opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9774 ocen
Opinie(19279)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19279)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 56
    • 57
    • 58
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    05.11.2024 22:19

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    06.11.2024 10:42

    Pracownik

    Przecież robią po 10 lub 12 godz
    ReviewUserIcon
    Adam

    05.11.2024 18:22

    Pracownik

    Witam wszystkich! @Pracodawca pracuje w firmie już 12 lat i ostatnio zauważyłem dziwny fenomen w naszej firmie a mianowicie brygadzistów w biurze.Co brygadzista robi w biurze obok kierownika przez 6/7 godzin ? Czy brygadzista jest od spraw biurowych czy ma zarządzać i BYĆ na miejscu z brygadą ? Widzę że niektórzy kierownicy celowo zrzucają większość ich spraw na brygadzistów ! Prezesie ! Kiedy się zajmniecie ludźmi którzy nie wykonują swoich obowiązków? Dla mnie brygadzista pownien być z ludźmi od dzwonka do dzwonka a nie siedzieć i udawać że coś robi na komputerze!
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.11.2024 11:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lipa

    03.11.2024 21:55

    Inne

    Żeby tylko z premią,bo praktyka jest zwalniać pracowników i to dobrze pracujących!!
    ReviewUserIcon
    Ojrin

    04.11.2024 07:25

    Pracownik

    Prawdę mówiąc ta firma to mem. Ci najlepsi mają najgorzej,nie dość że się od nich wymaga cudów to jeszcze muszą się patrzeć na tych pupilków którzy stoją podparci o stoły i przyglądają się jak zasuwasz. Z resztą zdecydowana większość brygadzistow powinna być zwolniona a zrobili z największych nierobów osoby które potem mają rządzić liniami.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.11.2024 12:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.11.2024 21:08

    Pracownik

    soboty są płatne a oprócz tego masz dzień do wybrania
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna

    31.10.2024 20:24

    Pracownik

    Mam pytanie jak wygląda praca na drewnie z5 dla kobiet?
    ReviewUserIcon
    Kornik

    01.11.2024 12:32

    Były pracownik

    Zależy na jaką zmianę trafisz i czy wpasujesz się w szeregi dobrych ludzi w oczach brygadzisty szczególnie na jednej ze zmian, a tak to zależy na jakie stanowisko trafisz najprawdopodobniej na kolonię karną jaką jest szlifiernia na lakierni są też inne stanowiska które są spoko.
    ReviewUserIcon
    Anżej

    30.10.2024 12:15

    Pracownik

    Mam do was pytanie .... mianowicie czy ktoś z was zarobił 7000 zł ??? Jak tak to jakim nakładem pracy np. nadgodziny i soboty
    ReviewUserIcon
    Luzik

    31.10.2024 07:46

    Pracownik

    Nie miałem od kwietnia wypłaty mniejszej niż 7tys zł nie chodzę w żadne soboty ani niedziele …Produkcja
    ReviewUserIcon
    Ekookna

    29.10.2024 14:26

    Pracownik

    Czy wie ktoś za ile idzie nocka z czwartku na piątek w tym tygodniu? 150 czy 300 bo na żadnej hali nikt nic nie wie
    ReviewUserIcon
    Z1xx

    30.10.2024 23:37

    Pracownik

    dla nocki z czwartku na piątek nie jest dodatkowym dniem tylko normalnym dniem pracy, dodatkowy miał byś z piątku na sobote, od kiedy masz 4 dni robocze? Jeśli zaczynasz przed świętem nockę i konczysz nie później niż 6 rano w dniu święta wg kodeksu pracy jest to twój normalny dzien roboczy, masz normalna stawka
    ReviewUserIcon
    Chahah

