Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Ada

Czy z powodu jedno lub dwudniowego zwolnienia lekarskiego brygadzista zabiera cala premie za dany miesiąc? Słyszałam, że do 5 dni premia nie jest zabierana. Ktoś potwierdzi te informacje?

m
@Ada

Zależy od kierownika

Premia
@Ada

3dni możesz chorować, ale na wniosek brygadzisty nie wezmą tobie premii. Wszystkie L4 powyżej tych dni premia jest zabierana cała, nawet za 4 dni.

Olo
@m

Na 2 hali masz pewne brak premi Tam zasady inne niż na całym zakladzie Jak za (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

ekoludZ6
@Premia

na Z6 Alu za 3 dni nie zabierają całej premii. Biorą 20% z każdego dnia. czyli za 3 dni L4 tracisz 60%. Swoją drogą ciekawy przelicznik.

Michal

Dlaczego na hali numer 2 nie ma podwyżek dla pracowników a na innych halach podwyżki są?? W końcu jest jeden zakład czy jak to jest? Na 2 hali kierownik blokuje pracownikom wnioski. Te 3.5 k podstawy to jest dobre aby opłacić mieszkanie,zrobić opłaty a później wegetować.

Wyjadacz paluszków
@Michal

Pewnie jesteś nowy i masz gołą podstawę,albo po prostu ściemniasz,że tak mało zarabiasz, zamiast wylewać żale na takich forach bierz (usunięte przez administratora) w kroki i walcz o wynik na linii,a przestaniesz płakać i wegetować.

@Michal

Nie tylko na hali 2 blokuja podwyzki. Hala 6 to samo. I nie ważne ile się robi,to podwyżki sie nie ma,chyba że ktoś "mocno" trzyma z czerwonymi ... Wydaje mi sie,ze sam Prezes powinien pojawic sie w Firmie i porozmawiać z praciwnikami,bo to co sie dzieje,to jak sa traktowani ludzie przechodzi juz wszystko... oraz niektorzy brygadzisci oraz zarzadzajacy wyzej powinni "zjeść ze stołka ".

Michal
@Wyjadacz paluszków

Pracuje 11 lat,więc do nowych nie należę,dla Ciebie wyplata z premia 4700 to jest dużo przy takiej inflacji ? Gdzie samo opłacenie mieszkania wynosi mnie połowę tego co zarobię,to jak tu nie wegetować.

Gynek
@Michal

To zmień mieszkanie,bo jeśli rzeczywiście płacisz około 2 tysięcy za mieszkanie to coś jest nie tak ... Zresztą sam powinieneś się zorientować,że płacąc takie pieniądze co miesiąc to chyba nie jest normalne,poza tym nie wiem na jakim dziale pracujesz bo 4700 z premią to taki bardzo średni wynik. Jeszcze bardziej zaczynam mieć wątpliwości,że piszesz prawdę ponieważ pracując 11 lat stażowe, które wynosi po 10 latach pracy prawie 500 zł,masz później przeniesione na stawkę. Jeszcze masz jakieś żale do wylania na forum?

Ktos
@Anonim

Tak mam osobę która pracuje na 6 hali i zgadzam się że firma powinna się przyjrzeć brygadzistom i kierownikom w firmie panuje niestety mobbing a zakład nic z tym nie robi po udaniu się do opiekunów personalnych człowiek usłyszał że ma z kierownikiem porozmawiać nie dziwi mnie że jest taka rotacja bo jest sporo wrednych osób które myślą że jak dłużej pracują to wszystkie rozumy pozjadaly szkoda jest ludzi którzy dobrze pracują a są traktowani przez wielkich brygadzistów bardzo niefajnie obgadywanie (usunięte przez administratora) to jedne z głównych cech stosowanych przez pracowników

Oshee
@Gynek

Średnio mam 4200 - 4500 po 6 latach więc o czym mówisz? Oczywiście netto. Zmienić mieszkanie gdy jest za drogie? Powaznie? A co to wymiana butów? Wszystko idzie do góry, mieszkania, kredyty, utrzymanie. Tylko wypłaty coraz mniejsze...

