opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9775 ocen
Opinie(19282)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19282)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Marko

    22.10.2025 02:53

    Pracownik

    KIEROWNICY I BRYGADZIŚCI ZACZYNAJĄ W CORAZ WIĘKSZYM STOPNIU TOLEROWAĆ PATOLOGICZNE ZACHOWANIA. Bo przecież nie zwolnią i nie przeniosą nikogo, w sytuacji gdy brakuje ludzi do pracy. Więc jesteśmy skazani na kiszenie się w tym zakładzie karnym - dosłownie i w przenośni
    ReviewUserIcon
    Alibaba

    22.10.2025 10:49

    Inne

    Zawsze jest jakies wyjscie ☝️nie musisz byc skazany. Eko okna to nie koniec swiata no chyba ze Ty tak uwazasz 🤷
    ReviewUserIcon
    Eeeee

    28.10.2025 06:41

    Pracownik

    Racja, nawet z umyślnego utrudnianiania produkcji, nienawiści między zmianami oraz nitkami i rzucania sobie kłód pod nogi, nikt nie wyciąga konsekwencji
    ReviewUserIcon
    Nobody

    27.10.2025 19:42

    Inne

    Ponoc Wasz prezes poprzez agencje wystawil jedna z hal na sprzedaz, czyzby powoli zwijal sie? Musi byc bardzo cienko.
    ReviewUserIcon
    Arek

    28.10.2025 06:03

    Pracownik

    Gdzie jest to ogłoszone gdzie jest oferta czy jest to kolejny fake news piszcie ludzie tutaj konkrety a nie pierdoły
    ReviewUserIcon
    Fe

    27.10.2025 23:45

    Pracownik

    Witam Czy to prawda ze od nowego rogu druga zmiana idzie do połnocy i liczone beda setki i dodatek nocny
    #Magazynier
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.10.2025 12:25

    Pracownik

    I z czym tu zostajemy? Duńczycy przejmą Eko-Okna i kolejna polska firma przejdzie w zachodnie ręce. Nie, to nie wina Tuska, lecz całkowitego braku kompetencji w zarządzaniu tak dużymi przedsiębiorstwami. Tak to się kończy, gdy w firmie zamiast profesjonalizmu rządzi hierarchia, nękanie, szczucie pracowników na siebie, krzyki, a przede wszystkim brak odpowiedniego wykształcenia i specjalizacji w danej dziedzinie. Na najważniejszych stanowiskach zasiadają koledzy, rodzina, znajomi, przyjaciele. To musiało się tak potoczyć. Każdą sprzedaną polską firmę tak naprawdę "wykończyliśmy" my, Polacy. Podobnie jak doprowadziliśmy do upadku Polski w XVIII wieku, przez co zniknęła z map na tak długo. Nasi sąsiedzi stwierdzili po prostu: środek Europy, a kompletny brak umiejętności zarządzania i prowadzenia interesów. Przejmujemy to my, bo Polacy nie potrafią zarządzać czymś dużym, a co najwyżej umieją panoszyć się w swoich czterech ścianach. To nie kwestia przeinwestowania, lecz fatalnego podejścia do biznesu. Bycie kumplem szefa nie czyni nikogo specjalistą od zawierania wielkich, międzynarodowych umów. Żeby to robić dobrze, trzeba przeczytać dziesiątki książek, zdać liczne egzaminy, napisać pracę dyplomową, i dopiero wtedy można mówić o odpowiednich kwalifikacjach, zamiast "Ty, Zdzichu, słuchaj, może wejdziesz na to stanowisko, bo nie mamy nikogo?".
    ReviewUserIcon
    Nietzsche

    27.10.2025 19:52

    Pracownik

    Ostatni etap głupoty - Kiedy(usunięte przez administratora) staje się przywódcą. Normalnie jakbym słuchał analizy mojego miejsca pracy.
    Polecam wysłuchać tego nagrania i wielu innych.
    ReviewUserIcon
    Anczej

