opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9792 ocen
Opinie(19315)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19315)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Ruda Śląska
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 142
    • 143
    • 144
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Michał

    04.02.2019 19:51

    Inne

    Dobry wieczór, chciałbym sie dowiedzieć jak wyglada praca na magazynie a dokładniej bycie operatorem wózka widłowego? Może ktoś obiektywny bez hejtu napiszę. Pozdrawiam Eko ludków:)
    ReviewUserIcon
    SR.

    05.02.2019 04:06

    Inne

    Patrząc jak szybko cisną tymi wózkami domyślam się że lekko też nie mają , ale na pewno weselsza praca niż na produkcji
    ReviewUserIcon
    pierwszy i ostatni raz

    04.02.2019 15:42

    Inne

    Ci co chwalą te okna chyba nigdy nie pracowali w fajnej firmie i nie znają tego uczucia jak to jest iść z uśmiechem do pracy.
    ReviewUserIcon
    Kruk

    04.02.2019 22:58

    Inne

    No dokładnie...
    ReviewUserIcon
    lino71

    04.02.2019 15:18

    Inne

    Do nicki jestes debilką.jaki masz staż pracy pewnie 1rok.I eko okna ci uratowały życie.I nie chorowałas robiłem z takimi że chory to nic nie robił żeby tylko 8 godz.i do domu
    ReviewUserIcon
    Fazi

    02.02.2019 01:55

    Inne

    Uwaga na karaluchy tuptajace po hali nr.1 na dziale aluminium,okna,zmiana C.ja wiem że Matoły które wypięto z Bron są potrzebne no bo lepiej dla nich że nie orają pola,nie produkują prostych długich Skib...Ale drodzy przełożeni ciemnota z 2 hektarowych wiosek nie powinna opuszczać swych ciemnogrodów,przyjeżdżać do Firmy Eko-Okna i mieszać się z obytymi miastowymi ludzmi...ja nie wiem jak mam to wytłumaczyć ale tego co tam mnie spotyka nie można nazwać nawet tragedią,dramat obyczajowy...czy w tej firmie naprawdę nikt nie chce już pracować kto jest mądry,kogo wy tam przyjmujecie kochane Panie z rekrutacji...?ja wiem że Ursusy i Zetory wolą jak przytupta jakiś nowy głąb głupszy od nich bo przynajmniej mają z kogo się pośmiać i poruszać między sobą temat tabu czy ktoś jest głupszy i bardziej nie zdolny od nich ale jak pojawi się ktoś bardziej bystry i lepszy kto po 2 dniach składa sam ramy,skrzydła,fixy nie lata po karaluchach z zleceniem nie błaga o pomoc nie dopytuje się Ursusów z rocznym starzem czy wiekszym tylko składa sam i nie rozbija z czego oni na pewno mieli by ucieche...to w waszym robolskim mniemaniu karaluchy jest gorszy od was?Nie zazdrościć debile komuś sprytu bo ja nie będę przebijać przewiązek w fixach lub w ramach jak wy to robokaraluchy robicie...I pisze to w imieniu swoim i innych nowych pracowników a wy to zakompleksione Debile czytajcie,,Pocałujcie nas wszystkich w dupe!!!,,Nie potrzebujemy was,Wystarczy nam Lider lub Brygadzista!!!was Ciemnogrodzka Debilna motłocho mamy w dupie!!!bez was będziemy spokojniejsi i dłużej w tej dobrej firmie popracujemy bo to wy Matoły ja niszczycie,wracajcie znów na pola orać,nieżyczliwe Ursusy.
    ReviewUserIcon
    JedenDwaTrzy

    03.02.2019 18:12

    Inne

    (usunięte przez administratora) i mów za siebie złamasie po(usunięte przez administratora)trzy po trzy a tak naprawde hu.a wiesz! Ci w tych żółtych koszulkach to niektorzy pracują lepiej niż ci ze "stażem dwuletnim" haha. A skoro my to karaluchy to w takim razie kim ty jesteś?!?
    ReviewUserIcon
    hans

    04.02.2019 11:17

    Inne

    On jest kretynem
    ReviewUserIcon
    jeżyna

    01.02.2019 17:21

    Inne

    Robota wykończająca psychicznie i fizycznie, czuję się tam jak w stadzie małp i powoli sam małpieje. Apropos lokalizacji tych hal to większego zapłocia już nie mogli znaleźć . Ogólnie jestem na NIE łapa w dół , zwalniam miejsce dla nowego eko ludka.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    02.02.2019 06:32

    Inne

    Przyjedzie na Mikołów do Yazaki to zobaczycie co to praca fizyczna :)
    ReviewUserIcon
    Q

    04.02.2019 11:02

    Inne

    O, widze kolejna osoba z Yazaki ???? pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Azi.

