opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9775 ocen
Opinie(19280)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19280)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 55
    • 56
    • 57
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Biurwa

    01.12.2024 11:50

    Kandydat

    Mam pytanie , jaka teraz jest stawka dla pracownika biurowego brutto w podstawie, oraz mniej więcej dodatki premia? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    PolkoPl

    28.11.2024 16:13

    Pracownik

    Mam pytanie. Dlaczego na niektórych działach zaczynają się nocki od niedzieli? To przecież dzień świąteczny. I mając w takim przypadku urlop od poniedziałku to trzeba brać urlop w niedzielę. Nie znam przepisu i nie mogę nigdzie się go do czytać. Ponadto na nocki powinno się iść po 1 zmianie . A nie np. Po 2. Czy ktoś może mi wyjaśnić czego nie rozumiem? Dziękuję i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Rudy

    29.11.2024 20:32

    Kandydat

    Pracuje w dużej firmie produkcyjnej 3-2-1 i nocki zaczynają się od niedzieli w soboty robimy nadgodziny do 14 i nocka w niedzielę od 22 i to jest zgodne z kodem pracy przy przejściu na inną zmianę nie musi być 35 -- 11 godzin dobowo jest ważne
    ReviewUserIcon
    Ziga

    30.11.2024 20:18

    Pracownik

    Nie wiem czemu tak to przeliczanie jak w niedzielę pracujecie tylko 2 godziny a 6 h w poniedziałek
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    21.11.2024 13:07

    Pracownik

    Wiadomo czy będą jakieś premię świąteczne? I czy dla każdego?
    ReviewUserIcon
    Edek

    28.11.2024 15:00

    Były pracownik

    Sypnie ci firma piasek pod nogi jak będziesz szedł w wigilię do roboty żebyś się nie poślizgnął na śniegu
    ReviewUserIcon
    Wladwk

    29.11.2024 16:40

    Pracownik

    Marne ? sa linie ze 8-9 tys maja zalezy gdzie jestes… wiec jak pracujesz tak masz
    ReviewUserIcon
    EkoEdek (Emeryt)

    28.11.2024 23:19

    Były pracownik

    Co tam jak tam na drewnie lepiej czy nadal tak samo.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    29.11.2024 13:03

    Pracownik

    Tak samo , do tego ludzie na L4 na wakacje zagraniczne jeżdżą prawda @Pracodawca ???? Ale co wolno wojewodzie to... Równi i równiejsi
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    29.11.2024 11:02

    Pracownik

    Ile trwa zmiana działu jeżeli już się ma zgodę kierownika?
    ReviewUserIcon
    Bieda u was

    28.11.2024 16:52

    Pracownik

    Pracowałem w eko 3 lata i powiem że to był stracony czas ! Wyjechałem za chlebem do Austrii, zarabiam 2300 € miesięcznie za 160h ! Co weekend jestem w domu a pracodawca opłaca mi dojazdy i zakwaterowanie! W eko zarabiałem z sobotami trochę ponad 5 tys zł !! Żadnego gonienia i wyśrodkowanych norm ! Nie polecam firmy eko okna bo to zwykłe wykorzystywanie pracownika .. pozdro z lepszej pracy
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.11.2024 16:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jurant

    25.11.2024 09:23

    Pracownik

    Dziwisz się że nikt nie chce tych domków ? Lokalizacja jest zła najbliższy sklep czy szkoła wszędzie trzeba dojeżdżać. Do tego natężenie ruchu jest ogromne ? Ktoś chyba wcale nie myślał robiąc tam te zielone tarasy ...:)
    ReviewUserIcon
    Edek

    28.11.2024 15:02

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) jego stażowe wole człowieku w normalnej firmie pracować dostawać podwyżki i napić się kawy kiedy chcę a nie kiedy muszę i na szybko bo trza (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aha

    26.11.2024 06:35

    Pracownik

    Ciekawostka, że na 6 hali oficjalnie według grafiku mamy przyjść do pracy 24 grudnia NA NOCKE XDD I NA 2 zmianę, rozumiem jeszcze 1 zmianę puścić ale żeby ładować nas do tej śmierdzącej hali na 2 i 3 ? to jest cyrk na kołach, a żeby dodać oliwy do ognia, zmiana A według grafiku ma zjawić się w pracy 31 grudnia na NOCKĘ XDDDD, rozumiem, że przynajmniej przerwa będzie o północy 10 minuto... a nie przepraszam dyrektorka szanowna zabroniła xddd, a zmiana B pójdzie na pasterkę pod kapliczkę w kornicach drogą krzyżową hahaha, co za cyrkowcy siedzą na tej górze i wymyślają takie rzeczy.. to jest po prostu chore, człowiek dusi się w 40 stopniach na hali i czeka na święta żeby spędzić czas z bliskimi mając ledwie 20/26 dni urlopu w całym roku i nie może sobie pozwolić na chwilę odpoczynku i relaksu bo ktoś u góry stwierdzi ze kiedy on będzie zatapiał usta swoje w misce ze złota z pysznym ciepłym barszczem to my (usunięte przez administratora) będziemy pracowali a raczej stali jak słupy przy własnych stanowiskach zastanawiając się nad własną egzystencją, panie prezesie jeśli faktycznie ten grafik zostanie, to nie oczekuj pan na przyszły rok że będą wyniki, pozdro z fartem dla niebieskich
    ReviewUserIcon
    Święta