    24.10.2025 02:00

    Pracownik

    Kolega był poprosić kierownika o przeniesienie gdyż wychowuje samotnie dziecko i chciał pracować na 2 zmiany, na co usłyszał że może się zwolnić, pozdrawiam kierownika z7 o bujnej czuprynie
    ReviewUserIcon
    Yaruzelski

    25.10.2025 08:02

    Pracownik

    Mordo jak masz dwie lewe ręce i w ciula walisz to wtedy spoko - każdy kierownik cię puści. Ale jeśli jesteś wartościowym pracownikiem to wtedy trudna przeprawa. Leć do kadr i się dowiaduj jakie są możliwości. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Jan

    27.10.2025 04:59

    Inne

    To należy poinformować prezesa co się dzieje ma trójkątach z2 co najmniej pisemnie bo tak nie może być wszyscy widzą jak się tam pracuje czy nie pracuje dlaczego nikt nie reaguje
    ReviewUserIcon
    AroZ6

    24.10.2025 17:14

    Pracownik

    Ludzie czy wy widzicie co się dzieje na magazynie BHP na Z3. Jestem serwisantem jeżdżę po każdej hali każdy magazyn odwiedzam. Ale tam to tylko sanepid wysłać. Syf jeszcze trochę to tam szczury będą biegały. Jurant widać sobie sam nie radzi od kiedy jego dwóch parobków wywalili na produkcje. Tego z kapslem na uchu i tego czarnego co na KK jeździł.
    ReviewUserIcon
    Bolek

    26.10.2025 18:08

    Pracownik

    To norma u niego. Nie od parady ma ksywę "arab" na wsi. Założę się że sobie tego z kapslem na uchu ściągnie do siebie jak będzie tylko okazja. On musi mieć kogoś koło siebie co za niego robi bo on tylko dogadywać innym potrafi i interesować się zarobkami ludzi z produkcji. Sam miał już od kiedy pamiętam chyba z 40 razy na produkcję iść bo niby mu kierowniczka mało płaci. Z beczek wiecznie mu się wysypuje u innych chłopaków ładnie na magazynach koszulki poukładane czysto i schludnie a tam na Z3 u niego tylko klocka na środku brakuje postawić do kompletu.
    ReviewUserIcon
    Pod sąd z nim

    26.10.2025 08:04

    Pracownik

    Jak to jest w tej "firmie" że można gościa tak zaorać że ten mdleje i nikt z tym nic nie robi. grubasek brygadzista zm.C, Z2 tak się darł po gościu że ten zemdlał i najlepsze że ta gruba świnia dalej sobie robi jak gdyby nigdy nic pytanie kto to pozamiatał Ivan?? Hary?? Zdarzenie takie przejawia wszelkie znamiona mobbingu szeroko pojętego każdy sąd pracy by gościa dojechał młody do sądu z nim sprawę masz wygraną.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.10.2025 15:59

    Inne

    No napewno ktoś zemdlał bo ktoś na kogoś krzyknął🤣xd brak zasadniczej służby wojskowej się kłania 🤣🤣🤣idąc twojim rozumowaniem w wojsku by ta sierota umarła z strachu xd
    ReviewUserIcon
    Rambo

    26.10.2025 17:16

    Inne

    Spokojnie takiego cwaniaczka prędzej czy później ktoś za bramą dojedzie to już nie będzie taki cwany
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.10.2025 11:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Robert mwg

    24.10.2025 07:03

    Inne

    Dziwisz sie ? Jak on przechlany wątroba rozje...na zembów nie myje to i cuchnie mu z gemby,a do tego dziennie chleje wystarczy na nieho popatrzec ,wrak człowieka do tego cukrzyca ale wóda smakuje
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    26.10.2025 17:12

    Pracownik

    A po co mu zęby jak tylko jedzenie w płynie przyjmuje?
    ReviewUserIcon
    EKOLUDEK

    23.10.2025 22:31

    Pracownik

    PAN Z MONTAŻY Z LINI 6 ZM C OD ADAMA K. WYPOŻYCZONY NA SASIEDNIA LINIE JAKIS BARDZO NERWOWY.JAK PODLECIAŁ DO KOLEGI NAPRZECIWKO TO MYŚLELIŚMY ZE ŁEB MU URWIE,MUSISZ KOLEGO DUZO HERBATEK PIĆ ZIOŁOWYCH TO POMOŻE.ALE PRACUJESZ DOBRZE...
    ReviewUserIcon
    Sasiad