Nik
@Oshee

Pracuje kilka lat w eko I potwierdzam, przekroczenie 5 tys netto jest nieosiagalne dla większości pracownikow

inflacja

nie podwyższą pensji to prędzej czy pózniej bedą wypowiedzenia albo odrazu się bedą zwalniać , prezes nie myśli tylko mu w głowie inwestycje , on się nie martwi o własne rachunki jego stać a my ? 4500 srednio netto to jest porazka w tych czasach wszystko z miesiaca na miesiac drożeje dosłownie wszystko , już nie wspomne o rachunkach , tak naprawdę to my nie zrabiamy 4800 brutto skoro wszytsko drożeje a pensje stoją w miejscu

@inflacja

Podwyżki ? Poważnie przy takich lipnych wynikach.Nie widzisz co się dzieje na zakładzie? Nie mamy zamówień otwórz oczy !

Inflacja
@Stefek

Ok nie ma zamówień to po cholerę tyle tego wszystkiego nowego powstaje hale i nowych zatrudniają jakby skok zamówień był właśnie o raz tyle …

Firmowe Becikowe, widział ktoś jakieś warunki są?

No to sa jakies jaja. Dyskryminacja totalna ! Trzeba miec ślub koscielny zeby dostać becikowe na dziecko. Oni sa niepowazni nie mozna czegos takiego wymagac ! Nierowne traktowanie i to jeszcze oficjalnie podane na tacy

Ten zakład się coraz bardziej sam poniża, religia łączyć z firmą to już jakaś opsesja na tym punkcie.....

ktos

A moze wlasciciel daje taki benefit i ustala wlasne wymagania? Straszne ze ciagle wszyscy twierdza ze wszystko im sie nalezy. Tez mam dzieci i nie mam slubu. Moj wybor i moja strata. Ale 500+ nie nalezy sie wszystkim (i tu ludzie ktorzy dzieci nie maja tez maja sie burzyc?) i taki benefit tez nie musi. Jest na okreslonych warunkach i wlasciciel ma do tego prawo. Juz nie przesadzajcie bo ze wszystkiego robicie problem. Frytki za zimne, bon urodzinowy za mały, autobusy nie w takim kolorze. Ludzie - to jest zakład pracy a nie hotel. Cokolwiek nie zrobic ciagle jest zle. Jak Wam zamkna ta firme w koncu (oby nie) tez bedziecie gadali ze zle. Czyja wtedy bedzie wina? I nie - jestem zwyklym pracownikiem produkcji i od kilku lat widze co tu sie dzieje z kazdym nowym rokiem ludzie wymyslala cuda. Fakt, ja tez wielu rzeczy nie rozumiem, wielu decyzji ale w domach tez macie takie same wymagania? Tak samo innych traktujecie? Wszystko Wam sie podaje pod nos a dalej jest zle, dalej macie wymagania bo jeszcze malo a na koncu donosicie bo malo. Kobiety (nie wszystkie) robia sobie z linii produkcyjnych wybieg modowy, inni 80% czasu sa na fajce a inni ciagle przy kawie. I zarządzanie w tej firmie i my jako pracownicy nic do rozwoju i do bytu dobrego tej firmy nie wnosimy.

HaHa
@ktos

@ktos ma do tego prawo? To ty chyba prawa nie znasz. Warunki musza byc zgodne z kodeksem pracy, chyba ze wyciagnie z wlasnej kieszeni a nie firmowego rachunku

@ktos

Trafione w punkt! Nauczyli ludzi, że ciągle się im daje i gdy się im zabiera to jest wielki krzyk. Chyba lepiej stracić becikowe,z którego większość z nas nie skorzystała (wiek,brak możliwości posiadania dzieci,itp) niż gdyby odrazu mieli w celach oszczędności zabierać ludzią to na co pracują cały miesiąc. W każdej małej firmie pracownicy mogą tylko pomarzyć o czymś takim jak becikowe od pracodawcy czy paczka dla dzieci na święta.

