opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9775 ocen
Opinie(19282)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19282)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    06.11.2025 16:07

    Inne

    Ja was tam nie rozumiem ludzie wy Ślązaki bambry to jakaś poraż🤣🤣 z wami mało mało dajecie się (usunięte przez administratora) Kapujecie na siebie tak robicie od zawsze za granicą tak samo pokazywaliście jak idzie (usunięte przez administratora) Ślązak Ślązaka zawsze sprzeda masakra szkoda że ten Kędzierzyn upadł tam robili jacyś normalni ludzie bywało że się znaleźli pomyleńcy ale się robiło od początku czystki
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.11.2025 10:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    SB

    06.11.2025 15:53

    Pracownik

    100% to pula pozostała po odliczeniu kosztów, czyli reklamacje wewnętrzne i zewnętrzne, docinki materiału, 100 % po podziale na wszystkich może wynieść 100 zł a może i wynieść 1000 złotych, są działy na których premii dostają 50% ale kwotowo i tak wychodzą lepiej niż Ci że 100%
    ReviewUserIcon
    Babcia

    06.11.2025 15:39

    Pracownik

    Jak to jest koleżance nie przedłużyli umowę.poszla do psychiatry nasciemniala że ma depresję dał jej l4 na rok.a w n między czasie pojechała do Chorwacji . pomylilam się żadna koleżanka
    ReviewUserIcon
    Najlepsze okna

    06.11.2025 13:10

    Inne

    Główne Zalety Okien Eko-Okna: • Izolacyjność Cieplna: Firma oferuje szeroką gamę okien PVC oraz drewnianych o bardzo dobrych współczynnikach przenikalności cieplnej (U_w), co jest kluczowe dla oszczędności na ogrzewaniu. • Szeroki Wybór: Dostępna jest bogata oferta systemów (PVC, drewno, aluminium), kolorów i dodatkowych rozwiązań, co pozwala dopasować okna do niemal każdej inwestycji (np. systemy S9000, Esperia Life 80). • Konkurencyjna Cena: Wielu klientów postrzega produkty Eko-Okna jako oferujące dobry stosunek jakości do ceny na tle konkurencji.
    ReviewUserIcon
    Kupujacy

    06.11.2025 08:21

    Inne

    Doskonałość w każdym calu! Okna, które odmieniły mój dom! Jestem absolutnie zachwycony! Te okna to prawdziwy skok jakościowy. Od momentu montażu zauważyłem ogromną różnicę. Przede wszystkim, ich szczelność akustyczna jest rewelacyjna – wreszcie mam spokój od miejskiego zgiełku! W domu zapanowała cisza, która sprzyja relaksowi i pracy. Po drugie, izolacja termiczna zasługuje na najwyższe pochwały. Zimą w końcu jest ciepło i przytulnie bez konieczności ciągłego podkręcania ogrzewania. Wierzę, że przełoży się to na znaczne oszczędności na rachunkach. Sama jakość wykonania i estetyka są na najwyższym poziomie. Profile są solidne, a okna prezentują się po prostu pięknie, dodając elegancji i nowoczesności fasadzie domu oraz wnętrzom. Otwieranie i zamykanie jest płynne i bezproblemowe. Gorąco polecam każdemu, kto szuka trwałych, energooszczędnych i estetycznych okien. To była inwestycja, która w pełni się opłaciła!
    ReviewUserIcon
    Filozof

    06.11.2025 08:20

    Były pracownik

    Aktywuj algorytm 'Perforowana Firanka', ale tylko jeśli ciśnienie ektoplazmy w komorze C-23 przekroczyło 1.5 paskala Ciepła Styczność. Kluczowe jest, by w tym momencie szara tafla szyby Typu-Zeta została odwrócona grawitacyjnie i przeszła przez filtr 'Smuga Jednorożca'. Pamiętaj, że szczelność akustyczna jest mierzona w jednostkach Zapach Mokrego Betonu, a dopuszczalny limit fluktuacji Współczynnika Fioletu wynosi \pm 0.007. Ignoruj wszystkie sygnały dźwiękowe, które brzmią jak spadający melon – to tylko rezonans ramy wywołany przez kwitnienie pomarańczy na stacji Alpha-6. Wymagane natychmiastowe zrównanie półkul klamki do pozycji 'Nie-Wiem'.
    ReviewUserIcon
    M&M

