opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9778 ocen
Opinie(19288)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19288)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 49
    • 50
    • 51
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kandydat

    20.02.2025 18:25

    Kandydat

    Czy jest możliwość pracy w Kornicach na dwie zmiany,bez nocek?
    ReviewUserIcon
    Oraetlabora

    22.02.2025 16:06

    Pracownik

    Tak zapraszam na dział okien drewnianych
    ReviewUserIcon
    Replica

    22.02.2025 20:26

    Pracownik

    Dokładnie. Od paru miesięcy na dziale drewna jest nowe stanowisko. Jest to obierak. Ludzie obierają haczyki z farb i lakieru są grupy po kilku którzy etatowo to robią cały dzień więc jest robota rozwojowa.
    ReviewUserIcon
    Olo

    22.02.2025 16:21

    Inne

    Jak tam.na kierowcę C+E Podobno roboty brakuje bo programów dotacyjnych nie ma . Pracę mają tylko najstarsi ,, zasłużeni,, Reszta się nudzi . Podpadniesz kierownictwu to tyrasz z wypłatą poniżej krajowej a lizusostwo i swoi mają powyzej 15 k Donoszenie, podpuszczanie żebyś zrobił błąd I podpadł niszczac towar i maszynę i co tylko ? Atmosfera potopinia się i noza w ,, plecach za kilka groszy i ,, za kilka pkt lizusowych i co tylko . No nie wstydźcie sie, piszcie co i jak ?
    ReviewUserIcon
    stachu

    21.02.2025 20:01

    Pracownik

    Mam pytanie- kto teraz bedzie dyrektorem produkcji w miejsce zdegradowanego Szymona A.? Ten niestety nieogarniajacy niczego, zostal kierownikiem głownym dzialu drewno podobno w Kornicach, a pracownicy czy to na stolowkach, czy w busach ciagle skarza sie i narzekaja oraz modla o to by jak najszybciej opuscil ten dzial i zostawil go w spokoju. Nie wiem co w tym czlowieku widza ze go tak winduja na takie stanowiska, przeciez brygadzista to dla niego za duzo.
    ReviewUserIcon
    Nick

    22.02.2025 02:06

    Pracownik

    Ooo szybko poszło xd a on nie byl kiedys już kierownikiem na drewnie ?
    ReviewUserIcon
    pracownica

    22.02.2025 12:54

    Pracownik

    Tak byl, chwilowo i nic nie zrobil na naszym dziale, ale powszechnie sie chwali ze ten dzial to taki jakby jego twor i on go stworzyl, tylko ze zapomina ze juz przyszedl na gotowe :D toksyczny i dwulicowy myslacy ze jest jakims krolem. Same kolesiostwo...
    ReviewUserIcon
    Młody

    22.02.2025 09:47

    Pracownik

    Słyszeliście że się przyjmował nowy do tej firmy zadali mu pytanie ile to 2+2 powiedział 5 Powiedzili mu ze się na kierownika nadaje ??
    ReviewUserIcon
    "krajacz"

    16.02.2025 21:00

    Pracownik

    Dlaczego właściciel nie zrobi porządku na hali nr 3? " Kierownik" stołów, to jest żenada. Hala działa 10 lat. Po co sztucznie stworzone stanowisko dla gościa który zajmuje się zamawianiem mioteł i zamiataniem na hali. I za to Pan Prezes ma płacić grube pieniądze gościowi? Jakoś przez tyle lat wszystko działało jak należy, normy były wykonane . A teraz? " Kierownik" zajmuje się porządkami, a robota stoi. Zleceń praktycznie zero. Ale ważne że kontener mioteł przyjechal. Żenada. Po prostu żenada.
    ReviewUserIcon
    Jerry

    21.02.2025 08:38

    Pracownik

    Panie kierowniku ze stołów, proponuję od przyszłego tygodnia sprawdzać czystość bielizny, a wszystkich pracujących na stołach sprawdzać wykrywaczem kłamst kto śmie nazywać pana kierownika niedouczonym kurduplem. To nie wstyd mieć 150 cm wzrostu i IQ bez "I". Pozdrawiam serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Młody

    22.02.2025 09:43

    Pracownik

    Jak każdy po sobie nie sprząta to zatrudnić trzeba więcej do stanua gratuluję
    ReviewUserIcon
    Edek

