opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9783 ocen
Opinie(19296)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19296)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 42
    • 43
    • 44
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Robi

    27.05.2025 21:11

    Pracownik

    Za palenie tną premie, nowych widzę nie przyjmują. Ciekawe czy umowy będą przedłużać hmm :)
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    01.06.2025 14:57

    Pracownik

    Gdybyście nie wykorzystywali na maksa tego przywileju, nie byłoby problemu.
    ReviewUserIcon
    Hmm

    05.06.2025 20:37

    Pracownik

    A gdy normy nie było ? Papieros, reset i patrzenie na innych również się odbywało.
    ReviewUserIcon
    Były

    05.06.2025 14:51

    Były pracownik

    Tyrałem tam sześć lat, sam się sobie dziwię, że tak długo wytrzymałem w KL- Kornitz... Jeśli jesteś normalnym, uczciwym i inteligentnym człowiekiem, to omijaj tę robotę z daleka, bo zdrowia Ci nikt nie naprawi ani nie odda, a stracisz go tam sporo...
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.05.2025 14:12

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Obrona

    04.06.2025 17:07

    Pracownik

    Co to za bzdury piszecie ! Spoko gość najlepszy w kraju
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    05.06.2025 11:07

    Inne

    Ciekawe dla kogo najlepszy teraz jest kierownikiem warsztatu w Kędzierzynie i tam sie nie nadaje
    ReviewUserIcon
    KRZYK TO MOBING .

    02.06.2025 13:23

    Inne

    Krzyk i negowanie kwalufikacji to mobing . Za.krzyki piszę sie do kierownika o kokisję Mobingową . Musi byc powołana i osadzic sorawce . W razie odmowy PIP. Z aroganckumi TYRANAMI NIE DA SIE INACZEJ . KRZYCZY TYRAN .... Jak jestes wykonczony krzykamini ponizaniem idz do lekarza na l 4 az odpoczniesz i dojdziesz do siebie ... za wszystko placi pracodawca . Odszkodowania siegaja nawet 100 -.200.tys zl a Eco ma z czego płacic..
    ReviewUserIcon
    Informacje

    05.06.2025 08:49

    Inne

    Izolacja pracownika w grupie współpracowników – Wyrok Sądu Apelacyjnego w Poznaniu z dnia 19 lipca 2012 r. sygn. akt: III APa 11/12 • Izolacja pracownika w grupie współpracowników nie stanowi autonomicznej cechy mobbingu. • Tylko izolacja w grupie pracowniczej będąca następstwem działań polegających na negatywnych zachowaniach objętych dyspozycją normy art. 943 § 2 k.p. (nękanie, zastraszanie, poniżanie, ośmieszanie) uzasadnia przyjęcie zaistnienia mobbingu. Subiektywne przesłanki mobbingu – Postanowienie Sądu Najwyższego • z dnia 19 marca 2012 r.,
 • sygn. akt: II PK 303/11 • 1. Badanie i ocena subiektywnych odczuć osoby, która uważa, że znęca się nad nią jej przełożony, nie może stanowić podstawy do ustalania odpowiedzialności za mobbing. Ocena, czy nastąpiło nękanie i zastraszanie pracownika oraz, czy działania te miały na celu i mogły lub doprowadziły do zaniżonej oceny jego przydatności zawodowej, do jego poniżenia, ośmieszenia, izolacji bądź wyeliminowania z zespołu współpracowników, musi opierać się na obiektywnych kryteriach. Fazy mobbingu • Faza 1. Nieadekwatna percepcja sytuacji mobbingowej Faza 2. Stres i walka ofiary Faza 3. Stabilny mobbing Faza 4. Fizyczna, psychiczna i społeczna degradacja ofiary Mobbingiem nie są: Jednorazowy akt agresji Uzasadniona krytyka Konflikt Warunki pracy Poczucie dyskomfortu w pracy Stres Dyskryminacja Wymagania menadżerskie Molestowanie seksualne Groźba zwolnienia Początek mobbingu – Wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie z dnia 6 lutego 2014 r. sygn. akt: III APa 43/12 • Mobbing jako zjawisko ma charakter dynamiczny i rozwija się, poczynając od drobnych i incydentalnych przypadków. Dopiero z upływem czasu ich kwalifikowanej sumie daje się przypisać cechę mobbingu. Nie ma powodów, by poszukiwać zdarzenia inicjującego mobbing. Jedynie w ujęciach socjologicznych doszukuje się początku mobbingu w konflikcie. Z prawnego punktu widzenia udowodnienie zdarzenia, stanowiącego początek mobbingu pozostaje irrelewantne dla możliwości przypisania pracodawcy odpowiedzialności za mobbing. Istotne jest bowiem nagromadzenie dotyczących pracownika lub skierowanych przeciwko niemu zachowań, zmierzających do wywołania skutków wymienionych w art. 943 § 2 k.p. Wystarczy zatem ustalenie, że proces trwał przez określony czas oraz, że zaistniało w tym czasie wiele zachowań składających się na mobbing. Mobber - charakterystyka • niski poziom refleksyjności, mało się zastanawia nad swoimi działaniami i ewentualnymi konsekwencjami tych działań 
 • ma wyolbrzymione poczucie własnej wartości, przecenia swoje umiejętności i kompetencje/ ma zaniżone poczucie własnej wartości, • nie znosi krytyki innych, • nie potrafi się przyznać do błędu, 
 • dba o własne korzyści, przy czym współpracownicy są traktowani jako przeszkoda i zagrożenie w realizacji planowanych celów lub są wykorzystywani do ich osiągania, 
 • jest nastawiany na rywalizację a nie współpracę, inni są zagrożeniem a nie wsparciem we wspólnym osiąganiu rezultatów • zazdrosny • mściwy Co może zrobić świadek/ofiara mobbingu? • Wyrok Sądu Najwyższego z dnia 22 kwietnia 2016 r.,sygn. akt. II CSK 478/15 W postępowaniu cywilnym niedopuszczalne jest przeprowadzenie dowodu z nagrań uzyskanych w sposób przestępczy, a więc z naruszeniem art. 267k.k. Nie jest natomiast wykluczone wykorzystanie dowodów, które tego przestępstwa nie stanowią, gdyż są utrwaleniem rozmowy, w której uczestniczył nagrywający, a więc są informacją uzyskaną legalnieObowiązki pracodawcy Przeciwdziałanie mobbingowi - (odpowiada nawet wówczas jeśli nie wiedział o jego istnieniu – stąd potrzeba działania, nawet jeśli pozornie nie ma problemu w organizacji)Obowiązek pracodawcy do przeciwdziałania mobbingowi–Wyrok Sądu Najwyższego z dnia 3 sierpnia 2011 r. sygn. akt: I PK 35/11 • 1. Przeciwdziałanie mobbingowi stanowi kontraktowy obowiązek pracodawcy. Stanowi to jedną ze szczególnych cech stosunku pracy, odmiennych w stosunku do zobowiązań prawa cywilnego, a mianowicie nakierowanie nie tylko na ochronę majątkowego interesu drugiej strony, ale także ochronę dóbr osobistych. Nie sposób oceniać odpowiedzialności pracodawcy przy użyciu kryteriów deliktowych (w tym oczekiwać wykazania jej przesłanek przez pracownika). • 2. Z prawnego punktu widzenia udowodnienie zdarzenia, stanowiącego początek mobbingu pozostaje irrelewantne dla możliwości przypisania pracodawcy odpowiedzialności za mobbing. Istotne jest bowiem nagromadzenie dotyczących pracownika lub skierowanych przeciwko niemu zachowań, zmierzających do wywołania skutków wymienionych w art. 943 § 2 k.p. Wystarczy zatem ustalenie, że proces trwał przez wiele miesięcy oraz, że zaistniało w tym czasie wiele zachowań składających się na mobbing (tj. cecha uporczywości). • Obowiązek przeciwdziałania mobbingowi polega na starannym działaniu. Pracodawca powinien w związku z tym przeciwdziałać mobbingowi w szczególności przez szkolenie pracowników, info
    ReviewUserIcon
    Informacje