    26.11.2024 20:27

    Pracownik

    Po co siejesz ferment , nigdy w święta się nie pracowało. Pewnie wkradł się błąd tak jak już ktoś napisał a Ty nakręcasz aferę. Wstyd
    ReviewUserIcon
    Edek

    28.11.2024 14:55

    Były pracownik

    A pracujesz w eko od lat 90 tych? Jeszcze na łąkowej? Jak nie to nie mów że w święta się nie pracowało bo mało wiesz
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    28.11.2024 13:09

    Pracownik

    Może mi ktoś potwierdzić czy adres mailowy do działu kadr to nadal [email protected] ?
    ReviewUserIcon
    Ktosiek

    27.11.2024 10:20

    Pracownik

    A ja bym tak chciał dowiedzieć się kiedy na stołówce w kk będzie można w końcu coś zamówić. Za chwilę będzie rok jak tu pracują co poniektóre osoby, a na stołówce można co najwyżej posiedzieć z własnym śniadaniem.
    ReviewUserIcon
    Piątek

    26.11.2024 21:57

    Pracownik

    To już kpina do czego dochodzi w tej firmie. Firmą zarządza osoba co nie ma nic do powiedzenia. Sama się nie odezwie bo czeka na emeryturę. Prezes osobom co były na wspólnej imprezie daje wypowiedzenia bo nie podoba mu się z kim się spotkali. Wszyscy traktowani jak marionetki. (usunięte przez administratora) Za niedługo jak nic z tym nie zrobimy będziemy wynagradzani jak w Chinach Za lojalność całkowitą
    ReviewUserIcon
    Niestety

    25.11.2024 14:26

    Pracownik

    Szczerze odradzam młodym , a nawet ambitnym osobą. Brygadziści nie lubią takich, łatwo się zniechecic do pracy na lata. W firmie jest za duże kolesiostwo, brygadziści / kierownicy przymykają oczy na wiele niestosownych zachowań ich kolegów .
    ReviewUserIcon
    rzetelnosc_to_nie_w_tej_firmie

    26.11.2024 20:16

    Były pracownik

    Niestety, ale potwierdzam. Jest to robione notorycznie, a brygadziści/kierownicy nawet słowa nie powiedzą, jak pracownika ochrzania nowych.
    ReviewUserIcon
    Poganin

    26.11.2024 20:19

    Pracownik

    To że ktoś pisze że wypłata jest na czas nie świadczy o tym że ją pżeznacza na picie.ludzie mają rodzinę na utrzymaniu kredyt do spłacenia.Niekrure firmy nie wypłacają wypłaty w terminie co jest ważne jeśli się posiada kredyt na dom lub mieszkanie.Ale co wy dzieciaczki co to mają jeszcze mleko pod nosem mogą o tym wiedzieć.Przyjsć do pracy i zero liczyć że dostaniecie kasę za samo to że się pojawiliście
    ReviewUserIcon
    rzetelnosc_to_nie_w_tej_firmie

