opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9781 ocen
Opinie(19293)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19293)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 43
    • 44
    • 45
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.05.2025 16:02

    Pracownik

    Czy ktoś może w końcu wziąć się za tych co wychodzą na kawę o 8:05 w biurach? Skoro przychodzicie do pracy o 7:50 to zróbcie sobie kawę przed 8:00, a nie że zaczyna się praca a wy masowo wychodzicie na przerwę już po 5 minutach i siedzicie w kuchni 10 minut codziennie bez wyjątków! Dlaczego ja mam rano pracować a inni popijają sobie w tym czasie kawusię i obrabiają (usunięte przez administratora) innym? Co to ma być? Ci co nie chodzą powinni mieć za to dodatkowe dwa dni płatnego urlopu rocznie, bo kawosze o tyle mniej pracują niż ja.
    ReviewUserIcon
    Biuro

    15.05.2025 12:41

    Pracownik

    Normalnie w biurach kawę pijemy i co z tego ? Ważne aby wywiązywać się ze swoich obowiązków. W oddziałach zewnętrznych to wgl mają lawirowanie bo bez kontroli są.
    ReviewUserIcon
    Lex

    17.05.2025 23:26

    Pracownik

    Co ty bredzisz na hanndlowxe rozmawiam prze telefon w tym czasie rozpisując okna na komputerze odbieraam telefony maile od klientów po 16 także skoncz p... jest dużo miejsca w handlowcem zapraszamy na kawusie o 8.... później będziesz rozpisywać okna sprawdzać płatności dzwonić o kasę do klientów korekty faktury a jak się walniesz to po premii dużo miejsca zapraszamy
    ReviewUserIcon
    Ekoczłek

    17.05.2025 02:12

    Kandydat

    Orientuje się ktoś czy będą w najbliższym czasie przyjęcia na Wodzisław produkcja/magazyn?
    ReviewUserIcon
    Robcio

    17.05.2025 01:10

    Pracownik

    Panie Kł...., Sposób, w jaki menedżer czy właściciel firmy traktuje swoich pracowników, wpływa na ich poczucie wartości i przynależności do organizacji. Nawet jeśli firma ma dobrą markę, atrakcyjne benefity czy ciekawe projekty, złe relacje z bezpośrednim przełożonym są często głównym powodem decyzji o odejściu z pracy. Pracownicy mogą tolerować pewne niedogodności związane z firmą, ale trudniej znoszą codzienny stres i frustrację spowodowane przez złego szefa. Proszę osobiście się nad tym zastanowić.
    ReviewUserIcon
    Płacz

    13.05.2025 17:04

    Pracownik

    Z jednej strony firma ma długi i robi różne -cięcia budżetowe.np najtańsze ubrania robocze itd… A za chwilę patrzę ??? A tam przed z2 fura która ma wozić tych tępych dyrektorów za ponad 700 tys zł !!! Auto za tyle kasy wozi bandę bezmózgowców którzy z dnia na dzień rujnują firmę … co za czasy ..
    ReviewUserIcon
    xD

    14.05.2025 15:48

    Pracownik

    za chwile w wynikach finansowych przebija 5 mld a premie od pol roku uwalone bo kiepskie finanse xD
    ReviewUserIcon
    Robcio

    17.05.2025 01:06

    Były pracownik

    Fura jest własnoscią Fundacji. Eko nie ma juz kasy. Jakby nie amerykańska dota to premi by ju nie było.Przy takiej produkcji jaką mamy aktualnie nie wybijemy sie z pewnością. Jeszcze dwa lata temu na samej kornicy typowych okien produkowało sie dziennie około 11 tysiecy a teraz na dwóch zakładach produkujemy 9 tysiecy w sumie. Jak to sie mówi - Dobrze już było teraz bedzie tylko gorzej. Trzeba szefa wysłać panią Prezes do Medjugorie moze obiawienia dostaną i przejżą na oczy.
    ReviewUserIcon
    Pedo

    15.05.2025 13:29

    Pracownik

    Który to chciał się zabawiać z 11 latka ? Wczoraj na nocce niby gościa z Żor zwinęli 24 lata, z jednej z wodzisławskich fabryk. No to jak byk u nas, bo nikt z Żor nie dojeżdża gdzie indziej do pracy. Gościu lepiej się zwolnij xd
    ReviewUserIcon
    Pedo

    16.05.2025 08:14

    Pracownik

    A nazwisko jak ? Dajcie namiar na fejsa, wszyscy zobaczymy co to z dzban
    ReviewUserIcon
    Nie wiesz?

