opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9781 ocen
Opinie(19293)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19293)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 44
    • 45
    • 46
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Trytytka

    03.05.2025 21:25

    Pracownik

    Czy to prawda ze druga umowa po probnej jest na pol roku?
    ReviewUserIcon
    Judasz

    02.05.2025 17:34

    Inne

    I jak wam się podoba atmosfera rodzinna 2 maja przykre jest to że firma nie bierze przykładów z innych firm które dają 2 maja wolne. A i sobie zobaczę z ciekawości czy aby na pewno firma może przełożyć z tego trzeciego na przyszły rok wolny bo na takie coś co powinien być zgoda z obydwu stron a co tylko było nałożone od was z góry
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    03.05.2025 16:34

    Pracownik

    Wezcie już przestańcie biadolić bo to juz się nudne zaczyna robić. Idź do innych firm pracowac to będziesz mial wolne 2 maja.
    ReviewUserIcon
    lolo

    03.04.2025 18:43

    Pracownik

    Pytanie ile trwa proces wdrażania na określone stanowisko i po jakim czasie powinno się samemu ogarniać pracę? Tylko proszę bez zbędnych złośliwości
    ReviewUserIcon
    York

    01.05.2025 13:56

    Pracownik

    Zależy od stanowiska, u mnie to bylo ok miesiąc dwa a na wyniki patrzeć mieli po okresie próbnym - ale zależy pewnie gdzie trafisz, zbyt ogolne pytanie niestety
    ReviewUserIcon
    Kaj je wentylator

    30.04.2025 19:49

    Pracownik

    Małe pytanie do kierownika Z2 bo myślę że to w jego kompetencji gdzie są wentylatory na stanowiskach czy pojawia się dopiero jak te biedne kobiety zaczną padać jak muchy a my razem z nimi też już jestem przed 50- tką i tacy ludzie na zawał też się przewracają na hali ostatnio w słoneczny dzień było już prawie 30 st. Daje temu jeszcze 2 tyg. potem wale do wszystkich gazet i mediów w jakich to warunkach ludzie pracują w eko oknach. Dziękuję. Aha i opinie typu jak ci się nie podoba to coś tam coś tam darujcie sobie tu chodzi o komfort pracy i jakiś tam szacunek do pracownika którego na Z2 najwyraźniej zaczyna brakować
    ReviewUserIcon
    :-]

    01.05.2025 11:19

    Pracownik

    Z.2 i szacunek do pracownika. Te dwie rzeczy się wykluczają.
    ReviewUserIcon
    Karo

    01.05.2025 10:15

    Pracownik

    Czy da sie zmienic dział po zatrudnieniu czy raczej gdzie sie trafi tam zostaniesz?
    ReviewUserIcon
    Pytanko

    23.04.2025 21:54

    Inne

    Witam Czy jest coś takiego jak zniżka na zakup okien dla pracownika z długoletnim stażem czy to tylko puste plotki? Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Jest

    28.04.2025 11:06

    Pracownik

    Tak jest zniżka. Podajesz przy zakupie nr. Rcp
    ReviewUserIcon
    Bazylia

    30.04.2025 22:20

    Pracownik

    Tak, jest zniżka, sama kupowałam 1.04.2025, 9 okien plus demontaż i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Agent

    27.04.2025 19:39

    Pracownik

    Niedziela nocka wolna, ale za to majówka cała rozbita, a można było iść normalnie od niedzieli do pracy i mieć przepracowane 4 nocki do weekendu. Karty na papierosa cofnięte, wyjść nie możesz, bo czeka Cię dyscyplinarka, ale wszystkich nas nie zwolnią, nie pozwolą sobie na to. Wolę ludzi którzy sumiennie pracują i raz albo dwa wyjdą na 3 minuty zapalić, niż osłów kręcących się przy stole przez 8h i tylko udających że coś robią. A matryca kompetencji? To jest hit. Sam dyrektor przyszedł nas poinformować jakie są zasady, ludzie wzięli (usunięte przez administratora) w troki, udało im się skoczyć w punktacji wyżej w ciągu kwartału, a aneksów ani widu, ani słychu. Już marcowe wypłaty powinny być zaktualizowane do nowych kompetencji. Nie wiem co się dzieje w tej firmie, ale z roku na rok jest coraz gorzej.
    ReviewUserIcon
    Agent

    30.04.2025 18:23

    Pracownik

    W takim razie po co podnosić swoje kompetencje? Ludzie naprawdę się spięli. Lepiej stać w jednym miejscu, robić jedno i to samo, przecież i tak nawet nikt Cię po plecach nie poklepie za dobrą robotę.
    ReviewUserIcon
    Chahah