    05.06.2025 08:51

    Inne

    Obowiązek pracodawcy do przeciwdziałania mobbingowi–Wyrok Sądu Najwyższego z dnia 3 sierpnia 2011 r. sygn. akt: I PK 35/11 • 1. Przeciwdziałanie mobbingowi stanowi kontraktowy obowiązek pracodawcy. Stanowi to jedną ze szczególnych cech stosunku pracy, odmiennych w stosunku do zobowiązań prawa cywilnego, a mianowicie nakierowanie nie tylko na ochronę majątkowego interesu drugiej strony, ale także ochronę dóbr osobistych. Nie sposób oceniać odpowiedzialności pracodawcy przy użyciu kryteriów deliktowych (w tym oczekiwać wykazania jej przesłanek przez pracownika). • 2. Z prawnego punktu widzenia udowodnienie zdarzenia, stanowiącego początek mobbingu pozostaje irrelewantne dla możliwości przypisania pracodawcy odpowiedzialności za mobbing. Istotne jest bowiem nagromadzenie dotyczących pracownika lub skierowanych przeciwko niemu zachowań, zmierzających do wywołania skutków wymienionych w art. 943 § 2 k.p. Wystarczy zatem ustalenie, że proces trwał przez wiele miesięcy oraz, że zaistniało w tym czasie wiele zachowań składających się na mobbing (tj. cecha uporczywości). • Obowiązek przeciwdziałania mobbingowi polega na starannym działaniu. Pracodawca powinien w związku z tym przeciwdziałać mobbingowi w szczególności przez szkolenie pracowników, informowanie o niebezpieczeństwie i konsekwencjach mobbingu, czy przez stosowanie procedur, które umożliwią wykrycie i zakończenie tego zjawiska. Jeśli w postępowaniu mającym za przedmiot odpowiedzialność pracodawcy z tytułu mobbingu wykaże on, że podjął realne działania mające na celu przeciwdziałanie mobbingowi i oceniając je z obiektywnego punktu widzenia da się potwierdzić ich potencjalną skuteczność, pracodawca może uwolnić się od odpowiedzialności. Roszczenia pracownika: Art. 943. § 3. Pracownik, u którego mobbing wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. § 4. Pracownik, który doznał mobbingu lub wskutek mobbingu rozwiązał umowę o pracę, ma prawo dochodzić od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę. § 5. Oświadczenie pracownika o rozwiązaniu umowy o pracę powinno nastąpić na piśmie z podaniem przyczyny, o której mowa w § 2, uzasadniającej rozwiązanie umowy.Zadośćuczynienie W wypadkach przewidzianych w artykule poprzedzającym sąd może przyznać poszkodowanemu odpowiednią sumę tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę • Świadczenie kompensacyjne o charakterze pieniężnym • Wysokość zadośćuczynienia podlega uznaniu sądu, i powinna ona odpowiadać rozmiarowi doznanej krzywdy, stopniowi cierpień psychicznych i fizycznych, ich intensywności, czasowi trwania oraz nieodwracalności doznanych następstw. Odszkodowanie Rozwiązanie umowy przez pracownika (za wypowiedzeniem lub bez wypowiedzenia – odszkodowanie z dwóch tytułów) • pracownik, względem którego stosowano mobbing, może zgodnie z art. 24 § 1 k.c. domagać się jego zaniechania i zadośćuczynienia oraz zgodnie z § 2, w przypadku powstania szkody majątkowej, domagać się jej naprawienia na zasadach ogólnych. • Fakt dochodzenia odszkodowania w oparciu o wskazane przepisy uzależniony będzie od wystąpienia związku przyczynowego pomiędzy naruszeniem dóbr osobistych a powstałą z tego tytułu szkodąZmiany w prawie pracy od 7 września 2019 r. Art. 941 . Pracodawca udostępnia pracownikom tekst przepisów dotyczących równego traktowania w zatrudnieniu w formie pisemnej informacji rozpowszechnionej na terenie zakładu pracy lub zapewnia pracownikom dostęp do tych przepisów w inny sposób przyjęty u danego pracodawcy. Wzmocnienie pracowników mobbingowanych art. 943 § 4 ”Pracownik, który doznał mobbingu lub wskutek mobbingu rozwiązał umowę o pracę, ma prawo dochodzić od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów."; Roszczenia związane z mobbingiem, definicja mobbingu – Wyrok Sądu Apelacyjnego w Gdańsku z dnia 28 lutego 2014 r. • sygn. akt: III APa 2/14 Pojęcie mobbingu nie obejmuje uzasadnionej krytyki w sytuacji, gdy pracownik nienależycie wykonuje swoje obowiązki pracownicze, a pracodawca egzekwuje ich prawidłowe wykonanie, gdyż podległość służbowa wynika z natury stosunku pracy. Roszczenia odszkodowawcze związane z mobbingiem określone w art. 943 § 3 i 4 k.p. powinny być dochodzone przez pracownika wyłącznie od pracodawcy, który zatrudnia ofiarę mobbingu. Podstawę prawną odpowiedzialności pracodawcy za szkodę wyrządzoną działaniami innego pracownika stanowi art. 430 k.c. o odpowiedzialności zwierzchnika za szkodę wyrządzoną innej osobie przez podwładnego przy wykonywaniu powierzonej mu czynności. Niemniej jednak, naprawienie szkody mobbingowanemu pracownikowi przez pracodawcę upoważnia tego ostatniego do późniejszego wystąpienia z tzw. roszczeniem zwrotnym przeciwko osobie winnej mobbingu na podstawie art. 441 § 3 k.c. w zw. z art. 300 k.p.
    ReviewUserIcon
    Bezrobotny

