opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9775 ocen
Opinie(19282)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19282)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 54
    • 55
    • 56
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jack 92

    14.12.2024 23:22

    Kandydat

    Witam. Chciałem się zapytać i dowiedzieć jak wygląda i jak oceniacie pracę jako kierowca kat CE? Proszę o informację dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Ivan z Iveco

    22.12.2024 13:45

    Pracownik

    Ta 4 doby ? Jak chyba jeździsz na niemcy i bliskie Holandię Belgia i mało punktów.
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    23.12.2024 19:38

    Pracownik

    No i tu jest chwila prawdy bo jak ktoś chce to takie własnie trasy robi bez problemu w 4 dni jak sobie nie radzisz to schodzi 6 musisz się teraz zastanowic czy to praca jest nie tak czy coś jest nie tak z tobą Pozdrawiam i Wesołych Świąt w Eko nie jest lekko a cały stres ucieka wracając na baze
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.12.2024 19:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    19.12.2024 06:25

    Pracownik

    Tak, wpadła nagroda na konto
    ReviewUserIcon
    @Jana

    23.12.2024 13:54

    Inne

    i ile otrzymałeś? dlaczego mój przyjaciel dostał 6000, a inny nie?
    ReviewUserIcon
    AAA

    22.12.2024 20:50

    Pracownik

    To ile razy w ciągu tygodnia zmieniła się struktura ? Same kwiaty są na szczycie . Śmiech na sali .Przez ostatnie miesiące tyle zmian nastąpiło że można się pogubić . Wszystkie prawdziwe wpisy giną bo są prawdziwe i dla wielu niewygodne . Obłuda , obłuda tylko ciekawe kto te wpisy usuwa …
    ReviewUserIcon
    Były pracownik eko

    22.12.2024 17:54

    Były pracownik

    Przyjdźcie do firmy Classen -Pol dostaniecie paczkę na święta w wysokości 150 zł i 4000 na rękę po 15 latach pracy brak kantyny brak stołówki jeden pisuar na 100 osób.1 przerwa 15 i koniec niema wczasów pod gruszą.Ekwiwalent za pranie 6 złotych mnóstwo emerytów i młodych nierobów z telefonem.Są też plusy możecie przychodzić pijani albo wogóle nie przychodzić a potem sobie przychodzić wcześniej lub w soboty i odrabiać bumele w normalnym zakładzie już by było zwolnienie.Żaluje , że kiedyś odszedłem od was bo miałem po 6 tysięcy wypłaty i super premie świąteczne było czuć u was docenienie.
    ReviewUserIcon
    Pok

    21.12.2024 21:34

    Pracownik

    Czy ktoś się orientuje po jakim czasie stażu jest starszy monter i od czego to zależy ?
    ReviewUserIcon
    Stefan

    22.12.2024 02:30

    Pracownik

    5 lat
    ReviewUserIcon
    xD

    22.12.2024 11:43

    Pracownik

    możesz nic nie robić a po 10 latach będziesz doświadczonym pracownikiem i trenerem xD dajcie mi dostęp do kamer to wam codziennie 10 takich wskażę
    ReviewUserIcon
    Biuro

    18.12.2024 10:55

    Pracownik

    Jestem pracownikiem biurowym i do tej pory zarabiałem 9 tysięcy złotych miesięcznie. Jednak po dzisiejszym spotkaniu organizacyjnym usłyszałem, że stawki dla pracowników biurowych mają spaść do 7 tysięcy złotych. Jeśli to prawda, to jestem naprawdę oburzony i zaniepokojony tą sytuacją. Praca w biurze wymaga nie tylko wysokich kwalifikacji, ale również ogromnej odpowiedzialności i zaangażowania. Za 7 tysięcy złotych przy obecnych kosztach życia, w tym rosnących cenach mieszkań, mediów i codziennych wydatków, po prostu nie opłaca się wykonywać tak wymagającej pracy. Wydaje się, że decyzja o obniżeniu wynagrodzeń nie bierze pod uwagę realiów rynkowych i trudności, z jakimi borykają się pracownicy biurowi.
    ReviewUserIcon
    Biurowa