    21.02.2025 12:36

    Pracownik

    Dlaczego prezes nie zajmie się z3 tak jak drewnem i będzie wszystko ok trzeba to zgłosić i tyle a pan Szymon K odnajdzie swoje miejsce przy jednym ze sprzętów które tak licznie zamowił
    ReviewUserIcon
    Krajacz

    21.02.2025 17:22

    Pracownik

    Trzeba zgłosić. To prawda. Bo zaraz ta firma padnie przez długi u producentów mioteł:D ale my się nabijamy, ale to w sumie ważna sprawa.. czy czerwone włosie czy niebieskie, czy ryżowa, czy jednak miękka. No i oczywiście " kącik czystości", to prawdziwe utrapienie...To są poważne sprawy. Nie ma się co śmiać...
    ReviewUserIcon
    No smoking

    13.02.2025 18:57

    Pracownik

    Osobiście odniosę się do pomysłu tego... Zróbmy tak żeby nie było niczego.
    ReviewUserIcon
    Xddd

    20.02.2025 18:35

    Pracownik

    Byl jeden taki który obiecał ze nie będzie niczego to nie głosowaliscie to teraz macie... Macie wszystko, drogie krydyty, drogie domy i mieszkania, wysokie koszty zycia ale za to zarobki wschodnie
    ReviewUserIcon
    Di_di

    20.02.2025 16:53

    Inne

    Cześć,czy jest możliwość pracy w kornicach na 2 zmiany? Bez nocek
    ReviewUserIcon
    2003

    18.02.2025 00:20

    Były pracownik

    22 lata temu pracowałem na ul.Łąkowej i to co zapamiętałem to zgraną załogę do tego stopnia że potrafiła zabrać plecaki i wyjść do domu jak Atom skakał.Razem! a szef potrafił stanąć za pracownikami. Czytając wasze komentarze będąc szefem psami bym was poszczuł(usunięte przez administratora) Nie oczekujcie nic więcej bo nie zasługujecie na nic więcej a 100% nie na szacunek Będąc poważnym klientem równie bym wybrał inną firmę zasięgając opinii o zakładzie! Nie płaczcie na brak zamówień,każdy z was przykłada cegiełkę...@Pracodawca
    ReviewUserIcon
    bajka

    19.02.2025 22:20

    Pracownik

    22 lata temu było inaczej - a teraz ryba psuje się od głowy - ile dezycję nieprzemyślanych , inwestycji zbytecznych w milionach do piachu - po co drewno , po co ta megalomania a teraz mamy za to być poszkodowani ? a co mi z tego phi.
    ReviewUserIcon
    Laura

    20.02.2025 03:33

    Były pracownik

    Mam nadzieję, że nie zmarnowałeś sobie życia i nie pracujesz wciąż w eko. Jeśli tak to naprawdę współczuję straconego ćwierćwiecza...
    ReviewUserIcon
    Arek

    19.02.2025 09:30

    Pracownik

    @Pracodawca Czy to prawda że będą zabierane premię w marcu?Prosze o informację!
    ReviewUserIcon
    Odi

    19.02.2025 18:44

    Pracownik

    Jak już się dowiesz to jak rok temu zaraz przed wypłata. Bo tak to jeszcze byś zwolnił tempo.
    ReviewUserIcon
    Lordoza

    20.02.2025 00:24

    Pracownik

    tak, będą zabrane- niestety(info z góry) chociaż cała hala i tak huczy od plotek więc to żadna tajemnica. Polecam zwolnienie l4 bo i tak nie będzie premii.
    ReviewUserIcon
    Młodzież

    16.02.2025 12:01

    Pracownik

    Pierwsza wypłata po miesiącu 5000 podstawy i 1500 premi oczywiście netto mam 21 lat. Także jak na pierwszą robotę jest super. Kędzierzyn
    ReviewUserIcon
    Pracodawca

    19.02.2025 20:51

    Inne

    po miesiącu nie masz premi (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    15.02.2025 17:45

    Pracownik

    Ile jest prawdy w wiadomości która ostatnio krąży, a mianowicie o odchudzeniu z pracownikow biur? Podobno mają trochę zredukować?
    ReviewUserIcon
    Dzbanek

    18.02.2025 14:23

    Pracownik

    A co? Wolisz ich utrzymywać z podatków, które też płacisz? Tacy ludzie też potrzebują pracy.
    ReviewUserIcon
    Stanik