    16.05.2025 17:06

    Pracownik

    Karol Batyra. W komentarzach na portalach to nazwisko pojawia się już wszędzie.
    ReviewUserIcon
    Średnia 3/5

    16.05.2025 08:39

    Pracownik

    Pamiętam jak było 2.7, później wskoczyło na 2.8, 2.9, a tu 3. Jeszcze kilka miesięcy i będziemy mieli 5/5. Jesteśmy najlepszą firmą w PL.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.05.2025 16:35

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Yz

    15.05.2025 22:00

    Pracownik

    Karol z Żor. Po sieci krążą już nagrania z aresztowania. Mam rodzinę w Gdańsku i w Szczecinie. To był temat numer 1 dzisiaj w całym kraju. W biurach o tym kuzyn mówił, że aż huczało u niego w Gdańsku.
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    15.05.2025 20:39

    Pracownik

    Cześć, co powiecie o aluminium w Wodzisławiu? Mam tam trafić do pracy ale wolałbym wiedzieć wcześniej czego mam się spodziewać
    ReviewUserIcon
    Kateusz Młosek

    15.05.2025 07:13

    Były pracownik

    Tydzień temu Z2 nie pracowało na nocnej zmianie z czwartku na piątek. Postojowe? Haha. Albo urlop wypoczynkowy, albo bezpłatny. Nawet nie dadzą możliwości zakręcić się na innej nitce. Połowa maja, a roboty dalej co kot napłakał.
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    15.05.2025 16:28

    Pracownik

    Ty się już za wczasu zimy obawiaj :D To co firma zarabiała w tym okresie, to było na podratowanie zimowego budżetu
    ReviewUserIcon
    Nigdy Elo Okna

    13.05.2025 22:11

    Były pracownik

    Po kilku lat pracy stwierdzam iż ten kto wymyślił te nocne zmiany pewnie pracuje od 7-15 i nie ma pojęcia jak organizm cierpi te parę stów za te nocki to dla naiwnych którzy jeszcze nie wiedzą jak za parę lat będą mieć po zdrowiu.... czemu na swd nie pracuje kuchnia na nocnych zmianach byli by duzo lepiej przetrwać zjeść coś ciepłego. Szkoda ze nie ma takiego działu który by sprawdzał kompetentność brygadzistów i kierowników bo niektóre (usunięte przez administratora) to pojęcia brak i racjonalnego myślenia ale za lizanie papy i koleżeństwo dostał się taki na stanowisko i klękajcie narody prosty przyklad SWD aluminium kierownik zmiana B nawet okulary zaczął nosić + 1 do inteligencji. Chodzi jak by Pana Boga za nogi złapał a jak byś mu kazał ułożyć hale to by się zesrał.... nie polecam pracy w tej firmie wszystko tak zrobione że zostawisz 500 zł z wypłaty w eko jak nie stołówka to incydenty,reklamację. Parking na SWD to jedna wielka katastrofa jak myślisz że masz 15 minut do pracy to i tak wyjeżdżasz 45 minut wcześniej bo nie zaparkujesz.... to jest jedno wielkie nieporozumienie i zmowy matoły co mogą coś z tym zrobić pogadać z szefem przychodzą do pracy o 7, czy o 8 ja są miejsca bo zmiana wyjechała idalej z tym parkingiem nikt nic nie robi. Ludzie pracują różni jak wszędzie. Ale trzeba swoje zrobić żeby kasę dostać i to dosyć (usunięte przez administratora) Skrzynka narzędziowa z 3 osobami z każdej innej zmiany i weź to sprawdzaj co dzień i boksuj się z tymi zmienikami inaczej z wypłaty kasa za brak inbusa. A premie nie powinien przyznawać brygadzista tylko ile odbiles konstrukcji ile odbiles pracy tyle masz premi , bk na moim dziele dzbany maja po 120% pisane bo co oni nie umieją a konstrukcje na dwóch dostają i jeszcze momentami problem to skończyć czasami. Skończyło by się kolesiostwo gdyby były premie za Ti ile kto odbił roboty. Ja uciekam wytrwałości eko było fajne kilka lat temu teraz juz nie warto... A i problem z wolnymi dniami np weekend majowy naprawdę nikt nie loze dać decyzji żeby zaklad stał ten 1 dzień i ludzie mieli wolne wypoczęli. Przecież w takim zakładzie to powinno być już na Początku roku w gablocie kiedy są dni wolne I ludzie mogą sobie zaplanować wolne mają rodziny. Ale w eko jesteś tylko numerem jak w (usunięte przez administratora) tak to wygląda....
    ReviewUserIcon
    Nigdy nie mów nigdy