    31.10.2024 03:18

    Pracownik

    A policz sobie dobrze ten tydzień :) Jest cztery dni robocze .Zaczynasz w niedzielę nockę i kończysz w czwartek rano jest 4 przepracowane dni. Czego nie rozumiesz ? Jeżeli pójdziesz z czwartku na piątek to będzie już piąty dzień pracy który w tym tygodni jest dniem wolnym od pracy .
    ReviewUserIcon
    Masakra

    30.10.2024 09:02

    Pracownik

    Jak ktoś do mnie podejdzie z listą żeby się zapisać na 1 listopada powtarzam 1 listopada na 14 do pracy to mogę wybuchnąć zero całkowite zero poszanowania do takiego święta zero poszanowania do tych wszystkich zmarłych poprostu nie wiem jak skomentować pomysł tej firmy a wiem że takie listy już gdzieś były.
    ReviewUserIcon
    SmiechNaSali

    30.10.2024 21:34

    Inne

    Pokaz gdzie masz 3 zmiany na 1 listopada. Nocki kończą w piątek rano . Siejesz ploty . A po drugie nikt nikogo nie zmusza żeby iść. To jest dla chętnych więc przestań płakać
    ReviewUserIcon
    Ons

    29.10.2024 14:42

    Pracownik

    Proszę o pomoc jak mogę zmienić dział? Kierownik nie chce mnie puścić proszę o rady? Co mogę zrobić?
    ReviewUserIcon
    Johny

    29.10.2024 23:38

    Pracownik

    Zbuntuj się nie rób norm aż w końcu sami cie puszczą sam tak zrobiłem i dali sobie spokój;) i powiedz kierownikowi że tu nie będziesz robić albo się zwolnisz. U mnie się to sprawdziło przyszły kierownik też trochę pomógł
    ReviewUserIcon
    PolkoPl

    30.10.2024 16:24

    Pracownik

    Jak normy nie zrobisz to po kasie Ci polecą. Idź do kadr i przedstaw sprawę.
    ReviewUserIcon
    Landery

    30.10.2024 10:31

    Były pracownik

    Nie polecam hali 5 działu drewno to co tam się dzieje to istna porażka brak pracy a już nie wspomnę o tych maszynach cnc sami operatorzy którzy na niczym się nie znają az śmieszy mnie ta ich duma ze niby ważni totalne (usunięte przez administratora). Dobrze ze uwolniłem się z tej hali i teraz mogę pracować z normalnymi ludzmi.
    ReviewUserIcon
    Belzebub

    24.10.2024 16:06

    Inne

    A ja chcę się dowiedzieć kim jest pracownik kuchni? Bo podobno według dyrekcji nie jest pracownikiem fizycznym i nie należy mu się premia taką, jak pozostałej części fizycznego personelu. Więc rozumiem, że jesteśmy zaliczani do personelu tzw. Umysłowego, a zatem premia taką jak dle biurowych pracowników
    ReviewUserIcon
    Och

    29.10.2024 18:03

    Pracownik

    Możesz przyjść na imprezę 1 i 2 listopada zapraszamy na produkcję do belzebuba.Są zapisy na listę
    ReviewUserIcon
    józek

    30.10.2024 07:37

    Kandydat

    jak to na kuchni nie maja przerwy xd to Panie na Z2 chyba sama sobie ja wymysliły teraz juz nie ale jak były stołowki na nockach otwarte to kilkanaście razy panie mówiły ze maja przerwe xd
    ReviewUserIcon
    Jej

    29.10.2024 14:45

    Pracownik

    Proszę o informację jak mam się przenieść na inną halę?
    ReviewUserIcon
    Do prezesa i zarządu