    26.11.2024 20:13

    Były pracownik

    Cześć! Jestem byłym pracownikiem i napiszę o swoich wrażeniach jak było, każdy sobie to zinterpretuje sam :) nie polecam tam pracy absolutnie pod żadnym pozorem. Zacznijmy od poziomu rekrutacji, który zostawia wiele do życzenia. Wysłałem CV i odpowiedź dostałem po 30min, że mam przyjechać na rozmowę wstępną. Przyjechałem i przyjęła mnie młoda dziewczyna ok 20/22 lat, która - totalnie nie wie nic na temat produkcji, kompletnie się nie zna na proponowaniu stanowisk do podanych umiejętności przez kandydata do pracy. Niestety to nie wszystko, na stronie eko okien, często widnieją ogłoszenia, które są np już nie aktualne, pomimo tego że w aplikacji do składania CV dokładnie podałem stanowisko na jakie chce aplikować. Więc podsumowując ten punkt - rekrutacja to dno :) Punkt 2 - uwaga, to same prawdziwe informacje. NIE MA ŻADNYCH SZKOLEŃ DOTYCZĄCYCH TWOJEGO STANOWISKA PRACY. Co to znaczy? Już piszę, niczym dobrą komedie jak Kevin sam w domu :) Przychodząc po pierwszym dniu, w których były szkolenia bhp, odbiór ubrań itd, następny dzień to praca. Rano stawiasz się w pracy, obowiązkowo jest sprawdzana za każdym razem prawie trzeźwość alkomatem przed wejściem na zakład. Raz wyrywkowo, a raz wszyscy po kolei jak leci. Przez cały dzień nie robisz nic przy swoim stanowisku pracy, tylko słuchasz starszego pracownika ( zazwyczaj tak zwanego rekina w firmie, który tam pracuje minimum 2/3 lata) i to on Ciebie uczy. Do czego to zmierza? Że będziesz wykonywać swoją robotę źle - ponieważ uczy Ciebie inna osoba, która jednocześnie musi wyrobić odpowiednią ilość okien, żeby dostać swoją premię za wydajność XD, która dokładnie w ten sam sposób się uczyła co ja, a co za tym idzie? Wydajność i pieniądze firmy wyrzucone w błoto. Tego typu osoby chcą wszystko zrobić jak najszybciej, żeby wyrobić swoją tak zwaną ''norme'' - czyli im więcej zrobisz tym więcej zarobisz - i to jest totalna bzdura. Ponieważ pracując szybciej, wykonujesz z automatu więcej błędów, a za każdy twój błąd jesteś rozliczany - ucinając z premii itd. :) Więc jeśli chodzi o temat pracy/szkoleń - to jest po prostu słabo. Szkoda marnować swój czas, jeśli chodzi o dojazdy własnym autem do pracy - istnieje możliwość zwrotu za paliwo max 300zł, jeśli dojeżdżasz powyżej 45km, jeśli poniżej to 200zł max. Ni jak się to kalkuluje w skali miesiąca i zarobków. Koksów nie ma i tu należy napisać wprost o tym. Istnieje możliwość otrzymania busa, za którego odpowiadasz lub auto i zbierasz zawsze osoby - to nie jest wygodna forma transportu, idzie za tym duża odpowiedzialność / stres. Nie polecam. Kwestia przerw w pracy - na 8 godzin, tak dobrze czytacie - na 8 godzin istnieje jedna przerwa 20 minutowa. Najlepiej to brać ze sobą plecak na hale i tam go gdzieś schować z jedzeniem i dosłownie kryjąc się gdzieś w kącie, czasami coś zjeść dodatkowo. Jeśli zauważy to kontrola bhp, która wyrywkowo i regularnie chodzi po halach sprawdzając czy nie ma waszych plecaków i czy macie ubraną odzież firmową. Za plecak na hali - ucinają z wynagrodzenia i dają tak zwany ''mandat, otrzymacie go również za brak odzieży, która niestety ale nadaje się co najwyżej do wyrzucania gnoju ze stodoły. Bardzo często starsi pracownicy podkopują pod Tobą grunt, celowo wprowadzając Ciebie w błąd, strasząc kierownikiem, brygadzistą, dyrektorem czy kamerami które znajdują się na każdej hali. To tak w dużym skrócie naprawdę, jak to tam wygląda w rzeczywistości. Jeśli ktoś słyszy bajki na zasadzie - przyjdź pracować, bo tam jest naprawdę spoko. To nie dajcie się nabrać. Z ok. 30 000 tys ludzi, którzy tam przyszli, bo myśleli że jest normalnie i mozna tam pracować, aktualnie pracuje niecałe 13 000. Największa bolączka tego ''zakładu pracy'' to etyka pracy, organizacja, system szkoleń zdecydowanie do zrobienia i przede wszystkim atmosfera w pracy, która jest paskudna. Po żadnej pracy nie wracałem zniszczony tak psychicznie, jak po tej. Chciałem napisać wprost jak to wygląda z mojej perspektywy. Życzę wszystkim, wszystkiego co najlepsze! :)
    ReviewUserIcon
    @madziulek

    24.11.2024 21:24

    Kandydat

    Witam Chciałabym się zapytać o parę rzeczy: 1.O co pytają na rozmowie o pracę? 2.Jak to jest z dojazdem na rozmowę kwalifikacyjną tym autobusem z eko okien? 3.Macie jakiś program poleceń pracowników? Chciałabym iść do pracy . 4. Jak dostać się do eko okien do Wodzisławia Śląskiego?. Chodzi mi o pracę w Wodzisławiu 5.Czy wszyscy pracuja na 3 zmiany? 6.Szukaja do pracy do Wodzisławia Śląskiego kobiet? Dziękuję i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Eleonora