    30.04.2025 20:43

    Pracownik

    Na hali pracownicy z 5 letnim stażem mają tyle co nowi co przyszli. Więc z czym do "ludzi" oczywiście(usunięte przez administratora) mają lepiej choć nic nie umieją i walą 8h w kulki
    ReviewUserIcon
    Uprzejmiedonoszę

    30.04.2025 14:39

    Pracownik

    Pracuję w tej firmie już prawie 6 lat i chyba już czas się zwolnić. W ciągu mojej ,,kariery" byłem mobbingowany przez przełożonych, 2 brygadzistów i 1 kierownika. Pracowałem na zakładzie 6, potem zakład 7 i teraz w Wodzisławiu na przygotowaniu produkcji. Co do mobbingu żałuję że nie znalazłem w sobie dość siły żeby iść do sądu, nikt mnie nawet nie przeprosił za takie traktowanie. Obecnie nikt tego na mnie nie stosuje ale system motywacyjny do tej pory mnie omijał a teraz właściwie nie istnieje. Nie dostałem żadnej podwyżki indywidualnej jedynie inflacyjne/stażowe i grupowe. Wiem że innym nie trzeba było wiele żeby dostać podwyżkę w okresie mojej pracy na zakładzie 6 i 7 wystaczyło być w dobrych stosunkach z brygadzistą i dobrze się podlizywać. Teraz dostanę 200 złotych podwyżki/rok netto. To że pracuję lepiej niż inni tzn nie trzeba po mnie poprawiać i pracuję szybko nie ma żadnego znaczenia, równie dobrze mogę zrobić 5 sztuk co 300 i tak jest od samego początku mojej pracy ważne że większość czasu stoję przy stanowisku i nie używam telefonu w sprawach prywatnych. To że używam cięższego materiału (do planów NL) również nie ma znaczenia. Jedyną opcją na zdobycie podwyżki obecnie jest zdobycie nowych umiejętności czego chcę od początku zatrudnienia, chciałbym też awansować chociaż na starszego montera ale póki mam tylko jedno stanowisko nic z tego. Co ciekawe w moim przypadku stanowisko to stal więc robię zbrojenie do ram, skrzydeł i słupków co nie każdy potrafi ale każdy kto pracuje ze stalą ma płacone tak samo. Ale jeśli ktoś potrafi zrobić przykładowo słupek od ,,a" do ,,z" ma uznane każde stanowisko osobno czyli piła do pcv, frezarka, odwadniarka, wkładanie stali i skręcanie. Ciekawą sprawą też jest to że właściwie to mało istotne czy wiesz tyle samo co doświadczony pracownik który ma już np staż 3 lat czy ten co pracuję kilka miesięcy, każdy za to samo stanowisko ma płacone tyle samo i nie musi wiedzieć wszystkiego, a pojawiają się czasem produkty które rzadko produkujemy a robi się inaczej. Dlaczego do tej pory nie nauczyłem się niczego innego poza ścinaniem stali? A no uczyłem się na niektórych stanowiskach pracowałem miesiąc na innych dwa, pracowałem trochę na słupkach różnych odbiorach i różnych piłach do pcv teraz jednak nie ma to znaczenia bo było to zbyt dawno żebym mógł pracować na danym stanowisku sam. Kolejna sprawa to szkolenia na początku może i patrzą czy się stosujesz do zdobytej wiedzy która i tak bywa niepełna bo zależy czy trafisz na osobę która sama stosuje się do tego czego się nauczyła czyli np stosowanie chłodziwa, nie opieranie się na pile w trakcie cięcia (możecie nie wierzyć ale niektórzy pracownicy to robią), odkładanie stali do właściwego kontenera, zużywanie jak najwięcej materiału, więc także zużycie całej paczki stali zanim operator wózka widłowego dowiezie kolejną paczkę, aby stara się nie powyginała. Ostatnio wprowadzono szkolenia z kontroli jakości, szkoda tylko że dopiero teraz. Straciliśmy kilku klientów i jest teraz dużo mniej pracy. Oczywiście zwracałem uwagę na nieodpowiedni system szkoleń wysyłajac przez portal pracowniczy pomysł aby szkolenia były prowadzone przez osoby które wiedzą jak zrobić dany produkt. Jednak w odpowiedzi napisano mi że ten pomysł to już ,,dubel." Rozmawiałem też o tym z naszym prezesem kiedy przyjechał do zakładu w Wodzisławiu ale chyba bardziej był zainteresowany moimi tatuażami niż tym co miałem mu do przekazania. Można by spytać skoro tak źle to czemu się nie zwolniłem wcześniej. Dlatego że wziałem kredyt na mieszkanie a z moimi obecnymi kwalifikacjami nikt mi lepiej płatnej pracy nie da. Obecnie robię kursy na prawo jazdy i spawania także mam nadzieję że już długo nie popracuję w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Farmer