    04.02.2019 04:18

    Inne

    Nie czytajcie tych z dopy wyjętych komentarzy jesteś chory na luzie idziesz na l4 bez stresu że cie zwolnią czy nie przedłużą umowy , chyba po to potrącają tyle pieniędzy z wypłaty na ochronę zdrowia , nfz ,itp. żeby móc godnie się wyleczyć .Pracodawca nie ma prawa zwolnić za to że pracownik się rozchorował , inaczej dopuścił się nadużycia wtedy sprawa i dochodzenie swoich praw.
    ReviewUserIcon
    ....

    04.02.2019 04:15

    Inne

    ....
    ReviewUserIcon
    GRZEGORZ

    03.02.2019 11:33

    Inne

    Gdzie zatrzymuje się autobus w Polskei Cerekiew?
    ReviewUserIcon
    Zocha

    28.01.2019 16:23

    Inne

    A jak tam nowy brygadzista na aluminium?
    ReviewUserIcon
    TomaszWr

    31.01.2019 21:51

    Inne

    Jeden jest spoko ale zauważyłem, że często kiwa glową tak jakby pogardliwie
    ReviewUserIcon
    Zocha

    02.02.2019 22:39

    Inne

    Nie ten drugi
    ReviewUserIcon
    krzychu

    01.02.2019 20:21

    Inne

    Ja dostalem 3000 netto na produkcji a pracuje miesiac :)
    ReviewUserIcon
    Natalia

    02.02.2019 01:33

    Inne

    Nie możliwe. Jeżeli pracujesz miesiąc to jesteś jeszcze na okresie próbnym, więc premia Ci się nie należy i na pewno jej nie dostajesz. Teraz nie ma tyle zamówień ,więc w soboty nie chodzimy. 2500 zł podstawy netto, plus dodatek za nocki = mogłeś mieć w przedziale 2600 -2700 zł netto max ???? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    JedenDwaTrzy

    02.02.2019 04:42

    Inne

    Wow brawo ty
    ReviewUserIcon
    gość

    28.01.2019 21:50

    Inne

    Leci 4 miesiąc ja dalej bez szafki , może nie mam przyjemności paradować w arbaju ekookna , może sobie nie życzę żeby wszyscy wiedzieli gdzie pracuje , dla mnie praca w eko to żaden prestiż bardziej siara.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.02.2019 07:11

    Inne

    Nie ważne gdzie i na jakiej lini będą pracować od kwietnia, każdemu pracownikowi należy się szafka.
    ReviewUserIcon
    Jorguś

    01.02.2019 17:21

    Inne

    A gdzie Pan pracuje? - pyta lekarz. W ekooknach - odpowiada pacjent.
    ReviewUserIcon
    Umowa111

    31.01.2019 19:45

    Inne

    Choćby człowiek był nie wiadomo jak chory.. Gorączka czy złamanie czy cokolwiek, jeśli jesteś na okresie próbnym nie radze isc na l4.. Na pracy mi zależało i chciałem robić ale los tak chciał i musiałem isc na l4 i oczywiście umowa nie przedłużona.. Bd się starał żeby wrócić ale zobaczymy.
    ReviewUserIcon
    Dr.Mgr. inż

    31.01.2019 19:38

    Inne

    Lekko niema szczególnie na początku linii skręcanie , okuwanie , itp . brygadzista łazi tam i z powrotem gapi się swoim tępym wzrokiem na ręce i pogania ,starzy mówią że to na razie spokojna robota prawdziwy atak zacznie się wiosną , nie wyobrażam sobie tego ponieważ teraz nie ma czasu się nawet odlać zasuwasz jak robot , zastanawiam się ile w tym prawdy bo nie wiem czy spi.....ać z tamtąd teraz czy jeszcze poczekać
    ReviewUserIcon
    Tobi