    15.05.2025 09:46

    Pracownik

    Nie narzekam 5 tysięcy za rozliczanie faktur, zero stresu, bardzo mnie satysfakcjonuje, ponadto dorabiam prowadząc szkolenia , gdzie za jedno mam dodatkowe 5 tys. A to , czy mam sprzątaczkę, wielki dom itp, to są moje osobiste preferencje. Moje znajome bardzo by chciały się tu dostać do pracy, ale niestety jest ciężko , nawet z polecenia, one nie maja tyle szczęścia i pracują w małych firemkach bez socjalu, benefitów , bez premii za 3500 i to już jest przetrwanie.
    ReviewUserIcon
    yolo

    15.05.2025 13:43

    Inne

    Pracowałem kilka lat w innej firmie na nocki, jednym taki system pracy odpowiadał, ja osobiście drugi raz bym się już nie zdecydował, jak ktoś nie wie polecam spróbować, ogólnie wiecznie rozwalony organizm i przestawianie się nie robi nic dobrego dla ludzkiego organizmu, nigdy więcej nocek
    ReviewUserIcon
    Pytanko

    14.05.2025 20:31

    Pracownik

    Kim jest ten wysoki przystojniak w czarnych włosach z tatuażami na karku i na ramionach? Dziś był na stołówce rano w Wodzisławiu. Zdecydowanie najprzystojniejszy facet w całych Eko.
    ReviewUserIcon
    Eee

    15.05.2025 09:33

    Pracownik

    A był bez koszulki że wiesz, że na ramionach też ma tatuaże 🙈
    ReviewUserIcon
    Niebieskooka

    15.05.2025 13:09

    Były pracownik

    Najkorzystniejszy na stołówce to byl dzisiaj ten blondyn w okularach za kasą. To nowy pracownik z kuchni na Wodzisławiu czy ktoś z Kornic?
    ReviewUserIcon
    Pepe Jeans

    10.05.2025 15:52

    Kandydat

    Wybierałam się do pracy w eko. Interesował mnie dział handlowy. Zwłaszcza ten na rynek holenderski, bo znam ten język bardzo dobrze. Ale od kilku osób wiem o pewnej pani M. I tak sobie myślę, że nie chce być narażona na chamskie odzywki, dyskryminacje, podważanie kompetencji. Naprawdę nie ma w firmie nikogo, kto zajmuje się szefami mobbigującymi pracowników? Podobno ta pani jest mistrzem świata w tej dziedzinie.
    ReviewUserIcon
    Meee

    11.05.2025 11:00

    Pracownik

    Ehhhh. Skąd ja to znam. Nasz dyrektor postępuje podobnie. W rezultacie, brygadziści niechętnie przychodzą do niego z problemami albo ukrywają problemy, bo boją się tego człowieka zdenerwować. W rezultacie dyrektor nie zna faktycznej sytuacji na produkcji, dlatego popełnia kolejne błędne decyzję, następnie pojawiają się kolejne niepowodzenia i na końcu dyrektor znów krzyczy, w ten sposób zamykając błędne koło. Przełożeni których główną strategią jest wydzieranie się, tylko pozornie są skuteczni. O wiele więcej by osiągnęli, gdyby panowali nad emocjami i potrafili konstruktywnie i z namysłem rozwiązywać problemy. Nie będę pisać na którym dziale wiem, że tak jest, bo skala problemu na pewno jest większa.
    ReviewUserIcon
    Handlowiec

