opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9778 ocen
Opinie(19288)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19288)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 154
    • 155
    • 156
    • …
    • 165

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    lukacz

    26.02.2018 17:05

    Inne

    O co chodzi z tym 1000zł za przejście? Widziałem to dzisiaj na bilbordzie. To dodatkowy 1000 do pensji czy jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    nick

    27.02.2018 20:11

    Inne

    jezeli obecnie pracujesz w jakiejs firmie conajmniej 2 lata i zwolnisz sie z tej firmy i przejdziesz do eko to dostajesz 1000 ale w dwoch ratach: 500 po przepracowaniu 3 miesiecy i drugie 500 po przepracowaniu roku
    ReviewUserIcon
    lukacz

    08.03.2018 16:20

    Inne

    Dzieki za odpowiedz. Z tego nawet za dojazd mi sie nie zwroci wiec chyba zostaje gdzie jestem.
    ReviewUserIcon
    Edek

    05.03.2018 10:49

    Inne

    Czy firma zapewnia ubranie robocze? Czy trzeba samemu sobie zapewnić?
    ReviewUserIcon
    tofik

    05.03.2018 17:13

    Inne

    Dostaniesz buty i żółtą koszulkę spodnie musisz miec swoje byle nie jeansy ani dresy
    ReviewUserIcon
    Hmm

    06.03.2018 18:59

    Inne

    Nie mam spodni roboczych powiedziano mi ze moga byc jeansy to jak ?
    ReviewUserIcon
    Swierzak

    04.03.2018 22:50

    Inne

    Witam czy ktoś wie jak wygląda ten test który ma być przeprowadzony na koniec umowy probnej?
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    06.03.2018 09:39

    Inne

    Jaki test ? Kto Ci takich bredni naopowiadal ?
    ReviewUserIcon
    Luke

    05.03.2018 16:25

    Inne

    Witam czy ktoś pracuje na 1 zakładzie chciałabym sie dowiedzieć jak sie pracuje na czym praca polega jakie sa zmiany i jak z zarobkami
    ReviewUserIcon
    Rozczarowana

    02.03.2018 19:28

    Inne

    Nie polecam ja źle trafiłam i popychadlem bylam (usunięte przez administratora) to podłogę się myje.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    04.03.2018 22:26

    Inne

    Czemu pani zle trafila ?? A od kiedy pani tam pracowala. ??? Niby kobiety maja fajna prace
    ReviewUserIcon
    Lolo

    04.03.2018 19:32

    Inne

    A ja jako specjalista mam 5tys. i inne firmy mogą mi nagwizdac. Eko jest najlepsze.
    ReviewUserIcon
    Robert

    04.03.2018 13:57

    Inne

    Jak.zalogowac się do panelu pracownika? Żeby sprawdzić wyplate, kupić bilet itp.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    03.03.2018 16:30

    Inne

    Tak ja sie dostalam ,od zlozenia cv tel w ciagu godziny z zaproszeniem na rozmowe , teraz tylko badania i do pracy
    ReviewUserIcon
    Zabka Pati

    02.03.2018 22:55

    Inne

    Witam czy ktos z kobiet dostal sie do pracy juz. ??ja bylam w tamtym tygodniu na rozmowie i cisza nie wiem czy ktos zadzwoni czy czekac dalej .... Moze ktoras pani na produkcje sie juz dostala.??
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    03.03.2018 11:50

    Inne

    dziwne bo ja zaraz po rozmowie dostałem skierowanie na badania
    ReviewUserIcon
    kasia

    03.03.2018 16:21

    Inne

    Tak ja dostalam bylam na rozmowie w zesz tygodniu , teraz tylko badania i do pracy
    ReviewUserIcon
    Kubuś

    02.03.2018 15:46

    Inne

    Witam pon zaczynam pierwszy dzien w eko okna na hali 2 jako pakowacz co to za praca moze ktos cos napisac co to za praca? Dzieki i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    03.03.2018 11:51