    26.10.2025 16:59

    Pracownik

    KAMIL!!!NIE MOŻESZ KAZDEGO CHCIEC NAJ.... JAK NA OCHRONIE NA DYSKOTECE.TO PRODUKCJA NIE OCHRONA. POZDRAWIAM.
    ReviewUserIcon
    Pakowanie

    20.10.2025 01:23

    Pracownik

    Eko wprowadziło grafiki pracy .produkcja wie kiedy muszą przyjść na nockę w piątek czy sobotę na 6 dniówkę w tygodniu jest to dzień do odebrania . A te łby z kierownictwa pakowania grafik zrozumieli w ten sposób że mamy każde zmiany jak mamy nocki i pierwsze to chodzimy na szóste dniówki a wybrać to se możemy wybrać kiedyś tam i mamy chodzić bo jak nie to nka .Ktoś nie może chciałby urlop to nie dadzą bo nie wiedzą jak to wpisać ; urlop w sobotę? Jest typ Dikson ksywa alkoholik co innego życia poza eko nie zna zrobili z niego kierownika wprowadź terror na swoich zmianach straszy dyscyplinarnymi jak ktoś nie może przyjść bo ludzie mają swoje plany.a ta robota to nie wszystko jest życie poza tą robotą .siedzi ta pała na kamerach i nawet jak ktoś zadzwoni czy to kibla pójdzie niema go za długo to już drze ryj i zastrasza a sam w przeszłości (usunięte przez administratora) zapijaczona nie przerobił żadnego poniedzałku bo wiecznie na kacu .Typ bez szkoły bez ambicji ale w eko 30 lat .Takie mamy w eko kierownictwo czy na tym zależy Mateuszowi Kłosek .wyżalić się tu chciałem ale następny Neil i tak pójdzie do państwowej inspekcji pracy.a i jeszcze jedno na pakowaniu jest praca na akord wprowadzili nową punktację a teraz chodzą słuchy że premie zaś nie będzie albo o ileś procęt zmniejszona . To jak to stosować do roboty w akordzie .Kierowniku Gurecki coś jest nie tak chcemy premie uznaniowe tak jak na produkcji.Przynajmniej wiedzą na ile ich firma roluje.A tu jest mobbing czyste kurestwio.trzymajcie się tej fuchy bo gdzie indziej to za najniższą krajowym nawet gnoju z obory wam nie pozwólą wyrzucić takie macie kompetencje.
    ReviewUserIcon
    Lolek

    25.10.2025 22:58

    Inne

    Konkretnie i na temat,pierwsza sprawa to wiadomo soboty jezeli nic KG nie zrobisz z premiami to zapomnij ,ze bedziemy (usunięte przez administratora) w soboty za free ludzie maja tego dosyć i tak jak ktoś wcześniej pisał zrób porządek z dixinem bo mu w końcu (usunięte przez administratora) i tyle bedzie ,nikt nie pozwoli sie poniżać
    ReviewUserIcon
    Da

    26.10.2025 07:41

    Pracownik

    Górecki jest za głupi żeby ogarnąć jakikolwiek grafik! Co Ty chcesz po tym chłopie jak on do 6 nie umie policzyć .
    ReviewUserIcon
    Ola

    26.10.2025 02:42

    Inne

    Problemem tej firmy czy jak ta (usunięte przez administratora)nazwać to jesteście wy z tymi (usunięte przez administratora) mózgami premią premią jesteście bezmózgi które ryczą jeden na drugiego pracowała m 3 lata teraz Wolę mniej ale z normalnymi ludźmi nie na z2 z dziką lysym i debilem IWANEM co poniżyłeś mojego kolegę ty ciulu spotkamy się ciulu
    ReviewUserIcon
    Kierownicy i dyrektorzy

