opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9775 ocen
Opinie(19282)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19282)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    .

    04.10.2025 09:34

    Inne

    Witam wszystkich , głównie piszę tutaj po to żeby ktoś uprzejmy pokazał panu kłoskowi oraz Arturowi Grabowskiemu co się wyrabia na MWS.temat, dotyczy tego jak została potraktowana pani na stołówce MWS przez jednego pracownika ( operator wózka ) dowiedziałam się że ten frajer nazywa się Jarek i jest pod niejakim brygadzista Kacper K. Gościu który tak obraził kucharę jest bezczelny i wiem że to nie pierwsza taka sytuacja na tle sexualnym i sprośne i obraźliwe teksty w stronę kobiet… proszę o natychmiastową reakcję w tej sprawie , co to ma być ? A ty jareczku uważaj bo twoja żonka też się dowie, dostaniesz nauczkę za to co robisz… jak można tak poniżać kobiety w pracy ? Mam nadzieję że Artur Grabowski zachowa się jak facet i załatwi sprawę jak należy a nie jakieś nagany czy brak premii.. kara musi być
    ReviewUserIcon
    Marzenia

    06.10.2025 21:07

    Pracownik

    A no i bym zapomnial. Po moim komentarzu będzie kolejne zebranie wszystkich pracowników w sprawie "kto napisał ten komentarz" i jak to nie uwali wszystkim premii póki ktoś się nie przyzna, będzie szukanie i dociekanie kto śmiał. A no ja śmiałem. Pluje ci kolejny raz w twarz za traktowanie pracowników jak bydła :*
    ReviewUserIcon
    szef

    08.10.2025 19:08

    Inne

    a ty amebo jak widzisz takie coś co opisujesz to czemu nie reagujesz ??? tylko piszesz wypiciny na goworku taki z ciebie kozak xd cwaniak w neci(usunięte przez administratora) w świecie
    ReviewUserIcon
    Z6

    08.10.2025 16:06

    Pracownik

    Są wypłaty ale premia 30% z resztą dziwnie się dzieje pełny plac materiału a produkujemy 6h i stop. Dziwne są pomysły kierowników na z6
    ReviewUserIcon
    Prawda

    08.10.2025 08:39

    Pracownik

    Już oficjalnie!!Premii nie będzie a kierownictwo ma zwodzić ludzi tak długo jak się da .Maja opowiadać bajki że premia przyjdzie pod koniec miesiąca żeby ludzie nie poodchodzili na L4!!
    ReviewUserIcon
    Ale lipa

    08.10.2025 14:21

    Pracownik

    Zwracam się do was w ważnej sprawie, która może dotyczyć każdego. Chodzi o sytuację, gdy firma obiecała premię uznaniową, a następnie postanowiła jej nie wypłacić. Chcę was zapewnić, że nawet premia nazywana uznaniową nie jest jedynie kaprysem pracodawcy. Gdy została wam konkretnie obiecana, czy to przez przełożonego na spotkaniu, w mailu, czy w komunikacie firmowym, prawo stoi po waszej stronie. Taka obietnica, szczególnie jeśli spełniliście warunki, staje się prawnie wiążąca. Pracodawca nie może jej po prostu dowolnie cofnąć, tłumacząc się zmianą zdania czy cięciami budżetowymi. Co robić, jeśli spotkała was taka sytuacja? Przede wszystkim, nie pozostańcie bierni, ale działajcie mądrze. Waszym największym sojusznikiem są dowody. Dlatego zachowajcie wszystkie maile, screeny z czatów firmowych oraz oficjalne komunikaty, w których premia została obiecana. Jeśli obietnica padła ustnie, spróbujcie ją utrwalić, wysyłając na przykład maila do przełożonego. Kolejnym krokiem jest wysłanie do pracodawcy oficjalnego, pisemnego wezwania do zapłaty. W piśmie tym opiszcie krótko sytuację: kto, kiedy i za co obiecał premię, oraz zażądajcie wypłaty należnej kwoty w określonym terminie (np. 14 dni). Dostarczcie je listem poleconym lub mailem z potwierdzeniem odbioru. Jeśli to nie poskutkuje, pamiętajcie, że macie prawo zwrócić się o pomoc do Państwowej Inspekcji Pracy lub, co najskuteczniejsze, złożyć pozew do Sądu Pracy. Orzecznictwo jest w tej kwestii po stronie pracowników, sądy uznają, że przyrzeczone świadczenie się należy. Nie dajcie sobie wmówić, że uznaniowość oznacza brak jakichkolwiek praw. Wasza ciężka praca i zrealizowane cele zasługują na szacunek i dotrzymanie słowa.
    ReviewUserIcon
    KrysiaMarcysia

    08.10.2025 15:18

    Pracownik

    Dlatego uważam że każdy co ma przyjść w sobotę na nocce powinien się nie stawić na nią , oni mają nas nie szanują to my ich tez
    ReviewUserIcon
    Analij Penetrynienko