    30.04.2025 20:37

    Pracownik

    Hopie tak może na zm c z6 robiłeś tak są bardzo fajne panie ,nie raz opisywane na tym portalu. Taka Małgorzata np. ale ja nie o tym . W temacie stawek. Jest u nas koleś ci tnie tylko stał i ma bardzo fajną wstawkę. Może dla tego że na własny ślub zaprosił połowę przygotowali włącznie z brygadzistą i kierownikiem. Co prawda może pracować na 3 stanowiskach ale w skali 1-10 to tak na 2+ czyli lepszy mierny pracownik niż ten który jest samodzielnym i wydajny w 110% i takiego w razie potrzeby szybko a w pzyuczy na innym stanowisku ale niestety tkwi w jednym miejscu ze względu na swoją wydajność i niezawodność co jak się okazuje działa na jego niekorzyść.
    ReviewUserIcon
    Druga strona

    27.04.2025 14:00

    Pracownik

    Może jak wykupią nas Amerykanie to z firmy zniknie fanatyzm religijny szefa i ta banda deb.li .. czyli nic nie warci dyrektorzy itd.Tyle zmarnowanych pieniędzy na bzdurne inwestycje,sprzętu którego nikt nie używa , bo jakiemuś dyrektorowi jakaś firma dała w łapę i zamówił bubel za miliony….moze w końcu jakiś mądrzejszy się za to weźmie i wywali tych darmozjadów na zbity pysk !!! Banda tepakow ktorzy pozatrudniali jeszcze większych głąbów !!! Ale szef widzi tylko jedno !!! Ci robole są wszystkiemu winni !!! Jak kiedyś miałem poszanowanie do Mateusza to teraz patrzę na niego z pogardą !!! Jak mogłeś dać się wyciu.ać swoim (usunięte przez administratora) !! Nie odróżniasz człowieku co może być dobre a co złe ? Straszne to jest co teraz się dzieje …
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    28.04.2025 19:30

    Pracownik

    A prezes skąd weźmie kasę na wykupienie dwóch fabryk, jeśli te dwie postawił za kredyt? xD Wy naprawdę wierzycie w bajki? Wodzisław i Kędzierzyn przepadły. Koniec, basta, fin, finito. Amen. Te pieniążki teraz służą za podratowanie Kornic i ścięcia długu o połowę. Teraz nie wiemy jaki okres czasu mieści się w ramach "leasingu zwrotnego długo terminowego". 10 lat? xD I co? Pan prezes nazbiera miliard przez te dziesięć lat, czy weźmie kolejny kredyt? A co jeśli Amerykanie nieznanego pochodzenia się na to nie zgodzą. Umowy nikt nie widział i może jakiś klauzul. I co teraz mają myśleć pracownicy? Mniejsze premie, bo odkładamy miliard na odkupienie "inwestycji"? A megalomanie nie lubią przegrywać... Jeśli to naprawdę jest 10 lat, go obyśmy tego doczekali xD
    ReviewUserIcon
    Dr Kobyła

    30.04.2025 15:49

    Inne

    Szanowny Pacjencie, objawy, które Pan opisuje — drażliwość, impulsywność, wybuchy złości, trudność z koncentracją — mogą mieć podłoże zarówno psychologiczne, jak i fizjologiczne. Jako lekarz, zawsze patrzę na człowieka holistycznie. Dlatego zanim ocenię emocje, sprawdzam, czy organizm ma wszystko, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Magnez i witaminy z grupy B są podstawą tonizacji układu nerwowego- proszę rozpocząć leczenie od tych substancji.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.04.2025 20:48

    Pracownik

    Czy to w ogóle legalne ze dostaliśmy na piśmie ostrzeżenie że osoby chodzące na L4 będą zwalniane?
    ReviewUserIcon
    Pracownik eko

    30.04.2025 09:32

    Pracownik

    Przyszedl email do brygadzistow I kierowników z punktami za co beda mogli zakończyć współpracę i kierownicy i brygadzisci mieli przekazać pracownikom
    ReviewUserIcon
    xD

    30.04.2025 13:13

    Pracownik

    a firma ma legalny wgląd jaki rodzaj l4 mam ? czy Zus podczas kontroli ? "Dodatkowo, jeśli pracownik będzie nieobecny podczas kontroli zwolnienia lekarskiego, pracodawca może podjąć decyzję o zwolnieniu dyscyplinarnym." tyle moze Eko xD xD
    ReviewUserIcon
    Mw

    29.04.2025 17:18

    Pracownik

    Ja się pytam, kto jest odpowiedzialny za kuchnie w Wodzisławiu? Czy wyscie wszystkie rozumy pozjadali, zeby sprzedawac frytki leżące dobre 4h, twarde na wiór, przesiąknięte olejem (zresztą pewnie tez nie najwświeższym) i zimne w cenie 8zl? Toz to nawet kura by się tym udusiła. Rozumiem oszczędności i zasadę FIFO, ale jeśli ktoś płaci prawie dychę za to coś „frytkopodobne” to takie coś to już jest plucie w twarz konsumentowi. Nie pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Chętna

