opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9792 ocen
Opinie(19315)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19315)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Ruda Śląska
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 141
    • 142
    • 143
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Adaśko

    22.02.2019 01:02

    Inne

    Praca beznadziejna wyzysk nic nie załatwisz ani urlopu ani cokolwiek brak szafek i zaplecza przerwa 15 minut kible (usunięte przez administratora) żenada.
    ReviewUserIcon
    rrac

    24.02.2019 18:41

    Inne

    Pół roku temu temat był wałkowany na forum , jak widać nic się nie zmieniło , mnie zastanawiają ludzie co dojeżdżają z Żor czy np. Jastrzębia 4h stracone na dojazd do pracy a powroty z 1 zmian wiadomo jak wygląda droga przez Racibórz o 14.30 masakra dziwi mnie to bo w domu jesteś gościem to czy nie lepiej wyjechać na zachód i mieć 4 razy więcej , a ofert jest multum
    ReviewUserIcon
    niki

    25.02.2019 04:01

    Inne

    a ty w ogole wiesz co to znaczy praca na akord ? bo z twojej wypowiedzi wnioskuje, ze nie
    ReviewUserIcon
    Nowy

    24.02.2019 19:36

    Inne

    Jak można się przenieść na inny dział. Z tego co wiem to mój kierownik za bardzo się nie zgodzi żebym mógł przejść na inny dział
    ReviewUserIcon
    Odp.

    25.02.2019 03:09

    Inne

    Bardzo prosta sprawa idziesz do kierowania lub dyrektora i krótko i na temat albo cie przenoszą albo składasz wypowiedzenie inaczej z nimi się nieda . I masz pewność że pójdą ci na rękę
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.02.2019 06:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kornice city.

    24.02.2019 11:15

    Inne

    Wiosną się przekonacie co to produkcja jak sezon ruszy normy wam podwyższą i skończy się ściema , nie mówiąc o lecie jak słoneczko przygrzeje poczujecie smaczek okien , kieruję to do nowo zatrudnionych co już narzekają a jeszcze nie widzieli prawdziwej jazdy na produkcji że jesteś mokry jak byś do stawu wpadł.
    ReviewUserIcon
    gaca

    24.02.2019 16:19

    Inne

    Na szczęście tam nie robię ale czytam różne fora pracownicze bo kiedyś mi chodziło po głowie się tam zatrudnić , to w większości to co tu piszą to prawda mam dużo znajomych co tam robią może z 20 stu to jak opowiadają jaki tam zap.....ol to sory ale normalni tam nie chyba nie idą
    ReviewUserIcon
    Tygrys

    23.02.2019 18:14

    Inne

    Hej jak wygląda procedura zwolnienia się wiem że trza dać wypowiedzenie na papierze a te niebieskie szmaty trzeba oddać czy można wrzucić. Zależy mi się zwolnić z dnia na dzień ale słyszałem że nie idą na taką ugodę chcą żeby te 2 tyg przerobić. Co poradzicie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    jachu

    24.02.2019 07:07

    Inne

    Witam z prawnego pt widzenia możesz się zwolnic z dnia na dzień tylko w świadectwie pracy będziesz miał adnotacje na ten temat (porzucenie miejsca pracy) zależy ile masz przepracowane. bo jak nie dużo to wcale się świadectwem pracy w nowej firmie chwalić nie musisz.co do ubrań to Ci nie powiem każda firma załatwia to inaczej.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    23.02.2019 22:19

    Inne

    Jakies opinie nt. pracy i zarobków w dziale eksportu z j.niemieckim???
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    21.02.2019 17:31

    Inne

    Zostaliście już może PIT ?
    ReviewUserIcon
    qwerty

    22.02.2019 20:40

    Inne

    tak, zostaliśmy
    ReviewUserIcon
    Paweł

    23.02.2019 20:08

    Inne

    Dostałem 110k jak na majstra to szału nima.
    ReviewUserIcon
    ####

    22.02.2019 02:59

    Inne

    Firma ciągle przyjmuje. Praca jest dla kobiet i mężczyzn. Wystarczy zatelefonować i wszystkiego się można dowiedzieć. Życzę powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczona

    21.02.2019 12:24

    Inne

    Jakieś oferty pracy, przyjęcia dla kobiet są?
    ReviewUserIcon
    Jachu

    21.02.2019 17:32

    Inne

    Wystarczy zadzwonić do działu rekrutacja i się zapytać to prawie nic nie kosztuje a odpowiedz dostaniesz na poczekaniu. Bo forum pracownicze z tego co zdążyłem zauważyć to aż tak dużą frekwencją się nie cieszy.
    ReviewUserIcon
    Maciek

    19.02.2019 13:24

    Inne

    Witam Mam pytanie czy jedzie jutro moze ktoś samochodem z kędzierzyna na 14 ? mam rozmowe o prace i cięzko mi się dostac
    ReviewUserIcon
    Drozd

    20.02.2019 02:52

    Inne

    Ty się wczoraj urodziłeś czy rozmowa kwalifikacyjna trwa 8 godzin a może autobus poczeka aż gościu skończy rozmowę weź pukni się w głowę bo chyba nie wiesz co piszesz jak można busem firmowym jechać na rozmowę kwalifikacyjną
    ReviewUserIcon
    no

    20.02.2019 20:08

    Inne

    koles pyta czy ktos jedzie samochodem na 14, wiec jak sie zabierze samochodem z kims kto jedzie do pracy na 14 to tez nikt nie bedzie czekal na niego az skonczy rozmowe...poza tym nie rozumiem jak mozna umawiac sie z kims na konkretny termin i godzine i szukac w ostatniej chwili transportu...
    ReviewUserIcon
    Michał

    19.02.2019 15:02

    Inne

    Witam, ma ktoś wiedzę po jakim czasie można dostać karte multisport? I jak wygladaja koszta z nia zwiazane. Dzięki!
    ReviewUserIcon
    jachu

    16.02.2019 11:19

    Inne

    Witam Interesuje mnie sprawa dodatków jak to wygląda w kwestii premii dodatek świąteczny dodatek za nocki czy zakład wypłaca stażowe?. niektóre większe zakłady wypłacają dodatek kwartalny za dyspozycyjność nie korzystanie z L4. dużo osób które pracują mają taką wiedzę i pewnie się z nią podzielą.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    W

    18.02.2019 23:06

    Inne

    Mowa o urlopie na żądanie rozumiem, bo za.,, legalny,, to raczej nie mogą..
    ReviewUserIcon
    jachu

    19.02.2019 11:28

    Inne

    Też Mi się tak wydaje. miał ktoś wypłacony dodatek za dojazd powyżej 40 km jest on wypłacany miesięcznie czy po okresie próbnym całość?
    ReviewUserIcon
    ####

    19.02.2019 06:15

    Inne

    Najlepiej przekonać się samemu. W końcu po to jest ten okres próbny a i wcześniej można dać przecież wypowiedzenie. Nikt tam nikogo na siłę nie trzyma. To jest moje zdanie.
    ReviewUserIcon
    1234

    17.02.2019 01:25

    Inne

    1234
    ReviewUserIcon
    boy

    12.02.2019 16:40

    Inne

    Fakt faktem rotacja ludzi będzie tam zawsze ponieważ trafić tam na fajne stanowisko z miłymi współpracownikami to loteria tak samo z zarobkami jeden ma 4500 drugi z biedą wyciąga 2700 u mnie na linii większość to cepy a i zarobić nie idzie mądrzejsi się zwalniają twierdząc że taką prace znajdą wszędzie minusem też jest dojazd od strony Rybnika 3 h stracone dziennie.
    ReviewUserIcon
    maks

    13.02.2019 17:24

    Inne

    Właśnie że nie ???? stawka jest uzależniona od lat pracy chyba ze przyjeżdżasz jako robol z PL to wiadomo wszyscy na jedno kopyto...
    ReviewUserIcon
    Prawde ci powiem

    16.02.2019 22:08

    Inne

    Za granicą na produkcji. Dobrze płacą nie poganiają a co najważniejsze kierownicy na danym stanowisku pracy potrafią pochwalic pracownika za dobrą prace a w eko nie dosc ze tyrasz jak dziki to jeszcze cie opierdzielą. Banda bydła bez kultury i szacunku do drugiej osoby... Tak to jest jak z dziada ze wsi bez wyksztalcenia i po podstawowce zrobi sie PAN... Myslicie ze wielka kariere tu zrobicie...
    ReviewUserIcon
    Sławek..