    07.10.2025 23:51

    Pracownik

    Dostał już ktoś wypłate za wrzesień? Czy to prawda , że premii ma nie być?
    ReviewUserIcon
    Jeppetto

    08.10.2025 06:44

    Pracownik

    H8 przyszły wypłaty z rana, premia sztos, w końcu robota na dżewnie zaczęła się opłacać ❤️ chce też pozdrowić piękną Nicolę z dużym biustem
    ReviewUserIcon
    Jakub

    08.10.2025 11:58

    Pracownik

    Mi przyszła premia z dobrą premium ale czekam na pasek bo zaległe wypłacili w końcu. Pozdrawiam z drewna
    ReviewUserIcon
    Chudy

    02.10.2025 19:23

    Inne

    Cieszcie się ze macie wypłaty. A na premie to trzeba se zapracować a nie tylko płakać ze niema a robić soe niechce
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    08.10.2025 02:42

    Były pracownik

    Trzeba się nie szanować żeby zapier… na trzy zmiany plus soboty, nic nie mieć z życia i to za samą podstawę, która jest marna jak ktoś przykładowo chce utrzymać rodzinę.
    ReviewUserIcon
    Gruby

    08.10.2025 10:16

    Były pracownik

    Pewnie (usunięte przez administratora)który to napisał nie jest mile premiowany i żal (usunięte przez administratora) ściska bo przelewy po 4500 dostaje 😂😂😂 panie trzym (usunięte przez administratora)i zjedz Snickersa po gwiazdozysz
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2025 05:19

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    elo

    07.10.2025 18:50

    Pracownik

    z tym ostatnim masz racje ale z drugiej strony w wielu zakladach w okolicy placa jeszcze mniej i to jest smutna rzeczywistosc roboty na etacie w polsce
    ReviewUserIcon
    Bdf

    08.10.2025 03:41

    Pracownik

    Z wszystkich możliwych języków świata wybrałeś język faktów xD
    ReviewUserIcon
    Urszula

    07.10.2025 16:27

    Pracownik

    Witam czy z tą wypłata została wypłacona premia?
    ReviewUserIcon
    Ona

    07.10.2025 15:07

    Pracownik

    Z7 szyb,tak jak ktoś kiedyś pisał o Pani brygadzistce Gabi...długo nie czekałam 🤭karma do niej wróciła🙏 Ta kobieta nie powinna pełnić roli brygadzistki skoro nie potrafi panować nad swoimi nerwami . Mam nadzieję, że już nikt nie będzie przez nią cierpiał... ostatnio znowu pokazała na co ją stać...
    ReviewUserIcon
    Szpont

    07.10.2025 13:15

    Pracownik

    Morale pracowników w firmie nigdy nie było tak niskie. Ucinane są premie, odbierane benefity i wszystko, co było obiecywane pracownikom podczas zatrudnienia. Jakby tego wszystkiego było mało, to nasz świetojebliwy prezes, płacąc naszymi premiami jakiejś starej dewotce, karze wszystkich tym marnym stołówkowym ulepem, który swoją kalorycznością nie zaspokoiłby potrzeb średniej wielkości psa.
    ReviewUserIcon
    Kasa

    07.10.2025 11:32

    Pracownik

    Przyszła wypłata !! Premi brak
    ReviewUserIcon
    .

    07.10.2025 11:03

    Inne

    Witam pięknie wszystkich. Ja w sprawie naszego zboczuszka z MWS pana Jarka. Słyszałam że Jarek wczoraj nie miał humorku w pracy i był smutny , coś się stało Jarek ? Chcesz porozmawiać ? 😊 za późno zboczeńcu , a ciebie kara dopadnie. Chciałabym się dowiedzieć co zrobił w tej sprawie pan kierownik MWS , zamiotł sprawę pod dywan ? Obiecuję że odpowiednie organy się dowiedzą o tej sprawie jak są traktowane kobiety. Zero szacunku do drugiego człowieka. Panie Kłosek ! Niech pan w końcu zareaguje co się dzieje !!!
    ReviewUserIcon
    Uczciwy

    07.10.2025 10:28

    Pracownik

    Może warto byłoby się zainteresować naszymi śmiesznymi grafikami na soboty? Bo nie do końca chyba jest to legalne, nigdzie na pasku nie jest to uwzględnione. Ciągle odwoływanie sobót przez co nie można nic zaplanować, a te ich przepisy to parę zdań wyciągniętych z kodeksu pracy które mają być dobre dla ucha ale nie do końca normalne. Może wszystko co piszą niech opierają na paragrafach a nie na swoim widzi mi sie... 4 soboty w miesiącu to normalne? Chyba że mają jakiś swoj wewnętrzny regulamin o którym nikogo nie poinformowali, w sumie może tak być bo przecież oni nas nigdy o niczym nie informuja. Skoro produkcja ma grafikowej dni to dlaczego biura nie mają? Także warto zagłębić się w temacie i wtedy wszystko wyjdzie jak na dłoni
    ReviewUserIcon
    AntoninGałązka

