opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9781 ocen
Opinie(19293)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19293)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 46
    • 47
    • 48
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pytankoswd

    09.04.2025 04:45

    Pracownik

    Swd. Jak ktoś już pracuje na jakimś dziale, i chciałby się przenieść na inny, to jak to jest z umową ? Obecną mam do wakacji ( 2 umowa). Zaczynam od nowa znowu czyli 3 miesiące, rok itp, czy jakby staż jest kontynuowany i następna jest na stałe ?
    ReviewUserIcon
    Najlżejszy dział

    05.04.2025 22:41

    Kandydat

    Najlżejszy i dobrze płatny dział to Transport .Kierowcy C+E W.trasie kierowcy są po 3- 4.dni i mają 11600.i woecej zł . Czasu na wszystko że szkoda.słow ... Niestety zawiść i falsz jaki tam.panuje jest nie do opisania.... Za 75 zł. ... odmówi ci utas szkolenia bo ,, chce zarobić ,, dotakowo ,, nie dojrzałeś,, jeszcze . Wiadomo o co chodzi Opluje cię za plecami żeby cię zwolniono. Opluli cię dla podlizania.się górze. Brutalnie do bólu. Tramsport - Podstawianie. Robota dla wygodnisi byle kto beż znajomości się nie dostanie . Zarobki w sezonie 7500-8000.zł Poza 6-7 k.
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    08.04.2025 21:40

    Pracownik

    Szczerze powiem ci kierowca owszem zarobi takie pieniądze ale robisz nie za darmo od rana do wieczora po 12 godzin 4 dni razem 48 godzin jak zahaczysz piątek dolicz sobie 6 godzin. Jak nie zasuwasz to masz 8500 zł na miesiąc. Kierowca na Włochach dostał mandat 1000 euro kilka miesięcy temu jestes gotowy na takie coś . Zrób prawko i przewóz rzeczy i złóż cv w transporcie. Oni już czekają tam na ciebie.
    ReviewUserIcon
    No ta

    08.04.2025 23:26

    Pracownik

    W moim wpisie chodziło o to że nie ma cię w domu prawie cały czas. Dzieci to mogą ci mówić "wujku" bo nie uczestniczysz w ich życiu, a żona może ci rogi przyprawiać bo nie uczestniczysz w jej życiu, bo nawet nie ma cię obok??? Taki najlżejszy dział? Pokaż jak przez dwa tygodnie śpisz w budzie to porozmawiamy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.04.2025 18:13

    Pracownik

    Hej, dostał już może ktoś wypłatę ? Pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    Rrr

    08.04.2025 10:39

    Pracownik

    Czy wypłaty może już były?
    ReviewUserIcon
    Ari

    08.04.2025 17:21

    Pracownik

    Tak ,wypłaty już były w PKO
    ReviewUserIcon
    Ari

    08.04.2025 17:22

    Pracownik

    Tak ,wypłaty już były w PKO
    ReviewUserIcon
    mobbkingg

    08.04.2025 10:24

    Pracownik

    Kiedy usylaszem że nie dostanę urlopu na dwa dni tylko mam sobie wziąć L4 po pan nad brygadzista tak powiedział to ja dziękuję za taką współpracę. Kłamać człowieka ze jest dobrym pracownikiem tylko po to żeby nie przedłużyć mu umowy pod pretekstem "wziąłeś L4 zamiast urlopu" na moje argumenty mój brygadzista się wyparł że nic takiego nie powiedział. No cyrk. Ale żeby nie było za mało, kolega pana nad brygadzisty po umowie próbnej dostaje umowę na stałe gdzie nie "kolesie" po 3miechach dostawali na rok, ale no jak widać umiejętności CSa on-line są potrzebne żeby móc pracować w eko oknach a nie wyniki
    ReviewUserIcon
    Halo_halo

    08.04.2025 16:08

    Pracownik

    Oj tak, tu urlop tragedia, a jak L4 to jesteś najlepszym kandydatem do zwolnienia. Chyba że tańczysz jak ci zagrają..
    ReviewUserIcon
    Gaalanonim

    08.04.2025 17:15

    Pracownik

    Może trzeba cię poinformować że potrzebne są chęci do pracy i zaangażowanie w niej a nie bardzo częste nieobecności. Dziewczyna nie poinformowała na czym to polega ????? A kolega z CS-a czy w grze czy w pracy najwidoczniej robi w niej wszystko co może żeby było dobrze ???? Powodzenia u nowego pracodawcy
    ReviewUserIcon
    Kobiety przyjmują !!!

