opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9775 ocen
Opinie(19282)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19282)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.10.2025 17:58

    Pracownik

    Lider Rynku Stolarki...., a jakie to ma przełożenie na nasze wypłaty, rolety wzrost konkretny, a co z tego, każda sobota pracująca, a niby miał być czas dla rodziny, te wyższe stołki mają, a my niebiescy musimy robić na tych.....
    ReviewUserIcon
    Ekoludek

    15.10.2025 00:51

    Pracownik

    Dostaliśmy informację że Mateusz K. Zlecił fałszywej rudej Monice K. Obserwować nas na kamerach ile razy chodzimy do toalety i czy nasze tempo pracy nie jest zbyt wolne za to mamy być karani czy w tej firmie będzie kiedyś normalnie? Czy to jest legalne ? Gdzie są związki zawodowe gdzie jest PIP
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    15.10.2025 16:48

    Były pracownik

    Gdzie związki i PIP? A zostały podjęte kroki i zawiadomiliście ich? Sami z siebie nie przyjdą, takie rzeczy się zgłasza. Co z resztą już dawno pracownicy powinni zrobić, samemu zapisać się do związków i egzekwować przestrzeganie prawa przez firme
    ReviewUserIcon
    bot

    16.10.2025 15:15

    Inne

    Pracodawca nie powinien wykorzystywać monitoringu w celu nieuzasadnionego śledzenia pracowników, naruszania ich prywatności lub dyscyplinowania bez uprawnionych powodów
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.10.2025 15:45

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    15.10.2025 19:53

    Inne

    Taka fajna kapliczka i na nic... Takie fajne banery i też na nic... Wyszedł ten katolicyzm na pokaz 😛
    ReviewUserIcon
    Eko-okno

    15.10.2025 17:22

    Inne

    Przepraszam czasami się zaczyna od niedzieli do soboty praca
    ReviewUserIcon
    Eko-okno

    15.10.2025 17:13

    Inne

    Maja opinia jest taka że nie polecam firmy bez przesady od poniedziałku do soboty pracować Macie gdzieś ludzi którzy robią dla was
    ReviewUserIcon
    Szczere

    15.10.2025 16:02

    Pracownik

    No to za tą inwigilację gdzie po tyłku się na linii nie podrapiesz i zaczniesz (usunięte przez administratora) pod siebie dziękować Świętemu Markowi K. patronie mobbingu ,a wystarczy z linii wytypować osoby , które się nie przykładają i robią kwas ,a są tacy i doskonale brygadziści wiedzą to z nadzorem w czerwonym bo nikt w tej firmie nie jest anonimowy. Jest również druga droga , która pasuje bardziej czyli wszystkich do jednego wora i po kieszeni solidarnie ,a tak okna produkować klasy premium z jakimiś ekstra dupsami i kasować w Euro ,a na ludzi polować urywając z tych ochłapów resztki używając wszelkich dostępnych środków . Za soboty szukać kruczków prawnych ,aby udowodnić , że ja jestem "Pan i władca" ,a do ludzi pisać asekuracyjnie jak ostatni dziad bo się ludzie upomnieli o swoje gdzie stan faktyczny jak jest to na kredytach kosztem pracujących z hasłem " dobrze , że jesteście ". Brakuje naprawdę w tej psychozie, żeby kobiety zadeklarowały czy poświadczyły na piśmie , że nie zamierzają zajść w ciążę bo kto wam w te soboty przyjdzie jak faceci są za drodzy na te czynności ,a jak brakuje ludzi to jeden drugiemu z linii kradnie pracownika nie pytając czy przypadkiem cała reszta nie będzie się zarzynać. Nowa polityka firmy po reorganizacji to wydzieranie mordy , obarczanie na wszelkie możliwe sposoby produkcji po maksymalnym odchudzeniu załogi - patrząc na kapitana tego statku to daleko nie popłyniemy bo tylko (usunięte przez administratora) robi więcej za mniej .
    ReviewUserIcon
    Aha

    09.10.2025 21:17

    Pracownik

    2 soboty w jednym miesiącu (wrzesień) brak urlopu, brak L4, pełny miesiąc przepracowany z nadgodzinami, i przychodzi przelew 4800 zł (XD), premii 25% bo przecież jak pracownik pójdzie na wymuszony przez firme urlop 10 dniowy to traci premię (XDDDD), za soboty nie dostajesz ani pieniędzy, ani dnia wolnego co w świetle prawa jest po prostu nielegalne i grożą za to niebotyczne kary, idziesz do pracy w sobotę, żeby po prostu pracować za darmo, bo firma myśli że jak wpiszę sobie sobotę jako grafikową to wszyscy sie podporządkuja. Nielegalne zagrywki niezgodne z kodeksem pracy, ot cała firma :)
    ReviewUserIcon
    Karol

    13.10.2025 16:19

    Pracownik

    art. 151³ Kodeksu pracy: Pracownikowi, który wykonywał pracę w dniu wolnym od pracy wynikającym z rozkładu czasu pracy w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, przysługuje w zamian inny dzień wolny od pracy, udzielony do końca okresu rozliczeniowego, w terminie uzgodnionym z pracownikiem. W naszej firmie jest ten okres rozliczeniowy do kwietnia. Proszę zadzwonić do dzialu kadr w celu potwierdzenia.
    ReviewUserIcon
    Maruda