    14.02.2019 11:20

    Inne

    Witam czy może ktoś udzielić informacji na temat pracy na stanowisku szklenia chodzi mi o miejsce gdzie obsługuje się suwnicę do przenoszenia tafli szyb
    ReviewUserIcon
    nokc

    15.02.2019 11:13

    Inne

    normalnie, nosisz szyby i tyle a z suwnicy korzysta sie moze raz w miesiacu do wyjatkowo duzych szyb
    ReviewUserIcon
    lolek

    16.02.2019 18:17

    Inne

    Raz ciężkie raz lżejsze te szyby wkładasz w te skrzydła auuuuu. jazaaaaa jazdaaaa
    ReviewUserIcon
    zep

    14.02.2019 12:27

    Inne

    Nie polecam tej roboty z prostych powodów za dużo wymagają za mało wynagradzają. Pomijając że jesteś za te 8h pracy jesteś wykorzystany w 200%
    ReviewUserIcon
    jachu

    13.02.2019 20:57

    Inne

    Witam jak wygląda praca na hali nr 2 dział modeli proszę o wypowiedz osoby które tam pracują.
    ReviewUserIcon
    Małami

    11.02.2019 19:49

    Inne

    Jestem pracownikiem eko. Pracuje tam od listopada zeszłego roku . Powiem w skrócie ,praca na produkcji nie jest dla każdego ,nie wszyscy się do tego nadają. Zależy kto czego oczekuje . Swoją droga jak ktoś nie jest nauczony pracować fizycznie bądź nie ma chęci, jest po prostu leniwy i kombinuje na wszelkie sposoby jak zarobić A się nie narobić to dlugo miejsca nie za grzje, bo tam takich pracowników nie potrzebują co nic nie robią. A potem mają pretensje że przedłużanej umowy nie mają i wypisują negatywne opinie na forum . Ja jako pracownik w eko jestem bardzo zadowolona, nie zamieniłam bym tej pracy na żadna inną. Ze względu na zarobki jak i Atmosfera która jest bardzo ważna w pracy. Wspaniali przyjaźni ludzie i nic bym nie powiedziała złego na ta firmę . Jeżeli chodzi o weekendy to prawda nowo przyjęci W żółtych koszulkach nie mogą co liczyc od razu na weekendy gdyz ze względu na to że nie mają z takiego pracownika korzyści chyba że po jakimś czasie brygadzista stwierdzi że masz już pojęcie dasz sobie rady sam już pracować to on decyduje czy możesz przyjść w sobotę czy nie . To tyle w tym temacie pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    ha

    12.02.2019 08:13

    Inne

    Ej czy ty to na trzeźwo pisałaś, ha ha ha
    ReviewUserIcon
    pracownik

    12.02.2019 06:07

    Inne

    Dużo ludzi się przyjmuje jak i zwalnia. Są stanowiska gdzie praca jest lekka i przyjemna tzw . monotonia. Prawdę mówiąc są stanowiska gdzie jest praca bardzo ciężka a do tego niezbyt mili co niektórzy współpracownicy czy przełożeni. Zresztą najlepiej samemu się przekonać i ocenić.
    ReviewUserIcon
    allenschweitzer

    09.02.2019 17:35

    Inne

    W soboty i w niedziele robi się od 6-14 po 8 godzin i za to dostaje się 150zł lub 250zł do ręki, tak?
    ReviewUserIcon
    FernandoSucre

    11.02.2019 04:50

    Inne

    Tak, dokładnie ????
    ReviewUserIcon
    :/

    11.02.2019 12:00

    Inne

    to szybciutko zwolnij sie i nie trac wiecej czasu
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    tommy

    10.02.2019 19:46

    Inne

    Chce aplikować do działu utrzymania ruchu. Czy wiecie jak się tam pracuje i jakie są stawki? warto tam iść?
    ReviewUserIcon
    tommy

    10.02.2019 19:44

    Inne

    Chce aplikować do działu utrzymania ruchu. Czy wiecie jak się tam pracuje i jakie są stawki? warto tam iść?
    ReviewUserIcon
    jachu

    09.02.2019 11:04

    Inne

    Witam jak Wygląda praca na hali nr 2 dział modeli proszę o wypowiedzi osoby kompetentne pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Frezer

    08.02.2019 22:56

    Inne

    Witam serdecznie. Jak wygląda praca na maszynach w eko. Ile można zarobić na miesiąc bez weekendu i z weekendem. Jak ze sprawnością maszyn .. jak oceniacie dział alu Pozdro
    ReviewUserIcon
    lux

    08.02.2019 22:46

    Inne

    Co z tymi Ukraińcami ostatnio jakoś znikli, zawsze po pracy na parkingu było ich słychać , co już nie robią czy jak ?
    ReviewUserIcon
    Rac.