    Inne

    fizyczna , bedziesz dzwigac ciezkie okna
    ReviewUserIcon
    Waldi

    02.03.2018 10:18

    Inne

    Przez 16 lat mojej tak zwanej kariery zawodowej zmieniałem prace kilka razy. Jednego się nauczyłem. NIE MA ROBOTY IDEALNEJ!!! W Eko pracuje rok i to jak do tej pory najlepsza moja praca.
    ReviewUserIcon
    bla bla

    03.03.2018 10:20

    Inne

    Zgadzam się z opinią.
    ReviewUserIcon
    On30

    02.03.2018 16:22

    Inne

    Witam mam pytanie na hali numer 2 mam pracowac jako pakowacz moze ktos.cos napisac na temat tej pracy pozdrawaim
    ReviewUserIcon
    Krisss89

    01.03.2018 09:20

    Inne

    Witam dzis ide pierwszy dzien dp pracy na szkolenie Bhp.ile trwa takie szkolenie godzinowo?i jak to wyglada przez ten miesiac nauki?ide na hale 2
    ReviewUserIcon
    Anonim

    02.03.2018 15:46

    Inne

    Szkolonie bhp około 2 godziny, sprawy papierkowe,zdjęcie i przydzielanie stanowiska tez około 2 h.Masz 3 miesiące na naukę.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    02.03.2018 15:42

    Inne

    Witam pon.mam pierwszy dzien pracy w eko okna hali 2 jako pakowacz co to za praca i ciężka moze ktos cos napisac pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kuba

    01.03.2018 22:42

    Inne

    Cześć czy w tej firmie potrzebują operatorów wózków widłowych? Szukam roboty kilka lat byłem za granicą A jeżeli potrzebują to ile płacą na takim stanowisku?
    ReviewUserIcon
    Swierzak

    01.03.2018 06:37

    Inne

    Jestem chory chodzę do pracy bo boję się wziąć L4 na okresie próbnym, ale niestety jestem zmuszony. Czy ma to wpływ na przedłużenie umowy?
    ReviewUserIcon
    nick

    01.03.2018 16:14

    Inne

    nie ma, nie sluchaj tych, ktorzy strasza, ze jak pojdziesz to cie zwolnia...jeszcze nikt nie zostal w eko zwolniony z pojscie na l4, zycze zdrowia
    ReviewUserIcon
    Daria

    25.02.2018 14:21

    Inne

    Hej mam pytanie dodałam w czwartek do eko okna cv i nikt sie nie odzywa,zaczynam sie bać że po prostu nie zadzwonią...ile wy czeka liście na telefon
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.02.2018 16:57

    Inne

    Spoko ja też długo nie pracuje a wsparcie zawsze mile widziane ????
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    28.02.2018 13:58

    Inne

    I jak? Z tego co mi wiadomo to nie bardzo chcą przyjmować kobiety. Znajoma składała CV dużo razy online, na żywo i jak zaczęli przyjmować ale w ciągu dalszym cisza. Natomiast druga znajoma oddała CV w grudniu i w styczniu już pracowała.
    ReviewUserIcon
    zbyszek

    22.02.2018 19:26

    Inne

    Witam serdecznie, jak wygląda praca w soboty? są obowiązkowe czy dla chętnych?
    ReviewUserIcon
    zbyszek

    26.02.2018 14:14

    Inne

    czyli nie zapisują tylko od razu jest z góry narzucone, że w sobote do pracy tak?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.02.2018 20:02

    Inne

    Zależy na jakim dziale pracujesz . Na produkcji raczej soboty do pracy.
    ReviewUserIcon
    Sas88

    23.02.2018 23:43

    Inne

    Pracuje juz rok. Najlepsza firma
    ReviewUserIcon
    gabryś

    26.02.2018 14:23

    Inne

    na jakim stanowisku pracujesz?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    14.02.2018 13:41

    Inne

    Witam. Chciałabym się dowiedzieć do jakiego wieku przyjmujecie kobiety???
    ReviewUserIcon
    ruchacz