    19.12.2024 22:18

    Pracownik

    Z chęcią się dowiem, gdzie i w którym zespole można zarobić 9tys. w sprzedaży w Eko? Ewidentnie, ktoś chce zrobić (usunięte przez administratora)..
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.12.2024 23:37

    Były pracownik

    Można jezeli jesteś jakimś adminem, projektantem czy programista czy na handlowce mając grube ryby i siedząc w weekendy zwykły biurowy to z Max 5k przy dobrych wiatrach
    ReviewUserIcon
    Dan

    20.12.2024 15:12

    Pracownik

    Przez błąd brygadzisty nie dostałem premi za listopad. Sam się do tego przyznał dziś. Do kogo to zgłosić..?
    ReviewUserIcon
    Dno

    20.12.2024 21:40

    Pracownik

    To świadczy tylko o jednym! Na jakim poziomie są nasi brygadziści i kierownicy.
    ReviewUserIcon
    joachim

    21.12.2024 18:10

    Pracownik

    Wydaje mi sie że twój poziom jest taki sam xd skoro o takie cos pytasz na goworku
    ReviewUserIcon
    Januszek

    20.12.2024 19:36

    Pracownik

    Ekookna sa najlepsza praca jaka moze dostac polak w tym zapyzialym rejonie,placa wysmienicie,pracowalem w kiosku i duzo mniej zarobilem,w lodziarni tez nie bylo szmalu a tuu..?To fajna kaska troche nogi bola bo nie mozna se usiasc ani pograc w tetrisa i odpoczac ale naprawde mowie wam ze to najlepsza robota jaka znalazlem od 20 lat.Troche niebezpieczna bo mi palca maszyna uciela ale juz zapomnialem i zaoszczedzilem na 5 letnia fabie.jest super,nie marudzcie.
    ReviewUserIcon
    PolkoPl

    19.12.2024 11:02

    Pracownik

    A ja bardzo dziękuję, za pieniądze świąteczne na tzw. rybę i za obiad wigilijny. Bardzo dziękuję i życzę Spokojnych Świąt!
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.12.2024 18:58

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    19.12.2024 01:36

    Pracownik

    Karpiowe wynosi 100 zł za każdy przepracowany realnie miesiąc. Matematykę zostawiam tobie.
    ReviewUserIcon
    Premia

    18.12.2024 19:14

    Pracownik

    Dostaliście kasę na Karpia ? Bo nic nie mam na koncie
    ReviewUserIcon
    Chce pracować

    14.12.2024 14:14

    Kandydat

    Witam. Czy w Wodzisławiu, na dziale szklenie jest ciężko? Jak z atmosferą, brygadzistą ? Chciałbym poznać opinie tych którzy już tam pracują i w kilku słowach opiszą jak się tam pracuje.
    ReviewUserIcon
    O co chodzi

    17.12.2024 18:25

    Kandydat

    Dlaczego ? Takie jest przydział, to chyba wybierać sobie nie można?
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.12.2024 09:19

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ło ło

    12.12.2024 23:23

    Pracownik

    Czyżby chodziło o Paweł pablo łysy zm c ? Nie robię już. Nimi jakiś czas ale widzę że nic się nie zmieniło , pogardą nadal trwa
    ReviewUserIcon
    SZKLArz