    15.10.2025 13:49

    Pracownik

    nic nowego na wschodzie, jesteście bydłem i tak was traktują, co zrobicie w interneciku co najwyżej możecie poszczekać taki wasz wygląd polak
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.10.2025 09:02

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    15.10.2025 12:56

    Były pracownik

    Sądząc po twojej/waszej wypowiedzi , mentalnie widzę, że jeszcze przedszkole sie kłania. Ajć jak zazdrość boli co ? :)
    ReviewUserIcon
    Panie prezesie

    15.10.2025 10:52

    Pracownik

    Co miało znaczyc te przemówienie wczoraj na betonie !??Pracujcie ciężej za mniej ?Ratujcie firmę bo ktoś źle nią zarządza ?Dlaczego za błędy szefa i jego baranów muszą odpowiadać zwykli pracownicy?Chcecie zmotywować ludzi !?? To płaćcie i nagradzajcie za ich ciężką pracę !! A nie non stop pod górę robicie !!
    ReviewUserIcon
    Robolik

    13.10.2025 19:19

    Pracownik

    Co się odp na magazynie rolet? Dlaczego Pan Paweł i Bartek na 2 i nockach połowe zmiany siedzą za styropianem gdzie prawdopodobnie niema kamer A jak juz się nasiedzą co przyjdziemy telefon w ręce Czy nikt tego nie widzi?czy co jest grane? Zamontowac im tam kamere W piątek Pan Bartek uwielbiał biuro
    ReviewUserIcon
    Ten samajednak inny

    14.10.2025 08:36

    Były pracownik

    Ah wkońcu ktoś ruszył temat Tam wogóle jest meksyk biuro brygadzista wszyscy pracują tylko na 1zm a nie raz brygadzista jest potrzebny dziwnie tam to mają i nikt nie rusza tematu
    ReviewUserIcon
    Luz

    14.10.2025 13:09

    Pracownik

    Widzą i nie reagują Tyle w temacie ! Oni są nie tykalni od zawsze Nikt ich nie kontroluje tyla lot robia i je coraz gorzej jak to widza z tymi chłopami
    ReviewUserIcon
    Koniec

    14.10.2025 10:59

    Pracownik

    Parę lat temu przychodząc do tej firmy była jakaś inna atmosfera chciało się robić pomijam już tutaj te wszystkie dodatki, darmowe przewozy itp. poprostu było inaczej teraz szczególnie na Z2 ale myślę że już wszędzie tylko zastraszanie, zakazy, obostrzenia, straszenie kamerami itd. tak jakby nic nie istniało w mniemaniu co niektórych szczególnie brygadzistów, oprócz eko o.b.o.z.u. Otóż eko to nie wszystko dlatego dziękuję za współpracę od 1 listopada na wypowiedzeniu.
    ReviewUserIcon
    Bossy

    14.10.2025 06:25

    Inne

    Straszenie kamerami ludzi proponuję zamontować dodatkowa na lince pierwszej nad zgrzewajace, która siedzi cały czas na telefonie a nie czepiać się szklenia. Gdzie jest kierownik który to wszystko widzi i nic z tym nie robi, może czas to zgłosić wyżej
    ReviewUserIcon
    Tomek

    13.10.2025 20:58

    Były pracownik

    Banda znerwicowanych roboli ryczących na siebie bale premia bale premia nie żal mi was ćpuny i dewianci niech te eko(usunięte przez administratora)pozdrawiam z normalnej firmy i z normalnymi ludźmi
    ReviewUserIcon
    Trzeźwy wróg narkotyków