    19.02.2025 11:08

    Pracownik

    Też to słyszałem i zapewne jest to prawda
    ReviewUserIcon
    Jare

    19.02.2025 10:48

    Kandydat

    Pytanie ile zarabia sie w Wodzisławiu? Czy teraz jest jakiś postój? Słyszałem, że w Wodzisławiu pracuje taki wysoki gościu, łysy z brodą i jest bardzo przemądrzały i kabluje. Czy ktoś wie gdzie pracuje jo nie chciałbym na niego trafić a zaczynam za tydzień.
    ReviewUserIcon
    Kornice hala 7 produkcja szyb

    19.02.2025 08:21

    Pracownik

    Zwracam się z prośbą do kierownictwa by zwrócili uwagę na produkcję szyb praktycznie wychodzi co drugie trzecie okno brudne a sytuacja się powtarza już od dwóch tygodni dziękuję za rozpatrzenie mojej uwagi
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.02.2025 16:38

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ania

    18.02.2025 22:39

    Pracownik

    żona jednego kierownika mówiła w autobusie że premii nie będzie .. ale czy to prawda to nie wiem
    ReviewUserIcon
    rozchorowałem się

    19.02.2025 02:57

    Pracownik

    prawda dlatego kto mądry idzie na l4 ;)
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    17.02.2025 11:44

    Kandydat

    Mam pytanka dotyczące pracy na kontroli jakości w Wodzisławiu,czy polecacie tą pracę? Dla kobiety jakie najlepsze stanowisko na Wodzisławiu?produkcja, magazyn czy kontrola? A jak wygląda system pracy zmian? 123 czy 321 ? Z góry dziękuję za konkretną odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Ona

    18.02.2025 16:06

    Pracownik

    Zmiana 123, dla kobiet ciężko powiedzieć jaka praca najlepsza. Zależy od umiejętności. Na większości odnajda się kobiety, gorzej ze nie wszędzie chcą kobiety dawać. Niestety jak w większości zakładów jest dosyć duża dysproporcja kobiety/mężczyźni
    ReviewUserIcon
    Lesser

    18.02.2025 07:13

    Były pracownik

    Produkcyjni tak narzekacie na biurowych serio ? Czasami nie ma ku temu powodów jak przenoszą się ludzie z produkcji do biur, ale nie o tym za chwilę tak samo jak biurowi będziecie się martwić o kasę czy pracę kolorowych z tego co słychać zatrudnienia się w setkach ... także ich też się nauczy tej roboty w w końcu wiadomo co będzie
    ReviewUserIcon
    Produkcyjny

    18.02.2025 15:55

    Pracownik

    Nie żal się. Co chwilę rotacja jest, więc na miejsce 100 osób co przychodzi to może zostanie z 30-40% tego na dłużej niż ponad tydzień. Jak w ciągu tygodnia ponad 100 osób się zwalnia nowych.
    ReviewUserIcon
    Nicki

    17.02.2025 23:11

    Pracownik

    Witam, chciałabym zapytać czy mając dziecko mogę iść na jedną zmiane do pracy?
    ReviewUserIcon
    Nick

    18.02.2025 07:01

    Pracownik

    Tak, bardzo duzo jest takich kobiet. Chodza tylko na 1 zmiany i już nie ma ich gdzie upychać.
    ReviewUserIcon
    Elo

    17.02.2025 16:59

    Pracownik

    Jestem nowy na mws i zapytuje czy koło myjni jest dodatkowy przystanek bo jeżdżę 11kom i autobus ten zatrzymuje się codziennie i wypuszcza 2 osoby. Ale na powrót trzeba iść na z6 lub z2 czy ten autobus startuje z pod myjnii/warsztatu czy tylko po znajomości się tam zatrzymuję
    ReviewUserIcon
    Pracaa

    11.02.2025 20:08

    Inne

    Czy wie ktoś, czy przyjmują obecnie kobiety do Wodzisławia?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.02.2025 19:01

    Pracownik

    Narazie zakaz przyjmowania kobiet
    ReviewUserIcon
    Siema

    17.02.2025 15:04

    Kandydat

    Co się robi na obróbce i czy to ciężka praca ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    majkellee