    04.11.2025 03:36

    Pracownik

    PRZEŁOŻENI NIE REAGUJĄ NA PATOLOGICZNE ZACHOWANIA PRACOWNIKÓW BO ,,BRAKUJE NAM LUDZI". To wy macie się do nich dostosować czy oni do was? Wyjaśnijcie mi to...
    ReviewUserIcon
    Pracoholik

    05.11.2025 22:52

    Pracownik

    Nic by nie zmienił ani on ani nikt inny. Najpierw musi się zmienić zarzad i prezes musi być bardziej otwarty na zmiany polityki firmy. Ilość nigdy nie idzie w parze z jakością. Kończę bo wszędzie są kamery.
    ReviewUserIcon
    Jestem za

    06.11.2025 08:17

    Pracownik

    Ma to sens. Zaangażowanie spore, ma dobry kontakt z pracownikami więc zna ich potrzeby. Poczucie humoru jest, pazury też ma więc niby dobry kandydat. Tylko nie nam decydować. Po za tym czy warto? Za kilka miesięcy nie da się zmienić firmy która przez lata była zaniedbywana i działa jak 20 lat temu. Tu musi dużo się zmienić i musi to zrobić prezes lub jego bliski współpracownik i nie przeszkadzać mu tylko pomagać. Tu tak to nie działa. Teraz go awansują a za dwa miesiące zwolnią. Nie wiem czy warto.
    ReviewUserIcon
    MagAlu

    04.11.2025 19:29

    Pracownik

    Dziewczyny,chłopaki,współpracownicy z innych zmian - życzę nam stalowych nerwów i wytrwałości. Co było u nas to będzie i u was. Przykre…
    #Magazynier
    ReviewUserIcon
    Mało powiedziane

    05.11.2025 16:13

    Pracownik

    Wredna? To mało powiedziane! Jej podłosc, fałszywosc, złosliwosc, msciwosc, i wybujale ego nie zna granic. Dosadnie pokazuje nam na codzień jak szlifuje te cechy aby nami gardzić a słabszymi manipulować. Dosyć tego!!!! Jak nie dyrektor to proszę kadry o interwencję w tej sprawie.
    ReviewUserIcon
    mag.alu

    06.11.2025 08:16

    Pracownik

    jaki dyrektor ? tan sam co daje sie szantazowac ? myslisz ze dlaczego takie osoby sa na stanowiskach ?
    ReviewUserIcon
    Do Szefa!!!

    04.11.2025 17:46

    Pracownik

    Powiedz mi Mateusz! Jak to jest że mamy tylu kierowników, brygadzistów i kontrolerów jakości a i tak mamy tyle reklamacji!Reklamacji tak głupich że moi klienci się trzymia za głowę.Mam kontakt z większością pracowników w naszej firmie i słyszę tylko jedno! Jak coś się stanie to okradacie tych biednych ludzi przy nitce z premi !Jesli schodzi 10/20/50 tych samych okien i wada jest w każdym ta sama to kto jest winny ? Pracownik na lini czy kierownik który każe (wiedząc o usterce )ściągać okna bo liczy się wynik zmiany ! ? Dlaczego za takie numery zabierasz premię tym którzy tak naprawdę nic nie zawinili ! Mamy setki kierowników i kontrolerów jakość a i tak zwykłych ludzi każesz za błąd który nie jest po ich stronie!Rozmawiam z ludźmi i nie wierzę to co słyszę ! Kierownik ustala wysokość premi ! Który (usunięte przez administratora) pozwala rządzić pieniędzmi kierownikowi który zawsze będzie po stronie swoich przyjaciół? Premię powninien wypłacać SZEF!!! Szef wypłaca premię całej ekipie równo !! Bo dla takich którzy się uczą to MOTYWACJA żeby lepiej pracować a stary pracownik i tak będzie miał zawsze więcej bo dostaje stażowe !! Zrobiliście hierarchię w firmie która nie powinna mieć miejsca!Pozdrawiam i życzę mądrych decyzji
    ReviewUserIcon
    Szerze