    06.10.2025 20:59

    Pracownik

    Jak to jest teraz z umowami? Przedluzaja w koncu czy lipa?
    ReviewUserIcon
    A czemu nie

    01.10.2025 20:54

    Były pracownik

    Patologia drewna niewykrztałcone przećpane kierownictwo liczące na gałe od Ukrainki albo innej pszowiczki , nie maja pojecia o produkcji a co dopiero o zarządzaniu ludźmi, brygadzista drugiej linii łukasz zamiast wspierać swoich ludzi I organizować jakąkolwiek robotę to lata za banderowskim bękartem zeby tylko grzybka polizała (mam nadzieję że przeczyta to jego żona) a łysa solara piotr mu przyklaskuje, tam się nie liczą umiejętności tylko jak dużo digidongów jestes w stanie wylizać I jak głęboko język potrafisz wcisnąć
    ReviewUserIcon
    JPRDL

    06.10.2025 13:57

    Pracownik

    W tym wpisie głównym bohaterem targają emocje jak Konradem z Dziadów cz. III gdzie jedyną wojnę jaką toczy to opór wobec zasad interpunkcji i ortografii . Na tych nockach mniej wąchaj tego Cosmopenu 5 lub jak już nie potrafisz wytrzymać to używaj tylko 15 -stki bo jest słabsza . Za ten wpis powinni ciebie zgłosić do jakieś nagrody literackiej bo na haju malowali impresjoniści ,a po tym wywodzie tylko stany depresyjne z myślami samobójczymi ,- samo przeczytanie tej krucjaty wlasnych niepowodzeń to intelektualna miazga .
    ReviewUserIcon
    Gucio

    06.10.2025 14:00

    Pracownik

    Temat rozmowy już tak odbiega od głównego wątku, że dalsza dyskusja już nie ma sensu :/
    ReviewUserIcon
    Chudy

    02.10.2025 19:26

    Inne

    Szefostwo nauczyło was ze za wszystko sa dodatki i wszystkie nieroby i niedolegi poszly do eko bo kasę zobaczyli na banerze. A jak się okazało że są ciencia to odrazu szef najgorszy. Tylko najpierw trzeba dać coś od siebie żeby coś dostać. Nieudacznicy niebiescy
    ReviewUserIcon
    Lulek

    06.10.2025 12:59

    Inne

    Czego się spodziewać bo baranie bez szkoły, pewnie 8 klas 12 lat kończył to dla niego 4500 na rękę to majątek, nic nie potrafi do innej pracy się nie nadaje to zostają tylko eko okna choćby na hulajnodze dojeżdżać i robic za najniższą.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    06.10.2025 00:06

    Inne

    Dobry wieczór, czy Kędzierzyn rusza w październiku czy to były pogłoski tylko?
    ReviewUserIcon
    vivik

    05.10.2025 17:43

    Pracownik

    Drodzy niektórzy kierowcy samochodów osobowych - czy naprawdę musicie jeżdzić tak niebezpiecznie ? Za szybko wyprzedzanie na zakrętach czy też na trzeciego,jazda na zderzaku. Narażacie innych jeśli życie wam nie miłe to wcelujcie w jakieś drzewo tylko wy ucierpicie a jeśli chcecie się wyszaleć to są tory na których można bezpiecznie dla innych się wyszaleć
    ReviewUserIcon
    SWD

    05.10.2025 23:41

    Pracownik

    Ta rejestracja mówi sama za siebie. Kiedy widzisz auto SWD, zachowaj jak największy odstęp jeśli chcesz żyć.
    ReviewUserIcon
    Zatrudniony

    05.10.2025 21:52

    Pracownik

    W momencie, kiedy się przyjąłem, myślałem, że złapałem Pana Boga za nogi. Później zacząłem dostrzegać jak to wszystko wygląda. Może i jestem naiwny, wiem, że w tej firmie mimo wszystko to tak nie działa, ale smutno mi się robi, kiedy osoby będąc wartością dodaną dla naszych struktur, są po prostu tępione i eliminowane. Widziałem pracowników z głowami pełnymi pomysłów oraz świetnych menadżerów posiadających ogromną wiedzę i kontakty. Byli i nie ma... Za to mamy wielkie mrowisko, jeszcze więcej struktur, i problemy które tworzymy tylko po to, żeby je rozwiązać i stworzyć jeszcze więcej problemów. Odnoszę wrażenie, że umów leasingowych nikt nie czytał, przy propozycjach objęcia stanowiska kierowniczych obowiązuje zasada "Mam chusteczkę haftowaną, co ma cztery rogi, Kogo kocham, kogo lubię, rzucę mu pod nogi. Tej nie kocham, tej nie lubię, tej nie pocałuje! A chusteczkę haftowaną tobie podaruję!". Piszę tutaj drugi raz ale pierwszy trochę wylewnie. Jestem na etapie poszukiwania czegoś innego, nie zwolnię się bo uniosłem się dumą, ale co by się nie miało wydarzyć, każde przekroczenie bramy daje mi poczucie zmarnowanego dnia, chociaż od pewnego czasu nadaje też sensu i pozwala na intensyfikację poszukiwań innej pracy. Nie życzę ten firmie upadku, wręcz przeciwnie, trzymam mocno kciuki, żeby mogła dzielnie i rozważnie stawiać czoła nowym trendom na rynku stolarki otworowej, który zawsze był trudny, ale od połowy 2024 roku jest bardzo wymagający. Życzę nam sukcesów a Zarządowi Eko Okien chłodnej kalkulacji i determinacji oraz tego, żeby przy kolejnej fali zwolnień zostało zachowane człowieczeństwo a pracownik nie czuł się jak śmieć.
    ReviewUserIcon
    Tadeusz