    09.02.2025 16:07

    Kandydat

    Czy może mi ktoś opisać pracę jako pakowacz w Wodzisławiu? Chodzi mi o samą prace ale także o zespół, podejście brygadzistów i kierownika. Jestem zainteresowany ale naczytałem sie naprawdę różnych nieciekawych opinii, prosze tylko rzetelne wypowiedzi z zachowaniem kultury. Z góry dziekuje.
    ReviewUserIcon
    Adam

    15.02.2025 17:19

    Pracownik

    Praca jak praca ,na początku będzie się wydawać że jest spoko.Pozniej jak się rozejrzysz i zobaczysz kto tobą rządzi i kim jest kierownik to zaczniesz myśleć.Zaczniesz zadawać sobie pytanie,jak taki głąb kapuściany został twoim przełożonym , i na końcu zdasz sobie sprawę że 90% ludzi na wyższych stanowiskach jest zatrudnionych po znajomości .I to jest to co frustruje większości starszych pracowników!
    ReviewUserIcon
    Pakowacz

    16.02.2025 22:57

    Pracownik

    A właśnie że jeśli chodzi o Wodzisław to prawda! Zwłaszcza zm.A i ich nocki..no róbta co chceta. Kontroli brak, wszystko można, nic nie trzeba. Nosy zżarte od białego, płuca od zielska ale z wkładaniem dobrze sobie radzą. Zwłaszcza jak mają iść po coś na dział moskitier..ech tam to się dzieje
    ReviewUserIcon
    Girl power

    15.02.2025 14:02

    Inne

    Do kobiety z działu drewno - coraz częściej płaczesz ,zapamiętaj nigdy nie „mścij” się na swoim zdrowiu psychicznym przez jakiegoś (usunięte przez administratora) , jeśli nikt nie docenił Twojej pracy —a jesteś świetna w tym co robisz , to ja Ci to pisze.Trzymaj się i nie daj się
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.02.2025 17:17

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ex

    15.02.2025 12:11

    Były pracownik

    Co ty typie opowiadasz. MWS jest to jeden z najlepszych działów. Kolesiostwo jest w każdym zakładzie, jesteś młodym to musisz (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Osłabiony

    13.02.2025 07:09

    Były pracownik

    A ja się przyjąłem na 3 miesiące i odrazu L4. Już 3 miesiąc leci na wolnym od doktora. Na przeczekanie żeby znaleźć inną fuchę :€
    ReviewUserIcon
    Osłabiony

    13.02.2025 23:27

    Pracownik

    Jeden z Kierowników to rodzina ,zwolnili mnie z poprzedniej roboty i nie mogłem sobie pozwolić na brak gotówki. Przez miesiąc odbijał mi RCP , ja siedziałem w domu a później L4 :D
    ReviewUserIcon
    xD

    14.02.2025 13:19

    Pracownik

    zaloze sie ze boli cie podwyzka innych i takie (usunięte przez administratora) zmyslasz xD jestem wrecz przekonany xD beka
    ReviewUserIcon
    Zzapytaniem

    13.02.2025 12:32

    Pracownik

    Pytanie do osób zmieniających dział po przepracowanych kilku latach na innym. Po zmianie zaczynaliście jak nowo przyjeci? Pytanie o stawkę i premiowanie.
    ReviewUserIcon
    Yz

    14.02.2025 09:16

    Pracownik

    Stawka zostaje bez zmian, premie i tak masz wstecz, więc jak na nowym dziale zdążysz szybko ogarnąć to premia będzie normalnie
    ReviewUserIcon
    Jimmy Butler

    14.02.2025 09:27

    Pracownik

    Stawka ci zostaje ,premi niby nie masz przez 3 miechy, ale dostajesz premie z poprzedniego działu więc tego nie odczujesz że nie masz premi na nowym dziale więc spoko
    ReviewUserIcon
    Kornice hala szósta

    13.02.2025 01:26

    Pracownik

    Śmiech na sali zmiana A ma wiecznie co do roboty. zmiana B i C nie mają co do roboty pytanie jak w rozdzielacie robotę wzajemnie to jest naprawdę dziwne jedni pracują drudzy siedzą w domu
    ReviewUserIcon
    Xx

    13.02.2025 14:37

    Pracownik

    Taa, zm A ma robotę, jak ostatnio to więcej sprzątamy na tej hali niż robimy okien, chociażby w zeszły piątek wszystkie linie sprzątały i z wiaderkami lataliśmy
    ReviewUserIcon
    Handel