    03.06.2025 20:11

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)Od ponad tygodnia nikt nie odbiera tego telefonu. Proszę o odpowiedź jak można dostać się do pracy w Eko-Oknach w Kornicach. Nikt nie odbiera telefonów, nikt nie odpisuje, nie da się wejść na zakład numer1 gdzie jest dział rekrutacji bo na stróżówce siedzi ochroniarz i jeżeli nie jest się umówionym to się nie wejdzie. Jak można zacząć pracować w Eko-Oknach?
    ReviewUserIcon
    Porada

    04.06.2025 10:04

    Pracownik

    Znajdź kogoś, kto cię poleci i odda Twoje Cv w dobre ręce tutaj.
    ReviewUserIcon
    JU100%

    03.06.2025 13:45

    Pracownik

    Jak to jest że te Ukraince są lepiej traktowani niż Polacy ? Nie pozdrawiam zakład 7
    ReviewUserIcon
    Fe

    04.06.2025 09:18

    Pracownik

    Potwierdzam,fajka kiedy chca stoją se i gadaja maja gdzies wszystko A przejęcie zmiany to już porażka.Gadasz cały tydzień co i jak a za każdym razem jest źle Jak się zapytasz czy zrozumiał to tak,okej (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kornice

    03.06.2025 13:44

    Inne

    Czy ktoś wie co to jest za kierownik który się pokazuje na pierwszej zmianie pod koniec roboty na szóstej hali żeby się odbić na koniec roboty jako pierwszy leci
    ReviewUserIcon
    Kzymon Socur

    28.05.2025 09:45

    Pracownik

    Jestem sobie kierownikiem na zakładzie 3. Mam mnóstwo dobrych pomysłów ale ludzie się ze mnie śmieją. Teraz wpadłem na pomysł przekręcenia do podłogi szyn aby wozy z laufami stały prosto na hali. Kompletnie nie przejmuje się że ten pomysł jest beznadziejny, nie myślę o problemach z nim związanych. Nie interesuje mnie to, że ktoś może się o nie potknąć i rozwalić sobie głowę na szybach. Nic do mnie nie dociera bo mam ego wywalone w kosmos. Ważne że Staszek się mnie słucha, w końcu kabluje do niego na wszystkich, on to lubi, stąd mam też to stanowisko, swoje się nakablowałem. Kocham miotły i łopaty, nie pogardzę także smacznym obiadkiem na Z7, jeżdżę tam sobie od czasu do czasu, przecież i tak nikt mnie nie kontroluje. Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Łamacz ESL/VSG