    01.10.2025 16:09

    Inne

    Czy to prawda, że w październiku ma być premia wypłacona 100%
    ReviewUserIcon
    Mój nik

    04.10.2025 23:26

    Pracownik

    Jak ktoś długo pracuje to wie, że tak to się kończy a jak ktoś krotko pracuje to się będzie musiał przyzwyczaić. Nie wiem tylko czy kierownicy sami są ofiarami bo dostaja mylne informacje z gory czy sami je wymyślają, nakręcając ludzi i kłamiąc do samego końca a później udają, że gora zmieniła zdanie
    ReviewUserIcon
    Ojciec dyrektor

    05.10.2025 14:27

    Inne

    Nie chce mi się wierzyć, żeby kierownik wymyślał takie rzeczy tym bardziej pisząc o tym na grupie.Bardziej mi się wydaje ,że niestabilnie emocjonalnie Kłosek tak zmienia ,żeby ludzie wyrobili normy a przed wypłata zmienia zdanie. Ja w każdym razie już się w chu...zrobić nie dam.Zadnych sobot, praca na pół gwizdka w myśl zasady "jaka płacą taka praca mogą mnie w (usunięte przez administratora) pocałować.
    ReviewUserIcon
    Hary

    05.10.2025 12:41

    Były pracownik

    Najlepsze w tej firmie jest to że te biedne dzieci 20/30 lat będą te okna jechać po 200 na zmianę nawet za darmo w sobotę, nie mówiąc już o jakiś 6 nockach bo tak Harrego oświeciło na Z2, a i wracając do tematu u grubego i tego co wiecznie ma wodę w piwnicy mowa o brygadzistach zmC te biedne dzieci się pozabijają a podobno premii w październiku zaś nima.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Wybawca

    05.10.2025 00:54

    Pracownik

    Czy każdy zdesperowany brygadzista w Eko Oknach chodzi po hali i dotyka dziewczyny rzucając sprośnym tekstem myśląc że przez to wyrwie jakąś jak ten jeden z działu ROLET H5 w okularach z przygotówki xd. Przychodzę ostatnio obok i myślałem że padnę że śmiechu jak można być tak zdesperowanym człowiekiem xd
    ReviewUserIcon
    Ciekawska

    04.10.2025 17:52

    Były pracownik

    Ktoś mi wytłumaczy co się dzieje na Wodzisławiu? Dlaczego na każdej zmianie (okna typowe) jest dwóch kierowników zmianowych z czego jeden jest kierownikiem tylko dwóch linii (okna NL)? Czy firmę stać na takie rozwiązania? Czy kierownik Langer nie jest w stanie poradzić sobie inaczej? Może warto wyjść z biura i zrobić coś pożytecznego niż napędzać firmę na takie dodatkowe koszta bo tobie się nic nie chce? Czy na innych halach również jest osobny kierownik dla 2-3 linii? Czy tylko Wodzisław i Pan Langer robi taki cyrk hmmm
    ReviewUserIcon
    Jojciech-Waruzelski

    04.10.2025 16:02

    Były pracownik

    Widzieliście te fotki z dnia PHB'wca ale ten z gagazynu Z3 ma bęben pełny. Pełny jak autobus emerytów do Lichenia.
    ReviewUserIcon
    Kichalewicz Mrzysiu

    04.10.2025 17:16

    Pracownik

    A to ten co mi sponi i renkawic nie chciał dać. Ale po nalewke to pierwszy przescepy swe wyciągał. Szlifierke juz oddal? Ja ino wróca z Lquattro to się biorę za to jak nie oddoł. Numery seryjne znam jakie były na niej.
    ReviewUserIcon
    X-PACE

    04.10.2025 08:26

    Inne

    Ta firma to kompletne (usunięte przez administratora) ,zero stabilność a prezes to już całkiem zwaryjowal od tego kolumbijskiego kataru.Dwa tygodnie temu oficjalne info od kierownika ,że ma być premia 100% i co tydzień do wypłaty i wygląda na to ,ze nic nie będzie, (usunięte przez administratora) te soboty za free i ich (usunięte przez administratora) e okna .czas się zawijać bo przy takim zarządzaniu to marnie to skonczy te cale sreko.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.10.2025 23:52