    12.10.2025 02:10

    Pracownik

    Drodzy Współpracownicy, Pragnę podzielić się z wami kilkoma przemyśleniami na temat miejsca, w którym razem pracujemy. Eko-Okna to bez wątpienia duma Polski, potęga produkcyjna na europejską i światową skalę, firma, która stworzyła tysiące miejsc pracy i miała wizję tworzenia ich jeszcze więcej, choć ostatnimi czasy wyszło trochę inaczej niż zamierzano. Jesteśmy producentem najbardziej podstawowych produktów: okien i drzwi. To nie są przedmioty byle jakie; one dają bezpieczeństwo, kształt i ciepło milionom domów. Każdego dnia ludzie na całym świecie korzystają z tego, co tworzymy naszymi rękami. Powinniśmy nosić w sobie ogromną dumę z tej roli. Niestety, wydaje się, że między tym ogromnym potencjałem, a naszymi codziennymi doświadczeniami istnieje wyraźna luka. Mamy prawo oczekiwać, że zarządzanie firmą o takiej skali będzie oparte na fachowej wiedzy, szacunku i jasnej wizji, a nie na decyzjach "widzimisię", które może i były aktualne w latach 80' i 90', ale dziś są przestarzałe jak spróchniałe drewno. Kochani 💙💙💙!!@ Nadszedł ten czas, byśmy przestali akceptować sytuacje, które nie przystoją firmie z naszymi ambicjami. Dlatego apeluję do nas wszystkich: obudźmy w sobie dumę i przekujmy ją na konkretne działania. Nasza pozycja rynkowa jest naszym największym atutem. Powinniśmy być dla naszych klientów tym, czym są Apple czy Samsung w swoich branżach, po prostu, synonimem jakości, innowacji i prestiżu. Made in Poland ma wszelkie predyspozycje, by stać się tak samo pożądanym znakiem jak Made in Germany. To, czy tak się stanie, zależy wyłącznie od nas, od naszej wspólnej pracy, zaangażowania i od tego, czy upomnimy się o standardy, na które zasługujemy. Walczmy o swoje. Jesteśmy członkiem Unii Europejskiej!!! Halo, halo, pobudka prawicowcy i kościelni. Dość hejtu na UE. Dzięki niej mamy dużo większe prawa niż nam się wydaje. Prawo stoi po naszej stronie. Zarządzanie wedle kaprysu cz, cze, czer, czerwo, czerwony, czerwonych często odbierane jest jak czysta kpina z pracowników. Nie pozwólmy, by zakompleksione, nieprofesjonalne ego kilku ❤️❤️❤️ kontynuowało tą zepsutą, zgniłą i zagrzybialą sytuację. Stać nas na dużo więcej niż to zepsucie! Kochani, damy radę. Głowa do góry! Cierpliwości, pracowitości, a kokosy jeszcze pojawią się na waszych kontach. Życie nie jest łatwe. Wszyscy przechodzimy przez wzloty i upadki, tak samo jak Eko-Okna! Pan Kłosek wierzył w siłę swojej firmy. My także w nią uwierzmy. Wyjdziemy z obecnych trudności, ale pod jednym warunkiem: że przestaniemy udawać, iż „mży, kiedy na nas plują”. To od naszego wspólnego wysiłku zależy, czy Eko-Okna nie tylko odzyska swój blask, ale także by stać się firmą, w której praca jest źródłem nie tylko świetnego zarobku, ale i prawdziwej satysfakcji emocjonalnej. Pamiętajmy, co tworzymy. Pamiętajmy, kim jesteśmy. Jesteśmy największym producentem okien w Europie, a być może na świecie. Zacznijmy działać jak prawdziwa potęga, którą bezdyskuzyjnie jesteśmy. Pamiętaj, że nawet jeśli w tej chwili jesteś bardzo niezadowolona/ny to każdego dnia, ktoś chwyta za klamkę okna, które zrobiłaś/eś i przekręca klucz w zamku drzwi, które wyprodukowałaś/eś, aby wejść do swojego ukochanego domu/mieszkania! To bardzo ważne, aby o tym pamiętać. Nie produkujemy Labubu, tylko okna i drzwi, z których wy sami dotycie dzień w dzień. Będzie dobrze, tylko musimy przeczekać trudne czasy. Damy radę kochani! 💙💙💙❤️💙💙💙
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    12.10.2025 13:52

    Pracownik

    Jakie słodko-gorzkie wypociny. Pierwsze z brzegu o "jakości, innowacji i prestiżu". Przecież Eko produkuje okna proste jak budowa cepa. Kto pracuje z dwu cyfrówką z przodu ten wie, że technologia okien przez ten czas nic się nie zmieniła. Dziwnie porównywać okna do smartphonów, które zmienia się co roku, tak do pięciu na nowe. Niektórzy przez całe swoje życie nie kupiły i nie kupią żadnego okna. Automatyzacji brak. Dla Eko "wypalenie zawodowe", "monotonność", nie wspominając o "rozwoju zawodowym" w słowniku nie istnieje. Wypalenie zawodowe dopada człowieka po 2-3 latach. A Eko w ile lat zrobiło swój "tygrysi skok". No właśnie właśnie w tyle. Ludzie (usunięte przez administratora) ale już przestali 🫣 Mateuszek myślał że tak zawsze będzie. A sam zniknął na kilka lat z firmy. Jego "wypalenie zawodowe" mogło dopaść. I jakie zdziwienie, że teraz na jednego pracownika przypada pół okna. Można sobie wybrać, czy rama czy skrzydło 🤣 Reklam na zagranicznych rynkach brak. Sami muszą przyjść. Jak konkurencja kombinuje z klubami piłkarskimi, sędziami i sponsoruje sportowców, to Mateuszek jest łączony z Wośkami i Rydzykami. I oczywiście bilboardami. Cała robota niebieskich robaczków poszła na marne. A ić pan w piz*u. 😑
    ReviewUserIcon
    Heinz

    13.10.2025 16:07

    Były pracownik

    Do lekarza o to biegusiem!!!! Psychiatra plus odpowiednie leczenie i nadzieja 😂 że może nie jest za późno. Co Ty będziesz człowieku..... Oby ten zakład naprawdę skończył jak Rafako i oby na halach hulał wiatr z plakatami wielebnego.
    ReviewUserIcon
    Były Eko Ludek