    30.05.2025 15:05

    Pracownik

    Dzisio ten agent (sierściuch) przykręcił z chłopakami 2 szyny i testowali wjazd wozkami, chłop nie wiedział że jedne kółka są skrętne i nie da rady jechać nimi do tyłu w tych szybach. Jeszcze nie jeden przez te szyny się rozwali. Kzymon Socur Jak ty się kompromitujesz na tym zakładzie. Panie prezesie jak pan to czyta to zróbta z nim coś !!!
    ReviewUserIcon
    Prawandowski

    02.06.2025 18:00

    Pracownik

    Może faktycznie kolega kierownik bardziej nada się do komunałki? Nie panuje nad swoim tfudzialem który miał lepiej pod produkcją albo za czasów pana M. Panie Stanisławie pewnie to do Pana dojdzie CHCEMY WIEDZIEĆ jaki jest zakres obowiązków tego ciuciusia. Dlaczego nikt go nie kontroluje gdy jeździ służbowym samochodem i robi sobie co chce? Znika na długie godziny, żadna zmiana praktycznie go nie widuje. Proponuję aby przenieść mu na zakład 7 biuro to przynajmniej firma zaoszczędzi na paliwie.
    ReviewUserIcon
    nowy

    01.06.2025 17:40

    Pracownik

    Pracuję w eko ponad 6 miesięcy -czy płaca na poziomie 5200 na rękę z nockami to dużo? Premia raz jest raz nie ma .8 godzin harówy z 20 minutową przerwą bez możliwości posadzenia 4 liter choć na chwilę na krześle -nogi wysiadają praca skomplikowana wymagająca olbrzymiej wiedzy i dokładności koledzy na których pomoc nie można liczyć bo akord bo sam musisz umieć. I jeszcze nocki które rozwalają organizm i to wszystko za 5200 plus mała premia nie zawsze czy warto uważam że nie i wielu innych tak uważa stąd tak duże rotacje osobiście gdy tylko będę mógł to idę do innego pracodawcy nawet za mniejsze pieniądze.To tylko opinia więc proszę bez obrazliwych komentarzy.
    ReviewUserIcon
    Nowi

    02.06.2025 03:02

    Pracownik

    Za bycie zielonym chcesz dostawać po 7000+? Trzeba na to zapracować ja po 8 latach nawet 7 z parę razy widział. Praca na produkcji nie jest łatwa, a że dużo narodu to i atmosfera słaba
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany pracą

    28.05.2025 20:40

    Kandydat

    Nikt nie odbiera telefonów w dziale rekrutacji, nikt nie odpisuje na maile. Jestem zainteresowany pracą w Eko-Oknach, jak można się umówić na rozmowę kwalifikacyjną? Interesuje mnie praca w Kornicach @ekookna
    ReviewUserIcon
    Ło matko

    31.05.2025 11:51

    Pracownik

    A kto cię tam wpuści? Zostawiasz CV tak samo na portierni czy w skrzynce i tyle . Przestańcie pieprzyć farmazony i głupoty. Tutaj działa kumoterstwo i jeszcze płeć - faceci mają łatwiej jak są przyjęcia.
    ReviewUserIcon
    I.i.n.w

    01.06.2025 00:35

    Inne

    Na starcie bym cie inteligencie nie przyjął
    ReviewUserIcon
    Kura

    22.05.2025 19:39

    Pracownik

    Wyleciał już ktoś za palenie? Albo chociaż pozbył się premii?
    ReviewUserIcon
    Helloł

    29.05.2025 20:02

    Inne

    Za palenie? Co za głupota!!!ale jak zwalniają za spotkanie z byłym pracownikiem w czasie prywatnym to jest mądre. Panie Kłosek, co to za rządy teraz w tej firmie???
    ReviewUserIcon
    staś

    30.05.2025 10:38

    Inne

    Skoro pan Kłosek sam zwalnia np za te prywatne spotkania to sam takie rzady wprowadza
    ReviewUserIcon
    Nowa

    30.05.2025 09:25

    Pracownik

    Czy w firmie jest zakaz palenia wszystkich papierosów czy e papierosy są zwolnione z zakazu. Pytam bo wczoraj byłam w biurze przygotowki na z6 i siedział pomarańczowy i 2panie i było siwo także sama nie wiem.
    ReviewUserIcon
    UKR

    30.05.2025 07:34

    Pracownik

    Wzrost eksportu okien pcv w 2024r 125% ,przypominam tam jest podobno wojna. Oczywiście ukr zwolniona jest że wszystkich norm itp. to samo dotyczy rolnictwa,na tę chwilę decyzja jest odroczona do poniedziałku i ponownie ukr ziarno wjedzie szerokim strumieniem do Polski......
    ReviewUserIcon
    Ewangelia według Św. Mateusza

    29.05.2025 19:19

    Były pracownik

    Tu w eco juz nie liczy się człowiek liczą się zyski🤦‍♂️ Tylko szkoda ze Pan Święty Mateusz nie ma kontroli już nad zakładami. CO Pan zrobi jak sie ludzie zbuntuja 🤔
    ReviewUserIcon
    Ewangelia według Św. Mateusza

    29.05.2025 18:38

    Były pracownik

    Ludzie wyskiwani słowem charuja. Straszeni brakiem premi może by Szanowny Pan Szef z infiltrował Mws 4 rech kierowników koordynatorow wiecej niz pracowników! (usunięte przez administratora) do okoła magazynu. Za co Szef placi tym ludziom co grzeja stolki przeglądajac kamery🤔
    ReviewUserIcon
    Karol