    29.04.2025 15:04

    Kandydat

    Witam, czy orientujecie się może jak aktualnie wygląda sprawa z zatrudnieniem do fabryki w Wodzisławiu Śl? Są przyjęcia?
    ReviewUserIcon
    Zdezorientowany

    17.04.2025 10:37

    Inne

    Witam . Czy mógłbym otrzymać jasną prostą odpowiedź dlaczego byli pracownicy którzy pracowali kilka lat temu w firmie są teraz zablokowani z przyjęciem do pracy ? Jeśli powód zwolnienia się nie był w żaden sposób konfliktowy z firmą ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.04.2025 14:42

    Pracownik

    Na zaklad w wodzisławiu przyjecia są wstrzymane łatwiej bedzie dostac sie na kornice :)
    ReviewUserIcon
    Wiki

    29.04.2025 13:55

    Pracownik

    Rozumiem , napisałam ci jak to wygląda, zadzwoń do rekrutacji i porozmawiaj, bo tutaj nic nie osiągniesz. A jak zadzwonisz dowiesz się , jak to wygląda. Powodzenia!
    ReviewUserIcon
    Marek

    27.04.2025 22:53

    Pracownik

    Cześć jak się nazywa ta ładna czarnulka niebiesko oka z podestow na z5?
    ReviewUserIcon
    Jprd

    28.04.2025 04:52

    Pracownik

    A nie możesz ją sam spytać? Chyba, że sama się tu "reklamujesz" ?
    ReviewUserIcon
    Oli

    27.04.2025 17:03

    Kandydat

    Cześć mam przepuchline kręgosłupa moja poprzednia praca była praca mocno fizyczna dźwiganie czy w eko oknach są takie stanowiska w których odciążę swój kręgosłup i nie będę musiał tyle dźwigać?
    ReviewUserIcon
    Grabchyk

    27.04.2025 23:01

    Pracownik

    Tak, zapraszamy na pakowanie, najlepiej export hehe
    ReviewUserIcon
    Adam

    25.04.2025 18:56

    Pracownik

    Smutne jest to że prezes po tylu latach wyrzeczeń , poświęceń , wypruwania sobie flaków poprzez pracę po 12 h!!!! Dalej traktuje nas jak numerek!Te wszystkie nagonki na pracowników … że nie mogą czegoś przegryźć przy maszynie ,że nie mogą czasem iść zapalić lub po prostu się przewietrzyć!! Teraz wysyłasz na swoich ludzi patrole !?? Chłopie , kim ty wgl jesteś ? A co to jest za firma /(usunięte przez administratora)?Takie podziękowanie za 15 lat pracy ? Patrol interwencyjny składający się z pijaków i byłych psów ? Dzięki
    ReviewUserIcon
    Marek

    26.04.2025 16:51

    Pracownik

    Firma sama się zaora. Banery po 6500 to fikcja..... teraz Kędzierzyn i Wodziu sprzedane Amerykanom. Może niech się Amerykańce dowiedzą co się u nich w nowo zakupionej firmie dzieje, bo fama na świat idzie i coraz więcej firm szuka lepszych rozwiązań u innych producentów
    ReviewUserIcon
    Japierdu

    27.04.2025 22:57

    Pracownik

    Ludzie, skadwy sie bierzecie? Mam wrażenie, ze polowa tu piszacych to zwykle lebry bez polowy mozgu. Robie kilka miesięcy i jakos nie mam problemu zarobić 6,5 na reke bez jakichkolwiek nadgodzin. Firme, sprzedali amerykanom i niech sie dowiedza co tu sie dzieje? ???? Sprzedali hale, a dokładniej zrobili odwrócony leasing i po prostu firma dostala kase i splaca hale na raty. Hale, nie firme. Amerykanow nic nie obchodzi co tu sie dzieje, bo to nie jest ich brocha. Zainteresowaliby sie, gdyby Klosek rozbieral hale. Piszecie o jakims mobingu, wyzysku, (usunięte przez administratora)... Dobrze macie w glowach? Pracowaliście gdzieś kiedyś? To, ze firma ukraca łażenie na fajki i rżnięcie glupa przez 5 z 8 godzin, to nie wyzysk. Przychodzicie do pracy i tej się od was oczekuje. Robimy w niezłych warunkach, w miare spokojnie i za naprawdę przyzwoite pieniądze. Sprawdzcie, idźcie gdzie indziej. Netto tutaj będzie bruttem gdzies indziej
    ReviewUserIcon
    Obeznany

