jest jakoś związane ze stażem pracy? Czy po prostu każdy dostanie te 20 tysięcy i ile kto pracuje nie ma znaczenia.
    ReviewUserIcon
    Zuzek123

    08.10.2024 12:02

    Pracownik

    No niewiem,bo ja tak dokładnie mam na magazynie to niewiem kto ci tak nagadał ze to nie prawda
    ReviewUserIcon
    Fachowiec

    09.10.2024 12:45

    Pracownik

    Tak tak oczywiście. I co miesiąc zarabiasz po 6 tysięcy złotych na czysto xd Aż dziwne że połowa polski nie pracuje w eko oknach skoro takie piękne zarobki tam są.
    ReviewUserIcon
    Do widzenia

    09.10.2024 10:29

    Pracownik

    To są wypłaty śmiech na sali za cały miesiąc ścinania profili stalowych 8 godz non stop przez cały miesiąc harówki, jak tu się nic nie ruszy w tym temacie do końca roku to do widzenia. Od 1 stycznia na wypowiedzeniu.
    ReviewUserIcon
    Obiad z żabki

    06.10.2024 09:58

    Pracownik

    5 miesiąc w Wodzisławiu na MGW z uprawnieniami UDT na wózki, nie widziałem na oczy więcej niż 4250 zł netto . Tak sobie robotę zmieniłem że zarabiam mniej... i te kichane wyjazdy z pracy po 20 minut. Do końca roku i zmykam
    ReviewUserIcon
    kolo

    06.10.2024 14:46

    Pracownik

    a to 4250 to sama podstawa w eko taka jest, to bez premii jestes czy jak?
    ReviewUserIcon
    Ewa

    08.10.2024 23:53

    Pracownik

    A. Ciekawe jaki masz staz pracy,kwote na umowie i 3 mies bez premi Premia jest wogóle uznaniowa czyli moze byc a nie musi
    ReviewUserIcon
    Heniek

    08.10.2024 23:38

    Pracownik

    Więcej pracy, lepsze premie, aneksy itd, róbcie nas dalej a wy wierzcie w te brednie, Z5 rolety, nie wierzcie w te brednie!!!!!
    ReviewUserIcon
    Przestój

    08.10.2024 04:31

    Pracownik

    Ja to tu tylko zostawię: Zgodnie z art. 81 Kodeksu pracy pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia za czas niewykonywania pracy, jeśli jest gotowy do jej podjęcia, a przyczyna przestoju leży po stronie pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    Ania

    08.10.2024 10:10

    Pracownik

    Gdzie macie postojowe ?
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    08.10.2024 13:39

    Pracownik

    Więcej zamówień na JUŻ dawajcie w biurze oraz więcej pracowników na szykowanie planów, bo co z tego że parki przygotują, jak nie ma planów ułożonych tzw plastiki z planów nie gotowe z magazynu. Więcej ludzi tam dajcie chłopy się starają, ale nie nadążają z tym.
    ReviewUserIcon
    Stary.

    03.10.2024 19:36

    Pracownik

    To nie jest firma z katolickimi korzeniami ani dla rodziny ani dla pracownika! To po pierwsze po drugie już już się ktoś pyta ile l4 brać to minimum 2,3 tyg. Bo i tak premie co zabierają to lepiej być zdrowy odpocząć właśnie z rodzina a nie siedzi (usunięte przez administratora) i liczyć na jakiś ochłap bonsily nie miałeś i nie zrobiłeś normy! Ps drzwiowka nietypowa śmiech na sali Kierownicy przygotowek nie potrafią ogarnąć bubel za bublem idzie na stolach wszystko trza poprawiać z 100 zł bym takiego złomu nie kupił!!! A detektor tylko łazi wypytuje ludzi co by zmienić a I tak nic nie zmienia bo swoich głupkowatych decyzji nie potrafi sam naprawić .firma na minus i to bardzo duży!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Ktos

