opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9778 ocen
Opinie(19288)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19288)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 155
    • 156
    • 157
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    John

    22.01.2018 09:54

    Inne

    Nie polecam !!!!
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    16.01.2018 17:12

    Inne

    Witam mam pytanie?Czy dalej są zatrudnienia? Kto jak długo czekał, aż ktoś zadzwonił. .Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.01.2018 19:10

    Inne

    Myślę że jeszcze są ale nie jestem pewny na 100%
    ReviewUserIcon
    internauta

    17.01.2018 11:30

    Inne

    polecam.
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    16.01.2018 17:27

    Inne

    Witam mam pytanie czy dalej są zatrudnienia? Kto jak długo czekał, aż kto zadzwonił? Dziękuję za życzenia odpowiedzi. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Niedoszły pracownik

    08.01.2018 11:07

    Inne

    firma wprowadza ludzi w błąd, w ogłoszeniach oferuje 4200 brutto a w rzeczywistość płaca przez najbliższy rok wynosi około 2000 na rękę
    ReviewUserIcon
    anonymous

    15.01.2018 17:37

    Inne

    Ta osoba chyba dobrze rozumie bo firma wypisuje głupoty. Tu masz link do ogłoszenia. https://www.nowiny.pl/biznes/124294-tak-wyglada-praca-na-produkcji-w-firmie-eko-okna-film.html
    ReviewUserIcon
    najpierw zrozum itd.

    16.01.2018 09:19

    Inne

    ale to nie jest link do ogloszenia tylko jakis artykul i film o eko, a mi chodzilo o to ogloszenie: http://praca.eua.pl/oferty-pracy/specjalista-ds-exportu-na-rynek-holenderskii-katowice-234273.html
    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    14.01.2018 22:40

    Inne

    Witam wszystkich. Od jutra zaczynam pracę na 6 rano w eko-oknach czy dostanę odrazy arbaj, buty, koszulkę odrazy czy to wszystko muszę mieć swoje w pierwszy dzień ? I chciałem również zapytać odnoście autobusu zaczynam od jutra czy bilet muszę sam kupić pierwszego dnia czy odtrącą mi z wypłaty ??
    ReviewUserIcon
    pomarańczka

    07.01.2018 12:27

    Inne

    jestem zainteresowany pracą na spawalni niewie kto czy sa przyjęcia na dział?
    ReviewUserIcon
    Kibicek

    02.01.2018 13:30

    Inne

    Witam, jestem 3 letnim pracownikiem podobnej firmy. Pracuje na produkcji jako operator maszyn CNC. Jak to wyglada na pcozatku i na jaki dzial sie najlepiej dostac zeby duzo zarabiac, oczywiscie ciezkiej pracy sie nie boje !!!
    ReviewUserIcon
    Kibicek

    02.01.2018 12:41

    Inne

    Witam, mam zamiar zmienic prace, widze ze forum jest aktywne wiec wychodze z zapytaniem do pracownikow. Jak to wyglada dla nowego pracownika z 3 letnim doswiadczeniem na produkcji za operatora maszyn CNC w podobnej braznzy. Jakie zarobki na poczatek i jaki dzial najbardziej polecacie ? Jestem gotow ciezko pracowac, jednak musi sie to wiazac z godnym zarobkiem :)
    ReviewUserIcon
    Ala

    28.12.2017 08:16

    Inne

    Ile firma dopłaca do dojazdu pracownikowi?
    ReviewUserIcon
    Szymek

    28.12.2017 13:30

    Inne

    Nie dopłaca nic. Koszt miesiecznego biletu na eko autokary to ok. 60zł
    ReviewUserIcon
    Arek

    17.12.2017 23:31

    Inne

    Czy firma poszukuje także kierowców kategorii C+E ??
    ReviewUserIcon
    dosia12345

    04.12.2017 17:17

    Inne

    witam serdecznie :) jak jest z weekendami w Eko, soboty są obowiązkowe?
    ReviewUserIcon
    abcd

    12.12.2017 18:31

    Inne

    wszystko zależy od działu, produkcja okien ma soboty w grafiku, inne działy w zależności od obłożenia produkcji, więc jeśli ktoś z produkcji chce wolną sobotę musi wziąć urlop
    ReviewUserIcon
    ####

    08.12.2017 03:52

    Inne

    brak komentarza.
    ReviewUserIcon
    jadzia

    06.12.2017 20:06

    Inne

    praca w handlu - zależy na jaki się trafi zespół. ogólnie praca ok, jak się dużo sprzedaje ima się swoich klientów, można wyrobić spoko premie.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    28.11.2017 19:46

    Inne

    Jak jest z nadgodzinami sa doliczane do wyplaty? A soboty tylko do wybrania? Ile jest teraz na start?
    ReviewUserIcon
    abcd

    30.11.2017 20:26

    Inne

    jeśli przełożony zleca nadgodziny , wszystko idzie na konto, za sobotę oprócz dnia do wybrania jest 50(1 zmiana, oraz 6 nocka)), 150, (druga zmiana), 200 (niedziela)
    Company logo
    Eko-Okna S.A.

