opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9778 ocen
Opinie(19288)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19288)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 158
    • 159
    • 160
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Aneta

    11.04.2017 09:35

    Inne

    @Sasarozumiem, że niedługo rozpoczynasz pracę w EKO OKNA. Chętnie dowiemy się o Twoich pierwszych wrażeniach.
    ReviewUserIcon
    Sasa

    11.04.2017 17:58

    Inne

    Juz pracuje. Od 2 dni.
    ReviewUserIcon
    Sasa

    11.04.2017 05:18

    Inne

    Szukam dojazdu z Rybnika do Kornic 8 -16. Sandra(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Malaczarna

    09.04.2017 10:31

    Inne

    Praca na magazynie jest ciezka dla kobiety? Jakie stanowisko wpisac na cv byle by szybciej oddzwonili?
    ReviewUserIcon
    Luna

    06.04.2017 00:48

    Inne

    Co przysługuje za prace w weekend? Jest bezplatny i jedynie mozna wybrac dzien wolny? Kurcze, juz bym zniosła te zmiany, ale praca przez pol roku w weekend? Nie ma sie zycia :( dzieki za ODP wróżko
    ReviewUserIcon
    wrozka zebuszka

    06.04.2017 16:04

    Inne

    nie do konca kazdy weekend jest pracujacy, w miesiacu wypada ok. 3 dni dodatkowe (nieplatne, przysluguje tylko dzien do wybrania), bo pracuje sie w soboty jak wypada 1 zmiana i w niedziele jak zaczynaja sie nocki plus dla chetych nieobowiazkowe i dodatkowo platne (oprocz dnia do wybrania) sa niedziele 1 zmiany i soboty 2 zmiany, ale to jak juz naprawde jest duzo roboty
    ReviewUserIcon
    KAT

    05.04.2017 14:15

    Inne

    JAKIE TERAZ ZAROBKI TAM SA CZY KTOS MOZE POWIEDZIEC
    ReviewUserIcon
    wrozka zebuszka

    05.04.2017 19:28

    Inne

    nikt ci tego tu nie napisze, bo kazdy "wtajemniczony" podpisuje zakaz ujawniania wysokosci pensji
    ReviewUserIcon
    Natalia

    05.04.2017 08:31

    Inne

    Czy ktoś mógłby podpowiedzieć kilka informacji w temacie pracy dla specjalisty ds. eksportu na rynek angielski? Jak przebiega rekrutacja? Kaki poziom języka?
    ReviewUserIcon
    Allfo

    04.04.2017 22:13

    Inne

    Jakie tam są zmiany? Mozna pracowac na produkcji tylko na jedna zmiane??
    ReviewUserIcon
    wrozka zebuszka

    05.04.2017 19:24

    Inne

    nie mozna pracowac na jedna zmiane
    ReviewUserIcon
    Luna

    04.04.2017 22:07

    Inne

    Czy na produkcji zawsze są 3 zmiany??? I jak czesto jest praca w weekendy? Prosze o odpowiedz
    ReviewUserIcon
    wrozka zebuszka

    05.04.2017 19:22

    Inne

    zawsze sa trzy zmiany, w weekendy praca od czerwca do listopada - grudnia - tak bylo np. w zeszlym roku
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    04.04.2017 21:53

    Inne

    czy przyjmuja do pracy kobiety po 50
    ReviewUserIcon
    rafal

    03.04.2017 20:12

    Inne

    Witam szukam dojazdu z Głubczyc do Eko Okien. Zaczynam pracę 05.03 na Pierwszej zmianie. Jeśli ktoś jeździ a szuka osob to poroszę o kontakt na nr tel. 787 697 859
    ReviewUserIcon
    Stanisław Ignacy Mickiewicz

    31.03.2017 17:32

    Inne

    Ja w 2012r. wysłałem CV i na drugi dzień miałem telefon z zaproszeniem na rozmowę. Na rozmowie od razu padła propozycja pracy (miałem wtedy roczne doświadczenie w pracy na produkcji gdzie indziej) i miałem zacząć od zaraz ale nie skorzystałem, bo mi za mało zaproponowali. Słyszy się jednak tu i ówdzie, że zarobki tam wraz ze stażem pracy wzrastają do bardzo dobrego poziomu. Jak się ma 5 lat doświadczenia to proponują stanowisko brygadzisty. Są też paczki na święta i premia od wartości okien, która teraz wzrosła z 1% na 2%. Zaletą są też firmowe autobusy. Wady to: nocki, praca w soboty (I i II zmiana) i niedziele (III zmiana) i ogólnie, że strasznie gonią i się trzeba narobić bardziej niż u konkurencji (niektórzy, co w EKO pracowali mówią, że nawet nie ma czasu się wody napić). A jak się nie sprawdzisz to bez ceregieli cię wyrzucają. No i alkomat na wejściu. Także coś za coś. Ja się tam na razie nie wybieram, bo daleko no i to co napisałem wyżej (wady). Ale nie wykluczone, że tam będę musiał kiedyś robić. Raczej nie powinni zbankrutować bo im dobrze idzie (są trzecim producentem okien w Polsce).
    ReviewUserIcon
    Ann