    07.10.2024 18:49

    Inne

    Ale najważniejsze że są odbicia na zgrzewarkach. Nie ważne już że produkt wygląda jakby miał kilkadziesiąt lat, porysowany, podrapany, źle zgrzany. Najważniejsze żeby stał w przelotce, na stołach naprawią i pojedzie dalej.
    ReviewUserIcon
    Dodatki

    02.10.2024 06:17

    Pracownik

    Będą dwa dodatki informacja w do piątku, jeden 350 za frekwencję i drugi 500zl też za frekwencję ale jako.dodatek stały do umowy, pozdrawiam serdecznie. Nie piszcie że kłamie i wymyślam jak to piątku nie będzie informacji to możecie mnie oczerniać.
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    06.10.2024 18:20

    Pracownik

    Sami jeszcze nie wiedza czy coś dadzą czy nie, raczej nie dadzą ale info kazali puścić żeby ludzie przynajmniej do końca grudnia chodzili i robota jakoś szla, od stycznia bedzie mniej zamowien więc już tak roboli nie będą potrzebować chwilowo a później to się zobaczy i coś się znów obieca
    ReviewUserIcon
    Richard

    07.10.2024 18:16

    Pracownik

    Kłamiesz i wymyślasz nic nie będzie jeszcze ci z premii zabiorę za reklamację. Tutaj jest coraz gorzej trzeba poszukać nowej pracy na wiosnę
    ReviewUserIcon
    M.

    02.10.2024 09:10

    Pracownik

    Czy ktoś wie o jakimś bonusie do wypłaty za obecność?
    ReviewUserIcon
    xD

    04.10.2024 10:12

    Pracownik

    w sciane glowa sprobuj, na wszystkich halach sa ludzie ktorzy zasuwali ponad norme i zgadnij co dostali xD tak xD tyle masz szarych komorek co dostali wiecej do premii..
    ReviewUserIcon
    SB

    06.10.2024 14:53

    Pracownik

    To tak jak na roletach MZ nic nie ogarnia, najgorsza zmiana na dziale, ale kolega kierownika i dyrektora to sobie może pozwolić na nic nie robienie, wiecznie tylko drze (usunięte przez administratora) a o niczym nie ma pojecia
    ReviewUserIcon
    Renia 22

    04.10.2024 08:57

    Pracownik

    Jak to jest że stali pracownicy muszą na swym dziale każdą maszynę umieć A przyjdzie nowy i stwierdza że on tylko się ma uczyć na jednej Ob jest dobrym znajomym z brygadzistą itd i nie musi się uczyć na innych maszynach Kurna co to ma być tu tylko w Eko robią po znajomościach a jak nie masz pleców to jesteś w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Vjnn

    05.10.2024 16:06

    Pracownik

    Nie tylko u Cb tak jest, a jak ktoś jest rodzinka kierownika to już wogole najłatwiejsze stanowisko i nic więcej
    ReviewUserIcon
    Pro po L4

    05.10.2024 11:13

    Pracownik

    1) 10 dni w roku L4 premia zostaje 2) każdy kolejny premii już niema 3) każdy może zachorować będzie grypa 3 dni L4 i premia zostaje gość wraca do roboty, 4) chory chodzi do roboty zaraza kolejnych 20 zdrowych. 5) nie bierze 3, 4 dni L4 tylko do końca miesiąca bo i tak nie ma premii. Naprawdę drogi zarządzie tak trudno to zrozumieć.
    ReviewUserIcon
    Zebek

    05.10.2024 06:48

    Inne

    Praca zła nie jest ale kasa marna szukają tyłu ludzi robić nie ma komu wymyślanie dodatków po co daj premię i nie zabieraj premii całej za l4 za jakieś uwż kasa i tak słaba nie ma nic takiego konkretnego do zaoferowania żeby tych ludzi przyciągnąć
    ReviewUserIcon
    bloger

    04.10.2024 00:05

    Pracownik

    Myślicie że mogą byc jakies zwolnienia w najbliższym czasie?
    ReviewUserIcon
    hahaha