    05.04.2025 22:51

    Były pracownik

    Z.CV to właśnie jest różnie. Niestety nawet w firmie doradzają osobiste stawienie się w dziale rekrutacji ..Storz z bramy pokieruje gdzie trzeba . Tyle w temacie . Opdornosc na stres i wprowadzanie przez stukniętych prymitywnych złośliwców w maliny mile widzina. Przy wielu tysiącach pracowników nie da się uniknąć szaleńców a.nawet psychopatów .
    ReviewUserIcon
    Pp

    08.04.2025 15:29

    Były pracownik

    No i jeszcze po..nienormalni brygadziści bo to najbardziej ryje głowę.
    ReviewUserIcon
    Eko

    08.04.2025 15:17

    Pracownik

    Były moze wypłaty?
    ReviewUserIcon
    Wyplatav

    08.04.2025 13:18

    Pracownik

    JA MIALEM WYPŁATĘ JUŻ WIĘC NWM PO CO TE KŁAMSTWA ZE NIE BĘDZIE
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.04.2025 15:00

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dzonson

    08.04.2025 11:19

    Pracownik

    No zgodzę się górnik akurat chodzi tak porobiony, że nie da się zrozumieć co on gada, taki sam jest jeszcze P. Ale to jest dwóch gości na wszystkich pakowaczy, więc nie ma co nas oceniać przez pryzmat dwóch osób, które akurat robią to co robią.
    ReviewUserIcon
    Halo_halo

    08.04.2025 13:01

    Pracownik

    I co z tymi osobami zrobili? Tylko kontrola i dalej pracują.?? Jedni to aż skaczą po wciąganiu. Normalne to nie jest. Ale tam tak. I dokładnie-nie jesteście czyści, pakowacze.
    ReviewUserIcon
    Johny

    08.04.2025 00:05

    Kandydat

    Jak to wygląda z wypłatą dla nowych pracowników, 6250 brutto czy są jeszcze jakieś premie frekwencyjne żeby dobić do tych 5k z banerów? Czy to juz liczone z premią uznaniową jakąś
    ReviewUserIcon
    Ona

    08.04.2025 07:01

    Pracownik

    Z premia za obecność.
    ReviewUserIcon
    Karola

    08.04.2025 10:10

    Pracownik

    Tak do tego jest doliczny dodatek frekfencyjny i jeśli przepracujesz cały miesiąc bez L4 i UŻ to dostaniesz 5tys.na rękę a nawet troszkę więcej bo jest jeszcze dodatek za godziny nocne
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    07.04.2025 11:31

    Pracownik

    Mam pytanie, mam być zatrudniony w najbliższym czasie na Wodzisław na dział drzwi. Jak wygląda system zmianowy tam przy zatrudnieniu? Czy zaczynam pracę na ranną zmianę i pracuje tak dłuższy czas, czy inaczej jakoś to wygląda? Będę wdzięczny za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Ona

    07.04.2025 16:57

    Pracownik

    Przychodzisz zazwyczaj na rano i od razu Ci powiedzą na którą zmianę będziesz chodził. Jest najpierw BHP itp. Są 3 zmiany na drzwiach więc na pewno wszystko Ci powiedzą. ;)
    ReviewUserIcon
    marceli999

    06.04.2025 19:24

    Pracownik

    Pracuje od grudnia i mam pytanie czy w Eko oknach jest coś wypłacane na święta wielkanocne tak jak na Boże narodzenie czy nie ma nic?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.04.2025 04:26

    Pracownik

    Tak 10tys do ręki. A masz parę.
    ReviewUserIcon
    Młody v2

    07.04.2025 09:23

    Pracownik

    Przecież my w biurze na święta 25 dostaliśmy i tak się żyje
    ReviewUserIcon
    X.Men

    06.04.2025 20:21

    Inne

    Skosztuj miodu na starym Oplu w Gliwicach . Dowiesz się co to toksyczność. Pracujesz a nagle jest likwidacja zmiany bo spada sprzedaż . lecisz w krutkim czasie na bruk . Punkty za byle co . Za te punkty przy redukcjach zwalniają tych co mają ich najwięcej. Po różnych firmach praca zdezezelowanym sprzetem nawet z narażaniem sie . Przyjdzie co do czego gora się wypiera polecenia a pracownika się czepiaĵą . Ogólnie bez dobrego wykształceniai nie tylko jest jak jest ...
    ReviewUserIcon
    Najlżejszy dział?