    01.12.2017 05:25

    Pracodawca

    Na start minimum 1800 netto do 2500 netto zależy od doświadczenia.
    ReviewUserIcon
    ####

    01.12.2017 02:16

    Inne

    firma jak każda tego rodzaju.
    ReviewUserIcon
    niki

    28.11.2017 11:12

    Inne

    SzczeroscBoli nie gadaj bo aluminium ma swoje zalety, zobacz jak szybko mkzna brygadzista tan zostac. Rok, kilka nad godzin i jush
    ReviewUserIcon
    ####

    24.11.2017 05:38

    Inne

    jak każda firma ma ma wady i zalety.
    ReviewUserIcon
    ####

    23.11.2017 05:31

    Inne

    praca jak w każdej podobnej firmie a i zarobki podobne.
    ReviewUserIcon
    TOM TOM TOM2

    15.08.2017 23:27

    Inne

    witam jak z zarobkami?? po 3 miesiącach można liczyć na 2000zł netto??
    ReviewUserIcon
    czarnuch

    15.11.2017 13:43

    Inne

    Mozna
    ReviewUserIcon
    pracownik

    21.11.2017 18:48

    Inne

    no powodzenia jak dostaniesz po 3 mies 2tys netto bez premi i wgl
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Anonimka.

    17.11.2017 09:20

    Inne

    Czy w Eko przyjmują teraz kobiety? Koleżanka złożyła CV w wrześniu i nic ..cisza. Teraz chcą przyjąć 400 osób, chcę złożyć CV. Stąd moje pytanie.
    ReviewUserIcon
    Anonimka.

    17.11.2017 09:05

    Inne

    Czy w Eko przyjmują teraz kobiety? Koleżanka złożyła CV w wrześniu i nic ..cisza. Teraz chcą przyjąć 400 osób, i chcę złożyć CV. Zobaczymy.
    ReviewUserIcon
    ####

    17.11.2017 03:25

    Inne

    osobiście poznałem firmę i nie polecam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.11.2017 13:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.11.2017 12:15

    Inne

    Zgadzam się z tym opisem w 100%Szefostwo powinno przyjrzeć się bliżej brygadzistą .
    ReviewUserIcon
    ####

    15.11.2017 04:07

    Inne

    Z opowiadań słyszałem, że ta firma się niczym nie różni od innych tego rodzaju.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    12.11.2017 14:44

    Inne

    Mam pytanie, czy ktoś wie jakie jest ograniczenie wieku dla nowo przyjmowanych pracowników na produkcję.
    ReviewUserIcon
    ####

    11.11.2017 11:43

    Inne

    okien nie kupowałem wiec nie komentuję, ale jeśli o pracę nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Niestety Niezadowlony

    22.10.2017 13:39

    Inne

    Jesli komuś odpowiada praca 6 dni w tygodniu po to zeby miec wiecej wolnego poza sezonem to proszę bardzo. Jedna rada. Nie pokazujcie jesli jestescie pracowici i nie macie problemu zeby cos zrobic. Po prostu beda was wykorzystywac do granic.
    ReviewUserIcon
    Też nie zadowolony

    07.11.2017 15:12

    Inne

    Tak, zgodze się z kolegą. Jak pokażesz że umiesz - to będzie robił więcej, ale niekoniecznie zarabiał więcej. I kolejna sprawa - Łatwiej jest zlecić coś do roboty temu co zawsze się zgadza, niż temu - co zawsze ma problem.
    ReviewUserIcon
    ####

    04.11.2017 01:40

    Inne

    Wolę się nie wypowiadać.
    ReviewUserIcon
    J.F.

    22.10.2017 17:31

    Inne

    Ludzie jeśli nie macie pracy i jest ciężko z kasą u was to idźcie bo zawsze lepsze coś niż nic ,przy okazji zobaczycie sami jaj tam jest jak wygląda praca,jakie są zarobki ogólnie całokształt tej pracy w tej mocno przereklamowanej firmie... Ale jeśli macie pracę to nie zmieniajcie jej bo będziecie żałować,moja ocena jest taka:dobrze że jest bo wiadomo pieniądze za swoją ciężką pracę się przydała choć są lekkie,Ale pracowanie w eko-oknach nie powala...i tak jest wszędzie w Polsce wszędzie...ten kraj to porażka...
    ReviewUserIcon
    Radek

    27.10.2017 14:37

    Inne

    Taka jest prawda :)
    ReviewUserIcon
    mek

    02.11.2017 18:05

    Inne

    Dokładnie tak, potwierdzam w 100% to co napisałeś. Dałem sobie spokój i znalazłem pracę w Republice Czeskiej-polecam tam przynajmniej szanują pracowników :-)
    ReviewUserIcon
    ####

    02.11.2017 08:02

    Inne

    Nie polecam tej firmy.
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    25.10.2017 08:21

    Inne

    Jak wyglądają zarobki dla kobiet i mężczyzn na produkcji? Może ktoś coś powiedzieć?
    ReviewUserIcon
    nick

    01.11.2017 09:31

    Inne

    To troche skomplikowane, bo zarobki zaleza od stazu pracy ale ogolnie mowiac jezeli wytrzymasz tam rok to zarobki po roku sa znosne, tz nie jakies wiele ponad norme Polską ale da sie przezyc
    ReviewUserIcon
    ####

    31.10.2017 08:02

    Inne

    Nie polecam tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Italiano

    29.10.2017 19:23

    Inne

    Ktoś wie jaka jest podstawa na stanowisku Specjalista ds. exportu na rynek wloch? Jestem wloch i chciałem próbować,co to za praca? Jak to działa?
    ReviewUserIcon
    ####

    29.10.2017 08:29

    Inne

    Nie polecam tej firmy.
    ReviewUserIcon
    ####

    27.10.2017 09:38

    Inne

    Nie warto nawet komentować.
    ReviewUserIcon
    ####

    25.10.2017 11:01

    Inne

    Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    ####

    22.10.2017 09:41

    Inne

    Ta firma to tylko piękna reklama a tak poza tym niczym nie różniąca się firma od innych.
    ReviewUserIcon
    Borysek

    20.10.2017 16:09

    Inne

    EKO OKNA to spoko firma i nie będę się rozwodził!!
    ReviewUserIcon
    ####

    19.10.2017 09:13

    Inne

    Nie polecam.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.