    22.11.2024 09:17

    Pracownik

    Co się dzieje w Wodzisławiu, że aż dudni w Kornicach? Czemu zniszczono mojego kolegę? Prosił brygadzistów o kursy, a wy wysyłaliście swoich kumpli po to, żeby zrobić z niego lebra?? Wiecie, że kumple, z którymi robił spowodowali zagrożenie dla jego zdrowia, a nawet życia? Od kiedy przełożeni broni kumpli zamiast pomóc napadanemu przez nich podwładnemu? Czemu porównał go przy innych do końcowego efektu trawienia materii organicznej? Załamał się i korzysta ze specjalistycznej pomocy. Ja mu doradzałam żeby każdemu indywidualnie wytoczył proces.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.11.2024 17:17

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Edek

    21.11.2024 21:41

    Były pracownik

    No trza narobić nowych pracowników, cały czas są potrzebne,szef sam tego nie ogarnie
    ReviewUserIcon
    Refluks

    20.11.2024 10:22

    Były pracownik

    Siema dali wam dodatki do premi i się cieszycie a zabrali Wam podwyżki i dopłaty do urlopu xD brawo (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lew

    20.11.2024 20:55

    Pracownik

    Jak to nie ? podwyżki które szły do kadr nie przeszły przynajmniej na naszym dziale
    ReviewUserIcon
    wood

    21.11.2024 11:08

    Pracownik

    swiadczenie urlopowe nie jest obowiazkowe i firma nie musi go placic pracownikom. natomiast dodatek urlopowy juz tak i go mamy placone za kazdy dzien urlopu.
    ReviewUserIcon
    Max

    19.11.2024 15:58

    Były pracownik

    Kto negocjuje te ubezpieczenia? Warunki są gorsze niż bym się prywatnie ubezpieczył u Kazika na osiedlu który ubezpiecza w różnych ubezpieczalniach ? Co wy za ludzi zatrudniacie w tym eko ?
    ReviewUserIcon
    Akacjowa 34

    21.11.2024 07:00

    Pracownik

    W zasadzie pojawiła się jedna "nowa" decyzyjna osoba w kadrach, poza tym w dziale zakupów by dostać premię trzeba wykazać oszczędności więc tak to teraz wygląda
    ReviewUserIcon
    Julka

    04.11.2024 08:17

    Były pracownik

    To co dzieje się na kk to po prostu(usunięte przez administratora)tak nie może być pan prezes powinien z tym zrobić porządek i do tego brygadziści jak się uwezmą na kogoś to już wogole tragedia straszą zwolnieniami i wogóle żenada taki zakład ludzie żyją w strachu i w stesie że ich zwolnią i nie mają prawa głosu cyrk na kółkach
    ReviewUserIcon
    Bib

    20.11.2024 16:53

    Pracownik

    Nadzieja była w nowym co to mial być kierownikiem ponieważ to naprawdę w porządku facet. Znazsoe na rzeczy i potrafi rozmawiac z ludźmi a napewno by to uporządkowal. Chyba nie tańczył jak mu zagrałi albo ma za dużą wiedzę i przenieśli go na magazyn. Żenada. A mogło być lepiej
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.11.2024 12:58

    Kandydat

    1.Aplikowałem do firmy na konkretne stanowisko. 2. Podczas rozmowy online dowiedziałem się, żę w sumie tamto nie jest aktualne ale możę bym sie nadał na inne. Rozmowę prowadził kierownik/manager tego działu. Zaproponował dogrywkę na drugi dzień z Szefową działu. 3. Na drugi dzień rozmowa trwała 15 min. "Szefowa" wyraźnie znudzona nie zadała ani jednego pytania. 4. Na koniec padło pytanie ile chce zarabiać. Podałem normalną stawkę (rynkową). W tym momencie "Szefowa" wyłączyła bezczelnie kamerkę. Obiecali, że dostanę feedback. 5. Feedbacku nigdy nie dostałem. Tak się prowadzi rekrutacje w Eko Oknach?
    pracodawca

    20.11.2024 08:58

    Pracodawca

    Dziękujemy za podzielenie się opinią. Bardzo nam przykro, że proces rekrutacyjny w naszej firmie nie spełnił Pana oczekiwań. Zależy nam na tym, aby wszystkie etapy rekrutacji były przeprowadzone w sposób profesjonalny i transparentny, dlatego Pana uwagi są dla nas niezwykle cenne. Aby móc dokładniej wyjaśnić tę sytuację oraz zapobiec podobnym doświadczeniom w przyszłości, prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji pod adresem e-mail [email protected]. Chcielibyśmy bliżej poznać szczegóły Pana procesu rekrutacyjnego oraz udzielić stosownego wyjaśnienia. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że uda nam się wyjaśnić tę sprawę w sposób satysfakcjonujący.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    18.11.2024 20:07