    05.04.2025 22:46

    Były pracownik

    1. Stroz na bramie 2.Sprzątacz hali na dworze 3.kierowcy.
    ReviewUserIcon
    viki

    31.03.2025 17:34

    Inne

    Do pasażerów autobusów -siedzenie obok was nie służy jako miejsce przewozu reklamówki bądz plecaka.To miejsce dla innych pracowników wsiadających na kolejnych przystankach. Szczytem chamstwa jest niedostrzeganie że ktoś chce usiąść bo nie ma miejsca a miejsca nie ma bo buc na siedzeniu plecak trzyma i dopiero po zapytaniu łaskawie bagaż pod nogi wsadza.
    ReviewUserIcon
    Tak?

    04.04.2025 04:16

    Pracownik

    Chłopie, eko nie leży w Zimbabwe, dostajesz deputat na pranie, pięć koszulek na zmianę, szatnie, a w niej miejsce na ręcznik i mydło. Zdradzę ci sekret, w szatni są łazienki, żeby się choć szybko umyć nie musisz iść pod prysznic, ale i prysznice są. Jakim trzeba być prostakiem i chamem żeby uważać, że smród który graniczy z rozkładem, spotęgowany np odorem piwska wypitego na parkingu i tanich kiepów jest czymś normalnym. Jeżeli smród jest dla Ciebie normalny, to takie elementy jak ty powinny dojeżdżać na własną rękę. Powtarzam obowiązują nas wszystkich jakieś normy kulturowe bo nie jeździmy sami, ale nie wszyscy to rozumieją, tak jak nie wszyscy mają mózg. Wlasnie dlatego wracasz śmierdzący z pracy.
    ReviewUserIcon
    Stefan

    05.04.2025 13:23

    Pracownik

    Oczywiście -jak wielmożny pan schodzi sobie 15 minut przed zakończeniem pracy to nawet zdążysz się wykąpać. My na hali 6 musimy schodzić punktualnie bo nas pilnują jak białych murzynków , Idąc szybkim krokiem do szatni szybko się przebierając wychodzisz 6-8 minut po. Idąc szybkim krokiem - odjazd autobusu czternaście po. Więc kiedy chcesz się wykąpać ?
    ReviewUserIcon
    Marek

    05.04.2025 13:21

    Pracownik

    Dziwicie się że pracujący przez agencję, mają godzin do oporu? Kiedyś pracowałem w firmie, gdzie ludzie z firmy zewnętrznej mieli godziny nadliczbowe do oporu, a pracownicy firmy z ledwością limit. Ale jeśli w kopercie osoba decyzyjna przytuli za każdą przepracowana godzinę przez pracownika ogencji, tylko złotówkę, policzcie sobie ile to jest kasy. Piszę że tylko złotówkę. I nikogo nie osądzam. Ale odpowiedzcie sobie sami.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.04.2025 12:52

    Pracownik

    Czy to prawda że nadal zwalniają ludzi co przesiadują na L4? Czy to kolejna nieprawdziwa plotka?
    ReviewUserIcon
    Gienek

    04.04.2025 02:34

    Pracownik

    Na razie dziękują za współpracę tym, którzy są zatrudnieni na zlecenie przez agencje. Ale jeszcze nie wszystkim.
    ReviewUserIcon
    Jakotako

    05.04.2025 12:20

    Pracownik

    Raczej plotka, miałem w roku kilka dni l4 na grypę i trochę opieki na dziecko, a kolejna umowa wleciała terminowo bez problemów. Pozbywają się raczej tych kombinujących i leserów, a i to nie zawsze.
    ReviewUserIcon
    Prezes

    04.04.2025 18:26

    Inne

    Witam podwyżka była że na banerach pisze 6500 tysiąca brutto?
    ReviewUserIcon
    Chah

