opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9777 ocen
Opinie(19287)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19287)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 156
    • 157
    • 158
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    sara

    18.10.2017 08:15

    Inne

    ... jak na standardy małej wsi praca SUPER. Ludzie z miast nie powinni jednak się tam pchać bo standardy słabiutko wypadają na tle miejskiego rynku pracy. Mam na myśli eksport.
    ReviewUserIcon
    Zosia

    17.10.2017 15:59

    Inne

    Firma ok dba o pracownika. Bdb wynagrodzenie. Socjal umowa na stale po 12 mc. Stołówka pracownicza przewozy Polecam
    ReviewUserIcon
    Konrad

    17.10.2017 10:05

    Inne

    Świetna firma, ma już swoją pozycję chociaż konkurencja jest dobra.
    ReviewUserIcon
    bbb

    15.10.2017 15:38

    Inne

    Interesuje mnie stanowisko specjalisty ds. exportu w oddziale w Katowicach, czy jest może pracownik, który jest w stanie rzetelnie i konkretnie opisać warunki pracy? Jakiej pensji można się spodziewać? Czy szkolenia produktowe/ językowe są wystarczające czy trzeba doszkalać się we własnym zakresie? Jak wygląda uczestnictwo w targach, czy "młody" pracownik też ma możliwość wyjazdu? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Dziękuję za wszystkie komentarze.
    ReviewUserIcon
    Mocca

    22.10.2017 12:08

    Inne

    Odpowiadam osobie zainteresowanej: Warunki i atmosfera w pracy- raczej wszyscy siebie lubią, Katowice mają akurat dosyć charyzmatycznego opiekuna(nie znam go bliżej), ja pracuję w oddziale w Kornicach. Zarobki-na początku start od niskiego pułapu, potem (przy przedłużeniu umowy) podwyżka co 3 miesiące. Początkowo około 1500 na rękę(umowa próbna).Szkolenia językowe? Hm, tutaj każdy bazuje na tym co potrafi,niektórzy uczęszczają na studia/kursy aby właśnie umiejętności językowe podszkolić(wniosek:raczej we własnym zakresie).Dosyć często organizowane sa szkolenia produktowe, odpowiednio wcześniej jest wysyłany stosowny mail. Targi: nie spotkałam się z sytuacją żeby jakaś osoba z mniejszym stażem pracy uczestniczyła w targach, tam raczej jeżdżą "wyjadacze" i opiekunowie grup. Na rozmowie rekrutacyjnej może zdarzyć się pytanie o wcześniejsze zatrudnienie, jeżeli kandydat ubiega się o stanowisko referenta na rynki zagraniczne to przeprowadzana jest rozmowa w języku obcym, często z opiekunem grupy która szuka potencjalnego pracownika.
    ReviewUserIcon
    ####

    11.10.2017 07:52

    Inne

    ogólnie nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Tymon

    10.10.2017 11:46

    Inne

    Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie?
    ReviewUserIcon
    ####

    08.10.2017 13:43

    Inne

    przereklamowana firma.
    ReviewUserIcon
    @@@@

    06.10.2017 15:14

    Inne

    firma gdzie się mnóstwo ludzi przewinęło i przewija. To mówi samo za siebie.
    ReviewUserIcon
    ...

    05.10.2017 11:50

    Inne

    nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    04.10.2017 20:29

    Inne

    Witam wszystkich. Interesuje mnie stanowisko specjalista ds. exportu na rynek niemiecki, jednak czytając komentarze jestem trochę zaniepokojony. Pracuję w konkurencyjnej firmie na tym samym stanowisku, staż pracy 3 lata. Ktoś wcześniej wspomniał, że kierownik zarabia 3,5 tys netto. Obecnie moje zarobki na tym stanowisku kształtują się w przedziale 3200-3600 netto, zależy od premii, jednak 3200 jest to minimum. W związku z tym moje pytanie brzmi czy warto w ogóle aplikować na to stanowisko skoro zwykły kierownik zarabia porównywalnie? w takim razie jakie zarobki są na tym stanowisku? czy ktoś mógłby wypowiedzieć się rzetelnie na ten temat?
    ReviewUserIcon
    kaśka