    24.10.2025 18:27

    Pracownik

    Problemem naszej firmy nie jest szef!Nie są nawet inwestycje! Problemem są ludzie którzy w większości to zwykli wieśniacy którzy chwycili pana Boga za nogi!! Dosłownie !! Kierownikiem / dyrektorem w tak potężnej firmie nie może być bezmózgowiec! To muszą być ludzie którzy znają się na zarządzani ludźmi i dużymi pieniędzmi!!! Ta cała flota dyrektorów jest do zwolnienia! wy tylko myślcie o sobie i jak najszybciej okraść szefa/firme ! W skrócie… nie każdy burak z drogi potrafi zarządzać ludźmi i zasobami firmy ! Życzę szefowi żeby w końcu zaczął dobierać sobie i nam ludzi !! A wtedy wszystko sie unormuje i firma zacznie zarabiać …
    ReviewUserIcon
    Gosc

    24.10.2025 23:21

    Pracownik

    Tylko ze takim dyrektorom czy kierownikom z prawdziwego zdarzenia po skonczonyxh szkołach wyższych o odpowiednim kierunku i z doświadczeniem to trzeba zapłacić odpowiednio więcej (duzo wiecej) a jak sie chce przyoszczędzić to sie szuka chętnych znajomych z okolicznych wiosek a szefów hali wsrod pracownikow produkcyjnych itp...
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    25.10.2025 00:20

    Pracownik

    Jak Mateuszek sprzeda firmę Duńczykom, to oni zrobią porządek w tej firmie. Będziesz miał kierownika po maturze. Szefa hali po magisterce, a dyrektora po MBA. A co? Nie można 🤭
    ReviewUserIcon
    Zm B

    21.10.2025 19:45

    Pracownik

    Linia … na zm B to same fałszywe kurwy.Gówno robia łaża non stop po kibelkach i fajeczki jarająw kibelku i na hali .Nikt z tym nic nierobi siedza na tel non stop ,sluchaweczki w uszach ,kawusia i czas na wszystko.aProsze sie tym zainteresowac tak chyba niewyglada praca na produkcji .
    ReviewUserIcon
    Julian

    22.10.2025 15:41

    Pracownik

    Robotą się zajmij a nie patrzysz co inni robią.Jakbyś pracował nawet nie zwracałbyś uwagi na innych. Ale sam się pewnie opie.rdalasz i żal ci że inni też .Przecież ktoś musi narobić na takich lebrów
    ReviewUserIcon
    Zm b

    24.10.2025 17:59

    Pracownik

    Hehe na L1 maja ekspress do kawki …oni jako jedyni maja czas tam kawke pic…
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.10.2025 10:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xx

    22.10.2025 19:20

    Inne

    Powiem tak , wygląda jak rozmowa i potem byłem w sklepie i tam kupiłem cos i wyszedłem i tam był taki Paweł i potem poszliśmy razem i był rower i pojechałem do domu. Mam nadzieję, ze pomogłem.
    ReviewUserIcon
    xD

    24.10.2025 17:15

    Pracownik

    slunzoki z rekrutacji po polsku nie potrafia gadac to pomysl sobie jak musza obce jezyki kaleczyc xD
    ReviewUserIcon
    Eko żenada

    23.10.2025 15:00

    Pracownik

    Włodzisław Kadry na poziomie 0 Brak kompetencji Jak można dać ważną posadę takim ludzią
    ReviewUserIcon
    Ekooo

    23.10.2025 07:22

    Pracownik

    Jak to jest że niektórzy na lince są święci. Nic im powiedzieć nie wolno. Zwrócić uwagi nie wolno. Na telefonach siedzą 90%. Ale niestety jak się jeździ z brygadzista czy kierownikiem autem do pracy to mu wszystko wolno. Wychodzić na nocce zapalić kiedy się chce i ile się chce a okna czekają a potem przyjdzie taki pod koniec zmiany z fajki i pogania ludzi żeby robili a on ma (usunięte przez administratora) i foch potem że mało okien wyjechało a przeca można zrobić jeszcze kilka okien bo zostało 15 minut roboty.
    ReviewUserIcon
    Edzio