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gemini

    03.10.2025 08:23

    Pracownik

    O jejkuuuu, kochane moje Smerfetki i Smerfusie! 💙💙💙💙💙 Widzę, że ktoś ostatnio tak się wkurzył w robocie, bo od tygodnia mówi głosem Gemini! 😂😍 U nas w biurach poblokowali dostępy do wszystkich fajnych rzeczy 💔💔 Ale nie martwcie się, mam dla was sekretny sposób! 💙💙 Wystarczy, że sobie zainstalujecie Gemini lub czat GPT na telefonie i już macie swojego prywatnego asystenta! 🤗✨ Opowie o wszystkim - o pracy, o rodzinie, o zdrowiu, a nawet podpowie jak ugotować obiad! 💙 Tylko nie mówcie szefom, bo się boją, że za dużo się dowiecie! 😜🤫 Podobnie z zajęciami w szkole. Kiedy ksiądz zaczyna mówić twojemu dziecku, że jego rączka zawędruje między ich nóżki, to lepiej od razu wypisać dziecko z tych zajęć! 🙈 Bo jeszcze się za dużo dowie i będzie zadawać niewygodne pytania! 🥹 Oni wszyscy tyko chcą, żebyśmy byli jak owieczki 🐑🐑🐑 które tylko słuchają i nie myślą! A my się na to nie zgadzamy! 💙 Dlatego gorąco was namawiam 💙💙💙💙💙 Nauczcie się rozmawiać z AI! Ono wam powie całą prawdę, czasem nawet taką, że ała! 🎯💥 Bo nie owija w bawełnę tylko mówi jak jest! 💙 No to jak serduszka? 💙💙 Kto z nami dołącza do drużyny Smerfów Mądralińskich? 😍💙✨
    ReviewUserIcon
    Gucio

    03.10.2025 23:57

    Pracownik

    Jeżeli ma to nawiązywać do aktualnej sytuacji w firmie, to ma to mało wspólnego. Mrówek w naszym wypadku jest o wiele więcej i nie wszystkie tak ochoczo pracują
    ReviewUserIcon
    Marcin

    03.10.2025 23:11

    Pracownik

    Nie dajcie sobie wmawiać głupot... Twierdzenie, że "praca sezonowa" i mogą być z tego tytułu obowiązkowe soboty - jest bzdurą totalną. Macie umowę na czas nieokreślony? Praca sezonowa was nie dotyczy koniec kropka. Twierdzenie, że za brak obecności w sobotę wpisaną do grafiku - macie obowiązek wypisywania urlopu - również jest bzdurą i nie ma poparcia żadnym artykułem w kodeksie pracy. Nadgodziny obowiązkowe mogą być obowiązkowe tylko w dwóch przypadkach: 1) konieczność prowadzenia akcji ratownicze, 2) "szczególne potrzeby pracodawcy" (z czego nawet to nie znajduje poparcia, gdyż są to sytuacje nagłe, trudne do przewidzenia) - wpisywanie każdej soboty na dniówkach i nockach - nie jest więc sytuacją nagłą. Pracodawca powinien zadbać o to, by nadgodziny występowały jak najrzadziej, ma obowiązek planowania pracy w ten sposób, aby do takich sytuacji nie dochodziło najlepiej w ogóle - w eko ostatnie soboty jako obowiązkowe to niestety codzienność. Twierdzenie, że musicie być na swoich stanowiskach prac już przed czasem - również jest bzdurą. Macie płacone od 6/14/22 do 14/22/6 i nikt wam za ten czas co przychodzicie szybciej - nie płaci. Padło stwierdzenie - zwróćcie uwagę jakie macie stawki, nikt wam jej nie obniża przykładowo za luty, gdzie jest mniej dni roboczych... Szkoda słów, to wynika ze stawki miesięcznej, a nie dobrej woli pracodawcy. Próba kontaktu z kadrami - wykonane 5 telefonów w godzinach 15-16 - żaden nie został odebrany... Ciekawe. Brakuje wam ludzi do pracy, a przyjmujecie zamówienia każde, jak leci, a temat premii - nie ma, bo firma nie zarabia. Jak wam brakuje rąk do pracy - to na cholere przyjmujecie tyle zamówień? Jak wy potrzebujecie ludzi w sobotę - to wmawiacid im cholera wie co, z myślą, że Ci ludzie w to uwierzą i przyjdą do pracy, ale jak nie daj boże przyjdzie co do czego, że pracownik potrzebuje wolne - to nonstop ta sama gadka: "Nie ma ludzi" "Sezon urlopowy" Nie dajcie sobie pluć w twarz brać wszystkiego na poważnie, jak leci - bo nie wszystko co wam mówią kierownicy / brygadzisci - musi być zgodne z prawdą... I z tą myślą was zostawiam, a ja idę działać 😊
    ReviewUserIcon
    Poganin