    13.10.2024 12:15

    Pracownik

    Powiedzcie nam jak to jest że zachodnie firmy które produkują też okna stać żeby zapłacić pracownikowi dużo więcej a sprzedają za tą samą cenę lub taniej niż My? Przykład 1 producent okien w wielkiej brytani płaci pracownikom fizycznym od 9 do 18 funtów za godzinę! Przykład 2 producenci okien w Niemczech płacą od 15 do 24 € za godzinę! Wy sprzedajecie okna w 90% na rynek zachodni i kasujecie wielkie pieniądze a i tak po firmie chodzi bank i sprawdza czy aby już nie zbankrutowali!Płacicie najmniej , zarabiacie najwięcej a pieniędzy i tak niema! Już nie wspomnę o sprzęcie który woła o pomstę do nieba.Ten (usunięte przez administratora) z mwg który ma obowiązek żeby ludzie mieli czym pracować (wózki widłowe,rydwany,paleciaki ) robi sobie jaja? Człowieku ? Ty jesteś aż tak tępy że nie potrafisz zorganizować parę nowych bateri do rydwanów?serio? Co ty na tym stanowisku wgl robisz jak nie masz pojęcie co z czym się je !
    ReviewUserIcon
    Julka84

    25.10.2024 18:42

    Inne

    Dzięki ludzie normalni nie istnieją ,a taki pomysł dla firmy może zakupicie ciężarówki elektryczne i autobusy byle by pracownicy nie dostali za dużo , firma bogata , my pracownicy biedni " Masz być biedny na rzecz klimatu" no 100 % Eko
    ReviewUserIcon
    Kapi

    27.10.2024 21:48

    Pracownik

    Zostają jedynie ci co się boją wyjść że strefy komfortu. Poza tym ci co odejdą najpóźniej najbardziej stracą. Trudno będzie im znaleźć pracę za dobre wynagrodzenie jak banki zaczną robić restrukturyzację firmy. Zegar tyka. A raty już lecą od września ????
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.10.2024 17:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Terefere

    27.10.2024 17:42

    Pracownik

    To nie są brygadziści zacznijmy od tego,brygadzista powinien mieć ponadprzeciętną wiedzę i doświadczenie i jakoś pracować z ludźmi i nad nimi,pokazywać różne techniki pracy,montażu itp.tym tzw brygadzistom właśnie tego brak.
    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    25.10.2024 20:44

    Pracownik

    Ja wiem że zapewne mnie zjecie komentarzami, ale czy ze zmianą działu jako nowa osoba na umowę próbnej jest problem ? Chodzi mi o Wodzisław. Nie widzę się na dziale na który trafiłem, chciałbym pójść na inny, nie wiem może lżejszy, może być nawet za mniejszą kasę, premię. Jest z tym jakiś problem ? Gdzie się udać ? Kierownik za to może zwolnić, czy nie przedłużyć umowy ? Czy lepiej poczekać do uzyskania umowy na rok ?
    ReviewUserIcon
    Mam_pytanko

    26.10.2024 21:11

    Pracownik

    Ja cię doskonale rozumiem, ale zostało mi półtora miesiąca umowy, więc przeniesienie i co ? Na nowym dziale zostanie miesiąc i nie wiadomo wtedy czy umowa zostanie przedłużona.
    ReviewUserIcon
    Handlowiec

    13.10.2024 17:04

    Były pracownik

    Witam mam pytanie. Dlaczego tak dużo handlowców w ostatnim czasie się zwolniło? Dlaczego firma sama nie oferuję żadnych podwyżek dla osób którym zależy na pracy i które pracę wykonują sumiennie. System "prowizjiny" tzw premia uznaniowa za sprzedaż jedna wielka porażka a odpowiedzialność bardzo duża. Jeden błąd a można stracić premię na kilka miesięcy. Firma dąży tylko do tego aby doświadczeni pracownicy sami się zwalniali. Bo na jakie kolwiek podwyżki nie można liczyć chyba że jesteś kolegą kierownika czy dyrektora. Ciekawi Mnie czy system premiowania jest taki sam dla wszystkich czy dla wybranych. Szanujmy sie i bądźmy uczciwie wynagradzani. Firma w ogóle nie szanuje ani nie docenia pracownika.
    ReviewUserIcon
    Otto