    15.12.2024 11:07

    Pracownik

    Ee POZYTYWNY pracujesz na aluskinach??? Co die czepiasz chłopa Przekopanego przez korpo??!!! Widocznie (usunięte przez administratora) Wiesz o produkcji na SKF gdzie 90% jest nie zalerzne od ciebie!!!! TO NIE LINIA (usunięte przez administratora) TAK PO KRUTCE : DOSTAJESZ Z LAKIERNI KOLOR NIE TAKI DOSTAJESZ Z LAKIERNI MATERIAL Z WADA .TJ. ALBO RYSY ALBO SMIECI POD FARBA I TERAZ PRODUKT MA JECHAC DO KLIENTA (usunięte przez administratora)...??? GDZIE KOSZTUJE TO GRUBE SIANO PRZECIESZ JAK DOSTANIESZ ELEMENT ZLE PRZYGOTOWANY PRZED NAPYLANIEM PROSZKOWYM TO CI TO ODEJDZIE CAL PLATEM I CO WTEDY??? DO CZEGO NAWIAZALEM? DO TEGO ZE JAK SIE PRACOWNIKOWI MOWI NA SPOKOJNIE RAZ DRUGI SETNY OGLADAJ ELEMENT PRZED MONTAZEM ZEBY NIE BYLO NA KONTROLI ZE JEST PORYSOWANY I TRZEBA TO ROZESZKLIC TO JEDEN Z DRUGIM W (usunięte przez administratora) TO MA a szyba potrafi warzyć po 89kg jest mokra zimna i śliska jebaj to 3 x wrzuć 2yciag wrzuć!!!!!! To jak byś nazwał takiego człowieka????? Gdzie stoii półtora godz przy jednym oknie i zakłada skina i nie widzi zw jest rysa albo wgnioty a co najlepsz3 jeszcze daje to do szkleniq
    ReviewUserIcon
    Premia na karpie

    13.12.2024 19:12

    Pracownik

    Ej wie ktoś kiedy ta premia ? Bo przy wypłacie nie poczułem :)
    ReviewUserIcon
    Z1

    14.12.2024 14:29

    Pracownik

    Ma być wypłacona do 20 grudnia, 100zl za każdy przepracowany miesiąc
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    14.12.2024 11:31

    Pracownik

    Zmiana A Wodzisław chyba najlepiej ogarniająca uzupełnianie asortymentu na hali ekipa. Zawsze gdy coś potrzeba bez problemu jest załatwione. Widać że brygadzistka i jej ludzie fajnie współpracują oby tak dalej.
    ReviewUserIcon
    PolkoPl

    13.12.2024 13:41

    Pracownik

    Dlaczego po 3 zmianie jest 1, a nie druga? Ludziom by się lepiej pracowało.
    ReviewUserIcon
    Dlatego

    14.12.2024 04:16

    Pracownik

    Dlatego że nikt by im nie chodził nadgodzin Wyobraź sobie że idzie na rano w sobotę , a w niedzielę zaczynasz nocki Taki układ 3 2 1 Działa tylko w normalnych zakładach Ale nie w takiej tyralni jak ta
    ReviewUserIcon
    Dawid

    14.12.2024 09:35

    Pracownik

    Tworząc system 3 2 1 daje możliwość im wprowadzić czterobrygadówke
    ReviewUserIcon
    Bhp

    13.12.2024 07:08

    Pracownik

    Jak wszyscy wiedzą, BHP może wystawiać nam mandaty/kary pieniężne za nieprzestrzeganie przepisów BHP. A co jeżeli to pracownik BHP świadomie i dobrowolnie łamie przepisy i stwarza zagrożenie? Gdzie to zgłosić?
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    13.12.2024 11:50

    Pracownik

    A od kiedy to Ci co tworzą czy egzekwują przepisy sami je przestrzegają?
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    13.12.2024 08:10

    Pracownik

    Cała premia uwalona za L4 czy pomniejszona??
    ReviewUserIcon
    przegladamTikTokawpracy

    04.12.2024 15:53

    Kandydat

    czy na fabryce jest darmowe wi-fi dla pracowników?
    ReviewUserIcon
    Miki

    11.12.2024 21:52

    Pracownik

    W Wodzisławiu to samo ???? Nawciągasz się, nawdychasz.. (usunięte przez administratora)od groma i to.legalnie, nawet w dzień. Taka firma! Żyć nie umierać
    ReviewUserIcon
    SigmaGigaChad