Ktos
@HaHa

A w czym "prezent" tudzież " gratyfikacja" za urodzenie dziecka jest związana z Kodeksem Pracy? Bo urodzenie dziecka z pracą i obowiązkami/ prawami pracownika w zakresie wykonywania ich pracy chyba niewiele ma wspólnego? No chyba że rodzenie dzieci jest obowiązkiem służbowym. Inaczej....skoro te warunki są takie zle....to co mają powiedzieć nawet gdyby małżeństwa które dzieci mieć nie mogą co? Bo w tym beneficie też są dyskryminowani. A co mają powiedzieć ludzie którzy mają dzieci ale kolejnych już nie chcą? Czemu płaci się tylko tym którzy mają teraz rodzic? To też jest dyskryminacja bo dzieci żona urodziła mi prędzej? Bez jaj. Jak Wam tak źle idźcie do firmy gdzie Wam wypłaca tak potężne pieniądze za noworodka. Chętnie też tam dołączę

Stefek

Właśnie zostało zlikwidowane ,Jest indormacja na pracownik

HaHa
@Ktos

Oczywiscie nie musi nic dawac, ale jak juz tworzy taki benefit nie moze wymyślać warunkow ktore wykluczaja pracownikow chocby ze wzgledu na inna wiare. To ze wczesniej nie istnial lub to ze juz teraz nie istnieje to zwykly pech, lub tez zwykly fart ludzi ktorzy w tym krotkim okresie sie na to zalapali.

Hala 9

Czy to prawda że równają teren pod hale nr9? Ktoś tu chyba przeinwestowal. Zamówień brak......

Dobry

Jakie są zmiany

Lubię zmianę C

Ale żeby beciokowe było tylko po ślubie to jest śmieszne :) Od połowy roku 2022 w eko jest coraz słabiej, oto prawda :) i gdyby ludzie nie liczyli że na Wodzisław przeskoczą wszyscy za 2 dni po otwarciu to sprawa jest prosta :) w Kornicach by więźniów brali do roboty bo 3/4 ludzi Od Rybnika,Żor,Rydów i wodzislawia o wioskach nie wspomnę dawno by olali robotę w Kornicach :) i ludzi by im brakowało w tysiącach Z kim nie pogawędzisz to wszyscy tylko trzymią się Kornic tylko dlatego że mają baaaardzo dużą nadzieję że na jesień wskoczą na Olszyny i zakończą koszmar z dojazdem. A pieniążki jak podliczysz czas na dojazd ( a przygotowanie się do pracy? ile ludzi wstaje o 3 30 aby na 6 00 dojechać ) do macie mniej jak w fast foodach, czasem tylko te premie ratują cały ten śmieszny mały świat eko :)

@Lubię zmianę C

Skoro zarobisz więcej w fast foodzie to dlaczego pracujesz w eko oknach? Poza tym każda osoba zatrudniająca się z rejonów Wodzisławia,Żory Jastrzębia its chyba brała pod uwagę czas jaki trzeba poświęcić na dojazd więc nie rozumiem dlaczego nagle zaczyna was to boleć. Skoro uważasz że zarabiasz za mało i jeździsz za daleko to w takim razie po co w dalszym ciągu nosisz tą niebieską koszulkę?

Lolek

W miesiącu wrześniu (usunięte przez administratora)mi 10 lat w eko. Czy dodatek stażowy zostanie przeniesiony do stawki czy to już z nienaktualm jak wiele rzeczy w eko?