    21.10.2025 14:57

    Były pracownik

    Mam pytanie ci co powracają z powrotm do eko. Na jakich umowach są. Zaczyna się od nowa 3 miesięcy próbny za najniższą krajową? Proszę o konkretne odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Gosc

    21.10.2025 23:13

    Pracownik

    na rok
    ReviewUserIcon
    Ekopato

    22.10.2025 22:34

    Pracownik

    Na rok umowa i wynagrodzenie jak przed zwolnieniem
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    21.10.2025 13:50

    Pracownik

    A wiecie że Duńczycy chcą nas kupić? A prezesik chętnie sprzeda to w gwizdu?
    ReviewUserIcon
    Tępy łbie

    22.10.2025 09:30

    Pracownik

    Zapamiętaj to co teraz napiszę !! Mateusz nigdy nie sprzeda firmy !! Nigdy !!!!!!! Ten człowiek za dużo życia poświęcił eko oknom !!!! Teraz sobie to zapisz …
    ReviewUserIcon
    Julian

    22.10.2025 15:37

    Inne

    A tych długów to kto narobił ? Otwieranie wodzisławia i koźla po co było? mało było ?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.10.2025 22:02

    Inne

    Zatrudnijcie jakiś normalnych, wykwalifikowanych ludzi do tej przychodni wewnątrz zakładowej, bo sińce i krwiaki po oddaniu krwi do badan - to jak widać, tutaj normalność... Uniemożliwiacie ludziom w takim sposób pracę, a co za tym idzie - człowiek z bólem w okolicach rany idzie do lekarza pierwszego kontaktu, lekarz przepisuje wszelkiego rodzaju maści na stłuczenia, itp. a człowiek, który niczemu nie jest winien - w efekcie, traci premię! Najgorsze w tym wszystkim jednak to, że pracodawca nie ma obowiązku zwracania kosztów badań, jeśli zostały wykonane gdzieś indziej, a do tego nawet jeśli te badania zrobi - zostanie ponownie skierowany do przychodni wewnątrz zakładu... Porażka. Jestem niepierwszą i zapewne nie ostatnią osobą, której takie coś się przytrafiło. Dodam, że jak u lekarza rodzinnego oddawałem krew do badań czy w okolicznych punktach albo nawet za pierwszym razem u lekarza medycy pracy w rodzinnym mieście - NIGDY nie miałem takich sytuacji.
    ReviewUserIcon
    bleble

    22.10.2025 11:47

    Pracownik

    a co jesli masz slabe naczynia i pekaja ci podczas wklucia? to jest wina twoja i twojego organizmu a nie tego ze jest zle pobierana krew.
    ReviewUserIcon
    Jędrula

    22.10.2025 15:23

    Inne

    Dziękujemy zgłoszenie zostało przyjęte ... O wyniki odpowiemy w wiadomości SMS . Czas oczekiwania około 3 lata pozdrawiamy zespół go work ekookna
    ReviewUserIcon
    svvvv

    21.10.2025 23:14

    Pracownik

    czy to prawda, że okna drewniane, jeśli nie zyskają rentowności do lutego to będzie wygaszona produkcja? Czy to tylko plotka rozniesiona przez czerwonego?
    ReviewUserIcon
    Mój nik

    22.10.2025 07:56

    Pracownik

    Prawidłowe podejście, bez sensu ładować kasę i tracić czas na coś co nie ma racji bytu. I tak już za dużo czasu i kasy na to zostało zmarnowane.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Zmęczony