    25.04.2025 21:00

    Pracownik

    Co już wam fabrykę sprzedali w Wodzisławiu i Kędzierzynie, bawta się tam dobrze, za niedługo zamykają.
    ReviewUserIcon
    Dzbanek

    27.04.2025 18:54

    Pracownik

    Nie mam pojęcia. To jest cytat z oficjalnego maila wyjaśniającego, który dostałem na swoją pocztę.
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    27.04.2025 18:58

    Pracownik

    A jak nie będzie wpadało to co wtedy zrobisz? Też pójdziesz po żubra i czesterfildy xD Radzę włączyć myślenie, chociaż dla nie których to już zapóźno. Eko podało informację o kwocie miliarda na redukcję zadłużenia. Tylko, że z tego artykułu nie można wywnioskować, czy ta kwota jest już na koncie, czy będzie wypłacana w ratach. Jak tak to w jakim czasie? Trwania leasingu? Brak informacji o czasie umowy. Kolejna sprawa to żaden fundusz nie spłaca za nikogo kredytów. Kto wie, czy w umowie nie ma np. jakiegoś procentu od sprzedaży, czy coś w tym stylu. Fundusz też chce zarobić. Nazwa funduszu? Brak informacji. Następna sprawa to jest taka, co jeśli "fundusz" ma opcję wykupienia całych fabryk? I "fundusz" mówi: Panie Kłosek, zabieraj pan ludzi i maszyny, my tam będziemy robić coś innego. Stare maszyny można wywalić, ale co się stanie z ludźmi w nadwyżce? To już perspektywa wielu lat, a może umowa leasingu się skończy, jak Pan prezes będzie szczęśliwym emerytem. Czemu jemu życzymy :)
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    27.04.2025 17:32

    Inne

    A 6500 na start to jest na rękę czy brutto?
    ReviewUserIcon
    Eko obozy

    27.04.2025 09:57

    Pracownik

    W sumie od więzienia się za bardzo nie różni nasza firma!Ale w pudle jedzenie mają na pewno dużo lepsze.
    ReviewUserIcon
    Smakosz

    24.04.2025 06:27

    Pracownik

    Spokojnie, to nie żaden wirus – choć efekty mogą sugerować co innego. To po prostu kulinarna eksplozja w stylu: „wczorajsza zupa ogórkowa + łazanki = odlot bez biletu powrotnego”. Właściwie już po pierwszych bulgotach w brzuchu można było przewidzieć, że kuchnia zaserwowała dziś atrakcje w pakiecie all-inclusive: biegunkę i lekkie mdłości. Kto potrzebuje wirusów, skoro stołówka daje takie doznania? Smacznego! Ps. Lubię nasza stołówka, ale od jakiś 2 miesięcy coś jest nie tak.I to nie tylko wczorajsze kulinarne tsunami po ogórkowej – to już któryś raz z rzędu, gdy zamiast energii do pracy, dostaję darmowy detox
    ReviewUserIcon
    Sebuna5

    26.04.2025 06:48

    Były pracownik

    Najlepszą obroną jest atak???????? dajcie już spokój tym stołówkom i weźcie się do roboty…robicie gównoburze tylko po co? W życiu jest tak że coś się kończy i zaczyna to jest właśnie ten etap i takie (usunięte przez administratora) nic nie zmieni była pani kierownik niech schowa dumę do kieszeni przestanie sabotować i powie swoimi żołnierzom niech się wezmą do roboty bo mogą skończyć jak ona
    ReviewUserIcon
    Była z kuchni

    27.04.2025 07:58

    Były pracownik

    Trochę żeś pojechał po bandzie. Pracowałam tam na kuchni i wiem jak to od środka wygląda. Zrzucacie winę na dziewczyny. A w rzeczywistości one winy nie ponoszą tylko jaśnie kierowniczka z dyrektorką, które w ramach oszczędności każą wydawać posiłki z dnia poprzedniego, choć nie każde się nadają ( tylko utylizacja). Dziewczyny są zastraszane, więc wykonują polecenia tych „mądrzejszych”. Chodzą chore do roboty bo się boją utraty pracy( a to już jest sprzeczne z zasadami BHP przy żywieniu masowym), inną sprawą jest to, że dział zakupów dostarcza im środki czystości nie zgodne z zasadami HCPP. Do tego dochodzi brak szkoleń jakichkolwiek. Ciągle poronione pomysły tych kierujących, ciągłe zrzucanie winy na bufetowe ( tak, mało kto tam jest po gastronomii). Po za tym jakiś Sebix napisał, że w jednych rękawiczkach myje się podłogi, robi kanapki i wydawkę. Rada- gó*no wiesz, to trzym ryja. To, że s*rasz i rąk nie myjesz a potem kanapkę opierdzirlasz, to nie znaczy, że wszyscy tak robią. Zacznij wpierw od swojej higieny, a dopiero później wymagaj od innych. I nie, nie bronię dziewczyn, tylko piszę jak jest naprawdę. A uciekłam z tamtąd bo gorszej (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o zakład pracy, to w życiu nie widziałam. Chamstwo, prostactwo, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu i fanatyzm religijny.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Max