    15.05.2025 12:48

    Pracownik

    Wszystko zależy od działu i oddziału. Prawda jest taka że kierownicy/kierowniczki w tej firmie na mają żadnego doświadczenia w prowadzeniu ludzi, tylko awansowali po znajomości lub byli długo stażem i nie mieli kogo tam dać. Później wychodzi taka jedna z drugą co myśli że jest mega ważna teraz.
    ReviewUserIcon
    Opinia

    15.05.2025 12:32

    Były pracownik

    Nie mam pojęcie czy jest tak wszędzie, ale mam złe doświadczenie z pracą we Wrocławiu. Brak profesjonalizmu od osób zarządzających, na rozmowie rekrutacyjnej mało informacji a sam rozmowa przebiegła w sposób pozostawiający wiele do życzenia jak się okazało. Zastanówcie się dwa razy póki podejmiecie decyzję.
    ReviewUserIcon
    Pszowik1920

    30.04.2025 20:28

    Pracownik

    Witam pracuję już w tej firmie bogato 5 lat, wcześniej Kornice teraz wodzisław i jestem zażenowany trafiłem na zmianę samych młodych utalentowanych ludzi z iphone w ręku zamiast pracy kierownik hali niejaki Marcin którego ludzie określają mianem gbura i nieroba to już ma brzuch większy niż moja żona która jest w 6 miesiącu w ciąży wejście po schodach sprawia mu problemy ale nie po to tu pisze chce aby ktoś się zajął tym kierownictwem całym z kolegi na kolegę z 3 zmian nawet ten drugi co jest w ciąży wielki kierownik holandii ludzie na niego gadaja gruby rumun tak mi powiedziano który notorycznie dręczy ludzi i wyzywa każdego jak leci do tego używa przemocy psychicznej a tak siedzi i wpierdala pączki razem z Marcinem jedziemy dalej jest i nasze chucherko małysz ten to już od tabletek na nerwice wykończą go jak Rybaka na kornicach każdy po nim jedzie a ten stoi jak słup i myśli jakie liczby w toto lotku wysłać ale lecimy dalej jest i Szymon ludzie na niego gadają konfitura i chłopak marcina nie wiem czy ich żony wiedzą ale ich dwóch często spotyka się w toalecie razem lub w szatni zawsze są razem ale ten to już nie wiem co tu robi chodzi po hali i patrzy czy ktoś czasem bułki sobie nie zajada albo na telefonie grają w kasyna nie wiem czy ktoś z nimi zrobi porządek ale jest coraz gorzej i będzie gorzej.
    ReviewUserIcon
    Masz recht

    01.05.2025 19:48

    Pracownik

    Małysz to w Kornicach zmieniał co chwilę zakłady bo był (usunięte przez administratora) bez wyników, jak się w Kornicach dowiedzieli że zrobili go kierownikiem zmiany to już śmiech na sali....
    ReviewUserIcon
    Ojoj

    15.05.2025 12:12

    Pracownik

    Marcin za gruby Małysz za chudy Szymon za dużo gada a Rafał wygląda jak nie Polak . Straszne myślę że to temat dla uwagi. Weź się do roboty zobaczysz będzie Ci lżej . Przyjdziesz zrobisz swoje wyjdziesz i będziesz i szczęśliwszy.
    ReviewUserIcon
    Umowa na stałe ?