    08.12.2024 13:14

    Pracownik

    siemanko czy orientuje się ktoś do kiedy pracujemy w tym roku?
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    09.12.2024 15:15

    Pracownik

    Spawalnia pracuje w wigilię
    ReviewUserIcon
    Pewniak

    11.12.2024 09:54

    Pracownik

    Do drugiego lutego
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Wodzisław

    11.12.2024 09:49

    Pracownik

    Czy tylko mi się wydaje, czy jeszcze ktoś zauważył że na Wodzisławiu na jadalni dawaj mniejsze porcje i są mniejsze talerzyki ? Wcześniej jakoś za te 14 zł człowiek zjadł i coś czuł, teraz kompletnie nic. Mam wrażenie takie że właśnie porcję są mniejsze. Myślałem że to jednorazowo, ale od poniedziałku cały czas to samo.
    ReviewUserIcon
    Na pewno nie CTKK

    11.12.2024 07:00

    Inne

    Nie wiem dlaczego zwykła uprzejmość została usunięta. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy :) IFKYK
    ReviewUserIcon
    Pytanko

    01.12.2024 16:53

    Pracownik

    Czy wiadomo co na święta firma szykuje ? Jakaś premia ?
    ReviewUserIcon
    A.

    09.12.2024 12:55

    Pracownik

    Głupoty to ty piszesz, bo premia będzie 1200 zł, jeśli przepracowałeś cały rok.
    ReviewUserIcon
    Jurant

    09.12.2024 18:50

    Pracownik

    Coś ci się jedno zero omskneło jest 100 za miesiąc więc 1200 xd
    ReviewUserIcon
    Abcd

    06.12.2024 12:36

    Pracownik

    Firma pro rodzinna a przez macierzyński premii świątecznej matki nie dostaną , brawo . Jedno zaprzecza drugiemu .
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    06.12.2024 17:30

    Pracownik

    To juz większe pretensje mogą mieć osoby, które przepracowaly cały rok a są aktualnie na wypowiedzeniu. Osoby które siedziały sobie w domu słusznie zostają pozbawione tej premii niezależnie z jakich powodów nie chodziły do pracy. Bardzo sprawiedliwa zasada.
    ReviewUserIcon
    Opieka

    09.12.2024 12:59

    Pracownik

    To są dwa dni które się należą i trzeba wykorzystać, rozumiem że ty tych dni byś nie wykorzystał.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.12.2024 11:15

    Pracownik

    Pracuje tu już kilka lat i zawsze się cieszę z nagrody swiatecznej. Wiadomo że każdy by chciał więcej ale 1200 droga nie chodzi.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.12.2024 21:37

    Pracownik

    Mogliby uwalac i dwie stówki i nie oddawac w nagrodzie rocznej i nawet byśmy się nie zorientowali. Więc traktuje to jednak jako mily dodatek. Wiadomo, że nasze zarobki są ogromnie zanizone i nie są takie jakie bysmy chcieli i jakie powinnismy mieć zwłaszcza patrząc na ceny w sklepach ale nie mozna obwiniać o to Kloska bo wynagrodzenia są porównywalne z innymi firmami a może nawet minimalnie większe. O to pretensje trzeba mieć do rządzących obecnie i w przeszłości Polską, że sytuacja pracownika w Polsce wygląda tak jak wygląda.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.12.2024 19:59