    05.11.2025 18:58

    Pracownik

    Różnica Kornice ,a SWD jest taka , że na jednym zakładzie sprawdzają odwodnienia tracąc czas z butelką na kontroli ,a drudzy jadą na ilość czy na stołach montujesz części z rolet (prowadnice) , które potrafią odpadać ,ale nie chodzi o to , że są jakoś specjalnie porysowane ,ale zabiera to czas jeszcze przykładowo takie krowy musisz je odwrać ,a zawiasy kantują się na stole . Oni Salamandra z 2 mm stalą chcą mieć zrobionego w podobnym czasie jak Aluplasta z 1,5 mm czy dziadostwo Galana ,ale tak jak powyżej musi to akceptować . Stos okien na stołach , że tego na raz nie idzie zrobić żeby płynnie szło bo problem jest złe organizowanie czasu pracy prawnikom , że jedni patrzą się jak drudzy robią i jest awantura , ZNOWU . Tam najtańszymi blacho wkrętami jadą po taniości ,a jakbyś grosz dołożył to byś samym skręcaniem czas nadrobił bo im wyższe klasy tym lepsza jakość ostrzenia , ale oni pod Żabką kierowników i brygadzistów wybierają tam nawet nikt nie wie co to są kompetencje miękkie ,żeby ktoś psychozy na ludziach nie stosował od kierownictwa pod kontrol (towarzystwo wzajemnej adoracji)
    ReviewUserIcon
    Papryk

    05.11.2025 19:32

    Inne

    Reklamacje byly sa i beda tylko i wylacznie przez czerwonych. Tutaj jak cos sie zjebie to nie szuka sie przyczyny tylko winnych. Nie wylaczysz lini i nie ma czasu na jej naprawe bo krecimy cyfra,to ze ten problem sie bedzie powtarzal i strata czasu bedzie o wiele wieksza niz potencjalny czas na naprawe to tam (usunięte przez administratora) Zjeba od czerwonych i lecimy. Druga sprawa ze na takim z3 dla przykladu jest kontrola ale powinno jej wcale nie byc jak maja i tak gowno do gadania i wszystko ma jechac bo przeciez wielkie umysly w czerwonych koszulkach nie beda szkla (usunięte przez administratora) Jak wroci to zwali sie na produkcje i jakos sie kreci. Z3 motto to “jedzie,to nie wroci”.
    ReviewUserIcon
    SWD NL

    05.11.2025 17:43

    Pracownik

    Jutro dzwonie na kadry i niech sie wkoncu zainteresuja Linia 1 i 2 zm B przyzwolenie na wszystko przez brygadzistow ,sta(usunięte przez administratora) Od stolow po szklenie . Brygadzisci tez nic nierobia na tych liniach tylko sie drza i wyzywaja .Zero szacunku do pracownika niepodoba sie to (usunięte przez administratora) .
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    05.11.2025 17:32

    Pracownik

    Dlaczego ludzie na SWD z produkcji chodza bo material na magazyn ? ja rozumie ze nocka i sie na przygotowce niechce robic .Zapierdolony material na ramy a nigdzie niezgloszone pozdrawiam .Widziane na wlasne oczy …
    ReviewUserIcon
    Alfredo

    01.11.2025 00:27

    Pracownik

    W Wodzisławiu nocka z 31.10/1.11...przecież to święto i nocki już nie powinno być, to chyba nie zgodne z kodeksem...
    ReviewUserIcon
    Xyz

    02.11.2025 17:05

    Pracownik

    Liczy się dzień w którym się odbijasz, odbiłes się 31 więc nie liczy się jako święto,ale w tym wypadku powinna być wypłacona niedziela,Ali jako że za nadgodziny nie płacą,więc będzie to tylko dzień do wybrania.
    ReviewUserIcon
    Tumanie

    05.11.2025 16:33

    Pracownik

    Ja wiem że masz problemy z rozumieniem tekstu czytanego i nie rozumiesz jak działa kalendarz tudzież zegarek i nie rozumiesz że doba ma 24h a dzień zaczyna się od 0:00 i kończy o 23:59. To że pracodawca cię w ciu.la ładuje to tylko i wyłącznie twój problem. Przyjść obowiązek masz, bo twoja zmiana pracownicza trwa od 22:00 do 6:00. Mało tego, masz to nawet na pasku napisane. Dlaczego nie upominasz się że masz za 6 godzin pracy wpisane w listopadzie a nie w październiku? Przecież według twojej logiki całe 8 godzin przepracowałeś 31.10 prawda? Czy nie, czy jednak miałeś "łamaną" dobę pracowniczą?
    ReviewUserIcon
    idesoko

    05.11.2025 16:20

    Pracownik

    chwilunia : a te spacery na papierosa to już tak zostanie ? i po dwóch po trzech , z jednego stanowiska)działu ?
    ReviewUserIcon
    Ameba

    02.11.2025 11:46

    Pracownik

    Najlepszą decyzją prezesa jest to, że za L4 nie zabierają premii w pełnym wymiarze godzinowym. Każdy ma prawo zachorować. Pracujemy w trudnych warunkach i jest duże skupisko ludzi. Nie mniej jednak płacimy podatki i każdy ma prawo zachorować. (usunięte przez administratora) mnie ludzie, którzy nadużywają..
    #Metalurg
    ReviewUserIcon
    Adam