    04.04.2025 22:41

    Pracownik

    Taa Koźle nawet 6800 brutto. Nie jest 6250 brutto do końca 2025
    ReviewUserIcon
    Nowy

    04.04.2025 16:12

    Kandydat

    Jak wygląda praca na laminowaniu ram okiennych
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.03.2025 21:00

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xyz

    01.04.2025 09:28

    Pracownik

    Jak to jest Polak że ma premie po 4 miesięcy pracy , a inżynier z Indii zaraz od 1 miesięcy ?
    ReviewUserIcon
    Marek

    03.04.2025 22:06

    Były pracownik

    Napisz jeszcze raz (zachowując regulamin gowork), a ja Ci zalajkuję. Trzeba próbować do skutku. Nikt nie będzie nam kneblował ust.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Leszek

    03.04.2025 12:09

    Pracownik

    Czy nadal zwalniają ludzi co siedzą na L4 i świadczeniach rehabilitacyjnych?
    ReviewUserIcon
    kolo

    03.04.2025 20:54

    Pracownik

    nie maja podstawy, a jak ktos ma umowe na czas nieokreslony i pracuje ponad 5 lat to jest to dla firmy nie oplacalne bo musieliby zaplacic jeszcze odprawe, oraz podac powod zwolnienia ktory mozna zaskarzyc w sadzie pracy.
    ReviewUserIcon
    Mały szary pracownik

    03.04.2025 00:59

    Pracownik

    Czy istnieje możliwość zmiany działu w firmie np z produkcji aluminiowej na produkcji typowa ? I jak się zabrać za coś takiego ?
    ReviewUserIcon
    janpaweł2137

    03.04.2025 10:25

    Pracownik

    Tylko nie popełniał takiego błędu przenosząc się na typowe xD
    ReviewUserIcon
    Mały szary pracownik

    03.04.2025 16:17

    Pracownik

    Bardziej chodziło mi o to jak to wygląda jesli chce się zmienić działu gdzie muszę iść
    ReviewUserIcon
    Teo

    03.04.2025 11:18

    Inne

    Dzien dobry. Można prosić o więcej informacji na temat tej pracy. Jak umowa na początek jaki system zmianowy. Wiem, że przewóz pracowniczy zatrzumuje się u mnie w Zabrzu centrum ile mniej więcej trwa dojazd do pracy z Zabrza. Dziękuje serdecznie za odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    30.03.2025 12:04

    Pracownik

    kiedy polaki zaczna pracowac tak dobrze jak my bo to przesada juz
    ReviewUserIcon
    @#@

    02.04.2025 22:53

    Inne

    tak należy się za tą prace i robienie milionowych jak nie miliardowych obrotów rocznie
    ReviewUserIcon
    Opiekunka

    03.04.2025 05:45

    Pracownik

    Za pracę to ci się należy wynagrodzenie. jeśli ty myślisz że te autobusy są za darmo to ja się nie dziwię że w kraju mamy co mamy.. Ubezpieczenia i tak ludzie sobie sami opłacają bo za lekarza specjalistę po 300 zł co najmniej ty mi nie dawaj. Ty mi nie zabieraj!
    ReviewUserIcon
    Szukam

    03.04.2025 00:18

    Pracownik

    Czy na kornicach są działy co pracują na jedną lub dwie zmiany. Pracuje na dwie, ale myślę o przeniesieniu. Wiem, drewno i rolety mają dwie zmiany. Jest coś więcej?
    ReviewUserIcon
    Gruzii

    02.04.2025 10:47

    Pracownik

    Witam czy macie możliwość u was w firmie wypłaty części wynagrodzenia przed terminem wypłaty?
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.04.2025 21:02

    Pracownik

    Nie ma takiej możliwości
    ReviewUserIcon
    Ja tu na chwilkę

    04.03.2025 18:37

    Pracownik

    Pamiętajcie bracia i siostry!!! Że to Wy pracujecie na tych pomarańczowych i czerwonych (usunięte przez administratora) a nie odwrotnie! Wyrzucają naszych na nędzne stanowiska zastępując tępymi kolorsami z dalekiego świata!
    ReviewUserIcon
    Kropka

    01.04.2025 19:29

    Pracownik

    Weź ty przykład Minion z brygadzisty pana.D.. i chyć się za robotę, bo jak na razie to same buble puszczasz :D
    ReviewUserIcon
    Minion