    09.05.2025 08:16

    Pracownik

    Hej. Słyszałem że jeśli się już pracuje dłuższy czas, to można złożyć wniosek z prośbą o dostanie umowy na stałe. Obecnie pracuje 9 miesiąc, moja umowa kończy się pod koniec roku, a dla pewności chciałbym już dostać umowę na stałe, a nie czekać do końca roku. Gdzie taki wniosek można złożyć ? W kadrach, u kierownika ? Skąd go pobrać ? Czy po prostu samemu się pisze taką prośbę i po prostu zanosi ? Z góry dziękuję za pomoc
    ReviewUserIcon
    Młody

    10.05.2025 09:44

    Pracownik

    Jak ktoś stoi i nic nie robi i tak się nie dostanie szkoda papieru
    ReviewUserIcon
    Dżordż

    15.05.2025 10:40

    Pracownik

    Możesz sam taki wniosek napisać, dużo jest przykładowych na necie. Najlepiej dać bezpośrednio kierownikowi i żeby przy Tobie podpisał a sama możesz do kadr go zanieść wtedy. Często brygadziści czy też kierownicy wezmą taki papier od Ciebie, zwiną w rulonik i wywalą gdzieś bo mają to w d*&@$. Najszybciej i najpewniej samemu takie coś ogarnąć sobie, a wtedy masz 100%pewności, że poszło to do odpowiednich rąk. Wnioskować o umowę na stałe możesz i po 3 miesiącach pracy, nie ma jakiegoś wyznacznika czasowego.
    ReviewUserIcon
    Kawaler.

    01.05.2025 18:22

    Kandydat

    Witam, a chciałem zapytać czy w firmie są jakieś fajne dziewczyny zgrabne zadbane wysportowane które lubią się umawiać na randki po pracy? Może w firmie można zapoznać fajną modelkę xd
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    06.05.2025 04:49

    Pracownik

    Tak są ale musisz być kierownikiem wtedy wszystkie są nagle wolne i chętne. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Leonardo Di Caprio

    14.05.2025 17:45

    Pracownik

    a Najłatwiejsze gdzie??
    ReviewUserIcon
    jolero

    14.05.2025 08:08

    Kandydat

    Witam może ktoś z pracujących się wypowie, na temat zarobków w tej firmi, jeżdżąc po Śląsku szumnie prezentują się szyldy średnia płaca 6.500 netto. Ktoś się wypowie na ten moment jak to autentycznie wygląda, jakie elementy składowe płacy, po jakim czasie premia itp. Z góry dziękuję za odpowiedź. Interesuje mnie zakład pracy w Wodzisławiu Śląskiem
    ReviewUserIcon
    Nigdy eko okna

    14.05.2025 16:11

    Pracownik

    Nie dodali ze takie pieniądze zobaczysz za pół roku ????
    ReviewUserIcon
    Xx

    13.05.2025 07:13

    Pracownik

    Jak to jest , że krawężniki z ochrony mogą sobie palić za wiatą bądź w samej wiacie(swd) ? Czas to ukrócić..
    ReviewUserIcon
    Krystian

    14.05.2025 06:13

    Inne

    Cześć Niebieska, Twoja odpowiedź jest trochę sarkastyczna ale jednak kulturalna dlatego odpowiem: chodzi o generowaną wartość w okresie czasu. W dziale handlowym jesteśmy w stanie w ciągu jednego dnia wygenerować wartość pokrywającą wypłaty 100 osób z produkcji. PS. Marnujesz się na produkcji
    ReviewUserIcon
    bhp kompetencje

    14.05.2025 15:47

    Pracownik

    mozemy miec krotkie spodenki ? "nie bo inne hale nie maja"..... czemu jak przychodza z innych hal, to nie nosza odblaskowych jak my ? "bo u nich nie ma" xD xD xD xzd xzd
    ReviewUserIcon
    Bazowy

    25.04.2025 15:05

    Pracownik

    Więc tak panowie i panie doszło do tego szybciej niż się spodziewałem, eko sprzedane Amerykanom ???? tak to jest jak się chce otwierać multum fabryk bez pomyślenia. Za dużo na raz panie Kłosek za dużo plus syndyk z Rafako oj masakra . Ale co się dziwić jak kierownicy mają w (usunięte przez administratora) jakość . Teraz Nostradamus wbija sądzę że nie będzie premi w tym roku nie raz może nawet z 3mc pod rząd pozdrowionka eko ludki ????
    ReviewUserIcon
    Hahaha