    05.10.2017 08:30

    Inne

    Nie zostań tam gdzie jesteś
    ReviewUserIcon
    Tomek

    05.10.2017 09:49

    Inne

    Kaśka prosiłem o rzetelną odpowiedź, a nie na poziomie gimnazjum. Jeśli możesz to sprecyzuj wypowiedź.
    ReviewUserIcon
    Korba

    03.10.2017 17:18

    Inne

    EKO OKNA zatrudnia ponad 3 tysiące osób więc zawsze może kilka być nieusatysfakcjonowanych z pracy. Takie ryzyko jest zawsze, generalnie firma bardzo się rozwija.
    ReviewUserIcon
    #####

    20.09.2017 21:55

    Inne

    Nie polecam tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Arek

    19.09.2017 18:34

    Inne

    Czy to prawda że szykują się wreszcie zmiany w kierownictwie eksportu? To byłaby super nowina ...
    ReviewUserIcon
    folochron

    20.09.2017 20:31

    Inne

    aż tak źle?
    ReviewUserIcon
    nick

    19.09.2017 15:16

    Inne

    W tej firmie pracują neandertalce tzw. kierownicy , którzy za 3,5 tysiąca netto są w stanie zagryzc tych co pracują za 2 tysiące netto. Totalna porażka i zero kontroli nad tym co się w tej firmie dzieje.
    ReviewUserIcon
    Basia

    16.09.2017 16:58

    Inne

    Zastanawiasz sie czy chcesz pracowac w eko oknach? Zapewniam Cie ze nie chcesz!!!
    ReviewUserIcon
    Anita

    15.09.2017 22:23

    Inne

    Ktoś wie jaka jest podstawa na stanowisku Specjalista ds. exportu na rynek niemiecki?
    ReviewUserIcon
    hans

    14.09.2017 11:37

    Inne

    Polecam czujność na rozmowie kwalifikacyjnej (handlówka) ... obietnice mają się NIJAK do rzeczywistości
    ReviewUserIcon
    ja

    14.09.2017 09:34

    Inne

    A jakiej podstawy można się spodziewać w eksporcie ?
    ReviewUserIcon
    Luka

    10.09.2017 22:39

    Inne

    Jesteście przekonani, że nie można napisać on firmie nic pozytywnego? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma, może warto pomyśleć co w firmie szwankuje i próbować to poprawić? Czasami warto zawalczyć o pracę i spokojną przyszłość! Przynajmniej takie jest moje zdanie
    ReviewUserIcon
    Sonia

    08.09.2017 21:40

    Inne

    Chcialabym bardzo pracowac w eksporcie. Niestety bardzo duzo pale a podobno w firmie mozna isc na papierosa tylko raz dziennie o 12.00 lub 15.00 czy to prawda? Handlowcy w waszych dzialach pala czy czekaja do 16.00?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.09.2017 16:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    10.09.2017 16:33

    Inne

    Przepraszam jak to rozumiec... Macie kamery w biurze? W jakim celu?
    ReviewUserIcon
    janaiaiai

    07.09.2017 12:54

    Inne

    Wybieram się na rozmowę na stanowisko pracownik produkcji do eko okien kornice lecz nie mam kompletnie pojęcia o produkcji czy osoba bez doświadczenia da tam sobie radę??i jak tam z nadgodzinami i weekendami?jest przymus?i jaka atmosfera???
    ReviewUserIcon
    Jerzyk

    06.09.2017 22:50

    Inne

    Dla mnie to fajna firma a jak komuś nie pasuje to zawsze może odejść.
    ReviewUserIcon
    irena80