    02.04.2025 17:41

    Pracownik

    No tak ja nic nie robię na swoim stanowisku.o ile wiesz gdzie pracuję jeśli tak to serdecznie zapraszam w poniedziałek punkt 14.jesli masz na tyle odwagi powiedzieć mi to co napisałeś,napisałaś prosto w oczy
    ReviewUserIcon
    On_pyta

    24.03.2025 12:10

    Pracownik

    Pewnie będzie dużo hejtu, ale jaki jest najlżejszy dział w eko ? Nie widzę się na obecnym dziale, jak było fajnie tak teraz zaczyna się wytykanie palcami itp. Nie zależy mi specjalnie na wysokich premiach, chciałbym po prostu dostać się na coś lżejszego niż obecnie jestem. Oczywiście mówimy o pracy dla faceta, i SWD
    ReviewUserIcon
    Minion

    28.03.2025 23:33

    Pracownik

    Hola hola. Kolego jak my Polacy tak wy Ukraińcy.i nie wżucam wszystkich do jednego worka. Ale nie wszyscy (usunięte przez administratora) jak jedni tak drudzy migają się od pracy ja za swoich rodaków w naszym wspaniałym krajó jak i za granicą Polski się wstydzę,ale tylko za tych co to sobie myślą że im się należy social bo się pracować nie chce i przynoszą wstyd Polsce.I nam Polakom którzy pracy się nie boją.pozdrawiam Pracowników eko okien tych zapierdalaczy i tych chujo plątków co sobie myślą że wypłata się im należy za to że odbili ercepa
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.04.2025 12:02

    Pracownik

    Normy sa tylko dla was czy dla wszystkich czy otrzymujesz za to wynagrodzenie jesli uwazasz ze zle masz wybor zloz wypowiedzenie i zmien prace
    ReviewUserIcon
    Vice prezes ;-)

    01.04.2025 21:03

    Kandydat

    Przykro jedynie że Pani kierownik Iwona i Pan Dyrektor Postanowili zwolnić prezesa Tomasz Uważając że wielomilionowy zarobek prezesowi Mateuszowi jest niepotrzebny. I tak wszyscy gadają że się nahapał a oni nic sie tu nie dorobili....
    ReviewUserIcon
    Hello

    02.04.2025 09:52

    Inne

    O kogo tu chodzi? Jaki Tomasz? Jaka Iwona i jaki Dyrektor?
    ReviewUserIcon
    Vice prezes ;-)

    01.04.2025 20:59

    Kandydat

    1.04.2025 r. Glowa do gory dla ciebie tez jest mozliwy taki awans Vice prezesTomasz pracowal ledwo od 13.01.2025r. Glowa do góry Awansujesz i ty ;-)
    ReviewUserIcon
    Vice prezes ;-)

    01.04.2025 20:55

    Kandydat

    Ogłoszeni z dnia 1.04.2025r Ogłasza się na skutekk trafnych inwestycji w złoto poczynionych dzięki już awansowanemu vicepresowi Tomaszowi ds.Ekonomicznych Rcp 274.0 Firma Eco okna zarobiła w krótkim czasie 500 dolarów na kazdej kuoionej 1 uncji zlota. Wolne środki firmy zaaaamgazowane przyniosły eko oknom wielomilionowe zyski ;-) Sprawdz na ceny złota money Firma zarobiła dzięki nowo odkrytemu talentowi dzisnviceoresowi Tomaszowi Prez Matusz Kłosek jest zadowolony jak mało kiedy . Prezes bardzo dziękuję ,, zyczliwi oracownicy powiedzieli munontej okazji ,, dawnontak nie ,, zarobiĺ ,, ;-) Cieszy sie ze starania vicepresa Tomasz aby prezes się dowiedział dzięki swoim,, życzliwym,, pracownikom o tej wyjątkowej okazji ... zostały,, ,, zwieczone ,, sukcesem ,, Wszyscy współpracownicy,, transportu,, dzięki którym prezes się o tym ,, dowiedział,, BEDA AWANSOWANI !!!!
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    31.03.2025 15:49