    25.04.2025 18:38

    Pracownik

    Jak to jest możliwe że kobieta wylewa zlewki na stołówce a za chwilę idzie i podaje obiady i nawet nie zmienia rękawiczek a potem wirus tragedia na naszych stołówkach jedzenie coraz gorsze
    ReviewUserIcon
    Seba

    26.04.2025 06:28

    Inne

    A skąd ty wiesz że nie zmieniła rękawiczek? Żebyś ty tak często zmieniał majty jak ona rękawiczki!!!
    ReviewUserIcon
    Chrześcijanin

    23.04.2025 22:35

    Pracownik

    Zespół, który czuje się bezpieczny, przekracza swoje granice. Zespół, który czuje strach – tylko przetrwa. W każdej firmie są dwa sposoby budowania zespołów. Pierwszy to sposób oparty na kontroli. Ludzi się rozlicza, ocenia, nieustannie poprawia. Gdy coś pójdzie nie tak – pojawia się napięcie, lęk przed błędem, ciche wycofanie. Pracownicy robią „tyle, ile trzeba” – i nic więcej. Nie dlatego, że nie chcą, ale dlatego, że nie czują się wystarczająco bezpiecznie, by dać z siebie to, co najlepsze. Drugi sposób to zaufanie i prawdziwe przywództwo. Taki lider mówi: „Wierzę w ciebie. Widzę, że potrafisz.” Taki lider nie zarządza strachem, ale inspiruje obecnością. I nagle – coś się zmienia. Pracownicy zaczynają myśleć samodzielnie, proponować rozwiązania, czuć się częścią czegoś większego. To wtedy dzieją się rzeczy, których wcześniej nie można było zaplanować: cudowna współpraca, ponadprzeciętne wyniki, wewnętrzna motywacja. To nie czary – to efekt atmosfery zaufania. Jezus mówił: „Królestwo Boże jest w was” – czyli siła, twórczość, potencjał nie są gdzieś z zewnątrz. One są w ludziach – trzeba im tylko stworzyć warunki, by mogły się objawić. Gdy kazał zarzucić sieci po stronie, gdzie wcześniej nic nie było – zaufali Mu. I wtedy stał się cud. Bo człowiek, który czuje się wspierany, potrafi przekroczyć własne ograniczenia. Warto pytać siebie jako lidera: Czy buduję środowisko, w którym ludzie chcą rozkwitać – czy tylko nie chcą zawieść? Czy wierzę w potencjał człowieka – czy tylko oceniam efekty? Bo jak powiedział sam Jezus: „Kto wierzy, będzie czynił dzieła, które Ja czynię, a nawet większe.” Zespół, który czuje, że ktoś w nich wierzy – przenosi góry. Zespół, który czuje tylko presję – nie uniesie nawet siebie.
    ReviewUserIcon
    EkoLudek

    24.04.2025 07:19

    Pracownik

    Ja pier***e ale farmazony hahaha nawet całości nie przeczytałem. Prawie usnąłem na samym początku. Ale Bóg z Tobą i Kościół instytucja też.
    ReviewUserIcon
    El

    25.04.2025 21:09

    Były pracownik

    To nie fanatyzm religijny , raczej wyznawca turkusowego zarządzania ( Andrzeja Blikle), który przepraszał po kilku latach za wydanie swej książki właśnie o turkusowym zarządzaniu, ponieważ to się po prostu nie sprawdza.
    ReviewUserIcon
    Milosz

    25.04.2025 10:31

    Pracownik

    Ale kto wymyslil zeby isc do roboty 2 maja w PIATEK po wolnym czwartku to czapki z glow. Po co ludziom wolne i jakas majowka,jebac trzeba nawet jak zamowien nie ma,bydlo przyjdzie i z miotelka postoi 8h a nie tam grille.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.04.2025 16:16

    Pracownik

    Wolne za sobote 3 maja będziesz mial do odebrania w przyszlym roku 7 stycznia :D
    ReviewUserIcon
    Tomek

    25.04.2025 17:19

    Pracownik

    Już lepiej isc w czwartek i miec piątek wolny,no ale
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.04.2025 23:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bob

    25.04.2025 14:55

    Kandydat

    Witam.Jak mniej więcej przebiega rozmowa o pracę jakich pytań można się spodziewać.Bardzo się stresuje takimi sytuacjami i nie chciałbym popełnić jakiegoś błędu
    ReviewUserIcon
    Praca w eksporcie