    Pracownik

    Ale zrozum, że nawet jak faktycznie nam szef przesuwa kasę z premii na nagrodę roczna to nic nam nie zabiera( to tak jakby mama sama dorzucala najpierw ta kase do skarbonki -widzisz analogie?). Poza tym na umowie mamy podstawe a z podstawy nikt ci nic nie zabiera wszustko pozostale to dodatek, ktorego najwyzej mozesz nie dostac ale ktory nie moze zostac zabrany, bo zabrać można coś co już dostałeś. Jak marzyles zeby dostac od Mikolaja jakis prezent i go nie dostales to obwiniales go o to ze ci ten prezent zabral ? ;))A wracajac do premii to ja się cieszę bo mam na święta dodatkowy tysiak wiecej, który wypłacany co miesiąc po 100 pewnie by się już dawno rozpłynął. I wiem ze to nie jest duzo ale uważam, że lepiej coś miec niz nie mieć.
    ReviewUserIcon
    Dawid89

    07.12.2024 22:30

    Pracownik

    Witam, chciałbym zapytać o opinię na temat wyprawki noworodka. Czy to prawda o 5k ?
    ReviewUserIcon
    Gienek

    08.12.2024 16:11

    Pracownik

    Teraz są różne inne dodatki, które dotyczą wszystkich pracownikow, co jest bardziej sprawiedliwe i cieszmy się z tego
    ReviewUserIcon
    Dawid89

    07.12.2024 21:02

    Pracownik

    Czy ktoś może podzielić się opinią, odnośnie wyprawki noworodka w Eko-oknach
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.12.2024 14:19

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MurekJarcinek

    06.12.2024 18:24

    Pracownik

    Ja mam zawsze co miesiąc do 10'tego
    ReviewUserIcon
    Edek edkowy

    06.12.2024 22:49

    Były pracownik

    Ja dostałem dziś o 15 stej ale na szczęście już nie z ekookien tylko normalną wypłatę z normalnej firmy i bez tych daremnych dodatków stanowiskowych dyspozycyjnych itd itp bo jest ich tam trochę, ale nie o to chodzi panie k.pracownika trzeba szanować bo to on zarabia te miliony pamietaj pan!Czy pan panie k.chcialbys być (usunięte przez administratora)jak pies przez 8 godzin i nie móc spokojnie się napić kawy i zjeść śniadanie,te 20 minut ok ale wprowadź pan jedną (usunięte przez administratora) jedną małą przerwę na kawe i papierosa a jak ktoś nie pali to na przekąskę,(i tak starzy pracownicy kombinują po kątach i kiblach żeby coś zapalić papierosa i napić się kawy) wtedy praca w ekooknach będzie bardziej doceniana przez pracowników bo właśnie pracownicy poczują że są doceniani przez firmę, może się mylę ale przemyślcie to jako zarząd,bo dzięki pracownikowi macie dzisiaj te miliony,bez pracowników jesteście nikim...
    ReviewUserIcon
    Ktosiek

    06.12.2024 09:40

    Pracownik

    Jeśli chodzi o premie świąteczna to wciąż jest cisza, nikt nic oficjalnie nie wie. A to znaczy że nie ma co się nastawiać że będzie. Czyli na pewno zostanie tylko standard- 90zl za każdy przepracowany miesiąc. Nie ma co narzekać. I tak firma płaci najlepiej w okolicy... Oczywiście tym którzy pracują a nie siedzą na telefonach i latają na fajkę co 45 minut.
    ReviewUserIcon
    Nagroda

    06.12.2024 15:57

    Pracownik

    Przecież jest oficjalna informacja o nagrodzie świątecznej... Ci co przepracowali cały rok, bez macierzyńskiego, opiekuńczego, L4, NN, UŻ itd, dostaną 1200zł netto, a ci pracujący krócej po 100zł netto za każdy miesiąc...
    ReviewUserIcon
    Inco

    06.12.2024 16:09

    Pracownik

    Przecież masz info na email 1200 zł netto dostaniesz jeżeli cały rok pracowałeś
    ReviewUserIcon
    Ola