    25.01.2019 18:15

    Inne

    Irytuje mnie cwaniaczek w czerwonej koszulce, zapewne kierownik stołówki... Młody gówniarz, (usunięte przez administratora) bez kultury, ktory traktuje Panie ze stolówki jak zwierzęta... Panią, która prosi cie o chwile rozmowy, traktujesz jak powietrze, nawet nie reagujesz na to że cos mowi do Ciebie a po chwili przychodzisz i gonisz je do „roboty” jakby byly niewolnicami. Hamuj troche gówniarzu i uwazaj sobie, bo nastepnym razem najesz sie wstydu ☺️
    ReviewUserIcon
    Zoska

    31.01.2019 00:13

    Inne

    Jesteś idiotą jeśli tak sądzisz on jest w pożądku nikogo nie goni do pracy i nie traktuje nikogo jak zwierzęta licz się ze słowami nie obrażaj jego jak go nie znasz i nie pracujesz na stołówce przesadziłem kolego
    ReviewUserIcon
    Ktosiek

    29.01.2019 22:05

    Inne

    Lubię atmosferę w EKO OKNA za: Super
    ReviewUserIcon
    JedenDwaTrzy

    30.01.2019 20:06

    Inne

    Ja pie.dole serio..??? Masakra hahah
    ReviewUserIcon
    Elo

    29.01.2019 15:13

    Inne

    Jak z zarobkami jako operator suwnicy? Tez 2500 netto czy można liczyć na trochę więcej?
    ReviewUserIcon
    Endriu

    29.01.2019 12:47

    Inne

    Witam, dostałem pracę na jakiś filarach,czy mógłby mi ktos bardziej wytłumaczyć co i jak?
    ReviewUserIcon
    Nowy magazynoer

    27.01.2019 19:02

    Inne

    Witam, jak z zarobkami na magazynie? Ile można wyciągnąć? Bez nadgodzin oczywiście.
    ReviewUserIcon
    Piter

    29.01.2019 04:41

    Inne

    2500 netto
    ReviewUserIcon
    Aneta

    28.01.2019 00:36

    Inne

    Firma EKO OKNA została nagrodzona w 2017 roku w plebiscycie "Top 10 Pracodawców z Województwa Śląskiego". Ma on na celu nagrodzić przedsiębiorstwa, które mają wpływ na gospodarczy rozwój regionu w połączeniu z odpowiedzialną rolą na rynku pracy. Czy jako pracownicy firmy, zgadzacie się z tą nagrodą? Jakie stosuje ona nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu zasobami ludzkimi?
    ReviewUserIcon
    qas

    28.01.2019 18:36

    Inne

    Piszę opinie to ją usuwacie i to bez przekleństw bez sensu
    ReviewUserIcon
    szeregowy

    28.01.2019 19:50

    Inne

    Jeden plus tych okien ściągli do siebie całą tanią siłę roboczą dzięki temu u nas w firmie można szefowi powiedzieć albo dajesz podwyżkę albo idę do okien haha i cyk od razu stawka do góry, a tak na poważnie to ten moloch wykończył nie jedną małą firemkę co spokojnie sobie prosperowała na rynku okien , no ale jak to w tym naszym kraju prawo dżungli kto silniejszy wygrywa żadnych regulacji na rynku tylko jeden baron będzie robił okna i koniec, oby tak szybko ja poszli w górę nie poszli z torbami.
    ReviewUserIcon
    Loli

    28.01.2019 17:40

    Inne

    Czy aktualnie przyjmują kobiety do pracy?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Zocha

    28.01.2019 17:15

    Inne

    A jak na aluminium pracowal ktos?
    ReviewUserIcon
    Zocha

    28.01.2019 16:20

    Inne

    Mam pytanie a jak tam nowy brygadzista na aluminium?
    ReviewUserIcon
    Lolo

    28.01.2019 12:41

    Inne

    Witam jestem umówiony na rozmowe rekrutacyjna gdzie mam sie kierowac gdy juz jestem na miejscu ktory to budynek
    ReviewUserIcon
    X