    29.05.2025 09:58

    Pracownik

    Pamiętajcie w niedzielę tylko Karol. Jeżeli wybierzecie trzaska to godzicie się na napływ inżynierów patrz Rumunia co się dzieje toż po wyborach. Zgadzacie się również na ustawę i mówię nienawiść,to potwierdza l trzask u Mentzena, zostanie wprowadzone (usunięte przez administratora) do szkół waszych dzieci nawet bez waszej wiedzy. No i środowisko prawicowe jest bliższe naszemu prezesowi ci na pewno zaprocentuje w przyszłości.
    ReviewUserIcon
    Ha

    29.05.2025 17:38

    Były pracownik

    Bredzisz ale to pewnie skutek jakiegoś upadku na mózgoczaszkę ale to głupoty nie tłumaczy. A właśnie, że na niego będę głosował
    ReviewUserIcon
    Tradycja w Eko

    22.05.2025 08:01

    Pracownik

    Widzę, że znowu wszyscy sobie wyszli na kawę, a jest 8? Co sądzi na ten temat zarząd?
    ReviewUserIcon
    Tru

    28.05.2025 11:32

    Pracownik

    Prawda. Tutaj ci mądrzejsi i mający swoje zdanie i uwagi są gaszeni w zalążku i są ofiarami mobbingu. Jak siedzisz cicho i przytakujesz to jesteś cacy. A jak jeszcze chodzisz do pracy chory to jesteś oczkiem w głowie brygadzisty.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    29.05.2025 15:46

    Pracownik

    Prawda. Sam tego doświadczam. Nie masz prawa mieć swojego zdania. A kierownik emeryt, górnik. Szkoda gadać..
    ReviewUserIcon
    ekoeko

    29.05.2025 12:00

    Pracownik

    Witam zakład na SWD którego dnia miesiąca są wypłaty? 10ego czy ostatniego
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    28.05.2025 15:55

    Były pracownik

    Są przyjęcia na Wodzisław ?
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    30.04.2025 06:06

    Inne

    Rekrutacja w Wodzisławiu i Kornicach to porażka, piszesz wiadomość na emaila do rekrutacji ponad tydzień temu i nie dostajesz wogole odpowiedzi. Po co one tam siedzą, takie osoby są nie potrzebne. Pani Klosku proszę coś z tym zrobić
    ReviewUserIcon
    Kod

    30.04.2025 12:53

    Pracownik

    W rekrutacji nie otrzymasz odpowiedzi mailowej, taka jest tutaj polityka. Dzwoń , pytaj raz w tygodniu na początek wystarczy.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany pracą

    28.05.2025 14:56

    Kandydat

    Dzwonię od tygodnia do rekrutacji w Eko-Oknach i nikt nie odbiera. O co chodzi? Czy rano, czy o 12, czy koło 14 nikt nie odebrał od poniedziałku. Proszę o odpowiedź bo zależy mi na pracy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Hola hola

    28.05.2025 08:08

    Pracownik

    Standardowo 8:05 i wszyscy na przerwie kiedy to czas pracy zaczął się o 8:00. Eko stać na płacenie ludziom za niepracowanie?
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    28.05.2025 07:54

    Pracownik

    Serio na z5 w kornicach na drewnie nie ma nic do roboty? Te same 3 dziewczyny Ruda, blondyna i tęga łażą jak ze sraczka od miesięcy 10 razy dziennie kibel maszyna i stołówka? Jak nie ma co robić to może na innym dziale by bylo
    ReviewUserIcon
    Kali@P

    27.05.2025 07:02

    Były pracownik

    Ogólnie Firma Prężna i W miarę stabilna. w Zeszłym roku dostałem Wypowiedzenie .Główny powód Palenie.A co do Mobbingu nasilił się w tej Firmie w gardo negatywny sposób
    ReviewUserIcon
    Labamba

    27.05.2025 20:29

    Były pracownik

    Bo nikt normalny nie chce przyjsc i jak małpa dźwigać okien po 300kg słuchając darcia brygadzisty więc ich muszą zostawić bo nikogo innego nie znajdą
    ReviewUserIcon
    Mobbing

    27.05.2025 22:43

    Pracownik

    Trzeba walczyć o swoje i zgłaszać mobbing. Zaorać to całe wredne towarzystwo i pociągnąć do odpowiedzialności karnej. To co oni robią, to na to są paragrafy.
    ReviewUserIcon
    Ameba

    27.05.2025 17:30

    Pracownik

    Firma z mega potencjałem i ogromnym zasobem ludzkim doprowadziła do (usunięte przez administratora) sytuacji finansowej wśród pracowników 1 kategorii. W historii tej firmy nie było takiej hipokryzji ze strony dyrekcji. Szacunek wobec pracowników wieloletnich, z pasją i doświadczeniem został zmieszany w jednym (usunięte przez administratora) razem z kadrami, dyrekcją zarządzająca umowami o pracę oraz stawkami. Wstyd i brak szacunku. Ta firma, nigdy nie będzie normalna..
    ReviewUserIcon
    Marek

    27.05.2025 22:38

    Pracownik

    Prezes osiągnął sukces bez wątpienia no ale osoby które teraz pilnują interesu robią to nieudolnie, dlatego jest jak jest.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    27.05.2025 06:12

    Kandydat

    Praca na magazynie profili? Jak wrażenia i specyfika tej pracy wygląda?
    ReviewUserIcon
    Krojczy ESL