    06.12.2024 12:36

    Pracownik

    Czy wypłatę Ktoś już miał ?
    ReviewUserIcon
    Piłecki

    04.12.2024 04:26

    Pracownik

    zatrudniłem sie pod fałszywym nazwiskiem żeby zobaczyć jak tu jest i zdać raport i jestem PRZERAŻONY warunkami pracy w tym (usunięte przez administratora)!!!!! Jeden chłopak z mojego działu, Tomasz, dosłownie pochorował sie od chorych i niemożliwych do zrealizowania targetów! Chłopak ma chory kręgosłup, o czym kierownik doskonale wiedział, a mimo to kazał mu nosić ramy okienne po 3 na raz i Tomek teraz leży w szpitalu powiatowym bo mu dysk wypadł i zemdlał w zakładowej stołówce przy drugim śniadaniu, porozrzucał przy tym jajecznice i jeszcze kazali mu to sprzątać jak już odzyskał przytomność!!!! A na dodatek wczoraj dowiedziałem sie że Tomkowi kazano wziąc urlop zamiast L4 i go zastraszano!!!! Dosłownie (usunięte przez administratora), za okupacji nie kazali Polakom tak ciężko zaiwaniać jak w wolnej Polsce w Eko-Okna S.A.!
    ReviewUserIcon
    pracownik

    04.12.2024 09:42

    Pracownik

    Są inne firmy w regionie, nikt na siłę nikogo nie pcha na ciężką produkcję. Ja pracuję 5 lat i jestem bardzo zadowolony, widać tu ostatnio trend aby szargać reputację firmy. Mamy premię, dodatki, paczki dla dzieci na święta, stołówki i darmowe autobusy a ludziom ciągle mało.
    ReviewUserIcon
    Młody

    06.12.2024 12:07

    Kandydat

    Nie oczekuj za dużo od ludzi którzy nigdzie indziej się nie dostaną
    ReviewUserIcon
    .

    04.12.2024 22:17

    Kandydat

    Czy jest tu stanowisko dla kobiet w ciazy? Czy pracodawca daje postojowe ?
    ReviewUserIcon
    Fernando santiago raul gonzale

    04.12.2024 12:38

    Inne

    Czy, wiadomo kiedy będą nowe oceny stanowiskowe bo na alu kryteria ocen to jakiś kosmos jest i bardzo ciężko dostać więcej jak 2
    ReviewUserIcon
    Kocham swoją pracę

    04.12.2024 00:32

    Pracownik

    Siema mam pytanko może glupie może nie głupie. Mianowicie w tamtym miesiącu wypłata była 7 listopada czy w grudniu wypłata będzie 6 grudnia czy 9? Bank Ing. Czy ktoś się orientuje? Bardzo proszę bez głupich odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    M.

    04.12.2024 11:23

    Pracownik

    W umowie masz zapis, że wypłata jest na koncie DO 10 dnia każdego miesiąca. Do 10 chyba wytrzymasz
    ReviewUserIcon
    Kudłaty

    04.12.2024 11:34

    Pracownik

    Raczej będzie dziewiątego! W zeszłym miesiącu była 7 gdyż 10 i 11 były dniami ustawowo wolnymi.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.12.2024 11:56

    Pracownik

    W tej firmie niestety widać bardzo wyraźnie, że ciężka praca i solidność nie są doceniane. Pracownicy, którzy wyróżniają się ogromną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnością szybkiego i dokładnego wykonywania swoich obowiązków, pozostają na tych samych stanowiskach przez lata, mimo że nie mają na swoim koncie żadnych reklamacji. Z kolei osoby, które często przeszkadzają innym w pracy, "kręcą się" bez konkretnego celu i nie wykazują się szczególną efektywnością, są awansowane. Problemem w firmie jest również to, że na zgłaszane braki lub błędy w działaniu maszyn przymyka się oko, zamiast podejmować działania naprawcze. To prowadzi do frustracji wśród pracowników, którzy chcą wykonywać swoją pracę dobrze i zwracają uwagę na istotne problemy. Zamiast doceniać zaangażowanie i dążenie do jakości, firma wydaje się promować bierne podejście i brak odpowiedzialności. Taki sposób zarządzania nie tylko demotywuje solidnych pracowników, ale też negatywnie wpływa na atmosferę w pracy i jakość produktów czy usług. To przykre, bo firma mogłaby osiągać znacznie lepsze wyniki, gdyby lepiej wykorzystywała potencjał swoich najlepszych ludzi.
    ReviewUserIcon
    Alex