    27.01.2019 00:11

    Inne

    Jakieś aneksy od marca? Ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    srb

    27.01.2019 19:57

    Inne

    Żadnych aneksów byłem w biurze popytać zostaję dalej na podstawie 2500 netto , napiszcie ile średnio wychodzicie z premiami , wiadomo że robota jeszcze to nie ruszyła pełną parą bo zima, wiem jedno jak trafisz na daremną ekipę to nie zarobisz.
    ReviewUserIcon
    bbw

    24.01.2019 11:55

    Inne

    Mnie irytuje jedno jestem nowy co chwila walnę gafe coś tam źle poskładam i od razu cała klienteria ma z tego rozrywkę w formie podśmiewania i obgadywania , za to ja też mam rozrywkę bo nigdy nie widziałem tylu matołów w jednym miejscu , generalnie olewam ten system robię swoim tempem a niech sobie drą te japy mnie to nie rusza
    ReviewUserIcon
    Ll

    26.01.2019 10:14

    Inne

    Co to za wielka kasa o której piszesz jesteś fachowcem to w obojętnie jakiej branży zarabiasz konkretnie , zbytnio na niczym się nie znasz idziesz do eko na produkcję i narzekasz na cały świat. Proste
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.01.2019 17:47

    Inne

    Chłopie, jak dla mnie to nie jest kasa, ale wielu się podnieca na myśl, że mogą pracować w weekendy i zarabiać "krocie"....
    ReviewUserIcon
    enzo

    23.01.2019 21:23

    Inne

    A nie jest tak ze od nowego roku podstawa poszła do góry z 2500 na 2800 neto?
    ReviewUserIcon
    Hans sjz

    25.01.2019 16:42

    Inne

    Daj namiary na robotę w Czechach
    ReviewUserIcon
    Uwolniony od Eko-Obozu

    25.01.2019 21:47

    Inne

    Tu masz stronę z ofertami https://www.prace.cz/ wejdź i poszukaj co Cie tam interesuje potem wklepujesz daną firmę w google czytasz opinie i składasz CV jak ja . Akurat w tej firmie co pracuję jest mało przyjęć i ciężko się tam dostać . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    UWOLNIONY OD EKO-LUDKÓW

    24.01.2019 20:11

    Inne

    Wiem o co chodzi z tym 4700 zł brutto które są na bilbordach i w punkcie rektrutacji w Jastrzębiu-Zdrój , a mianowicie to są średnie zarobki na produkcji w roku 2018 z sobotami + niedzielami i premia . Pewne info z biura . Jeśli ktoś nie wierzy zapraszam do kard . Pozdrawiam wszystkich którzy uwolnili się od tej fabryki tak jak JA . :)
    ReviewUserIcon
    JedenDwaTrzy

    25.01.2019 13:30

    Inne

    No dokładnie haha
    ReviewUserIcon
    JedenDwaTrzy

    25.01.2019 16:04

    Inne

    No dokładnie z tymi wolnymi to się ci.lają że głowa mała, się musisz tłumaczyć co takiego potrzebujesz załatwić ze potrzebujesz wolne :-o
    ReviewUserIcon
    HAPPY

    23.01.2019 17:26

    Inne

    Witam gdzie zanosi się wypowiedzenie ? I czy zwolnią natychmiastowo ? Znalazłem inna lepsza pracę A jestem na okresie próbnym
    ReviewUserIcon
    HAPPY

    24.01.2019 06:37

    Inne

    Toxic
    ReviewUserIcon
    Również Pracownik

    24.01.2019 19:33

    Inne

    qwe jesteś dorosły po co na nienawiść?
    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    21.01.2019 22:34

    Inne

    Hej. Jak wygląda praca na dziale aluminium? od lutego zaczynam i tak się zastanawiam nad tymi wszystkimi negatywnymi komentarzami. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.01.2019 11:18