    04.10.2024 19:40

    Pracownik

    raczej przyjecia.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    04.10.2024 04:09

    Pracownik

    Jakim prawem jest zabierany dodatkowy dzień wolny za krew? Co to ma znaczyć że jak nie przyjdę to nie dostanę śmiesznych 350zl? Należy mi się dwa dni wolnego, jak psu buda. I 350 zł też mi się należy, bo to mój podatek nie wasz.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    04.10.2024 17:09

    Pracownik

    Na drugiej hali jest to samo,robic się nie chce to na krew ida,malo kto myśli żeby komuś zycie uratować. Dlaczego chodzą tylko czwartek piątek,a nie np wtorek środa. Jestem za,za to powinni zabierać dodatek,jeżeli taki będzie
    ReviewUserIcon
    myky

    04.10.2024 19:37

    Pracownik

    mozesz isc oddac krew w czwartek, piatek masz wolne i wszystko jest okej. O to wlasnie chodzi zeby ludzie nie chodzili oddawac krwi by tylko miec 2 dni wolnego.
    ReviewUserIcon
    Szukam

    04.10.2024 16:21

    Pracownik

    Czy jest tutaj ktoś kto pracuje na bramach segmentowych ?
    ReviewUserIcon
    Wodzik????

    04.10.2024 10:38

    Pracownik

    Dysponenci z Wodzik totalne (usunięte przez administratora)same pomyłki zmiana A tragedia źle zamówione co chwilę coś .Brygadzista se chyba nie radzi wcale kiedy ktoś się wkoncu za niego weźmie .Chyba trzeba wkoncu do Pana Kłoska prywatnie napisać .
    ReviewUserIcon
    Schemat organizacyjny 2024

    03.10.2024 21:47

    Pracownik

    Proszę zapoznać się z nowymi p.o różnych działów bo stara gwardia już nie pracuje. (usunięte przez administratora) Ale niestety są minusy. Nowe osoby decyzyjne po podstawówce, uzależnione . Do czego to doprowadzi? Dyrektor w kk to już ewenement . No (usunięte przez administratora) został kierownikiem zmianowym w wieku dzislawiu. Osoba która była przezucana notorycznie w kornicach z z2 na z6 i to kilka razy z braku wyników.....
    ReviewUserIcon
    MEN

    04.10.2024 10:35

    Były pracownik

    A jak spojrzysz na to dosadniej Osoby bez języka plus Fojcik B co staje okoniem do Prezesa jest mianowana do rozwoju - dobre podsumowanie czy ja to ogarnę Może ten zel model poznański coś poradzi obiecał przecież 150 mln euro z Niemiec
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.10.2024 14:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Akacjowa 34

    04.10.2024 07:01

    Pracownik

    do kompletu brakuje kogoś kto będzie tam fizycznie pracował, bo jakoś nie wyobrażam sobie by derektorzy pracowali "na produkcji"
    ReviewUserIcon
    xx

    03.10.2024 14:53

    Pracownik

    Co się stanie jezeli zaspalem do pracy i nie było mnie 1 dnia premia its odpada? i czy oprocz tego mogą się do czegos przyczepic
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.10.2024 09:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    A Ty Katolik.?

    03.10.2024 14:53

    Pracownik

    Potwierdzam 20000 zl premi wyplacone w grudniu ma byc. Ale tylko dla ludzi ktorzy sa katolikami i obchodza swieta bozego narodzenia Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    obserwator

    03.10.2024 06:52

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Kazdy kierownik ma 3 zastepcow ktorzy dzien w dzien siedza sobie z nim w biurze i gadaja a my na nich musimy zarobic!!! Prosty przyklad dzialu gospodarczego, opinia szybko zniknela weryfikacji zadnej przeciez jest zakaz palenia
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/
    Branże: Poligrafia i druk