    Kandydat

    Jako przyszły pracownik, mam kilka pytań : 1.czy na styczeń będą przyjęcia Wodzisław sl 2. Jaka jest wypłata czysta bez żadnych premii i dodatków 3. Czy w kornicach zarabia się więcej ? 4.czy np za nocki zarabia się więcej niż za dniówki 5.czy jedzenie na stołówce jest dobre / mniej więcej cenowo jak wygląda 6.mokrofalowki do odgrzania swojego jedzenia są ? 7. Jak zgłosić się najlepiej na nowego kandydata ? Telefonicznie , internet , e-mail osobiście ?
    ReviewUserIcon
    Noo

    19.11.2024 02:56

    Pracownik

    1. Zadzwoń do rekrutacji 2. Tyle ile masz na umowie 3. Zależy gdzie trafisz 4. Za nocki masz jeszcze wynikający z kodeksu pracy dodatek nocny 5. Zależy 6. Są na stołówkach 7. A czy to robi jakąś różnicę? Jak będą szukali kandydata to niezależnie gdzie złożysz CV
    ReviewUserIcon
    Edek

    19.11.2024 21:58

    Były pracownik

    1-napewno będą przyjęcia, zastanów się tylko dobrze czy na pewno chcesz pracować w (usunięte przez administratora),2-wypłata jest taka że za mało żeby przeżyć za dużo żeby umrzeć,3- o to musiałbyś pytać w kadrach tam te uprzejme panie na pewno ci powiedzą,4-za nocki masz przepisowo więcej ale zawsze może się to odbić na premii,5- tego nie wiem, wolę nie próbować,6- mikrofalówki są oczywiście, tylko raczej czasu nie będziesz miał żeby z nich korzystać,7-jak już znasz opinie moje i innych w tych komentarzach i nadal chcesz się przyjąć to zostaje mi życzyć powodzenia;)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.11.2024 08:11

    Pracownik

    Czy ktoś wie, coś na temat paczek mikołajkowych dla dzieci? Narazie nie dali żadnej informacji, a zawsze o tej porze już była.
    ReviewUserIcon
    Stefan

    19.11.2024 15:30

    Pracownik

    Na email dostałem : Od 18 do 30 listopada 2024r. możesz składać
wnioski dotyczące paczek mikołajkowych dla dzieci urodzonych po 31 grudnia 2008r. (tj. do ukończenia 15. roku życia). Jak to zrobić? Zaloguj się do portalu pracowniczego: pracownik.ekookna.pl. Kliknij w “Użytkownik”. Kliknij we “Wnioski mikołajkowe”. Nie masz dostępu do portalu? Skontaktuj się z działem rekrutacji (Z1, I piętro).
    ReviewUserIcon
    monter

    19.11.2024 11:45

    Kandydat

    Czy po około 4 latach coś tam się zmieniło na lepsze miałem w zyciu kródki epizod praca w kornicach umowy opiewały podstawa 3500 brutto nie dotrwałem do końca okresu próbnego z braku motywacji finansowej i wiecznego napięcia nerwowego wolałem odpóścić naprawde dużo zniosę wtedy miarka nie wytrzymała za dużo chamstwa i cwaniakowania rurkowcach po gimnazium , no ale czasy się troche zmieniły zastanawiam sie czy zrobić drugie podejscie , mowią dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi szczególnie że mam bardzo żle wspominam cały ten zakład
    ReviewUserIcon
    Gruby

    19.11.2024 07:45

    Pracownik

    Witam czy ktoś dostał podwyżkę które były wypisywane i miały być w listopadzie? Czy wszystkim anulowali je na poczet dodatków dla wszystkich?
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    16.11.2024 02:11

    Pracownik

    Ktoś pracuje na magazynie wysokiego składu. Chciałbym się dowiedzieć czy jeździ się głównie na magazynie? Czy na zewnątrz również
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    17.11.2024 22:59

    Pracownik

    No u nas dużo na hali jeżdżą a na dworze kilku tylko i to bocznymi głównie jeżdżą tam. Więc to tam zależy jak cię dadzą bo albo w środku będziesz jeździł albo na zewnątrz. I to po wysokim jeźdza głównie wózkowi a na hali 2 wózki głównie. Ja nie jeżdżę wózkiem to nie powiem czy jest przyjemna to jazda na dworze czy nie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.11.2024 08:24