    13.05.2025 12:54

    Pracownik

    Ty daunie bo na stronie zus skladki sa aktualizowane co 3ci miesiac wiec dlatego nie widzisz dwoch najnowszych skladek xD was sie powinno bic bez kitu xD
    ReviewUserIcon
    Ddd

    13.05.2025 13:01

    Pracownik

    A zadzwoniłeś do firmy się zapytać, wyjaśnić? Jeżeli nie to to świadczy tylko o tobie
    ReviewUserIcon
    Alicja

    12.05.2025 10:03

    Pracownik

    Mam pytanie do zarządu firmy eko okna. Kiedy wprowadzicie wyrywkowe kontrole i testy na narkotyki ?Ja rozumie że walczymy z alkoholem w firmie ale myślę że o wiele większym problemem (nie tylko w firmie ,ale i w całej Polsce )są właśnie narkotyki!Wiekszość kierowników to toleruje i przymyka oko … ! Ciężko się pracuje z ludźmi po dopalaczach itd . Po prostu nie raz się boję ! Zgłoszenie tego nie wchodzi w rachubę bo nie wiadomo co takiemu panu odwali … dziękuję i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Karol

    13.05.2025 03:50

    Pracownik

    Niestety na moim dziale to samo, wszyscy wiedzą kto bierze kto handluje i tylko głupie żarty od brygadzisty zero reakcji. A jak raz testy mieli robić to tych co biorą na wolne wyslal... Niestety to przyciąga patologie a normalni często mają dość.
    ReviewUserIcon
    Niebieski

    13.05.2025 10:50

    Pracownik

    Brygadzista się nie odezwie bo boi się o własną (usunięte przez administratora) Kryje handel narkotykami na terenie firmy, bo może za milczenie dostaje w zamian kilka gram. A interes się kręci.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Dziurek

    12.05.2025 22:57

    Kandydat

    Witam, czy są aktualnie przyjęcia na Wodzisław? Jak wyglądają pensje?
    ReviewUserIcon
    nowy

    12.05.2025 14:30

    Pracownik

    Pytanie czy to prawda że na plastikach zwalniają?
    ReviewUserIcon
    Polak

    12.05.2025 10:22

    Pracownik

    I jak nasza wydajność firma zadowolona ?Ja pracuje najszybciej jak umiem
    ReviewUserIcon
    Niemiec

    10.05.2025 09:15

    Pracownik

    Czy mozna tutaj zatobic ,ale się nie narobić?
    ReviewUserIcon
    Smerf

    11.05.2025 10:09

    Pracownik

    Oczywiście. Zatrudniasz się czekasz na umowę roczną i cyk L4 kasa leci, zmęczenia brak. Co chwila takie praktyki widać z nowymi.
    ReviewUserIcon
    MiskaRyżu

    12.05.2025 06:31

    Pracownik

    I dobrze, nie ma warunków do pracy (m0bb|/\/g) to sie idzie na l4 odpocząć od tych socjopatow
    ReviewUserIcon
    Benek

    11.05.2025 13:30

    Pracownik

    Witam czy zarobię tutaj 13 tys bo nie wiem czy z Dani wracać?
    ReviewUserIcon
    Geronimo

    11.05.2025 17:44

    Były pracownik

    Nie i nie. Jak masz w Danii dobre warunki to tam zostań bo kasa i życie lepsze, zero tej polskiej (usunięte przez administratora) i zarobki przez pół.
    ReviewUserIcon
    Gosc

    08.05.2025 11:35

    Inne

    Orientujecie się może kiedy będą przelewy?
    ReviewUserIcon
    Masakra

    08.05.2025 15:55

    Pracownik

    Będą to będą, a co kasa ci się kończy ? Ludzie jakbyście nie mogli wytrzymać bez kasy dzień czy dwa. Co miesiąc to samo pytanie
    ReviewUserIcon
    N

    10.05.2025 08:40

    Pracownik

    Była już wypłata?
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.05.2025 11:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Em