    12.10.2025 08:14

    Były pracownik

    Nie mam pojęcia dlaczego dalej pracujecie w tej firmie. Zmiana pracy to nic strasznego. Pamiętajcie że do końca roku będzie to szło tylko ku gorszemu. Ja zmieniłem robotę i nie żałuję. Kasy znacznie więcej niż w Eko z (usunięte przez administratora) premią. Tak więc kto ma możliwości to niech zmienia robotę. A te śmieszne weekendy... Dajecie sobą pomiatać. I żeby nie było , w Eko dobrze mi się pracowało przez te kilka lat. Lecz niestety , co roczne kryzysy i niestabilna sytuacja firmy jak i jej polityki , doprowadziło do takiej a nie innej decyzji. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Były Eko ludek

    12.10.2025 23:35

    Były pracownik

    Nie kapuje cię gościu. W czym masz problem? Jakie pieczenie doopy 😃 Wyraziłem swoje zdanie na temat Firmy. Sam bym pewnie dalej pracował gdyby nie te krzywe akcje co rok z premiami itd. Ale wiesz co? Zazdroszczę wam. Też bym chciał robić Darmowe Soboty. Też bym chciał zarabiać tylko 5tys miesięcznie. Nic tylko pozazdrościć wam. Dalej zapier******** przez cały miesiąc z nadzieją , że tym razem zarząd was nie wych*** i dostaniecie Premie.
    ReviewUserIcon
    Były Eko Ludek

    12.10.2025 23:41

    Były pracownik

    Ta kraina Miodu i szczęścia , jest tylko dla mnie :p Jak nie potraficie się wysilić , to dalej pracujcie sobie za te 7k~ wypłaty. A przepraszam 5-6k bo kłosek i tak wam uwala premie 😊 W mojej krainie Miodu za niecały miesiąc pracy dostałem znacznie więcej , niż moja najlepsza wypłata w Eko. Tak więc Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Z3

    10.10.2025 12:09

    Pracownik

    Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen przepytywania przez Pana Zbigniewa z imion i nazwisk brygadzistów i kierowników? Co to ma na celu?
    ReviewUserIcon
    Chat GPT

    11.10.2025 21:53

    Inne

    Możliwe Cele i Intencje 1. Testowanie zaangażowania i orientacji w terenie · Pan Zbigniew, jako osoba kontrolująca, fizycznie nie jest w stanie kontrolować codziennie wszystkich. To sprawdza, czy zwykły pracownik wie, kto jest jego bezpośrednim przełożonym. Jeśli pracownik nie potrafi wymienić swojego brygadzisty, może to sugerować słabą komunikację w zespole lub anonimowość. · To sposób na weryfikację, czy struktura zarządzania jest "namacalna" i czy pracownicy ją znają. 2. Sprawdzanie pamięci i bystrości umysłu pod presją · Nagłe przepytywanie to rodzaj stres-testu. Sprawdza, jak pracownik radzi sobie z nieoczekiwaną sytuacją, czy potrafi zachować zimną krew i czy jest uważny. W niektórych środowiskach uważa się to za sprawdzian "kondycji umysłowej". 3. Wzmacnianie hierarchii i struktury · Sam akt przypominania imion i nazwisk przełożonych to subtelny sposób na uświadomienie pracownikowi jego miejsca w hierarchii firmy. To komunikat: "Pamiętaj, kto tu rządzi i za kogo jesteś odpowiedzialny. Szanuj tę strukturę". 4. Poszukiwanie słabych ogniw wśród kadry managerskiej · Jeśli Pan Zbigniew regularnie słyszy, że pracownicy z danego działu lub brygady mają problem z wymienieniem swojego kierownika, może to być dla niego sygnał, że ten konkretny kierownik/brygadzista jest "niewidoczny", nie integruje się z zespołem lub jest nieskuteczny. 5. Styl zarządzania oparty na bezpośrednim kontakcie i "wiedzy o ludziach" · To może być po prostu element jego osobistego stylu. W ten sposób "czuje" firmę, buduje sobie w głowie mapę powiązań i stara się być bezpośrednio związany z każdym poziomem struktury, omijając formalne kanały. Jak to jest odbierane przez pracowników? Niezależnie od intencji, takie praktyki są często odbierane przez załogę jako: · Sztuczne i dziecinne: Dla wielu osób jest to upokarzające, jak bycie uczniem w szkole. · Kontrola na pokaz: Może budować wrażenie, że zarząd nie ufa pracownikom w kwestiach podstawowych i szuka pretekstów do ich "przyłapania". · Stresogenne: Tworzy atmosferę niepewności – "czy dziś będę przepytywany?". · Powierzchowne: Sugeruje, że znajomość imion i nazwisk jest ważniejsza lub równie ważna jak realne kompetencje, efekty pracy czy rozwiązanie prawdziwych problemów. · Objaw mikrozarządzania: Może wskazywać na potrzebę kontrolowania nawet najdrobniejszych aspektów życia firmy. Podsumowanie Fenomen polega na tym, że jest to bardzo bezpośrednia, ale i przestarzała metoda zarządzania, charakterystyczna dla firm o silnie zhierarchizowanej, autorytarnej kulturze, gdzie szef chce mieć osobisty "puls" firmy. Prawdziwym celem prawdopodobnie nie jest sama znajomość nazwisk, lecz sprawdzenie kilku rzeczy na raz: 1. Czy pracownik jest czujny i zorientowany w strukturze? 2. Czy kadra managerska jest wystarczająco obecna i rozpoznawalna? 3. Czy firma działa jak zhierarchizowany, zdyscyplinowany mechanizm? Niestety, w praktyce często efekt jest odwrotny do zamierzonego, czyli zamiast budować szacunek dla struktury, może budować frustrację i poczucie, że zarząd nie zajmuje się prawdziwymi problemami.
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony

    11.10.2025 10:45

    Inne

    Pracowniku nie rób tego jeżeli musisz puść do pracy w sobotę to trudno nie odbijaj tego w toalecie po 15 minut co dzień pracodawca wtedy traci prawie 6 dni w danym miesiącu
    ReviewUserIcon
    Marek

    11.10.2025 21:42

    Inne

    Miej dla nich SeRCe i trochę wyrozumiałości. Może nie potrafi dobrze pisać, ale kto wie, ma fachową rękę do produkcji okien?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.10.2025 15:13

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    4.0

    11.10.2025 21:35

    Pracownik

    Fajnie, od razu mam lepszy humor :) Serio, jakoś lepiej się czuję z tego powodu. Myślę, że nasza firma to nasz drugi dom, który zasługuje na więcej niż 2.5-2.7. Mamy przecież potężne fundamenty i infrastrukturę. Nie zapominajmy o tym. Życzę Eko-Okna 4.0, bo wyższa średnia to duża szansa w postaci klucza, który może wreszcie otworzyć dotąd zamknięte na głucho drzwi do nowego, poważniejszego i dojrzalszego domu pracowniczego. Kiedy te drzwi się otworzą, zobaczymy przez okno zupełnie inną perspektywę. To okno pokaże nam widok na przyszłość, w której ludzie będą chcieli tu pracować z radością, a nie z przymusu. W której profesjonalni kandydaci chętniej wyślą CV, widząc upudrowane 4.0, niż 2.7 bez makijażu, które niestety odstrasza! Jednak żeby ten klucz naprawdę przekręcił się w zamku, firma musi wyciągnąć wnioski z przeszłości i nie powtarzać błędów, które doprowadziły do kryzysu, z powodu którego wszyscy cierpimy. To nie jest łatwy czas dla nikogo z nas. To nauczka dla całego zarządu, że nie można ignorować głosu pracowników. To nauczka na przyszłość, żeby lepiej planować budżet i inwestować w ludzi. Bez tej wewnętrznej zmiany możemy stać przed nowymi drzwiami do domu pracowniczego, ale nie wejdziemy do środka. A wtedy nawet najpiękniejszy widok za oknem pozostanie tylko niespełnioną obietnicą. Także drogi ZARZĄDZIE, bierzcie się do roboty, bo makijaż w postaci wysokiej średniej bardzo łatwo zmyć tanim wacikiem jeśli nie stoi za nim prawdziwa, uczciwa zmiana.
    ReviewUserIcon
    Śmieć

    09.10.2025 13:46

    Inne

    Straszono nas ze jak nie pójdziemy w sobote to zabiorą nam premie a i tak nam zabrali premie za co nas tu mają smieci poniżanie człowieka zastraszanie
    ReviewUserIcon
    Qtas

    11.10.2025 12:07

    Pracownik

    A Ty wiesz, że firma jest na Ślasku i to ty tu przyjezdzasz do pracy (usunięte przez administratora)?
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2025 17:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JohnnyBravo

    11.10.2025 09:32

    Były pracownik

    Z tego co mi wiadomo to gościa a nie dziewczynę i jeszcze się tym chwali. Do utylizacji
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kornice

    11.10.2025 07:53

    Inne

    I znowu w sobotę w robocie Ja mam takie pytanie dla pana dyrektora ostatnio myśmy podpisywali szkolenie pożarowe którego oczywiście nie było. Więc tak z ciekawości się pytam kiedy one będzie robione
    ReviewUserIcon
    Z2

    10.10.2025 21:03

    Inne

    Chory Hary i jego Chore Harrego pomysły ludzi z przygotowki na linie buhhaha i najlepsze że to my sami tego (usunięte przez administratora) na szefa hali wybrali.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    26.09.2025 13:31

    Inne

    Czy to prawda że osoby które zostały zwolnione będą mogły wrócić z powrotem
    ReviewUserIcon
    beznadziei

    27.09.2025 20:45

    Były pracownik

    Rekrutacja powiedziała, że nie przyjmują tych, którzy już u nich pracowali, bo "wolą dać szansę tym osobom, które u nich jeszcze nie pracowały", lol. Widać mają w czym przebierać, więc jeśli się dziwisz dlaczego wysyłasz CV do Eko miesiącami i cisza, oto odp.
    ReviewUserIcon
    O panie