    03.12.2024 19:17

    Pracownik

    A trzeba dodać też że cała nowa struktura to wszyscy w charakterze pełniący obowiązki i nasuwa się pytanie czy to dobry wybór niczym te osoby faktycznie podołają obowiązkom otrzymanym - karuzelą krzesełek w tym przedsiębiorstwie trwa w najlepsze jeszcze nigdy struktura nie trwała dłużej niż parę tygodni . Bo zawsze są źli ludzie tylko tak .
    ReviewUserIcon
    Fajnie jest

    04.12.2024 11:15

    Były pracownik

    Proszę pamiętać,że mądre osoby w tej firmie są uciszane a do głosu dopuszczane osoby ,które malo co ze sobą reprezentują. Nie jeden brygadzista czy kierowink itd ma mniejsza wiedzę niż pracownik niższego szczebla. Ale ludzi mądrych i wygadanych bardzo często się ich boi .Dlatego lepiej takich usunąć albo nie awansowac niż pozwolić dac im piąć sie wyzej. Firma zyskała by dużo więcej gdyby stanowiska zalmoawaly osoby kompetentne,które mają wiedzę,kulturę i potrafią się wypowiadać. To co ma obecnie miejsce nie prowadzi do niczego dobrego. Bo jest różnica np byciem brygadzista,kierownikiem,dyrektorem a tylko "piastowanie" stołka i mieć "(usunięte przez administratora)"-wazne ze zgarnie kase a resztę ma w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gość

    25.11.2024 22:49

    Pracownik

    @Pracodawca taka religijna firma,która szczyci się zacnymi wartościami..szkoda tylko ,że kiedy Prezes i Kierownictwo będą świętować w gronie najbliższych wigilię ,to pracownicy na 6 hali będą na nocce. Nocka w wigilię ? Naprawdę ? Taka to porządna firma na solidnych fundamentach opartych o wartości rodzinne ? Rozumiem przyjść 1 listopad, 11 listopad. Na zapisy,dodatkowo płatne, okej. Ktoś chce to idzie. Ale w wigilię wymuszać grafikiem przyjście do pracy ? Szanowne kierownictwo zrobi nam w czasie pracy może pasterkę na linii ? Hahaha
    ReviewUserIcon
    Alka

    30.11.2024 15:32

    Były pracownik

    Trafne spostrzeżenie impreza była pana A - a wszystkie spekulacje i domysły to absurd - zmiksowana koreańsko kościelna polityka - spotykać się mi wolno z kim inkiest chce i robić po 16 co misie podoba
    ReviewUserIcon
    Natalia

    03.12.2024 17:38

    Pracownik

    Dokładnie, w grafiku są wszystkie dni robocze rozpisane. Ale to nie znaczy że będziemy wtedy pracować. Co roku tak jest i jeszcze nikt na żadna zmianę w Wigilię nie pracował
    ReviewUserIcon
    Janek