    25.10.2024 00:05

    Pracownik

    Całkowicie się z tobą zgodzę,na żadnym,powtarzam żadnym szczeblu nie ma tu kompetentnej osoby,wyznacznikiem jakze złudnym okazuje się kolor koszulki,stanowisko na jakim kto się znajduje.Tu liczy się kto niby jest silniejszy,gwóno wiem ale jestem wyżej i to ja mam rację.Zostajemy poddani ocenie przez osoby nie znające nawet naszego imienia i o czym tu gadka.
    ReviewUserIcon
    Tak

    25.10.2024 21:22

    Pracownik

    Dokładnie się z zgadzam ale w handlowym to samo się dzieje walka o stołki a jak klient pyta dzwoni nie ma komu co powiedzieć spada obsługa klienta na (usunięte przez administratora) zero ludzi z doświadczeniem i nikt nie chce się nic nauczyć - odeszli ci co uczyli innych i jest kłopot wielki
    ReviewUserIcon
    Nowy

    25.10.2024 19:50

    Inne

    Co się dzieje teraz w firmie eko-okna ?
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    24.10.2024 21:32

    Pracownik

    Straszenie premiami i cienciami dodatow za brak obecności w sobotę się nie skończyło szczególe na z3 ,już nie powiem na której zmianie bo to (usunięte przez administratora)... ponadto poco nam dodatki jak wezmą nam za reklamację, gdzie nie jesteśmy winni bo są braki w zasobach ludzkich i nie można wszystkiego wychwycić, porażka...
    ReviewUserIcon
    Walt

    25.10.2024 17:29

    Inne

    Na Z7 to samo
    ReviewUserIcon
    Renia 22

    24.10.2024 12:01

    Były pracownik

    NIKT NIC Z TYM NIE ROBI LUDZIE SIE ZWALNIAJĄ BO MAJĄ DOŚĆ Jeszcze straszenie nie przyjdziesz w sobotę to dostanę pół premi Gdzie jest Prezes niech pan coś z tym zrobić
    ReviewUserIcon
    Fakt

    24.10.2024 19:06

    Inne

    Jak rączka, rączkę myje to kto ma zrobić pożądek!Jednostka się postawi to jest nie wygodna i do zwolnienia ,póki wszyscy się nie postawia to będzie jeszcze gorzej!!!
    ReviewUserIcon
    Nauka

    23.10.2024 13:25

    Inne

    To co z osobami które się uczą wekendowa .Kierownik z brygadzista wypiszą usprawiedliwienie do szkoły?
    ReviewUserIcon
    312312

    23.10.2024 18:34

    Pracownik

    nie masz obowiązku pracy w weekendy, nie istnieje cos takiego jak obowiązkowe soboty czy niedziele, ani w twojej umowie ani w prawie pracy.
    ReviewUserIcon
    @312312

    24.10.2024 17:05

    Były pracownik

    Jeśli sobota będzie zaplanowana na czas w grafiku to jest to normalny dzień pracy, a to że w eko dopiero w czwartek wiadomo że „ w sobotę trzeba puścić produkcję” to efekt wszechobecnego chaosu i bałaganu w tej firmie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Bob

    24.10.2024 06:40

    Pracownik

    To co teraz się wyprawia na drewnie to żenujące. Głupota rządzi. Produkcją rządzą ludzie którzy nie mają pojęcia o drewnie. Ludzie stoją i nic nie robią, zastanawiają się skąd biorą się się teraz pieniądze na wypłaty skoro produkują mniej niż kiedyś.
    ReviewUserIcon
    Drewniak

    24.10.2024 14:06

    Pracownik

    Masz na myśli Kornice czy Kędzierzyn?
    ReviewUserIcon
    Życzliwy/a

    24.10.2024 11:55

    Pracownik

    CZEMU MY MAMY ZA 5 NOCKĘ DOSTAĆ 150 A PO DRUGIEJ STRONIE HALI MAJA 350 ZŁ CZYM MY SIĘ RÓŻNIMY OD TAMTYCH JESZCZE STRASZENIE ŻE JAK NIE PRZYJDZIESZ W SOBOTĘ TO DOSTANIESZ PÓŁ PREMI
    ReviewUserIcon
    Niebieski