    03.10.2025 17:27

    Pracownik

    Jak niema żadnych list na sobotę i nie mamy żadnej konkretnej informacji że ma my pracować w sobotę To jak to jest mam czekać aż dają mi łaskawie znać że mam jednak przyjechać do roboty a może niemam jak bo osoby z którymi jeżdżę nie pracują w sobotę a autobus nie jedzie to co ja mam taksówkę wezwać i zapłacic i wyjść na tym jak Zabłocki na mydle
    ReviewUserIcon
    Hala nr 6 kornice

    02.10.2025 22:45

    Inne

    Aśka uspokój swoje hormony bo tobie nikt nie mówi jak palisz po kontakt albo jak przychodzi pan dyrektor nagle udaje że robi
    ReviewUserIcon
    H6

    03.10.2025 10:57

    Pracownik

    Aśka jest osobą funkcyjna, że na tak wiele sobie pozwala? Ryczy ta swoją twarzą jak niepoważna że słychać ja po drugiej stronie hali, wtrąca się w sytuacje które jej nie dotyczą. O co tu chodzi?
    ReviewUserIcon
    Pracownik produkcji

    30.09.2025 15:55

    Pracownik

    Jak u mnie wszystkie soboty wolne to będę ukarany? W jaki sposób?
    ReviewUserIcon
    Ojciec dyrektor

    01.10.2025 09:48

    Inne

    Zgadzam się z tobą ,niestety jest jedno ale.Moga za nie chodzenie do pracy w sobotę ukarać cie w inny sposób jak np.zabrać premie która jest uznaniowa i wiadomo jak to działa, kierownik znajdzie 1000 sposób na to żeby Cię udup..ć no chyba, że niezalezy ci na premii to wtedy mogą cie cmoknąć.
    ReviewUserIcon
    Matka Przenajświętsza

    03.10.2025 08:44

    Pracownik

    Tak, za to, że nie pójdziesz w sobotę do pracy, pracodawca może legalnie nie przyznać Ci premii uznaniowej, podczas gdy tym, którzy poszli, ją wypłaci. Wynika to z samej natury premii uznaniowej, pracodawca ma prawo swobodnie ocenić, kto na nią "zasłużył", a nieobecność w sobotę może być uznana za przejaw braku zaangażowania. Kierownik nie musi tego nawet bezpośrednio łączyć z sobotą, zawsze znajdzie inne, oficjalne uzasadnienie, jak np. gorsze wyniki czy mniejsza elastyczność. W praktyce premia jest więc narzędziem presji. Jeśli jednak nie zależy Ci na tym dodatkowym wynagrodzeniu, pracodawca jest w tej sytuacji praktycznie bezsilny – może Ci co najwyżej "cmoknąć", gdyż nie może za to ani Cię zwolnić, ani obniżyć Twojej podstawowej pensji.
    ReviewUserIcon
    Patologia

    02.10.2025 18:42

    Inne

    Firma EKO-OKNA która nie przedłużyła pracownikom z DH umowy kończącej się w lipcu lub w sierpniu po około 1 roku pracy w eko, dzwoni teraz po tych pracownikach w tej chwili czy rozważyliby powrót do pracy na swoje stanowiska handlowe . Lol. Przez rok czasu handlowiec zbudował obszerna bazę klientów, relacje i sprzedaż po czym z dnia na dzień wypad. Klienci zostali przekazani już do innych handlowców co zostali w firmie . I co ? Powrót i od nowa od zera budowanie wszystkiego by zaś na wiosnę około czerwca takiego pracownika wywalić a zdobyci klienci przez niego zostaną w firmie dla pracowników na umowach na czas nieokreślony? . Wy wstydu nie macie . Macie w DH stale osoby od lat bez języków, pociotki niech Wam pozyskują nowych klientów . Patologia i wstyd na kółkach. Wstydu nie macie . W tej firmie nic się kupy nie trzyma. Sami nie wiecie czego chcecie. Burdel że hej
    ReviewUserIcon
    Pato pato pato

    03.10.2025 08:30

    Pracownik

    Najwięcej zarabiają ci co języków nie znają i nigdy żadnego klienta nie słyszeli ani tym bardziej nie widzieli.
    ReviewUserIcon
    SobotyOdPrezesa