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Lew

    02.10.2024 17:13

    Pracownik

    Oczywiście że będzie dodatek bo sezon grypowy się zbliża a jak to na katolicka rodzinna firmę przystało... nie ma nic za darmo albo bierzesz urlop zamiast chorobowego albo idziesz do roboty i szargasz sobie zdrowie ...
    ReviewUserIcon
    Nieczysty

    02.10.2024 08:49

    Pracownik

    Sprawa dotyczy przygotowania produkcji Wodzisław Śląski lizodupy dostają polary mimo że siedzą przy biurku i im się należy ale osoby które chodzą na dwór po materiał albo są otwarte bramy i jest zimno to już się nie tyczy kpina….
    ReviewUserIcon
    Eko pracownik

    10.09.2024 14:34

    Pracownik

    Czy za jeden dzień urlopu na żądanie nie dostanę premi?
    ReviewUserIcon
    Majki

    01.10.2024 22:30

    Pracownik

    A ile l4 można mieć by dostać premie?
    ReviewUserIcon
    L4

    02.10.2024 02:06

    Pracownik

    Skoro nie ma premi od 2 dnia L4 czy UŻ to lepiej wziasc L4 na cały miesiąc …. Firma sama sobie wymyśliła takie zasady to niech cierpi!
    ReviewUserIcon
    Gosc

    01.10.2024 22:29

    Kandydat

    Jak wygląda praca w Kędzierzynie-Koźlu? Czy ktoś się orientuje?
    ReviewUserIcon
    Nick

    01.10.2024 17:00

    Pracownik

    Siemanko, czy na siódemce można dalej brać jedzenie na wagę? Czy zaczęli porcjować? Znikła z tygodniowego menu informacja na temat ceny na wagę i dlatego pytam.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    01.10.2024 16:10

    Pracownik

    Hej. Zakład 6, produkcja okien -jak wygląda sprawa premii jeżeli chodzi o oddanie krwi? Należy się czy nie?
    ReviewUserIcon
    Bero

    21.09.2024 19:23

    Inne

    Witam mam pytanie czy jest możliwość aby uzyskać dwa weekendy wolne w miesiącu oraz dwa piątki w miejscu w związki że nauką w szkole ?
    ReviewUserIcon
    Beron

    30.09.2024 18:38

    Pracownik

    A jak bym wziął urop bezpłatny to co by się stało?
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    01.10.2024 09:54

    Pracownik

    Pracujesz na 100%, ale bez premii. Koniec końców te bezpłatne urlopy mogli by potraktować jako nieobecności i mogli by cię zwolnić. Wiele też zależy od sytuacja materialnej takiego "studenta" i czy może sobie na to pozwolić.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    01.10.2024 09:12

    Kandydat

    Czy ktoś wie czemu zwolnili tylu rekruterów?
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.09.2024 09:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    obserwator

    29.09.2024 11:29

    Pracownik

    i ktos sie tutaj zgadza. dzial gospodarczy do zamkniecia, kto bedzie chcial robic to robote sobie znajdzie, panie z biura sobie tez poradza, moze produkcja ? bo zarzadzanie dzialem gospodarczym slabo wychodzi
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.09.2024 20:19

    Pracownik

    No już widzę jak(usunięte przez administratora)--lacie z miotłą po wszystkich przestrzeniach i ciągach komunikacyjnych. Zieloni widzieli już jak to sobie dawaliście radę jak ich na dwór wywalili. Prawda była taka, że mieliście wywalone na (usunięte przez administratora) wokół was, bo każdy był zajęty swoją pracą, co jest zrozumiałe. Ale jakbyś miał wyrabiać swoją normę i jeszcze sprzątać resztę hali i wywozić odpady, to (usunięte przez administratora)z się, a nie dasz rady. Kiedy w końcu produkcja zrozumie, kiedy Ty zrozumiesz, że sprzątanie hali to nie są tylko linki i (usunięte przez administratora)?
    ReviewUserIcon
    hala 2