Staram się o przyjęcie do pracy jako kierowca. W listopadzie ubiegłego roku złożyłem cv zgodnie ze wskazaniem pana z rekrutacji. W lutym tego roku otrzymałem telefon czy jestem zainteresowany, jeśli tak to wdrożą procedurę. Umówiono mnie na spotkanie z kierownikiem transportu. Byłem punktualnie . Ochrona na dyżurce zawiadomiła kierownika ze czekam w odpowiedzi usłyszałem że nie zostanę przyjęty na rozmowę ponieważ kierownik z nikim sie nie umawiał. Uszy po sobie i odpuściłem. Ponieważ bardzo mi się podoba ten wózek na przyczepie postanowiłem jeszcze raz. Rekrutacja poinformowała że wprowadzono zmiany i że to kierownik teraz decyduje o wizytach. Udało mi się jednak wykręcić numer tak ad hook i trafiłem na osobę która mnie umówiła z kierownikiem oczywiście nadal nie mam bezpośredniego kontaktu. Jadząc na spotkanie z kierownikiem autko złapało defekt. Nie miałem możliwości kontaktu by przesunąć wizytę czy chociaż poinformować o " katastrofie". Dodam że mam 75 km do Kornic. Tym razem moja wina. Obiektywna sytuacja techniczny problem. Ponieważ udostępniono e-mail dyrektora trasportu uprzejmie zapytałem w opisywanym temacie spodziewając się choćby info - w formie że moja wiadomość została przekazana osobie decyzyjnej. Jednak nic. Ponownie zadzwoniłem do rekrutacji z prośbą o numer do kierownika. Wystarczyłaby odpowiedż -ze niestety nie mamy dla pana odpowiedniego stanowiska pracy. Numeru nie otrzymałem - rozumiem taka procedura. Zostałem z obietnicą że zaraz ktoś się przyjrzy sprawie. Piętnaście minut wystarczyło by pani z rekrutacji wyjaśniła bieg zdarzeń, informując że kierownik jest nieobecny i zaraz po powrocie temat otrzyma ma biurko. No mamy już krótką nowelę pt: jak przyjmowałem się do EO". No cóż potężne przedsiębiorstwo, rozumiem że mogą występować pewne "hohliki"organizacyjne. Jednak istnieją takie utarte formy odpowiedzi. Np: dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą z przykrością informujemy że nie spełnia pan wszystkich naszych oczekiwań????. Ja chcę podjąć szybko pracę jeśli można a nie czekać i czekać. Teraz to się zaczynam obawiać pana kierownika, z poważaniem Adam

Powiem szczerze, nie spodziewałem się, że w tym miesiącu wypłata będzie tak katastrofalna... Niby pracuje od października zeszłego roku, mam wykształcenie podstawowe (ze względu na ciężką sytuację rodzinną musiałem zrezygnować z nauki) ale 2646 zł to trochę przesada. Większość ludzi patrzy w telefon przez 8 godzin albo wychodzi na papierosa co 40 minut i zarabiają 2x więcej niż ktoś kto faktycznie zasługuje na dobrą wypłatę. Za 2646 zł dojeżdżam 5 dni w tygodniu przeszło 50 km do Kornic i wydaje mi się, że mimo wszystko lepsze pieniądze zaoferuje mi malutka firma gdzieś na uboczu drogi niż owa firma w której pracuję.

Stefek

3500 brutto ,Jeżeli nie przepracował 2 lata w innym zakłądzie jest 3300 brutto.Czyli 2574 na ręko + godziny nocne i nie ma premii. Więc pisze prawdę. Więc nie rób reklamy

Kinga

ale powiedz, że to jest twoja pierwsza praca i nie masz doświadczenia. Po roku jest podwyżka stawki, po 2 latach kolejna więc podstawa się zmienia. Co do premii to wszystko zależy od wyników - gdy ich nie ma albo jest dużo reklamacji to trudno o dodatkowy hajs. Tak jest wszędzie.

Jan
@Kinga

Podwyżek stawki juz nie ma po roby , ba nawet po 4 -5 latach stawka jest 4800 brutto ...