    19.01.2019 10:46

    Inne

    Kobitki na stołówce podczas wydawania posiłków powinny zwiększyć tępo wtedy można by na spokojnie zjeść , jak widzę te anemiczne ruchy to nawet nie podchodzę do kolejki.
    ReviewUserIcon
    Nick

    21.01.2019 19:53

    Inne

    W pewnej Opolskiej firmie nawet płacą za nie palenie w pracy i jest to dodatek bodajże 260 zl lub wiecej na rękę wychodzi za "czystość powietrza" na zakładzie. Palacze oczywiście nie dostają tego dodatku...
    ReviewUserIcon
    kktos

    08.02.2019 18:19

    Inne

    Daruj Sobie dobra ? Każda z Pań pracujących na stołówce wylewa siódme poty żeby ze wszystkim zdążyć. To nie ich wina że jest ich za mało
    ReviewUserIcon
    Wolf

    08.02.2019 05:07

    Inne

    Praca jak każda inna. Wszystko zależy od stanowiska. Nikt nikogo nie zmusza aby tam pracować. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Jadzia

    07.02.2019 18:07

    Inne

    Już nie biorą kogo popadnie jak ktoś gdzieś kiedyś napisał. Przychodzą później patole co na bramie mają po promilu w 1 dzień pracy. W mojej grupie w 1 dzień było 2 którzy nie przeszli bo mieli %. I tacy później blokują miejsce tych, którzy naprawdę chcą pracować. Że nie wspomnę o Paniach, które chodzą do pracy męża szukać a nie robić!!!
    ReviewUserIcon
    Lili

    07.02.2019 23:07

    Inne

    Pić, nie piję, a męża mam i nie planuję zmieniać ???? może się uda że się odezwą, bo kogoś im zabraknie. Mimo że teraz podobno kobiet już nie przyjmują to i tak co jakiś czas wyślę CV.
    ReviewUserIcon
    Pracownik roku

    08.02.2019 04:01

    Inne

    Pani Jadziu jeżeli ktoś jest wykwalifikowanym fachowcem w danej dziedzinie z ładnymi papierkami i wiedzą to pracę dostaje do 2 dni bez zbędnych pytań. Co innego osoby np. bez fachu w rękach dla nich pozostaje tylko produkcja i to nie każdemu jest dane , tym co nie ogarniają tematu na okresie próbnym lub pyskują oczywiście umowy nie przedłużą . Dodam że eko okna to nie tylko praca na produkcji jest masa innych stanowisk mechanicy, elektrycy, transport itp są stanowiska naprawdę spoko tylko do fajnej roboty gdzie zarobisz a się nie narobisz dostać się bardzo ciężko nieraz trzeba się zwolnić i zatrudnić jeszcze raz już na konkretne stanowisko,
    ReviewUserIcon
    Lili

    07.02.2019 13:25

    Inne

    Długo czekaliście na telefon? I czy ktoś się orientuje czy dają szansę po raz drugi? Jakiś rok temu miałam jechać na rozmowę już ale nie dałam rady, zadzwoniłam i odwołałam rozmowę, myślicie że coś jeszcze z tego może być?
    ReviewUserIcon
    123456

    07.02.2019 19:23

    Inne

    Zadzwoń na rekrutację z eko, numer jest na stronie.
    ReviewUserIcon
    Zahar

    04.02.2019 13:31

    Inne

    Ile czekaliście na telefon, od momentu złożenia CV?
    ReviewUserIcon
    Star

    07.02.2019 18:06

    Inne

    Jeden telefon i zaproszony na rozmowę w ten sam dzień bez zbędnego wysyłania cv
    ReviewUserIcon
    123456

    07.02.2019 19:21

    Inne

    To zadzwońcie na rekrutację z eko i zapytajcie. Numer jest na stronie :)
    ReviewUserIcon
    Lolek