    20.10.2024 16:33

    Pracownik

    Czy u was też kierownik nie wie czy może oceniać do 4 czy do 8?
    ReviewUserIcon
    kolo

    23.10.2024 11:36

    Pracownik

    to po co dali 8 tych kwalifikacji? kto bedzie mial 6 czy 8 ? nie mogli od razu zrobic do 4?
    ReviewUserIcon
    myky

    23.10.2024 23:12

    Pracownik

    podobno te dodatki maja obowiazywac tylko jesli premia nie przekroczy 1000 zl czy cos takiego, lub bedzie tak ze nie mozna dostac wiecej niz 1000 zl premii bo ma sie dodatki
    ReviewUserIcon
    Jak to jest?

    17.10.2024 19:14

    Pracownik

    Na hali mamy 2 kierowników, 3 brygadzistow. A specjalista od spraw administracyjnych prowadzi produkcję konstrukcji stalowych. Zmienia harmonogram, wszystkim miesza. To po co są brygadziści i kierownicy? Skoro pracownik biurowy musi ogarniać taką robotę? Mamy dwie zmiany. 2 zmiana nie ma szans na załatwienie czegokolwiek w biurze u tej pani. Twierdzi że nie ma czasu. A traktuje nas jak intruzów. Najpierw upomnienie słowne, potem stwierdzenie że nic nie rozumiesz. Pytanie do dyrektora, dlaczego inne panie w biurach pracują od 7-15, i wtedy nie ma problemu z drugą zmianą. A tutaj się pracuje od 6-14,i zostaje się na nadgodziny. Ale nie ma co się dziwić, kieruje produkcją, więc nie ma czasu na sprawy biurowe. Nie wspomnę już o ubraniach roboczych. Wydaje nam, jak sobie przypomni. Bo nie ma czasu, a my nic nie rozumiemy.
    ReviewUserIcon
    No?

    23.10.2024 19:21

    Inne

    Dzisiaj kierownik pytał się czy wszyscy mają po dwa komplety ubrań roboczych. A pytanie miało być, kto dostał i w jakim terminie ubrania robocze w tym roku? Oczywiście ile kompletów? Bo zgodnie z prawdą mamy po 2 komplety ubrań. Ale one się nam należą co roku!!!!! I proszę pamiętać, że każdy z nas przyjmował się z inną datą. Więc przesunięcie terminu wydania ubrania o kilka miesiecy, przez dwa lata, skutkuje okradaniem nas z czegoś co nam się należy. Może się ktoś pofatyguje z BHP, i sprawdzi sobie, jak jesteśmy robieni na ubraniach roboczych.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.10.2024 15:51

    Pracownik

    Teraz Hit Musimy iść wszyscy na 6 nockę do pracy inaczej kierownik zabierze wszystkie dodatki które teraz prezes zamierza nam wypłacić. Straszenie znowu się zaczyna
    ReviewUserIcon
    EkoTyran

    23.10.2024 16:27

    Były pracownik

    Na z1 taka sama sytuacja miała miejsce, tylko szantażowali premia.
    ReviewUserIcon
    Z2

    21.10.2024 18:52

    Pracownik

    Na Z2 to nawet listy czasem nie ma na sobotę nikt się nie zapisuje bo słyszy że sobota jest obowiązkowa jak sobota obowiązkowa się pytam w tym kraju są wolne soboty może co najwyżej pracodawca ci nakazać robotę w sobotę ale musi ci to na piśmie uzasadnić że akurat strasznie wtedy firma cię potrzebuje. Tak stanowią przepisy a my słyszymy no idziesz w sobotę bo jest obowiązkowa no to chyba jakiś żart.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    22.10.2024 00:07