    21.10.2025 10:04

    Pracownik

    Po zebraniu z Prezesem, dowiedzieliśmy się że szykuje się praca na dwie zmiany. Jedna zmiana zostanie rozbita. Mało tego, najprawdopodobniej druga zmiana będzie po 10 godzin. Rozumiem że to szukanie oszczędności poprzez ucięcie dodatków nocnych. Już to kiedyś przerabialiśmy. Niestety nie sprawdziła się teza, że mimo większej ilości osób przypadających na jedną zmianę oraz dodatkowych dwóch godzinach dziennie norma dzienna będzie zbliżona do tej za czasów pracy trzyzmianowej. Wrócono do pracy na 3 zmiany. Temat jednak powrócił. Nie dało się wprowadzić czterobrygadówki, to zrobimy w ten sposób. Nie wspominam już o tym że do pracy trzeba jeszcze dojechać, co w rezultacie tworzy sytuację "gość we własnym domu". Firma prorodzinna, hucznie głosząca hasła na bilbordach: "Gdzie są te dzieci?" Otóż dzieci, te które już są, powoli nie będą poznawały swoich rodziców, nie mówiąc już o tych które mają się naradzić. Oczywiście będzie tutaj sporo zwolenników tej zamiany, a no bo przecież wpadło trochę grosza za nadgodziny. Czy aby na pewno osoby to popierające dobrze kalkulują swój czas poświęcony firmie? Nie chcę wspominać już sobót. Tego że nieobecność skutkuje "enką". Wypracowane nadrodziny niestety nie widnieją nigdzie. Za czasów gdy nadgodzin było bardzo dużo, nagminnie ginęły one w systemie. Jeśli ktoś sam nie notował. Reasumując. Rozumiem sytuację na rynku, wiem że nie jest to łatwy okres dla wielu branż. Jestem jednak przekonany i widzę to na co dzień, że oszczędności które można by pozyskać przez odpowiednią gospodarność materiałami na różnym etapie produkcji, oraz wielu innych działach dały by możliwość dalszych inwestycji.
    ReviewUserIcon
    Iza

    21.10.2025 15:53

    Pracownik

    Kogo obchodzą twoje wypociny tutaj masz problem nara i tyle wasze żale banda macie jaja to walczcie o swoje a nie tutaj
    ReviewUserIcon
    Honor

    21.10.2025 15:40

    Pracownik

    Apel do wszystkich pracowników , nie dajmy traktować się jak(usunięte przez administratora),, w czwartek zaczynamy Strajk, każdy pracownik pozostaje przy swoim stanowisku pracy , półgłówki z kierownictwa udławią sie (usunięte przez administratora),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,STRAJK,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ReviewUserIcon
    Artur Żaba Żabiński

    21.10.2025 10:26

    Inne

    Jakim cudem w BHP pracują takie tłuki co nie potrafią pisać w języku Polskim ?!. Jak oni coś wyłuszczą to nawet czat GPT ma problem ze znalezieniem tłumaczenia do słowa ale do karania to są pierwsi. Pierdniesz kara, zapalisz kara, za wszystko kara.
    ReviewUserIcon
    Kot

    18.10.2025 23:30

    Inne

    Ludzie.. to jak to jest z tymi sobotami? Ja odmówiłem jednej. Co mi grozi? Dyscyplinara, rozstrzelanie, czy zamknięcie dożywotnio w klasztorze?
    ReviewUserIcon
    Ministrant

    20.10.2025 01:59

    Inne

    Powiem Ci tak księża stwierdzili że ta a jego przemiana i wiara to jest na pokaz .A ta kapliczka którą postawił to jest jego prywatną inicjatywa i niech se to w (usunięte przez administratora) wstawi bo oni w tym przedstawieniu nie chcą uczestniczyć.
    ReviewUserIcon
    Smsrf

    21.10.2025 02:05

    Pracownik

    PIP jest od dawna kupiony przez eko, teraz był szum to się dowalili najmniej znaczących kwestii
    ReviewUserIcon
    Adam

    05.10.2025 08:49

    Pracownik

    Prezes znów wstrzymał premię twierdząc ze firmy na to narazie nie stać !! Do końca roku ma odejść ok 2000 ludzi ! Każdy dział ma być maksymalnie odchudzony …
    ReviewUserIcon
    Vulgarie

    18.10.2025 19:51

    Inne

    No to radzę zapoznać się z przepisami. Owszem, okres roxliczeniowy może być 12 miesięczny ALE!!!! Po uprzednim zawarciu porozumienia ze związkami pracowniczymi i nie może przekraczać ani doby pracowniczej ani odpoczynku tygodniowego. Co za tym idzie grafiki muszą być tak rozpisane aby uwzględnić dwa dni nieprzerwanego odpoczynku po 5 kolejne następujących po sobie dniach pracy oraz musi zostać zachowana doba pracownicza. A skoro pracuje się od poniedziałku do piątku, to owe przymusowe soboty muszą być traktowane jako godziny ponadwymiarowe.
    ReviewUserIcon
    ktos