    30.03.2017 20:39

    Inne

    Czy przyjmują w ogole kobiety? Wysyłam CV od stycznia, zanoszę osobiście, chodziłam ze skierowaniem z urzędu i cisza.
    ReviewUserIcon
    elka

    30.03.2017 20:33

    Inne

    Witam pracuję w eko oknach dojeżdżam z Włodzienina swoim samochodem i mam 3 miejsca wolne od przyszłego poniedziałku tj od 03.04 mam drugą zmianę jak ktoś chętny na transport to chętnie zabiorę
    ReviewUserIcon
    Aneta

    27.03.2017 09:59

    Inne

    @Nickrozumiem, że od czasu rozmowy bardzo szybko można rozpocząć pracę w firmie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wyglądał sam proces rekrutacyjny?
    ReviewUserIcon
    ww

    28.03.2017 07:49

    Inne

    Jedz to się przekaonasz a nie ciągle pytasz o to samo masakra
    ReviewUserIcon
    Gregor

    25.03.2017 16:11

    Inne

    EKO OKNA w najnowszej ofercie pracy mają zapotrzebowanie na instalatora sanitarnego. Czy ktoś może dodać coś więcej na temat tej pracy? Na jakie zarobki tak ok. można liczyć? Ogólnie jak się pracuje w firmie?
    ReviewUserIcon
    Kampos30

    24.03.2017 17:26

    Inne

    Czy dojeżdża ktoś do eko okien z Wodzisławia lub okolic? Jestem z Turzy i mogę zabrać kogoś ze sobą lub tez do kogoś się dosiąść, na zmianę jeździć.
    ReviewUserIcon
    marian

    25.04.2017 11:08

    Inne

    mam wolne 4 miejsca do eko okien z okolić Wodzisławia Sl na nocki w tym tygodniu moj tel (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Prezes82

    27.04.2017 19:29

    Inne

    Czesc ja jestem z Turzy i też zaczynam prace w Eko Okna. Jak co to można się dogadać co do dojazdu.
    ReviewUserIcon
    Nick

    23.03.2017 10:04

    Inne

    Podczas rozmowy w dziale rekrutacji zapytano mnie czy od poniedziałku mogę zacząć pracę (rozmowa była w czwartek). Aktualnie pracuję i pomimo, iż jestem bez doświadczenia to teraz jest zdobywami. Kwestia wyboru jak chcesz to bedziesz pracować. Czekałem od stycznia na odzew ekookien gdy osobiście zawiozłem swoje cv. Podobno do czerwca jest kolejka z cv i po kolei wzywają. Praca trzy zmiany. Daje radę. Czas pokaże czy rzeczywiscie jest szansa na rozwojowe środki finansowe, rekrutacja zapewniała.
    ReviewUserIcon
    Aneta

    22.03.2017 10:42

    Inne

    @eeeee udało Ci się uzyskać odpowiedź? Może warto sprawdzić jeszcze raz czy masz dobry adres do firmy. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj:http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,17742,0,0,kontakt
    ReviewUserIcon
    eee

    22.03.2017 17:21

    Inne

    Tak mam dobry adres ale juz nie warto do nich pisac. Beznadziejna firma.
    ReviewUserIcon
    eeeee

    22.03.2017 06:35

    Inne

    Co to za firma ze nawet na meila nie odpisza. Firma PORAZKA
    ReviewUserIcon
    ziga

    19.03.2017 19:39

    Inne

    czy aytobus zaczymuje sie w Radoszowach ?
    ReviewUserIcon
    życzliwa

    04.04.2017 21:34

    Inne

    czy autobus zaczymuje sie w Radoszowach :)
    ReviewUserIcon
    John Rambo

    04.05.2017 18:32

    Inne

    On sie nie zaczymuje tylko zatrzymuje:)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Natalia

    19.03.2017 15:52

    Inne

    EKO OKNA to świetna firma i najbardziej dziwią mnie wpisy osób mających negatywną opinie o firmie. Na siłę chcą dostać sie do pracy w tej złej firmie, nie rozumiem. A może ktoś inspiruje takie wpisy, może konkurencja? Ludzie zrobią wiele dla kasy i nie patrzą czy to jest ok.
    ReviewUserIcon
    Ajax

    20.03.2017 13:31

    Inne

    A Twoja opinia jaka jest? Na jakim dziale pracujesz, jak długo? Praca ciężka, monotonna? Jak z zarobkami oraz pakiet socjalny? Czy zwracają za dojazd własnym samochodem? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    19.03.2017 14:06