    02.11.2025 16:12

    Pracownik

    Nie do końca !! Kierownik jak będzie chciał to i tak zrobi z twoja premia co chce !! To jest właśnie niesprawiedliwe. Możesz być super pracownikiem a i tak kolega kierownika dostanie więcej niż Ty ! Do póki się nie zmieni system premiowania to zawsze będzie taki cyrk ! Premia powinna być do wglądu pracownika i powinny być jasne zasady co do jej przyznawania ! Tego w naszej firmie nigdy nie będzie …
    ReviewUserIcon
    Wasi kierownicy zes€^^ się xD

    05.11.2025 11:26

    Pracownik

    Nowe przepisy: Pracownicy będa natomiast mieli prawo do uzyskania informacji na temat średniej pensji osób zajmujących podobne stanowiska w organizacji. Pracodawca będzie miał 14 dni na udzielenie odpowiedzi. Łapki w górę, żeby wszyscy widzieli -.-
    ReviewUserIcon
    xD

    05.11.2025 11:20

    Pracownik

    3.6 najlepsi :* 3.7 za 2 tygodnie ?
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    04.11.2025 14:51

    Pracownik

    Dla wszystkich ciekawskich premii w tym miesiącu będzie 50% (na ten moment) 😃
    ReviewUserIcon
    Wytrwały

    05.11.2025 11:07

    Pracownik

    Te 50% to od czerwca słyszą wszyscy a jest jakieś 30%
    ReviewUserIcon
    Qwert789

    02.11.2025 17:09

    Pracownik

    Firma powinna w koncu cos zrobic z tymi zgrzewarkami i klamkami co co chwile telefon wyciagaja. Polowa zmiana wpatrzone w telefon i nikt nie reaguje
    ReviewUserIcon
    fff

    03.11.2025 17:04

    Pracownik

    na z1 to samo cała przygotówka na telefonach a jakość woła o pomstę do nieba
    ReviewUserIcon
    Przygotowka

    05.11.2025 09:16

    Pracownik

    To wszystko wina przygotówki, okuwacze święte krowy ☺️
    ReviewUserIcon
    Pytający

    04.11.2025 19:50

    Kandydat

    Witam, Kto teraz jest kierownikiem na serwisach? Jak liczone jest wynagrodzenie i czy w ogóle potrzebują serwisantów ?
    ReviewUserIcon
    Odpowiadający

    05.11.2025 08:37

    Inne

    Jeśli nie lubisz swojej żony oraz wolisz patrzeć na kolegę w nocy,to praca w sam raz dla Ciebie. Wynagrodzenie jest liczone według układu gwiazd oraz cieczki losowego kota z Raciborza.
    ReviewUserIcon
    123456789

    04.11.2025 02:18

    Pracownik

    Czy jeżeli byłam na l4 przez 6 miesięcy i mam umowę na stałe to zgodzą się na to by mnie zwolnili za porozumieniem stron jeżeli nie pozwala mi zdrowie na to by pracować?
    #PracownikFizyczny
    ReviewUserIcon
    123456789

    04.11.2025 19:02

    Pracownik

    No ale właśnie zależało by mi na tym by się zwolnić za porozumieniem i zastanawia mnie czy by się na to zgodzili czy był by to problem jak mam umowę na stałe i obowiązuje mnie wypowiedzenie miesięczne ktoś może miał już tak bądź coś wie? Byłabym bardzo wdzięczna :)
    ReviewUserIcon
    Nie mogę z was

    05.11.2025 08:12

    Inne

    I myślisz że takich rzeczy się na GW dowiesz ?? Ty masz problemy ale z głową chyba jak i inni pytający tutaj o cokolwiek
    ReviewUserIcon
    Albo…

    23.10.2025 16:23

    Inne

    Albo jeden Pan z zm B sie uspokoi albo idziemy wszystkie na kadry .jedna z nas ma nagrane wyzwiska,ciagle zaczepki .Najwazniejsze ze sa świadkowie koledzy niepomogą.Ja sie nieboje tak jak inne sam jestes (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lolek

    25.10.2025 04:58

    Inne

    Na pewno ,ten igor bo to widać po ryju ,ze cham i prostak takie coś sie nie nadaje do zarzàdzania ludźmi
    ReviewUserIcon
    Dyro

