opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9781 ocen
Opinie(19293)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19293)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 153
    • 154
    • 155
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pracownik

    24.04.2018 04:59

    Inne

    dobra firma w której można coś z czasem osiągnąć.
    ReviewUserIcon
    ####

    22.04.2018 07:58

    Inne

    polecam firmę i jej usługi.
    ReviewUserIcon
    ####

    20.04.2018 11:43

    Inne

    Firma jedna z lepszych w swojej branży.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    19.04.2018 08:15

    Inne

    Firma, która daje dobre warunki pracy.
    ReviewUserIcon
    Bbeko

    16.04.2018 20:54

    Inne

    Witam czy jest mozliwosc zrezygnowania z pracy nocnej?jakos nie umie ogarnac tego trypu pracy. Zeby byla. Za rano i popoludnie.mozna tak zrobic?
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    17.04.2018 11:35

    Inne

    To lepiej ogarnij, a nie marudzisz. Myslisz, ze tylko Ty jeden masz z tym problem?
    ReviewUserIcon
    @@@@

    15.04.2018 08:09

    Inne

    Znam tą firmę i mogę powiedzieć, że daje dobre warunki pracy.
    ReviewUserIcon
    ####

    14.04.2018 12:41

    Inne

    dobra firma.
    ReviewUserIcon
    ####

    07.04.2018 08:40

    Inne

    praca jak każda mająca wady i zalety.
    ReviewUserIcon
    ####

    03.04.2018 13:01

    Inne

    Jedna z lepszych firm w regionie.
    ReviewUserIcon
    zastanawiam się...

    29.03.2018 21:21

    Inne

    Zastanawiam się nad aplikacją do biura w łodzi, ale może ktoś podpowie jak tam jest? Jakie są średnie zarobki na stanowisku eksperta ds. eksportu? Jak wygląda kwestia umowy, próbna i czas nieokreślony czy określony, a jeśli tak to na ile? Czy pensja od razu stała czy na okresie próbnym inna i później inna? I przede wszystkim jaka jest atmosfera? Bo kasa kasą, ale chcę uciec od wyścigu szczurów, a nie pchać się w następny.
    ReviewUserIcon
    zastanawiam się...

    02.04.2018 19:17

    Inne

    Zarobki takie sobie, czyli mniej więcej jakie? Obecnie mam 3tyś netto plus premia oczywiście. Da się wyciągnąć więcej? To że cisną o sprzedaż mnie nie dziwi, w końcu na tym praca polega. Bardziej zastanawia mnie jaka jest atmosfera między pracującymi. Świeżak może liczyć na pomoc, czy raczej radź sobie sam?
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2018 20:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nowa z1

    01.04.2018 21:43

    Inne

    Masz rację ja też się zawiodłam trochę jest to wszystko przereklamowane. Praca nie należy do lekkich a wymagania są wysokie brak jest szkoleń duży haos na stanowisku pracy z czego biorą się błędy przy montażu. Były obiecywane większe pieniądze po 3 miesiącach, przeszłam z innej firmy a zostałam potraktowana jakby to była moja pierwsza praca. Nie
    ReviewUserIcon
    rozczarowany

    02.04.2018 14:39

    Inne

    Wszystko zgadza się w 100 %. Prywatny trener to trener widmo . Nie ma od kogo się uczyć Po okresie próbnym stawki nie zwiększają a obietnice były inne. Podziękowałem za prace w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Ona

    28.03.2018 07:33

    Inne

    Dzień dobry , czy ktoś może wie kiedy ruszają przyjęcia na te nowe hale co było potrzebne aż 400 osób i podania składane były w grudniu 2017 ?
    ReviewUserIcon
    Ona

    30.03.2018 08:32

    Inne

    Dziękuję za odpowiedź , bo ja wciąż czekam i zero odzewu. :(
    ReviewUserIcon
    Pomocna

    30.03.2018 20:38

    Inne

    Proszę próbować do skutku . Wysyłac cv co tydzień, może się uda.
    ReviewUserIcon
    Zaintetesowany