    04.02.2019 18:43

    Inne

    Witam czy na okresie próbnym jak się nie przyjdzie do pracy dawaja porzucenie? Mam taki dylemat bo znalazłem inna pracę i chciałbym wiedzieć jak to tutaj wygląda. Z góry dzieki za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    reymysterio

    07.02.2019 11:27

    Inne

    nie dostaniesz porzucenia jeśli przepracujesz okres wypowiedzenia tygodniowy/weźmiesz w tym czasie l4 lub urlop okres wypowiedzenia liczy się od soboty, także jeśli chcesz za tydzień w sobotę już nie pracować idź złożyć wypowiedzenie do kadr najpóźniej jutro
    ReviewUserIcon
    mick

    07.02.2019 12:35

    Inne

    Siedzisz tu i piszesz bzdurne posty już nawet nie chce Ci się przepisów pracy poczytać masakra wszystko podsunąć pod nos
    ReviewUserIcon
    Ech

    06.02.2019 21:23

    Inne

    Jak czasami czytam co piszecie i jakie macie podejście do życia i pracy to powątpiewam jeszcze bardziej w ten marny świat. Wiecznie coś nie pasuje, tu zarobki, tu ludzie, tu praca, tu to tu tamto, aż rzygać się chce. Nie pasuje to brać manatki i wynocha.. nie? Czemu? Bo nie ma gdzie? Mhm. Siedzicie na portalach wypisujcie bzdury, narzekacie ale dalej tam siedzicie i nic z tym nie robicie. 2500 na rękę, ok może nie kokos ale przypomnę, że najniższa krajowa wynosi 2500brutto gdzie na rękę jest to koło 1600zł.. jest różnica? Jest. Ponadto premia, jaka by nie była, choćby 50zl ale jest.. 150 zł za sobotę i jeden dzień do wybrania. Pracujesz dłużej, masz więcej. I nie chce mi się czytać, że zapierdol, że masakra, że za taką kasę takie (usunięte przez administratora) je się nie opłaca.. nie chce tego czytać bo akurat Ci co pracują za najniższą i muszą bo rodzina, bo wydatki, bo nie ma w tym momencie czego innego też zapierdzielają po 8 godzin dziennie, a nawet więcej.. i narzekają, pewnie narzekają ale oni mają troszkę większe prawo 1600 na rękę - 2500 na rękę, prawie 1000zl różnicy to jednak nie kilka złotych. Weźcie się ludzie w garść, nie chcecie pracować to szukajcie czego innego, chcecie to zostańcie ale jedno wiem na pewno.. wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma i choćbyście dostali i 3000 na rękę to z pewnością wielu by narzekało ale niestety XXI wiek i ludzie zamiast pracować i zarabiać chcieliby zarabiać i leżeć na łące wąchając kwiatki. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Ach

    07.02.2019 04:15

    Inne

    Bo Polak zaraz po narodzinach mówi o (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tik tok

    07.02.2019 04:52

    Inne

    W 100% podpisuję się pod twoją wypowiedzią
    ReviewUserIcon
    Pewny

    06.02.2019 19:29

    Inne

    Witam Jak wyglądają premie w dziale sprzedaży na rynkach europejskich?
    ReviewUserIcon
    Chriss

    06.02.2019 15:32

    Inne

    Zwiedziłem kawałek Europy za chlebem lekko nie było ale za to ludzie jacyś inni pomocni większa solidarność jak czego nie wiedziałeś od razu ci pomogli z uśmiechem na twarzy i kasa się zgadzała w tych oknach chciałem pracować już nie dla pieniędzy bo tam szału niema , tylko dla kontynuacji życia zawodowego i bycia w domu, ale jak widzę te (usunięte przez administratora) to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. ogółem porażka.
    ReviewUserIcon
    ....