    23.04.2025 22:59

    Kandydat

    Witam. Aplikowałem na stanowisko : Specjalista ds. sprzedaży z językiem włoskim, francuskim, niderlandzkim lub niemieckim. Jestem niemile zaskoczony zaproponowaną stawką nieco powyżej 4 tys. na rękę. Posiadając kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży zagranicznej i znając płynnie dwa języki obce to dla mnie wynagrodzenie bardzo niskie. W obecnej pracy mam parę tysięcy wiecej na saym wynagrodzeniu zasadniczym.... Aplikowałem do Krakowa. Czy tylko nowi pracownicy otrzymują takie warunki płacowe ? Napiszcie coś proszę.
    ReviewUserIcon
    K

    25.04.2025 05:27

    Kandydat

    Podbijam. Też jestem ciekawy jak sytuacja w exporcie.
    ReviewUserIcon
    ja

    25.04.2025 12:41

    Pracownik

    Takie są realia na DH niestety.. Tylko produkcja jest doceniana..
    ReviewUserIcon
    Zatrucie

    19.04.2025 14:28

    Pracownik

    Leżałem ponad tydzień w szpitalu i lekarz stwierdził że zatrułem się jedzeniem a nie przez jakiś wirus!!! Więc proszę nie wmawiać ludziom że to nie wasza wina!Po świętach zawiadomię sanepid i będę się domagał odszkodowania!! Przez wasz (usunięte przez administratora) w kuchni oraz niedbałość o świeżość produktów o mały włos nie umarłem !!!! Uważajcie na jedzenie w eko bo to trucizna!
    ReviewUserIcon
    Kristyna@

    23.04.2025 22:17

    Inne

    Wszystkie kucharki były przyjęte do pracy przez byłą kierowniczkę panią Joannę i wtedy było ok… one pracują do dzisiaj ???? a jej już niestety nie ma…. a taka mądra była prawie jak Magda Gesler
    ReviewUserIcon
    Joanna 44

    24.04.2025 22:10

    Inne

    I dostaniesz takie odszkodowanie że będziesz na pierwszym miejscu najbogatszych Polaków
    ReviewUserIcon
    cnc kędzierzyn

    24.04.2025 21:16

    Kandydat

    cześć, jestem zainteresowany pracą jako operator CNC w kędzierzynie-koźlu, niestety bym musiał do pierwszej wypłaty dojeżdzać autem z Opola... ktoś pracuje na cnc w kędzierzynie? jak tam jest z ludźmi, czy są dodatkowe soboty dla chętnych (setki)?
    ReviewUserIcon
    Grzes

    24.04.2025 21:00

    Pracownik

    Pani z Piły zmiana A pracujesz zaraz obok stołów jak masz na imię chętnie bym cię poznał jesteś przeurocza zauroczylem się jak możesz odezwij się do mnie i zostaw kontakt do siebie próbowałem wiele razy zagadać ale za każdym razem co chciałem znikalas z Piły z wysportowanym byczkiem pracującym naprzeciwko byczku jak masz namiar na ta piękna kobiete to mozesz napisac
    ReviewUserIcon
    KtosKtoMaDosc

    18.04.2025 15:09

    Pracownik

    Masakra co sie ostatnio dzieję przygotowka w (usunięte przez administratora) Leci i to mocno co drugi profil albo słupek wymaga naprawy na słupkach szpary że można sie schować co chwilę coś.
    ReviewUserIcon
    Pracownik eko

    23.04.2025 20:54

    Pracownik

    Na słupkach to wola sie zajmować całowaniem szczególnie na z2
    ReviewUserIcon
    EkoLudek

    24.04.2025 07:22

    Pracownik

    Serio ? No no no może dołączę do tego całowania hahaha lepsze to niz nietrzeźwe (ta co 2 promile wydmuchała)
    ReviewUserIcon
    Maron

    21.04.2025 06:40

    Pracownik

    Jest jakieś stanowisko w firmje gdzie robi sie samemu i nie trzeba z nikim gadać? Pozdro
    ReviewUserIcon
    Heh

    23.04.2025 17:15

    Pracownik

    Ta, a potem wychodzisz na dziwoląga i gbura i jesteś na językach reszty zmiany.
    ReviewUserIcon
    Fe

    23.04.2025 23:18

    Pracownik

    Ja mam i nikt mi nie uprzykrza bo mam normalnych ludzi na zmianie
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.04.2025 00:13

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Racja

    17.04.2025 09:16

    Pracownik

    No , jest to straszne co sie na tych stołówkach serwuje !Nikt się tam nie angażuje,czasem mam wrażenie że te panie które tam pracują są tam za karę !te danie dnia nie jest warte nawet tych 15 zł !
    ReviewUserIcon
    Kristyna@