    29.09.2024 11:39

    Pracownik

    Mam pytanie czy moglby mi ktos dokladnie wyjasnic jak się zwolnić będąc na umowie o pracę? nie wytrzymuję w tej pracy psychicznie
    ReviewUserIcon
    Tomek

    29.09.2024 18:06

    Pracownik

    Po co się zwalniać ? Jeżeli masz uszczerbek na zdrowiu umów się ze lekarzem specjalistą (psychiatra) i na L4
    ReviewUserIcon
    Owszem

    29.09.2024 20:17

    Inne

    Zależy ile czasu pracujesz tzn: 2 tygodnie, jeżeli pracownik był zatrudniony krócej niż 6 miesięcy, 1 miesiąc, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 6 miesięcy, 3 miesiące, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 3 lata. Ale musisz pamiętać, że liczy się to od 1wszego dnia każdego miesiąca np: jeżeli złożysz wypowiedzenie 15tego września to będzie się czas wypowiedzenie liczył dopiero od 1wszego października. Dobra decyzja!!!!
    ReviewUserIcon
    Michał

    25.09.2024 08:01

    Inne

    Witam mam pytanie dotyczące zarobków i premii w eko oknach. Mój znajomy się tam przyjął tydzień temu, powiedział mi że dostał 4350 netto na start. Ludzie go tam zapewniają że dostają nawet po 2-3 tys miesięcznie premii. W głowie mi się to nie mieści, ale czy jest to realne czy tylko go wkręcają bo jest początkujący? I podobno tylko na jego dziale są takie zarobki. Pracuje w Wodzisławiu na stanowisku na którym montują jakieś ciężkie okna, nie wiem dokładnie jak nazywa się ten dział. Jedynie jeszcze tyle wiem że jest tam mała ekipa ludzi (około 20 osób) i jedna ranna zmiana. Czy ktoś coś wie więcej na ten temat? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    29.09.2024 00:36

    Pracownik

    No w sumie gdy: -masz podstawę 4200 -za nocki 100 -nie obowiązkowo obowiązkowo sobotę 150 -dodatek stażowy ok 5 lat to ok 250 -premię 1300 raz do roku, przy czym każdy uważa, że ma taką w każdy miesiąc... To wtedy tak :D
    ReviewUserIcon
    Tomek

    29.09.2024 18:10

    Pracownik

    Ja po pięciu latach mam 3800 netto bez dodatków . Fajnie że nowi dostają więcej na start i jeszcze mam ich uczyć ? :) :)
    ReviewUserIcon
    major

    28.09.2024 20:16

    Pracownik

    Jak wygląda praca na aluminium? Warto się tam przenosić?
    ReviewUserIcon
    Podwyżki

    26.09.2024 13:22

    Pracownik

    Ponoć mają być podwyżki dla wszystkich i.premia frekwencyjna info od kierownika z produkcji,.ktoś coś.wiecej wie? Niby od października
    ReviewUserIcon
    Nick

    27.09.2024 07:05

    Pracownik

    Nic ci nie dadzą...że też ludzie jeszcze daja sie nabrać na te plotki puszczane przez kierownikow żeby ludzie na l4 nie szli
    ReviewUserIcon
    Taaa

    27.09.2024 19:21

    Inne

    A kasa wtopiona w rafako to myślisz jak się zwróci? Skoro ogłoszono upadłość. To myślisz jak się zwróci podwyżkami? Hahahahahaha przedtem zabierali część kasy z premii a teraz więcej będzie bo wtopił z rafako
    ReviewUserIcon
    Diego

    27.09.2024 09:33

    Pracownik

    Jak to jest hala 6 do przodu a sobota do roboty a w tygodniu za bardzo roboty nie mamy
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.09.2024 15:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jurek

    24.09.2024 22:59

    Pracownik

    Przecież jest pięć koszulek. Ba za niecałe 12 złotych można było dokupić dodatkowe w bhp
    ReviewUserIcon
    PolkoPl

    26.09.2024 22:38

    Pracownik

    Czyli pracownicy sponsorują firmę. Ja już kupiłem sobie narzędzie za własne.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.09.2024 19:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    smakosz