    09.05.2025 23:25

    Kandydat

    Ale że jak? od pseudo kierownika czy czerwonego do pyska????
    ReviewUserIcon
    xD

    10.05.2025 08:38

    Pracownik

    8k i cieszy się że biega jak pomarańczowe pieski a ludzie tu nic nie robią za 6k xD ale zawsze te 2k można wydać pod żabką xD
    ReviewUserIcon
    Nick

    08.05.2025 16:36

    Inne

    Może ktoś wkoncu zrobi porządek z biurowcami ,w czym my pracownicy produkcyjni jesteśmy gorsi ?? Biurowcy zaczynając od 8 pracę pierwsze 30 minut spędzają na stołówce,przy kawie lub na papierosie a nas ściga jakąś grupa interwencyjna . Otwórzmy szeroko oczy bo robią z nami co chcą zaraz idąc do toalety będziemy się odbijać na czytnikach
    ReviewUserIcon
    Rrr

    08.05.2025 12:38

    Pracownik

    Czy wypłaty może już były?
    ReviewUserIcon
    Marcela56

    08.05.2025 12:29

    Pracownik

    Do wiadomości kierownika kuchni… proszę zwrócić uwagę paniom kucharkom aby spinały lub związywały włosy bo już któryś raz z kolei znajduję włosy albo w bułkach albo w pizzy włos długi czarny kręcony znam też właścicielkę…. Taka wysoka pani zrobiona trochę na lalkę barbi.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.05.2025 11:23

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jeje

    08.05.2025 11:04

    Pracownik

    Mozesz coś więcej powiedzieć? Czy złudna nadzieję robisz :D
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.05.2025 10:27

    Pracownik

    Dostał już ktoś wypłatę ?
    ReviewUserIcon
    Kornice

    08.05.2025 00:25

    Pracownik

    Ten co rozdziela robotę to ma nasrane w głowie jak można dać drugi weekend znowu tym samym ludziom wolne a my znowu do roboty. Podziękujemy wam w soboty
    ReviewUserIcon
    Ex pracownik

    07.05.2025 08:01

    Były pracownik

    Na świadectwo pracy czekam ponad miesiąc. Czas na wydanie tego papieru to max.7 dni. Kadrowa mnie wręcz zbyła mówiąc że to nie jej problem tylko Kornic poczym zakończyła rozmowę :) (Wodzisław)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.05.2025 23:47

    Pracownik

    Pracuję w tej firmie 4 lata i jestem zadowolony so źle dni i dobre raz pod górkę raz z górki ale ogólnie mi pasuje
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    06.05.2025 04:48

    Pracownik

    Tak są ale musisz być brygadzistą albo kierownikiem wtedy są wszystkie nagle wolne i chętne. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Do Bob

    25.04.2025 19:09

    Inne

    Bob rozmowa ok . Miło super, klolezensko . Wydaje ci się ze wreszcie super firma . W Kornicach jak żle trafisz wylądujesz na l 4 z powodu mobingu i nerwicy zafundowanej psychicznym panstwieniem się i znęcaniem zdziczalej prymitywnej hołoty z okolic Raciborza i Kornic . Notuj w kalendarzu każdy objaw mobingu , obrazania , znęcanie się i czego tylko. Przyda się do sprawy o Mobing . Firma nie ma szkoleń antymobingowych . Więc chyba sad w Raciborzu kest zawalony takimi sprawami z Eco .
    ReviewUserIcon
    Nick

    05.05.2025 09:39

    Pracownik

    Notuj w kalendarzu ?? XD notatki z kalendarza to żaden dowód na mobbing.
    ReviewUserIcon
    xD

    05.05.2025 15:28

    Pracownik

    publiczne krzyki lub obraźliwe komentarze daj mi dostęp do kamer to od ręki dam ci 10 przypadków, tylko ciekawe czy zwolnią swoje wierne psy brygadzistowskie czy pracownika
    ReviewUserIcon
    Apel