    Pracownik

    Tak i ten tekst sobota jest w grafiku,bo ludzie nie mają innych planów czy rodziny...
    ReviewUserIcon
    Z2 produkcja

    23.10.2024 05:36

    Pracownik

    Firma to "rodzina". Z którą najlepiej wychodzi się poza zmiana swoją jedynie. Można przyjść, ale też są osoby, którym nie odpowiada 6 szychta ze względu na rodzinę tzw dzieci lub wyjazdy. Tego nie rozumieją.
    ReviewUserIcon
    Przesada

    21.10.2024 18:43

    Pracownik

    Możecie się tam trochę opamiętać w tych garniturach na górze i czerwonych koszulkach jak możecie mieć czelność ludzi jeszcze namawiać do roboty w niedzielę na 4 rano może jeszcze zróbcie pracujący 1 listopada, 11 listopada, Boże Narodzenie, Nowy rok i cholera wie co jeszcze. Po zabiera liście wszystko ludzie na dymka nie mogą raz wyjść akurat nie palę to mi to lotto, przerwy w upały i macie jeszcze czelność ludzi gonić do roboty w ich święte wolne dni wstyd, wstyd, wstyd, tyle w temacie. Nikogo już tu nie na mówię żeby tutaj przyszedł do roboty a kiedyś było inaczej bo była to firma na poziomie, BYŁA.
    ReviewUserIcon
    niebieski

    21.10.2024 08:38

    Pracownik

    Puszczenie drugiej listy na sobotę, na której się mają wpisać wszyscy, nawet ci co nie idą I MUSZĄ PODAĆ POWÓD DLA KTÓREGO NIE BĘDZIE ICH W SOBOTĘ W PRACY?!?!?! to już naprawdę przesada, kiedy musisz się tłumaczyć ze swojego prywatnego czasu. Sytuacja na hali 2, zmiana B, dotyczyła soboty 12.10
    ReviewUserIcon
    Zielony

    21.10.2024 15:36

    Pracownik

    A dostałeś na papierze polecenie służbowe przyjścia na nadgodziny w sobotę?
    ReviewUserIcon
    Dodatki Dodatki Dodatki

    20.10.2024 10:32

    Pracownik

    Co do tych dodatków ,to nie wiem kto wpadł na aż tak głupi pomysł?Jak Wy chcecie oceniać pracownika po jego umiejętnościach?Albo po zrobionych kursach?Jezeli Ja mam papiery spawacza a nigdy nie spawałem to jestem spawaczem czy nie ?A jeśli zrobiłem papiery na wózek widłowy i nim nie jeżdżę ,to jestem widlakowym czy nie?No właśnie! Koniec końców najwięcej dostaną i tak Ci co wchodzą w (usunięte przez administratora) brygadzistom i kierownikom! Powinna być tylko jedna ,stała premia za przepracowany miesiąc a każdy dzień zwolnienia odejmowany od niej! Czy to aż takie trudne do zarządu żeby taki prosty i nie zawodny system wprowadzić ?Wy tam na górze robicie sobie i innym tylko pod górkę !Nie wiem czy to celowo czy nie !
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    20.10.2024 20:37

    Pracownik

    A specjalistka ds, administracyjnych, myślący że prowadzi produkcję konstrukcji stalowych, jest nadal specjalistka ds administracyjnych, czy kierownikiem ds produkcji?
    ReviewUserIcon
    kolo