    26.09.2024 11:20

    Pracownik

    nie wiem o czym za bardzo piszesz. Ja jem na stołówce o ile danie mi odpowiada. Jak coś nie odpowiada to po prostu nie jem. Zawsze można sobie samemu nosić i nie ma obowiązku korzystania z jedzenia firmowego. Chyba nie masz doświadczenia z innymi firmami gdzie stołówek nie ma a jak kolego taki chętny do pomocy to do pracy ci może gotować
    ReviewUserIcon
    Anka

    25.09.2024 01:50

    Pracownik

    Proszę mi powiedzieć jak to wygląda z tym przeniesieniem? Czy kierownik musi się zgodzić na moje przeniesienie na inną halę?
    ReviewUserIcon
    Młody

    25.09.2024 09:20

    Pracownik

    Tak musi i musi ci wtedy oddać połowę swojej wypłaty
    ReviewUserIcon
    Marek

    22.09.2024 19:17

    Pracownik

    Jak to jest z urlopami za rok 2023? My mamy brać urlopy, bo nie ma pracy. A postojowego za bardzo płacić nie chcą. A znamy osoby które mają po kilka, lub kilkanaście dni zaległego. I twierdzą że kierownik napisze pismo do kadr, i nie muszą wybierać. Ciekawe co na to PIP? Poczekamy do końca miesiąca. A potem wyślemy zapytanie do pipu. Czy są równi i rowniejsi? Albo kolor koszulki? Być może kadry coś przeoczyły? To jest wszystko do sprawdzenia.
    ReviewUserIcon
    Hut

    23.09.2024 02:58

    Pracownik

    Na jakiej hali namawiają do tego wolnego? Czy w wodzslawiu? I na jakim dziale?
    ReviewUserIcon
    Jurek

    24.09.2024 23:01

    Pracownik

    Do końca września musisz wybrać zaległy urlop ...Są za to kary i dla pracownika i dla pracodawcy
    ReviewUserIcon
    Janek

    15.09.2024 17:02

    Kandydat

    Hej, chciałem spytać o pracę na dziale montażu rolet, jak tam wygląda, jak atmosfera i zarobki? Kolega tam robił i mówił mi że trzeba przeżucać okna po 100 kg i więcej i trzeba po drabinach skakać z tymi roletami... a zarabiał około 5500 zł bez sobót, prawda to? Może jest tu ktoś kto tam robi i może się wypowiedzieć. Pozdro
    ReviewUserIcon
    jjj

    21.09.2024 00:37

    Pracownik

    za sierpien dostałem 4800zl netto a jestem jeszcze na okresie próby wiec bez premi, robiłem nadodziny 1 dodatkowa nocke, i sobote+niedziele na 1 zmienia nadgodzin
    ReviewUserIcon
    Antoni

    24.09.2024 20:52

    Pracownik

    wspołczuje ci ze tyle pracujesz xd poniżej 6k nie schodze z 1 sobota ,ale jak ty masz 2 lewe i nie lubisz poniedziałków wiec masz co masz
    ReviewUserIcon
    Mam tego dość

    23.09.2024 19:19

    Pracownik

    W październiku zacznie się ucinanie premii po całości. Jakoś trzeba będzie nazbierać na premię świąteczną w grudniu ;) , całe 1098 zeta. A po nowym roku w magazynach biznesowych typu Forbes oraz na portalach branżowych informacje o kolejnych rekordach sprzedaży w roku 2024. Wio do roboty za 4100!!! I w sobotę masz przyjść za dzień do wybrania.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    24.09.2024 20:17

    Pracownik

    Mało tego! Zaczną robić wszystko, żeby uciekali na L4 i wtedy z automatu ucinają premię za grudzień. Weź to Kłosku już sprzedaj w p.dół i będziesz ustawiony do końca życia. Niech z tego zrobią magazyny na paszę albo obory, większy pożytek by był.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.