    26.04.2025 08:15

    Pracownik

    Teraz tak !!!! Widzę że eko wprowadza rygor jak w więzieniu !!OK!! Ale jak przyjdzie lato i temperatura przekroczy na hali nr2 28 stopni to od razu dzwonię do pipu !!!przestało mi zależeć na tej robocie ale troszkę się pobawimy!! Firma robi na złość , to teraz ja wam to oddam!!!!
    ReviewUserIcon
    Marek

    04.05.2025 14:16

    Pracownik

    Widziałem palących zaraz za metalowymi kontenerami na listwy , lagi itd. Wiesz co by się stało jakby wózkowy brał te kontenery i jeden by się przewrócił na te osoby kitrajace się tam? Odpowiedz sobie kolego . Palatnia tylko i wyłącznie !
    ReviewUserIcon
    Nie kłam.

    05.05.2025 09:35

    Pracownik

    Przeciez nikt wam nie zabrania palić, nawet wam te palarnie zbudowali, żebyście se mogli (usunięte przez administratora) posadzić. Już nie przesadzajcie, że nie wytrzymacie 4 godzin bez papierosa. Bo jak się zapali przed pracą, na przerwie i po pracy to tyle wychodzi mniej więcej. Tym bardziej, że i tak większość z was ciagnie na halach epapierosy.
    ReviewUserIcon
    Wzorowy pracownik

    04.05.2025 18:26

    Pracownik

    Witam nocke jutro zaczynamy?
    ReviewUserIcon
    Kate91

    04.05.2025 16:34

    Kandydat

    Witam , czy może mi ktoś odpowiedzieć jakie stanowiska pracy mogą pracować na 2 zmiany ? Dzięki za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Ludek

    26.04.2025 22:51

    Pracownik

    Jak czytam te wasze wypociny to aż mi się chce z was śmiać. 6500 nie możliwe na rękę? Pracuję tu od 5 miesięcy i po okresie próbnym pierwsza wypłata to było 5800, teraz dostałem 6400 i przypomnę że mam tylko 2 zmiany. Także nie wiem jak wy pracujecie że macie niskie wypłaty xd i ten wasz niby mobbing. Jesteście miękie nie powiem co więc dla was pewnie krzywe spojrzenie już jest traktowane jako objaw psychicznego znęcania się w firmie haha. Do tego te wasze popeliny, tak firma została sprzedana amerykanom haha. Co Wy bierzecie? Został sprzedany kredyt ale to nie znaczy że firma została sprzedana, ani żadne udziały w ten firmie!! Jesteście żałośni tyle powiem :) nie podoba się to proszę iść do kesu na przeciwko. Dadzą wam najniższą krajową i będziecie szczęśliwi.
    ReviewUserIcon
    Zorientowany

    01.05.2025 22:51

    Pracownik

    Nie masz pojecia czym jest leasing zwrotny. Firma sprzedaje bankowi hale, dostaje kase, ktora splaca zadluzenie (albo jego czesc) i potem placi bankowi raty leasingowe za te hale az do calkowitej splaty. Nie ma zadnego "kredyt splaci ktos inny bankom". Nie osmieszaj sie gosciu takimi tekstami. W biznesie leasing zwrotny nie jest niczym zlym, zalezy tylko na co zostanie przeznaczona kasa ze sprzedazy. Jesli na splate zadluzenia to wszystko jest okej, ale mozna zrobic tez tak jak PiS zrobil w PKP Cargo przed wyborami parlamentarnymi 2023, czyli sprzedal najlepsze lokomotywy za kilkaset baniek i zamiast przeznaczyc to na splate zadluzenia to dal pracownikom podwyzki (chociaz bylo wiadomo, ze firma jest w tragicznej sytuacji) oraz zlecil spolce corce remonty wagonow do przewozu wegla, na ktore nie bylo pracy. Zrobili to tylko i wylacznie po to, zeby zaloga sie nie burzyla przed wyborami, ale wiedzieli, ze to jest dzialanie na szkode spolki. Tu jest zupelnie inaczej.
    ReviewUserIcon
    Kate91

    04.05.2025 16:33

    Inne

    Pracujesz na 2 zmiany? A jakie stanowiska mogą na 2 zmiany pracować ? Dzięki .

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.