    Inne

    Masz racje przyjmują ludzi bez doświadczenia Ci którzy je mają są odrzucani z miejsca bardzo dziwne mają podejscie. Ja też ciągle byłam zbywana przez jedną z pan z kadr taką mlodą dziewczyne.
    ReviewUserIcon
    Kuba

    18.03.2017 12:55

    Inne

    (usunięte przez administratora) nie polecam
    ReviewUserIcon
    Kasia

    17.03.2017 21:28

    Inne

    Napisałam do nich meila to nawet nie raczyli odpisać, no cóż to takie mają podejscie do ludzi. Nie warto zatrudniać się w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Kampos30

    17.03.2017 11:35

    Inne

    Czy dojeżdża ktoś do eko okien z Wodzisławia lub okolic? Jestem z Turzy i mogę zabrać kogoś ze sobą lub tez do kogoś się dosiąść, na zmianę jeździć.
    ReviewUserIcon
    Ajax

    13.03.2017 11:39

    Inne

    Czy są nadal przyjęcia? Jakie warunki dla nowych pracowników? Jak atmosfera, czy jest miła i sprzyjający pracy czy podpierdalanie, i straszenie jak to w fabrykach bywa?
    ReviewUserIcon
    Aneta

    10.03.2017 08:58

    Inne

    @Nowa gratulacje! A możesz opowiedzieć jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Jakie pytania podczas niej padały?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    18.03.2017 08:24

    Inne

    Tylko czy chce.pracowac pani zapytala nic wiecej
    ReviewUserIcon
    Aneta

    01.03.2017 10:27

    Inne

    @Asia długo już czekasz na odpowiedź? Jeśli minęło już dużo czasu może spróbuj skontaktować się z firmą? Kontakt z najdziesz w zakładce: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,17742,0,0,kontakt
    ReviewUserIcon
    Nowa

    09.03.2017 13:38

    Inne

    Witam tez bylam na tej rozmowie 28.02 i wczoraj oddzwonili dzis bylam po skierowanie na badania
    ReviewUserIcon
    Asia

    28.02.2017 16:58

    Inne

    Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na produkcje do tej pory nie odezwali się, jak myslicie odezwią się? Mowili mi ze jak cos bedzie to zadzwonią co o tym myslicie?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    25.02.2017 20:19

    Inne

    Witam, Jak tam z zarobkami kierowców CE?
    ReviewUserIcon
    Anula

    24.02.2017 19:40

    Inne

    Bardzo dobra i solidna firma, szanują pracowników ogólnie jest bardzo fajnie. Zarobki też nie są złe i zawsze na czas wypłacane co dla niejednej osoby jest bardzo wazne.
    ReviewUserIcon
    XIX

    19.02.2017 21:21

    Inne

    Z tego co słyszałam to zaraz po rozmowie kwalifikacyjnej jeżeli chcą cie przyjąć to dostajesz papiery na badania lekarskie ale być może coś się zmieniło
    ReviewUserIcon
    Marta

    19.02.2017 12:22

    Inne

    Mam pytanie czy po rozmowie kfalifikacyjnej moge byc pewna ze odzwonią do mnie , odzwaniają do wszystkich ludzi którzy byli zaproszeni na rozmowę kfalifikacyjną? Prosze dajcie znać jak wiecie.
    ReviewUserIcon
    LUK

    18.02.2017 16:40

    Inne

    Czy pracownik Eko-oknna ma znizki na zakup okien ?
    ReviewUserIcon
    Viki

    16.02.2017 10:11

    Inne

    Minął już miesiąc od rekrutacji w Wodzisławiu i cisza a tyle jest potrzebnych ludzi ja złożyłam cv osobiście w Wodzisławiu i wysłałam przez internet mimo że pracowałam na produkcji zero odzewu
    ReviewUserIcon
    Anka

    16.02.2017 09:56

    Inne

    Widziałam ofertę pracy dla stażystów . Może ktoś wie cos więcej w tym temacie. Czy to ma być staż płatny.? W jakim czasie i jak długo będzie trwał ?
    ReviewUserIcon
    Ann

    18.02.2017 21:34

    Inne

    Staż z urzędu masz 6 miesięcy + pracodawca musi Cię po tym stażu zatrudnić na 3 miesiące. Staż jest płatny ok 900 zł dostaniesz.
    ReviewUserIcon
    LIS

    16.02.2017 07:59

    Inne

    TAK SA PRZYJECIA
    ReviewUserIcon
    Pozytywny

    15.02.2017 15:24

    Inne

    Czy z Wodzisławia po ostatniej rekrutacji jakaś osoba została przyjęta do pracy
    ReviewUserIcon
    edzio

    15.02.2017 13:58

    Inne

    Są w tej chwili przyjęcia do firmy?
    ReviewUserIcon
    KAT

    05.04.2017 13:47

    Inne

    WITAM JAKIE TERAZ SA ZAROBKI
    ReviewUserIcon
    edzio

    15.02.2017 13:57

    Inne

    Są w tej chwili przyjęcia do firmy?

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.