    Pracownik

    Po dworze jeżdżą boczne wózki i nie po kostce jest normalnie asfalt, na hali jeżdżą jak są sprawne to 2 wózki plus dodatkowo na wysokim składzie .
    ReviewUserIcon
    Advocatus

    12.11.2024 08:40

    Pracownik

    Próba zniszczenia pracownika, który spotkał się z prześladowaniem ze strony współpracowników i przełożonych. (usunięte przez administratora) trwa od sierpnia b. r.. Mężczyznę szkaluje się i oczernia. Narażano jego zdrowie i życie, co można łatwo udowodnić dzięki nagraniom z kamer! Brygadzista ujawnił publicznie jego wrażliwe dane osobowe na spotkaniu roboczym przed pracą. Brygadzista ubliżał mu publicznie używając wulgaryzmów, nazwał (usunięte przez administratora) co później powtarzał mu kilkukrotnie kierownik zmiany, również publicznie! Wreszcie grożono mu publicznie pobiciem! Kiedy próbował się bronić, spotkał się całkowitą ignorancją ze strony przełożonych. Usłyszał z ust kierownika, że „łatwiej jest mu pozbyć się jednego pracownika niż zaprowadzić porządek z pozostałymi”. Ów kierownik oczernił go przed dyrektorem działu, który nie był zainteresowany zbadaniem dogłębnie sprawy. Dyrektor podjął za to próbę usunięcia go z działu, pozbawiając go zajmowanego do tej pory stanowiska. Poszkodowany jest żywicielem rodziny, w odróżnieniu od „kolegów”, którzy mu zaszkodzili. Tamci otrzymują premię po ok. 2000 zł, ten dziecku przynosi symbolicznie po kilka setek. Był pomijany przy organizowaniu szkoleń, mimo że wielokrotnie prosił, bo zależało mu na rozwoju. W efekcie przełożeni przylepili mu łatę nieroba i nieudacznika! Kursy opłaca z własnych pieniędzy. Nie przebywał ani jednego dnia zwolnieniu lekarskim. Kiedy zapadał na infekcje korzystał z urlopu wypoczynkowego. To wszystko jest jawnym prześladowaniem, tzw. mobbingiem oraz stalkingiem - Art. 943. - Kodeks pracy, a także Art. 190 Kodeks karny oraz Art. 218. - [Złośliwe lub uporczywe naruszanie praw pracownika] – Kodeks. karny!!! Groźba pobicia ma też swoje miejsce w Kodeksie karnym - Art. 190. K. k. - Groźba karalna §1. „Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub na szkodę osoby dla niej najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w osobie, do której została skierowana lub której dotyczy, uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”. Kolega, który mu groził w przeszłości próbował bić innych pracowników, czego wiele osób ma świadomość. Jest agresywny i wulgarny, wielu pracowników boi się go i omija szerokim łukiem. Podobno w przeszłości odsiadywał wyrok za pobicie, co nie jest tajemnicą wśród pracowników, więc groźba była REALNA. Da się to sprawdzić poprzez przedstawienie zaświadczenia o niekaralności. Jak zareagowali przełożeni? Zarówno kierownicy, jak i dyrektor nie zauważyli w tym niczego nadzwyczajnego! Ukarali poszkodowanego, a nie napastników! Chłop załamał się! Zniszczono mu opinię, zrobiono z niego lenia i nieudacznika, wielokrotnie publicznie poniżano go i ubliżano mu. Obawia się czy otrzyma 3 umowę, bo raczej nie zanosi się na to. Ja mu zaproponowałem złożenie wniosku do Państwowej Inspekcji Pracy, a po skończonych czynnościach zafundować firmie proces przy jednoczesnym zawiadomieniu opinii publicznej. W ten sposób zostanie oczyszczony z fałszywych zarzutów, wróci na stanowisko, otrzyma odszkodowanie za poniesione straty moralne i usłyszy „przepraszam” w wybranych ośrodkach medialnych, zapewne głównego nurtu, skoro firma działa na 40 światowych rynkach. Akurat mam 3 kolegów prawników, więc zaoferowałem mu pomoc. Chyba, że sprawa zostanie natychmiast rozwiązana wewnątrz, o ile dział personalny zechce podjąć działania nim prezes dowie się, co się dzieje w Eko Oknach z telewizji i radia. Stąd ten wpis. Sprawa ma miejsce w fabryce w Wodzisławiu Śląskim. Pracownicy są zbulwersowani i obawiają się o siebie, o to, co może ich spotkać. Wstyd i hańba dla firmy!
    pracodawca