    23.04.2025 21:57

    Inne

    Napiszcie petycję żeby zamknąć kuchnię i będzie po problemie każdy przyjdzie ze swoim obiadem i będzie miał pewność że się nie obesra
    ReviewUserIcon
    Pracownik roku

    20.04.2025 13:27

    Pracownik

    Stołówka super dania pycha za tą cenę jak zadarmo w tych czasach Byłem na każdej na przerwę a co ????
    ReviewUserIcon
    Kristyna@

    23.04.2025 21:46

    Pracownik

    Ciekawe co ty w domu jesz?! Żarcie z biedronki kupione na promocji bo taniej (usunięte przez administratora) głupoty przychodzą płacą i oddają tak??! Jakby dawali za darmo to byście żarli i nic nie mówili
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.04.2025 10:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    1234

    23.04.2025 20:53

    Pracownik

    Wkoncu. Ile tam jest nitek? 3?4? Na każdą zmianę kierownik, (bo koledze trzeba stanowisko załatwić)
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.04.2025 11:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Las

    23.04.2025 18:33

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) pewnie się nudzą na górze nie mają co robić i wymyślają
    ReviewUserIcon
    kolo

    23.04.2025 18:53

    Pracownik

    tak, a plastiki i alu ida na kedzierzyn a drewno z kk wraca lub tez nie do kornic.
    ReviewUserIcon
    Łyk inteligencji

    23.04.2025 18:32

    Były pracownik

    Ona to serio wysłała do wszystkich...
    ReviewUserIcon
    Polska

    23.04.2025 16:57

    Pracownik

    @szef !!! Kiedy eko okna wybudują meczet ? Bo jak tak dalej pójdzie to chyba trzeba będzie…
    ReviewUserIcon
    Tajemnica

    22.04.2025 17:46

    Pracownik

    Proszę się zająć l4pracownikow z szkła u jednych i tych samych osób pojawiają się standardowo każdy miesiąc jedna dziewczyna bije rekordy i nic z tym nie robią popracuje tydzień i znika,koniec miesiąca się pojawia i znowu znika
    ReviewUserIcon
    Ktosiek

    17.04.2025 22:55

    Były pracownik

    Czy kadry mogły by wreszcie przyjrzeć się kogo chcecie uczynić kierownikiem holandi na zmianie b zakład w wodzisławiu? Strach bym miał pracować pod takim brygadzistą a co dopiero będzie jak ten człowiek ubierze czerwoną koszulkę. Kierownik od poniżania innych nie wiedziałem że takie stanowisko w firmie istnieje
    ReviewUserIcon
    Slunzok

    19.04.2025 16:35

    Były pracownik

    Myślę że nawet (usunięte przez administratora) odczuło by na sobie mobbing z twojej strony. Jak byłeś brygadzistą twoje odzywki do pracowników uszły na sucho ale uwierz zmienisz kolor to zaczniesz hamować język :)
    ReviewUserIcon
    Xxx

    22.04.2025 09:12

    Inne

    Witam.Tam żaden kierownik nie jest kompententny na tej zm B tym bardziej pana kierownika z Przygotówki powinni zdegradować z koszulki siedzi na krześle przez osiem godzin nic nie robi tylko chodzi na papierosy.Oczywiście jak ktoś ma dobre plecy z nim to wszystko załatwi. Wodzisław jest daremny czyste koleżeństwo ludzie boją się odezwać bo kierownictwo straszy że zabiorą premię lub jak się nie podoba to zwolnić się trzeba. Co dziewczyny pana kierownika dlaczego chodzi na 1 zmianę tylko dlatego bo jej załatwił żeby razem chodzili na jedną zmianę.To jest nie fer do innych bo ciekawe czy ta osoba jak się przyjmowała podpisywała jedną czy trzy zmiany.Panie prezesie powinien pan przyjrzeć się i zainteresować Wodzisławiem oczywiście przygotówka to pana firma a co rządzący nim zachowują się jak by to była ich pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Devo

    17.04.2025 13:25

    Pracownik

    Czy po okresie próbnym i podpisaniu umowy na rok dostaje sie podwyżkę zmiana podstawy ?
    ReviewUserIcon
    Chahah

    22.04.2025 00:05

    Pracownik

    Dostałeś stawkę na start jak pracownik z 5 letnim stażem i już chcesz podwyżkę ? Nie w tej firmie :) :) Poczekaj z 10 lat
    ReviewUserIcon
    Xxx

    22.04.2025 08:53

    Inne

    Witam. Nawet po 10 latach nie dostaniesz podwyższki musisz mieć plecy i znajomości z kierownikami żeby ją załatwić stary pracowników mają za nic
    ReviewUserIcon
    Tatuś Pl

    21.04.2025 10:13

    Pracownik

    Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś się orientuje na temat nowych bilbordów 6500 na ręka o co w tym temacie chodzi???

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.