@Stefek

A nie 3300 netto(na rękę) przypadkiem ? ???? Minimalna brutto wynosi 3490 od stycznia 2023

Nie będzie się opłacać dojeżdżać tak daleko za 4800 brutto jeśli eko nie da podwyżki i tracić tyle czasu na dojazdy

Na umowie mam wpisane 3 500 brutto ????????

Zdizch

To 2700 na rękę . Zwykła kpina najniższa krajowa tak wszędzie dają :) W lipcu krajowa na 3600 brutto to dostaniesz podwyżkę ,,,,Masakra

Eziebezie

Ja przez te 3 miesiące próbnego zwiedziłem 5 stanowisk, trafiło się stanowisko na którym się czułem dobrze i dawałem sobie rady ale kierownicy uznali że nie podoba im się to że stoję na tym stanowisku i zaproponowali mi 2 opcje albo zostaje na tym stanowisku nie przedłużając mi umowy albo idę na inne stanowisko żebym się sprawdził tam jak dla mnie to jest śmieszne

Z6

Jako że eko kadry tak chętnie zapraszają na rozmowę. Zapytam tutaj czy firma której przedstawicielem jest kierownik a nawet dyrektor zakładu 6,7,3,2,1 może zmuszać ludzi do pójścia na urlop bierzacy

@Z6

Nie,kierownicy nie mogą zmusic pracownika do brania bierzacego urlopu na poczet tego ,ze pracodawca nie ma dla niego pracy. W takim wypadku musi dac postojowe a nie zabierac nowy urlop,czy urlop bezplatny. Mozna zadzwonic do PIP i sie wszystkiego dowiedziec.

Spokojnie

Grafik masz przesunięty, więc normalny dzień pracy.

Mały

Grafik jest przesunięty i jest to normalny dzień, nie dostaniesz za to dodatkowych pieniędzy i dnia wolnego. Pozdrawiam

Pomyśl

A to jest moja wina że w niedziele i poniedziałek nie pracowałem, nie były święta więc moim zdaniem powinna nocka być normalnie zapłacona, jako dzień dodatkowy a nie że przesuwają dni …

Jesli byl to dzien w którym szło sie do pracy to nie był dniem dodatkowo płatnym. Plecam poczytać KP.

@Pomyśl

Pracodawca moze nawet ustalic ze 5 dniowy tydzien pracy zaczynamy od wtorku do soboty. I tym sposobem sobota nie jest dniem dodatkowym!!!! Ale najlepiej nic nie wiedzieć a się wypowiedzieć.

pip

Mam pytanie do firmy, dlaczego wysylacie ludzi na przymusowe urlopy albo placicie pracownikom za przestoje tylko 60 % skoro wg art 81 kodeksu pracy kazdemu kto ma w umowie wpisana stawke godzinowa lub miesieczna przysluguje 100 % za kazdy dzien przestoju ?? [post dodany pierwszy raz ;)] Art. 81. § 1. Pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania - 60% wynagrodzenia.

Aska
@pip

No właśnie, tez chciałabym się dowiedzieć. Pracuje na 6 hali i już w tym roku 6 dni urlopu mi zabrali. W tamtym tygodniu nasza linia znowu na nockach miała wolne, a my przyszłyśmy- żeby nie tracić nowego urlopu. Powiedzieli ze mamy iść do domu i wybieramy urlop albo iść na bezpłatne. Masakra

Postojowe
@pip

Niech się wypowiedzą na ten temat eko okna. Nie chodzi o zapraszamy na rozmowę w tym temacie tylko nie się wypowiedzą tutaj bo narazie kadry przecierają oczy ze zdumienia. Nic na ten temat nie wiemy. Dramat za chwile na wakacje to pojedziemy na bezpłatnym. Już nie wspomnę o jakieś wyjątkowej sytuacji losowej to urlopu brak bo pracodawca bierze wszystko dla siebie.