    26.05.2025 08:11

    Pracownik

    Jak to jest że pani Prezes wprowadza nawet dla kierowników obowiązkowe spodnie robocze a szanowny pan Szymon K. Kierownik rozkroju szkła na Z3 biega sobie już w jeansach? Jakiś bardzo ważny ? Ty się chłopie za robotę weź a nie biegasz z laptopem po halach i same miotły zamawiasz. Tych mioteł niema gdzie już trzymać!
    ReviewUserIcon
    Pracownij

    25.05.2025 21:40

    Pracownik

    Naprawcie w końcu automat vendingowy na stołówce w Wodzislawiu. Połyka kasę, nie wydaje produktu lub kręci w pustym miejscu pod złym numerem. A jak działa, to jest pusty bo nikomu nie chce się go uzupełniać.
    ReviewUserIcon
    EkoLudek

    18.04.2025 12:01

    Pracownik

    Kadry albo ktoś wyżej powinny też sie zainteresować nowym "brygadzistą" z Holandii zm "C". Tez niezły mobbing stosuje za jednym do toalety poleciał bo stwierdził ze za często tam jest, chłopaczek może biegunkę miał i latał a ten stwierdził ze za często chodzi do toalety i jeszcze go (usunięte przez administratora) masakra. Chłopaków z szklenia (usunięte przez administratora) ze juz nawet "ku.wa" nie potrafią porządnie włożyć szyby bo rama była uszkodzona ale nie z ich winy. Najbardziej słucha tych swoich kapusiów co mu napadają na innych. Słyszałem że jeden dobrej pracownicy uwalił premię za kare mimo ze nic nie zrobiła, a wczoraj podobno ratownicy musieli sie nią zająć bo jakiś atak miala czy coś pewnie znowu posłuchał jej nowej "koleżanki" która kabluje na innych i znowu jej premię uwalił i sie zestresowała. Szkoda mi ludzi którzy tam pracują bo facet nic się nie zna i nie wie co robi a oni na tym cierpią. Każe grzać jedynki i fixy najpierw a potem chłopaki z zawiasów słupków i okuwania sa (usunięte przez administratora) robotą i narzeka tylko a na szkleniu nic nie maja do roboty bo muszą czekać na ramy i skrzydła bo sa krzyże albo więcej słupków i duzo okuwania porażka jakaś. Nie wiem czy chce wynik duży zrobić do przerwy żeby narobić punktów u kierownika czy jak, ale i tak mu to nie wychodzi bo końcowy wynik najważniejszy ma słaby. Koleś nie wytrzymuje presji i wyżywa sie na pracownikach tych którzy mu sie nie spodobają od razu albo na tych co nakabluja inni. MA SA KRA Mam nadzieję ze wywalą tego brygadzistę tym bardziej po tej akcji z ratownikami wczoraj, i Ci pracownicy uwolnią sie od tego nie nadającego sie na Brygadziste typka. Mam nadzieję że ktoś z góry to zobaczy albo kadry chociaż. Swoją drogą jak można zrobić brygadzistą kogos kto nic nie wie na ten temat i pracuje w firmie tak krótko bo chyba z rok albo dwa pracuje.
    ReviewUserIcon
    Misio

    25.05.2025 15:14

    Pracownik

    To możesz czmychać chyżo jak reszta rozbawionych (usunięte przez administratora) Do pracy przychodzimy pracować i zarabiać pieniądze a nie odpoczywać.
    ReviewUserIcon
    EkoLudek

    25.05.2025 19:42

    Pracownik

    Nie wiem o co Ci chodzi nawet nie wiesz kim jestem. A zarabiać pieniądze można ale jak sa wyniki a wyniki będą jak brygadzista będzie dobrze zarządzał. A nie wymieniał każdego na nowego albo robił tak żeby ktoś niedoświadczony i sam zielony w jakieś kwestii uczył nowego. Także no w piątek nie nabijaliśmy na Siebie i było 58 okien to czyja to wina ? W czwartek tez mieliśmy nie nabijać na Siebie a potem "przypadkiem" zaczęliśmy i prawda taka że wynik byl dobry bo L1 na nas nabijało. Z resztą co ja będę mówił każdy wie jak jest. Za niedługo znikam i tyle.
    ReviewUserIcon
    Mobbing Alert

    21.05.2025 23:07

    Pracownik

    Chcemy powiedzieć STOP gnębieniu w pracy. Czy macie tam związki zawodowe czy mamy dzwonić do OPZZ lub NSZZ? To ważne. Chcemy złożyć zbiorowy pozew. STOP HEJT W PRACY!
    ReviewUserIcon
    xD

    24.05.2025 11:48

    Pracownik

    Każdy normalny człowiek kupuje dyktafon dobrej jakosci, nagrywajacy przez 8h i pozniej cyk mobbing do PIP i kierownik zesrany, zakazu nagrywania rozmow nie ma a sprawdzac czy masz dyktafon nie moga xD pozdro dla 100kg brygadzistek ktore same na siebie dostarczaja dowody,
    ReviewUserIcon
    Nagrywanie

    25.05.2025 14:40

    Pracownik

    Można nagrywać? To ja od jutra zaczynam. Nie popuszczę. Dość mam mobbingu w pracy. Mobberzy w pracy zwalają winę na ofiary i się jeszcze z tego śmieją, bo myślą, że są nietykalni, a nie są.
    ReviewUserIcon
    BHpy Z2

    21.05.2025 19:01

    Pracownik

    Podobno na Z2 niejaki Zbychu z BHP dzisiaj wlepili naganę lasce która uwaga miała w reklamówce podpaski bo może nie dolecieć do szatni i do kibla. Zaczyna się ciekawie z tym gościem może ktoś szanowny z góry by się tym zainteresował bo gość ewidentnie troszkę przesadza. Albo może niech zacznie pampersy pan Zbyszek roznosić, gratuluję takich inspektorów BHP tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Kymon_Szocór