    06.02.2019 05:53

    Inne

    ....
    ReviewUserIcon
    Niebiesko

    05.02.2019 14:20

    Inne

    Chyba trochę nie słusznie eko okna dostały nagrodę najlepszego pracodawcy w Polsce, szukacie ludzi do pracy bo firma się rozwija i wszystko jest super gdyby nie to że masz być nie zawody, bez awaryjny, najlepiej na gwarancji. Wystarczy że zachorujesz a z przedluzeniem umowy na stałe możesz się pożegnac, super zachęta dla młodych, którzy planują kupić sobie mieszkanie na kredyt, bo żaden bank nie da kredytu bez umowy na stałe. Jestem zadowolona z zarobków atmosfery itd, ale kary za l4 czy za UŻ to kpina. Zdrowie jest czasem ważniejsze, a jaka jest efektywność chorego pracownika który zaraza jeszcze innych?
    ReviewUserIcon
    nick

    05.02.2019 18:58

    Inne

    ps. i to nieprawda, ze za l4 od razu nie przedluzaja umowy
    ReviewUserIcon
    qwer

    05.02.2019 20:19

    Inne

    są pudełka dlaczego nie wkładacie swoich uwag a żalicie się na forum ? tu nikt z ekookien nie zagląda wkładać zażalenia do skrzynek i tyle jechać
    ReviewUserIcon
    Lechu

    05.02.2019 20:11

    Inne

    Jakie zarobki ma technolog w EKO? W obecnej pracy mam 3500 zł na rękę i zastanawiam się nad zmianą pracy. Mam nadzieję że ktoś szczerze odpowie.
    ReviewUserIcon
    Nicki

    03.02.2019 00:51

    Inne

    Śmieszą mnie ludzie którzy piszą "jestem na okresie próbnym, byłem chory i poszedłem na l4. Nie przedłużyli mi umowy". No ja pierdziele, na umowie próbnej przychodzę, robię weekend (jeśli jest) pokazuje że mogę, że chcę itp.. a nie idę na L4 bo trochę pokaszluję albo mam katar. No jak waszym zdaniem wygląda człowiek który przychodzi nowy i od razu idzie po miesiącu na L4.. zaraz widać że to typowy biedaczek któremu pokaże się 37,5 na termometrze i musi iść do lekarza po zwolnienie bo nie ustoi. Odkąd tam pracuje byłam sporo razy chora, czy to grypa czy inne przelotne choroby i jakoś nie brałam zwolnienia. Ludzie opamiętajcie się bo jak widzę głupie komentarze to mi się śmiać chce???? Ja rozumiem, że ktoś bierze l4 z ważnych powodów bo po to to jest ale na okresie próbnym ? I jeszcze się dziwić że nie przedłużyli umowy?
    ReviewUserIcon
    hans

    04.02.2019 11:13

    Inne

    Jak nie szkoda ci zdrowia to pracuj dalej chora a na starość ci wszystko wyjdzie lub wcześniej zapamietaj sobie jedno zdrowia nie kupisz
    ReviewUserIcon
    Hej

    05.02.2019 18:38

    Inne

    Oh nicki pomyśl zanim coś napiszesz.. Ja bylam na okresie próbnym i w soboty byłam chętna do pracy i 2 tyg przed końcem umowy stało jak się stało l4 musialam wziąść.. Nie chodzi o to że nie chciałam pracować a wręcz przeciwnie.. Choroby sie nie przesunie.. Zalecenie lekarza leżeć.. Umowa nie przedłużona..
    ReviewUserIcon
    Nowy777

    05.02.2019 12:01

    Inne

    Dodzwonienie się do kadr graniczy z cudem. Dzwonisz od 2 dni po 8-9 razy i ani razu nie możesz się dodzwonić
    ReviewUserIcon
    Hej

    05.02.2019 18:23

    Inne

    Znam to.. Ja próbowałam 5 dni się dodzwonić i oczywiście bez żadnego rezultatu.. Wkoncu mówiąc bardzo delikatnie zdenerwowałam się i zadzwonilam pod ten nr (usunięte przez administratora)kadry i ktoś odebrał od razu. Warto spróbować;)
    ReviewUserIcon
    orient

    05.02.2019 18:03

    Inne

    Brak szkoleń na poziomie ,brak szacunku między pracownikami , wieczne zwalanie winy jeden na drugiego jak małe dzieci ,dla kierownictwa liczy się ilość okien nie człowiek , brygadzista wiecznie zalatany rozmowa z nim polega na tym że gadasz do jego pleców , wszędzie biegiem bo na wszystko 15 min , gdzie woda na stanowisku pracy ! jeden baniaczek koło biura co przeważnie jest pusty , jeden czytnik czasu pracy, hale na peryferiach , i ta reklama najlepszy pracodawca w regionie. Buch ha ha ha ha aaaaaaaa hi hi.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.