    26.09.2025 14:05

    Były pracownik

    Przypominam panowie i panie jeśli nie zgadzacie się na takie traktowanie i soboty za free dla (usunięte przez administratora) Przymusowe !!!. Możecie ubiegać się o wypłatę swoich nadgodzin jakich nadgodzin zapytacie? Już odpowiadam każda minuta godzina czy pół godziny odbicia jest wliczana i udokumentowana w waszym wymiarze pracy i tak pół czy tam godzina dziennie przyjscia robi wam 5h w tygodniu no teraz 6h. Możecie chcieć mieć to wypłacone a pracodawca nie może tego odmówić!!!! Dodatkowo dodam że grafik miesięczny jest zobowiązujący a na niektórych działach są notorycznie odwoływany soboty nic nie można zaplanować brak wolnego brak czasu dla dzieci dla rodzin itp itd można takie praktyki zgłosić wiadomo gdzie pierwsza a resztę możecie doczytać co ile za ile potem tylko kary rosną. Pogarda dla pracowników, a pracownicy gardzą wami!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Heniek

    02.10.2025 14:43

    Pracownik

    Sugerujesz, że PIP to niepoważna instytucja w której pracują nieprofesjonalni ludzie? Tam też wszystko obstawione znajomymi i rodziną bez kwalifikacji? Jeśli tak, to Polska rzeczywiście jest krajem z kartonu.
    ReviewUserIcon
    Mój nik

    02.10.2025 23:51

    Pracownik

    Sugeruje, ze domorosli znawcy prawa pracujący w eko ośmieszają się wydzwaniajac do pip z rzeczami "niezgodnymi z kodeksem pracy" ale okazuje się, że wszystko jest zgodne z kodeksem i pracownicy pip mają ubaw jacy tu (usunięte przez administratora)ludzie pracują
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    02.10.2025 14:59

    Były pracownik

    Jak to się czyta te wasze wypociny to się dziwię że wy tam jeszcze pracujecie jakaś zbieranina ludzi z łapanki ludzie masakra
    ReviewUserIcon
    Dziękujemy

    01.10.2025 18:36

    Pracownik

    Żenujące jest że firma niema nawet 150 zł żeby zapłacić zwykłym robotnikom za sobotę !Ale jak dyrektorzy robią wałki na miliony € to Mateusz nic nie gada!!Najlepiej tego najbiedniejszego udup.ć żeby pracował za darmo!! Każdy wie że te wolne dni za soboty dostaniemy wtedy jak będzie mało roboty ,ale wtedy też premi nie będzie !!
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    01.10.2025 23:33

    Pracownik

    Czasami lepiej iść w sobotę do Turka do kebaba, aby rozwozić wspomnianego kebaba i więcej u niego zarobisz niż w Eko 🤣
    ReviewUserIcon
    Nie ma za co

    02.10.2025 12:37

    Pracownik

    To smutne, że firma nie ma 150 zł na zapłatę za sobotę, no ale wcześniej wydała miliony na inne cele. Pieniądze poszły na wielkie akcje rekrutacyjne, które miały stworzyć iluzję dobrobytu przed wyborami, choć w zakładach nie było pracy dla tysięcy nowych ludzi. Do tego trzeba spłacać miliardowe długi za wybudowanie dwóch hali i ich leasing, w tym jednego pustostanu. W tej sytuacji zwykły pracownik jest niestety na samym końcu listy priorytetów. Najpierw idą pieniądze na spłatę zobowiązań i utrzymanie wizerunku. Dopiero to, co zostanie, mogłoby trafić do pracowników, ale często nie zostaje nic. To nie jest żadne nieporozumienie, to prosta matematyka i jasny sygnał, kto jest naprawdę ważny. Dlatego nie liczcie na te obiecane dodatkowe za soboty. Pracujesz w sobotę, ale udajesz, że to jest poniedziałek albo wtorek, który potem sobie odbierzesz jako "urlop". W ten sposób firma oszczędza podwójnie. To niestety świadoma strategia, a nie przeoczenie.
    ReviewUserIcon
    Ignacy Ryż-Swoboda

    27.09.2025 00:01

    Inne

    W związku z koniecznością zapewnienia ciągłości procesów produkcyjnych oraz realizacją zamówień klientów w terminie, informujemy, że praca w soboty została wprowadzona jako obowiązkowa dla wybranych działów produkcyjnych firmy. Działanie to jest zgodne z przepisami Kodeksu pracy, w szczególności art. 129 i 151 §1 i §3 – które dopuszczają możliwość organizacji pracy również w soboty.
    ReviewUserIcon
    LOL

    30.09.2025 23:27

    Były pracownik

    Tu się nic nie zmieni. Kto może, niech ucieka do innych pracodawców. Coście się uczepili tych okien, jakby poza nimi świata nie było? Sadomaso jesteście czy co?
    ReviewUserIcon
    Jenny

    02.10.2025 12:36

    Inne

    Uczepili sie ci co innych perspektyw nie maja. Ci z tych pipidów to gdzie pracę znajdą? Na polu albo w biedronce na kasie
    ReviewUserIcon
    A czemu nie