    02.12.2024 18:10

    Były pracownik

    Ktoś pytał o pracę w biurze –pracowałem na produkcji, a do biura biorą tylko po znajomości, najlepiej mniej wyuczonych, by nikt nie zagroził dyplomem lub doświadczeniem starym pracownikom . Pracownicy zrekrutowani po znajomości trzymają się razem więc trudno przebić się nowej osobie. Nawet premia i zmiany są ustawiane po znajomości. Biura boją się zmian na wyższych szczeblach!! Bo zmiany to ponowne starania się w pracy i premie też pod znakiem ? . Wszystko tkwi w rekrutacji i organizacji poszczególnych dyrektorów. Jak masz psychikę mocną na kontakty personalne to warto spróbować. Nie znam prezesa ale z czasów kiedy tam byłem to miałem wrażenie, że stara się o każdego kto uczciwie pracuje i to jest wielki plus tej firmy. Polecam tę firmę chociaż jest wiele do ogarnięcia ale jak czytam to, MWG nie ogarnia nawet wizerunku Firmy.
    ReviewUserIcon
    biurwa

    03.12.2024 09:37

    Kandydat

    Właśnie tyle wiem, że byle kto się tam nie dostanie i nie chodzi o dyplom, kompetencje itp. Przykre jest to, że Pan Kłosek dopuścił do takiego charakteru rekrutacji. To jest jednak korporacja nie jakieś tam małe zakłady, zasady muszą być i procedury, ale nie ma tutaj nad tym kontroli, staram się 3 lata ponad i nic.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.12.2024 10:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    XD

    02.12.2024 14:55

    Pracownik

    Na Wodzisławiu każdy robi co chce, tam jest tysiąc kierowników , a brak pracowników . Kolesiostwo nie do ruszenia . Liczymy na pana Prezesa tu trzeba zrobić porządek .
    ReviewUserIcon
    Górecki i spółka

    30.11.2024 15:21

    Pracownik

    Dlaczego nie mówicie prezesowi prawdy panie Górecki ? Dlaczego nie przyznasz się do błędu że zrobiłeś z największego nieudacznika wielkiego kierownika Wodzisławia ? Kolec to jest taki nieogar że nawet sam on nie wie po co tam tak naprawdę jest ? Chaos , chaos i jeszcze raz chaos !!! Brak panowania nad ludźmi … brak organizacji brak wszystkiego!!!! Rzuciliście się z motyką na słońce!Tak jak Ty Krzyśku naopowiadałeś Kłoskowi że zapanujesz nad wszystkim żeby znowu zgarnąć dla siebie pieniążki …. To co ty prezentujesz ze swoimi pajacami z biura to totalne dno i brak kompetencji… Straszysz ludzi brakiem premi za to że nie przyjdą w weekend pracować !!! Teraz gdy dużo poodchodziło bo miało dosyć waszych egoistycznych zasad!! Wychodzi powoli szydło z worka .. Myślę że rok 2025 będzie przełomowy na mwg bo kto przyjdzie pracować pod takim człowiekiem za takie drobne ? Nikt !!!!
    ReviewUserIcon
    Xd

    02.12.2024 11:59

    Pracownik

    Człowiek pójdzie 1-2dni w weekend i im wiecznie mało oni chcą nas chyba zameldować czy jak? A jak człowiek się nie zgodzi to kręcą nosem wiecznie nie zadowoleni. Najlepiej praca dom i tak w kółko :)
    ReviewUserIcon
    Człowiek z żelaza

    01.12.2024 17:53

    Pracownik

    Mam jeden mały problem który ktoś powinien rozwiązać w tej firmie tak mi się wydaje pracuje nie długo parę miesięcy ale jak to jest ktoś mi powie tnę stal, ogólnie ramy, skrzydła, słupki a zarabiam tyle samo co gość który klei naklejki i jest na odbiorze układa sobie plastik nie stal plastik!!! No ludzie może ktoś się tym zainteresuje wkoncu.
    ReviewUserIcon
    Złom

    02.12.2024 07:48

    Pracownik

    Też jestem na stali.masz jakaś norme,odbijasz etykiety kompletujesz tzw paczki.od tego jest twoja premia liczona.mam podobnie u siebie Ile natne tyle premi.niemam planow na stal ide na plastiki ale brygadzista to widzi i jakoś równa do premi

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.