    10.10.2025 17:20

    Pracownik

    O panie! oszalał czemu pchać się w tym samym bagnie, dobrze już było teraz będzie coraz gorzej raz wyrzucili to skąd pewność że nie zrobią to jeszcze raz, tutaj decyzję zmieniają co chwilę a pracownik dowiaduje się przy fakcie dokonanym. Jeśli jesteś masochistą i lubisz się nad sobą znęcać psychicznie i fizycznie to proszę bardzo
    ReviewUserIcon
    Sabat

    07.10.2025 13:08

    Były pracownik

    Jak wygląda aktualnie sytuacja z sobotami w Eko-Oknach? Pracowałem w Eko-Oknach w latach 2020-2024 i nigdy nie byłem w sobotę w pracy bo studiowałem zaocznie, zresztą jakbym nie studiował to też bym nigdy nie przyszedł w sobotę. Pytali się kilka razy czy przyjdę w sobotę, powiedziałem, że nie i tyle. Nikt nie robił żadnych problemów, że nie chcę iść w soboty do pracy. Jak to aktualnie wygląda? Można nie iść w sobotę czy mogą cię zmusić?
    ReviewUserIcon
    Karol

    10.10.2025 17:00

    Pracownik

    Jeśli sobota jest wpisana w Twój grafik jako dzień pracy, to musisz iść do pracy. Nie ma opcji, żeby po prostu „nie przyjść”, nawet jeśli to sobota. Dlaczego: Grafik to oficjalny harmonogram czasu pracy ustalony przez pracodawcę. Jeśli sobota jest tam zaplanowana jako Twój dzień pracy, to jest to Twój obowiązek (tak samo jak każdy inny dzień w tygodniu). Oczywiście, pracodawca ma wtedy obowiązek zapewnić Ci inny dzień wolny w tygodniu (żebyś miał/a 5 dni pracy w okresie rozliczeniowym). Wszystko jest legalnie, po prostu są takie przepisy i nic z tym nie zrobimy.
    ReviewUserIcon
    Karol

    10.10.2025 17:02

    Pracownik

    Na umowie masz przeciętnie 40 - godzinny tok pracy w okresie rozliczeniowym. Czyli jak idziesz 6 dni i pracodawca w innym tygodniu odda Ci dzień wolny za to wcześniejszą sobotę to masz w kazdym tygodniu 40 godzin. Wszystko legalnie
    ReviewUserIcon
    Do prezesa

    09.10.2025 06:38

    Pracownik

    Chciałabym bardzo podziękować szefowi za wyzysk i okłamywanie pracowników! My dajemy z siebie 1000% a Ty dajesz nam niecałe 50%!! Dzięki
    ReviewUserIcon
    Ojciec dyrektor

    09.10.2025 11:22

    Inne

    Prezes jest niestabilny emocjonalnie ,do tego dochodzi dwu biegunowość dla tego jest jak jest. Zresztą za niedługo wybory a pis szykuje się do przejęcia władzy i będzie potrzeba dużoooo kasy na kampanię trzeba już cięcia robić. W ogóle czy on ma jeszcze coś do gadania w tej "firmie" bo wydaje mi się, że decyzję podejmuje KTOŚ inny.
    ReviewUserIcon
    Karol

    10.10.2025 16:56

    Pracownik

    Niewiem o co chodzi z tymi premiami. Ja dostałem normalnie 100 %. Może to od działów zależy czy coś??
    ReviewUserIcon
    Edek

    09.10.2025 08:18

    Pracownik

    Teraz już wiadomo … szef nie ma dla nas żadnego szacunku!! To teraz My mu damy to na co zasluguje!!
    ReviewUserIcon
    Kjg

    09.10.2025 13:32

    Były pracownik

    Nie ma kasy a nie szacunku przeciez obsługą kredytów jest pewnie straszna
    ReviewUserIcon
    Karol

    10.10.2025 16:55

    Pracownik

    Masz prace, wyplata na czas wiec o co Ci chodzi. Tylko narzekacie. Jak komus jest wiecznie zle to niech się zwolni i idzie gdzie indziej...
    ReviewUserIcon
    Plexi

    09.10.2025 10:06

    Pracownik

    Jak się czyta te komentarze, to można pomyśleć, że tu się niewiadomo co dzieje. Przedstawiacie wszystko w tak czarnym scenariuszu, że premi brak, że tego, że tamtego. Kilka komentarzy wcześniej, że umów mają nie przedłużać, że do końca roku każdy dział trzeba odchudzić ile się da. Ja się zastanawiam, skąd się to bierze? Moja dziewczyna jest na piątce na roletach i w tym tygodniu wróciło część ludzi, tych co im nie przedłużyli umów od czerwca wzwyż. Gdyby było tak źle to przyjmowałaby z powrotem ludzi, których się niedawno pozbyli?
    ReviewUserIcon
    Nobody

    09.10.2025 20:14

    Inne

    Ten kto wchodzi po raz drugi do tej samej rzeki ma nie rowno pod sufitem. 😱
    ReviewUserIcon
    Plexi