    25.02.2018 13:25

    Inne

    a jakże
    ReviewUserIcon
    Adrian

    25.02.2018 17:01

    Inne

    A kierowców przyjmują ??
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pracowity

    31.12.2017 11:33

    Inne

    Witam. Jestem zainteresowany stanowiskiem: specjalista ds. eksportu na rynek niemiecki. Obecnie pracuję na tym samym stanowisku w firmie konkurencyjnej. Moje zarobki po 2 latach kształtują się w przedziale 3500-4200 netto. Weekendy wolne, dofinansowanie do paliwa, prywatna opieka medyczna. Firma, w której pracuję jest dużo mniejsza od Eko Okna. Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku? Ktoś wcześniej wspomniał, że na początek min. Niestety wegetacja mnie nie interesuje.
    ReviewUserIcon
    Eko

    05.02.2018 21:44

    Inne

    Na początek 2000 netto
    ReviewUserIcon
    EDZIA 79

    25.02.2018 13:53

    Inne

    A jak wyglądają zarobki netto na stanowisku specjalista ds eksportu z językiem francuskim?
    ReviewUserIcon
    drMax

    04.11.2017 10:19

    Inne

    Witam pracuje w Eko na stanowisk kierowniczym minimum miesięczne jakie uda się uzyskać to 8tys netto. Wiec nie jest aż tak źle. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonymous

    23.12.2017 14:28

    Inne

    Doktorku Maxiku... ale Ty jestes kumplem prezesa... to inna inszosc...
    ReviewUserIcon
    marek

    23.02.2018 11:26

    Inne

    w rafako 1500 w eko 1700 no fakt dużo lepsze, a dojazd trzeba liczyć do tego albo autobusem z wodzisławia jechać 5h takie korki w ciągu dnia po drodze
    ReviewUserIcon
    Lenka

    14.02.2018 15:20

    Inne

    Apropos Moni ,słyszałam że pożegnano się z panią Moniką w firmie Elwis czy to prawda?
    ReviewUserIcon
    marcysia

    21.02.2018 12:21

    Inne

    a co to sie ma do Eko ?
    ReviewUserIcon
    Jaca

    22.02.2018 10:58

    Inne

    No jak to co ,żywa legenda eko...
    ReviewUserIcon
    Mati90

    21.02.2018 12:56

    Inne

    W te obietnice takich dużych zarobków nie wierzcie bo brutto po roku nawet takich nie ma. Robota ciężka i nudna do tego zależy gdzie się trafi. Praca po 6 dni w tygodniu to norma. (usunięte przez administratora)Proponuję szukać lepszej pracy
    ReviewUserIcon
    Ktoś123

    19.02.2018 16:35

    Inne

    Witam jak ro jest na hali nr 2 zmiana B bardzo proszę o szczere odpowiedzi a nie takie ktore beda mnie straszyc :)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    19.02.2018 22:39

    Inne

    Też jestem ciekawa, ja idę zmiana C. Kiedy zaczynasz?
    ReviewUserIcon
    Moni

    12.02.2018 16:17

    Inne

    Co sądzicie o nowym prezesie ?.zrobi rewolucję i zaprowadzi wreszcie porządek? Co to wogóle za koleś?
    ReviewUserIcon
    Jonek

    13.02.2018 15:18

    Inne

    Ze co??
    ReviewUserIcon
    Nova

    28.01.2018 15:45

    Inne

    Czy w firmie dla nowo zatrudnionych jest możliwość zmiany stanowiska pracy? Jestem na okresie próbnym. Czy można poprosić przełożonego o zmianę pracy ? Chcę pracować ale poprostu fizycznie wymiekam.
    ReviewUserIcon
    Nowa K0

    07.02.2018 02:10

    Inne

    Pracowałam na produkcji, a z tego co widać w ekooknach są stanowiska pracy ciężkie i lżejsze. I z tego co już wiem wystarczy tylko pogadać i można się przenieść.
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    13.02.2018 10:19