    21.10.2024 12:24

    Pracownik

    to masz dodatek nie za to ze masz kursy tylko za to ze pracujesz na jakichs stanowiskach, typu ze umiesz robic na zgrzewarce, szkleniu, okuwaniu, i skrzydlach a nie tylko na zgrzewarce. wozki widlowe ich nie obchodza spawacze tez bo to jest dla pracownikow produkcyjnych. I im wiecej stanowisk potrafisz tym wiekszy dodatek masz, to jest po to zeby ludzie w przypadku braku pracy na swoim stanowisku chodzili pracowac na innych stanowiskach i szlo ich przerzucac na rozne stanowiska a nie ze ktos nie potrafi to stoi i nic nie robi.
    ReviewUserIcon
    Do BHP

    07.10.2024 10:20

    Pracownik

    Wy sobie w tym BHP jakieś żarty robicie ???? Szyjecie stare koszulki za 5 zł ? Żeby dostać nowe buty trzeba te stare oddać nawet jak się nie pobierało 2/3 lata ? Jesteście nienormalni ? Czy tylko Mi się wydaje !?kierownikom którzy siedzom w biurze należą się lepsze buty od tych co pracują non stop na hali !? Kto wymyśla te (usunięte przez administratora) zasady?Ja rozumiem że firma jest wielka i zatrudnia tysiące ludzi ale to ubranie co My dostajemy to jakaś pomyłka.Wyglondamy i czujemy się w tych łachach jak bezdomni !Na pożądny arbaj kasy niema ale kasa jest na dwóch dorosłych chłopów co uzupełniają apteczki !!co za żenada
    ReviewUserIcon
    Robol

    21.10.2024 11:21

    Pracownik

    a przyjdz w czyms innym do pracy to jeszcze mandat albo brak premii sie bedzie nalezal, smiech na sali
    ReviewUserIcon
    Banda

    17.10.2024 21:43

    Były pracownik

    Ta firma to totalne (usunięte przez administratora). Zwolniłem się i to najlepsze co mogłem dla siebie zrobić! Już pomijając fakt jak brygadziści traktują ludzi czy nawet kierownicy, chcesz coś załatwić to nawet nie potrafią cię wysłuchać tylko chodzą po hali jak banda(usunięte przez administratora)Zarobki zarobkami, zarabiałem dużo większe pieniądze a nie było takich cyrków. Jak stajecie na bramce żeby zbadać trzeźwość, to dlaczego nie robicie wyrywkowo testów na narko*yki? Podejrzewam że 80% pracowników na Wodzisławiu musiałoby się pożegnać , może dlatego właśnie te testy nie są przeprowadzane. Róbcie se w weekendy co chcecie, ale żeby nafuranym chodzić w pracy? Nachlanym? Dużo plotek słyszałem zatrudniając się, ale chciałem sprawdzić na własnej skórze i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że plotki nie biorą się znikąd a niestety każda jest prawdziwa. Co do zarobków, są okej, ale powinny być dużo większe jak na narażanie życia pracując z(usunięte przez administratora) osobami :)
    ReviewUserIcon
    Emi

    17.10.2024 09:50

    Inne

    Hej. Jak to jest z tą pracą w Wodzisławiu ? Ogłoszenia ciągle nowe są a jak się dzwoni to Pani informuje że przyjęć brak . Ostatnio znajomy mówił że znowu nowi przyszli . ??
    ReviewUserIcon
    Ania

    17.10.2024 15:19

    Pracownik

    Zatrudniają ale mało osób. Na różne działy. Kobiet malo.
    ReviewUserIcon
    Samar

    16.10.2024 13:25

    Inne

    Ile zarabia mechanik na ur ? Netto
    ReviewUserIcon
    UrMaster

    17.10.2024 12:23

    Pracownik

    Tyle co pracownik na produkcji jeżeli chodzi o podstawę, tylko mniejsze premie
    ReviewUserIcon
    rocky

    09.10.2024 18:31

    Pracownik

    Cześć, nie chcą mnie przenieść z kornic na wodzisław. Czy jeżeli się zwolnię z kornic muszę odczekać pół roku na ponowne złożenie CV? I starać się o zatrudnienie na Wodzisławiu.
    ReviewUserIcon
    kolo