    Pracownik

    Mam już dość. Wysyłają mnie na weekendy pomimo tego że się nie zapisałem.Nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie.Nikt nie zapyta czy chce jechac czy nie.Już trzeci weekend nie będzie mnie w domu z rodziną . Proszę o jakieś informacje do tych co rozdzielają trasy żeby najpierw zapytali czy komuś pasuje. Jedni jezdza od poniedziałku do czwartku a drudzy po 2 tygodnie. Porażka
    ReviewUserIcon
    Pracownik15000

    31.03.2025 10:55

    Inne

    Tak to jest jak się wysyła ludzi z taśmy na podwórko żeby wywozili odpady bez kurtek a kierownik zamarz dać kurtkę to się sępi jakby była to jego prywatna. Już nawet nie wspomniał o ludziach którzy robią przy bramach bez żadnych dodatkowej odzieży
    ReviewUserIcon
    Nowy

    27.03.2025 13:24

    Kandydat

    Jak wygląda praca na stanowisku magazynier pakowacz?
    ReviewUserIcon
    Vovik

    28.03.2025 01:13

    Pracownik

    Ciężko i niewdzięcznie towarzystwo też nie za ciekawe.
    ReviewUserIcon
    Jo

    30.03.2025 23:20

    Pracownik

    W księstwie opolsko-raciborskim tak się mówi na chorobowe. Wielkie hanysy, jakby nie mogły mówić po prostu rewir xD
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.03.2025 08:13

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xddd

    29.03.2025 17:07

    Pracownik

    Będą tak robić jak długo będą ludzie, potem przejdą na roboty, gadka o rodzinnej firmie chrześcijańskiej to tylko PR, jakimś cudem sie ludzie nabierają więc dalej tak działają
    ReviewUserIcon
    Yeti

    30.03.2025 12:34

    Pracownik

    Może ktoś opisze te historię bardziej szczegółowo?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    29.03.2025 15:26

    Kandydat

    Dzień dobry, Może ktoś wie czy są obecnie przyjęcia na dział drewna? Dziękuje
    ReviewUserIcon
    Lolo kryształ investment

    30.03.2025 06:38

    Pracownik

    Tak tak , na stojaki drewniane zapraszam praca cię wyzwoli i sprawi że plecy będą ci zdychać z dnia na dzień.
    ReviewUserIcon
    Chelmut

    29.03.2025 20:37

    Pracownik

    Super wraca do głównej gry derektor bo czas ogarnąć Wodzisław Śląski z czerwonych koszulek i pomarańczowych ????????????????????
    ReviewUserIcon
    Brydzia

    31.01.2025 17:40

    Pracownik

    Wczoraj mieliśmy spotkanie na Mwg z panią z BHP (Adą).Nie wiem do czego porównać te przemówienie,a raczej żenadę.Jak pracownik BHP może opowiadać takie bzdury typu-szanujcie sobie pracę w eko oknach bo nigdzie nie jest lepiej!Najlepszy był tekst że ludzie wracają spowrotem nawet z za granicy bo nigdzie nie jest tak dobrze jak u nas! Ada! To że tobie jest dobrze bo płacą Ci za ganianie za ludźmi za brak kamizelki lub innych mało ważnych rzeczy to nie znaczy że wszyscy mają tak dobrze! Dlaczego nie wspomniałaś na spotkaniu że ludzie nie mogą dźwigać bez pomocy okien po 100kg? Ty masz niby obsesje na punkcie bezpieczeństwa a z drugiej strony nie widzisz co jest tak naprawdę zagrożeniem dla człowieka !Dlaczego po wypadku karzesz ludziom nie zgłaszać tego jako wypadek lub próbujesz wmówić że to jego wina?Mysle ze kiedyś trafisz na kogoś kto się nie boi zgłosić sprawy do sądu…. Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Prezez

    06.02.2025 10:33

    Pracownik

    kolego szelki były po kamizelkach , kamizelke dostałeś przyjmując sie do eko , szelki sobie sam kupiłeś z wygody i że inni mieli bhp tylko wyraziło na to zgode , teraz wracamy do kamizelek jak nie masz tej co dostałeś to twój problem musisz sobie kupić nową
    ReviewUserIcon
    Starszy_Monte