    Inne

    Jesli zmienilas stanowisko to gratuluje, ale musisz miec naprawde spoko przelozonych. Sam z doswiadczenia wiem, ze to nie jest takie latwe..
    ReviewUserIcon
    Gość 11

    29.01.2018 14:30

    Inne

    Witam może ktoś doradzi jak najszybciej się dostać do pracy ? Cv złożone ale nikt się nie odzywa ????
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    11.02.2018 20:13

    Inne

    Ja tez 2 tygodnie czekam i nic
    ReviewUserIcon
    Osobnik

    13.02.2018 10:16

    Inne

    Czy wy naprawde wierzycie, ze sie tqm doataniecie bez znajomosci j bez jakikolch kwalifikacji? Jesli tak to sie nie dziwcie, ze nie dzwonia bo raczej marne szanse ze zadzwonia :)
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    30.01.2018 17:43

    Inne

    Czy dział socjalny oferuje wczasy bądź jakieś bony świąteczne?? Ile jest premiii uznaniowej oprócz tego dostaje się w wypłacie netto na rękę??
    ReviewUserIcon
    Nik

    08.02.2018 18:46

    Inne

    Uznaniową premie masz od 2 miesiąca pracy.W 2017 roku były dwie dodatkowe premie w marcu od 1000 do 4000 ( w zależności od starzu pracy) i w grudniu do 1250 + paczki dla dzieci
    ReviewUserIcon
    anonymous

    08.02.2018 19:07

    Inne

    premia jest "uznaniowa" jak sama dobrze zauważyłaś... Zależy jak trafisz... może jej być nawet 0.00zł i dostaniesz prawie gołą minimalną pensję jeśli cię przełożony nie lubi, a ty weźmiesz np 1 dzień urlopu na pogrzeb babci albo wesele siostry to zapomnij o premii. nawet jeśli dużo wcześniej mówiłaś że koniecznie wolnego będziesz potrzebować, to możesz usłyszeć "spróbuj nie przyjść - będziesz bez premii"
    ReviewUserIcon
    jan o o o o o o

    04.09.2017 15:15

    Inne

    Witam chcę złożyć papiery do eko na produkcję mam nadzieję że ktoś mi odpowie czy warto jak warunki pracy i atmosfera?i czy zapiernicz duży jak np w teneco czy może być.Pozdrawiam wszystkich
    ReviewUserIcon
    jacekus122

    06.11.2017 10:01

    Inne

    robilem w teneco wiec wiem. w eko mam czystsza robote niz w tenneco. pracowac trezba wszedzie. w eko jest lzej. mam zapewniony dojazd do firmy czego nie bylo w tenneco. atmosfera ok. warunki pracy nie narzekam
    ReviewUserIcon
    anonymous

    08.02.2018 18:53

    Inne

    Ciekawe na czym ma polegać to "wykazywanie się" ? Świetni pracownicy z doświadczeniem potrafią 2000 na rękę nie dostać. spróbuj się pochorować - w ciągu kilku dni przekonasz się że już tam nie pracujesz. Ta firma DESPERACKO szuka pracowników, a chętnych mimo to jest względnie mało - bardzo dużo ludzi się już do niej zraziło.
    ReviewUserIcon
    Olek

    02.01.2018 22:27

    Inne

    To , że firma jest dobra to słyszałem ale jak atmosfera. Ludzi są fajni??
    ReviewUserIcon
    Obiektywny

    04.01.2018 12:21

    Inne

    Nie ma firmy, gdzie są tylko sami fajni ludzie... Tak jak wszędzie, niektórzy maja zasady i są fajni, a trafiają się też gnoje bez zasad, którzy potrafią tylko siać zazdrość i generować zawiść.... :-(
    ReviewUserIcon
    anonymous

    08.02.2018 18:43

    Inne

    dobra?? ale pod jakim względem bo nie mam pojęcia o co ci chodzi..?
    ReviewUserIcon
    Jessi