    16.10.2024 15:22

    Pracownik

    przenies sie na inny dzial a z innego dzialu juz cie moga puscic
    ReviewUserIcon
    Młody

    17.10.2024 12:17

    Pracownik

    Gdzie go przeniosą? Jak nic nie robi niech się cieszy że jeszcze pracuje..
    ReviewUserIcon
    Ja się pytam

    11.10.2024 23:50

    Pracownik

    Ja się pytam gdzie są byś niby dodatki? Kierownicy rozpuścili plotki i cisza, tak żeby ludzie tylko do pracy przychodzili. Nieważne w jakim stanie....
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    15.10.2024 07:04

    Pracownik

    Żadnych aneksów nie ma i nie będzie, dostaliśmy jakieś nie zobowiązujące karteczki i musieliśmy podpisać ich odbior i oni to nazywają szumnie aneksami do umowy xd a za miesiąc czy dwa to zabiorą
    ReviewUserIcon
    Adisław

    17.10.2024 11:24

    Pracownik

    Jeszcze będziesz chciał aby to zabrali .Jak premia będzie po500
    ReviewUserIcon
    Trzylatek

    16.10.2024 22:48

    Pracownik

    Dali dodatki i gdzie prezes napisał że w soboty trzeba chodzić? Gdzie? Bo już straszą na 6 hsli ze za soboty zabierają nagrody,może ktoś zrobi porządek z tymi kłamcami by nie szantażowali ludzi już pieniędzmi bo mają dosyć
    ReviewUserIcon
    Adisław

    17.10.2024 11:21

    Pracownik

    Według tego co jest napisane w tym piśmie jest wyraźnie : dodatek zależny od odbić RCP. Więc powinien działać z automatu z kadr. (usunięte przez administratora).Sobota jest dla mnie i rodziny....
    ReviewUserIcon
    siemka

    16.10.2024 11:03

    Pracownik

    Hej chciałam zapytać jaka atmosfera jest na hali nr 3 zm B? chce się tam przenieść ale wolę pierw się dowiedzieć jak tam jest
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.10.2024 19:10

    Pracownik

    Mam pytanie do osób które pracują tylko na poranną zmianę. Czy pracując na 3zmiany jest możliwość zmiany teraz na 1zmiane jako rodzic rocznego dziecka? Gdzie dokładnie szukać informacji kadry? Kierownicy? Jak wygląda wtedy system płac i premii?
    ReviewUserIcon
    rp

    14.10.2024 20:12

    Pracownik

    musisz sie przeniesc na dzial ktory pracuje tylko na rano.
    ReviewUserIcon
    Moudrala

    11.10.2024 05:33

    Pracownik

    Proponuję wprowadzić zakaz robienia dowcipów które mają negatywny wpływ na wydajność pracy. Mówię tu przykładowo o zakręcaniu gazu w wózkach widłowych bez wiedzy operatora albo chowanie pracownikom narzędzi i śmianie się z ukrycia, jak biedak się denerwuje. To powinno być karane jak celowy sabotaż produkcji
    ReviewUserIcon
    Młodzik

    10.10.2024 08:03

    Pracownik

    Hej, takie mam pytanie. Pracuje na dziale jak na razie nie chciałbym mowic jakim ale słyszałem ze ma byc jakis dodatek za obecnosc, wszyscy gadaja nasz dział cisza czy ktos wie dla kogo ten dodatek i czy to bedzie ?
    ReviewUserIcon
    Z1

    10.10.2024 13:05

    Pracownik

    Na jedynce jest dodatkowo 350zl za nie branie uz, L4 itd, plus 500zl za przepracowanie całego miesiąca bez urlopu, plus normalna premia co była, jeśli do tej pory u was tego nie ogłosili to raczej nie bedzie
    ReviewUserIcon
    Incognito

    10.10.2024 17:51

    Pracownik

    Na wszystkich zakładach to będzie od listopada

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.