opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9781 ocen
Opinie(19293)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19293)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 159
    • 160
    • 161
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    edzio

    15.02.2017 13:57

    Inne

    Są w tej chwili przyjęcia do firmy?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    11.02.2017 19:26

    Inne

    Jak z kobietami po jakim czasie dostają odpowiedz czy zostaly zatrudnione?
    ReviewUserIcon
    Ela

    08.02.2017 13:17

    Inne

    Byłam na rozmowie kfalifikacyjnej, jak długo bedę czekać na odpowiedz?
    ReviewUserIcon
    Nick

    09.02.2017 19:10

    Inne

    Ja odpowiedź dostałem tego samego dnia zaraz na rozmowie kwalifikacyjnej,ale to na produkcji :)
    ReviewUserIcon
    Macel

    30.03.2017 12:57

    Inne

    Jak piszesz kfalifikacyjne zamiast kwalifkacyjne to 'dłógo'
    ReviewUserIcon
    kat9640

    06.02.2017 12:14

    Inne

    Byłam już na dwóch rozmowach pierwszą miałam w Wodzisławiu a druga w Kornice, ale ze nie było kierowniczki to nic nie załatwiłam i mam czekać zaś co myślicie mam zadzwonić do nich i dowiedzieć się co i jak?
    ReviewUserIcon
    życzliwa

    04.04.2017 21:27

    Inne

    dzwon bo moj przyjaciel tez dzwonil i juz zalatwia wszystko :)pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Xtx

    05.02.2017 16:07

    Inne

    Mam pytanie,czy wie ktos jak wygladaja zarobki na produkcji badź na wózku widlowym?
    ReviewUserIcon
    Daro

    04.02.2017 13:19

    Inne

    Witam. Na okresie próbnym tez są nocki?
    ReviewUserIcon
    nick

    05.02.2017 19:09

    Inne

    no pewnie, ze sa
    ReviewUserIcon
    Marco

    02.02.2017 15:24

    Inne

    Czy w Eko pracują jakieś osoby z Radlina i jak wygląda dojazd ??
    ReviewUserIcon
    Kriss

    30.03.2017 10:36

    Inne

    Cześć .Pracujesz w Eko i jesteś z Turzy śl jeśli masz wolne miejsce w aucie daj znać .512 639 966
    ReviewUserIcon
    Kris82

    14.05.2017 20:30

    Inne

    Witam tez jestem z Turzy z miłą chęcią przyłączę się do dojazdu. Kontakt ja coś (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ogl

    01.02.2017 15:13

    Inne

    Dużo osób z Głubczyc pracuje w eko ? Bo nie wiem jak z dojazdami i czy warto się tam przyjmować :)
    ReviewUserIcon
    Dorpolowy

    16.02.2017 16:07

    Inne

    Sporo osób dojeżdża i jest Autobus na 3 zmiany, 62 złote za bilet miesięczny ;).
    ReviewUserIcon
    src

    25.02.2017 11:35

    Inne

    Autobus jest. Skoro wiesz ze dużo osób pracuje w Eko z Glubczyc to się ich popytać.
    ReviewUserIcon
    Italiano

    31.01.2017 09:20

    Inne

    Widzę, że Eko Okna potrzebują specjalistę ds. exportu na rynek włoski. Znam dobrze język ale nie do końca znam tematykę okien. Czy jest szansa przygotowania od strony technicznej? Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna? Czy poza językiem są jakieś trudne pytania?
    ReviewUserIcon
    abcd

    31.01.2017 22:55

    Inne

    Zanim zaczniesz samodzielnie pracować minie jakieś 3 miesiące, wszystkie nowe osoby przechodzą szkolenia, do Kornic przyjeżdzają nawet z Łodzi
    ReviewUserIcon
    Rybnik

    30.01.2017 20:14

    Inne

    Czy sa obecnie przyjecia na produkcje.Ciezkiej pracy sie nie boje pracowalam 4lata w classen.pol tylko jak dojazdy z Rybnika
    ReviewUserIcon
    patryk11917

    30.01.2017 18:58

    Inne

    a czy soboty som wolne
    ReviewUserIcon
    patryk11917

    29.01.2017 21:12

    Inne

    witam a weekendy muszę pracować czy nie muszę i czy muszę pracować na nocki bo ja problemy okiem i wole nocki nie pracować
    ReviewUserIcon
    nick

    31.01.2017 16:29

    Inne

    na nocki musisz chodzic i jak jest potrzeba firmy to w weekendy tez musisz pracowac, jezeli nie masz udokumentowanego usprawiedliwienia typu szkoła, jezeli bardzo nie chcesz isc w weekend to musisz wybrac urlop, obowiazkowe i "darmowe" (jedynie dostajesz dzien wolny do wybrania) dni weekendu to sobota 1 zmiana i niedziela 3 zmiana, wszystkie inne zmiany w weekend sa dodatkowo platne i nieobowiazkowe
    ReviewUserIcon
    praca?