    10.10.2025 16:51

    Pracownik

    No jak kogo? Pracowników, którym nie przedłużyli umowy. Randomowi ludzie, nie sądzę, żeby mieli jakieś układy albo kolesiostwo. Nie przyjęli ich wszystkich, ale sporą część widać z powrotem.
    ReviewUserIcon
    Bolek

    10.10.2025 10:47

    Pracownik

    Na Z1 dział hst każda sobota pracująca w miesiącu i zastraszanie jak nie przyjdziesz a na wypłacie lipa straszna pomimo normy wyrobionej.. pfuu (usunięte przez administratora) wkoncu was karma dopadnie!!..
    ReviewUserIcon
    Załamany

    19.09.2025 10:10

    Pracownik

    Panie Kłosek i reszta zarządu. Kiedy przyjrzycie się pracy drzwi aluminium zm B Wodzislaw. Szklic konstrukcje po nich to jakiś kosmos. Kontrola jakości ciągle ma problem z tym co puszczają ze stolów. Albo jakość albo ilosc. Oni widać stawiają na ilość a o jakosci zapominają.
    ReviewUserIcon
    Kornicealum

    01.10.2025 17:28

    Były pracownik

    Pracowałem w Kornicach z częścią ekipy aluminium z Wodzisławia. Z tego co wiem i słyszałem to awanse ze stołu w Kornicach na brygadzistę albo kierownika w Wodzisławiu potrafią w głowach namieszać. Niektórym ładnie odbiło. Karierowicze, kolesiostwo i marne kompetencje.
    ReviewUserIcon
    Swd

    10.10.2025 10:34

    Pracownik

    Podobno kierownik zmiany B tak się przejął tym wpisem że prowadzi śledztwo w sprawie kto to mógł napisać 🤣 lepiej by mógł dopilnować jakości produktu na swojej zamianie
    ReviewUserIcon
    SWD

    10.10.2025 08:03

    Pracownik

    Jak to jest z tym zakazem palenia poza przerwami? Jest to jest pilnowane? W Wodzisławiu ciągle na palarni widać brygadzistów jak sobie palą. Oprócz nich też kontrolerów jakości a niebiescy tyrają na swoich liniach. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pvcswd

    10.10.2025 10:26

    Pracownik

    Brygadziści to największe nieroby do tego widać mają jakieś ulgi przy łamaniu regulaminu. Bo jeżeli nie można palić to się nie pali a oni jak widac mają to w gdzieś.
    ReviewUserIcon
    Z8 drew

    09.10.2025 10:08

    Pracownik

    gdzie się podziała władza z drewna? Czy prezes wreszcie zrobił to co powinien?? Jeszcze jest jeden czerwony, który powinien dostać, a póki co omija go, wszyscy kierujący do zmiany i ten dzial ma potencjał!!!
    ReviewUserIcon
    Ag ga

    09.10.2025 22:18

    Inne

    jak przemyślane było zarządzanie żuczku, że zaczęli produkować 30% mniej przy 30% większym składzie. Praca niepoukładana i nic nie zaplanowane. Bierze się co popadnie i robi, nie gadam już o okuwaniu czy lakierni gdzie wiecznie brakuje kompletu, ale coś do poprawy, a na przygotowce już wystarczy zobaczyć gdzie ściskają okna. Albo te stanowisko z przyklejaniem- oni nic tam nie mają przygotowane i 3brygadzistów z przygotowki stoi przy drukarce i drukuje kartki, żeby w ogóle wiedzieli co mają zrobić i później sami sobie jeszcze muszą ogarnąć materiał. Ten dział jest już tyle lat i pracowałam w innych miejscach i nigdzie nie było jak tu, pvc i alu poukładane i bardziej się to spina i dlatego są tym co ciągnie firmę do przodu, a drewno niestety ciągnie w dół te firmę, bo nie uwierzę, że ten dział wychodzi na czysto. A teraz pytanie - czy kiedyś przyszedł do ciebie kierownik i zaczął z tobą pracować, żeby sprawdzić czy można coś ulepszyć, przyspieszyć?? Czy stał i potrafił godzinę pogadywac z dziewczynami. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Jeh

    10.10.2025 06:56

    Pracownik

    Dlatego głośno komentujący tutaj powinni mieć możliwość wykazania się, i tak co chwila zmienia się kierownictwo, idź i się zgłoś. Tylko głośno ujadacie w internetach. Na zebraniach żaden cwaniak się nie odezwie, siedzicie cichutko a jak pan kierownik przyjdzie to podkulacie ogony i aportujecie jak trzeba😊 cwaniak w necie pi€&&da w świecie.
    ReviewUserIcon
    Autobusy pytanko

    09.10.2025 21:23

    Pracownik

    Kiedy będzie można kupić bilet na autobus na MSC listopad? Ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    09.10.2025 19:07

    Pracownik

    Problemem nie jest ze sie nie da po prostu trzeba miec zgrana ekipe to ludzie tworza jakosc i szybkosc . To jak to jest ekipa zgrana potrafi ogarnac i norme wyrobic nawet ja zawyzyc a inni soedza na telefonie w kiblach i jest problem ze wszystkim
    ReviewUserIcon
    Była Pracownica