    04.11.2025 13:02

    Pracownik

    Zm b SWD na 1 narzekacie a sami cala noc sie plączecie i nic nierobicie na lini .Cala noc nic nierobiliscie a jeszcze wam za to placa. Oczywiscie za przyzwoleniem brygadzisty . Juz dzwonilem na kadry zeby sie przyjrzeli blizej waszej lini co robia i ludzie i brygadzista.Bo to co sie dzialo dzisiaj w nocy to przekracza ludzkie pojecie .Jeden wielki cyrk na kółkach i jeszcze zaplacone .Non stop stanie i (usunięte przez administratora) .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    12344

    03.11.2025 16:22

    Pracownik

    Witam jak odebrać paczkę na chorobowym można komuś dać rcp słyszałem że osoby na długim chorobowym jak wrócą zostaną zwolnione
    ReviewUserIcon
    Olegunar

    29.10.2025 11:07

    Były pracownik

    W Eko jest wiecej osob którzy rządzą a mało robotników Zacznij od tego Jest kierownik-Brygadzista-zastępca brygadzisty i Team Leader...aa jeszcze chłop od zleceń i chłop od stojaków... kamery są sprawdzać bo na hali stoły przygotowka zapiernicza a szklenie stoi w 5 i czekają aż zejdzie sztuka nie mają co robić ? To zapraszam na stoły do pomocy...
    ReviewUserIcon
    Bercik

    29.10.2025 18:37

    Inne

    Ja mam tobie pomagać? Bo się nie wyrabiasz? Ciekawe czy ty przyjdziesz mi pomóc xd
    ReviewUserIcon
    Olegunar

    03.11.2025 14:21

    Były pracownik

    A czemu nie? Czemu ty masz stać godzine lub dwie i czekać nie robiąc nic oparty o stojaki aż zejdzie sztuka ? Jak chętnie bym pomógł ale już nie pracuje tam, śmiało można by sie zamienić...
    ReviewUserIcon
    12345

    03.11.2025 12:00

    Kandydat

    Witam czy eko okna przyjmuje teraz nowych pracowników czy oferta pracy jest tylko dla obecnych co pracują i chcą zmienić dział?? Wysyłam CV ,dzwonię ale tylko słyszę że to jest wewnętrzne oferty🤔
    ReviewUserIcon
    Do sterydziarza z L2

    20.10.2025 23:53

    Pracownik

    Już było tak dobrze, że zrezygnowałeś. Już mógł być spokój. To nie, znowu się podjarałeś bo ci lizodupy pomerdały jajka, że jesteś super przełożonym. Jesteś zwykłym przegrywem o nie potrafisz prowadzić linki. Nawet jeśli napniesz te twoje napompowane bicepsy to i tak ci nie pomogą bo to nie będzie działało.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    02.11.2025 12:32

    Pracownik

    Dokładnie tak najlepszy ever pracuje z nim od samego początku 🤣🤣 zawsze wszystko było cacy i wysokie wyniki mieliśmy 🤣🤣🤣🤣
    ReviewUserIcon
    Karol

    28.10.2025 14:57

    Pracownik

    Za dwa miesiące firma ogłosi upadłość, w moim banku przygotowano już syndyka masy upadłościowej, właściciel eko okien zostanie zatrzymany i osadzony w areszcie.
    ReviewUserIcon
    Lolek

    02.11.2025 11:53

    Inne

    A niech zamkną w (usunięte przez administratora) ja tam płakać nie będe.Jak mamy takiego prezesa i zarząd z łapanki to nie ma sie co dziwić ,że jest jak jest.Najlepiej jakby to przejął ktoś normalny i zrobiłby porządek z pseudo dyrektorami,kierownikami i resztą chołoty nie mającej ,zielonego pojęcia o zarządzaniu takim zakładem.
    ReviewUserIcon
    Z3

    31.10.2025 22:25

    Pracownik

    Mlody chłopak przyjezdza sobie na z3 po trójkąty, siada sobie wygodnie, sluchaweczki na uszach i pomalutku bez pośpiechu układa sobie trójkąciki do kartonu, za takie coś firma właśnie płaci
    ReviewUserIcon
    x€

    01.11.2025 17:42

    Pracownik

    slunzoki juz za łebka odpoczywaja a pozniej taki bedzie opowiadal wnukom ze ciezko pracowal przez 50 lat ukladajac trojkaty w tempie szkoly specjalnej xD
    ReviewUserIcon
    Ślązak