Ale o co chodzi
@Postojowe

Nikt nic nie napisze, nasi tzw "kierownicy" i "dyrektorzy" nastawieni są na realizację celów, a o zwykłym pracowniku już dawno zapomnieli, a to my tworzymy tą firmę, bez produkcji i reszty działów około produkcyjnych i transportu ich czerwone koszulki znaczyłyby tyle co kasjerek w pewnym markecie

Iks
@pip

Postojowe jest płatne 100%, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Paski są dostępne, proszę sprawdzić

Danon
@Postojowe

Idziesz na cały miesiąc na L Quattro i masz urlop! W dodatku nic nie tracisz , nie widzę żadnego problemu!

Postojowe
@Danon

Widzę ze masz dużo do powiedzenia. Ty możesz chodzić na l4 mi to nie jest na rękę. Mam swój urloo i jedyne co wymagam aby eko działały z prawem w obie strony a nie tylko jak im wygodnie.

Carol
@Ale o co chodzi

Chcecie wypłaty coraz to większe i większe,a to że dałem za okno paręnaście tysięcy i gwiżdże, świszczy to też ich wina? płacą wam za spieprzoną robotę ,a później jeszcze raz za poprawki,albo wymianę okna.Tego nie widzicie,,fachowcy,,

Edek
@Carol

Tak to jest : pogoń za normami niestety kosztem jakości

PerseusAnthem
@Edek

To jest to sedno. Teraz pracuje na produkcji wcześniej jako montażysta okien i drzwi przez 20 lat.. Widzę jak to wszystko jest robione. I Ci powiem masz rację.

@pip

Nie wierzę, ze jest płacone 60% . Postojowe w przypadku Firmy Eko-Okna jest 100%,prosze nie siać plotek.

Nić

Ten nowy rozkład to jakaś porażka. Na Z2 panuje totalny chaos, jeden na drugiego się ciśnie.

Hala nr 7

Czy na innych halach też tak jest że większość lini chodzi co chwilę na postojowe a jedna linia chodzi caly czas do roboty i za....(pieprza) robiąc plany z innych lini . Szczególnie zmiana C . Czy ten młody niedoświadczony kierownik tego niewidzi ?? A premie jedni i drudzy mają takie same . Może czas na równy podział pracy .??

Rex
@Hala nr 7

Na zmianie B jest to samo, jedna linia która jest najlepsza na calej hali pośród wszystkich zmian, też chodzi na okrągło, gdzie reszta nieudacznych linii ma wolne… Mało tego, robią na nich, na ich premie.

Qwerty

No właśnie jesteś mlody i niedoświadczony, jak trochę popracujesz zobaczysz że praca polega wlasnie na tym, że idziesz i robisz co ci KAZĄ a nie co sobie wymyślisz i co ci się podoba i w czym się dobrze czujesz, to nie jest jak wam sie wydaje przedszkole, z którego chyba dopiero co wyszliscie

Wyjadacz

Witaj,a to przychodzisz do nowej pracy i robisz sobie koncert życzeń? Czy pracujesz tam gdzie Cię postawią i masz 2 tygodnie na to aby się nauczyć i wyrobić? W ostatnim czasie widząc,,TO" co przychodzi,, pracować" nie powinno być zdziwienia,że jesteście tak traktowani,wy nie jesteście w stanie zrozumieć i zakodować prostej komendy, zamiast pracować to chodzicie po toaletach żeby zjeść UWAGA kanapkę (smakuje wam tak? ;) ),nie ma pracy na waszych stanowiskach to telefon idzie w ruch a mógłby taki nauczyć się czegoś nowego,ale po co? Takiemu dobrze się stoi za 4700 brutto i jeszcze z premią,całe szczęście otwierają się nowe hale....Mógłbym tu jeszcze wiele złego napisać o nowych pracownikach, którzy są tacy ważni hahahaha...