    20.10.2025 06:44

    Pracownik

    No i są dwa dni. Od soboty od 14.00 do poniedziałku do 14.00 masz równiutko dwa dni wolnego (48godzin). Więc wszystko się zgadza
    ReviewUserIcon
    Rozczarowany

    20.10.2025 02:11

    Pracownik

    Namówili .wracaj do domu masz te 2200 euro a u nas z siódemkę wyciągniesz. To po (usunięte przez administratora) jeździć stwierdziłem.tą siódemkę to że trzy razy miałem a tak pięćpiętset do sześciu to maks po trzech latach.autobus z rackaa 350 (usunięte przez administratora) jak pijemy w weekend to się hamuje żeby mu nie (usunięte przez administratora) .😁
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.10.2025 19:29

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    19.10.2025 23:36

    Pracownik

    Tak, to prawda. W dodatku nie wiemy, kiedy nam wydadzą ten dzień wolny za sobotę, bo raczej na pewno nie na nasz wniosek. 😂
    ReviewUserIcon
    SOBOTY

    16.10.2025 05:34

    Pracownik

    CIEKAWE CZY KTOS SIE ZAINTERESUJE DRZWIAMI WODZISLAW ZM C GDZIE ZOSTALY WPISANE N ZA SOBOTY!!! KAZDA SOBOTA NAM KAZA CHODZIC I NIE POZWALAJA WYBIERAC TYCH SOBOT KORNICE JAKOS NIE CHODZA I KIEROWNIK JESZCZE LUDZI OD LEBROW WYZYWA PANIE KŁOSEK ZAMKNIJ TO W CIUL
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    19.10.2025 01:04

    Pracownik

    Jaka premia ? cheche na bilet autobusowy ? echehehe
    ReviewUserIcon
    Yoyo

    19.10.2025 09:50

    Były pracownik

    Jakby nie patrzeć, cały czas jesteś tam wykorzystywany i przy każdej wypłacie finansujesz biurom, kierownikom, szefowi suuuper premie, więc wychodzi totalnie na to samo. Z taką różnicą, że teraz będą musieli skończyć z łamaniem prawa, więc jak się nie myślało wcześniej a dobrych doradców zwalniało - niech płacą.
    ReviewUserIcon
    Higiena

    19.10.2025 09:35

    Pracownik

    Wytłumaczcie tej Basi z magazynu rolet co to jest higiena osobista, przecież tam sie nie da wejść na ten magazyn a co dopiero obok niej stanąć. Tu pomoże tylko codzienna kąpiel i antyperspiranty. Współczuję tym ludziom którzy tam pracują.
    ReviewUserIcon
    Grzes

    17.10.2025 23:45

    Pracownik

    Mam pytanie czy dojeżdżam może ktoś z zor do eko potrzebuje transport do paliwa się dozuce
    ReviewUserIcon
    Romek

    18.10.2025 14:11

    Pracownik

    Ja .. a co mi z twojego dołożenia do paliwa? Ja muszę oleje wymieniać płacić OC i opony na zimę kupić żeby bezpiecznie dojechać.. dołożysz się do tego ??? Nie🤣🤣więc wolę jechać sam. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Meeee

    19.10.2025 08:56

    Pracownik

    Chłop poprostu zastosował uproszczenie i to chyba oczywiste, że nie będzie w poście wymieniał wszystkich elementów auta które trzeba wymieniać i opłat. Nadmiernie się czepiasz (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Upot

    18.10.2025 23:42

    Były pracownik

    Pamiętajcie o jednym Pieniądze to nie wszystko! Wolę mieć tysiąc mniej ale spokojną pracę, zdrowie i dobry humor Polecam
    ReviewUserIcon
    Meeee

    19.10.2025 08:51

    Pracownik

    Gorzej, jeżeli nie dość, że ma tysiąc mniej, a mimo to nie ma spokojnej pracy, zdrowia i dobrego humoru
    ReviewUserIcon
    Obiektywny