    14.11.2024 08:42

    Pracodawca

    Dziękujemy za przesłanie swojej opinii. Zależy nam na dokładnym wyjaśnieniu tej sprawy. Prosimy o kontakt z dyrektorem zarządzającym ([email protected]), abyśmy mogli wspólnie omówić szczegóły i znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
    ReviewUserIcon
    Nick

    17.11.2024 16:52

    Pracownik

    Można przecież umówić się do prezesa na spotkanie i to wszystko opowiedzieć . Wiem że jest taka możliwość i już kilka osób z tego skorzystało
    ReviewUserIcon
    Emka

    16.11.2024 20:03

    Inne

    Jaka atmosfera pracy w Wodzisławiu Śląskim? Czy to prawda że można się tam dostać tylko przez kogoś znajomego kto już tam pracuje ? Wtedy tylko zapraszają na rozmowę ? Bliżej mam do Wodzisławia niż do Kornic . Moj obecny zakład pracy niestety się zamyka :/
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    15.11.2024 21:40

    Pracownik

    Jest ktoś kto pracuje na magazynie wysokiego składu
    ReviewUserIcon
    M.

    14.11.2024 20:12

    Pracownik

    Co powiecie na temat firmy do nowego ubezpieczenia grupowego? Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Wał

    15.11.2024 21:38

    Pracownik

    Zauwazyłem ze skladka 100 zl miesiecznie jest w 3 przypadkach nie oplacalna i na tamszych wychodiz sie lepiej Nie znam sie, nie wiem czemu tak jest (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ZOOM

    13.11.2024 17:49

    Były pracownik

    Moja opinia dotyczy zakładu w Wodzisławiu śl. Zaznaczam że mogę się tylko wypowiedzieć o stanowisku składania drzwi PCV ( zwał jak zwał?) Nie pracowałem długo, ale obserwacja Sama w sobie systemu szkolenia na tym akurat stanowisku dała mi do myślenia,a mianowicie podejście młodych pracowników którzy mają coś w głowie że jak źle nie zrobisz to się nie nauczysz? Czyli mógłbyś oddać gotowe drzwi ale okazuje się że rama ma źle zgrzane zgrzewy gdzie dla nowego pracownika nie jest to zawsze dostrzegalne? Pseudo koledzy powiedzą ci to na końcu żebyś mógł to rozbierać od nowa i bardzo się cieszą w głębi duszy :( Takich pomyłek w ciągu 8 godzin można popełnić dużo co przekłada się na wydajność i szkodę firmy więc szef sam tego nie ogarnie ...! Zobaczcie ilu ludzi jest pozbawianych pracy bo kierownictwo nie potrafi wymyślić systemu szkolenia ? Pracowałem w kilku firmach i było jakoś inaczej ? Znałem kilku dobrych pracowników ale odpadli i tak ? Bo nie wyrabiali 3 sztuk drzwi dzięki kolegom siusiakom 20 parę lat czy uszaty duży Nie mszcze się bo mam lepiej ale proponuję przyjrzeć się systemowi szkolenia i pracownikom którzy przeszli z Kornica i wodzą za nos kierowników poczym oni ślepi działają na szkodę firmy W życiu wyszkolilem mnóstwo osób i pracują do tej pory więc mam poczucie że mogę się wypowiedzieć ale w innych firmach Sama praca jest fajna
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.11.2024 22:19

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lucjan

    12.11.2024 17:50

    Pracownik

    Wiadomo że tymczasowe związane jest z liczbą L4 aktualną pracowników. Żebyś chodził do pracy nawet chory. Dodatki są wliczone do kwoty brutto wypłaty więc automatycznie odproawadzane są składki. W tym emerytalna
    ReviewUserIcon
    Franek

    13.11.2024 17:23

    Pracownik

    Do emerytury się wlicza ale nie wlicza się do średniej z której wyliczają dodatek urlopowy.
    ReviewUserIcon
    Marek

    13.11.2024 12:02

    Kandydat

    Firma duża, ale ludzi traktują jak zwierzęta, a nawet gorzej. Rekrutacja na godzinę 10:40. Jest godzina 11:30, a Pani każe czekać. I to na stanowisko biurowe/menedżerskie. Od pierwszego kontaktu totalna amatorka i mniemanie, że jeżeli szukasz u nich pracy, to masz czekać, a jeśli coś nie pasuje, to proszę szukać gdzie indziej. Z taką polityką nie znajdziecie wykwalifikowanego personelu. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Antek

    09.11.2024 07:09

    Pracownik

    Chciał bym podziękować Szefowi za te dodatki i napisać że to super gest! W końcu w firmie coś się ruszyło na korzyść pracowników ! Jestem znowu zmotywowany do działania !jak te dodatki zostaną na stałe to będzie naprawdę dobrze!Dziekuje Prezesie
    ReviewUserIcon
    M.