    08.12.2017 20:58

    Inne

    Dobry wieczór, Chciała bym zapytać jak wygląda praca w Eko Oknach z językiem Niemieckim czy jest to praca w biurze i jakie są zarobki netto? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Hmm

    05.02.2018 21:50

    Inne

    Praca w biurze jak najbardziej. Zarobki wynoszą ok. 2000 netto
    ReviewUserIcon
    Roman

    04.02.2018 12:48

    Inne

    Witajcie. Mam pytanie w sprawie pracy,jest to dosc duza firma. Skad wiedzieliscie jak trafic na dany dzial. Jutro zaczynam na 6 i nie mam pojecia gdzie isc.
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    04.02.2018 22:43

    Inne

    Skoro to Twoj pierwszy dzien to najpierw masz szkolenie i czekasz na ochronie, pozniej Cie sami zaprowadza na Twoj dzial.
    ReviewUserIcon
    tesia

    04.02.2018 12:35

    Inne

    tesia jak z ograniczeniem wiekowym dla kobiet ?czy jest ? mam 65 lat ale jestem calkowicie sprawna..Prosze o odpowiedz .Z gry dziekuje.
    ReviewUserIcon
    Jur

    01.02.2018 11:27

    Inne

    1 dzień pracy dzisiaj 14 kto chętny miejsce w aucie jest okolice Olza Odra!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    16.01.2018 17:32

    Inne

    Witam mam pytanie czy dalej są zatrudnienia ? Kto jak długo czekał aż ktoś zadzwonił? Będę wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pracownik

    24.01.2018 17:42

    Inne

    Ja aplikowałem cv przez internet jeszcze przed nowym rokiem i dzwonili następnego dnia
    ReviewUserIcon
    abcd

    02.09.2017 22:28

    Inne

    W firmie aktualnie pracuje ponad 3400 pracowników, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, szczególnie że na razie w ty roku na same dodatkowe premie dla pracowników właściciel wydał kilkanaście milionów złotych
    ReviewUserIcon
    k

    19.10.2017 13:12

    Inne

    dokładnie tyle wynosi premia, wiem z doświadczenia, pracowałam.
    ReviewUserIcon
    P.

    24.01.2018 13:17

    Inne

    Standardowo prowizja wynosi 0,3% - jak zrobisz obrót 200.000 euro miesięcznie, to masz 600 euro prowizji miesięcznie (poza pensją). Jak zrealizujesz cel na dany miesiąc, to 0,4% czyli 800 euro. Mało, czy dużo, sama oceń...
    ReviewUserIcon
    K nowa

    09.01.2018 11:50

    Inne

    Jestem pracownikiem od jednego dnia nie ma podziału na pracę dla kobiet i mężczyzn kobiety robią to samo co faceci pełne równouprawnienie. Jednak fizycznie kobieta nigdy nie dorówna mężczyźnie. Po pierwszym dniu czuje się lekko rozczarowana. Wiadomo że za darmo nikt nie zapłaci ale mam sporo ale...
    ReviewUserIcon
    Nowa

    23.01.2018 17:07

    Inne

    Dziwnym trafem trafiłam na dział na którym okuwaja okna faceci trzeba bardzo dużo dźwigać.
    ReviewUserIcon
    cos mi tu nie pasuje

    23.01.2018 22:09

    Inne

    A to bardzo ciekawe, bo dziwnym trafem, akurat na OKUWANIU nie trzeba NIC dzwigac (ani na ramach ani na skrzydlach) tylko okuta rame lub skrzydlo, ktore przesuwasz sobie po stole ze szczotkami, suniesz dalej skrecajacemu
    ReviewUserIcon
    pytajnik??

    22.01.2018 15:29

    Inne

    widziałem reklamę że płacą 3000 netto jest to prawda?
    ReviewUserIcon
    Jaś

    22.01.2018 11:15

    Inne

    witam chciałem zapytac czy ktos moze sie orientuje czy są przyjecia do eko okna ??

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.