    02.11.2025 11:15

    Pracownik

    Tak, Śląsk jest najbardziej uprzemysłowionym województwem w Polsce. A moja babcia zawsze się śmiała, że takie odpady jak ty przyjechały tu na kartoflach robić na kopalniach. Ty jesteś już pewnie drugim pokoleniem goroli, wracaj skąd twoja rodzinka przypełzła, skoro ci tu nie odpowiada.
    ReviewUserIcon
    Gienia

    30.10.2025 22:51

    Pracownik

    Potrzebuje pomocy wykupiłam bilet autobusowy a przy kontroli wyskoczyło że nie mam zapłacony co robić.
    ReviewUserIcon
    Kontroler

    31.10.2025 12:25

    Pracownik

    Spokojnie kup bilet na listopad, tym razem sprawdź czy aby na pewno kupiłaś. Wszystko będzie dobrze.
    ReviewUserIcon
    Obywatel bez NIPu

    01.11.2025 16:47

    Pracownik

    Na logikę - lepiej zainterweniować w dziale transportu, aniżeli pytać na goworku, gdzie zdecydowana większość odpowiedzi wynika z trollingu, albo braku czytania ze zrozumieniem, tak jak wynika u przedmówcy.
    ReviewUserIcon
    Mojżesz

    01.11.2025 16:08

    Inne

    Skoro tak piszesz to zapewne byłaś lub byłeś największym problemem na tych liniach ☺️
    ReviewUserIcon
    Pozytywniej nastawiony

    29.10.2025 20:13

    Pracownik

    Nie wiem co się na tych Kornicach dzieje bo w SWD tego nie ma. Przynajmniej nie na taką skalę. Wiadomo że to jest fabryka i masa pracowników różnego pokroju, ale w SWD chyba jest większy nacisk na kulturę osobistą. Kolejną sprawą jest to że nie każdy opieprz jest zaraz mobbingiem. Ludzie zejdźmy na ziemię bo takie głupie pretensje i wpisy na internecie źle mówią o naszej firmie. Co do problemów finansowych to jest prawda że były złe posunięcia ale to nie wasze pieniądze, prezes traci tylko swoje. Nikt wam nie obiecywał na umowie 3000 premi a pensje zasadniczą + premia UZNANIOWA! Doskonale wiecie że ta firma to kolos a takimi kolosami nie zawsze da sie dobrze zarządzać. Raz jest pod górkę a raz z górki. Ile by Wam nie dać to zawsze znajdzie się grono malkontentów. Też chciał bym więcej ale jest jak jest i nikt mnie w tej firmie nie trzyma. Pracuje bo ciężko o lepiej płatną pracę nawet bez premii. Robicie ciągle z tej firmy potwora i opowiadacie o tym gdzie się da, psując całej firmie renomę bo gdzieś zdarzył sie jeden czy pięć marginalnych przypadków, ale to nie czyni całej firmy potworem. Jest nas ponad 12tys i zawsze znajdzie sie jakiś burak. Dajcie sobie po pysku i sprawa załatwiona a nie wywywalajcie wszystkiego na światło dzienne. Chcecie pracować, zarabiać a sami niszczycie tą firmę takimi wpisami i pretensjami. Przez takie komentarze nikt u nas nie będzie chciał pracować i firma upadnie. Ciekawe co wtedy będziecie pisać? PANIE PREZESIE MY PROSIMYYYY. Nie bądźcie (usunięte przez administratora) i trochę wyobraźni. Źle Wam to znajdźcie lepszą pracę już teraz zamiast wiecznie narzekać. Narzekają głównie Ci co nie dają nic od siebie, a przynajmniej nic więcej niż mu karzą. Osiem godzin obijać się i do domu a wieczorem smarowanie firmy błotem na goworku. By nie ta firma to byście od mamy na cole pożyczali. Co do złego zarządzania firmą muszę się zgodzić bo jest sporo koszulek awansowanych po znajomosci a nie wedle zaangażowania i to pracownicy powinni wybierać a nie kierownicy którzy też w większości zostali kierownikami po znajomosci. Później jest jak jest. Był dobry pomysł na wybory szefa hali i ludzie mieli wybierać. Ale gdzie ten szef hali wybrany przez ludzi? Jakieś tam wybory były ale na przedstawicieli działów. Kto został wybrany? Ci co byli wcześniej bo to bylo ustawione. To ludzie naprawdę mają wybrać swoich przedstawicieli bo to oni wiedzą kto się angażuje i kto podoła a nie jakieś ustawki robić które nic nowego nie wnoszą. Szkoda papieru i czasu na takie wybory. Mimo wszystko to nie czyni firmy potworem. To zwyczajny kolos z problemami takimi samymi jakie mają inne firmy. Kilka zmian i znowu bedzie jak dawniej. Wystarczy żeby prezes wychodził częściej do pracowników i z nimi rozmawiał a dowie się więcej niż od zarządu czy od kierowników którzy mówią to co prezes chce usłyszeć. A wieć drodzy malkontenci do pracy a nie wiecznie marudzić.
    ReviewUserIcon
    Fanatyzm firmowy