    24.05.2025 08:26

    Pracownik

    Deba nie martw sie odbije się to im czkwkom. Ja za to se nam fajne miotły zamówiłem na stolach bedom zamiatać chlopaki
    ReviewUserIcon
    Ruda

    25.05.2025 10:41

    Pracownik

    Ty sam się weź za miotłę,bo nic nie robisz tylko ferment siejesz . jesteś nieudolny i mało sprytny sama się zastanawiam jak długo jeszcze tam się utrzymasz na tym stanowisku 🤔
    ReviewUserIcon
    BHP to kpina

    17.05.2025 13:24

    Pracownik

    Wpis kieruje do BHP! Czy wy wgl myślicie tymi pustymi baniakami zamawiając ubrania robocze ?Te spodnie nie mają żadnego atestu!!!! To zwykła szma.a albo jeszcze gorzej!!!! Jeden polar na parę lat? To jakiś żart ??? Trzeba oddać te niewygodne buty żeby dostać nowe! To jest naprawdę hore!! Przecież naprawa takich spodni jest droższa od nowych! Dlaczego kierownicy którzy nic nie robią dostają lepsze buty od nas ? Jesteśmy chyba jedyną firmą w Polsce która kupuje swoim pracownikom takie ubrania …. Ale pracownicy BHP to mają zawsze piękne nowe koszulki i polary … co za żenada !!!
    ReviewUserIcon
    Bysy_z_Łornhub

    22.05.2025 17:07

    Pracownik

    Chodzi o tego miłośnika cudzych bab ? Ten Alvaro już do każdej się ślini. Desperat rwie co może bo boi się, że stary kawaler będzie płacił bykowe. Podobno jednemu bridzadziscie babę odbił tylko kapelusz zawiesił o gotowe.
    ReviewUserIcon
    Aleks

    24.05.2025 17:22

    Pracownik

    Racja z tymi zakupami ważne że lexusa kupili dla Zarządu na wycieczki bezmyślne do poznania
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    22.05.2025 11:07

    Pracownik

    Czy jest obowiązek w Eko oknach wybrac urlop 10-dniowy?
    ReviewUserIcon
    kolo

    22.05.2025 15:56

    Pracownik

    nigdzie nie ma takiego obowiazku, przepisy sie zmienily i pracodawca nie moze dysponowac urlopem pracownika. Jesli nie wezmiesz 10 dni z rzedu nic ci sie zlego stac nie moze.
    ReviewUserIcon
    Damian

    22.05.2025 13:16

    Inne

    Czy w eko są typowe stanowiska gdzie stoi się przy taśmie i robi jedną robote przez cały czas? Jeżeli tak to na jakich halach?
    ReviewUserIcon
    Pikolo

    22.05.2025 09:14

    Pracownik

    Witam pytanie kieruję bardziej chyba do kobiet . Chciałam uzyskać opinie na temat macierzyńskiego w firmie . Jak to wygląda ? Jak z wypłacaniem wypłaty na macierzyńskim ? Ile on trwa ?
    ReviewUserIcon
    Inny

    08.05.2025 09:50

    Były pracownik

    W Wodzisławiu brygadzista Adam K. to kpina ???????????? tak to jest jak robią ze zwykłego (usunięte przez administratora) i 30 letniego dzieciaka grającego w CS’a przełożonego… 0 podejścia. Zarobić da się więcej niż w większości takich firm jednak pragnę zaznaczyć że EKO OKNA to ILOŚĆ nie JAKOŚ. Byle jak byle wynik był. Dramat, niech to bankrutuje
    ReviewUserIcon
    Dev54

    21.05.2025 18:38

    Inne

    Żadne pomawianie, opinia jak tysiące innych na temat byłego pracownika wyrażona na stronie która do tego służy. Kto kogo pozwie? Błagam Cię… Za 90% wpisów tutaj można byłoby pozywać 🤣🤣🤣 w praktyce tak to nie działa…tylko teoretyk straszy paragrafami
    ReviewUserIcon
    Nick

    22.05.2025 00:33

    Pracownik

    Nie strasz nie strasz bo się zeees. Po co ma być 50 latek z doświadczeniem co wszystko zrobi na korzyść firmy jak wystarczy dać 30 latka, brata kuzyna, męża, szwagra. U rodziny się powodzi a firma zaniedlugo będzie jak po powodzi tonącego statku, który coraz bardziej przecieka. Jak brak kapitana to statek daleko nie popłynie
    ReviewUserIcon
    Myjnia

    21.05.2025 20:35

    Pracownik

    Złapali kierowcę na bani? To niech się przyjrzą tym co wracają. Zdążyło mi się obserwować jak pomagają wysiąść nafuranemu kierowcy. I to nie raz. Niech ktoś się zainteresuje tym Miała by co robić ekipa spid A wystarczy żeby każdy kierowca po powrocie na bazę obowiązkowo poddał się badaniom na alko i narkotyki. Za podpisem. Inaczej nie miałby zaliczonej trasy? Proste rozwiązanie
    ReviewUserIcon
    xD

    20.05.2025 20:42

    Pracownik

    3,4 główna * xD tu za chwile 3,1 * xD wydali ten miliard na gwiazdki ? Szczęść Boże i ratuj się kto może
    ReviewUserIcon
    młodszy monter okien xd