    28.03.2018 19:39

    Inne

    A co z premiami w tej firmie . Są czy nie ma ? Jakieś bony na swieta ?
    ReviewUserIcon
    tofik

    24.02.2018 17:32

    Inne

    Pracuje juz jakiś czas w tej firmie i powiem tak praca jak praca jak jest robota wszystko idzie sprawnie to czas fajnie mija co do ludzi to wiadomo rózni są z jednymi idzie sie dogadac pomagaja nowym itd inni totalni ignoranci traktujacy tych w żółtych koszulkach jak zło konieczne hamstwo gburstwo na pożądku dziennym. Co do pensji to tez nie jest tak rózowo jak każdy mówi widziałem pensje pracowników co robią 2 lata z premia 2200 - 2300 szału nie ma. Brygadzisci rózni zalezy na jaką nitke sie trafi wkurza mnie to jak robie jedną rzecz puzniej ide na 1 dzien np na słupki a po miesiącu znów kazą mi tam isc i robic te cholerne słupki bo danej osoby nie ma i ja mam wszystko pamietac i robic to jak najszybciej tak sie nie da zrozumcie to wkoncu!!! darcie mordy tez w tym nie pomaga ale wiadomo ci co brygadzistą (usunięte przez administratora) liza maja wieksze premie pomimo tego ze mało co robia
    ReviewUserIcon
    Abc

    10.03.2018 01:43

    Inne

    Co, mam Ci angaż pokazać? Nie rozumiem jaki miałabym mieć w tym cel by kłamać
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.03.2018 11:53

    Inne

    Z tymi premiami to się zgadzam największe dostają koledzy brygadzistow a wcale nie zasługują na tyle
    ReviewUserIcon
    Kasia

    22.03.2018 19:48

    Inne

    Cześć wszystkim ;) interesuje mnie aplikacja na stanowisko ds exportu na rynek niemiecki, ale widzę, że @Eko napisał, że na początek 2000 zł.w sensie na okres próbny czy jak? róznica zarobków jest kolosalna między nawet @pracowity min.3500 a 2000zł, z stażem 2 letnim i do tego z językiem tylko 2000zł to trochę kpina nawet na start.....
    ReviewUserIcon
    anonymous

    15.03.2018 18:01

    Inne

    Witam Jake jest wynagrodzenie na początek na produkcji i ile można dostać po roku
    ReviewUserIcon
    Łuka

    21.03.2018 12:42

    Inne

    Witam, wszędzie reklamują, że tam płacą 3000 netto/mies na początek, kłamią?
    ReviewUserIcon
    Fafik

    21.03.2018 18:11

    Inne

    Owszem jest 3000zł netto jak przeczytasz dokładnie ulotkę to tam jest wyszczególnione dla kogo to jest. Pracowników produkcji takich jak: ślusarzy , stolarzy , tokarzy i monterów konstrukcji aluminium o robolach takich jak my nic nie pisze .
    ReviewUserIcon
    Www

    20.03.2018 20:38

    Inne

    W eko olnach była by dobra praca gdyby ktoś sie wziął za tych bryhadzistów przez których sie ludzie zwalniają
    ReviewUserIcon
    Edi

    21.03.2018 06:56

    Inne

    Muszę przyznać rację w 100 %. Brygadzsci czują się panowie świata. To z nimi należy zrobić porządek .
    ReviewUserIcon
    Lilka

    21.03.2018 12:00

    Inne

    był taki PM,ktury potrafił zapanować nad brygadzistami i była dyscyplina , ale został zwolniony ku uciesze wielu
    ReviewUserIcon
    ####

    21.03.2018 09:42

    Inne

    Firma godna polecenia.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    10.03.2018 17:07

    Inne

    Ponad rok stażu i 2200 na pasku z premia. Kpina na produkcji. Mieszkanie 1000 co miesiąc do zapłaty i z czego żyć?
    ReviewUserIcon
    Abc