    18.10.2025 22:22

    Inne

    Dlaczego tak jest że są ludzie równi i równiejsi? Chłopaki z mwg tyrają 6 dni w tygodniu, czasami bez sensu, na premię kierownika. Nie przyjdziesz w weekend to dostajesz "Nke" a czerwonego co poniedziałek nie widać. I jaka tu sprawiedliwość w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    18.10.2025 09:04

    Kandydat

    Hej mam pytanko czy możecie mi doradzić jaki dział lepszy przygotówka czy dział aluminium, ile zmian, jakie premie, atmosfera. Dzięki
    ReviewUserIcon
    Nikt

    18.10.2025 15:46

    Inne

    Człowieku.najlepszy dział to jakikolwiek, byle dalej od tej firmy i bandy hipokrytów.
    ReviewUserIcon
    3 X Nie

    15.10.2025 17:25

    Pracownik

    Żeby wam do tych łbów kierowniczych dyrektorskich a na końcu głowy prezesa nie przyszło robić dwóch zmian bo polecą wypowiedzenia jedyna zmiana w tej robocie to na noc można coś przy domu zrobić, ogarnąć jakieś sprawy itp. albo jedna zmiana albo trzy nigdy dwie. Nigdy
    ReviewUserIcon
    vik

    18.10.2025 11:49

    Były pracownik

    To Ty chyba konkretnie w kulki walisz na tych nockach jak po nocce masz siłę i chęci coś w domu i koło domu zrobić
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    18.10.2025 06:56

    Pracownik

    Proszę się przyjrzeć brygadzistom którzy notorycznie straszą ze siedzą i patrzą na kamery jak ludzie pracują. Jest to niezgodne z prawem pracy. Mobbing
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    17.10.2025 11:21

    Pracownik

    Hoo hoo hooo nasz wielki szef się obudził po 2 latach i doszedł do tego że drewniane okna jednak nie wypalą!! Co Ty masz w głowie człowieku ? Normalni pracownicy wiedzieli to już na początku !! I co ? Miliony znowu wyrzucone w błoto..?? Jak ma być dobrze jak głowa firmy niema pojęcia co robi ?Ale jak brakuje pieniędzy to co!?? Aaaa najlepiej wstrzymać premię lub zamknąć stołówki .. WSTYD !!!
    ReviewUserIcon
    drewniak

    17.10.2025 22:34

    Kandydat

    co to było za zebranie? Przemówili, że drewno już za długo na minusie i firmy nie stać na dział, który 5lat jest w plecy
    ReviewUserIcon
    abcd

    17.10.2025 19:54

    Pracownik

    Hej, czy ktoś wie czy na dział rolet mozna sie przeniesc z innego dzialu? Zalezy mi na 2 zmianach, nie na 3 i jakie macie opinie o tym dziale ktos sie moze wypowiedziec odnosnie premii, atmosfery, ludzi, warunkow pracy. Czy miejsce dla facetow tez sie tam znajdzie bo widze ze dzial jest zdominowany przez kobiety, a facetow garstka.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.10.2025 17:41

    Pracownik

    Zmuszanie do pracy w sobotę!a jak nie przyjdziesz to (n) Jeśli się już przełożony zgodzi to możesz wypisać wniosek o urlop na sobotę Żenada
    ReviewUserIcon
    Darek

    17.10.2025 17:07

    Pracownik

    Firma powinna zmienić nazwę na MobbingOkna , przymusowe prace w soboty pod groźbą WPISANIA NK , SOBOTY za free i ten grafik na z6 to niezgodny z przepisami, dlaczego nie ma informacji kiedy te dni będą zwracane ? BRAK Nadgodzin na pasku . Gonitwa i teraz akcja z kamerami , totalne nadużywanie. Tak zaraz odezwą się obrońcy tego zniewolenia, brawo dla wass
    ReviewUserIcon
    heh

    17.10.2025 14:06

    Były pracownik

    no i po kontroli, jednak wszystko legalnie... tia

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.