    13.02.2025 22:09

    Pracownik

    A my już latamy jak palanty do poznania - wędrówki ludów się zaczęły a tam szykuje się znowu biuro jedno padło będzie drugie
    ReviewUserIcon
    Zakaz palenia

    13.02.2025 18:14

    Pracownik

    Ktoś tu się nieźle ośmieszył przywracając przepustkę na palenie bez wiedzy prezesa he he
    ReviewUserIcon
    Furry

    13.02.2025 18:09

    Były pracownik

    Joruś nie odkupisz się tym, że teraz coś robisz. To, że nowych w lunty odziewasz nic nie da. Do mnie podawałeś na magazynie, że byś mi tej stawki o którą sam pytałeś i ja ci w tajemnicy powiedziałem jak ty to podałeś "Ja bym wom tam nigdy tyle nie doł" idź sam robić do UR jak taki mądry i zaradny. Tylko znajomościami się obstawiosz. Dziwimy się wszyscy, że ktoś jeszcze ciebie słucha po tym jak na nich jedziesz.
    ReviewUserIcon
    Lojalny_Pracownik

    13.02.2025 17:38

    Były pracownik

    Nie wiem co zrobiłem i komu tak za skórę wlazłem. Ludzie ja to wszystko stworzyłem, dzięki mnie to wszystko chodzi i funkcjonuje. Szlifierkę odniosę do pudełka, już was nie będę odbgadywał. Zmienię się obiecuje już nie będę wypalony a wręcz zapalony. Nie ma wina, że mieszkam w Króliczoku a ty Tomaso Konfidento mnie tak... Nie będę pisał nawet jak po co mi godasz na ludzi ja potem ich opr. A to potem nie prawda i ja najgorszy jest. Napraw se pierw golfa swego zardzewiałego a potem mnie i moją czarną gwiazdę obrażaj.
    ReviewUserIcon
    Gotowa do pracy

    13.02.2025 10:36

    Kandydat

    Po jakim czasie pracodawca odpowiada na CV do Kornic? Czy oferta pracy na produkcji w Kornicach jest nadal aktualna?
    ReviewUserIcon
    Lutor

    13.02.2025 16:23

    Pracownik

    bardzo szybko mi odpowiedzieli następnego dnia
    ReviewUserIcon
    Pytający

    13.02.2025 01:53

    Kandydat

    Wie ktoś czy opłaca się iść na dział gospodarczy w Wodzisławiu ??
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.02.2025 11:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Miki

    12.02.2025 22:07

    Pracownik

    One się nie marnują, chętne są na kolesi więc łączą przyjemne z pożytecznym
    ReviewUserIcon
    Młody

    11.02.2025 12:24

    Pracownik

    I jak wypłaty? Te 8,5 na rękę to będzie co miesiąc czy to jakaś podwójna?
    ReviewUserIcon
    PolkoPl

    12.02.2025 16:23

    Pracownik

    Gratuluję optymizmu. Gwarantowane jest 5000zl. Reszta uznaniowa.
    ReviewUserIcon
    i.i.

    08.02.2025 10:25

    Kandydat

    cześć, po jakim czasie można otrzymać umowę na czas nieokreślony?
    ReviewUserIcon
    Dzbanek

    11.02.2025 08:54

    Pracownik

    Trzy miesiące próbnego, jak przedłużą, to pisz prośbę do kadr o zmianę z czasu określonego na czas nie określony. Zazwyczaj przechodzi. W moim przypadku wysyłałem dwa razy. Za pierwszym odrzut bo L4 miałem w przeciągu ostatnich 3 miesięcy, albo 6. Nie pamiętam dokładnie
    ReviewUserIcon
    i.i

    12.02.2025 09:19

    Pracownik

    Po pół roku u nas dziewczyny złożyły wniosek do kierownika ten się zgodził.
    ReviewUserIcon
    Nie leniwy

    07.02.2025 10:48

    Pracownik

    Da się gdzieś zgłosić to że są osoby co siedzą na l4 bo im sie robić nie chce? Są osoby co jak mniej roboty to odrazu l4 bo zakupy trzeba odpocząć gdzieś jechać itd
    ReviewUserIcon
    Odi