    27.01.2017 12:31

    Inne

    chce zlozyc cv, 2 znajomych dalo cv ale jeszcze sie z nimi nie skontaktowali, wie ktos kiedy zaczna przyjmowanie?
    ReviewUserIcon
    karo

    25.01.2017 21:17

    Inne

    Chce zacząć prace w eko,jestem młoda dziewczyna,czy dam sobie tam rade?Wszyscy mi mówią ze to typowo męska praca i po co tam chce pracować. Chce zapytać o opinię kobiety które tam pracują lub mężczyzn którzy sie orientują Znajomy oddal dziś moje CV,ciekawe czy sie odezwa
    ReviewUserIcon
    Mihnik

    28.01.2017 12:33

    Inne

    Nie masz się o co martwić, pracuję kobiety w różnym wieku. Zostaniesz przydzielona na dział, jeśli jednak uznasz że jest to praca dla Ciebie za ciężka to nie ma problemu, żeby się z tego działu przenieść na inny. Firma ma takie zapotrzebowanie na pracowników, że starają się o każdego.
    ReviewUserIcon
    Radosław

    27.02.2017 22:45

    Inne

    Śmiało możesz iść. Pracuje tam wiele kobiet ;)
    ReviewUserIcon
    Hania

    25.01.2017 10:58

    Inne

    Chłopak jest na okresie próbnym i ma te 1560 zł,ale po okresie próbnym jest 1700 zł i premia miesięczna!
    ReviewUserIcon
    kontrola

    22.01.2017 13:22

    Inne

    ludzie skąd wy bierzecie te informacje :) prawie rok pod firma 2500 na reke spokojnie :)
    ReviewUserIcon
    nick

    23.01.2017 14:56

    Inne

    2500 podstawy plus prowizje, nadgodziny i dodatek nocny ? jezeli tak to calkiem fajne zarobki by byly
    ReviewUserIcon
    Bariera

    20.01.2017 19:37

    Inne

    Byłem na rozmowie w sprawie pracy w Eko Okna UP Wodzisławiu zarobki na okresie próbnym 1560.00 netto na produkcji praca na zmiany.Po 6 miesiącach + 100.00 złotych do wypłaty.Sami ocencie czy warto minus dojazd to za dużo nie zostaje powodzenia,
    ReviewUserIcon
    kornice

    21.01.2017 13:28

    Inne

    albo firma zmienila zasady albo ty czegos nie zrozumiales...zawsze pierwsza podwyzka byla po 3 miesiacach pracy, druga podwyzka po 6 miesiacach pracy itd. i byly to podwyzki wyzsze niz 100 zl netto, ktos byl jeszcze na rozmowie i ma jakies wiarygodniejsze informacje ?
    ReviewUserIcon
    xxxx

    25.01.2017 10:18

    Inne

    dziękuję i o to mi chodziło.
    ReviewUserIcon
    Dziubek

    18.01.2017 09:08

    Inne

    Miałem obawy składając cv czy dobrze robię. Po przeczytaniu kilku opinii widzę że to był dobry ruch z mojej strony. Obym sie dostał do firmy. Mam pytanie o rozmowę kwalifikacyjną. O co głównie pytają i czy maja jakieś konkretne oczekiwania od rozmówcy?
    ReviewUserIcon
    pytajacy

    17.01.2017 16:47

    Inne

    Kiedy zaczna przyjmowac osoby na produkcje?
    ReviewUserIcon
    Piotr Z.

    12.01.2017 23:03

    Inne

    Będzie autobus z Krakowa:-) Dużo chętnych z Oknoplast do pracy :-)
    ReviewUserIcon
    lomatko

    28.01.2017 00:58

    Inne

    no przepraszam bardzo ale ktos kto w tak duzym miescie jak Krakow nie potrafi sobie pracy znalezc (raczej oknoplast nie jest jedyna firma zatrudniajaca ludzi w Krakowie) i musi dojezdzac za praca do malej wioseczki ponad 150 km to dla mnie nieudacznik... i dziwie sie Eko, ze majac na miejscu tylu chetnych, olewa ich Cv a sciaga z Krakowa ludzi, ktorzy jakimis wielkimi fachowcami wcale nie sa, skoro ich z Oknoplastu zwolnili i nie potrafia sobie roboty znalezc
    ReviewUserIcon
    realista