    20.05.2025 05:33

    Były pracownik

    Drodzy Państwo! Jako były pracownik kieruję swoją opinię do osób które są nowe lub chcą rekrutować do tej firmy. Chamstwem niewyobrażalnym jest to że podczas pierwszej umowy o pracę (na okres próbny) na 3 miesiące, gdy weźmiecie chociaż jeden dzień L4 zapomnijcie o jej przedłużeniu na rok. Katolicka firma traktuje każdego kto na umowie próbnej weźmie L4 jak nic nie wartego pracownika z którym trzeba się pożegnać. Biegunka, choroba, nagła sytuacja = nie chce Ci się robić! Znajomy dostał anginę i nie mógł ruszyć się z łóżka. Dwa miesiące później brygadzista poinformował go że koniec współpracy…a chłop dobrze pracował. 0 skarg, 0 uwag. Nie powiedział wprost że to L4 na tym zaważyło tylko owijał w bawełnę nie argumentując tego w żaden sposób i na siłę szukając wytłumaczeń. Gdy zapytał dlaczego przez 3 miesiące nie dostawał żadnych uwag dot. swojej pracy, brygadzista milczał… Słuchając tego robiło mi się niedobrze. Kierownik o 23:00 dzwonił do niego TO NIE ŻART! Zapytać kiedy wraca… a brygadzista nawet mu nie odpisywał na SMSy. Komunikacja i szacunek na najwyższym poziomie 😂 Tak niestety jest za każdym razem i w każdym przypadku. Jesteśmy tylko ludźmi, nie maszynami i choroba może się zdarzyć tuż po rozpoczęciu pracy. Przy przedłużeniu umowy powinno się oceniać pracowników przede wszystkim za pracę. Dodam że pierwszego dnia pracy W ZIMĘ od godziny 5:30 do 6:05 osoby które przyjechały eko-busem na swój pierwszy dzień pracy musiały marznąć na dworze w temperaturze -12…gdyż nie mogli wejść do środka. Faktycznie ciężko się na starcie nie wykoleić. Dobrze że mnie tam nie ma. Wszystkie bajki na tiktoku pokazujące waszą piękną fabrykę to tak naprawdę brudny i potwornie głośny (usunięte przez administratora) GDZIE LICZY SIĘ JEDYNIE ILOŚĆ OKIEN A NIE ICH JAKOSC… lepiej mieć spokojną pracę niż zajeżdżać się za trochę więcej kasy 😉
    ReviewUserIcon
    Hala 6 kornice

    19.05.2025 18:24

    Inne

    Pytanie do brygadzisty pakowaczy. Co robi twój pracownik który jest dzisiaj na linii 3 chodzi o Ukraińca który robi dziwne miny. Dlaczego on nie ma w ogóle kamizelki. I dlaczego on chodzi sobie na dwie przerwy to jest nie pierwszy raz
    ReviewUserIcon
    Janek z Wodzisławia

    20.05.2025 04:33

    Pracownik

    No Ukraińcy mogą więcej u nas to samo a kolumbijczycy to już w ogóle wywalone i sobie spiewaja i lecą w kulki a opierdziel zawsze zbierasz Ty...
    ReviewUserIcon
    Gerald

    14.05.2025 19:24

    Inne

    Witam. Mam pytanie do pracowników Eko Okien. Jak wygląda u was z dźwiganiem? Mam zniszczone plecy oraz kręgosłup i nie jestem wstanie dźwigać dużych ciężarów. Pracuje głównie jako operator zajmując się obsługą maszyn (bez dźwigania) . Jak to wygląda naprawdę z pracą u was. Kierownik podczas rozmowy straszył mnie dźwiganiem okien co ważą 100- 130 kg dlatego zrezygnowałem z podjęcia pracy. Proszę o waszą opinię jak to wygląda naprawdę. Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    2020

    19.05.2025 18:49

    Pracownik

    Powiem tak nie wiem gdzie pracujesz na jakiej hali czy stanowisku ale mniej niż 7tyś ostatni raz zobaczyłem w 2023 roku także weźcie się za robotę a nie na goworku się żalić nie pasuje stanowisko to udaj się do opiekuna personalnego ;)
    ReviewUserIcon
    nieważne ✋

    19.05.2025 23:28

    Pracownik

    Pracuje dwa lata w eko . Po mimo tego że jestem szczupłą i niska osoba to i tak niszę sama 6 metrowe części okienne do maszyn. Nie raz te części są rozrzucone na całym dziale ,więc też się człowiek na dźwiga . Chłopy robią swoją robotę a ja tak sama jak oni więc nie ma żadnego podziału kobiety mężczyźni . Każdy pracuje na równi i to od was mężczyzn zależy czy nam pomożecie czy będziecie na to gwizdać . Po prostu właśnie z samej kultury. Bo faktem jest to że czy chcemy czy nie jesteśmy słabsza płcią ,ale za każdym razem podkreślacie że jest równouprawnienia ,u nas może się kończy ono w momencie jak trzeba wnieść szafę na 6 piętro , ale u was ono się kończy gdy dopada was choroba 🤷 A jeśli chodzi o wypłaty to chciała bym widzieć tą 7 w tych eko... ( Jeśli mówimy o produkcji ) Każdy dział ma inną premię więc nie przechwalaj tak bo u innych jest zgoła inaczej . Każdy dział jest inni jak i ludzie. Jedni pomogą inni nie. Jedni mają 7 inni 6 na wypłacie . Życie . Zależy jak leży 👌

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.