    20.03.2018 16:47

    Inne

    Bzdura do kwadratu! Po roku jest 3065zl brutto plus premia
    ReviewUserIcon
    nik

    20.03.2018 21:06

    Inne

    czytaj chlopie ze zrozumieniem, wyzej Marcin napisal bzdure o podstawie 2100 netto po roku, Pawel dobrze go poprawill, ze po roku jest 2200 podstawy netto a to jest 3065 brutto
    ReviewUserIcon
    Panx

    20.03.2018 20:36

    Inne

    W radiu gadają że po roku 3 tys netto a jak tak to trzymam za słowo imavzej sie zwalniam gdzie nie kłamią
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    kandydat123

    20.03.2018 13:24

    Inne

    witam. znalazłem oferte jako pracownik adnimistracyjno-biurowy. Zastanawiam się czy złożyć tam swoje CV. mam pytanie czy ktoś pracuje/pracował na tym stanowisku ? ile sie zarabia i jakie są warunki pracy. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ####

    19.03.2018 12:37

    Inne

    Dobra firma, którą polecam.
    ReviewUserIcon
    nowy

    18.03.2018 21:14

    Inne

    Kiedy otwieraja nowa linie na hali 2?
    ReviewUserIcon
    Nina

    17.03.2018 20:53

    Inne

    Witam gdzie sprawdzić pasek wypłaty?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    15.03.2018 17:53

    Inne

    Witam Jake jest wynagrodzenie na początek na produkcji i ile można dostać po roku
    ReviewUserIcon
    marysia146

    26.02.2018 14:19

    Inne

    Witam serdecznie, po jakim czasie po rozmowie kwalifikacyjnej oddzwianiali do was jeśli was chcieli zatrudnić? proszę o odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    Bbb

    15.03.2018 17:06

    Inne

    Te 500 ludzi to stan który został, to jest przyrost zatrudnienia. W tej chwili zatrudnionych jest 4100 osób.
    ReviewUserIcon
    Bbb

    15.03.2018 17:11

    Inne

    Uciekają osoby którym nie chce się pracować
    ReviewUserIcon
    Fafik

    15.03.2018 00:39

    Inne

    Witam ile kosztuje miesiecznie karta multisport i na ile wejsc jest bo rózne wersje słyszłałem a nie mam jak podejsc w tym tygodniu do biura i sie zapytac
    ReviewUserIcon
    irsa

    15.03.2018 07:30

    Inne

    W ramach opłaty 10,00 zł jest 6 wejść do obiektów sportowych w miesiącu. Trzeba jeszcze doliczyć podatek od części finansowanej przez eko tj.3,00 W sumie karta kosztuje na miesiąc 13,00 zł.
    ReviewUserIcon
    fafik

    15.03.2018 12:17

    Inne

    Dobre i to :) dzięki za info
    ReviewUserIcon
    ####

    14.03.2018 13:23

    Inne

    Wszystko zależy od indywidualnego podejścia do danej pracy. Firma jak każda inna, która posiada wady i zalety.
    ReviewUserIcon
    Młody

    14.03.2018 09:20

    Inne

    Cześć. Jestem zainteresowany pracą na produkcji mam doświadczenie na jaką kasę na rękę można liczyć? Słyszałem też że cały czas trwa rekrutacja. W tamtym roku 500 osób podbno zatrudnili to prawda , tak się firma rozwija ?
    ReviewUserIcon
    JORGUS