?
@Wyjadacz

Owszem, przychodzę do pracy i z miejsca zgłaszam kierownikowi, że stanowisko nie jest dla mnie a on zamiast zrobić cokolwiek powiedział, że mam wrócić na linie i pracować. Wróciłem i z miejsca brygadzista przez pełne 2 tygodnie robił ze mnie pośmiewisko bo w 1 dzień nie ogarnąłem czegoś czego normalny człowiek nauczy się w tydzień. Pozdrawiam

Stary pracownik
@Wyjadacz

Pouczacie młodego, a starzy pracownicy sami załatwiają sobie ciepłe posadki po znajomości. Mi po kilku latach niedobrze się robi od tych porobionych układów i klik nie do ruszenia. Hipokryci

Qwerty

Poczytaj sobie (usunięte przez administratora)kodeks pracy o obowiązkach pracownika...podpisując umowę stajesz sie podwladnym i zobowiązujesz się wykonywać polecenia przelozonego związane z wykonywana praca ale zawsze możesz założyć swoją firmę i zatrudniać takich ludzi jak ty, którzy będą sobie robić co chcą i nie beda słuchać twoich poleceń

Nik
@Stary pracownik

Popracujesz kilkanaście lat to se też załatwisz a wy chcecie od razu bez znajomości i bez jakiejkolwiek wiedzy bo nje wiadomo dlaczego myslicie ze wam.sie nalezy, nie ma tak dobrze

Rozumjusz

Przecierz tam nie ma nawet dystrybutorów z wodą , Nie normalny on jest? Nie ma takiego zakazu ,ba powinno się pić dużo płynów przy pracy fizycznej ....

Danuta

Masz plany żeby założyć? Ciekawe jaki odsetek pracowników chciałby przystąpić do takich związków. Jak ogólnie z atmosferą? Ekipa jest zgrana?

unkown

Witam czy miał ktoś problem z brygadzistą z hali 2 oraz linii 2, ponieważ pracuje tam 6 miesięcy i zostaje wyzywany niewiadomo za co, ostatnio zostałem przystawiony do ściany przez brygadzistę. Parę dni temu zostałem wyzywany od najgorszych oraz były przekleństwa, wyzwiska w moja stronę. Gdzie można zgłosić ta sprawę. Ponieważ czuje (usunięte przez administratora)w moją stronę. Pozdrawiam

HS
@unkown

Można wiedzieć na której zmianie?

@unkown

A o jakiej zmianie piszesz ?

Premia

Kierownicy jak to jest że mamy telewizory nad głowami, widzimy ile mamy normy zrobionej, a premia niższa od poprzedniej przy wyższej normie, czyżby ponownie inne działy pracują na tych co mieli postojowe, albo powiedzcie szczerze, że te statystyki są o d...ę rozciąć i każdy ma taką samą premię, jedyna zależność taka kto i ile wyliże przełożonym.

XXX
@Premia

Niestety, każdy dział miał niskie premie. Ostatnio jest na wszystko inne typu drogi, domy, nowe hale, ale nie ma dla pracowników

Były prezes
@XXX

Wszystkie inwestycje są finansowane z kredytów wiec eko okna nie wykłada pieniędzy na inwestycje tylko się zadłuża. A to ze kredytów jest już na ponad 2 mld to inna sprawa. Każdy pracownik dostaje co miesiąc to co ma na umówię, wiec nikt nam nic nie zabrał.

Nowy pracownik

Chciałem się zapytać, jak to jest rzeczywiście z tymi nie przedłużanymi umowami? Pracuje od tygodnia, na rekrutacji było sporo osób i martwię się że po tych 3 miesiącach zwyczajnie nie przedłuża mi umowy. A jestem osobą dość młoda, palę papierosy tylko na przerwie a z telefonu korzystam tylko żeby sprawdzić godzinę.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1435, z czego 218 to opinie pozytywne, 339 to opinie negatywne, a 878 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.