    Inne

    Najlepsza w firmie moim zdaniem
    ReviewUserIcon
    Również Pracownik

    24.01.2019 19:32

    Inne

    Teamleader myśli kim on to nie jest, chodzi z krzywą miną przez cały czas, patrzy z góry jakby był nie wiadomo kim. Aluminium najbardziej wymagajace pod względem ogarnięcia wszystkiego jeśli chodzi o stoły. Co chwile brakuje czegoś na magazynie więc stoisz z robotą. Narzędzi i materiałów też nie ma za dużo i musisz chodzić i szukać po całej hali czy ktoś ma.
    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    22.01.2019 00:17

    Inne

    Hej, macie jakieś opinie na temat działu aluminium?? Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    24.01.2019 17:20

    Inne

    Zaczynam pracę w lutym na tym dziale mam nadzieję że będzie tak jak piszesz :)
    ReviewUserIcon
    Również Pracownik

    24.01.2019 19:32

    Inne

    Teamleader myśli kim on to nie jest, chodzi z krzywą miną przez cały czas, patrzy z góry jakby był nie wiadomo kim. Aluminium najbardziej wymagajace pod względem ogarnięcia wszystkiego jeśli chodzi o stoły. Co chwile brakuje czegoś na magazynie więc stoisz z robotą. Narzędzi i materiałów też nie ma za dużo i musisz chodzić i szukać po całej hali czy ktoś ma.
    ReviewUserIcon
    Dr.

    20.01.2019 11:20

    Inne

    Jak to w końcu jest stawka niewiele wyższa od najniższej krajowej a praca akordowa bo mimo mojej woli jestem zmuszony zrobić tyle ile kierownictwo zaplanuje na początku linii , premia niby leci co z tego jak się pochorujesz pod koniec miesiąca to upie....ą za cały miesiąc i znowu dostajesz najniższą wypłatę , nie mogą tej premii odliczać jakoś procentowo skoro mam wypracowane 3 tyg idę na 3-4 dni l4 to jakim prawem potrącają całość
    ReviewUserIcon
    nicl

    23.01.2019 09:16

    Inne

    wynagrodzenie minimalne w 2018 roku 1530 netto a w 2019 roku 1634 netto
    ReviewUserIcon
    Yolo

    24.01.2019 18:40

    Inne

    Za 1600 to Ukraińcy juz nie chca w tym kraju pracować. Za 2500 netto tez tłumów przed tymi wszystkimi blaszanymi fabrykami nie ma nawet młodzi bez stażu. Teraz popatrz na sasiadow z zachodniej granicy w Niemczech przy takich samych kosztach życia najniższa krajowa 8 euro za godzine.Tj.: 8euro x 4,28zł x np 168 godzin średnio w m-cu = 5752,32zł podstawy. Dlatego to w naszej Polandi tak to wyglada jak wygląda
    ReviewUserIcon
    Jano

    24.01.2019 18:25

    Inne

    Fajna firma, jest potencjał, zarobki dobre. Szkoda tylko, że na hali się tak dzieje jak się dzieje. Chciałem przejść do Eko bo znajomi już tam robią. Byłem nawet w Jastrzębiu ale jak czytam te wszystkie komentarze to raczej się nie zdecyduje. Robotny jestem, pracy się nie boję ale jak tyle osób rezygnuje to coś w tym musi być. A szkoda!
    ReviewUserIcon
    AntyCham

    24.01.2019 08:49

    Inne

    Witam, wypowiedzenie wystarczy dostarczyć brygadziscie czy trzeba iść do kadr? Po dostarczeniu od razu kończysz robotę czy trzymają się zasady tydzień przed?
    ReviewUserIcon
    Sławek95