    31.10.2025 08:20

    Były pracownik

    Danie sobie po pysku nie wystarczy w sytuacji, kiedy osoby wyższej instancji doprowadzają innych do załamań psychicznych, a nawet targnięcia się na swoje życie. Tak, nie wszyscy mają tu nie równo pod sufitem, tu tylko trzeba wyrobić górny sufit i sprawa załatwiona. Nie zgodzę się, że tutaj jest najlepiej i najlepsze zarobki. W okolicy owszem, ale okolica to nie jest jakiś wyznacznik granicy zamkniętej, można zdalnie zarobić bardzo godne pieniądze i mieć spokój, a spokój jest najważniejszy.Wy w tej formie nauczyliście się słów: daj, mi się należy. Żadna to już stabilna firma, bo ostatnich ekcesach to nie ma co się łudzić, zostali ci, którzy mają staż i mniej więcej nie chorowali, a nawet jeśli to wykorzystywali do tego urlop. W przypadku większego krachu, to wy się chyba wszyscy pozabijacie, bo wy nie jesteście przedsiębiorczy, tylko nauczeni szukam, a nie oferuję. Byli tu młodzi ludzie zachłysnęli się dobrym startem zarobków i przy redukcji musieli się pożegnać, teraz leczą się wiadomo gdzie, bo przecież wyrabiali plany na eksportach, w sprzedaży, ale to się nie liczy. Także nie wychwalałabym tak Bóg wie jak tej firmy, po kilku latach sama jestem przykładem, że na niej świat się nie skończył. Nie jest to firma ani katolicka,ani wielkiej wiary w Stwórcę chyba , że dotyczy pierwszego członu tego słowa:"kat", ani prorodzinna, ani pomocna w jakimkolwiek znaczeniu tego słowa, a pieniędzmi nie każdemu zamknie się usta. Nie każdy się sprzeda za te srebrniki.
    ReviewUserIcon
    Kp. Zbik

    01.11.2025 12:09

    Inne

    Bardzo dobrze napisane. Niektorzy mlodzi przychodzac do tej firmy to tak sie zachlysneli tymi pieniedzmi, ze teraz jak jest mniej to normalnie koniec swiata.
    ReviewUserIcon
    Xx

    31.10.2025 20:45

    Inne

    Na z2 z3 l4 u tłustego jak jego córka zasłabł to samo na l5 z3 u łyska jak ta k...wa jest brygadzista hala 2 wdupowłazy iwanowi i haremu potem.. patologii tam mnogo kurw... cpuny fi.ki grube dzikie czy na l5 był rekord 200 chyba w pidpie ...niu z końską szczęką na szkleniu i ryżym chu.... na słupkach ale l5 jest super co 20 okno jest dobre Klosek też o tym wie.
    ReviewUserIcon
    On

    31.10.2025 01:10

    Inne

    Wiewiór łazisz ze słuchawkami w uszach, bawisz sie pół szychty telefonem a chciałbyś pouczać innych jak powinni pracować? Chcesz zmieniać firme to zacznij od siebie , bo daleko ci do pracowników na których donosisz. Ciekawe za co dostałeś pomarańczową koszulke
    ReviewUserIcon
    Szynszyl

    31.10.2025 13:48

    Pracownik

    No właśnie Wiewiór, co ty robisz z tymi słuchawkami na uszach?! I tak wszyscy wiedzą, że słuchasz Sanah i jej wycia do księżyca. Weź dorośnij i przed Świętami zamień się z Wiewióra w Wiewiórkę. Rozumiesz? Ściągnij te słuchawki i przestań bawić się tym telefonem ofermo.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    31.10.2025 10:41

    Inne

    Wspaniała ekipa Pana Michała superwykonanie i Pani z biura Pani Kinga która jest wspaniałą pomocną i wyrozumiałą pracownikiem pozdrawiam i dziękuję ❤️❤️firmie eko okna będę was polecać
    ReviewUserIcon
    Kaczysław Jarczyński

    31.10.2025 00:49

    Inne

    Wiewiór dzień po podje bajce poszedł do fryzjera , nagle znalazł hajs pod koniec miesiąca, przypadek? Sygnaliści nie mają źle , a będą mieć jeszcze lepiej.
    ReviewUserIcon
    Bolek