    13.03.2018 20:36

    Inne

    Powiem Tak !!! Oszukali mnie od poczatku bo stawka moja miala byc wieksze ze wzgledu na doswiadczenie zawodowe ale niestety zostalem potraktowany jak nowo przyjety po szkole ktory nic nie umie i tak bylem traktowany. Przez pierwszy tydzien nie chcialo mi sie isc do roboty bo nie mialem stalej brygady bo linie mialy urlopy i skakalem po liniach . Co do ludzi to powiem ze 60% ludzi ok. Pozdrawiam SEBY z 2 lini na 3 hali :) Mistrz Słupków:) Powiem ze slupki to ciekawe stanowisko pod warunkiem ze zawiasowy pomoze gdy masz ich w h... do zrobinia :) Pozniej dostalem sie do Fajnej brygady NA Lini 1 2 Hali Pozdro Dla Jacka Brygadzisty :) Wporzo Brygada ale i idioci cwaniaki sie znajda :) Ogolnie powiem tak (usunięte przez administratora) a panie ktore stoja w roznych miejscach regionu i namawiaja to sa zmuszane do okłamywania ludzi bo EKO OKNA prowadza NIE REKRUTACJE TYLKO SEGREGACJE Bo za te pieniadze to ni (usunięte przez administratora) rodziny nie utrzymiesz ....... Pozdro dla ludzi ktorych poznalem Super bylo ale to nie dla mnie .............. NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Kiero

    13.03.2018 09:02

    Inne

    Witam przyjmują kierowców C+E bez doświadczenia ? Obecnie zrobiłem prawko i posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Prosiłbym o konkretne informacje na temat zarobków i pracy jako kierowca . Dziękuję z góry i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mario

    12.03.2018 21:18

    Inne

    Witam ja pracuje w eko okna ponad 3 miesiące na pakowaniu oknach musze napisac ze ta praca jest ciezka przy rekrutacji nie mowia ile okna ważą jakie leca co zrobic by pracowac gdzie indziej ?np.na produkcji lub na lzejszej lini kregoslup mi wysiada moze ktos napisze co zrobic by isc gdzie indziej pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Fifi89

    12.03.2018 21:12

    Inne

    Chcialbym zmienic stanowisko pracy do kogo trzeba sie z tym zglosic?
    ReviewUserIcon
    Aa

    11.03.2018 23:09

    Inne

    Witam jak w aktualnej chwili wygląda praca w soboty czy jest przymusowa?
    ReviewUserIcon
    stefek

    12.03.2018 10:52

    Inne

    Albo przyjdziesz albo nieobecnosc nieusprawiedliwiona + brak premii.
    ReviewUserIcon
    Aa

    11.03.2018 22:56

    Inne

    Witam jak w aktualnej chwili wygląda praca w soboty czy jest przymusowa?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    06.03.2018 11:03

    Inne

    Witam. Jak zalogować się na profil eko okien ? Jaki jest login i hasło ? Gdzieś to podają ?
    ReviewUserIcon
    Xxy

    10.03.2018 08:12

    Inne

    Login to nr karty RCP hasło trzy ostatnie cyfry pesel które po zalogowaniu musisz sobie zmienić
    ReviewUserIcon
    Krisss89

    09.03.2018 07:04

    Inne

    I na hali 3 powinna byc jedna osoba co sprawdza wozki czy nie brakuje szyb albo za dlugie zeby nadac.bo na tym stanowisku przy myjce jest tylko jedna osoba.nalata sie nadzwila tym szyb a tak soe nie da miec pelna linie o jeszcze patrzec na inne wozki czy sa kompletne
    ReviewUserIcon
    Krisss89

    09.03.2018 07:01

    Inne

    Witam jak to jest z ubranani?bo miesiacu niby juz sa te spodnie niebieskie i mozesz wybrac druga koszulke a czy bluzy te niebieskie i takie kurtki tez sie dostanie czy yrzeba sobie samemu kupić?
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    07.03.2018 16:54

    Inne

    Tyle eko kupuje samochodów a ciekawe gdzie są ubrania robocze firmowe które volvo i scania dają dla kierowcow?zlodziejstwo
    ReviewUserIcon
    co za ludzie

    08.03.2018 20:37

    Inne

    a co nie masz co na siebie wlozyc? jezeli volvo czy scania daja jakies ubrania to sa to ubrania tego kto zaplacil za te samochody a nie pracownika i wlasciciel moze sobie z nimi zrobic co chce i to nie jest zadne zlodziejstwo
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    08.03.2018 17:49

    Inne

    A jak jest z brygadzistami bo słyszałem że ich podejście do pracownika ma wiele do życzenia.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.