    28.03.2025 23:38

    Pracownik

    BHP nawet nie potrafi skrupulatnie wykonać swojej pracy 3 miesiace walczyłem o odblokowanie dostepu zeby moc wymienic spodnie robocze ponieważ przy zdawaniu spodni na zakladzie w kornicach ktos nie zaznaczył że je oddałem i tu zaczyna sie galimatias jak mam udowodnić pracujac juz rok na wodzisławiu że w zeszłym roku na zakładzie 6 zdałem 2 pary spodni roboczych… smiech na sali pracować na szkledniu i miec tylko jedną pare spodni, brak mozliwosci wyprania w tygodniu czy też oddania do poszycia ponieważ na szkleniu przysluguje tylko jedna para spodni a na stołach mają po 2 gdzie tu sens?
    ReviewUserIcon
    Hola

    14.03.2025 18:59

    Pracownik

    Ktoś wie coś na temat zakładu w Wodzisławiu? Brak roboty same buble
    ReviewUserIcon
    pracownik

    17.03.2025 11:07

    Pracownik

    Wodzisław jeszcze nie istniał a wiem co mówili ludzie z firm handlujących oknami. Pracowałem też kilka lat na Kornicach i widziałem co szło do klienta "bo to ma jechać". Także święte Kornice, zacznijcie od siebie.
    ReviewUserIcon
    Starszy_Monter

    28.03.2025 23:28

    Pracownik

    Niezgodzę się pracowałem na kornicach a teraz na wodzisławiu i to co sie dzieje to paradoks dwie inne firmy i dwie inne rozpiski dotyczace jakości Coś co na kornicach by nie jechało bo jest polakierowane na wodzisławiu jedzie a lekkie uszkodzenia itp są wycofywane i do utylizacji to jest szok ile materiału marnujemy z błachych powodów ponieważ kontrola jakości tak skrupulatnie sprawdza okna że brakuje już im dosłownie tylko mikroskopów na stanowisku… a nie wspominam juz o oknach puszczanych na oświadczenie kierownika to po co wogole ta kontrola w tej firmie jest skoro kierownicy i tak mogą puszczać buble?
    ReviewUserIcon
    Zazdrość

    25.03.2025 03:27

    Pracownik

    Proponuję tym, co wpadli na pomysł, aby zmianie B na nockach przy okazji weekendu majowego - przesunąć rozpoczęcie nocek z niedzieli na poniedziałek (co jest jednoznaczne z tym, że kończymy z piątku na sobotę) wyjąć kija z pupy. Zamiast klasycznie zacząć od niedzieli i zwyczajnie skończyć w czwartek rano w tym wypadku - to nie, ktoś pomyślał pewnie sobie "nie mogą oni mieć tak dobrze". Kończymy nocki w takim wypadku z piątku na sobotę - czyli większość zmiany (6h) robimy w sobotę, a przypomnę, że sobota to święto. Mam nadzieję, że pomyśleliście również w drugą stronę i zapłacicie nam jak za sobotę (tj. święto). No tak... W co ja wierzę, przecież w tej firmie wolno im wszystko, a zaraz się pojawi jeden z drugim, który uzna, że jak mi nie pasuje to mogę zawsze pójść pracować gdzieś indziej... Tak? Szkoda, że w dalszym ciągu (pomimo zmniejszonej ilości zamówień) w eko mówi się dalej o brakujących ludziach. Nie ma zamówień - są mniejsze (zauważalnie) premie to nagle dziesiątki osób idą na L4, bo zbyt wiele nie tracą. Szczególnie po podwyżkach i tym, że ZUS płaci za niedzielę i święta, jak chorobowe wypada w te dni, a do tego wylicza średnią z ostatniego roku. Więc ktoś, kto siedzi na L4 ma aktualnie porównywalną wypłatę, jak my. Jak jeszcze będzie to osoba, której w dodatku stanowiskowym przyznano najwyższy pułap - to już w ogóle nie ma o czym dyskutować. Pomyślcie nad tym, w jaki sposób aktualnie funkcjonuje firma, bo nikt na tym dobrze nie wypada. :)
    ReviewUserIcon
    kolo

    27.03.2025 23:14

    Pracownik

    zaczynasz w niedziele ale liczone jest to jako poniedzialek bo w niedziele tylko 2h pracujesz.
    ReviewUserIcon
    Odpowiedź

    28.03.2025 22:27

    Inne

    Co za bzdury. Dzień pracy liczy się od daty rozpoczęcia pracy. Idąc w niedzielę liczy się jako niedziela.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.