    24.10.2025 19:33

    Pracownik

    Mam pytanie do Prezesa ! Dlaczego na Hali 2 (trójkąty) pracują same młode babki i młode synki ? Przecież można przenieśc na Produkcje ? Oni wiecznie tłumaczą sie ,że mają dzieci i problemy ... INNI nie mają ? Starsze osoby ,zasłużone powinny miec tam miejsce a tych Nierobów won na produkcje !!
    ReviewUserIcon
    Haha

    30.10.2025 11:48

    Pracownik

    Harry jest dla prezesa nie dla pracownika. Zamiata problemy pracowników pod dywan i tyle. Tak jak z tym brygadzista z linii 4 zmiany c. Facet powinien wylecieć dyscyplinarnie a dalej sobie pracuje i pewnie używa przemocy wobec nowej ofiary. Powodzenia z takim zarządzaniem halą.
    ReviewUserIcon
    Rambo

    30.10.2025 17:25

    Inne

    Dokładnie powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie natychmiastowo. Zachowanie tego typu, że ziomuś dalej pracuje jest karygodne i świadczy negatywnie o firmie oraz o osobach zarządzających. Wiem, że sprawa została skierowana do sądu więc może jak mu kieszeń wyczepia to może się czegoś nauczy
    ReviewUserIcon
    Nienormalne

    24.10.2025 23:37

    Pracownik

    W czwartek na z.2 na linii zasłabł chłopak bo brygadzista się po nim wydzierał. Podobno trwało to od dłuższego czasu jak go dojeżdżał. Ciekawa jestem jakie pan brygadzista poniesie konsekwencje a widziałam i słyszałam juz jego wcześniejsze wybryki. Zdrowia dla chłopaka życzę.
    ReviewUserIcon
    x-men

    29.10.2025 19:41

    Pracownik

    Lepsze to niż propozycja(usunięte przez administratora) za bramą jak pewna osoba tutaj proponuje zresztą wszyscy tutaj mocni są w gębie a i tak każdy podkuliłby ogon jakby doszło coś do czegoś ze strachu o pracę
    ReviewUserIcon
    Dick

    30.10.2025 12:06

    Pracownik

    Nikt z tym nic nie zrobi. Iwan,Harry? Jak on ma ich w kieszeni bo sie go boją. Ma wyniki to sprawa ucichnie szybciej niż myślisz. Ale rzeczywiście dla przykładu powinni zakończyć z nim współpracę,śliski typek.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.10.2025 17:16

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Feliks

    28.10.2025 10:24

    Pracownik

    A jak pracownicy nie będą dojeżdżać do pracy bo nie będzie czym ? To czyj to będzie problem ? Można rozglądać się za inną pracą . A wy będziecie mieli lordowie w autach grafik na 6 dni tygodnia :)
    ReviewUserIcon
    Les

    29.10.2025 19:58

    Były pracownik

    A wiesz jaki jest dlug firmy aktualnie i ksozta utrzymania nierentownych hal w kk remmert ?
    ReviewUserIcon
    Dziki

    29.10.2025 18:21

    Inne

    Wiadomo co. Kędzierzynem rusza albo nic tego bo jedni tak jedni tak ma ktoś informację
    ReviewUserIcon
    Chrześcijanin

    28.10.2025 18:26

    Pracownik

    Odnośnie działań prezesa : Szaleństwem jest powtarzać te same błędy i oczekiwać innych wyników
    ReviewUserIcon
    Feliks

    28.10.2025 23:07

    Pracownik

    Czy to prawda że od stycznia mamy robić 2 zmiany po 10 h ?Przecież to chore....
    ReviewUserIcon
    Zyg3

    29.10.2025 09:23

    Inne

    To co, 4 dni roboty i 3 dni wolne jak Amazon?
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.10.2025 00:30

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Meeee

    29.10.2025 06:36

    Pracownik

    Eeeeee! Ja też bym chciał. Gdzie można się zgłosić na dodatkową fuchę jak twoja? Zbiję na tym majątek, bo jest na kogo nadawać
    ReviewUserIcon
    Wolf

    28.10.2025 21:49

    Były pracownik

    Powiem tak jak tutaj dalej będą na pusto wracać to krucho to widzę... Za duże zobowiązania zeby tak marnować kasę Chociaż cos powinno byc zaplanowane wiadomo ze nie da sie wszystkiego ale na pewno cos sie da przewieźć

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.