    05.09.2017 08:54

    Inne

    Proponuję doczytać komentarze do KP albo zadzwonić do Inspekcji Pracy po poradę. Za pracę w weekendy pracodawca musi dawać wolne inaczej płaci kary. Dodatki do wynagrodzenia 50% albo 100% owszem są, ale za pracę w zaplanowanym dniu powyżej 8 godz. pracy i płaci się je co miesiąc.
    ReviewUserIcon
    nick

    06.09.2017 09:27

    Inne

    a ty w ogole pracujesz w eko ?, bo widze ze nie wiesz o co mi chodzi z tym grudniem...albo sie zgrywasz :) nigdzie nie napisalem, ze nie daja wolnego, tylko ze jezeli wolne nastepuje nie na wniosek pracownika a pracodawcy, za jedna przepracowana godzine nadgodzin przysluguje 1,5 godziny do odebrania...
    ReviewUserIcon
    Igorek

    31.08.2017 23:09

    Inne

    Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? W takim razie skąd byłaby opinia o firmie, że jest bardzo dobrym pracodawcą? Może konkurencja próbuje bardzo zaszkodzić firmie EKO OKNA? Nie ma idealnych firm ale nie jest tak źle jak piszą niektórzy.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    25.08.2017 23:02

    Inne

    Szukając pracy dowiedziałem się, że EKO OKNA do bardzo dobry pracodawca. Aplikowałem do firmy i teraz czekam na rozmowę. Trochę jestem zniesmaczony wypowiedziami na forum ale można mieć trochę inne zdanie.
    ReviewUserIcon
    ZNIESMACZONY

    28.08.2017 14:27

    Inne

    to zniesmaczenie przychodzi kiedy już sie tam jest. też tam byłem i wiem ze już nie chce.
    ReviewUserIcon
    Gregor

    20.08.2017 17:48

    Inne

    Generalna zasada w każdej firmie to należy wykonywać polecenia przełożonych. Powodzenia w szukaniu takiej żebyś Ty zarządzał.
    ReviewUserIcon
    Mika

    21.08.2017 16:39

    Inne

    Zgadza się. Pod warunkiem że przełożony jest uczciwy.
    ReviewUserIcon
    Mika

    21.08.2017 16:40

    Inne

    Zgadza się. Pod warunkiem że przełożony jest uczciwy.
    ReviewUserIcon
    Tom

    18.08.2017 16:05

    Inne

    Proszę o opinie nt. stanowiska specjalisty ds. exportu z językiem obcym. Jakie mogą być widełki? Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna. Czy praca jest rozwojowa?
    ReviewUserIcon
    Tom

    18.08.2017 16:05

    Inne

    Proszę o opinie nt. stanowiska specjalisty ds. exportu z językiem obcym. Jakie mogą być widełki? Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna. Czy praca jest rozwojowa?
    ReviewUserIcon
    Niedoszły pracownik

    16.08.2017 12:43

    Inne

    Znów szukają specjalisty ds. eksportu? A to dobre... Podpisują z Tobą list intencyjny, odchodzisz z dotychczasowej pracy, a dzień przed rozpoczęciem pracy w Eko Oknach dzwonią i mówią, że jest im przykro, ale nie mogą cię przyjąć, bo zatrudnili zbyt dużo osób. Zostajesz bez pracy i nawet zasiłek dla bezrobotnych nie przysługuje ci przez 90 dni, bo to ty rozwiązałeś umowę z poprzednim pracodawcą. Naprawdę żenada... Uważajcie zanim zdecydujecie się podjąć u nich pracę. Człowiek się dla nich nie liczy.
    ReviewUserIcon
    Bozenne

    18.08.2017 10:15

    Inne

    A w którym mieście tak Cię załatwili? Bo staram się o pracę jako specjalista ds. eksportu i mogę być w podobnej sytuacji
    ReviewUserIcon
    Robert