    12.11.2024 05:40

    Pracownik

    Zostaje tylko dodatek frekwencyjny i stanowiskowy. Dodatek specjalny jako, że jest wpisany jako specjalny będzie strzelam, przez 3 miesiące. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Eko z7

    12.11.2024 15:18

    Pracownik

    Z ciekawości za co wypłacany jest dodatek specjalny ?? To dodatek za punkty wynikające z ogarniniania innych stanowisk ? Czy do tych punktów odnosi się tylko stanowiskowy ?
    ReviewUserIcon
    PRacownik

    08.11.2024 02:12

    Pracownik

    Podpisywane dodatkowe Premie i nagrody które miały wejść w życie od Października (dodatki specjalne dodatek stanowiskowy i dyspozycyjny) Jak zawsze obiecywane wszystko fajnie na papierze a dostajemy 50 % tego co wychodzi z tych podpisanych warunków . Wypłaty były a dodatki wydawane chyba w ratach. Zero przejrzystości.
    ReviewUserIcon
    Iza

    09.11.2024 23:08

    Pracownik

    Dokładnie. Ja na pasku mam wszystkie dodatki -dokładnie takie jak podpisałam na tym aneksie do umowy. Jestem zadowolona :)
    ReviewUserIcon
    Hello

    10.11.2024 23:38

    Pracownik

    To nie były zadne aneksy do umowy. Czy Wy ludzie wiecie co podpisujecie? A potem chodza płoty,bo ktoś pisze glupoty. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    onotemu

    08.11.2024 02:48

    Inne

    Jak koledzy i koleżanki po wypłacie ? Piękne dodatki były ? Karteczki podpisywane były ? Dodatki specjalne miały być ... tak ale chyba specjalnej troski . Na wypłacie nie widać tych waszych dodatków. Znowu pic na wode ? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    DawidJasper

    09.11.2024 17:24

    Pracownik

    Tak tylko szkoda ze premia jest po okresie próbnym czyli od 4 miesiąca pracy klamczuszku
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.11.2024 16:51

    Pracownik

    Wyrobienie normy duzo robi
    ReviewUserIcon
    Robol

    07.11.2024 16:51

    Pracownik

    Jak tam nowe dodatki? Wypłata taka jaka była taka jest. XD
    ReviewUserIcon
    Ksz ksz

    09.11.2024 09:45

    Pracownik

    Ja pracując na 5 stanowiskach dostałem łącznie 2000 dodatku. Uczcie się nowych rzeczy to i wypłata będzie się zgadzać.
    ReviewUserIcon
    Vjnn

    09.11.2024 23:05

    Pracownik

    Ja robię na 2 i mam 3000, słabo coś dostałeś
    ReviewUserIcon
    eko-men

    08.11.2024 00:24

    Pracownik

    jak będzie wyglądała kwestia premii świątecznych? Myślicie że będzie coś w tym roku? jest na co w ogóle liczyć?
    ReviewUserIcon
    Spokojnie

    09.11.2024 11:03

    Pracownik

    Dostaliśmy dodatki i to już jest super gest!A jak coś będzie więcej to też będziemy wdzięczni:)
    ReviewUserIcon
    Janek

    07.11.2024 14:36

    Pracownik

    Jak po wypłacie z podwyżkami?(usunięte przez administratora) nas znowu...ja dostałem po podwyżce 500 zł mniej niż przed. W poniedziałek składam wypowiedzenie bo to już jest naprawdę kpina...
    ReviewUserIcon
    Hahabeka

    07.11.2024 22:13

    Pracownik

    Ja dostalem 5 tys a robię dwa miesiące ;) podstawa + ten dodatek, bez premii która po 3 miesiącach. Może straciłeś dodatek albo cokolwiek innego ;)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.11.2024 14:03

    Pracownik

    Witam, chciałam zapytać czy firma wypłaca jakieś pieniążki za urodzenie dziecka. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mikołajek

    05.11.2024 17:24

    Pracownik

    Pytanko, wiadomo coś o paczkach dla dzieci w tym roku na mikołaja? W tamtym roku już były jakieś zapisy o tej porze czy też do końca nic nie było wiadomo?
    ReviewUserIcon
    Zawał

    07.11.2024 13:19

    Pracownik

    Przecież dopiero świętowaliśmy dzień pamięci swoich bliskich, a ty już paczki ? Jeszcze miesiąc jest spokojnie dadzą znać pod koniec listopada/początek grudnia. Paczki są dla DZIECI, a nie pracowników spokojnie wystarczy dla wszystkich

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.