    23.01.2019 16:29

    Inne

    Byłem na rozmowie w Jastrzębiu no i wszystko wydawało się okej więc postanowiłem się przyjąć ale rzeczywistość okazała się inna. Słowo klucz w tej pracy to chyba "mandat" za wszystko jest się karanym. Zapomni się chociażby koszulki z eko-okien to 200zł. Rzecz która się pobrało z działu BHP trzeba pilnować bo jak się zgubi to nowa 55zł. Przerwy tylko 15min z czego dojście na stołówkę zajmuje około 5min. Ludzie którzy tam pracują też jacyś dziwni, zero jakiegoś uśmiechu ciągle tylko praca i praca. Ludzie którzy dojeżdżają busami muszą być przygotowani że bus potrafi przyjechać nawet 10min szybciej. W soboty czy niedzielę trzeba załatwiać sobie transport na własną rękę bo autobusy w weekend nie kursują chyba że jedzie cały co się rzadko zdarza. Osobiście nie polecam pracy w tym zakładzie no chyba że ktoś potrafi mieć klapki na oczach i tylko robić. Mam pytanie do osób które pracują albo pracowały. Mam zamiar złożyć wypowiedzenie bo stwierdziłem że jednak praca nie dla mnie. Jestem jeszcze na okresie próbnym, muszę je złożyć u brygadzisty, kierownika czy wystarczy iść do kadr?
    ReviewUserIcon
    Normalny

    23.01.2019 23:32

    Inne

    Jak bym siebie słyszał zgadzam się kolego z tobą w 100 procentach. Szkoda zdrowia tam tracic czuję że mało kto z nowych tam zostanie na dłużej
    ReviewUserIcon
    Sławek95

    24.01.2019 05:47

    Inne

    Normalny gdzie składałeś wypowiedzenie?
    ReviewUserIcon
    Jack

    23.01.2019 10:02

    Inne

    Hej wiem że na przygotówkach jest spoko robota atmosfera itp bo mam tam kumpli, dlaczego pytam ponieważ chciałbym się tam przenieść aktualnie robię na stołach robota ogólnie przej...na , (usunięte przez administratora) , a dookoła same matoły, źle trafiłem może jeszcze tydzień max dwa tam wytrzymam , z kierownikiem ciężka gatka kamienna twarz ignoruje temat . Co tu zrobić rozważam czy iść z tym pytaniem gdzieś wyżej (ale do kogo ?)czy dać sobie luz i się zwolnić.
    ReviewUserIcon
    Hans

    23.01.2019 16:24

    Inne

    Idz do prezesa
    ReviewUserIcon
    Endriu

    23.01.2019 11:46

    Inne

    Zakład fajny może z zewnątrz pierwsze wrażenia wszystko nowe i czyściutkie miłe panie na rozmowie kw. autobusy mercedesy normalnie Europa ,lecz na produkcji już tak wesoło niema i emocje opadają.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    23.01.2019 16:14

    Inne

    Co masz na myśli? jaki dział?
    ReviewUserIcon
    ....

    23.01.2019 04:46

    Inne

    ....
    ReviewUserIcon
    hans

    23.01.2019 11:03

    Inne

    to sie rozpisałeś
    ReviewUserIcon
    Bdxjoxbs

    22.01.2019 15:34

    Inne

    W rozmowie o prace przedstawiono mi 2500 zł, czy ta stawkę ma każdy w eko na początek ?
    ReviewUserIcon
    qaz

    22.01.2019 21:35

    Inne

    nie :) ale widać po stawce jaką Ci zaproponowali na kierownika nie startowałeś ( tak więc wszystko zależy znasz francuski dostaniesz i 4000zł auto telefon itp. ) wiec pewnie produkcja ? więc stawka by się zgadzała :)
    ReviewUserIcon
    Hej

    22.01.2019 22:11

    Inne

    Tak kazdy.
    ReviewUserIcon
    Graża

    21.01.2019 12:48

    Inne

    Drodzy państwo:) czy obecnie są przyjęcia do eko okien?? A jesli tak, to na jakie stanowiska? I ile czeka się na odpowiedź?? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    P

    22.01.2019 15:30

    Inne

    Kierunek Jastrzębie, tam od razu dają skierowania na badania. Wysyłajcie CV codziennie, mega duża ilość przyjęć jest, i na prawo biorą pierwsze z góry cv.
    ReviewUserIcon
    Młoda

    22.01.2019 20:09

    Inne

    No niestety nie tak od razu. CV babka zabrała i kazała czekać na telefon.
    ReviewUserIcon
    Alek

    22.01.2019 19:25

    Inne

    cześć, jak wygląda sprawa z rezygnacją z pracy na okresie próbnym? udać się lepiej do brygadzisty czy do kadr? czy zazwyczaj trzeba czekać ten tydzień czasu czy idą na ugodę?

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.