    09.08.2017 20:08

    Inne

    Nieudacznicy nie umiecie sami zadzwonic do firmy czy s A wolne miejsc itp? Zarobki od Jednego siedemset polskiego srebnego. Zaplecze sicjalne ok.
    ReviewUserIcon
    Trener

    09.08.2017 18:41

    Inne

    Cieszę się, że firma tak mocno postawiła na sprzedaż na eksport. To duża szansa na znaczną poprawę oraz dalszy rozwój. Pracuję tu od dawna i bardzo zależy mi na nowych rynkach zbytu bo to jest podstawa dla naszych produktów. Szkoda, że takie bzdury niektórzy wypisują.
    ReviewUserIcon
    J.F

    07.08.2017 22:59

    Inne

    Firma heh...dajcie spokój była jest i będzie są ludzie którzy pracują i są tacy którzy nie chcą tam pracować ... nie chwały i też nie narzekajmy zdania są różne ... ja nie polecam ... przereklamowany zakład pracy ... ale trzeba spróbować i przekonać się na sobie by mieć doświadczenie i własne zdanie ... pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Mele

    03.08.2017 21:45

    Inne

    Oczekują od nas żebyśmy pracowali i nawet w weekendy ale tak się nie da. Czy nikt nie potrafi zrozumieć że my jesteśmy zmęczeni? Zmęczeni ciepłem, temperaturą na hali. Zróbcie klimatyzacje na halach to zobaczycie jak ludzie będą pracować. Bez tego nikt nie będzie do roboty chodził
    ReviewUserIcon
    jechane

    04.08.2017 06:59

    Inne

    sorry, klasyfikacja - pomysl nieekonomiczny ;))))
    ReviewUserIcon
    mam pytanie

    01.08.2017 21:08

    Inne

    wie ktos moze jaki dzien z przyszlosci ;) byl odrabiany w zeszly weekend tj. 29 i 30 07. ? bo rozumiem, ze jezeli byl wpisany w grafik i w razie nieobecnosci trzeba bylo brac urlop w sobote lub niedziele to jakis dizen byl odrabiany ? niech mnie ktos oswieci :)
    ReviewUserIcon
    Ognik

    01.08.2017 14:31

    Inne

    Cieszę się, że tu pracuję bo mam fajną pracę w fajnej firmie.
    ReviewUserIcon
    Grzegorz N.

    28.07.2017 21:33

    Inne

    Witam, chciałem sie dowiedzieć czy można jezdzic autobusem z EKO OKIEN tylko przez tydzien bez zglaszania tego w biurze? Ogolnie chodzi o to ze zaczal sie okres urlopowy i wszyscy moi kierowcy akurat w jednym czasie maja urlop i nie mam jak dojezdzac przez tydzien. Pilnie potrzebuje informacji. Z gory dziękuję
    ReviewUserIcon
    irena80

    31.07.2017 14:04

    Inne

    W autobusie można zakupić bilet jednorazowy.
    ReviewUserIcon
    black

    26.07.2017 08:58

    Inne

    Premia 4000 tys. zl. to nic dobrego dla firmy. Pracownik ma zasłużyć na nagrodę, ma zostać zmotywowany do dalszej pracy ale nie poprzez wypłacanie premii ot tak sobie w takiej wysokości. jestem jak najbardziej za wynagradzaniem pracownika jednakże z głową.
    ReviewUserIcon
    Poldek

    25.07.2017 12:18

    Inne

    Czy to nowa strategia firmy czy nowe rynki zbytu już pozyskane? Teraz firma szuka specjalistów ze znajomością języka na konkretny kraj? To są dobre perspektywy dla firmy i pracowników!! Ja bym się z tego cieszył.
    ReviewUserIcon
    eve

    24.07.2017 07:55

    Inne

    Nowy Pan Dyrektor z całym szacunkiem jednakże to kompletna pomyłka i porażka dla firmy...

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.