    28.01.2017 09:23

    Inne

    A wiesz ilu w Oknoplast pracuje że Śląska? Zdziwiłbyś się. Jak ktoś chce w branży to Eko jest odpowiednią półką. Problem w Oknoplast jest taki, że pozatrudniano ludzi z automotivu, itp., a oni nie rozumieją, że produkcja okna to nie produkcja automatyczna, tylko półautomatyczna i ogrom pracy wykonują ludzie, a nie roboty. Poczytaj ich forum to zobaczysz jak się posypało po zwolnieniach zeszłorocznych.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Iwona

    12.01.2017 18:58

    Inne

    Witam, pracuje w administracji firmy Eko-okna, szukam osoby która dojeżdża do pracy z Wodzisławia lub Pszowa i pracuje w godzinach 8-16. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Partycja

    12.01.2017 11:30

    Inne

    Jak jest w wypłaceniem wczasów pod gruszą i jak zarobki po okresie próbnym wyglądają?
    ReviewUserIcon
    zapytanie

    12.01.2017 10:37

    Inne

    Ile czekaliscie na odpowiedz po rozmowie kwalifikacyjnej?
    ReviewUserIcon
    tofik

    06.01.2017 13:35

    Inne

    W eko pracuje dłuszy czas i nie mam na co nażekać. To najlepszy pracodawca w okolicy,dobre warunki pracy ,wynagrodzenie po okresie prubnym szybko pnie sie do gory. Dlatego bardzo polecam prace w eko
    ReviewUserIcon
    nick

    05.01.2017 22:21

    Inne

    ktos moze wie kiedy zaczna przyjmowac te zapowiadane 750 osob na produkcje?
    ReviewUserIcon
    Mihnik

    28.01.2017 12:29

    Inne

    Przyjęcia trwają cały czas.
    ReviewUserIcon
    Anulik

    05.01.2017 09:43

    Inne

    Chętnie podjęłabym pracę w zakładzie w Bielsku Białej, czy są przyjęcia?
    ReviewUserIcon
    Moze zloze CV

    04.01.2017 12:15

    Inne

    Skąd jeżdżą firmowe autobusy z raciborza do kornic?
    ReviewUserIcon
    Szukający

    03.01.2017 09:45

    Inne

    Jak wyglądają umowy w firmie, a co za tym idzie zarobki na start i kolejno stawki wraz z stażem? Jest różnica między osobami, dla których to jest pierwsza praca, a osobami, które mają już kilkuletnie doświadczenie w firmach produkcyjnych? Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Szukający

    05.01.2017 16:24

    Inne

    Doświadczenia w branży związanej z oknami nie mam, ale ogólnie 10 lat na produkcji przy maszynach już pracuję, do tego uprawnienia na wózki. Jeśli to nie jest nic wspólnego z oknami, to rozumiem 100 zł ponad minimum w każdym przypadku?
    ReviewUserIcon
    Mihnik

    28.01.2017 12:28

    Inne

    To zależy pracownicy produkcji mają praktycznie te same podstawy + jakaś tam premia. Jednak jeśli byś się przyjął na wózek widłowy to sytuacja wygląda dużo lepiej, lepsze zarobki i podstawy.
    ReviewUserIcon
    Oknoplast

    21.12.2016 00:54

    Inne

    Cześć koledzy i koleżanki z Eko , jak tam wasz nowy dyrektor Dariusz S. My w Oknoplast już tęsknimy za nim
    ReviewUserIcon
    abcd

    27.12.2016 22:20

    Inne

    Nie trzeba było go zwalniać
    ReviewUserIcon
    gość

    07.12.2016 15:22

    Inne

    Nie wiem czy to jest dobra firma :/ Mam bardzo dobrą znajomość j.włoskiego , pracowałam na tłumaczeniach technicznych , na wysyłce :) Składałam już kilka razy tam cv - ale niestety mimo,ze się ogłaszają przez firmy rekrutacyjne, na swojej stronie ,ze poszukują pracowników z j.włoskim to mi dorzucono cv . Dziwi mnie to - że nie szukają nie wiadomo kogo .
    ReviewUserIcon
    maira

    10.06.2017 12:08

    Inne

    Potwierdzam, znam tę osobę osobiście. Nie musi znac branży wszystkiego można się nauczyć. Najwazniejsze że zna język.Zarabia jak na swoje 19 lat dobre pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Monika

    27.07.2017 16:05

    Inne

    Fantastycznie to czytac, ja chce zjechac z Niemiec tutaj - koncze tu szkole jako handlowiec i znam jezyk. Z Niemiec chce uciekac bo wiadomo... co tu sie wyprawia :) Widze ze warto sprobowac. Pracuje w extra firmie w niemczech i w sumie szukam czegos podobnego w Pl To nadzieja nie gasnie Dziekuje
    ReviewUserIcon
    blabla