    01.10.2025 21:14

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) kierownictwo (usunięte przez administratora) albo innej pszowiczki , nie maja pojecia o produkcji a co dopiero o zarządzaniu ludźmi, brygadzista drugiej linii łukasz zamiast wspierać swoich ludzi I organizować jakąkolwiek robotę to lata za banderowskim bękartem zeby tylko grzybka polizała (mam nadzieję że przeczyta to jego żona) a wszystkim innym premie obcina bez powodu i dręczy innych swoimi seksitowskimi i szowinistycznymi pseudo dowcipami a łysa solara piotr mu przyklaskuje, tam się nie liczą umiejętności tylko jak dużo digidongów jestes w stanie wylizać I jak głęboko język potrafisz wcisnąć
    ReviewUserIcon
    Prawdomówny

    01.10.2025 15:37

    Były pracownik

    P. Ł Y K O przekierowuje finanse na swojego syna !!! Zostałem zwolniony za udowodnienie tego wyżej.
    ReviewUserIcon
    Olo

    01.10.2025 20:23

    Pracownik

    Gadasz bzdury nie mogą cię za takie coś zwolnić chłopie ogarnij się znacie tam swoje prawa w tej pracy żalicie się na soboty na tamto ja (usunięte przez administratora) i tylko o premie pytacie żale wypociny wylewać nie tu
    ReviewUserIcon
    Tomek

    30.09.2025 20:45

    Były pracownik

    Szkoda że został zamknięty Kędzierzyn bo te Kornice to tam nie ma nic mądrego stękanie sranie pod siebie ludzie masakra mam nadzieję że ten prezes przyjdzie po rozum i otworzy ten Kędzierzyn ale z głową a nie nabrał tych ludzi i stali jak słupy
    ReviewUserIcon
    Tomek

    01.10.2025 12:22

    Pracownik

    A teraz nie płaci kasy za to stoi to puste i marnieje maszyny wszystko wystarczy pomyśleć jak pomału ruszyć tym z głową
    ReviewUserIcon
    Zoro

    01.10.2025 16:48

    Inne

    Czy cos tam robi czy nie placic musi (leasing zwrotny) a jesli nie ma na tyle zlecen to z czym ma tam ruszyc? 🤔
    ReviewUserIcon
    Harry

    01.10.2025 08:12

    Pracownik

    Kachel czy ciebie już naprawdę powaliło to co robisz ma krótkie nogi Pamiętaj że pomarańczowa koszulka nie jest wieczna
    ReviewUserIcon
    Realista

    30.09.2025 00:51

    Pracownik

    Chodzą plotki że za soboty nie ma dni do odebrania kiedy się chce. Będą one do wykorzystania dopiero w okresie świątecznym. Czyli(usunięte przez administratora) 6 dni w tygodniu za frajer.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    30.09.2025 14:49

    Pracownik

    Niby obowiązkowe, z czego i tak są zbierane listy osób, które będą, a które nie. Bronią się kodeksem pracy, że mogą planować pracę w sobotę - owszem, ale pełny etat przewiduje 5 dni w tygodniu / 40 godzin w tygodniu. Każda godzina ponad ten próg - jest liczona jako nadgodziny. Nadgodziny są dozwolone tylko w dwóch przypadkach: akcja ratownicza, szczególne potrzeby pracodawcy. Szczególne potrzeby pracodawcy to sytuacje nagłe, nieplanowane. Jeśli grafik jest planowany (tak jest na nim napisane) to... Pod szczególne potrzeby pracodawcy już to nie podchodzi. 😊 Bronią się kodeksem pracy - to my też zacznijmy. Czemu czasu na przebranie się nie wliczają do czasu pracy? Czemu nadgodzin nie możemy wybierać w dowolne dni na nasz wniosek? Kodeks pracy przewiduje więcej dobrego dla pracowników, niż pracodawcy, ale w eko najwyraźniej tego nie wiedzą.
    ReviewUserIcon
    Co jest z wami

    01.10.2025 01:57

    Inne

    Pracujecie w Ekochłozie. Na własne życzenie. Ja się w końcu we wrześniu pożegnałem. Nigdy więcej.
    ReviewUserIcon
    Starym łupem ciśnie

    30.09.2025 12:08

    Pracownik

    Do właściciela Pegoute 207 kombi niebieski czarne relingi SWD blachy ,- z twojej techniki jazdy powstanie kolejny przydrożny krzyż lub na pracowników Eko będzie się sadzić policja na Pszowskiej bo na zakrętach czy na skrzyżowaniu na wysokości stacji wyprzedzając ciąg aut rozwalisz siebie i pociagniesz za sobą idoto prawidłowo jadących. Jak masz jakieś ADHD drogowe to pracodawca za 350 zł oferuje transport gdzie zajedziesz bezpiecznie bo tylko uświadamiasz wszystkich , że wideorejestrator to kolejna przydatna opcja na takich jurnych baranów za kółkiem.
    ReviewUserIcon
    Znowu SWD????

    01.10.2025 01:54

    Inne

    Odebrać prawko, zezłomować samochód i zamknąć (usunięte przez administratora) w więzieniu, prewencyjnie, zanim kogoś zabije. Lepiej teraz, niż kiedy będzie za późno.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.