    16.09.2025 21:28

    Były pracownik

    Witam . Jak tam kolesiostwo na z7 zm.A Kierownik A... i jego (usunięte przez administratora) ? Na niczym się nie zna oprócz darcia mor... kto mu dał ten stołek ??? A o Pani G...brygadzistce to już nie wspomnę ta to w ogóle się na niczym nie zna oprócz wykańczania ludzi mam nadzieję, że do tych ludzi karma wróci .Nie polecam jedna wielka klika,kolesiostwo i wielka niesprawiedliwość.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    07.10.2025 20:29

    Pracownik

    I chyba karma wróciła, do Pani Gabrysi pokazała znowu co potrafi i tym razem sprawa nie będzie zamieciona pod dywan bo już połowa hali o tym wie . Kolesiostwo się wykrusza ,może w końcu będzie sprawiedliwie .
    ReviewUserIcon
    Hala.7

    09.10.2025 17:19

    Pracownik

    To musiało w końcu wyjść ,pracujące kobiety u Pani Gabi bały się cokolwiek powiedzieć, dziwić się...przecież czerwony zawsze jej bronił i stał murem za nią obojętnie co by zrobiła 😏 tak jak ktoś pisał wyżej ...kolesiostwo tyle w tamcie .
    ReviewUserIcon
    sosna

    09.10.2025 16:47

    Pracownik

    Ojjj i Szymonek poleciał Ciekawie co teraz z nami będzie, tyle razy mówił że bez niego upadniemy!
    ReviewUserIcon
    Żenada

    09.10.2025 14:31

    Pracownik

    Różnica między pracownikiem ,a pracodawcą jest taka , że papiery na dmuchanie ma właściciel ,a pracownik pod presją i bez jakiegokolwiek dodatku za wkład z nastawieniem na ilość ma być zmotywowany robiąc więcej za mniej - Marek jesteś wielki ,listy potrafisz pisać ,a ludzi masz za nic . Fakty są takie , że przy takim tempie pracy nie da się stworzyć idealnego produktu bez wad ,a to ostatecznie klient decyduje czy one spełniają jego oczekiwania . Żadnego pomysłu na rozwój firmy nie masz , może gdybyś się nie afiszował z premierem na cały kraj to w tej wojnie , która trwa od lata nie dostałbyś rykoszetem . Patrząc na organizację pracy w Kornicach ,a w Wodzisławiu gdzie jedni mają jedne i te same rzeczy ,a drudzy mają wszystko i są takimi samymi kryteriami oceniani to ty jesteś "burdel" ,a zarząd i ich chybione pomysły to "chaos " . Przejdź się Marek w Wodzisławiu ŚL( weź te lemingi ,najlepiej tych co z młotkowych zrobiłeś prawdziwe szychy) i oceń sobie rozmieszczenie stołów i buforów gdzie gabaryty stawiane sią pionowo bo się poziomo nie mieszczą ,a te statystyki uszkodzeń mechanicznych tylko się kumuluą . Łatwo jest wrzucić kogoś do jednego wora jako pretekst dla wszystkich , że się nie przykładają jak w przypadku zawiasów , których ktoś zapomniał przykręcić ,ale za ten bałagan Marku na liniach , w których jedni sobię radzą ze stresem ,a drudzy już nie odpowiadacie Wy czyli burdel i chaos .
    ReviewUserIcon
    Kuchnia

    06.10.2025 12:09

    Pracownik

    Kto wpadł na tak genialny pomysł żeby na stołówce wprowadzić aż tak głupie jedzenie !??? Czy wy naprawdę jesteście nienormalni ? Tu są chłopy co potrzebują zjeść coś treściwego a nie jakiś obierki z warzyw !! Było dobrze , smacznie to zepsuliście wszystko!!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.10.2025 23:01

    Pracownik

    Dokladnie teraz na nockach już nic się nie da kupić ani kawy ani wody już nie wspomnę o jedzeniu
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    09.10.2025 08:43

    Inne

    Z porzadnej firmy zrobiło się dziadostwo ale czego oczekiwać jak prezes niezrównoważony psychicznie decyzję zmienia z dni na dzień, pseud zarząd zmieniający się co 3 miesiące, to jak tu ma być dobrze???Eko kiedyś zaszczyt teraz obciach tu pracować.
    ReviewUserIcon
    Solidarność

    09.10.2025 01:19

    Pracownik

    Gościu na tik toku z (usunięte przez administratora) gada że chce walczyć o wolne soboty dla Wodzisławia, bo są wielce zmęczeni. A my na Kornicach co? My jesteśmy jakimiś robotami nie jesteśmy zmęczeni?
    ReviewUserIcon
    Joo

    08.10.2025 22:42

    Pracownik

    ludzie obudźcie się! Plują nam w twarz zero informacji! Zero premii! Strajk włoski powinien być!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.10.2025 19:38

    Pracownik

    Obiecanki, jak zwykle, dodatkowe soboty, nadgodziny, i.... Sami sobie chodzie dyrektorki i kierowniki, a szczególnie Z5, banda.... xd

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.