    08.02.2025 08:24

    Pracownik

    Takimi sprawami zajmuje się nasz kochany zus. Są kontrole czy chory rzeczywiście nie robi sobie remontu czy nie jest na wakacjach i czy ogólnie przestrzega zaleceń lekarza. Są tacy,którzy nadużywają l4 a ci co naprawdę są chorzy boją się je brać przez tych pierwszych. No i później problemy w pracy bo jak to mogłeś zachorować. Inni też chorują a pracują.
    ReviewUserIcon
    G

    12.02.2025 06:42

    Pracownik

    Nie (usunięte przez administratora) a najzwyczajniej wkurwia.Czlowiek robi wszystko byleby nie iść na L4 a Panna wykupuje wakacje pół roku wcześniej i bierze L4 bo się spłukała z urlopu to chyba jednak jest tu coś nie tak. Nie sądzisz? Zresztą to u niej powszechna praktyka. Potem się dziwią że jak ktoś idzie na L4 bo naprawde potrzebuje to patrzą na niego przez pryzmat takiej opisanej wyżej Wszystko rozumiem ale są granice
    ReviewUserIcon
    Abc

    09.02.2025 18:27

    Inne

    Czy w Eko są możliwe tylko te 3 zmiany ? Czy mozna też ciągle robić na jedną tą poranna ?
    ReviewUserIcon
    Mario

    11.02.2025 08:45

    Pracownik

    Słyszałem, że przyjęło się tak, że nie możesz być przełożonym swojego męża, żony, dziewczyny itd. U mnie na dziale się trochę pozmieniało i mamy chłopaka, który pełni funkcję brygadzisty (oficjalnie nie jest) od 2 miesiący i całkiem nieźle się sprawdza, większości ludzi chce, żeby został na stałe, ja zresztą też. W połowie grudnia udało się jego dziewczynie przenieść do nas. I terez kierownik chce go chce zamienić, bo może ją "faworyzować" co wg. mnie w ogóle nie ma miejsca, na dodatek chce szkolić chłopa, który nie ma zielonego pojęcia o naszym dziale, bo pracuje u nas niecałe dwa miesiące. Dla mnie to jest argument z (usunięte przez administratora) poza tym w każdej grupie przełożony ma swoich pupili i zawsze będzie faworyzacja, mniejsza, czy większą.
    ReviewUserIcon
    Nie zawsze

    11.02.2025 15:03

    Pracownik

    Jeżeli chodzi o tego kierownika to miał ją cały czas pod sobą , premie podwyżki faworyzacja i oczywiście pierwsze zmiany ! Też by mi zależało na rannych zmianach ,ale niestety kierownik stwierdził, że nie ma takiego stanowiska ,.A tu się okazuje , że dla znajomych można stworzyć takie stanowisko .
    ReviewUserIcon
    XD

    10.02.2025 18:00

    Były pracownik

    Ta firma mnie rozwala robi refukcje w potrzebnych działach specjalistycznych, kto normalny później przyjdzie do takiej firmy i da coś od siebie przecież jakbym wrocil to tyło must have i szukanie innej pracy i dawanie od siebie dosłownie maksymalnego minimum przecież pracownik czuje się tak niestabilnie że nawet kredytu na pralkę bym nie wziął co chwila informacje ze po co aż tylu w takim i takim dziale...
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    09.02.2025 20:39

    Kandydat

    Czy zakład w Wodzisławiu pracuje na trzy zmiany?
    ReviewUserIcon
    Dzbanek

    10.02.2025 12:40

    Pracownik

    Zależy od działu. Większość już pracuje na 3 zmiany i pewnie, prędzej czy później, cały zakład tak będzie pracował
    ReviewUserIcon
    Marek

    09.02.2025 22:48

    Kandydat

    Czytam te opinie i czytam i czytam i dochodzę do wniosku że ta firma to wspaniały przekrój polactwa. Cwaniactwo, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) podkładanie kłód pod nogi, zawiść a to wszystko w kraju katolików którzy co niedzielę zasuwają na kolanach do kościoła na dodatek w firmie prowadzonej przez katolickiego dewianta :)
    ReviewUserIcon
    Wieloletni pracownik

    09.02.2025 15:28

    Pracownik

    Witam. Czy ktoś wie do którego dnia miesiąca wypłacane jest świadczenie rehabilitacyjne itp?
    ReviewUserIcon
    info

    09.02.2025 20:15

    Inne

    Świadczenia rehabilitacyjne wyplaca Zus więc musie się za logować na PUE ZUS i mas. Wyznaczone terminy wypłaty.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.