    05.12.2016 14:54

    Inne

    dla Exportowiec, ciągły rozwój, ludzie nie są wyrzucani a jak już to trzeba się postarać. Dodać mogę tylko, że w ciągu 4 miesięcy zatrudniono kilkadziesiąt osób z językiem... nowych do nowych biur w Bielsku, Rybniku, Katowicach..
    ReviewUserIcon
    Kubaa

    03.01.2017 10:52

    Inne

    A nie wiesz czy szukaja kogos do biur w Rybniku, bo zaproponowali w Kornicach i dojezdzac musze.
    ReviewUserIcon
    Zosia

    05.01.2017 13:19

    Inne

    Najlepiej zapytać rekrutera. Wiem że mają Rybnik otwierać nie wiem kiedy
    ReviewUserIcon
    rafal

    03.12.2016 12:23

    Inne

    witam może mi ktoś powiedzieć czy sa przyjęcia do eko okien w kornicy na produkci
    ReviewUserIcon
    Exportowiec

    02.12.2016 09:00

    Inne

    Co tam się dzieje w tym ich dziale eksportu że od lat co 3 miesiące te same ogłoszenia o pracy dla "specjalisty ds. eskportu z językiem...." ??? Wykopki co chwila czy ludzie sami odchodzą a może rozwój? Jakie REALNE zarobki na tych stanowiskach bo nie wiem czy aplikować w ogóle. Dzięki za info
    ReviewUserIcon
    ololol

    07.11.2016 09:53

    Inne

    Liczy sie pracownik, ale liczy sę też zarobiona kwota.... mając firmę sprzedającą pewien produkt jest to raczej naturalne, że im więcej sprzedasz tym jesteś lepiej postrzegany w oczach pracodawcy...Generalnie oceniam na plus, dobry kontakt ze wszystkimi działami, praca przyjemna, zarobki ok.
    ReviewUserIcon
    frenchspeaker

    25.10.2016 14:50

    Inne

    U nich nie liczy sie pracownik... tylko kwota zarobiona !!!
    ReviewUserIcon
    kuba

    11.10.2016 16:24

    Inne

    Idealnie, że zatrudnienie u nich odbywa się w ramach umowy o pracę @Ma. W końcu to doskonały dowód na to, że relacje między pracownikami są całkiem niezłe, bo oprócz stałej pensji dorzucają jeszcze jakieś benefity socjalne, które urozmaicają pracę u nich
    ReviewUserIcon
    Doti

    11.10.2016 16:02

    Inne

    Witam Dojeżdża ktoś z Wodzisławia lub okolic do Kornic. Proszę o kantakt mailowy, [email protected] pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Doti

    11.10.2016 15:12

    Inne

    Czy ktoś dojeżdża do Kornic z Wodzisławia lub okolic. Proszę o kontakt na maila, [email protected] pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ktośkonkretny

    28.09.2016 16:28

    Inne

    Jestem zainteresowany pracą w eko oknach w okolicy Raciborza, może ktoś mi napisze ile się zarabia na miesiąc przy normalnych godzinach pracy na produkcji ? gg4969281
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    26.09.2016 21:54

    Inne

    Generalnie, by znać czas oczekiwania na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej wystarczyłoby zapytac rekrutera w jakim czasie można spodziewać się odpowiedzi. Jeśli chodzi o pozostałe elementy wynagrodzenia, na pewno dowiecie się po akceptacji Waszej osoby przez dział kadr. W większości firm standardem są karty sportowe, medyczne itp więc biorąc pod uwagę wielkość firmy, można się takowych spodziewać. Padło również pytanie odnośnie zakresu obowiązków na stanowisku specjalisty ds. Sprzedaży. Jako że to firma produkcyjna cała praca zwiazana jest właśnie z obsługą kontrahentów. Dokumentacja, kontakt z obecnymi i nowymi partnerami handlowymi, ogólna obsługa klienta. Praca przyjemna dla osób z chęciami i odrobiną zmysłu technicznego. Wielu rzeczy można nauczyć się już w trakcie, wystarczy to poczuć. W punkcie znajomości języka na pewno trzeba go znać, przynajmniej na poziomie B, gdyż jako dział eksportowy właśnie w języku obcym przebiega większość pracy. Jeśli chodzi o terminy techniczne, produktowe etc. tego trzeba się nauczyć, chyba że ktoś z Was miał już styczność z oknami w danym języku. Mam nadzieję, że tych kilka informacji będzie Wam przydatne. Pozdrawiam, ex pracownik

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.